Corel VideoStudio Ultimate Review – بروزرسانی سال 2020

Corel VideoStudio نقد و بررسی نهایی

Corel VideoStudio Ultimate یک ویرایشگر ویدئویی بسیار خوب و با کاربرد آسان است که به طور گسترده توسط متخصصان و آماتورها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال ، ما هنگام استفاده از آن به چند مسئله عملکرد رسیدیم ، بنابراین ممکن است پاسخی برای همه نباشد. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل VideoStudio را بخوانید.


بررسی ویرایشگر فیلم

ما امروز در این بررسی Corel VideoStudio Ultimate به یک نرم افزار بسیار مورد توجه نگاه می کنیم. VideoStudio ابزاری برای ویرایش ویدیو است که توسط شرکت نرم افزاری کانادایی ، Corel منتشر شده است. در ابتدا توسط توسعه دهنده تایوانی Ulead Systems توسعه داده شده است ، از سال 2006 تا کنون است.

خواهیم دید که چگونه در مقایسه با رقبای امروز شکل می گیرد. اول ، ما به ویژگی های آن نگاه خواهیم کرد تا ببینیم چه کاری می تواند انجام دهد. ما در قیمت آن و نیز دسترسی به آن فاکتور خواهیم داشت. ما همچنین عملکرد آن را بررسی خواهیم کرد و خواهیم دید که چه قالبهایی را پشتیبانی می کند ، و همچنین ابزارهایی که با آن همراه هستند.

در VideoStudio با ویژگیهای فراوان ، رابط کاربری خوب و کنترلهای قابل خواندن ، چیزهای دیگری را دوست داشتیم. با این حال ، آنطور که دوست داشتیم انجام نمی داد ، و ما چند مسئله با آن داشتیم ، اما به طور کلی این یک تجربه مثبت بود.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Corel VideoStudio Ultimate

امکانات

VideoStudio Ultimate شامل کلیه ویژگی های ویرایش اساسی است که انتظار دارید. شما می توانید کلیپ های ویدیویی را وارد کنید ، و به راحتی آنها را برش داده و چسباندید. می توانید صوتی ، روکش ، متن و زیرنویس ها – از جمله متن سه بعدی – اضافه کنید و گزیده ای از جلوه ها را اعمال کنید.

اگرچه موارد اضافی مطمئناً مهم هستند ، اما انجام کارهای ساده نیز به طور حتم بیش از پیش است ، و VideoStudio به درستی عمل می کند. 

این گیرنده است که بتوانید کلیپ ها را به جدول زمانی خود بکشید ، همه چیز را به اطراف بکشید و برش دهید. همچنین می توانید فیلم خود را به راحتی بکشید تا تغییر مکان داده شود و مقیاس بندی شود. VideoStudio Ultimate همچنین باعث می شود panning و زوم کردن بدون دردسر باشد ، که روش های خوبی برای حرفه ای تر شدن کارها هستند.

VideoStudio Ultimate با سطح و گزینه های تنظیم رنگ آن بسیار فراتر از اصول اولیه می رود. شما می توانید به طور خودکار رنگ ها را تنظیم کرده یا همه چیز را تنظیم کنید. 

همچنین گزینه هایی برای کار با ترازوی سفید به همراه ابزارهایی مانند منحنی تن و تنظیم HSL وجود دارد که به شما اجازه می دهد رنگ ، اشباع و سبکی را تغییر دهید. می توانید از پیش تعیین شده ها برای ایجاد تغییرات سریع استفاده کنید یا وقت خود را صرف کنید تا دقیقاً همانطور که می خواهید آنها را تنظیم کنید. 

فیلترهای VideoStudio

همچنین می توانید بارهای فیلتر را اعمال کنید تا ظاهر فیلم های خود را تغییر دهید. استفاده از اینها فقط مسئله کشیدن و رها کردن است.

انتخاب خوبی از انتقال برای کمک به شما در حرکت از یک کلیپ به حالت دیگر وجود دارد. آخرین نسخه VideoStudio Ultimate شامل انتقالهای یکپارچه و همچنین مورفینینگ است. 

تنظیمات تنظیمات زیادی دارند ، بنابراین می توانید آنها را نیز سفارشی کنید. با کمک ، نمادهای گذار و جلوه ها همه متحرک هستند ، بنابراین می توانید بدون اینکه آنها را امتحان کنید ، چه کاری انجام می دهند را ببینید.

corel-videostudio اثرات

VideoStudio به شما امکان می دهد تا از بیشتر فایلهای ویدیویی ، تصویری و صوتی به عنوان منبع استفاده کنید. ما تمام قالبهای پشتیبانی شده را در بخش خود ذکر کرده ایم.

وارد کردن کلیپ ها

می توانید فیلم را مستقیماً از دستگاه های خارجی ضبط کرده و ویدئوی موجود را وارد کنید. کلیپ های وارد شده از منابع مختلف در صفحه رسانه شما ظاهر می شوند ، که می توانید در صورت لزوم به جدول زمانی اصلی خود بکشید. ضبط صفحه نیز وجود دارد ، که بعدا در بخش ابزارها مورد بحث قرار گرفته است.

علاوه بر ساخت فایل های ویدئویی ، می توانید دیسک هایی را در قالب های مختلف مانند DVD و Blu-ray ایجاد کنید و همچنین با پرونده های ISO کار کنید ، بنابراین VideoStudio به عنوان مبدل ویدیو و همچنین ویرایشگر کار می کند. برای گزینه های دیگر ، بهترین جمع بندی مبدل ویدیویی ما را بررسی کنید.

corel-videostudio-music

اگر شاهکار فیلم شما به موسیقی متن نیاز دارد ، می توانید از کتابخانه موسیقی بدون حق امتیاز استفاده کنید. قطعه قطعه زیادی وجود دارد ، از کلاسیک گرفته تا الکترونیکی و از جمله همه چیز در بین. یکی ما را به یاد یک پیراهن دریایی قدیمی می اندازد. فقط آنها را به جدول زمانی خود بکشید ، و موسیقی پس زمینه رایگان دریافت خواهید کرد.

سطح صدا برای تنظیم یک نسیم است و می توانید صدا را از کلیپ های مختلف محو کنید و به درستی استفاده کنید. به طور پیش فرض ، جدول زمانی شامل چندین لایه برای فیلم شما ، یک پوشش ، عناوین و همچنین آهنگ های صوتی و موسیقی است. شما همچنین می توانید از ducking صوتی برای کمک به برخی از آهنگ های برجسته نسبت به دیگران استفاده کنید.

پوشش های متحرک VideoStudio Ultimate یک روش مفید برای افزودن جو به فیلم های شما ، مانند ایجاد جلوه باران یا اضافه کردن ذرات است. همچنین اثرات انتقال متحرک برای نمایش اسلایدها وجود دارد. بازی با اینها بسیار سرگرم کننده است و نتایج چشمگیر است.

اگر می خواهید فیلم های والاس و گرومیت را ایجاد کنید ، توقف حرکت پشتیبانی می شود و اگر می خواهید فیلم های روز مدرسه-ورزشی را کمی حرفه ای تر کنید ، ردیابی حرکت نیز وجود دارد..

در کل ، ما از ویژگی های ارائه شده تحت تأثیر قرار گرفتیم. ما احساس می کنیم که آماتورهای جوان و جوان سرگرم کشف آنها خواهند شد و متخصصان احساس کوتاهی نخواهند کرد ،.

Corel VideoStudio Ultimate

Corel VideoStudio Ultimate Logowww.videostudiopro.com

از 153 دلار $ تمام برنامه شروع می شود

سیستم عامل

پنجره ها

مک

لینوکس

امکانات

ویرایش 4K

ابزارهای اکشن بادامک

Chroma Key (صفحه سبز)

ویرایش ویدیوی 360 درجه

ویرایش Multicam

صادرات به YouTube

صادرات به فیس بوک

صادرات به Vimeo

بهینه سازی دستگاه
گزینه صادرات دستگاه تلفن همراه – تنظیماتی برای دستگاه های خاص نیست

رایت دی وی دی

به Blu-ray بسوزانید

قیمت گذاری

Corel VideoStudio در دو نسخه Pro و Ultimate عرضه می شود. در حال حاضر آنها 20 درصد و 30 درصد از وب سایت تخفیف می گیرند ، بنابراین اگر تصمیم به خرید دارید ، از پیشنهادها خودداری کنید.. 

شما همچنین در صورت راضی نبودن 30 روز ضمانت برگشت پول دریافت می کنید. نسخه آزمایشی 30 روزه نیز وجود دارد که می توانید آن را از وب سایت بارگیری کنید ، بدون نیاز به کارت.

این آزمایش پس از بستن نرم افزار ، تبلیغات پاپ آپ را آغاز می کند. علاوه بر این ، اگر آن را از طریق دکمه بالا سمت راست ببندید ، باید تأیید کنید که می خواهید آن را ببندید. اما ، سلام ، این رایگان است اگر در حال دیدن بسیاری از پنجره های بازشو در وب هستید ، به بهترین راهنماهای مسدودکننده های بازشو ما نگاهی بیندازید.

نسخه Pro یک پکیج عالی است ، اما Ultimate شامل ویژگی های اضافی مانند درجه بندی رنگ و ایجاد ماسک ویدئویی به همراه نسخه های پیشرفته سایر ویژگی ها مانند ویرایشگر عنوان 3D ، قالب های ویدیویی اسپلیت و تثبیت کننده فیلم است. همچنین با نسخه Ultimate می توانید انتخاب بسیار گسترده تری از افزونه های افکت دریافت کنید.

هر دو نسخه گزینه های کاملی دارند ، اما اگر می خواهید هر ویژگی را داشته باشید ، بسته نهایی است.

راحتی در استفاده

برای شروع ، نصب را بارگیری کنید ، چند جزئیات از جمله آدرس ایمیل خود را پر کنید ، سپس منتظر بمانید تا 1.37 GB بارگیری شود. در حالی که منتظر هستید ، ممکن است زمان مناسبی برای بررسی راهنمای کاربر باشد. این یک سند رایگان است که بیش از 200 صفحه طول دارد ، بنابراین یادگیری زیادی نیز دارد. همچنین می توانید راهنمای حریم خصوصی آنلاین ما را بررسی کنید.

corel-videostudio-خوش آمدید

رابط کاربری دقیق و حرفه ای به نظر می رسد. رابط شلوغ در ابتدا پیچیده به نظر می رسد ، اما به خوبی با دکمه ها درج شده است و کنترل هایی را که عملکرد آنها را به وضوح نشان می دهد کنترل می کند. در صورت وجود می توانید طرح فضای کاری خود را سفارشی کرده و ویندوز را به مانیتورهای دیگر منتقل کنید.

چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید با بازی در اطراف و امتحان کردن چیزهای دیگر کشف کنید. با این حال ، اگر می خواهید کاری خاص انجام دهید ، چگونه همیشه مشخص نیست. به عنوان مثال ، ارائه ویدیوی تمام شده شما به بازدید از برگه اشتراک نیاز دارد. اگر این اسناد را گیر بیاورید ، اسناد معمولاً شما را به مسیر خود باز می گرداند.

کنترل ها به طور کلی پاسخگو هستند اما کاملاً مطابقت ندارند. به عنوان مثال ، هنگام تغییر زبانه ها یک تأخیر کوچک وجود دارد. همچنین گاهی اوقات هنگام انجام عملیات پیچیده تأخیر وجود دارد ، اما انتظار می رود که از طریق ویدئو.

آموزش های VideoStudio

صفحه نمایش خوش آمدید VideoStudio دارای بیش از 30 فیلم آموزشی است که تعداد بیشتری از آنها در وب سایت آن قرار دارد. همانطور که در آموزش مفصل است ، الگوهای VideoStudio می توانند به شما کمک کنند کلاس کمی به فیلم های اول خود اضافه کنید.

فیلم های آموزشی صحیح و مفصل هستند. ما آنها را مفید دیدیم ، اما احساس می کنیم برخی از یک معرفی ساده تر استقبال می کنند. توصیه می کنیم هنگام استفاده از نرم افزار ، ویدیوی “شروع کار” را به عنوان اولین درگاه مکالمه خود توصیه کنید.

برنامه های کاربردی و زبان های پشتیبانی وب سایت به غیر از انگلیسی. پیام های مربوط به زیرنویس ها به چندین زبان در وب سایت ظاهر می شود ، که به بلندگوهای غیر انگلیسی کمک می کند.

راهنما VideoStudio

همچنین می توانید در انجمن انجمن سؤال کنید. فعالیت زیادی در آنجا وجود دارد ، بنابراین اگر بخواهید به خوبی سؤال کنید باید بتوانید کمک کنید. VideoStudio همچنین از طریق تلفن ، گپ یا ایمیل از مشتری پشتیبانی می کند ، بنابراین Corel یک کار خوب برای مراقبت از شما انجام می دهد.

ما سعی کردیم در پنجره گپ آن سؤالی درباره صرفه جویی در ابر بپرسیم. ما باید برای انجام این کار ایمیل خود را وارد کنیم و در کمتر از یک دقیقه پاسخی بدست آوریم ، به ما گفتند که از ذخیره ابر پشتیبانی نمی شود. ما از این موضوع کمی شگفت زده شدیم ، زیرا مستندات ذکر شده صرفه جویی در Dropbox و Google Drive است.

ویدئو یکی از فعالیتهای بسیار تند و تیز فکری است ، بنابراین اگر می بینید که در حال کوتاه شدن است ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما را برای مقاله ویدیویی ببینید. بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای پرونده های بزرگ نیز قابل بررسی است.

شاهد کاهش سرعت و تصادف گاه به گاه بودیم. هنگام جابجایی فیلم ها در اکسپلورر ، هنگامی که موفق به یافتن کلیپ حذف شده نشد ، خطایی رخ داد و مجدداً راه اندازی مجدد شد. همچنین با چرخش ماوس مشکلاتی پیدا کردیم.

بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین در صورت خراب شدن سیستم شما در مقابل از دست دادن اطلاعات به شما کمک می کند. راهنمای ما در مورد چگونگی تهیه خودکار نسخه پشتیبان از فیلم نیز کمک خواهد کرد.

اگرچه ، VideoStudio Ultimate به طور کلی کار بزرگی را برای ارائه خود و دستیابی به خود انجام می دهد. از طریق آزمایش می توانید بخش اعظم آن را بفهمید ، و آموزش ها و مستندات آن به شما در بقیه کمک می کند.

ابزاری مانند این مدت زمان زیادی برای تسلط بر شما طول خواهد کشید ، اما لازم نیست نگران باشید که سرعت آن را طی کنید.

قالب های پرونده & پشتیبانی از قطعنامه

مطابق جدول زیر ، VideoStudio از تعداد زیادی قالب برای واردات و صادرات پشتیبانی می کند. همچنین می توانید فیلم ها را تهیه کرده و مستقیماً در YouTube ، Flickr یا Vimeo منتشر کنید.

قالب های واردات
فیلم:AVCHD (M2T / MTS) ، AVI، DV، DVR-MS، HDV، HEVC (H.265)، M2TS، M4V، MKV، MOD، MOV (H.264)، MPEG-1 / -2 / -4، MXF عنوان های TOD ، UIS ، UISX ، WebM ، WMV ، XAVC ، XAVC S ، 3GP ، دی وی دی رمزگذاری نشده
ویدیوی 360 درجه:مثلثی مستطیل ، فیشر تک ، فیشر دوگانه
سمعی:CLP، CUR، DCS، DCX، EPS، FAX، FPX، GIF87a، ICO، IFF، IMG، JP2، JPC، JPG، MAC، MPO، MSP، PBM، PCT، PCX، PGM، PIC، PNG، PPM، PSD، PSPImage، PXR، RAS، SCI، SCT، SHG، TGA، TIF / TIFF، UFO، UFP، WBM، WBMP، WMF، 001، RAW دوربین
قالب های صادرات
فیلم:AVC، AVI، DV، HDV، HEVC2 (H.265)، M2T، MOV، MPEG-1 / -2 / -4، UIS، UISX، WebM، WMV، XAVC S، 3GP
دستگاه:Apple iPod / iPhone / iPad / TV ، دستگاه های Android ، Sony PSP / PS3 / PS4 ، Nintendo Wii ، قالب های سازگار با Microsoft Xbox ، DV ، HDV
دیسک:VD ، AVCHD ، کارت SD ، Blu-ray
وب:YouTube ، FlickR ، Vimeo ، Niconico
سمعی:M4A ، OGG ، WAV ، WMA
تصویر:BMP ، JPG

تنظیمات و وضوح صادرات زیادی در دسترس است. بزرگترین موردی که ما پیدا کردیم 4096 x 2304 برای فیلمهای MPEG-4 بود.

corel-videostudio-output

در حین ویرایش ، می توانید پیش نمایش ویدیوی خود را در سمت چپ بالای صفحه مشاهده کنید. هنگام افزودن کلیپ به جدول زمانی خود ، می توانید تنظیمات پروژه خود را برای مطابقت با آن تغییر دهید. همچنین می توانید تنظیمات و وضوح خروجی را هنگام کار در پروژه خود تغییر دهید.

این همه چیز را شامل نمی شود. به عنوان مثال ، ما نمی توانیم یک ویدیوی FLV تولید شده با استفاده از OBS Studio وارد کنیم و مجبور شدیم آن را با HandBrake تبدیل کنیم. پس از وارد کردن پرونده تبدیل شده ، با وجود اینکه در پخش کننده رسانه VLC کاملاً به نظر می رسید ، پخش در VideoStudio ضعیف بود.

کارایی

ویرایش ویدیو یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید با رایانه شخصی خود انجام دهید ، و VideoStudio برخی از نیازهای سیستم شیب دار را دارد. حداقل به یک پردازنده Intel Core i3 یا AMD A4 3.0GHz نیاز دارد ، اما برای پشتیبانی ویدیویی سریع همگام سازی AVCHD و Intel به یک i5 یا i7 1.06 گیگاهرتز یا بالاتر نیاز دارید.. 

فیلمبرداری چند دوربین ، UHD یا 360 درجه نیاز به i7 یا Athlon A10 دارد. همچنین به یک سیستم عامل 64 بیتی و حداقل 4 گیگابایت رم نیاز خواهید داشت که 8 گیگابایت برای ویژگی های پیشرفته تر توصیه می شود.

VideoStudio فقط ویندوز است ، حداقل به ویندوز 7 احتیاج دارد. 3.5 گیگابایت فضای هارد دیسک را اشغال می کند. اولین باری که VideoStudio را نصب و راه اندازی کردیم ، باعث شد تا سیستم تست ما کمی استرس بخورد و برنامه های دفتر ما آویزان شود.

ما سعی کردیم یک ویدیوی آزمایشی را به مجموعه ای از قالب های خروجی ارائه دهیم تا ببینیم چه مدت طول می کشد. ما قبل از انجام این کار همه نرم افزارهای دیگر را بستیم. تست PC ما بر روی ویندوز 10 با پردازنده i5-7600 و رم 16 گیگابایتی همراه با کارت گرافیک GeForce 1060 6 GB و حافظه SSD اجرا می شود.

هنگام تبدیل یک ویدیو برای آزمایش ، ما با خطا روبرو شدیم که فرمول فقط در ویندوز 7 ، 8 و 10 پشتیبانی می شود. با این حال ، ما در آن زمان از ویندوز 10 استفاده می کردیم.

سرانجام چندین فیلم دقیقه دقیق برای آزمایش ایجاد کردیم و هنگام ارائه آنها به تنظیمات مختلف ، نتایج زیر را کسب کردیم.

تنظیمات: F1 ClipMusic ClipInterview ClipAwater
720p 30fps14.9018.2112.7215.28
720p 60fps57.741.24.0833.5658.46
30fps 108024.5730.0820.2224.96
60fps 10801.59.242.45.311.08.881.57.81

همانطور که مشاهده می کنید ، فیلم های 60 فریم در ثانیه نسبت به فیلم های 30 فریم در ثانیه ، به خصوص در 1080p ، زمان بیشتری برای ارائه می دهند. این همان چیزی است که انتظار دارید ، و این سرعت ها قابل احترام به نظر می رسند. حتی بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو می تواند سخت افزار شما را آزمایش کند ، اما VideoStudio Ultimate در اکثر اوقات خوب اجرا شد.

ما همچنین سعی کردیم کلیپ F1 خود را با چند تنظیم شتاب سخت افزاری متفاوت ارائه دهیم تا ببینیم اینها چه تفاوتی ایجاد کرده اند.

زمان تنظیم:
شتاب ویدیوی همگام سازی سریع Intel1.52.09
NVIDIA CUDA1.55.89
شتاب غیرفعال است1.58.56

Quick Sync اینتل برنده شد ، اما تفاوت زیادی در اینجا وجود ندارد. اگر سیستم شما تلاش کند ، ممکن است ارزش تنظیم این تنظیم را داشته باشد. این اولین ابزاری است که ما از این طریق محک زده ایم ، بنابراین این نتایج چقدر خوب تر می شوند در هفته های آینده.

هنگام استفاده از نسخه آزمایشی این نرم افزار ، ما در پنجره پیش نمایش و در فیلم هایی که ایجاد کرده ایم ، کیفیت ضعیف را دیدیم. ما شنیده ایم که این موارد محدود به نسخه آزمایشی است ، اما توصیه می کنیم قبل از خرید نرم افزار را خودتان تست کنید تا مطمئن شوید که عملکرد آن به درستی انجام می شود.

ابزارها

VideoStudio با چندین ابزار دیگر همراه است که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. با استفاده از ابزار ضبط صفحه ، MultiCam Capture Lite می توانید مستقیماً از رایانه خود فیلم بگیرید. این کار یک کار معقول انجام داد ، اگرچه به اندازه یک ابزار اختصاصی مانند استودیوی OBS خوب نیست.

گرفتن فیلم از صفحه نمایش گزینه های زیادی را به شما ارائه می دهد. در حین انجام این کار ، مطبوعات اصلی روی صفحه نمایش داده می شود ، که این کار راهی عالی برای ایجاد فیلم های آموزشی است.

هرچند اینها عقب مانده اند. هنگام تایپ در حین ضبط صفحه ، متوجه شدیم که به سرعت از ظرفیت نرم افزار پیشی گرفتیم. این بدان معنی است که چند دقیقه بعد از متوقف کردن تایپ ، کلیدها هنوز به آرامی در صفحه نمایش گذاشته می شدند.

corel-videostudio-captures

ما تصمیم گرفتیم که با استفاده از یک بازی ، عملکرد ضبط را آزمایش کنیم تا ببینیم سیستم ما تحت فشار چگونه مقابله می کند. Assetto Corsa ، یک بازی ویدئویی sim ​​racing است ، اما کاملاً خوب اجرا نشد ، هرچند که فیلم های داخل بازی را ضبط نکرد. 

نرم افزار اختصاصی ضبط ، مانند استودیوی OBS ، به شما امکان می دهد تنظیمات را برای ضبط فیلم بازی تغییر دهید ، اما ما در MultiCam Capture نتوانستیم این کار را انجام دهیم. اگر شما در ساخت بازی خود هستید ، مقاله ما را درباره بهترین توسعه بازی بخوانید. ابزارها.

Corel FastFlick یکی دیگر از موارد اضافی دیگر است. این برنامه به شما امکان می دهد نمایش اسلایدها سریع از هر تصویری که در دست دارید ایجاد کنید و همه ترکیبات ، انتقال ها و موسیقی را برای شما مرتب کنید. سریع و آسان است و نتایج قابل قبول است.

همچنین می توانید خلاقیت های خود را مستقیماً بر روی DVD با نرم افزار MyDVD گنجانده شده بسوزانید. این یک برنامه ساده است که به شما امکان می دهد کلیپ هایی اضافه کرده و آنها را در قسمت های مختلف تقسیم کنید. همچنین می توانید موسیقی و پس زمینه منو خود را تغییر دهید.

یک ابزار متن 3D نیز وجود دارد. می توانید از خواص متن متن خود مانند اضافه کردن بافت های شخصی خود ، تغییر نور یا رنگ و اضافه کردن سرپیچ دستکاری کنید. همچنین می توانید متن را تحریک کنید ، آن را در بالای فیلم های خود حرکت داده و بچرخانید.

ما یکی از اشکالات گاه به گاه را در اینجا دیدیم. با کلیک بر روی دکمه عنوان 3D ، پنجره ای به وجود آمد که می گوید ویرایشگر عنوان در حال اجرا است و برای ادامه کار باید آن را ببندیم ، اما این ابزار برای یک دقیقه یا بیشتر ظاهر نمی شود. ابزار هرچند که کار را شروع کردیم خوب کار کرد.

در کل ، این ابزارها مفید و عمدتاً مؤثر هستند. آنها به اندازه نرم افزار اختصاصی مناسب نیستند ، اما به عنوان بخشی از بسته کلی VideoStudio ، ابزاری عالی برای در دسترس بودن هستند. اگر به دنیای ارائه علاقه مند هستید ، بهترین نرم افزار مدل سازی سه بعدی ما یا بهترین مقالات نرم افزار گرافیکی سه بعدی ما را بخوانید.

حکم

VideoStudio Ultimate بخشی به نظر می رسد و ویرایش اولیه فیلم را آسان می کند. همچنین مملو از ویژگی ها و لوازم جانبی است که می تواند کیفیت فیلم های شما را اضافه کند. ما هنگام استفاده از آن ، به همراه تصادف گاه به گاه ، اشکالات و موارد UI زیادی پیدا نکردیم. اگرچه ما قادر به ویرایش و کار با آن بودیم ، و ما آن را به VideoPad ترجیح می دهیم ، که می توانید در بررسی VideoPad ما بخوانید.

متأسفانه ، ما در نسخه آزمایشی آن شاهد مواردی سازگار با ویدیو رندر شده بودیم و بیشتر خروجی تولید شده از کیفیت پایین برخوردار بود. خوشبختانه نسخه آزمایشی رایگان است ، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید تا ببینید که چگونه می توانید کار خود را انجام دهید. اگر می خواهید نسخه کامل را نیز آزمایش کنید ، ضمانت برگشت پول نیز دارد.

اگر صبور باشید و مایل به عادت دادن به مزاج های آن باشید ، VideoStudio چیزهای زیادی برای ارائه دارد. ارائه مسائل به کنار ، می تواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد. شما باید با نواقص آن کار کنید. 

اگر VideoStudio Ultimate یا هر یک از رقبای آن را امتحان کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map