بررسی CyberLink PowerDirector – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی CyberLink PowerDirector

CyberLink PowerDirector یکی از بهترین ویرایشگرهای ویدیوی میان رده ای است که ما با آن روبرو شده ایم. اگرچه فاقد برخی از ویژگی های پیشرفته است ، با این قیمت شما را سخت می کوشید تا گزینه بهتری پیدا کنید. بررسی کامل CyberLink PowerDirector ما را برای تمام جزئیات بررسی کنید.


بررسی ویرایشگر فیلم

PowerDirector 18 جدیدترین در یک سری طولانی از ویرایشگرهای ویدیویی از شرکت تایوانی CyberLink است. بوت شدن با ویژگی های زیادی و قیمت مناسب قابل استفاده است. برای ویرایش روزانه و ایجاد محتوا ، نمی توانید با آن اشتباه بگیرید.

ما از استفاده از آن لذت بردیم ، اما به اندازه گزینه های برتر برای ویرایش ویدیو جامع نیست. اگر در ساخت فیلم جدی هستید و آمادگی دارید تا برای بهترین محصولات موجود پول خرج کنید ، لیست ما از بهترین نرم افزارهای ویرایش ویدیو را بررسی کنید.

با این وجود ، برای قیمت PowerDirector شکایتی وجود ندارد ، و به عنوان بهترین ویرایشگر ویدیو با قیمت کمتر از 100 دلار ، مدعی است. اگر یک ویرایشگر خوب و میان رده در بازار هستید ، یک انتخاب عالی است.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای CyberLink PowerDirector

امکانات

PowerDirector 18 CyberLink’s دارای مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند است ، به خصوص اگر می خواهید با تکنیک های تخصصی مانند فیلم های 360 درجه ، دوربین های چند کاره یا اکشن کار کنید. این مناطق دارای چندین نقطه ضعف است ، مانند کار با رنگ و صدا ، اما این برنامه ها توسط سایر برنامه های CyberLink پوشانده شده است.

این شامل یک جدول زمانی با چندین آهنگ ، و همچنین مناطقی برای جلوه های ویدیویی و صوتی است. آهنگ نمایانگر لایه بالایی در واقع در پایین صفحه است که در ابتدا خفیف گیج کننده است ، اما کشیدن و حرکت دادن کلیپ ها به اندازه کافی ساده است.

جلوه های PowerDirector

علاوه بر جدول زمانی منظم ، PowerDirector 18 شامل یک حالت داستانی است که کلیپ ها را به عنوان تصاویر کوچک نمایش می دهد. اگر شما یک فیلم بزرگ با یک کلیپ تن دارید ، این می تواند به شما در سازماندهی کمک کند ، یک نمای کلی “تصویر بزرگ” به شما ارائه می دهد. برای کار دقیق تر ، جدول زمانی بهترین است.

بهترین-ویرایشگر فیلم-قدرت-کارگردان

این یک انتخاب قوی از افکت هاست ، که شامل تاری و معمول بودن جلوه ها و جلوه های سبک به همراه مواردی مانند آتش بازی و آبشارهای مجازی است. جلوه ها طبقه بندی می شوند ، و حتی یک گروه عاشقانه نیز وجود دارد ، و این یک انتخاب عالی برای فیلم های عروسی است.

قدرت-کارگردان-جلوه ها

چندین لایه ویدئویی مانند جعبه زیرنویس ها و چند انیمیشن کوچک وجود دارد که شامل لامپ های کم نور ، ستاره های چرخشی و بله چندین انتخاب عاشقانه است. همچنین یک بخش اختصاصی برای اثرات ذرات وجود دارد. 20 گزینه از پیش تعیین شده وجود دارد ، اما می توانید از طریق صفحه گزینه های دقیق ، این گزینه ها را کنترل کنید ، و همچنین بازده خود را تصفیه کنید.

قدرت-مدیر-ذرات

علاوه بر این ، افزونه های سبک AI وجود دارد ، که باعث می شود فیلم های شما به شکلی خاص نقاشی شوند. این موارد روی سیستم شما بسیار مؤثر است اما بسیار مؤثر است. برای ابزار دیگری با جلوه های فراوان ، بررسی Corel VideoStudio Ultimate ما را بررسی کنید.

قدرت-کارگردان-فیلم-پوشش

متن و زیرنویس ها نیز به آسانی قابل اضافه هستند ، و می توانید متن سه بعدی را به همراه عناوین از پیش تعیین شده مختلف ایجاد کنید. شما همچنین بسیاری از انتقال ها را دارید ، از محو شدن های گسسته گرفته تا جلوه های برجسته تر ، بنابراین اگر می خواهید ظاهر بازی 80s پوندی را ضبط کنید ، می توانید.

قدرت-مدیر-متن

این در ویرایش 360 درجه قوی است و ویژگی های تثبیت خوبی دارد ، همچنین ویژگی های زیادی را برای کاربران ردیابی حرکت و استفاده از دوربین بادامک شامل.

ویرایش صوتی و رنگی PowerDirector

یک اتاق مخلوط کردن صدا وجود دارد ، اما ما در مقایسه با بسیاری از رقبای خود ، ویژگی های صوتی آن را مورد نظر دیدیم. اگر از مجموعه کامل CyberLink استفاده می کنید ، AudioDirector را در اختیار دارید تا این مدل را انتخاب کنید.

PowerDirector دارای ویژگی های درجه بندی و تنظیم رنگ است و به شما امکان می دهد ظاهر فیلم های خود را تنظیم کنید. اینها به عنوان ویرایشگرهای برتر ویدیو درگیر نیستند ، اما شما می توانید از ColorDirector CyberLink استفاده کنید تا در صورت لزوم کنترل بیشتری به شما بدهد.

تمام نسخه های PowerDirector با یک کتابخانه کلیپ موسیقی و صدا همراه با جلوه های مختلف و افزونه ها ارائه می شوند. گزینه های گران تر خرید از این موارد بیشتر به شما می دهند ، اما برای بیشتر نیازهای کاربر مقدار زیادی وجود دارد.

اگر PowerDirector را بطور کامل خریداری کنید ، به مدت یک سال 25 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابر را دریافت می کنید. با نسخه اشتراک ، 50 گیگابایت دریافت می کنید. اگر می خواهید فضای ذخیره سازی خود را مرتب کنید یا به چیزی بیش از آن احتیاج دارید ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما را برای مقاله ویدئویی بررسی کنید.

PowerDirector به شما امکان می دهد فیلم هایی را از منابع مختلف ، از جمله صفحه نمایش ، یک دستگاه خارجی ، میکروفون یا وب کم خود ضبط کنید. حتی اگر تجهیزات متصل به آن وصل باشید ، حتی می توانید از سیگنال تلویزیون فیلم بگیرید.

اگر می خواهید زیرنویس اضافه کنید ، منطقه اختصاصی برای انجام این کار نیز وجود دارد. این امر باعث می شود PowerDirector برای افراد کم شنوا یا کسانی که در حال ایجاد فیلم برای مخاطبان بین المللی هستند ، انتخاب خوبی باشد.

ارائه با PowerDirector

وقتی نوبت به فیلمبرداری شما می رسد ، منطقه ای مجزا برای تولید فایل های ویدیویی و سوزاندن دیسک ها وجود دارد. صفحه ارائه فیلم شامل انتخاب گسترده ای از قالب ها با گزینه های زیادی است. همچنین تنظیمات خروجی اختصاصی دستگاه نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد از بین دستگاههای مختلف با گزینه های اضافی در هر انتخاب ، انتخاب کنید.

صفحه ایجاد دیسک به شما امکان می دهد فصل ها و منوها را اضافه کنید و به شما امکان می دهد DVD های تعاملی ، Blu-ray و AVCHD ایجاد کنید..

همچنین می توانید فیلم ها را مستقیماً در YouTube و Vimeo بارگذاری کنید. با کمال تعجب ، فیس بوک پشتیبانی نمی کند ، اما چند گزینه غیرمعمول در Dailymotion ، Niconico و Youku دارد ، و این یک ویرایشگر مفید برای کسانی است که به دنبال به اشتراک گذاشتن کار خود در زمینه خدمات محبوب تر در آسیا از ایالات متحده هستند..

اگر در آسیا هستید ، چرا به بهترین خدمات VPN ما در چین یا بهترین VPN برای راهنماهای تایوان نگاهی نمی اندازیم تا به خودتان در امنیت آنلاین ایمن شوید.

به طور کلی ، مجموعه ویژگی های PowerDirector 18 قوی است و نقاط ضعف اصلی آن صدا و رنگ است. اگر مجموعه کاملی از برنامه های CyberLink را در اختیار دارید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد آن نیست.

CyberLink PowerDirector

آرم CyberLink PowerDirectorwww.cyberlink.com

از همه برنامه ها در ماه 3042 دلار شروع می شود

سیستم عامل

پنجره ها

مک

لینوکس

امکانات

ویرایش 4K

ابزارهای اکشن بادامک

Chroma Key (صفحه سبز)

ویرایش ویدیوی 360 درجه

ویرایش Multicam

صادرات به YouTube

صادرات به فیس بوک

صادرات به Vimeo

بهینه سازی دستگاه

رایت دی وی دی

به Blu-ray بسوزانید

قیمت گذاری

دو نسخه از PowerDirector 18 برای خرید بی پرده و همچنین PowerDirector 365 مبتنی بر اشتراك وجود دارد كه دارای افزونه های اضافی ، جلوه ها و كتابخانه صدا و موسیقی است. همچنین می توانید آن را به عنوان بخشی از مدیر برنامه CyberLink دریافت کنید ، که شامل PhotoDirector ، AudioDirector و ColorDirector. 

مدل اشتراک 365 بسیار ارزان تر از معادل Adobe است ، هرچند حداقل در مورد PowerDirector این نرم افزار کاملاً شناخته شده و صراحتاً خوب نیست. با این حال ، اگر می خواهید مجموعه ای کامل از برنامه ها را با قیمت مناسب دریافت کنید ، ارزش فکر کردن را دارد.

اگر PowerDirector را بطور کامل خریداری کنید ، قیمت آن نیز منطقی است. هر دو نسخه PowerDirector 18 – “فوق العاده” و “نهایی” با یک کتابخانه صدا و موسیقی همراه هستند ، اما با نسخه “نهایی” افزونه ها و جلوه های بیشتری به دست می آورید. همچنین چند ویژگی اضافی مانند ویرایش 4K و برخی از قالب های واردات اضافی نیز پشتیبانی شده است.

CyberLink PowerDirector Free

هر خروجی تولید شده با استفاده از آزمایشی رایگان PowerDirector حاوی علامت چاپی است ، بنابراین اگر قصد دارید قبل از پایان جلسه آزمایشی شاهکار خود را با عجله کنید ، دوباره فکر کنید. اگر می خواهید دست خود را بر روی یک ابزار رایگان با کیفیت بکشید ، بهترین مقاله ویرایشگر ویدیوی رایگان ما را ببینید.

PowerDirector CyberLink فقط برای ویندوز در دسترس است. دارندگان مک می توانند در مورد گزینه جایگزین عالی در HitFilm Review ما بخوانند. دارندگان لینوکس می توانند Blender را امتحان کنند یا بررسی DaVinci Resolve ما را بخوانند.

نسخه PowerDirector Android نیز وجود دارد ، اگرچه ما در اینجا آن را پوشش نمی دهیم ، و شما باید انتظار داشته باشید که آن را کمتر از نسخه دسک تاپ ارائه دهد.

به طور کلی ، CyberLink’s PowerDirector 18 یکی از ویرایشگرهای قیمتی متوسط ​​است و دارای یک بسته کلی دوست داشتنی است که کیفیت بسیار زیادی را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

راحتی در استفاده

PowerDirector یک رابط کاربری تاریک و حرفه ای دارد که در بسیاری از ابزارها و کنترل ها بدون اینکه خیلی شلوغ شود کنترل می کند. “اتاق” های مختلفی وجود دارد که به شما امکان می دهد تا روی کارهای مختلف ، مانند جلوه ها و انتقال ها تمرکز کنید.

همچنین می توانید مناطق مختلف را از بالای صفحه حرکت کنید. علاوه بر صفحه ویرایش ، صفحه نمایش “ضبط” ، “تولید” و “ایجاد دیسک” نیز وجود دارد.

PowerDirector 18 از ابتدا با انواع مختلفی از رسانه موجود در کتابخانه خود ارائه می دهد ، بدین معنی که می توانید به محض باز کردن ویژگی های آن را کشف کنید.

گزیده ای از جلوه های صوتی و موسیقی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آنها استفاده کنید و از آنها بارگیری کنید ، این باعث ایجاد تعادل بین انتخاب و فضای دیسک می شود.

CyberLink کار خوبی در زمینه تقسیم وظایف خود در مناطق مختلف UI خود دارد. به راحتی می توانید بین مناطق حرکت کنید و فهمید که از آنجا چه باید کرد. برخی از مناطق دارای صفحه نمایش با گزینه های فراوان هستند که البته به همه آنها وصل نشده است.

راهنما و پشتیبانی

در ادامه برای پشتیبانی ، مرکز یادگیری مبتنی بر وب CyberLink مملو از آموزش است تا به شما در شروع کار با نرم افزار کمک کند. بیش از 100 آموزش وجود دارد که ویژگی ها و بخش های مختلف رابط را پوشش می دهد. آنها کاملاً واضح و واضح هستند ، گرچه بسیاری از آنها مربوط به نسخه های قدیمی تر این نرم افزار هستند.

بخش “شروع” ، همانطور که انتظار دارید ، مکان خوبی برای شروع است و به شما کمک می کند تا با رایج ترین کارها سرعت بیشتری کسب کنید. وبینار های گاه به گاه نیز وجود دارند ، و اگرچه تعداد زیادی از آنها وجود ندارد ، می توانید موارد قدیمی را در YouTube مرور کنید.

یک انجمن شلوغ با فعالیت های زیاد و افراد مفید وجود دارد که می توانند به سوالات شما پاسخ مفصلی دهند. اگر می خواهید به طور مستقیم با CyberLink در تماس باشید ، می توانید این کار را از طریق ایمیل یا تلفن انجام دهید. پشتیبانی تلفن فقط به سؤالات مبتنی بر نصب پاسخ می دهد ، اگرچه برای به دست آوردن یک سرویس عمیق تر می توانید در ماه 15 دلار پرداخت کنید.

PowerDirector یک نرم افزار نسبتاً آسان با استفاده از UI قوی و کمک فراوان برای کسانی که تازه در ویرایش ویدیو هستند در دسترس است..

قالب های واردات:
فیلمH.265 / HEVC (8 بیتی ، 10 بیتی ، 10 بیتی با HDR10 & HLG),
MVC (MTS),
ویدئوی جانبی,
ویدیوی بالا,
AVI دوگانه ، FLV (H.264),
MKV (چندین جریان صوتی),
3GPP2,
AVCHD (M2T ، MTS),
AVI,
DAT,
WTV در H.264 / MPEG2 (چند فیلم) & جریانهای صوتی),
کلیپ ویدیویی DSLR در H.264 با صدای صوتی دیجیتال LPCM / AAC / Dolby,
WebM (VP9),
HDR (HEVC HDR10 & HLG),
MXF AVC 4: 2: 0,
وزارت دفاع,
MOV (H.264 / HEVC / alpha PNG / Apple ProRes 10-bit 4: 2: 2),
MPEG-1,
MPEG-2,
MPEG-4 AVC (H.264),
MP4 (XAVC S، XAVC 8 بیتی 4: 2: 0),
TOD,
VOB,
VRO,
WMV,
WMV-HD,
DV-AVI,
DVR-MS,
MXR (8 بیتی 4: 2: 0 H.264),
پرویز 4: 2: 2,
XAVC 4: 2: 0,
360 ویدئوقالب MP4 مستقل (همگن)
ضبط ویدیو تیونر تلویزیون آنالوگ ، دستگاه ضبط CI یا USB مطابق با استاندارد WDM
سمعیWAV، MP3، WMA، M4A، OGG، FLAC، AAC، AMR-NB، Opus، AAC، Dolby Digital، Dolby Digital Plus، DTS، WAVE، MPEG-1، Layer III، FLAC، ALAC
عکسMPO، JPS، RAW، GIF، BMP، JPG، TIF، PNG، GIF متحرک، HEIC
360 عکسقالب JPG / TIF به صورت مستطیلی در نسبت ابعاد 2: 1
جدول جست و جو3DL، MGA، M3D، CUBE، CSP، CMS، RV3DLUT، VF
قالب های صادرات:
فیلم کیفیت عالی: AVCHD ، AVCHD 2.0 (3D / Progressive) ، MPEG-2 HD ، WMV-HD
MKV H.264، AVC / H.265، HEVC (.MKV) با LPCM / ACC / DTS / Dolby Audio Audio
M2TS H.264 ، AVC / H.265 HEVC (.M2TS) با صدای دیجیتال LPCM / Dolby
XAVC S (.MP4 با صدای AAC)
Windows AVI / DV-AVI (.AVI)
3GPP2 برای تلفن های همراه 3G
دنباله تصویر (JPG / PNG)
وضوح 2K / 4K: H.264 AVC ، WMV ، H.265 HEVC ، XAVCS
MPEG-2 (.MPG) با صدای صوتی دیجیتال LPCM / Dolby
MPEG-4 H.264 AVC (.MP4) با صدای صوتی دیجیتال LPCM / AAC / Dolby
ویندوز مدیا (.WMV)
AVCHD2.0 برای کارت حافظه SD / SDHC / SDXC / MS یا حافظه فلش
فیلم سه بعدیMVC ، جانبی در کنار ، آناگلیف
360 ویدئوقالب MP4 مستقل (H.264 AVC / H.265 HEVC)
سمعیAAC (.M4A) ، WMA ، LPCM (.WAV)
دستگاهاپل ، آی فون ، تلفن های آندروید ، پلی استیشن قابل حمل ، پلی استیشن 3 و 4 ، پلی استیشن VITA و VITA TV ، XBox 360 ، XBox One ، Zune
دیسکسوزاندن دیسک سه بعدی: DVD / AVCHD / BD
دی وی دی
سوزش BD: BDMV
دیسک دیسک AVCHD
دیسک دی وی دی و BD با کانال LPCM 2 و صوت کانال DTS 5.1

PowerDirector به شما امکان می دهد از انواع قابل توجهی از قالب های واردات ، با پشتیبانی کامل از جداول جستجو و انتخاب عالی از انواع فایلهای صوتی و تصویری معمول ، استفاده کنید. این محصول در صادرات نیز بسیار قوی است و چندین فرمت تصویری نیز به همراه تنظیمات خاص دستگاه پشتیبانی می شوند. 

همچنین می تواند برای DVD و Blu-ray خروجی تولید کند. فاقد خروجی MP3 است اما گزینه های صادرات صوتی دیگری نیز دارد. این گزینه ها برای اکثر قالب ها بسیار عالی است و حتی به شما امکان می دهد از نرخ فریم بالا مانند 120 فریم در ثانیه استفاده کنید ، اگرچه ما این را آزمایش نکردیم.

اگر می خواهید با یک نوع پرونده خاص کار کنید ، نگاهی دقیق بیندازید که کدام نسخه PowerDirector را خریداری می کنید زیرا “نهایی” از چند قالب پشتیبانی می کند که در نسخه “فوق العاده” در دسترس نیستند. اگر پرونده هایی دارید که پشتیبانی نمی شوند ، همچنین می توانید به بهترین مقاله مبدل ویدیو ما نگاهی بیندازید.

PowerDirector 18 از بهترین پشتیبانی از قالب در محدوده قیمت خود برخوردار است و این یک قدرت واقعی نرم افزار است.

کارایی

برای اجرای PowerDirector 18 به نسخه 64 بیتی ویندوز 7 ، 8 یا 10 نیاز دارید ، اما الزامات سیستم به ویژه بالا نیست. تا زمانی که پردازنده سری i یا AMD Phenom II یا بالاتر داشته باشید ، با کارت گرافیک 128 مگابایتی و رم 4 گیگابایتی ، باید خوب باشید. برخی از افزونه ها مشخصات بالاتری دارند. به عنوان مثال ، برای افزونه AI آن به کارت گرافیک 2 گیگ نیاز دارید.

ما PowerDirector 18 CyberLink را با انتخاب کلیپ های معمول خود تست کردیم تا ببینیم سرعت آن در ارائه چقدر سریع است. ما از مشخصات خروجی H.264 AVC با مشخصات MPEG-4 استفاده کردیم ، به این ترتیب امکان انتخاب کلیه اندازه ها و نرخ فریم های مورد نظر ما فراهم شد.. 

سیستم تست ما دارای پردازنده i5-7600 با رم 16 گیگابایتی و کارت گرافیک GeForce GTX 1060 ، 6 گیگابایتی است. ما ویندوز 10 را اجرا می کنیم.

تنظیمات: F1 ClipMusic ClipInterview ClipAwater
720p 30fps15.0516.9418.6016.86
720p 60fps23.3422.6020.6722.20
30fps 108028.8731.7024.1628.24
60fps 108049.7451.4443.8048.33

به لحاظ ذهنی ، کیفیت خروجی خوب است و برخلاف ویرایشگرهای خاص ، قادر به جابجایی بین نرخ فریم بدون پیام رسانی با سرعت پخش است. بنا به دلایلی ، یک پنجره بازشو بدون محتوا ظاهر می شود ، اما هرگز توجه نکنید.

از نظر ذهنی کم ، سرعت بسیار عالی است ، بنابراین اگر به زمان ارائه رندر اهمیت می دهید ، PowerDirector 18 انتخاب برتر است. به طور کلی ، این سریعترین چیزی است که ما تاکنون در تست های خود مشاهده کرده ایم ، و کیفیت 1080p آن بسیار چشمگیر است. Corel VideoStudio با سرعت 720p کمی سریعتر است اما خروجی آن از کیفیت پایین برخوردار بود. 

ما متوجه شدیم که PowerLink روندی را اجرا می کند که در هنگام راه اندازی نیز اجرا شود ، حتی اگر از نرم افزار آن استفاده نمی کنید ، اما به نظر نمی رسد مانند رایانه شخصی شما متوقف شود.

ما همچنین باید اعتبار خود را در جایی که به دلیل Final Cut Pro X است ، اعتبار بدهیم ، که با وجود اینکه ما آن را بر روی سخت افزار متوسطی آزمایش می کنیم ، کمی عقب مانده است. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Final Cut Pro X ما بخوانید. برای ابزاری ارزانتر که عملکرد خوبی نیز دارد ، به بررسی ماژول فیلم MAGIX Movie Pro ما نگاهی بیندازید.

ابزارها

اگر نمی خواهید زمان زیادی را برای مرتب سازی برپایی تعطیلات خود اختصاص دهید ، می توانید از خالق نمایش اسلاید استفاده کنید تا آنها را به سرعت در یک فیلم حرفه ای بدوزید. می توانید تصاویر خود را انتخاب کنید ، چند گزینه تنظیم کنید – مانند اضافه کردن موسیقی – و سپس نمایش اسلاید خود را در قالب های مختلفی بیرون بیاورید یا مستقیم آن را بسپارید تا دیسک شود..

power-مدیر-نمایش پرده ای-خالق

با استفاده راحت ، می توانید مستقیماً آن را به جدول زمانی استاندارد PowerDirector صادر کنید ، به شما امکان می دهد تا قبل از کنترل جزئیات ، خود را در عرض چند ثانیه مقدمات را در محل خود قرار دهید..

افزونه های مختلف با PowerDirector 18 گنجانده شده است ، و این شامل ویژگی هایی از جمله ضبط صفحه است که به شما امکان می دهد فیلم ها را از بازی ها یا برنامه ها ضبط کنید. اگر می خواهید یک آموزش ویدیویی یا یک بررسی نرم افزاری تهیه کنید ، عالی است.

پلاگین های اختصاصی برای دوربین های چندکاره و اکشن و همچنین یک طراح تم و طراح رنگ وجود دارد.

اگر PowerDirector 18 را به عنوان بخشی از مدیر عامل CyberLink بدست آورید ، ColorDirector و AudioDirector را نیز دریافت می کنید ، که به کمک مناطق اصلی ضعیف PowerDirector کمک می کند.

حکم

PowerDirector 18 CyberLink بهترین ویرایشگر قیمت متوسط ​​است. پر از ویژگی های است و تقریباً در هر کاری که انجام می دهد عالی است. همچنین دارای سریعترین سرعت ارائه دهنده ویرایشگرانی است که مورد بررسی قرار گرفته ایم. 

همچنین هنگام ویرایش عملکرد خوبی دارد و ما هنگام استفاده از آن هیچگونه خرابی یا اشکال اساسی را تجربه نمی کنیم. اگر می خواهید در جای امن باشید ، به ما نگاهی بیندازید که چگونه بطور خودکار از راهنمای ویدیو تهیه کنید.

به اندازه حرفه ای سنگین Adobe Premiere CC یا Final Cut Pro X کاملاً حرفه ای نیست ، اما تا زمانی که به عمق ارائه آنها نیازی نداشته باشید ، بعید به نظر می رسد با PowerDirector ناپدید شوید..

در مجموعه ویژگی های خود دارای چند شکاف است ، اما بیشتر آنها توسط سایر ابزارها در کتابخانه CyberLink پوشانده می شوند. اگر چیزی را ترجیح می دهید که دارای ابزارهای درجه بندی صوتی و رنگی جامع باشد ، بررسی Adobe Premiere Pro CC ما را بررسی کنید.

اگر PowerDirector را امتحان کرده اید و بازخورد دارید ، لطفاً در نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map