بررسی Taskworld – به روز شده در سال 2020

بررسی Taskworld

Taskworld ابزاری بسیار جالب برای مدیریت پروژه است که توسط چندین نام بزرگ شرکت استفاده می شود. ما می توانیم ببینیم که چرا: استفاده از آن صاف است و دارای چندین ویژگی است ، به علاوه قیمت مناسب. بررسی کامل Taskworld ما را بخوانید تا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

Taskworld یک بستر مدیریت پروژه است که به شما فرصتی می دهد تا کار تیمی شبیه ذن را تجربه کنید. این یک پیشنهاد عالی است اگرچه ما هنگام استفاده از آن به نیروانا نرسیدیم ، اما آن را دوست داشتنی و مؤثر دانستیم.

ذهنیت میلیاردر فرد موواد ، Taskworld در سال 2012 راه اندازی شد ، و آن را تبدیل به یک بازیکن نسبتاً جدید در بازار کرد. ما در این بررسی Taskworld خواهیم دید که چگونه آن را با بهترین نرم افزار مدیریت پروژه مقایسه می کند.

به بعضی از بزرگترین شرکتهای جهان از جمله سونی ، سامسونگ و فولکس واگن قابل اعتماد است ، بنابراین اگر ثبت نام کنید در شرکت خوبی خواهید بود.

ما از آن تحت تأثیر قرار گرفتیم زیرا استفاده از آن آسان است در حالی که هنوز ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. خوب است که هرکسی که به دنبال سازماندهی پروژه ها بصورت آنلاین است ، می تواند بررسی کند.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Taskworld

امکانات

Taskworld توسط “پروژه” سازماندهی شده است. پروژه ها به “لیست کارها” و “وظایف” تقسیم می شوند. فراتر از آن ، به شما بستگی دارد. می توانید هنگام کار از طریق آنها ، از آن به عنوان تخته kanban یا لیستی از وظایف استفاده کنید.

می توانید کارهایی را به راحتی در داخل برنامه یا با ارسال ایمیل به آدرس ارائه شده برای هر فضای کاری ایجاد کنید. اگر می خواهید دومی را انجام دهید ، ابتدا راهنمای ما برای امنیت ایمیل را بررسی کنید.

وظایف را می توان با توجه به مهلت ها ، برچسب گذاری ، برچسب گذاری و نظارت به افراد مختلف اختصاص داد. می توانید یادآوری های دلخواه را برای هر یک از آنها تنظیم کنید ، زمان صرف شده را پیگیری کنید و به آنها امتیاز دهید (که ما در هیچ جای دیگر ندیده ایم). اگر علاقه دارید زمان کاربران خود را ردیابی کنید و می خواهید در امور مالی مراقب باشید ، به بررسی Mavenlink ما نگاهی بیندازید.

وظیفه جهانی

وظایف به راحتی در Taskworld فیلتر می شوند. می توانید مواردی را که ایجاد کرده اید ، مشاهده کنید یا به شما اختصاص داده شده است. شما همچنین می توانید بر اساس دوره زمانی فیلتر کنید.

فیلترهای taskworld

همچنین می توانید در مورد هر یک اظهارنظر کنید ، همچنین فایلها را پیوست کنید. آنها دارای چک لیست هستند ، که به عنوان فرعی کار می کنند.

ذخیره سازی Taskworld

پرونده ها همچنین در صورت تمایل برای بارگذاری هر چیزی برای به اشتراک گذاری در کل پروژه ، مساحت خود را دریافت می کنند. در مورد فضای ذخیره سازی ، شما 100 گیگابایت در برنامه حرفه ای Taskworld و فضای ذخیره سازی نامحدود ابر در سطح Enterprise دریافت می کنید. افرادی که در برنامه حرفه‌ای و حتی به فضای بیشتری احتیاج دارند ، باید بهترین ذخیره آنلاین ما را برای مقاله تیم‌ها بخوانند.

متاسفانه Taskworld مدیریت وابستگی ندارد. اگر این برای شما ضروری است ، به بررسی ما در مورد Wrike نگاهی بیندازید تا در مورد سکوی موجود در آن اطلاعات کسب کنید.

نمای اصلی Taskworld نمای وظایف است ، اما یک تقویم و جدول زمانی نیز وجود دارد. نمای لیست می تواند در ستون ها مرتب شود ، و آن را به عنوان تخته kanban کار می کند. نمای تقویم به شما نشان می دهد که اکنون به چه صورت رسیده اید و به شما امکان می دهد پروژه خود را با برنامه های خارجی مانند Google Calendar ، Outlook.com و تقویم macOS X همگام سازی کنید.

جدول زمانی نشان می دهد که وظایف شما نسبت به یکدیگر انجام می شود. آنها مطابق وضعیت برجسته شده اند ، بنابراین ، برای مثال ، می توانید ببینید که آنها به تأخیر افتاده اند یا کامل هستند.

جدول زمانی کار

صفحه تجزیه و تحلیل Taskworld به شما امکان می دهد ببینید که چه تعداد کار برنامه ریزی ، تکمیل و به تأخیر افتاده است ، و آنها را به دسته بندی طبقه بندی می کند. شما می توانید ببینید چه چیزی به شما اختصاص داده شده است ، و همچنین آنچه را دنبال می کنید ، بنابراین این یک راه خوب برای دیدن اینکه آیا همه چیز در جریان است.

کارگروه-تحلیلی

اگر به نظر می رسد نمای کلی از سمت و سوی پروژه شما مفید است ، برای بررسی گزینه LeanKit ما را بررسی کنید.

Taskworld یک منطقه چت دارد که به شما امکان می دهد با هم تیمی خود صحبت کنید ، هر کجا که اتفاق می افتد باشد. می توانید پیام مستقیم ارسال کنید ، و چندین کانال وجود دارد. می توانید پیوست ها را بارگذاری کنید و انتخاب خوبی از ایموجی ها وجود دارد ، بنابراین می توانید خود را ابراز کنید.

بازخورد Taskworld

همچنین می توان به افراد بازخورد داد و ارزشهایی را به شرکت شما اضافه کرد که همه افراد می توانند آن را ببینند. بازخورد به طور پیش فرض خصوصی است ، اما می تواند با رضایت متقابل به اشتراک گذاشته شود. به طور کلی ، مکان مناسبی برای برقراری ارتباط است. این بهتر از بسیاری از پیشنهادات رقبا Taskworld است و مشابه داشتن یک منطقه فقط برای بحث در مورد پروژه.

گزینه های سفارشی سازی Taskworld خوب هستند. می توانید آن را متناسب با سلیقه خود تنظیم کنید. می توانید پس زمینه فضای کاری خود را به یکی از چندین عکس با کیفیت بالا تغییر دهید یا یکی از شیب های نرم آن را انتخاب کنید. اگر هیچ کدام از آنها را دوست ندارید ، می توانید تصویر خود را بارگذاری کنید.

به افراد و کانال های گپ نیز می توان تصاویر مخصوص به خود را داد ، بنابراین برای کسانی از شما که احساس مالکیت را دوست دارند ، Taskworld آن را به شما می دهد. اگر در حال سفارشی سازی هستید ، بررسی Podio ما را بخوانید. Podio به شما امکان ایجاد قالب های سفارشی را می دهد که اگر پروژه های مشابهی دارید که کارهای زیادی را می توانید انجام دهید ، مفید است.

اگر می خواهید از داده های خود در جای دیگری استفاده کنید ، پروژه های Taskworld را می توان کپی کرده و به CSV صادر کرد. همچنین یک فعالیت جامع جامع وجود دارد که عملکردهای انجام شده و زمان را به شما نشان می دهد.

ادغامها بر روی زمین نازک هستند ، اما اگر یک فایل .json را از آن صادر کنید ، می توانید داده ها را از Trello وارد کنید. این API مخصوص به خود را دارد ، بنابراین می توانید در صورت داشتن برنامه های توسعه ، بستر خود را گسترش دهید. مستندات آن علیرغم خطای غلط املایی ، مفصل به نظر می رسد.

اگر بخواهید خودتان روی آن کار کنید ، فراتر از ویژگی هایی نیست که از صندوق خارج می کنید. گفت: هیچ مشکلی با آنها وجود ندارد.

برنامه های تلفن همراه در فروشگاه App و Google Play Store در دسترس هستند ، بنابراین می توانید از طریق استفاده از آن استفاده کنید.

Taskworld به دلیل انتخاب قوی از دیدگاه ها و گزینه های سفارشی سازی و ارتباطی خوب ، از نظر ویژگی ها نمره خوبی کسب می کند. ادغام ها نقطه ضعف اصلی آن است.

اگر به دنبال سکویی هستید که کاربرد آن آسان است اما دارای ادغام زیادی است ، به بررسی Asana ما نگاهی بیندازید.

بررسی اجمالی ویژگی های Taskworld

آرم Taskworldtaskworld.com

از تمام برنامه های ماهانه 1099 $ شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی

گزینه های سفارشی سازی دیگر
تصاویر برای کانال های چت

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
GB نامحدود

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، پی پال

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android

امتحان رایگان
15 روز

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
TLS 1.2 (ترانزیت)

گواهینامه SOC

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن
شماره فروش ارائه شده است

کاربرپسندی

Taskworld یک سکوی آسان برای استفاده است و تقریباً همه چیز مطابق آنچه انتظار می رود کار می کند. رابط کاربری آن سریع و خواندنی است و اولین باری که از آنها استفاده می کنید قابل تشخیص است.

ثبت نام سریع و بدون درد است. پس از تأیید ایمیل خود ، جزئیات بیشتری را از شما خواسته می شود ، سپس گزینه دعوت همكاران از طریق ایمیل یا پیوند داده می شود. از شما خواسته می شود با برخی از تغییرات حریم شخصی مربوط به تنظیم مقررات عمومی حفاظت از داده ها رضایت دهید. مقاله ما در مورد GDPR درباره آنچه در آن است توضیح بیشتری می دهد.

taskworld-gdpr

پس از آن ، شما با یک انیمیشن مرد خوش لباس در بالون هوای گرم به برنامه استقبال می کنید. این یک نشانگر خوب از صدای Taskworld است. شما از آن برای انجام کارها استفاده می کنید ، اما هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید از این روند لذت ببرید.

خوش آمدید

از آنجا ، شما را به برنامه ، که در آن آموزش مختصر به شما ارائه شده است. شما را از طریق اصول اولیه می گذارد و به شما امکان می دهد برخی از ویژگی های Taskworld را امتحان کنید. بعد از اینکه از طریق آن کار کردید ، به جویندگان و جرقه های پاداش می گیرید ، بنابراین ارزش آن را دارد.

نمونه کار جهان

ایجاد یک پروژه فقط یک سوال برای پر کردن جزئیات و انتخاب یک الگوی است. چهار مورد از اینها به علاوه یک مورد خالی وجود دارد و هرکدام رویکردهای متفاوتی ارائه می دهند و مختصراً توضیح می دهند که چه چیزی ارائه می دهند.

taskworld-new-project

یک تخته kanban ساده با سه ستون وجود دارد: “to do” ، “انجام” و “انجام شده”. اگر این تنها چیزهایی است که شما نیاز دارید ، به راهنمای مبتدی Trello ما بروید تا در مورد یک برنامه ساده و مبتنی بر kanban اطلاعاتی کسب کنید.

همچنین یک الگوی مبتنی بر روزانه وجود دارد که دارای لیست هایی است که نام آنها در روزهای هفته ذکر شده است (آخر هفته در Taskworld اختیاری است) ، و همچنین دو الگوی دارای لیست کار برای افراد و بخش ها.

رابط Taskworld

رابط کاربری پاسخگو است و بیشتر اقدامات بازخورد فوری به شما می دهند. این اکثر اوقات به عنوان یک برنامه دسک تاپ احساس خوشحالی می کند ، و اعتباری برای توسعه دهندگان آن است.

یک مشکلی که ما پیدا کردیم این است که از بین بردن چیزها ، از جمله اطلاعاتی که وارد کرده اید ، با کلیک کردن روی چیزهای دیگر بسیار آسان است. به عنوان مثال ، هنگام راه‌اندازی یک پروژه جدید ، اگر روی خارج از پنجره‌ای که در آن کار کردید کلیک کنید ، تمام داده‌های وارد شده را از دست خواهید داد. مراقب باشید که از این امر گرفتار نشوید.

مسئله جزئی دیگر این است که نمای کلی و مناطق پروژه لیست های مشابهی از نمایش ها ارائه می دهد ، اما دیدگاه ها کمی متفاوت است. اولین باری که متوجه شدیم ، فکر می کنیم تقویم از بین رفته است. اینها مشکلات جدی نیستند.

Taskworld تقریباً در هر کاری که انتظار می رود کارایی دارد. همچنین سریع است ، که باعث می شود کاوش آسان شود و به شما کمک می کند تا هنگام استفاده از آن درگیر باشید. به همین دلیل امتیازات بالایی را کسب می کند.

هزینه

Taskworld فقط دو برنامه از یک ساختار قیمت گذاری ساده برخوردار است. این برنامه حرفه ای دارای قیمت مناسب و تقریباً تمام ویژگی های مدیریت وظیفه Taskworld را شامل می شود. رده Enterprise شامل انواع اضافی است که به شما پشتیبانی و امنیت بهتری می دهد. از جمله موارد دیگر ، شما می توانید آموزش ، ذخیره سازی نامحدود و انتخاب 16 مرکز داده را نیز برای ذخیره سازی دریافت کنید.

اگر ترجیح می دهید از یک پلتفرم با یک ردیف رایگان استفاده کنید ، برای یکی از گزینه های دیگر به بررسی Freedcamp ما نگاهی بیندازید.

اگر می خواهید Taskworld را بررسی کنید ، یک آزمایش 15 روزه رایگان است. هنگام ثبت نام به کارت اعتباری نیاز نیست. اگر می خواهید پرداخت کنید ، می توانید این کار را با کارت اعتباری یا پی پال انجام دهید.

Taskworld به دلیل برنامه های ساده و گزینه استاندارد ارزان قیمت ، از قیمت بالایی برخوردار است. یک لایه رایگان خوب خواهد بود ، اما شما نمی توانید همه چیز را داشته باشید و Taskworld پول زیادی را برای شما پیشنهاد می کند.

امنیت & حریم خصوصی

Taskworld از خدمات وب آمازون برای میزبانی داده های شما استفاده می کند و داده های شما را در حالت ترانزیت و در حالت استراحت رمزگذاری می کند. علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان تهیه منظم ، می توانید اطلاعات خود را در کجا قرار دهید که اگر یک کشور خاص دارای قوانینی باشد که مطابق با شرایط شما باشد مفید است.

با GDPR و EU-USS مطابقت دارد. چارچوب محافظت از حریم خصوصی. اگر می خواهید بدانید که چه کسی داده ها را با آنها به اشتراک می گذارد ، خط مشی رازداری گسترده آن دارای لیستی است که به شما می گوید.

اگر نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را دارید ، برای نکاتی درباره نحوه محافظت از مقاله حفظ حریم خصوصی خود ، ما را بخوانید.

گزینه های مفیدی نیز در برنامه Taskworld وجود دارد. شما می توانید اجازه دسترسی شخص ثالث به داده های خود را انتخاب کنید و یک نسخه از اطلاعات مربوط به فضای کاری فروشگاه های Taskworld را درخواست کنید یا خیر..

در برنامه Enterprise ، می توانید برای امنیت بیشتر ، ورود به سیستم SAML را تنظیم کنید. این امر محافظت بیشتری در برابر جرایم سایبری می کند.

چیز دیگری نیست ، بنابراین ، اگر شما نیاز به تنظیم دقیق تنظیمات امنیتی خود دارید ، باید در جای دیگری جستجو کنید. monday.com بازی بسیار خوبی با امنیت می بخشد. در مورد آن در بررسی monday.com ما بخوانید.

Taskworld هم احراز هویت دو عاملی ندارد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بخش تأیید هویت دو عامل ما بخوانید. برای دیدن برنامه ای که آن را ارائه می دهد ، به همراه چندین ویژگی جالب دیگر ، به بررسی Airtable ما نگاهی بیندازید.

Taskworld در امنیت و حفظ حریم شخصی نمره مناسبی کسب می کند. این اصول را درست می کند ، اما به خصوص از نظر ویژگی های خاص غنی نیست.

سرویس & پشتیبانی

Taskworld خوب و آسان است که بفهمید ، اما اگر با مشکل روبرو شوید ، پشتیبانی زیادی در دسترس است. منوی راهنما گزینه های مفیدی دارد. اگر می خواهید دوباره آن را طی کنید ، (یا مانند ما ، اولین باری که ارائه شده است به طور تصادفی آن را رد کنید) به آموزش دیگری که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم قابل دسترسی است..

برای دیدن پلتفرمی که به خوبی از شما استقبال می کند با بازدید از ویژگی های آن ، بازدید ClickUp را بررسی کنید.

راهنمای کاربر Taskworld ده ها مقاله طبقه بندی شده دارد که توضیح می دهد چگونه می توان کارهای ساده و نه چندان ساده را انجام داد. آنها شامل متن و انیمیشن هستند ، بنابراین می توانید نحوه کار را ببینید. همچنین مجموعه ای از مقالات اخیر وجود دارد.

اگر مشکل دیگری دارید می توانید درباره آنها نظر بگذارید و از آنجا که دیده ایم ، تیم پشتیبانی Taskworld همیشه پاسخ می دهد و به هر کسی که مشکل دارد کمک می کند.

نکات مربوط به گردش کار - گردش کار

این یک گزینه راهنمایی گردش کار است که با چهار فیلم ، پنجره بازشو را به وجود می آورد. آنها خوب نمایش داده می شوند ، اما تعداد کمی وجود ندارد و کوتاه هستند.

روی “تماس با ما” کلیک کنید و از شما خواسته می شود قبل از تماس با تیم پشتیبانی خود ، مطالب پشتیبانی Taskworld را جستجو کنید. پس از انجام این کار ، فرم ساده ای برای ارسال ارائه می دهید. ما در مورد احراز هویت دو عاملی سؤالی پرسیدیم و فقط در 19 دقیقه پاسخ مفصلی گرفتیم ، که سریع است.

اگر زمان پشتیبانی سریع برای شما مهم است ، Taskworld شما را پوشش داده است ، اما برای یک سرویس سریعتر ، بررسی Basecamp ما را بررسی کنید. فقط در سه دقیقه به ما برگشت.

با زمان پاسخگویی خوب و مستندات فراوان ، Taskworld در خدمات و پشتیبانی به خوبی دست پیدا می کند. هرچند این یک پلت فرم با کاربرد آسان است ، بنابراین احتمالاً نیازی به کمک زیادی نخواهید داشت.

افکار نهایی

Taskworld یکی از بهترین سیستم عامل هایی است که اخیراً مورد بررسی قرار گرفته ایم و ویژگی های زیادی را با قیمت مناسب ارائه می دهیم. 

رابط کاربری آن بسیار عالی است. وقتی کاری انجام می دهید ، فقط کار می کند. خوابیدن ، پاسخگو و آسان است که همه چیز را بفهمید. ما آن را به عنوان یکی از بهترین گزینه های مدیریت پروژه در خارج توصیه می کنیم.

عدم ادغام آن یا ویژگیهای غیرمعمول تنها مسائل آن است. آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید ، اما اگر بخواهید خودتان آن را گسترش دهید ، دارای API است. کیفیت خوب وجود دارد ، اما به خوبی قابل بررسی است.

اگر Taskworld را برای چرخش استفاده کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در نظرات به ما بگویید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map