بررسی VideoPad – بروزرسانی سال 2020

بررسی VideoPad

VideoPad یک ویرایشگر رایگان است که نمونه این ایده را که می توانید از آنچه می پردازید دریافت می کند. اگرچه آنچه را که به طور معقول انجام می دهد انجام می دهد ، ممکن است شما بخواهید به جای این ابزار ، به دنبال ابزارهای گردتری باشید. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل VideoPad را بخوانید.

بررسی ویرایشگر فیلم

VideoPad by NCH Software یک برنامه اساسی ویرایش ویدیو است که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید تا زمانی که برای اهداف غیر تجاری باشد. این برنامه متناسب با آن برچسب قیمت است. این بسیاری از ابزارهایی را که شما با سایر ویرایشگرهای ویدئویی که مورد بررسی قرار داده ایم پیدا کرده است ، اما از بهترین نرم افزار ویرایش ویدیوی ما خلاصه نمی شود.

رابط کاربری قدیمی و ضد انعطاف پذیر است. سردبیران جدید در مقایسه با سایر برنامه ها ، زمان آموختن آن دشوارتر خواهند بود و جانبازان احساس می کنند که با روند کار قدم بزرگی برداشته اند. به علاوه ، این برنامه اغلب به طور غیر منتظره ای لکنت می زند و خراب می شود و این امر باعث می شود که نیاز به تکرار کار شما باشد.

VideoPad یک کیف مخلوط است. اگر بتوانید آنچه را که در آن وجود ندارد تحمل کنید و مخالفت هایی که در آن وجود دارد را تحمل کنید ، هیچ کاری نباید مانع از استفاده رایگان آن شود.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای VideoPad

امکانات

VideoPad_001

افرادی که قبلاً ویدئو را ویرایش کرده اند ، با جدول زمانی و برنامه کاری صفحه داستانی VideoPad آشنا می شوند. این دو حالت یکدیگر را تکمیل می کنند زیرا می توانید ایده کلی پروژه خود را در حالت استوری بکشید و تنظیم دقیق را در جدول زمانی انجام دهید.

VideoPad آهنگهای ویدیویی نامحدود را برای کار با شما به شما می دهد. این برای پروژه های پیچیده بسیار برجسته است زیرا برنامه را بسیار متنوع می کند. اگر پروژه شما به عناصر بصری زیادی احتیاج دارد ، به بیشترین تعداد آهنگ نیاز خواهید داشت.

میزان آهنگهای صوتی که در VideoPad دریافت می کنید بستگی به میزان هزینه آن دارد. Home Edition آهنگهای ویرایش فیلم نامحدود را به شما می دهد اما فقط دو آهنگ صوتی دارد. نسخه Master آهنگهای صوتی نامحدود به شما می دهد.

ما این تطبیق پذیری را دوست داریم زیرا فقط باعث می شود هزینه مورد نیاز خود را بپردازید. بیشتر پروژه های ساده بیش از دو آهنگ صوتی را درخواست نمی کنند ، و این باعث می شود VideoPad برای مواردی مانند فیلم های خانگی عالی باشد. اگر یک پروژه پیچیده است ، مانند یک فیلم موسیقی یا فیلم موسیقی ، به فضای بیشتری احتیاج خواهید داشت.

جلوه های VideoPad

دریافت متن در فیلم های شما پیچیده تر از آنچه باید باشد. با کلیک بر روی دکمه های “اضافه کردن متن” یا “اضافه کردن عنوان” ، یک پنجره ویرایش جداگانه راه اندازی می شود که متن خود را وارد می کنید و نحوه ظاهر آن را طراحی می کنید. این روند شهودی نیست. سایر برنامه های ویرایش روش ساده تر و تمیز تری برای دستیابی به مواردی مانند عناوین ، اعتبارات و متن دیگر به پروژه های شما ارائه می دهند.

VideoPad_002

کتابخانه جلوه های بصری و انتقال در VideoPad کاملاً اساسی است. می توانید قاب فیلم ، تابه و زوم خود را برش داده ، تاری حرکتی را اضافه کرده و مقادیر تصویر مانند رنگ ، اشباع ، نوردهی و موارد دیگر را تنظیم کنید. آنها برای آنچه انجام می دهند خوب هستند ، اما خیلی پیش نمی روند.

کتابخانه جلوه ها شامل تعدادی فیلتر پیش برنامه ریزی شده است که می توانید از آنها استفاده کنید تا به ویدیوی خود ظاهری مجزا بدهید. فیلترها شامل “مشکی” هستند & سفید ، “سپیا” ، “دید در شب” ، “اشعه ایکس” ، “فیلم قدیمی” و موارد دیگر. آنها یک راه خوب برای ارائه یکپارچه به کلیپ های شما هستند ، اما آنها در نزدیکی ابزار اصلاح رنگ و ابزارهای افزودنی موجود در سایر نرم افزارهای ویرایش ویدیو نیستند.

VideoPad_003

مکان دیگری که VideoPad در آن سقوط می کند در بخش ویرایش صوتی است. این میکسر صدا ندارد زیرا دارای یک برنامه خواهر ، MixPad است که کار صوتی عمیق را انجام می دهد. شما فقط با توانایی تر و تمیز کردن کلیپ های صوتی ، تنظیم میزان صدا و افزودن محوها و جلوه ها ، باقی مانده اید. برای هر چیز دیگری ، به برنامه دیگری نیاز دارید.

VideoPad_004

کتابخانه جلوه های صوتی نیز مطلوب زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. می توانید مواردی مانند Reverb ، پژواک و تحریف را اضافه کنید ، اما خیلی بیشتر از اینها نیست. علاوه بر این ، می توانید سرعت صوت را تنظیم کنید و حتی آن را به صورت معکوس پخش کنید ، اما این استاندارد برای بیشتر نرم افزارهای ویرایش ویدیو است

VideoPad دارای یک کتابخانه چشمگیر از صداهای سهام است که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. می توانید صدها صدا را از بین زنگ ها ، تلفن ها ، شاخ ها و اسلحه ها گرفته تا صداهای محیط و تنظیم صدای خلق و خوی انتخاب کنید. قبل از پرداخت عنصر مورد نظر ، حتماً کتابخانه صدا را مرور کنید.

کتابخانه صدا سهام نیز با انتخاب چشمگیر موسیقی همراه است. ده ها آهنگ در ژانرهایی مانند بلوز ، کلاسیک ، رقص و راک می گیرید. هر آهنگ ابزاری است و حدود 30 تا 40 ثانیه. این عالی است اگر شما روی یک پروژه کار می کنید اما پول زیادی برای مجوز موسیقی ندارید.

VideoPad_005

صفحه سبز VideoPad

یكی از اصلی ترین برنامه های ویرایش ویدیو ، کلید chroma است. این امکان را به شما می دهد تا از یک صفحه سبز (یا صفحه آبی) فیلمبرداری کرده و هر تصویری را که می خواهید پشت آن قرار دهید. این کار بسیار خوبی برای قرار دادن افراد در یک سیاره خارجی یا درست جلوی نقشه هواشناسی است.

مانند کلید chroma ، ویرایش سه بعدی چیزی بود که فقط استودیوهای بزرگ هالیوود می توانستند انجام دهند. VideoPad به شما امکان می دهد فیلم های ضبط شده با فرمت سه بعدی را وارد کنید ، ویرایش و صادر کنید و همچنین فیلم های 2 بعدی را به صورت سه بعدی تبدیل کنید. این یک ابزار سرگرم کننده است ، حتی اگر می خواهید تعطیلات خانوادگی خود را در بعد سوم تغییر دهید.

اگرچه VideoPad با فیلم های 360 درجه سازگار است ، ابزارهایی که ارائه می دهد در مقایسه با سایر برنامه های موجود در قیمت آن بسیار کم است. این به معنای این نیست که یک معامله گر باشد زیرا ویدیوی 360 درجه ای توسط بسیاری از افراد استفاده نمی شود. گفته می شود ، این فرمت در حال افزایش است ، بنابراین VideoPad باید به زودی پیشنهادهای خود را به روز کند.

بررسی اجمالی ویژگی های VideoPad

آرم VideoPadwww.nchsoftware.com

از 167 $ ماه برنامه ها شروع می شود

سیستم عامل

پنجره ها

مک

لینوکس

امکانات

ویرایش 4K

ابزارهای اکشن بادامک

Chroma Key (صفحه سبز)

ویرایش ویدیوی 360 درجه

ویرایش Multicam

صادرات به YouTube

صادرات به فیس بوک

صادرات به Vimeo

بهینه سازی دستگاه

رایت دی وی دی

به Blu-ray بسوزانید

قیمت گذاری

VideoPad در دو نسخه عرضه می شود: Home Edition و Master’s Edition. Home Edition حدود 60 دلار هزینه دارد و تنها چیزی است که شما برای بیشتر پروژه ها نیاز دارید. محدود کردن دو آهنگ صوتی پیشرفت شما را برای پروژه های پیچیده تر مختل می کند. به علاوه ، نسخه اصلی با افزونه های توسعه دهندگان شخص ثالث سازگار نیست ، بنابراین شما محدود به آنچه که VideoPad ارائه می دهد.

ارتقاء به نسخه Master ، آهنگهای نامحدودی را برای کار با شما و امکان کار با افزونه ها به شما می دهد. به نظر می رسد هزینه زیادی برای این قابلیت اضافی پرداخت می شود ، اما اگر می بینید که VideoPad برای شما برنامه ای است و قصد دارید پروژه های ویدیویی پیچیده ای را انجام دهید ، ارزش پول اضافی را دارد.

اگر نمی خواهید 99 دلار پیش پرداخت بپردازید اما هنوز تجربه کامل VideoPad را می خواهید ، می توانید با قیمت 5.50 دلار در ماه اشتراک نسخه Edition Master را خریداری کنید. این رقم فقط 66 دلار در سال درآمد دارد. به روزرسانی هایی را نیز منتشر می کنید ، که به معنای عدم انتظار (یا پرداخت) برای بروزرسانی نسخه بعدی است. این گزینه خوب است اگر بدانید که فقط برای مدت کوتاهی به آن احتیاج دارید.

همچنین می توانید از یک نسخه کاملاً کاربردی VideoPad به صورت رایگان استفاده کنید. این یک نسخه آزمایشی است ، بنابراین VideoPad از شما درخواست می کند که هر زمان که سعی کنید صادر کنید ، مجوز خریداری کنید. با این وجود ، می توانید VideoPad را به صورت رایگان برای استفاده شخصی و غیر تجاری بارگیری کنید.

راحتی در استفاده

رابط VideoPad احساس می کند 10 سال از زمان فعلی برداشته شده است. کاربران جانبازان احساس خواهند کرد که قدمی بزرگ برداشته اند و با طرح منسوخ شده مبارزه می کنند. برای مبتدیان که باید یاد بگیرند ویرایش رابط کاربری مورخ شده را بدتر کنند ، حتی بدتر است. این به این معنا نیست که تازه کارها نمی توانند این کار را بکنند ، اما برنامه های دیگر این کار را بهتر انجام می دهند.

این برنامه همچنین فاقد چندین ابزار است که استفاده از آن را آسان تر می کند. به عنوان مثال ، هیچ تم یا قالب از پیش برنامه ریزی نشده ای وجود ندارد. این برنامه همچنین مانند سایر برنامه ها یک سازنده ویدیو خودکار ندارد. اگر VideoPad شامل مواردی باشد که باعث شده سریع و آسان یک ویدیو تهیه شود ، خرید آن بسیار ارزشمند خواهد بود.

به گفته این ، نرم افزار NCH قدم هایی می گذارد تا مطمئن شود کاربران از نحوه کار این برنامه مطلع هستند. وب سایت آن شامل مقدار مناسبی از آموزش و پاسخ به سوالات متداول است. به علاوه ، کانال YouTube این شرکت دارای صدها فیلم آموزشی است که تمام محصولات آن را پوشش می دهد. آنها مفید هستند ، اما به اندازه برنامه های دیگر جامع نیستند.

قالب های پرونده & پشتیبانی از قطعنامه

VideoPad قادر به کار با محبوب ترین فرمت های فایل ویدیویی است. شما می توانید فیلم ها را در .3gp ، .asf ، .avi ، .dv ، .flv ، .gif ، .apng ، .mkv ، .mov ، .mp4 ، .mpg ، .ogv ، .rm ، .swf ، وارد و صادر کنید. وب و .wmv. این جامع نیست ، اما تا زمانی که شما با قالب های حرفه ای کار نمی کنید ، باید خوب باشد.

VideoPad_006

اگر به یک قالب پرونده ای استفاده کنید که نمی توانید با VideoPad استفاده کنید ، ممکن است مجبور شوید آن را با Prism Video Converter NCH نرم افزار NCH تبدیل کنید. از طرف دیگر ، می توانید راهنمای ما را به بهترین نرم افزار مبدل ویدیو بررسی کنید.

اگرچه می توانید لیست خوبی از قالب های صوتی از جمله .wav ، .mp3 ، .m4a ، .aac و موارد دیگر را وارد کنید ، اما این برنامه توانایی صادرات فایل های فقط صدا را ندارد. این یک شکست بزرگ است و یک کار دیگر که باید در MixPad انجام دهید.

با توجه به چگونگی احساس برخی اوقات برنامه ، توانایی ویرایش فیلم های با وضوح 4K با کیفیت بسیار بالا برای VideoPad یک مزیت است. تعجب می کنیم که چند کاربر که فیلمبرداری را در این رزولوشن ضبط می کنند ، این برنامه را تحمل می کنند.

صادرات VideoPad

VideoPad به شما امکان می دهد پروژه های تمام شده خود را مستقیماً با اینترنت به اشتراک بگذارید بدون اینکه از رابط برنامه خارج شوید. از منوی صادرات ، می توانید خدمات به اشتراک گذاری ، مانند YouTube ، Facebook و Flickr را منتشر کنید. این عالی است زیرا چندین مرحله در روند انتشار را از بین می برد.

همچنین می توانید فیلم های کامل شده را مستقیماً در سرویس های ذخیره سازی ابری ، مانند Dropbox و Google Drive بارگذاری کنید. این راحت است زیرا فایلهای ویدئویی که روی دیسک سخت شما ذخیره می شوند می توانند فضای ذخیره سازی شما را سریع بخورند. به علاوه ، همیشه ایده خوبی است که از موارد پشتیبان تهیه شده در ابر استفاده کنید.

اگر می دانید ویدئوی شما بر روی یک دستگاه خاص مشاهده خواهد شد ، VideoPad دارای پروفایل های صادراتی از پیش برنامه ریزی شده است که شما می توانید مفید بدانید. می توانید پروژه خود را برای پخش در تلفن های هوشمند ، تبلت ها و سیستم های بازی بهینه کنید. تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب محصول مورد نظر برای تماشای آن و کلیک بر روی صادرات است.

گفته می شود ، انتخاب اپل محور است. برای هر تکرار آیفون ، آی پاد و آی پد پروفایل خاصی به شما می دهد ، اما فقط از پیش تعیین شده های “دستگاه Android” عمومی است. شما انتخاب مناسبی از کنسول های بازی را دریافت می کنید ، از جمله ، PSP ، PSP Vita ، پلی استیشن 3 ، پلی استیشن 4 ، Xbox 360 ، Xbox One و Nintendo 3DS.

همچنین می توانید پروژه های ویدیویی خود را بر روی رسانه های دیسک نوری ، مانند DVD و Blu-ray بسوزانید. انجام این کار به آسانی با هر روش صادراتی دیگر آسان است. به سادگی بر روی دکمه های Blu-ray یا DVD در فهرست صادرات کلیک کنید. شما می توانید یک دیسک درست کنید که مانند فروشگاه هایی که در فروشگاه خریداری می کنید یا یک دیسک داده برای اهداف تهیه نسخه پشتیبان و بایگانی استفاده کنید.

کارایی

اگرچه VideoPad ابزار و ویژگی های زیادی را که ما در نرم افزار ویرایش فیلم جستجو می کنیم ، دارد ، اما آنها را به شکلی یکپارچه که برنامه هایی مانند PowerDirector و Adobe Premiere انجام می دهند ، جمع نمی کند..

رابط کاربری یک دهه از وقت خود را احساس می کند و مدت زمان طولانی است که چنین احساسی را تجربه کرده است. اگرچه آخرین تکرار برای تسویه برنامه ، کمی انجام داده است ، اما هنوز به شکلی که باید در قرن بیست و یکم خریداری کنید ، احساس نمی شود. این clunky ، ضد شهودی و فقط یک تجربه فرعی کلی است.

ما همچنین در طول تست ما مشکلات عملکردی داشتیم. این برنامه گاهاً منجمد و خراب می شود و از ما خواسته می شود برنامه را مجبور به ترک و بارگیری مجدد کنیم. باید مطمئن شوید که پروژه خود را مکرراً ذخیره می کنید تا ساعات کار خود را از دست ندهید. بعلاوه ، هر بار که برنامه متوقف شود ، یک حمله قلبی جزئی خواهید داشت که می دانید در چند دقیقه گذشته ذخیره کرده اید یا خیر.

هنگامی که ما برای این بررسی VideoPad را آزمایش کردیم ، از فیلم هایی استفاده کردیم که در ابتدا ضبط شده است تا یک فیلم کوتاه تهیه شود. برنامه وارد شده ، ویرایش و صادرات فیلم و همچنین انتظار می رود. وقتی کارمان تمام شد ، یک فیلم تست 14 دقیقه‌ای صادر کردیم و حدود 66 دقیقه طول کشید. این نسبت به سایر برنامه های ویرایش ویدیویی که آزمایش کرده ایم ، کند است.

ما محصول نهایی را به عقب تماشا کردیم و به دنبال نقص هایی مانند پیکسل شدن ، تاری و تحریفات دیگر نیز بودیم. تصویر کریستالی شفاف و یکسان با فیلم منبع بود ، بنابراین حتی اگر شما می توانید در هنگام استفاده از برنامه ، به مشکلات عملکرد بپردازید ، این به محصول نهایی بدتر ترجمه نمی شود.

ما همچنین چندین کلیپ یک دقیقه ای را در قالب های مختلف صادر کردیم تا بدانیم که مدت زمان تولید این فایل ها چقدر طول می کشد و این پرونده ها چقدر بزرگ هستند. نتایج در جدول زیر آمده است.

قالب: زمان صادرات (دقیقه / ثانیه) اندازه پرونده (MB)
1080p (30fps)3:1899.1
1080p (60fps)4:25112.4
720p (30fps)2:3691.1
720p (60fps)3:1075.3

ابزارها

VideoPad ابزارهای دیگری دارد که قابل ذکر است. اولین توانایی ضبط فیلم و صدا به طور مستقیم از درون رابط کاربری آن است. می توانید ویدیو را با وب کم رایانه خود ضبط کنید ، با میکروفون صدا کنید و حتی آنچه در صفحه رایانه شما اتفاق می افتد باشد. این ابزارها برای وبلاگ نویسی ، ساختن آموزش ، سخنرانی و موارد دیگر بسیار عالی هستند.

VideoPad_007

همچنین می توانید کلیپ های متن به صدا ایجاد کنید ، به این معنی که می توانید کلماتی را که می خواهید شنیده شود تایپ کنید و VideoPad یک فایل صوتی از آنها ایجاد می کند. صدا کاملاً رباتیک است ، اما اگر به صدای صدا نیاز دارید راحت است اما نمی خواهید از خود استفاده کنید. VideoPad تنها برنامه ویرایش ویدیویی است که ما بررسی کرده ایم که این توانایی را دارد.

VideoPad_008

ابزار دیگری که شایان ذکر است ، لرزشگیر فیلم است. این اجازه می دهد تا فیلم های لرزان را صاف کنید. این برای فیلم های ضبط شده با دستگاه های دستی یا دوربین هایی که در سه پایه نبودند بسیار عالی است.

VideoPad یکی از معدود برنامه های ویرایش ویدیو در سطح مصرف کننده است که به شما امکان می دهد زیرنویس های بسته شنوایی را که در اختلال شنوایی قرار دارند وارد کنید. زیرنویس های بسته با زیرنویس ها متفاوت است زیرا می توانید آنها را روشن یا خاموش کنید. این عالی است ، به خصوص اگر می دانید برخی از مخاطبان شما ممکن است شنیدن آن سخت باشد.

ابزار حذف شده وجود دارد که باعث مقایسه VideoPad در مقایسه با سایر محصولات می شود. به عنوان مثال ، هیچ ماژول چند دوربین وجود ندارد. این به شما امکان می دهد فیلم هایی از همان رویداد تهیه کنید و به راحتی همگام سازی و ویرایش آنها را انجام دهید ، این خوب است برای قطع کنسرت ها ، مسابقات ورزشی و هر چیز دیگری که احتمالاً از بیش از یک زاویه ضبط شده است.

VideoPad همچنین فاقد ماژول بادامک اکشن است. این برای فیلم هایی که از دوربین های تخصصی مانند GoPro Hero یا Rylo 360 استفاده می شود خوب است. این دوربین ها فیلم هایی با کیفیت بالا دارند که نیاز به مراقبت و ابزار خاصی دارند. متأسفانه ، VideoPad حتی فاقد توانایی حذف اثر ماهی روی این نوع فیلم است.

VideoPad برای رایانه های MacOS و ویندوز در دسترس است. به گفته این ، نسخه macOS در مدت زمان طولانی به روز نشده است. نسخه ویندوز یک نسخه کامل جلوتر از ارائه macOS است.

حکم

اگر به طور رایگان از VideoPad استفاده می کنید ، قیمت مناسب را پرداخت کرده اید. اگرچه مملو از ابزارهای مفیدی است که به شما در ساختن یک پروژه عالی کمک می کند ، اما در مورد گردش کار ، عملکرد و طراحی از این رقابت عقب مانده است. اگر به صورت نقدی کوتاه هستید و نیاز به تهیه فیلم دارید ، از VideoPad استفاده کنید. اگر توانایی پرداخت هزینه محصول بهتر را دارید ، این کار را انجام دهید.

نظر شما در مورد VideoPad چیست؟ آیا قصد دارید آن را امتحان کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me