بررسی TickTick – به روز شده در سال 2020

بررسی TickTick

TickTick ابزاری برای مدیریت کار بسیار ساده است که انعطاف پذیری شفاف و سهولت استفاده را در اختیار شما قرار می دهد و آن را در میان موارد مورد علاقه ما قرار می دهد. اگرچه به اندازه برخی رقبا قدرتمند نیست ، اما به شما کمک می کند تا کارهای زیادی انجام دهید ، همانطور که می توانید در این بررسی TickTick بخوانید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

TickTick یک برنامه مدیریت وظیفه با یک رابط کاربری نرم و صاف و باکیفیت و انتخاب قوی از ویژگی ها است. در این بررسی TickTick ، ​​خواهیم دید که چگونه آن را با نرم افزارهای مشابه مقایسه می کند و می دانیم که آیا ارزش قرار دادن در لیست کارهای خود را دارد یا خیر؟.

این تعادل بین سهولت استفاده و پیچیدگی درست به دست می آید ، بیش از برخی از رقبای خود بدون رقیق کردن عملکرد اصلی آن ، کاری را انجام می دهد..

اگر به دنبال ابزاری ساده هستید که به شما امکان می دهد وظایف خود را مدیریت کنید ، TickTick این کار را انجام می دهد. اگر مطمئن نیستید که به چه ابزاری نیاز دارید ، نگاهی به مقاله مدیریت وظیفه ما در مقابل مقاله مدیریت پروژه بیندازید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای TickTick

امکانات

TickTick به شما امکان می دهد تا کارهایی را ایجاد کنید ، آنها را در لیست ها مرتب کنید و به آنها مهلت و اولویت دهید. همچنین می توانید یادداشت ها و لیست های چک لیست های فرعی را به هر یک اضافه کنید.

برچسب های تیک تیک

می توانید وظایف خود را از طریق ایمیل و اگر شجاع هستید با ورودی صوتی اضافه کنید. بهترین مقاله نرم افزاری گفتار به متن را بخوانید تا یاد بگیرید چقدر خطرناک است.

می توانید برچسب ها را ایجاد کرده و رنگ آنها را کد کنید ، که برای مرتب کردن کارهای خود به روشی که می خواهید مفید است. همچنین می توانید یادآوری هایی را تنظیم کنید تا قبل از موعد مقرر ، خود را به آنها اعلان دهید. تنظیم کارهای تکراری نیز آسان است.

همچنین لیست های هوشمندی وجود دارد که به شما امکان می دهد فیلترها را تنظیم کرده و به صورت خودکار آنها را اعمال کنید. برای مثال می توانید کارهایی را با برچسب های خاص یا موعد مقرر در یک دوره خاص مشاهده کنید.

دستاوردهای TickTick

افراد شیطان که به انگیزه اضافی احتیاج دارند از سیستم دستاورد بهره مند می شوند. شما با خاموش کردن وظایف ، سطح را به شما اختصاص می دهید. اگر کارها به تأخیر افتاده باشد ، نمره شما می تواند پایین بیاید ، بنابراین مراقب باشید. 

به گفته این ، این سیستم اساسی به نظر می رسد ، و به اندازه جشن های آسانا سرگرم کننده نیست. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی Asana ما را بخوانید. راهنمای مبتدی Asana ما نیز به شما کمک می کند تا از آن استفاده کنید.

به تنظیمات TickTick نگاه کنید و به شما می گوید درصد از افرادی که شما بیشتر از همه تولید کننده هستید. اگر می خواهید یک رقابت اداری دوستانه در جریان باشید ، این آمار می تواند جالب باشد.

تنظیمات تیک تیک

همچنین می توانید تنظیمات موضوع را در این فهرست پیدا کنید. علاوه بر چند انتخاب رنگ ، بر اساس فصول و شهرهای جهان گزینه هایی وجود دارد.

یک گزارش فعالیت وجود دارد که همه افراد را به شما نشان می دهد ، بنابراین اگر می خواهید مردم را پاسخگو باشید ، TickTick یک انتخاب عالی است. شما می توانید در مورد آنچه هم تیمی ها بوده اند ، مرور کنید.

تایمر Pomo آن ویژگی جالبی است که از تکنیک Pomodoro استفاده می کند. این بدان معناست که کار خود را به تکه های 25 دقیقه ای تقسیم می کنید و فاصله بین آنها وجود دارد. این برای ما جدید است ، اما باید ارزش امتحان کردن را داشته باشد.

می توانید داده ها را از چندین برنامه وارد کنید. در میان آنها دو برنامه مدیریت وظیفه رقیب وجود دارد که می توانید در بررسی Wunderlist و بررسی Todoist ما در مورد آنها بخوانید. همچنین می توانید به سرعت یک فایل .csv تولید کنید تا پروژه خود را به عقب برگردانید ، این بدان معنی است که شما به سیستم عامل قفل نشده اید.

منویی در پایین سمت راست پانل کار وجود دارد که به شما امکان می دهد پیوست ها را بارگذاری کنید. اگر می خواهید یک سیستم اختصاصی برای به اشتراک گذاری فایل ها با هم تیمی ها داشته باشید ، به مقاله بهترین تیم ذخیره سازی آنلاین ما برای تیم ها نگاهی بیندازید.

پشتیبانی از بستر های نرم افزاری TickTick

TickTick برای بسیاری از دستگاه ها در دسترس است. نسخه های دسک تاپ برای ویندوز و macOS ، نسخه های موبایل برای Android و iOS ، نسخه وب ، پسوند مرورگر و حتی نسخه Apple Watch وجود دارد. متأسفانه کاربران لینوکس در سرما مانده اند.

اگر مطمئن نیستید که پسوند مرورگر برای چه مواردی باید جستجو کند ، برای کمک به ایجاد ذهنیت ، بررسی Mozilla Firefox و بررسی Google Chrome را بخوانید.

TickTick انتخاب خوبی از ویژگی ها دارد و به شما در سازماندهی کمک می کند. اگر می خواهید ویژگی بسیار سنگین تری داشته باشید ، به راهنمای راهنمای پروژه ما مراجعه کنید.

امنیت و حریم خصوصی

TickTick در خدمات وب آمازون اجرا می شود. اطلاعات شما در ایالات متحده ذخیره می شود. مقاله ما را در مورد ادوارد اسنودن و نظارت دولت بخوانید تا بدانید که این برای حفظ حریم شخصی شما چیست. داده ها در حالت استراحت رمزگذاری می شوند. پشتیبان گیری روزانه انجام می شود ، نسخه پشتیبان تهیه روزانه گرفته می شود و TickTick قول می دهد شما را در مورد 72 ساعت تخلف به شما اطلاع دهد.

این بد نیست ، اما در سطح ابزارهای مدیریت پروژه مانند Wrike و monday.com نیست ، که می توانید در مورد بررسی های Wrike و بررسی monday.com درباره ما مطالعه کنید. TickTick جزئیات زیادی در مورد کارهایی که برای محافظت از اطلاعات شما انجام می دهد ارائه نمی دهد. با وجود ابزاری ساده به عنوان این ، ممکن است شما به آن سطح از امنیت نیاز نداشته باشید.

بررسی اجمالی ویژگی های TickTick

آرم TickTickتیک تیک

از 233 دلار $ تمام برنامه شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی

گزینه های سفارشی سازی دیگر

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
GB نامحدود

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، پی پال

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android ، شخص ثالث ، نسخه موبایل وب سایت ، Windows ، Mac OS

امتحان رایگان
آزمایش 15 روزه بر روی نسخه ویندوز

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
TLS 1.2 (ترانزیت)

گواهینامه SOC
از طریق AWS

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

TickTick برای ثبت نام آسان است و با یک تور سریع از ویژگی های اصلی آن ، از شما استقبال می کند. پس از پایان این کار ، می توانید وظایف ایجاد کنید. انجام این کار نیز آسان است شما فقط جعبه را تایپ کرده و Return را فشار دهید. دکمه هایی برای اضافه کردن مهلت ها و اولویت ها وجود دارد.

تیک تیک-مقدمه

رابط کاربری واضح ، قابل خواندن و استفاده از آن آسان است. این نوع ابزاری است که می توانید با دیدن آن بفهمید ، و هنگام بازی با دکمه های آن ، پیدا خواهید کرد که همه چیز آنچه را که انتظار دارید انجام می دهد. برخی از کنترل ها در سمت کوچک هستند ، اما هنگام استفاده از آن با اشکالات اساسی روبرو نشدیم.

تقویم تیک تیک

این نمایش از بسیاری از برنامه های لیست کار دارای نمایش بیشتری است. مانند برخی از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه ، یک تقویم و فعالیت فعالیت دارد. تقویم را می توان به Microsoft Outlook یا Google Calendar نیز وصل کرد.

اگرچه متمرکز است ، و بیشتر اوقات ، شما از نمای اصلی آن استفاده می کنید ، که فقط یک لیست است یا چندین لیست از کارها.

صفحه کلید تیک تیک

یک گزینه مفید میانبرهای صفحه کلید وجود دارد ، بنابراین اگر عجله دارید ، تعدادی از آنها را بیاموزید و قادر خواهید بود سریعتر کار کنید.

در کل ، TickTick بسیار آسان و طراحی شده است ، و همه کارهایی را که با آن انجام می دهید ساده و ساده است.

هزینه

TickTick دارای یک برنامه رایگان و نسخه پرداخت شده است که ویژگی های اضافی را در اختیارتان قرار می دهد. نسخه پرداخت شده در هر سال 27.99 دلار هزینه دارد ، که نمی تواند بانک را بشکند ، و اگر به شما در انجام کارها کمک کند ، ارزش آن را دارد. می توانید از طریق کارت اعتباری یا پی پال پرداخت کنید. 

برنامه رایگان اصول اولیه را ارائه می دهد ، اما قابل استفاده است. بهترین ویژگی ها ، مانند انتخاب گسترده نمایش های TickTick ، ​​محدود به نسخه Premium است.

سرویس & پشتیبانی

صفحه پشتیبانی اصلی TickTick شامل مقالات زیادی برای کمک به شما و همچنین صفحه پرسش و پاسخ است. راهنماهایی برای برنامه های خاص و همچنین صفحاتی وجود دارد که ویژگی های فردی و سایر موارد را توضیح می دهد که در مورد انجام کارها توصیه های کلی را ارائه می دهند.

اطلاعات زیادی وجود دارد زبان مورد استفاده می تواند ساده و آشکار باشد ، اما قابل درک است.

همچنین یک تالار گفتگوی شلوغ با سوالات و پاسخ های زیادی وجود دارد. تقریباً در هر سؤالی پاسخی وجود دارد ، اما همه مشکلات ارسال شده حل نمی شوند. با این وجود ، اگر گیر کرده باشید ، منبع خوبی است.

ما فهمیدیم که تلاش برای دسترسی به پشتیبانی از برنامه ، ما را به انجمن ارسال کرده است ، بدون این که پیوند مشخصی به صفحه بالا داشته باشد. عملکرد جستجو در آنجا بسیار بهتر از عملکرد موجود در انجمن است ، که تقریباً تبلیغات صفحه ای را قبل از نتایج مربوطه نشان می دهد. اگر خود را در آنجا یافتید ، شکار کنید تا صفحه اول مناسب را پیدا کنید زیرا این خیلی بهتر است.

اگر می خواهید درخواست پشتیبانی را مستقیماً ارسال کنید ، لازم است لینک آدرس ایمیل مخاطب کوچک را در پایین صفحه انجمن بیابید. ما پشتیبانی مستقیم TickTick را با سؤالی درباره تأیید هویت دو عاملی آزمایش کردیم و در مدت زمان کمتر از یک روز پاسخی دریافت کردیم.

اگر می خواهید ابزاری با سرعت پشتیبانی تاول بزنید ، بررسی Basecamp ما را بررسی کنید. فقط در سه دقیقه به ما پاسخ داد.

TickTick به دلیل زمان پاسخ مناسب ، در اینجا نمره خوبی کسب می کند ، اما اگر پیوندهای پیمایش به صفحه اول خود منجر شود ، این نمره بالاتر خواهد بود.

افکار نهایی

TickTick یک رابط کاربری عالی دارد و استفاده از آن بصری است. این برنامه در برنامه رایگان دارای ویژگی های بسیاری است ، اما در نسخه Premium چیزهای بیشتری را دوست دارید. هنگام تلاش برای استفاده از ویژگی های پرداخت شده در برنامه رایگان ، اغلب پیام های ارتقا را مشاهده خواهید کرد ، اما هنوز هم یک کاربرد مفید و کاربردی است.

TickTick اصول را به درستی می بخشد و اگر می خواهید سازمان یافته تر شوید ، انتخاب خوبی است. نسخه Premium آن با بیشترین انتخاب دیدگاههایی که معمولاً در ابزارهای مدیریت پروژه یافت می شود ، فراتر از اکثر برنامه های مدیریت وظیفه است. اگر ترجیح می دهید همه چیز را ساده نگه دارید ، نسخه رایگان آن این کار را انجام می دهد.

اگر به TickTick کمک کرده اید ، لطفاً به ما بگویید که درباره آن چه فکر کرده اید و آیا به شما در تولید نظرات در زیر کمک کرده است. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map