نقد و بررسی Wrike – بروزرسانی شده در سال 2020

نقد و بررسی Wrike

Wrike یک راه حل جامع و انعطاف پذیر برای مدیریت پروژه است که به عنوان یکی از بهترین ، اگر نه بهترین ، در حوزه خود است. برای اطلاع از همه موارد و مزایده های این برنامه ، بررسی کامل Wrike را بررسی کنید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

Wrike یکی از مهمترین وزن دنیای مدیریت پروژه است. این حساب خود را به عنوان یک راه حل مدیریت مدیریت برجسته ، که ادعایی است که ما مایل به آزمایش آن هستیم ، اعلام می کند. در این بررسی Wrike ، ما این ابزار را از طریق سرعت های آن قرار می دهیم و می بینیم که در تیم ابر چگونه می تواند برای تیم شما انجام دهد.

Wrike به خوبی تثبیت شده و ادعا می شود توسط بیش از 17000 شرکت از جمله غول هایی چون Airbnb ، TGI جمعه ها و SurveyMonkey استفاده می شود. این ویژگی های بسیاری دارد ، اما دوست داشتن کاربر با داشتن ثروتمند بودن در کنار هم نیست. بهترین نرم افزار مدیریت پروژه تعادل را به درستی می کند.

ما می خواهیم ببینیم که Wrike چقدر خوب رفتار می کند.

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

همانند اکثر نرم افزارهای مدیریت پروژه ، Wrike به شما امکان می دهد مواردی را در پروژه های جداگانه ترتیب دهید که هرکدام شامل وظایفی هستند. وظایف را می توان بیشتر به زیرشاخه ها تقسیم کرد. آنها را می توان به یک عضو تیم نیز اختصاص داد ، بنابراین می بینید چه کسی باید چه کاری را انجام دهد.

علاوه بر ایجاد وظایف خود ، می توانید فرمهایی را ایجاد کنید که به افراد دیگر بتوانند با پاسخ دادن به سؤالات آنها را ایجاد کنند.

روش های مختلفی برای پیگیری آنچه در پروژه شما اتفاق می افتد وجود دارد. جریان لیستی از وقایع به سبک وبلاگ است و شما را از هر چیز جدیدی تایید می کند.

اگر می خواهید بدانید گوشه گوشه چیست ، می توانید نمای تقویم را بررسی کنید ، که به شما نشان می دهد که در هر زمان خاصی چه اتفاقی می افتد. تقویم ها می توانند برای نمایش وظایف و پروژه های مرتب شده بر اساس طیف گسترده ای از فیلترها تنظیم شوند.

تقویم چروک

تقویمهای مختلف را می توان روی یکدیگر قرار داد ، همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که در قسمتهای خاصی از پروژه غرق شوید و یا یک نمای کلی را بدست آورید..

Wrike همچنین شامل اثبات است که به شما امکان می دهد در مورد فایل ها نظر دهید. با استفاده از فیلم ها ، نظرات می توانند در نقاط خاص ظاهر شوند ، و این ویژگی راهی مناسب برای بحث در مورد پرونده هایی است که تیم شما روی آن کار می کند یا بخش هایی از فیلم های آموزشی را برجسته می کند. ما این عملکرد را خیلی خوب دوست داریم ، اگرچه بسیاری از بهترین برنامه های ویرایش ویدیو به شما امکان می دهند این کار را انجام دهید ، بنابراین ممکن است برای همه مفید نباشد.

هنگامی که صحبت از شخصی کردن فضای کاری شما می شود ، Wrike دارای دوجین تم برای انتخاب است. هر کاربر ، هر چند خود را تنظیم می کند. آنها با تیم به اشتراک گذاشته نمی شوند. Wrike با ارائه چند گزینه برای سفارشی کردن ظاهر یک پروژه برای همه ، می تواند بهبود یابد.

Wrike دارای قابلیت های ایجاد گزارش قوی است تا در مورد وضعیت پروژه خود جزئیات بیشتری کسب کنید. گزارش ها با چند کلیک تولید می شوند و به شما امکان می دهند انواع اطلاعات مفید را مشاهده کنید.

می توانید ببینید چه کسی چه کاری را انجام داده است یا چه چیزهایی که به تأخیر افتاده است. همچنین می توانید ببینید که کارهای غیرقابل تنظیم هستند. این ، همراه با مدیریت وابستگی Wrike ، به ویژه برای ردیابی موانع جاده مفید است. شش گزارش از پیش تعیین شده وجود دارد ، اما می توانید با انتخاب چندین گزینه و انتخاب یک طرح ، نسخه های دلخواه را ایجاد کنید.

Wrike ادغام های زیادی دارد و می توان با خدماتی مانند Salesforce ، Dropbox و Google Drive استفاده کرد. مانند Asana و Trello ، برخی ادغام ها به عنوان واسطه عمل می کنند و به شما امکان دسترسی به خدمات بیشتری را می دهند.

ادغام چروک

هنگام استفاده از Wrike به روزرسانی منظم ایمیل را دریافت می کنید. این موارد ، به عنوان مثال ، لیست های روزانه کارهای انجام شده و به روزرسانی های هفتگی در گزارشهایی که در آنها مشترک شده اید ، است. برخی از آنها پیوندهای مشترک ندارند ، اما گزینه خاموش کردن ایمیل ها گاهی اوقات برای یافتن آن کمی شکار طول می کشد.

Wrike دارای نسخه هایی برای اکثر سیستم عامل ها است. علاوه بر سرویس گیرنده وب ، برای ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نیز در دسترس است.

به طور کلی ، Wrike مجموعه ای از ویژگی های عالی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید کارهای زیادی انجام دهید و آنچه را که اتفاق می افتد را پیگیری کنید.

کاربرپسندی

ثبت نام آسان است و اگر نمی خواهید بلافاصله پرداخت کنید ، می توانید با یک جلسه آزمایشی شروع کنید.

پس از ثبت نام و انتخاب برنامه ، از شما خواسته می شود از طریق ایمیل هم تیمی ها را دعوت کنید. در صورت ترجیح می توانید بعداً این کار را انجام دهید.

چروک دعوت کردن

مرحله بعدی تنظیم فضای کاری شما است. به جای شروع از ابتدا ، می توانید از یکی از قالب های از پیش تنظیم شده Wrike استفاده کنید. آنها از ساختن یک پروژه جدید استفاده می کنند و به شما امکان می دهند فوراً با اصول اولیه تنظیم شوید.

حتی اگر می خواهید از ابتدا تنظیم کنید ، مفید است که از طریق ایستگاه از پیش تنظیم شده جستجو کنید تا ایده ای راجع به چه ویژگی Wrike دارید و چگونه می توانید بهترین تنظیم را برای نیازهای خود داشته باشید..

قالب های چروک

قالب ها به دسته ها تقسیم می شوند که هر کدام تعداد معینی از انتخاب ها را دارند. آنها شامل یک سیستم بلیط فروشی و راهنمای خدمات ، تابلوی Kanban هستند که برای کاربران Trello آشنا خواهد بود و مجموعه هایی برای مدیریت رویداد ، راه اندازی محصول و مدیریت پروژه (برای اطلاعات بیشتر درباره تابلوهای Trello و Kanban ، راهنمای مبتدی ما Trello را ببینید)..

شما بیش از آنکه احتمالاً می خواهید چیزی را پیدا کنید که مطابق با خط مشی شما باشد یا حداقل شروع خوبی برای تنظیم دقیق آن برای متناسب با آنچه انجام می دهید.

wrike-new-project

وقتی پروژه جدیدی را شروع می کنید ، به همراه تاریخ های شروع و پایان اختیاری نامگذاری کرده و به کار خود ادامه می دهید. هر قالب با یک فیلم کوتاه باز می شود و توضیح می دهد که می توانید با آن چه کار کنید.

پروژه ها به وظایف تقسیم می شوند. آنها را می توان به اعضای تیم اختصاص داد و تاریخ پایان داده شد. اگر می خواهید کاری را به شخصی که عضو Wrike نیستید اختصاص دهید ، می توانید از طریق ایمیل از فضای کاری آنها را دعوت کنید.

نمای اصلی یک پانلی در سمت چپ با لیستی از کارها و یک پانل در سمت راست به شما نشان می دهد که جزئیات کار انتخاب شده را نشان می دهد. شرح وظیفه در اصل یک سند متنی قابل ویرایش است ، بنابراین می تواند در صورت لزوم به آن اضافه شود.

وابستگی های چروک

مدیریت وابستگی آسان است. برای ایجاد یک وابستگی ، فقط روی دکمه “افزودن وابستگی” در پانل جزئیات کار کلیک کنید. شما می توانید آنها را از هر جهت اضافه کنید ، بنابراین می توانید کار انتخاب شده را به یک روش دیگر یا دور دیگر وابسته کنید.

رابط نسبت به آسانا شلوغ تر است و فاقد فوری ترللو است. گاهی اوقات با کلیک کردن روی چیزی حالت شما را به وجود می آورد که مشخص نیست چگونه از آن خارج شویم و همین امر باعث شده است تا ویژگی های آن را بطور آزمایشی بیشتر از آنچه ممکن است غیرقانونی انجام دهیم بررسی کنیم. برای مقایسه ، راهنمای مبتدی Asana ما را بررسی کنید.

این گفته می شود ، رابط کاربری گزینه های زیادی را ارائه می دهد و به محض قطع کردن کار ، انجام کارهایی را که می خواهید آسان می کند.

به طور کلی ، Wrike خوب کار می کند ، اما به اندازه برخی از رقبای خود در دسترس نیست. اگر گیر کردید پشتیبانی خوبی دارد ، همانطور که بعداً خواهیم دید.

هزینه

اگر می خواهید انگشتان پا را در آب فرو کنید ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه نیست ، زیرا Wrike یک آزمایش 14 روزه رایگان ارائه می دهد که به کاربران جدید امکان دسترسی به همه ویژگی های آن را می دهد. شرم آور نیست که شما را تشویق به ارتقا دهید ، با اینکه یک ایمیل فروش بعد از یک هفته وارد می شود.

اگر در پایان به دنبال برنامه رایگان باشید ، Wrike همچنان به عنوان یک لیست کار ساده برای حداکثر پنج کاربر قابل استفاده است. این برنامه حرفه ای هر ماه 9.80 دلار است و گزینه های بیشتری برای انواع مختلف کاربر وجود دارد.

همانطور که در جدول نشان داده شده است ، استفاده از Wrike برای تیم های کوچک خیلی گران نیست ، اما برای مشاغل در حال اجرای پروژه های بزرگ با صدها عضو ، قیمت موردی خواهد بود که در نظر بگیرید.

امنیت & حریم خصوصی

امنیت در Wrike با انتخاب گسترده ای از ویژگی ها و موارد اضافی چشمگیر برای کاربران Enterprise ، جدی گرفته شده است.

احراز هویت دو عاملی در دسترس است که باعث می شود هر کسی که از طریق ایمیل شما هک می شود با اضافه کردن یک لایه امنیتی بیشتر ، قادر به ربودن حساب Wrike شما نیست. برای فعال کردن این ویژگی ، باید برنامه Google Authenticator را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید. راهنمای امنیت ایمیل ما چند نکته دیگر در مورد چگونگی ایمن کردن صندوق ورودی خود دارد.

نسخه شرکت کنترل های امنیتی پیشرفته تری را ارائه می دهد. این امکان را به سرپرستان می دهد تا آنچه را که کاربران می توانند انجام دهند ، محکم کنترل کنند. همه پروژه ها به حداکثر امنیت احتیاج دارند ، اما برای افرادی که داده های حساس را مدیریت می کنند ، گزینه ها وجود دارد و اطمینان حاصل می کنید که می توانید با اطمینان روی ابر کار کنید.

به عنوان سرپرست یک پروژه سازمانی ، می توانید تنظیمات ذخیره و دعوت پرونده را برای همه افراد حاضر در تیم خود تنظیم دقیق کنید.

همچنین می توانید یک خط مشی دسترسی به شبکه ایجاد کنید ، به شما امکان می دهد دسترسی به پروژه های خود را به آدرس های IP خاص و خرده شبکه ها محدود کنید.

می توانید خط مشی رمز عبور خود را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که همه از حسن حساب خود محافظت می کنند. اگر در مورد امنیت شگفت زده نشده اید ، می توانید به کاربران خود اجازه دهید رمز عبوری را که دوست دارند انتخاب کنند. برای پروژه هایی که به حریم خصوصی بیشتری نیاز دارند ، می توانید اطمینان حاصل کنید که همه افراد در تیم شما از یک رمز عبور قوی استفاده می کنند.

همچنین اگر می خواهید یک کشتی محکم نگه دارید ، می توانید تیم خود را مجبور به تغییر مرتب کردن رمزهای عبور خود کنید (برای کمک به این موضوع بهترین مقاله برای مدیران رمز عبور ما را ببینید). تنظیم مجدد گذرواژه هر چند هفته به معنای حتی در صورت بیرون کشیدن ، هر کسی که جلوی آن را بگیرد ، نمی تواند برای همیشه از آن استفاده کند.

سرویس & پشتیبانی

به نظر می رسد که Wrike مشتاق کمک به شما است ، زیرا پنجره های گفتگوی زنده از همه جا از روند ثبت نام تا منطقه جامعه و حتی زمانی که تازه شروع به استفاده از برنامه کرده اید ، به شما کمک می کنند. همچنین می توانید گزینه های مختلفی را برای درخواست کمک دریافت کنید ، با یک دکمه “Wrike help” در سمت راست پایین صفحه و گزینه ای در منو که شما را به سمت پورتال راهنمایی Wrike می برد.

ما درخواست پشتیبانی چت زنده Wrike را سؤال کردیم. با وجود اینکه در ردیف اول هستیم ، ما یک پیام خودکار بعد از 90 ثانیه دریافت کردیم که به ما می گفت چت را ببندیم و اگر نمی خواهیم صبر کنیم منتظر پاسخ ایمیل هستیم..

ما تصمیم گرفتیم که آن را بنشینیم و بعد از سه دقیقه ، به صفحه راهنما رفتیم که به جستجوی ما پاسخ داد. مدتی بعد ، ما به کمک ما نسخه ای از گپ را ارسال کردیم.

ما همچنین سعی کردیم بلیط پشتیبانی را برای بررسی زمان پاسخگویی ارسال کنیم. ما این کار را شنبه بعد از شکرگذاری انجام دادیم ، بنابراین انتظار نداریم که یک پاسخ سریع صاعقه به سؤال ما درباره شخصی سازی پروژه ما برای کل تیم بدهیم. این گفت ، ما در 30 دقیقه پاسخی دریافت کردیم ، که چشمگیر بود.

سیستم ارسال بلیط گزینه ای را برای درخواست از Wrike برای تماس با شما دارد ، بنابراین می توانید در صورت تمایل به گرفتن ایمیل با شخص واقعی گپ بزنید..

با مرور مباحث راهنمایی ، شاهد مشارکت مکرر کارکنان انجمن Wrike بودیم ، اما سؤالات زیادی نیز وجود داشتند که هنوز هم بعد از یک روز یا بی پاسخ پاسخی ندارند. به نظر می رسد همه چیز در نهایت پاسخی دریافت می کند و کیفیت پاسخ ها بالاست. Wrike جامعه خوبی دارد ، اما آنقدر زیاد نیست که مشکلات ظرف چند ساعت حل شوند.

همچنین یک پایگاه دانش بزرگ وجود دارد که توضیحات فراوانی در مورد چگونگی انجام کارها دارد. مقالات موجود در سیستم راهنما به طور معمول طولانی و جامع هستند. در هر صورت ، آنها می توانند با قطع شدن این کار را انجام دهند تا بتوان از طریق آن راحت تر استفاده کرد.

به عنوان مثال ، بخشی از ایجاد ساختار پوشه شامل مراحل مربوط به طوفان مغزی و اطلاع رسانی به تیم شما می باشد که مهم هستند ، اما شاید به روش توضیحی سریع و آسان قابل مشاهده برای کلیک بر روی گزینه کلیک کنید تا به آنچه نیاز دارید برسید..

اگرچه چیزهای زیادی در آنجا وجود دارد و شما بیشتر از همه می توانید پاسخی برای بیشتر سؤالات بیابید. مقالات همچنین منبع خوبی برای یادگیری بیشتر در مورد کارهایی که می توانید با این سرویس انجام دهید ، می باشد.

Wrike تلاش و منابع را در گزینه های پشتیبانی خود قرار داده است و ما از آنچه پیدا کردیم خوشحال شدیم.

افکار نهایی

Wrike دارای بسیاری از ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی است ، و این گزینه را برای افرادی که در مورد مدیریت پروژه جدی هستند ، انتخاب خوبی است. چیزهای زیادی برای دستیابی به این مسئله وجود دارد ، اما طیف وسیعی از گزینه هایی که در اختیار مدیران قرار می گیرد بیشتر از آن است که این کار را انجام دهد.

اگر به دنبال ابزاری پیشرفته و متناسب با نیاز پروژه خود هستید ، Wrike یک گزینه خارق العاده است. این یک ابزار عالی است که در بسیاری از شرایط به شما کمک می کند و می تواند در شغل شما سازگار باشد. البته ممکن است فن آوری های جدی جدی تر از چیزهای ساده تر به نظر برسند.

این که آیا شما برای اولین بار از Wrike استفاده می کنید یا یک کاربر خبره هستید ، دوست داریم تجربیات شما را با آن در نظرات زیر بشنوید.

ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map