مرور Wunderlist – نگه داشتن آن در کنار هم – بروزرسانی سال 2020

بررسی Wunderlist

Wunderlist یک برنامه فریبنده و ساده است که به شما امکان می دهد کارهای انجام شده ، تقسیم کارها و موارد دیگر را پیگیری کنید. ما تحت تأثیر کارهایی که می تواند انجام دهد ، تأثیر پذیرفته ایم ، با این حال همچنان ساده است ، زیرا می توانید در بررسی کامل Wunderlist ما بخوانید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

اگر در فهمیدن اینکه چه کاری باید انجام دهید در حالی که در روز کار هستید یا برنامه ریزی روز خود مشکل دارید ، می توانیم به شما کمک کنیم. اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که این بررسی Wunderlist را بخوانید. پس از آن ، امیدوارم ابزاری در اختیار داشته باشید تا مراحل بعدی خود را تعیین کنید.

Wunderlist یک برنامه لیست کار ساده و آسان است. این امکان را به شما می دهد تا هنگام اتمام کارها ، وظایفی ایجاد کرده و آنها را علامت بزنید. شما می توانید از آن برای مدیریت هر چیزی از خرید خود تا یک تلاش بزرگ خلاقانه استفاده کنید. شما همچنین می توانید وظایف خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و با هم کار کنید.

Wunderlist در سال 2015 به مایکروسافت پیوست. بخش های نرم افزار مربوط به مایکروسافت عموماً بزرگترین نقص آن هستند. در ادامه بخوانید تا بدانید آیا این برنامه ارزش استفاده دارد یا خیر.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Wunderlist

امکانات

Wunderlist در بسیاری از سیستم عامل ها موجود است. علاوه بر اجرای مرورگر ، برنامه هایی برای Windows ، macOS ، Android ، iOS و Chromebook و برنامه های افزودنی برای Google Chrome و Safari دارد. اگر می خواهید یک مرورگر را انتخاب کنید تا از آن استفاده کنید ، به بررسی Chrome ما نگاهی بیندازید.

گردش کار اصلی Wunderlist ایجاد وظایف ، افزودن آنها به لیست ها و تکمیل آنها است. رابط کاربری آن جسورانه ، روشن و روشن است و انجام آن اقدامات ساده است.

دکمه ها و منوها دارای بسیاری از ویژگی های اضافی نیز هستند. تنظیمات حساب ارزش بررسی دارد زیرا منو را با گزینه های بسیار دیگری ارائه می دهد که به نظر شما مفید است.

می توانید لیست های خود را کپی کرده و آنها را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. این باعث می شود Wunderlist راهی عالی برای اختصاص وظایف برای یک پروژه اداری باشد. اگر می خواهید یک پروژه را با جزئیات بیشتری سازماندهی کنید ، به بهترین نرم افزار مدیریت پروژه نگاهی بیندازید.

اگر با سایر کاربران کار می کنید ، می توانید مکالمات را با آنها آغاز کرده و در صورت لزوم از سیستم نظرات استفاده کنید.

Wunderlist از پس زمینه های خوبی برخوردار است ، با تعداد انگشت شماری از رنگ های روشن و چندین عکس آرامش بخش. باید بتوانید مطلبی را پیدا کنید که برای شما جذاب باشد ، اما گزینه بارگذاری مورد نظر خود نیز خوب خواهد بود.

wunderlist-subtask

می توانید مهلت هایی برای کارها تعیین کنید و اعلان ها را برای زمان های خاص تنظیم کنید تا در هنگام انجام کارها به شما یادآوری کند. همچنین می توانید زیر کارها را به هر کار اضافه کنید ، به شما امکان می دهد موارد دیگر را تجزیه کنید.

پیوست کردن پرونده ها با Wunderlist

Wunderlist از پیوست های فایل پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا تعداد دلخواه خود را داشته باشید. اسناد آن درمورد اینکه هنوز حد مجاز پرونده 5MB قدیمی نیست ، روشن نیست ، اما ما توانستیم یک پرونده 9MB را بارگذاری و مشاهده کنیم ، این نشان می دهد که شما می توانید پیوست های نامحدود و فضای ذخیره سازی دریافت کنید.

می توانید فایلها را از Dropbox نیز اضافه کنید ، همچنین ضبط صدا را انجام دهید. گفته می شود ، اگر خود را به یک راه حل ذخیره سازی جداگانه نیاز دارید ، به بهترین راهنمای ذخیره فضای ابری ما نگاهی بیندازید.

اگر می خواهید از وظایف خود با سایر سیستم عامل ها استفاده کنید ، Wunderlist چندین ادغام برای کمک به شما در انجام این کار دارد. با Zapier کار می کند ، به شما امکان می دهد داده ها را با صدها برنامه به اشتراک بگذارید. سایر ادغام ها شامل Slack ، Microsoft Outlook و Trello است که می توانید در بررسی Trello در مورد آنها بخوانید. راهنمای مبتدی Trello به شما کمک می کند تا با آن شروع کنید.

توسعه دهندگان می خواهند Wunderlist را با ابزارهای خود ادغام کنند ، می توانند با استفاده از API Wunderlist این کار را انجام دهند. اگر می خواهید برنامه افزودنی خود را ایجاد کنید یا داده های ذخیره شده در Wunderlist را به وب سایت یا برنامه خود اضافه کنید مفید است.

اگر می خواهید داده های خود را صادر کنید ، صفحه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. وقتی این کار را امتحان کردیم ، حتی هنگام صادرات پروژه آزمایشی نسبتاً کوچک ، باید چند دقیقه صبر کنیم. این شامل یک پرونده فیلم بود. پس از اتمام این کار ، ما یک پرونده .json را با داده های خود ، و همچنین یک وب سایت mini HTML فراهم آوردیم که به ما امکان می داد پروژه خود را مرور کنیم..

در کل ، Wunderlist یک مجموعه ویژگی عالی دارد. این اصول را به خوبی انجام می دهد و موارد اضافی مفیدی نیز دارد.

بررسی اجمالی ویژگی های Wunderlist

آرم Wunderlistwww.wunderlist.com

رایگان

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی
زمینه ها

گزینه های سفارشی سازی دیگر

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
GB نامحدود

عمومی

پرداخت
رایگان

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android ، شخص ثالث ، Windows ، Mac OS

امتحان رایگان
رایگان

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
AES-256

گواهینامه SOC
بیانیه حریم خصوصی مایکروسافت

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

وقتی وارد حساب Microsoft خود شدیم ، یک پیام خطای وحشتناک پر از داده های فنی دریافت کردیم که متوجه نشده ایم یا نیازی به دیدن آن نداریم.

wunderlist-مقدمه

هنگامی که ما به گذشته که ، هر چند ، این برنامه بسیار بهتر بود. شما با صفحه ای استقبال می کنید و از شما می خواهد دسته اول را برای اولین لیست خود انتخاب کنید ، که عنوانی به آن می دهد. سپس می توانید وظایف خود را اضافه کنید.

شما آنها را با تایپ نام هر یک و کلیک بر روی بازگشت ، اضافه می کنید. پس از اتمام کارها ، آنها را با استفاده از جعبه مشخص می کنید. وقتی این کار را انجام دهید ، یک شکر رضایت بخش است. این یک تماس کوچک است ، اما از آنجا که به شما حس موفقیت می بخشد از جشن های آسانا در رتبه های اول قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی Asana را بخوانید.

میانبرهای فهرست wunderlist

اگر می خواهید سریعتر کار کنید ، لیستی از میانبرهای صفحه کلید در تنظیمات حساب پنهان است. همانطور که گفته شد بسیاری از تنظیمات در آنجا هستند و همه آنها به حساب مربوط نمی شوند ، بنابراین اگر می خواهید هر شخصی را سفارشی کنید ، آن را بررسی کنید.

Wunderlist ساده است و به احتمال زیاد با استفاده از آن مشکلی نخواهید داشت. گردش کار اساسی آن ساده و از طراحی مناسبی برخوردار است.

استفاده سریع است و تقریباً بلافاصله به اقدامات پاسخ می دهد. حتی در نسخه مرورگر ، لازم نیست هنگام انجام کارها منتظر پاسخ باشید. این باعث می شود انتخاب خوبی برای کسانی که دوست دارند همه چیز را به سرعت اضافه کنند و دوست ندارند در حالی که منتظر برنامه هستند ، به صفحه خیره شوند.

به طور کلی ، آن را به خوبی قابل استفاده بودن ، با صفحه خطا در اولین ورود ما تنها مسئله واقعی است.

هزینه

لیست عجایب رایگان است. این نسخه قبلاً دارای نسخه Pro بود ، اما این نسخه قطع شد و ویژگی های آن به نسخه معمولی چیده شدند. مایکروسافت اعلام کرد قصد دارد در یک مقطع Wunderlist را با برنامه جدید To-Do جایگزین کند ، اما هنوز هم اکنون ادامه دارد و می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

امنیت & حریم خصوصی

Wunderlist محصولی از مایکروسافت است. کمترین حرفی برای شرکتهای بزرگ فناوری دارند. مقاله ما را در مورد ادوارد اسنودن و نظارت دولت بخوانید تا برخی از آنچه در آن بوده اند را یاد بگیرید.

Wunderlist به شما امکان می دهد با استفاده از حساب Microsoft خود وارد سیستم شوید. ما هنوز نسبت به اسکایپ حساس هستیم که سن ما را وقتی مایکروسافت به دست آورد ، به همه می گوییم ، بنابراین یک حساب کاربری ایجاد کردیم. ما نمی خواهیم همه افراد موجود در لیست تماس با ما مطلع شوند ، وقتی لازم است برای خرید هویج به سوپرمارکت برویم ،.

Wunderlist در صفحه ورود به سیستم می گوید که به تمام اطلاعات شما دسترسی خواهد داشت ، بنابراین به اندازه کافی هشدار داده می شوید.

پستی در انجمن خود وجود دارد که ادعا می کند Wunderlist از SSL 256 بیتی برای پیوست ها و داده ها در حالت استراحت و حمل و نقل استفاده می کند. توضیحات ما در مورد رمزنگاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید. داده ها با استفاده از خدمات وب آمازون در ایرلند میزبانی می شوند. پشتیبانی Wunderlist تأیید کرد که وقتی از ما خواسته شد و همچنین به ما اطلاع می دهد ، تأیید هویت دو عاملی وجود ندارد.

گذشته از درگیری مایکروسافت ، ما در زمینه امنیت یا حفظ حریم خصوصی آن مشکلی پیدا نکردیم ، اما در دنیای ایده آل ، احراز هویت دو عاملی در دسترس خواهد بود.

سرویس & پشتیبانی

بعید به نظر می رسد با استفاده از ویژگی های اصلی Wunderlist گیر بیفتید ، اما اگر این کار را انجام دهید ، یا به کارهای پیشرفته تری که انجام می دهید ، نیاز دارید ، باید با پشتیبانی تماس بگیرید.

ما پیوند پشتیبانی آشکاری را در برنامه مشاهده نمی کنیم ، اما پیوندی در صفحه “درباره” آن وجود دارد. این گفته اگر به وب سایت Wunderlist نگاه کنید ، پیوند “پشتیبانی” در آنجا وجود دارد. علاوه بر یک پایگاه دانش قابل جستجو ، اگر می خواهید ارتباط برقرار کنید ، یک فرم تماس نیز وجود دارد. ما سوالی در مورد رمزگذاری و تأیید هویت دو عاملی سؤال کردیم و 15 ساعت بعد پاسخ دقیق و دقیق دریافت کردیم.

Wunderlist از 10 زبان در برنامه خود و چهار زبان در وب سایت پشتیبانی خود پشتیبانی می کند ، بنابراین انتخاب خوبی برای کاربران بین المللی است.

در این گروه با پایگاه دانش مناسب و زمان پاسخ پشتیبانی قابل قبول ، نمره خوبی کسب می کند. برای پاسخ های جدی پشتیبانی سریع ، هرچند ، بررسی Basecamp و بررسی Wrike را بررسی کنید.

افکار نهایی

Wunderlist یک برنامه خوب است. سریع ، آسان ، خوشبو کننده است و آنچه را که انتظار دارید از آن استفاده کند. این به خوبی با سیستم عامل های دیگر ادغام می شود ، و همچنین رایگان است. 

مشارکت مایکروسافت ممکن است افرادی را که نگرانی های مربوط به حریم خصوصی دارند ، خاتمه دهد و مجبور به استفاده از یک حساب کاربری مایکروسافت برای ورود به سیستم علاوه بر این نیست. ما همچنین با توجه به اینکه برنامه هایی برای جایگزین کردن آن در طولانی مدت وجود دارد ، مطمئن نیستیم که چه مدت برنامه در اطراف خواهد بود.

در حال حاضر ، اگر می خواهید سازمان یافته تر شوید ، انتخاب خوبی است. 

اگر Wunderlist یا سایر برنامه های مدیریت وظیفه را امتحان کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map