بررسی Todoist – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی Todoist

Todoist یک برنامه مدیریت بسیار کار وظیفه ای است که به شما امکان می دهد لیست کارهای خود را بررسی کنید و همچنین به شما در قالب کارما پاداش می دهد. اگرچه کامل نیست ، می توانیم به راحتی ببینیم که چرا چنین وفاداری را دنبال کرده است ، همانطور که می توانید در این بررسی Todoist بخوانید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

اگر کارهایی برای انجام دادن دارید ، Todoist می خواهد کمک کند. با بیش از یک میلیارد کار برجسته ، این یکی از برنامه های لیست برجسته جهان است. ما خواهیم دید که در این بررسی Todoist چه چیزی را ارائه می دهد.

Todoist که توسط یک تیم توزیع شده در سطح جهانی ساخته شده است ، از سال 2007 در این منطقه واقع شده است ، بنابراین این یک بستر کاملاً مستقر است.

شرکت های بزرگی نیز در کتب خود دارد ، از جمله اپل ، فیس بوک و نتفلیکس. اگر مشتری Netflix هستید که می خواهید جلوی صفحه را لگد بزنید ، نحوه تماشای Netflix را در راهنمای تلویزیون خود بخوانید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Todoist

امکانات

مانند همه برنامه های لیست کار ، می توانید وظایف خود را ایجاد کرده و در هنگام اتمام آنها را علامت بزنید. می توانید برای هر کدام یک تاریخ معین و اولویت تعیین کنید و یادآوری هایی را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که انجام کارها را به موقع فراموش نکنید.

شما می توانید افراد دیگری را برای به اشتراک گذاشتن پروژه های خود دعوت کرده و وظایف خود را به آنها اختصاص دهید ، این کار به ابزاری مفید برای سازماندهی پروژه های تیم محور و همچنین به صورت شخصی.

اگر به انگیزه احتیاج دارید ، Todoist از یک رویکرد غیرمعمول استفاده می کند. علاوه بر این که به شما اجازه می دهد تا وظایف خود را برطرف کنید ، یک سیستم کارما نیز برای ادامه کار و پیگیری میزان انجام کار شما دارد.

دزدگیر-کارما

این امکان را به شما می دهد تا یک هدف روزانه را انتخاب کنید ، همانطور که کارهای خود را انجام می دهید به سمت آن کار می کنید. همچنین به دلیل هدف های خود و استفاده از ویژگی های مختلف ، کارما جایزه می گیرید. اگر کارهای عقب افتاده را خنثی کنید ، نمره شما می تواند کاهش یابد ، بنابراین ، مراقب باشید. 

خوشبختانه ، شما می توانید آن را به عنوان تعطیلات آخر هفته ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد اختلال در تعادل کار و زندگی خود ندارید. در صورت نیاز به کمک ، مقاله ما را در مورد مزایای کار از راه دور بررسی کنید.

این یک سیستم خوب است و اولین بار در نوع خود است که ما دیده ایم. این بیشتر از برنامه های Wunderlist درگیر است و از عملکرد جشن شما با Asana نزدیکتر است. در مورد کسانی که در بررسی Wunderlist و بررسی Asana ما هستند بخوانید.

اگر کارما را دوست ندارید و ترجیح می دهید کارها را با سرعت خود انجام دهید ، می توانید آن را خاموش کنید.

بسیاری از الگوهای طبقه بندی شده برای کمک به شما در شروع کار وجود دارند. در زمینه هایی مانند مدیریت ، توسعه ، آموزش و … موارد زیادی وجود دارد. اگر مطمئن نیستید که چگونه از Todoist بهترین نتیجه را بگیرید ، بررسی برخی از این موارد می تواند مفید باشد.

قالب های todoist

با بیش از 50 سیستم عامل ادغام می شود. همچنین می توانید داده ها را با برنامه های حتی بیشتر از طریق سرویس Zapier به اشتراک بگذارید. در تقویم Google نیز می توانید با کارها کار کنید.

به کاربران پرداخت کننده می توانند پرونده ها را ضمیمه کرده و در حد نیاز خود داشته باشند. محدودیت اندازه پرونده 100MB وجود دارد. اگر این کافی نیست ، بهترین مقاله برای ذخیره فایل های بزرگ را در مقاله بخوانید.

در صورتی که بخواهید میزان تابش نور از صفحه نمایش خود را کاهش دهید ، چندین طرح رنگی وجود دارد ، از جمله یک موضوع تاریک.

Todoist در اکثر سیستم عامل ها وجود دارد ، با نسخه های دسک تاپ برای ویندوز و macOS ، نسخه های موبایل برای Android و iOS ، مشتری های شخص ثالث لینوکس و نسخه های پوشیدنی در صورت داشتن ساعت هوشمند. افزونه های ایمیل نیز وجود دارد که به شما در تبدیل خودکار ایمیل به کارها و پسوند مرورگر برای Google Chrome ، Safari و Mozilla Firefox کمک می کند..

اگر به فکر تغییر مرورگر هستید ، بررسی Chrome یا بررسی Firefox ما را بررسی کنید تا ببینید که کدام یک از این رقابتها جلوتر است. امن ترین مقاله مرورگر وب نکات بیشتری دارد.

امنیت و حریم خصوصی

Todoist داده ها را در خدمات وب آمازون ذخیره می کند و داده ها را در حالت ترانزیت و در حالت استراحت رمزگذاری می کند. توضیحات ما در مورد رمزگذاری را بخوانید تا بدانید که چرا این مهم است.

این یک سیاست حفظ حریم خصوصی توسط انسان قابل خواندن است که می گوید مطابق با مقررات عمومی حفاظت از داده ها ، مانند شخص ثالث که اطلاعات شما را با آن به اشتراک می گذارد مطابقت دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد خطرات موجود در اینترنت به صورت آنلاین ، مقاله جرایم سایبری ما را بخوانید.

Todoist دارای ویژگی های بسیاری برای یک برنامه لیست کارها و امنیت قوی است. اگر می خواهید با بیش از یک لیست ساده کار کنید ، به بهترین نرم افزار مدیریت پروژه نگاهی بیندازید.

بررسی اجمالی ویژگی های Todoist

آرم Todoisttodoist.com

از تمام برنامه های ماهانه 300 دلار شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی

گزینه های سفارشی سازی دیگر
مضامین

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
GB نامحدود

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، پی پال ، صورتحساب موجود در برنامه های سالانه با 5+ کاربر

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android ، شخص ثالث ، Windows ، Mac OS

امتحان رایگان

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
AES-256

گواهینامه SOC
از طریق AWS

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

Todoist با یک پروژه نمونه که چند کار در آن وجود دارد ، شما را به داخل برنامه استقبال می کند. با کمال کمک ، این کارها ویژگیهای اصلی آن را به شما نشان می دهد و به عنوان یک آموزش دستی کار می کند. آنها را تکمیل کنید و بسیاری از کارهایی که می تواند انجام دهد را درک خواهید کرد.

خوش آمدید

حتی اگر اینطور نیست ، Todoist سر راست است ، بنابراین شما نمی دانید که چگونه از آن استفاده کنید. رابط کاربری ساده و آسان برای کشف است. به سرعت به ورودی واکنش نشان می دهد و ما هنگام استفاده از آن با اشکالی روبرو نشدیم.

هرچند کامل نیست. بعضی اوقات ، ما می خواستیم با کلیک کردن در جای دیگر ، از یک منوی خارج شویم و تصاویر اشاره بر روی پروژه نمونه به نظر می رسید چیزهایی را کلیک کنید که به جای چیزهایی برای شکار کلیک کنند ، اما این موارد مهم نیستند.

برای مثال برنامه ای با رابط کاربری برجسته ، به بررسی monday.com ما نگاهی بیندازید.

ایجاد کارها سریع است ، و می توانید آنها را به منظور تغییر ترتیب خود بکشید یا یکی را به سمت دیگری بکشید تا یک کار فرعی ایجاد کنید. یک دکمه خنثیسازی وجود دارد که پس از ایجاد تغییر ظاهر می شود ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد پیام رسانی نیست.

میانبرهای todoist

اگر می خواهید مانند یک نینجا کار کنید ، مجموعه ای از میانبرهای صفحه کلید را دارد ، بنابراین می توانید بدون اینکه به ماوس دسترسی پیدا کنید ، رابط کاربری خود را جابجا کنید..

هزینه

اگر می خواهید از ویژگی های حق بیمه آن استفاده کنید ، Todoist یک برنامه رایگان و همچنین یک آزمایش رایگان دو ماهه دارد. شما باید برای کارت آزمایشی جزئیات کارت را وارد کنید اما برای برنامه رایگان نیست. همانطور که در جدول زیر آمده است ، برنامه های پرداخت شده ارزان هستند.

وقتی ما برنامه رایگان را تنظیم می کردیم ، Todoist سعی کرد تا ما را برای وارد کردن جزئیات کارت راهنمایی کند ، اما پیوند “برنامه وب باز” وجود دارد که می توانید برای جستجوی این مرحله استفاده کنید.

برنامه های پرداخت شده ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند ، اما برنامه رایگان که حداکثر 80 پروژه و 5 عضو تیم را در اختیار شما قرار می دهد ، برای افراد یا تیم های کوچک که با هم روی یک پروژه کار می کنند بسیار عالی است. شما برای کارهای نسبتاً اساسی ، مانند نظرات و ارسال فایل ، به یک برنامه پرداخت نیاز دارید ، اما همه آنها به آن نیاز ندارند. شما همچنین در مورد برنامه Premium به تجزیه و تحلیل می پردازید. 

در سطح سازمانی ، شما از اولویت ، صورتحساب تیم و توانایی تعریف نقش برای اعضای تیم خود برخوردار می شوید.

Todoist کارتهای اعتباری و پی پال را می پذیرد. اگر 50 یا بیشتر از اعضای تیم دارید ، صورتحساب نیز موجود است.

مربیان و دانش آموزان 70 درصد تخفیف دریافت می کنند ، در حالی که افراد غیرانتفاعی 50 درصد تخفیف می گیرند. مربیان همچنین ممکن است بخواهند که بررسی Basecamp ما را بخوانند زیرا آنها را به صورت رایگان دریافت می کنند. برای بارگیری بیشتر ، بهترین مقاله نرم افزار مدیریت پروژه رایگان ما را ببینید.

سرویس & پشتیبانی

استفاده از Todoist دشوار نیست و یک راهنمای کاربر ساده برای کمک به شما ارائه می دهد. یک پروژه شروع کننده نیز وجود دارد که به شما نشان می دهد که چگونه مقدمات را انجام دهید. فراتر از آن ، این بسیار ساده است که شما می توانید بیشتر آن را به تنهایی رقم بزنید.

اگر گیر کردید ، یک پیوند پشتیبانی در منو وجود دارد که شما را به یک صفحه راهنما می برد. از آنجا ، می توانید به سؤالات متداول و مجموعه خوبی از مقالات قابل جستجو که ویژگی های Todoist را توضیح می دهد دسترسی داشته باشید. تعداد زیادی در آنجا وجود دارد ، اما اگر هنوز نمی توانید آنچه را که به دنبال آن هستید می یابید ، می توانید مستقیماً از طریق فرم تماس با Todoist در تماس باشید.

ما در مورد احراز هویت دو عاملی سؤالی پرسیدیم و فقط در کمتر از یک ساعت پاسخی دریافت کردیم که گفت اگر اگر حساب خود را با Todoist وصل کردیم می توانیم از طریق Google دریافت کنیم. این یک زمان پاسخ چشمگیر است ، اما اگر یک زمان سریع تر نیز می خواهید ، بررسی Wrike ما را بررسی کنید.

Todoist راهنمایی زیادی به شما می دهد و به سرعت به سؤالات پاسخ می دهد ، بنابراین در اینجا امتیاز خوبی دارد.

افکار نهایی

Todoist ساده ، مؤثر و دارای ویژگی های بسیاری برای کمک به شما در انجام کارهاست. همه چیز خوب کار می کند ، و به اندازه کافی اضافی دارد که می تواند آن را از بسیاری از برنامه های انجام شده در بازار متمایز کند.

همچنین عاری از اشکال است و در پاسخ به ورودی های شما احساس قدرت و سریع می کند. تقریباً در هر دستگاه نیز می توانید از آن استفاده کنید. این یک انتخاب عالی برای هر کسی است که به دنبال افزایش بهره وری و کمک به آنها برای سریع تر کارها باشد.

Todoist ابزاری خارق العاده است ، اما نرم افزار مدیریت وظیفه اساسی است.

اگر Todoist را امتحان کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در مورد آن به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map