بررسی Mavenlink – به روز شده در سال 2020

بررسی Mavenlink

Mavenlink یک قطعه بسیار تجاری و نرم افزاری برای مدیریت پروژه ، به لطف توزیع وظیفه کارآمد و عملکردهای حسابداری داخلی ، احتمالاً مخاطب بسیار قابل ملاحظه ای را در بین جمعیت غیر مزخرف پیدا خواهد کرد. کاربران کمی غریب تر آن را کمتر دوست دارند ، همانطور که می توانید در بررسی کامل ماون لاین ما بخوانید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

Mavenlink مانند بسیاری از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه است زیرا ابزارهای معمول را برای شما در برنامه ریزی پروژه و همکاری با دیگران ارائه می دهد. این برخلاف رقابت است که شامل ویژگی هایی برای تخصیص بودجه ، بودجه و صدور صورتحساب به عنوان بخش اصلی این فرآیند است. افزودن برخی از پیچیدگی ها در حالی که قابل استفاده باقی مانده است کار ساده ای نیست. برای اطلاع از اینکه آیا ارائه می شود ، برای بررسی Mavenlink ما مطالعه کنید.

Mavenlink نشان می دهد که کار را قبل از بازی با آرم شلوغ و اصطلاحات تمرکز شده در محتوای بازاریابی خود قرار می دهد. این سرویس مشتاق است تا به شما در موفقیت کمک کند و راهنماهای تجاری و نکاتی را برای کسب درآمد در وب سایت خود ارائه می دهد. اگر در مورد پول درآوردن جدی هستید ، می تواند مناسب باشد.

بسیاری از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه احساس می کنند که توسط طراحان و توسعه دهندگان با استعداد ساخته شده اند ، اما Mavenlink احساس می کند که توسط افراد باهوش کسب و کار طراحی شده است. این شامل تعداد زیادی ویژگی است که به سمت انجام کارها می باشد. ساده ترین استفاده نیست ، اما برای کسانی که به دنبال یک ابزار جدی و کامل هستند ، Mavenlink یک انتخاب عالی است.

همانطور که خواهیم دید ، توانایی های مالی آن قوی ترین کت و شلوار آن است ، اما قدرت کامل بهترین نرم افزار حسابداری را ندارد. این دارای چند رابط کاربری است و پشتیبانی از آن بهترین نیست ، اما مجموعه ویژگی های آن به اندازه کافی مناسب است تا نقاط ضعف آن را متعادل کند.

گزینه های دیگر برای Mavenlink

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

Mavenlink از نظر ویژگیهای تجاری سطح بسیار بالایی از ابزارهای مختلف است و مواردی مانند مالی خودکار را در بر می گیرد که به رقبای خود پیشی می بخشد و در صورتی که علاقه دارید خودکار ردیابی هزینه پروژه خود را انتخاب کنید ، یک انتخاب برتر محسوب می شود ، اگرچه ممکن است با استفاده از خدماتی مانند OneUp ، که در آن راه دیگر به پیش می رود ، شاید برای بعضی ها ایده بهتری باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی OneUp ما را بخوانید.

Mavenlink می تواند به شما در تولید فاکتورهای PayPal به طور خودکار کمک کند تا بتوانید پرداخت های فوری را در اکثر ارزها ، البته نه همه ، دریافت کنید. مثلاً روپیه های هندی خارج است.

مانند سایر ابزارهای مدیریت پروژه ، Mavenlink به شما امکان می دهد پروژه هایی را تنظیم کنید و وظایفی را ایجاد کنید ، که می توانید در مورد آنها اظهار نظر کرده و پیگیری کنید. جایی که بیشتر پیش می رود ردیابی زمان و تولید فاکتور است. می توانید برای پروژه ها وقت بگذارید و نرخ ساعت را برای انجام کارها تعیین کنید ، به شما این امکان را می دهد تا در هزینه های خود دقت کافی داشته باشید.

وظایف را می توان با استفاده از لیست های چک لیست موارد گسترش داد ، بنابراین می توانید کارهایی را که باید انجام دهید در تکه ها شکسته و کارهای خود را علامت بزنید..

mavenlink- وظایف

وقتی یک کار را به کسی اختصاص می دهید ، یک ایمیل به آنها می دهد تا به آنها اطلاع دهد ، بنابراین هر کس که وظیفه را تعیین کرده است به طور خودکار هنگام برنامه ریزی خود مطلع می شوید. این باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد.

این انتخاب گسترده ای از نمایش ها را ارائه می دهد ، به شما امکان می دهد تا بر جنبه های مختلف پروژه خود تمرکز کنید.

فعالیت Mavenlink

نمای فعالیت تغییرات اخیر ایجاد شده مانند اضافه کردن کارها را نشان می دهد. ردیاب وظیفه آن به شما نشان می دهد چه کاری باید انجام شود و چه کسی باید این کار را انجام دهد و گزینه های مرتب سازی زیادی را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید روی آنچه نیاز دارید تمرکز کنید.

فعالیت mavenlink

نمای اصلی آن تصویری از نحوه اجرای وظایف را به شما می دهد. این امکان را به شما می دهد تا آنها را به جلو یا عقب بکشید و زیرشاخه ها را اضافه کنید.

mavenlink-gantt

نمای زمان و هزینه به شما امکان می دهد تا وقت صرف شده برای کارهای خاص را پیگیری کنید و هزینه ای را به هر قسمت از زمان اضافه شده اختصاص دهید ، بنابراین می توانید بعداً برای آن صورتحساب کنید و بودجه خود را مدیریت کنید..

اعلان های Mavenlink

فکر کردیم Mavenlink با نامه های اعلان به درستی تعادل را به دست آورد. این پیام فقط پیامهایی را که می خواستیم برای ما ارسال می کرد ، نه اینکه ما را با اعلان هایی برای چیزهایی که ما به آنها علاقه ای نداشتیم بمباران کنیم. پیامی وجود داشت که به ما می گفت تنظیمات سفارشی سازی خود را ذخیره کرده ایم ، که نیازی به آن نداریم ، اما گزینه هایی وجود دارد که شما آنچه را دریافت می کنید کنترل می کنید.

مدیریت وابستگی گنجانده شده است ، اما این بررسی اولین بار بود که ما نیاز به جستجوی چگونگی افزودن وابستگی های اساسی داشتیم. این یک سیستم پیشرفته است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از روابط را اضافه کنید و امور را با جزئیات برنامه ریزی کنید.

mavenlink-custom

Mavenlink دارای گزینه های سفارشی سازی زیادی است. می توانید آرم ، رنگ بندی و دلخواه خود را تنظیم کنید. همچنین می توانید نشانی اینترنتی خود را تغییر داده ، URL را پشتیبانی کرده و پیام کاربری دلخواه خود را به تیم خود بدهید. فاقد پیش زمینه های سفارشی در منطقه اصلی است ، اما راه های زیادی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید مانند خودتان احساس کنید.

هرچند این دستگاه از ابزارهای دیگر سرسخت تر است و برطرف کردن مشکلات رایج است. ما با آن چندین خطای جزئی روبرو شدیم ، اما آنها به ندرت نمایندگان فروشگاه بودند و هنگامی که مواردی را می فهمیدیم ، به طور کلی توانستیم پیشرفت کنیم. این مسائل احساس فاجعه بار نیستند ، اما این رقابت تجربهای بهتر را ارائه می دهد.

پس از رسیدن به مشکل و فهمیدن موارد ، سیستم قدرتمندی وجود دارد که به شما امکان می دهد کارهای زیادی انجام دهید و جنبه های بسیاری از پروژه خود را مدیریت کنید. هرچند برای شروع کار تلاش خواهد کرد.

این گفت: پیچیدگی آن برای همه نخواهد بود. برای چیزی ساده تر که به شما امکان می دهد وظایف را مدیریت کرده و بدون بسیاری از مسائل ارتباط برقرار کنید ، به بررسی Basecamp ما نگاهی بیندازید.

با وجود چندین نقص جزئی ، Mavenlink دارای یک مجموعه عالی از ویژگی های مختلف با چندین امتیاز ایستادگی است که در این دسته از امتیاز بالایی برخوردار است.

بررسی اجمالی ویژگی های Mavelink

لوگوی Mavenlinkwww.mavenlink.com

از همه برنامه ها ماهانه 1900 دلار شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی

گزینه های سفارشی سازی دیگر

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
1000 گیگابایت

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android

امتحان رایگان
10 روز

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
AES-256

گواهینامه SOC
SOC1 Type II ، SOC2 Type II

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

Mavenlink پس از اینکه دندانهایمان را در روند ثبت نام خود قرار دادیم ، با یک تور مختصر از برنامه ما استقبال کرد.

خوش آمدید

تور آن اصول اولیه را به زبان انگلیسی ساده معرفی کرد و ما را به صفحه اصلی ، صفحه اول ماوینلینک برد.

این گفت ، پس از دومین حباب متن آموزنده خود ، تور ما به طور ناگهانی متوقف شد و باعث می شود که تعجب کنیم که چه اشتباهی کردیم. این مثل این بود که توسط شخصی با کت و شلوار نرم و صاف که به او لبخند می زند و به او اشاره می کند ، وارد ساختمان شود ، سپس از بین می رود ، هرگز دیگر دیده نمی شود و شما را در لابی تنها می گذارد..

رابط Mavenlink

در سمت چپ برای کشف ، خواهید فهمید که Mavenlink یک رابط کاربری حرفه ای و بدون زرق و برق دارد که به نظر می رسد چیزی است که برای افرادی طراحی شده است که می خواهند بدون اینکه نرم افزار راه خود را انجام دهند کارهایی را انجام دهند.

صفحه نمایش ها به راحتی حرکت می کنند و اطلاعات زیادی را در بر می گیرند. این ابزاری نیست که با استفاده از آن از چند ویژگی ساده به عنوان بلوک های ساختمانی آنچه را می خواهید ، استفاده کنید ، اما تجویز شده تر است.

هنگامی که ما اولین پروژه خود را ایجاد کردیم ، متن متنی راهنما ظاهر شد ، که البته این دوره کاملاً مناسب بود. البته عجیب است که دو پاپ آپ در سبک های مختلف وجود دارد ، یکی در وسط صفحه و دیگری در پایین سمت راست.

پنجره پایین سمت راست شامل نکاتی درباره کار بعدی است. در پایین سه نماد وجود داشت ، اما مشخص نیست که آنها چه کاری انجام داده اند. متن به ما توصیه می کرد از مردم دعوت به همکاری کنیم ، اما نمی توانیم بگوییم که آیا آیکون انگشت شست به معنی این است که ما این کار را انجام می دهیم یا نشان می دهد که نوک را دوست داریم.

گیج کننده بود و هیچ متن معلوماتی برای روشن شدن ابهام وجود نداشت. حتی کلیک کردن روی آن هم کمکی نمی کند. فقط نماد برجسته بدون بازخورد بیشتر است.

الگوهای Mavenlink

هیچ الگویی برای کمک به شما در شروع کار وجود ندارد. شما باید آنها را تنظیم کنید. ابزارهای دیگر با قالب انواع تنظیمات آماده را ارائه می دهند.

بعد از تنظیم اولین پروژه ، ما سعی کردیم یک کار اضافه کنیم ، اما بعد از پر کردن نام ، تاریخ شروع و تاریخ پایان ، نتوانستیم آن را ذخیره کنیم.

ما نمی توانیم آن را به کسی اختصاص دهیم. ما حتی نمی توانیم خود را در ستون “منابع” اضافه کنیم ، که فقط به ما اجازه می داد از افرادی که به آن اضافه شده اند ، انتخاب کنیم. کاربر پیش فرض ما در آنجا نبود.

هیچ متنی وجود ندارد که توضیح دهد چرا نتوانستیم ذخیره کنیم. ما کاربر دیگری را به پروژه اضافه کردیم ، اما وقتی ما سعی کردیم دوباره این کار را اضافه کنیم ، توانستیم بدون تعیین کسی به این کار بپردازیم.

این نوع مسئله یک فاجعه نیست ، اما به خوبی با ابزارهای دیگر مقایسه نمی شود. بررسی monday.com ما را برای نمونه ای از رابط کاربری بررسی کنید که تقریباً همه کارهایی که انجام می دهید خوب توصیف شده است.

اگرچه ابتدا Mavenlink برای استفاده دشوار است ، اما استفاده از آن دشوار نیست. اگرچه می تواند از تعمیرات اساسی و پاپ آپ های خود استفاده کند. در این رقابت بهتر است.

لحن استفاده شده در سراسر ، شغلی و حرفه ای است. کسانی که با اصطلاحات تجارت آشنا هستند ، متوجه می شوند که Mavenlink به زبان خود صحبت می کند. این می تواند برای کسانی که با سالن هیئت مدیره شرکت ناآشنا هستند ، خسته کننده باشد ، بنابراین اگر به دنبال استقبال بیشتری هستید ، به بررسی Asana ما نگاهی بیندازید.

ما باید در این گروه به Mavenlink نمره کم بدهیم زیرا ما به موارد بسیاری رسیدیم که به درستی کار نکردند. به گفته اینها ، آنها عمدتا مشكلات كوچك نبودند ، و نه مشكلات اساسی ، و اگر قصد دارید كه برای یادگیری این سیستم عامل سرمایه گذاری كنید ، نباید شما را زیاد از بین ببرید..

هزینه

Mavenlink یک رویکرد غیرمعمول را برای قیمت گذاری در نظر می گیرد ، زیرا به شما نمی گوید محبوب ترین برنامه آن چه هزینه هایی دارد مگر اینکه با آن تماس بگیرید. ما قبلاً دیده ایم که شرکت های دیگر این کار را با پیشنهادات برتر خود انجام می دهند ، اما هرگز برای استاندارد.

تیم تیم فقط ابزار همکاری و مدیریت وظیفه را ارائه می دهد. ردیف حرفه ای ردیابی زمان را اضافه می کند. برای برنامه ریزی منابع و منابع مالی ، به برنامه برتر نیاز خواهید داشت و در صورت نیاز به هوش تجاری و خدمات پیشرفته ، برنامه Enterprise برای شما مناسب است.

گروه Teams ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد و دو سطح بعدی نیز به ترتیب 50 گیگابایت و 100 گیگابایت برنامه Enterprise 1TB برای بازی با شما می دهد. برای دیدن نحوه مقایسه آن با سیستم عامل های ذخیره سازی اختصاصی ، به بهترین فضای ذخیره آنلاین ما برای مقاله تیم ها نگاهی بیندازید.

شما ثبت نام نمی کنید ، درخواست دسترسی دارید. به جای تأیید رمز عبور معمول پس از ارائه جزئیات ، پیامی دریافت می کنید که می گوید نماینده ظرف 24 ساعت با شما در تماس خواهد بود. به این ترتیب ، شما یک پیام تأیید و مجموعه دیگری از جزئیات را برای پر کردن دریافت می کنید ، بنابراین باید اطلاعات خود را به دو شکل وارد کنید.

عدم انتخاب گذرواژه مطابق با قوانین آن – که فقط در صورت عدم موفقیت – تهیه می شود و باید بار دیگر جزئیات خود را وارد کنید. ما مطمئن نیستیم که Mavenlink برای بدست آوردن سخت بازی می کند ، اما از منظر قابلیت استفاده دست و پا گیر است.

هرچند که نمی خواهد جزئیات کارت اعتباری شما را برای دسترسی به محاکمه 10 روزه خود بخواهد ، بنابراین این یک مزیت است.

Mavenlink یکی از گران ترین ابزارهای موجود در آنجاست ، بنابراین آگاهی از کیف پول ممکن است بخواهد به جای دیگری بنظر برسد. تیم آن یک راه خوب برای ارزشمند کردن این روش است.

برای مقایسه ، Wrike برای هر کاربر کمتر از 10 دلار در برنامه استاندارد خود قرار دارد ، بنابراین اگر به دنبال هزینه کمتری هستید ، به بررسی ما در Wrike نگاهی بیندازید..

امنیت & حریم خصوصی

Mavenlink یک رویکرد جدی در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی در پیش گرفته است. از TLS 1.2 برای انتقال داده و AES 128 بیتی برای ذخیره سازی استفاده می کند. این گواهی نامه های امنیتی خود را به طور مستقل تأیید کرده است ، و مطابق با استانداردهای SOC1 Type II و SOC2 Type II است.

با اتحادیه اروپا و ایالات متحده مطابقت دارد. و Swiss-U.S چارچوب سپر حریم خصوصی و آیین نامه عمومی حمایت از داده ها. اگر با آن ناآشنا هستید ، مقاله GDPR ما را بخوانید ، که توضیح می دهد چه چیزی است و چگونه بر شما تأثیر می گذارد.

این سیستم دارای یک سیستم تشخیص نفوذ است و با داده های شما بسیار دقیق است. کارمندانی که به اطلاعات شما دسترسی دارند ، باید بررسی های پس زمینه را انجام دهند.

همچنین در برنامه های افشای اشکال شرکت می کند و به جامعه اجازه می دهد تا در ایمن سازی آن سهیم باشند. اگر علاقه دارید در مورد خطرات ناشی از اینترنت بطور کامل اطلاعات کسب کنید ، برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما در مورد جرایم سایبری مراجعه کنید.

هیچ تأیید هویت دو عاملی وجود ندارد که جای تاسف دارد ، اما صفحه تنظیمات امنیتی آن یکی از بهترین مواردی است که ما دیده ایم ، انتخاب خوبی از اطلاعات و راههای مفید برای ارائه سطح تیمی مورد نیاز تیم شما.

تنظیمات امنیتی-تنظیمات

برای مثال می توانید جلسات فعال خود را مرور کنید ، که اگر به فعالیت ناعادلانه درباره حساب خود شک دارید مفید است. برای اطلاعات بیشتر در مورد تهدیدهای موجود در اینترنت ، به مقاله ما در مورد امنیت وب سایت نگاهی بیندازید.

گزینه های گذرواژه Mavenlink

انواع مختلفی برای تنظیم تنظیمات رمز عبور شما نیز وجود دارد ، از جمله تاریخ انقضا ، مدت عدم تحرک ، حداقل طول رمز عبور و مدت زمان بسته شدن. ما ترجیح می دهیم حداکثر مدت زمان بسته شدن آن بیش از 60 دقیقه باشد ، اما این مورد جالب است.

اگر اعضای تیم شما در مدیریت کلمه عبور ایمن مشکل دارند ، آنها را به بهترین مقاله مدیر رمز عبور ما هدایت کنید ، که شامل چندین گزینه برای کمک به آنها است.

ما از امنیت Mavenlink خوشحال شدیم. گزینه های سفارشی سازی خوب هستند. تنها نکته منفی عدم وجود احراز هویت دو عاملی است ، اما ما هنوز هم در این دسته از امتیازات بالایی به آن می دهیم.

سرویس & پشتیبانی

برای اولین بار با کلیک بر روی پیوند “مرکز راهنما” پیامی به ما پیام داد تا قبل از مراجعه به ایمیل خود را تأیید کنیم. قبلاً مراحل ثبت نام را پشت سر گذاشته بودیم و این یک غافلگیری ناخواسته بود. تأیید نامه الکترونیکی کاری نیست که می خواهید در صورت نیاز به کمک به انجام آن بپردازید.

تلاش برای دسترسی به پیوند ، مجدداً صفحه ای را که در آن قرار داشتیم باز کرد بدون اینکه به ما پیام خطایی بدهد.

وقتی آن را به مرکز راهنمایی فرستادیم ، گزینه هایی را برای شروع چت زنده یا ارسال بلیط مشاهده کردیم. ادامه عادت Mavenlink برای ایجاد اشتباهات غیرضروری UI ، با کلیک بر روی دکمه گفتگوی زنده ، یک فرم با دو دکمه گزینه ایجاد شد: ایمیل یا گپ.

هنگامی که روی دکمه ایمیل کلیک کردیم ، پرس و جو دو خطه ما را با نوار پیشرفت بارگیری کرد و مقدار کمی از زمان لازم را ردیابی کرد. تقریباً بلافاصله پاسخی دریافت کردیم ، اما این پیغامی بود که از ما خواسته بود رمز جدیدی را برای سیستم راهنمایی ایجاد کنیم.

ما لازم نیست که قبل از پاسخ دادن ، یکی را تنظیم کنیم. Mavenlink با پرسیدن این که منظور از احراز هویت دو عاملی چیست ، به سؤال ما درباره احراز هویت دو عاملی پاسخ داد. تیم پشتیبانی آن ممکن است بخواهد راهنمای احراز هویت دو عاملی ما را بررسی کند ، که این موضوع را با جزئیات توضیح می دهد.

بعد از اینکه توضیح دادیم تأیید هویت دو عامل برای آنها چیست ، آنها به ما اطلاع دادند که ارائه نشده است.

ما از سیستم چت زنده پرسیدیم که آیا Mavenlink روشهای پرداختی غیر از کارتهای اعتباری را پیشنهاد کرده است و سه دقیقه طول می کشد تا به ما بدهد.

دانش بنیان آن خوب است ، و شامل پاسخ های مفصلی برای بسیاری از مشکلاتی است که شما بدون شک دچار مشکل خواهید شد. این خوشبختانه است زیرا Mavenlink ابزاری برای مدیریت پروژه است که برای شروع کار بیشترین کمک را به ما کرده ایم.

پشتیبانی Mavenlink می تواند بهبود یابد. گفته می شود ، پایه دانش آن خوب است ، بنابراین نمره مناسبی کسب می کند.

افکار نهایی

Mavenlink ابزاری فوق العاده برای تجارت است که می تواند کارهای وحشتناکی را برای شما انجام دهد. این ویژگی های عالی دارد و همچنین کارهایی که سیستم عامل های دیگر انجام نمی دهند.

گزینه های مالی و صورتحساب گزینه های بزرگی هستند و در صورتی که ویژگی هایی باشند که قصد دارید به طور مرتب از آنها استفاده کنید ، می تواند به تنهایی ارزش ورود را داشته باشد. ما شاهد چند خطای اشتباه در جریان کارهای آن بودیم ، اما عالی نیست. هنگامی که از ویژگی های مالی استفاده می کنید ، می خواهید همه کارها همانطور که انتظار دارید رفتار کنند.

اگرچه این یک ابزار با کیفیت بالا است ، اما بارها و بارها باعث تعجب ما می شود که وقتی برای اولین بار شروع به کار کنیم ، بیشتر از هر برنامه مدیریت پروژه دیگری که ما به آن نگاه کردیم. بیش از حد نیز وجود دارد. و Mavenlink هنوز هم برای استفاده خوب است.

در بدترین لحظات خود ، این تصور را ایجاد می کند که طراحان استدلال گاه به گاه داشتند و هرگز اختلافات خود را برطرف نکردند. بعضی اوقات ، این سکوی احساس می کند که توسط گروهی از افراد با استعداد که هرگز با یکدیگر ملاقات نکرده اند ، ساخته شده است.

چه کسی می داند ، با این حال ، به مرور زمان quirks های آن حتی زیبا می شوند. اگر مایکروسافت همان کارها را انجام داد ، ما از آن متنفریم ، اما با وجود نقص های آن نمی توانیم به دوست داشتن Mavenlink کمک کنیم. در زیر تجربه کاربر پرشکوه آن ، ما گمان می کنیم قلب طلا ضرب شده است.

با لهستانی ، Mavenlink می تواند از خوب به عالی برود. مدتی گذشته است ، پس چه کسی می داند آینده اش چیست. ما فکر می کنیم که باید در مشکلات دندانپزشکی که احتمالاً با آنها روبرو هستید ، ادامه دهید و ارزش آن را دارید که ماندگار شوید.

ما احساس می کنیم محصولی که منابع مالی شما را مدیریت می کند ، اگر چیزهای کوچک را به درستی دریافت کند ، اعتماد به نفس بیشتری را القا می کند.

ما در این بررسی درباره اشکالات و موارد UI زیادی صحبت کرده ایم و تعداد زیادی از آنها وجود دارد ، اما تجربه اصلی هنوز قوی است. ویژگی های اصلی Mavenlink به اندازه کافی خوب است که ارزش وقت شما را دارد. هیچ یک از مشکلات آن چندان جدی نیست.

اگر تا به حال فکر کرده اید که کلاه مرتب سازی ممکن است شما را در Slytherin قرار دهد ، نرم افزار Mavenlink برای شماست. برای برنامه ریزی و هزینه هر جنبه ای از پروژه های شما بسیار شغلی و عالی است. اگرچه هافلیفاف هایی که به دنبال کمک بیشتر می گردند ، می توانند در اطراف خود بخرند.

اگر از Mavenlink استفاده کرده اید ، لطفاً به ما اطلاع دهید که آیا با نظرات ما در نظرات زیر موافقت می کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map