بررسی FunctionFox • LEGIT یا کلاهبرداری؟ • بروزرسانی شده در آوریل 2020

بررسی FunctionFox

FunctionFox دارای ویژگی های عالی و رابط کاربری آسان است ، اما به نظر می رسد شکل بیشتری نسبت به عملکرد دارد. این پلتفرم جذاب است اما با وجود چند مورد در مورد قابلیت استفاده و نبود منابع پشتیبانی ، هنوز مطلوب زیادی باقی می ماند.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

ما چند سیستم عامل مدیریت پروژه را دیده ایم که همه چیز را سرگرم می کنند ، اما FunctionFox می تواند اولین کسی باشد که ما دیده ایم که باعث می شود همه چیز ، جرات کند ، ما را خنک کند. شاید خیلی زیاد پیش رود ، اما شخصیت و حس شوخ طبعی دارد.

در این بررسی FunctionFox ، ما نگاهی دقیق تر به ویژگی های جالب آن خواهیم انداخت و دید که آیا رویکرد آن مزایایی نسبت به رقبا دارد یا خیر..

این روش با تمرکز بیشتر روی ردیابی زمان نسبت به مدیریت وظیفه ، رویکرد متفاوتی دارد. اگر به دنبال یک سکوی برای سازماندهی مشتریان ، پرسنل و پروژه های خود و همچنین پیگیری زمان و هزینه های خود هستید ، این یک انتخاب خوب است.

برای کسانی که می خواهند از ویژگی های استاندارد مدیریت پروژه بالاتر باشند ، مانند کنترل دقیق بر کارها ، پیشنهاد می کنیم به بررسی monday.com ما بپردازیم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای FunctionFox

امکانات

بیشتر نرم افزارهای مدیریت پروژه که به آنها نگاه می کنیم محور وظایف هستند ، اما FunctionFox بیشتر در مورد نگه داشتن اطلاعات مربوط به مشتری و پروژه در یک مکان و ساده سازی جریان کار شما است.

وظایف functionfox

مدیریت وظیفه در برنامه های سطح بالاتر گنجانده شده است ، اما این یک مورد بیشتر برای طبقه بندی آنچه در وقت خود صرف می کنید از سازماندهی جزئیات هر مورد است.

اگر می خواهید یک بستر که به شما امکان کنترل جزئیات کار را می دهد و به شما امکان می دهد تا زیر کارها را اضافه کنید و وابستگی ها را مدیریت کنید ، به بررسی Wrike ما نگاهی بیندازید.

FunctionFox یک پانل ناوبری در سمت چپ دارد که به بخش های مختلف آن دسترسی می دهد.

عملکردی-ناوبری

نمای تقویم به شما امکان می دهد آنچه را که در حال آمدن است ، ببینید. علاوه بر نمایش ماهانه و هفتگی ، می توانید هر روز را کلیک کنید تا یک ساعت به ساعت از آنچه برنامه ریزی شده است ، بگیرید. یک تقویم گروهی جداگانه نیز وجود دارد که فعالیتهای مشترک را از برنامه شخصی شما متمایز می کند.

تقویم functionfox

دسک تاپ مدیر عامل FunctionFox یک نمای کلی از همه چیز را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد مواردی مانند ساعت های سپری شده برای هر مشتری ، هزینه ها و وضعیت پروژه ها را مشاهده کنید. قادر به دیدن اینکه آیا بودجه شما بیشتر است یا تحت بودجه نیستید ، در همه جا به کارفرمایان تجدید نظر خواهید کرد.

انواع مشاغل با سخت بینی که به دنبال نرم افزار خوب هستند می توانند بدتر از این که به بررسی Mavenlink ما مراجعه کنند ، بدتر شوند.

FunctionFox تولید کننده گزارش جامع است. انواع مختلفی وجود دارد ، از جمله گزارش هزینه ها ، تخمین ها ، خرابی کارها و چندین مورد دیگر. اگر حسابدار شما را از شغل خارج نکند ، حسابدار شما را خوشحال خواهد کرد. اگر این اتفاق بیفتد ، بهترین راهنمای نرم افزار حسابداری ما ممکن است دوباره به تشویق آنها کمک کند.

گزارش functionfox

اگر می خواهید از پرسنل خود پیگیری کنید ، FunctionFox ابزاری جامع برای مدیریت آنها ارائه می دهد. می توانید افراد را بر اساس بخش ها مرتب کنید ، سطح دسترسی مختلفی به آنها بدهید و انتخاب کنید که آیا آنها به ویژگی های خاصی دسترسی دارند یا خیر. به عنوان مثال ، شما می توانید آنها را به عنوان مدیر تعیین کنید یا به آنها اجازه دهید زمان بگذارند.

مدیریت مشتری FunctionFox

به همین ترتیب ، شما می توانید مشتری ها را ردیابی و مدیریت کرده و انواع مختلفی از اطلاعات در مورد آنها را ذخیره کنید. یک سیستم ردیابی دقیق مشتری نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد داده های زیادی را ذخیره کنید.

می توانید بر اساس داده های خود فاکتورها را بطور خودکار تولید کنید و قبل از ارسال به مشتری خود ، زمینه های آنها را ویرایش کنید.

در ادغام چیزهای زیادی وجود ندارد ، اما می توانید مواردی از قبیل گزارش ها را مانند پرونده های اکسل ذخیره کنید. اگر به دنبال ابزاری هستید که بتوانید با داده های ذخیره شده در سیستم عامل های دیگر استفاده کنید ، بررسی Podio ما را بخوانید تا نمونه ای از آن را ببینید.

در مورد گزینه های سفارشی سازی ، دو موضوع وجود دارد: “نور” و “تاریک”. دکمه هایی که در بالا هستند تغییر می کنند ، اما از نظر ظاهری تفاوت چندانی نخواهد داشت.

می توانید آرم خود را بارگذاری کنید تا به فضای کاری خود هویت خاصی بدهید. اگر به دنبال راه هایی برای حضور آنلاین تیم خود هستید ، به ایده های بهترین تیم تیم نرم افزار مجازی ما نگاهی بیندازید.

گزینه های بیشتری در مورد سفارشی کردن نحوه کار این سیستم عامل وجود دارد ، گزینه هایی که زمینه های سفارشی ، قالب های نامگذاری و جزئیات برگه را پوشش می دهند.

گزینه های functionfox

اگر می خواهید ظاهر خود را تغییر دهید ، بررسی Taskworld ما را برای سکویی جستجو کنید که به شما امکان می دهد از عکسهای شخصی خود به عنوان پس زمینه استفاده کنید ، اگر دوست ندارید بسیاری از پیشنهادهای داخلی آن را بخوانید.

در مورد ارتباطات درون تیم شما ، FunctionFox دارای یک وبلاگ شرکت در سطح بالاتر قصد دارد تا همه را آگاه سازد.

شما می توانید تصمیم بگیرید که چه کسی نسخه ای از خبرنامه شرکت را دریافت می کند ، اما ما نمی توانیم تشخیص دهیم که چگونه آن را ارسال کنیم یا اینکه انجام این کار در بستر سیستم امکان پذیر است. اگر ارتباط برای شما مهم است ، بررسی Basecamp ما را بخوانید تا ابزاری را مشاهده کنید که این کار را آسان می کند.

FunctionFox روشهای زیادی برای سازماندهی و پیگیری کار ارائه می دهد. فاقد چندین چیز استاندارد در هر جای دیگر است ، بنابراین ، بنابراین توصیه می کنیم از یک روش سعی قبل از خرید استفاده کنید تا ببینید آیا این مناسب برای تیم شما است.

نمای کلی ویژگی های FunctionFox

لوگوی FunctionFoxwww.functionfox.com

از همه برنامه ها در ماه 3500 دلار شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف
سطح برتر فقط

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی

گزینه های سفارشی سازی دیگر
لوگو

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
10 گیگابایت

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، سفارشات خرید & چک برای اشتراک های سالانه

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android

امتحان رایگان
14 روز

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
SSL

گواهینامه SOC

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

ثبت نام برای FunctionFox کاملاً ساده است ، اما شما به سرعت به صفحه اول صاف و صاف آن ارسال می شوید. طراحی مدرن و هوشمندانه است ، متمایل به رعایت تبلت های دوستانه و تبلت است ، اما هنوز هم قادر به بدست آوردن مقدار زیادی از صفحه است.

وقتی برای اولین بار وارد سیستم شوید ، یک آموزش وجود ندارد ، اما یک پروژه نمونه ای از جمعیت برای کشف وجود دارد. اگر هنگام شروع کار راهنمایی می خواهید ، می توانید یک شروع سریع .pdf را در صفحه پشتیبانی آن پیدا کنید. همچنین چندین فیلم وجود دارد. ما توصیه می کنیم که برای هر کدام از مواردی که در آن قرار دارید مشاهده کنید.

FunctionFox یک حس شوخ طبعی دارد ، که ما از آن لذت بردیم. این پروژه نمونه ای از محل سکونت معمول در کار نیست بلکه یک پروژه قفسه دانگلر برای لبنیات MuuMuu به سرپرستی خود جانی فاکس بود.

functionfox-main

بالاتر از این ، جعبه هایی که هزینه های پروژه و ساعت های وارد شده در صفحه زمانی ما را نشان می دهند ، نشان می دهد که روباه پنجه ای نیز دارد.

رابط FunctionFox

رابط کاربری سریع و پاسخگو است ، و یک منوی با وضوح مشخص در سمت چپ به شما گزینه های ناوبری طبقه بندی شده زیادی را ارائه می دهد. می توانید چند گزینه برای استفاده به عنوان دکمه های قابل تنظیم بزرگتر که در بالای صفحه ظاهر می شود ، انتخاب کنید ، بنابراین برای یافتن مناطقی که بیشتر از آنها استفاده می کنید مجبور نیستید شکار کنید..

به نظر می رسد کار کردن چه کارهایی آسان است زیرا رابط کاربری خوبی طراحی شده و بصری دارد. هرچند چیزهای زیادی در آنجا وجود دارد ، و درک اینکه چگونه همه اینها به هم چسبیده سخت تر است. ما مناطق مختلفی را به راحتی می توانیم به راحتی حرکت کنیم ، اما بعد از حرکت متوجه شدیم که تغییراتی که ایجاد کرده ایم به نظر نمی رسد در مناطق دیگر منعکس شود.

به عنوان مثال ، مشتری جدیدی اضافه کردیم ، سپس یک پروژه ایجاد کردیم. با حرکت به صفحه زمانی ، می توانیم مشتری را انتخاب کنیم ، اما به نظر نمی رسد پروژه ما وجود داشته باشد. ما دیده ایم که دیگران نیز در انجمن ها و در نظرات ، درباره موارد قابلیت استفاده نیز ذکر کرده اند.

اگر می خواهید یک بستر را امتحان کنید که چیزهای خوب و ساده را حفظ کند ، بررسی Asana ما را بخوانید. اگر آنچه را که در آنجا می بینید دوست دارید ، راهنمای مبتدی Asana ما راهنمایی هایی برای شروع کار با آن دارد.

برآورد عملکرد

تخمین ها آسان است. هنگام ایجاد یک پروژه ، شما طیف وسیعی از کارها را انتخاب می کنید که فکر می کنید مورد نیاز خواهد بود. وظایف هر یک دارای نرخ ساعت مرتبط هستند و می توانند به نیازهای شما تنظیم شوند. از آنجا وارد می کنید که چند ساعت فکر می کنید برای هر یک نیاز خواهید بود.

FunctionFox کارهایی را برای شما انجام می دهد و کل هزینه تخمینی را برای پروژه شما رقم می زند.

بعداً ، ارقام شما را می توان با ساعاتی که در واقع وارد سیستم شده اید مقایسه کرد تا می بینید که چگونه تخمین های شما جمع می شوند. این می تواند برای بهبود دقت شما در طول زمان مفید باشد.

برای ردیابی زمان ، می توانید آن را به صورت دستی وارد کنید یا از تایمر داخلی FunctionFox استفاده کنید ، که می توانید هنگام کار روی چیزی شروع و متوقف کنید. تنها نشانه ای که در مورد این کار وجود دارد این است که نماد تایمر آبی رنگ می شود ، بنابراین فراموش کردن آن آسان است. نوعی پیشخوان همیشه قابل مشاهده ممکن است بهتر عمل کند.

متأسفانه ، ما نتوانستیم برگه های ساعت کار کنیم ، بنابراین نتوانستیم از آن استفاده کنیم.

ما به FunctionFox نمره خوبی برای دوستی کاربر داده ایم. رابط کاربری آن قابل خواندن و پاسخگو است. هرچند همه چیز برای ما کار نمی کند ، و ما بازخورد مشابه کاربران دیگر را مشاهده کرده ایم.

اگرچه ما به مشکلات رسیدیم ، طراحی خوب است و اگر بتوانید آنچه را که لازم دارید پیدا کنید ، می توانید نحوه استفاده از آن را بفهمید.

اگر می خواهید ابزاری با رابط کاربری آسان و شهودی را اجرا کنید که بیش از پیش کار نمی کند ، به بررسی TeamGantt ما نگاهی بیندازید.

هزینه

FunctionFox یک رویکرد غیرمعمول برای قیمت گذاری در نظر می گیرد ، با هزینه زیادی برای کاربر اول و سپس هزینه اضافی برای اعضای تیم اضافی. این ممکن است تیم های کوچک را تحت تأثیر قرار دهد ، اما این یک بازتاب منصفانه از مقیاس هزینه ها است.

از طرف مثبت ، می توانید بدون ارائه اطلاعات کارت اعتباری ، به مدت دو هفته آن را امتحان کنید. افراد غیرانتفاعی و مؤسسات دانشگاهی می توانند از تخفیف ها استفاده کنند ، اما آنها باید جزئیات را با تیم فروش FunctionFox در میان بگذارند. FunctionFox همچنین برای هر کاربر که به آن مراجعه می کنید یک ماه رایگان ارائه می دهد.

همچنین برای دانش آموزان رایگان است ، که این امر از قیمت آن خارج شده و به کسانی که هنوز در آموزش هستند آموزش و وبینار رایگان می دهد.

FunctionFox بیشتر در مورد ردیابی زمان است تا مدیریت وظیفه ، و ردیف Classic آن بخش اعظمی را ارائه نمی دهد. اگر در تنظیم و سازماندهی کارها متمرکز هستید ، توصیه می کنیم از ارزان ترین گزینه آن خودداری کنید.

فضای ذخیره سازی نیز محدود است و 10 گیگابایت در گرانترین برنامه آن و فضای اضافی با قیمت 10 دلار در هر ماه برای هر 10 گیگابایت در تمام برنامه ها موجود است. اگر به بیش از آن احتیاج دارید ، به بهترین ذخیره آنلاین ما برای مقاله تیم ها نگاهی بیندازید.

شما می توانید برای برنامه های سالانه با کارت اعتباری ، چک یا سفارش خرید بپردازید. اگر از FunctionFox راضی نیستید ، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد.

اگر سکه ها را تماشا می کنید و می خواهید چیزی را با یک ردیف رایگان و قیمت پایین تر امتحان کنید ، بررسی Freedcamp ما را بررسی کنید.

FunctionFox نمره مناسبی در هزینه کسب می کند. شما می توانید چندین گزینه متناسب با نیاز خود و همچنین یک آزمایش رایگان و طیف وسیعی از امتیازات دریافت کنید. این ارزانترین پلتفرم اطراف نیست.

امنیت & حریم خصوصی

FunctionFox صفحه ای در وب سایت خود دارد که به نگرانی های امنیتی و حریم خصوصی می پردازد ، و این اطمینان را به ما می دهد که با داده یا اطلاعات شما مگر اینکه از آنها سؤال شود.

این در شهر و کشور شما بر اساس برآورد موقعیت مکانی شما پر می شود. همچنین از آدرس ایمیل ما برای تعیین وب سایت ما استفاده کرده است. ما مایل نیستیم که برنامه هایی را که به صراحت در اختیار ما قرار نمی دهند ، اطلاعات مربوط به ما را ذخیره کند.

اگر می خواهید در مورد ایمن نگه داشتن اطلاعات خود اطلاعات بیشتری کسب کنید ، در مورد نحوه محافظت از مقاله حفظ حریم خصوصی خود به ما نگاهی بیندازید.

از طرف مثبت ، پشتیبان گیری مداوم را ارائه می دهد و داده های شما را در یک مرکز خارج از سایت با امنیت بالا ذخیره می کند. از SSL برای داده های در حال گذر نیز استفاده می کند ، و از محافظت در برابر جرایم سایبری به شما محافظت می کند.

متأسفانه ، تأیید هویت دو عاملی را ارائه نمی دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دلیل این مسئله ، راهنمای تأیید اعتبار دو عاملی ما را بخوانید.

برای دیدن یک جایگزین که در امنیت و حفظ حریم خصوصی خوب عمل کند ، به بررسی Smartsheet ما نگاهی بیندازید.

FunctionFox در امنیت و حفظ حریم خصوصی نمره خوبی کسب می کند. این به جزئیات زیادی نمی پردازد ، و شما گزینه های زیادی برای مدیریت خودتان ندارید ، اما مقدمات موجود است ، بنابراین نیازی نیست بیش از حد نگران باشید.

سرویس & پشتیبانی

اگر دکمه “مخاطب” را کلیک کنید ، به شماره تلفن ، آدرس ایمیل و فرم تماس با شما داده می شود تا انتخاب کنید. بسیاری از سیستم عامل ها اطلاعات تماس مستقیم خود را حتی اگر آن را ارائه دهند نیز مخفی می کنند ، بنابراین خوشحال می شود که یک سیستم عامل بدون نیاز به شکار در آنها گزینه های پشتیبانی چندگانه به شما ارائه دهد.

FunctionFox متعهد است که بلافاصله اما فقط در ساعات اداری ایالات متحده به تماسها و درخواستهای ایمیل پاسخ دهد. در خارج از این ، این نوید می دهد که اولین کاری را در روز کاری دیگر به شما برگرداند.

ما این سؤال را با استعلام در مورد مسئله خود در مورد پروژه های تازه ایجاد شده در صفحه صفحه زمان بندی آزمایش نکردیم. عصر دیر وقت در ایالات متحده بود که از ما خواسته شد ، بنابراین ما انتظار داشتیم که یک پاسخ صبح روز بعد.

به نظر می رسید که این پاسخ از بین رفته است ، اما اشکالی که ما گزارش دادیم دفعه بعد که وارد سیستم شدیم برطرف شد ، بنابراین شاید کارمندان پشتیبانی منتظر بودند تا از برنامه نویسان برای رفع این مشکل بشنوند..

برای کسب اطلاعات در مورد یک پلت فرم جایگزین با پشتیبانی سریع ، بررسی monday.com ما را ببینید. این ابزار مورد علاقه ما در این گروه است.

با کلیک روی منوی راهنما ، یک صفحه وب پاپ آپ با شرح متن مفصلی از صفحه مورد نظر در رابط کاربری ایجاد می شود. این یک رویکرد پراکنده است و به نظر می رسد قدمت دارد ، اما ما آن را مؤثر دانستیم. ممکن است برخی از کاربران فیلم یا تصاویر را ترجیح دهند ، اما متن مفصل است ، بنابراین اطلاعات زیادی کسب می کنید.

اگر به دنبال آن باشید ، راهنمایی ویدیو دارد ، اگرچه ، با چندین فیلم طولانی و مفصل در YouTube که شما را در اطراف سیستم عامل نشان می دهد.

اگرچه جستجو برای چیزهای خاص سخت تر است ، و ما خودمان را پیدا کردیم که در چندین نوبت سعی می کنیم چیزهایی را بیابیم. این از همه جدی تر بود ، زیرا ما چیزهایی پیدا نکردیم که به نظر می رسد اشکالات داشته باشند.

FunctionFox برای خدمات و پشتیبانی خود نمره خوبی کسب می کند. این روش هایی برای کمک به شما است ، اما آنها به همان اندازه دقیق نیستند.

حکم

FunctionFox از ویژگی های بسیار خوبی برای ردیابی هزینه ها در طول چندین پروژه برخوردار است و ابزاری عالی برای سطح بالا برای مدیران و مجریان است تا بتوانند موارد را در نظر بگیرند. مدیریت وظیفه آن محدودتر است ، بنابراین اگر این توجه شما متمرکز است ، احتمالاً باید در جای دیگری جستجو کنید.

اگر بخواهید آنچه را که در آنجا است مقایسه کنید ، جمع آوری بهترین نرم افزار مدیریت پروژه مکان مناسبی برای شروع است. بررسی ClickUp ما را برای محصولی که چیزهای زیادی در هنگام مدیریت وظیفه اصلی به دست می آید بخوانید.

FunctionFox خوب به نظر می رسد. به طور کلی جذاب و خوب طراحی شده است ، اما ما در انجام کارهایی که می خواستیم مشکل داشتیم. وقتی گزینه های پشتیبانی را گم کردیم ، به اندازه کافی پیشنهاد نکردیم تا به ما در مسیر برگشت بازگردیم.

FunctionFox چیزی متفاوت از اکثر سیستم عامل هایی که مورد بررسی قرار داده ایم ارائه می دهد ، اما توصیه می کنیم قبل از خرید آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید که با نیازهای شما مطابقت دارد.

اگر FunctionFox را امتحان کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map