نقد و بررسی Asana – بروزرسانی سال 2020

نقد و بررسی Asana

Asana یک ابزار مدیریت محکم و کاربر پسند است که پاسخگوی نیازهای کاربران است. با وجودی که به اندازه برخی رقبا بسیار قدرتمند نیست ، رابط کاربری آن نقطه فروش گسترده ای برای افراد جدید برای استفاده از این نوع نرم افزار ها است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ما در آسانا را بخوانید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

درگیر نگه داشتن تیم ها بخش اصلی موفقیت در کار آنلاین است. خوشبختانه ، آسانا نرم افزاری است که نه تنها به شما در مدیریت پروژه هایتان کمک می کند ، بلکه همه چیز را به اندازه کافی سرگرم کننده نگه می دارد تا همه افراد را سوار شوید. در این بررسی Asana ، خواهیم دید که لذت بردن از استفاده چگونه می تواند باعث بهتر شدن نرم افزار خوب شود.

Asana بازیگر بزرگی در مدیریت پروژه است و با وجود اینکه تنها در سال 2012 راه اندازی شد 900 میلیون دلار ارزش دارد. این شرکت دارای چندین مشتری بزرگ از جمله ناسا ، ردبول و نیویورک تایمز است..

این شهرت بسیار خوبی دارد ، اما ما می خواهیم آن را از طریق سرعت خود به کار بگیریم تا ببینیم که چگونه با بهترین نرم افزار مدیریت پروژه مقایسه می شود.

گزینه های دیگر برای Asana

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

مانند همه نرم افزارهای مدیریت پروژه ، جریان اصلی شرکت Asana ساخت پروژه هایی در حدود وظایف و زیرمجموعه ها است. سپس می توان آنها را به بخشهایی ترتیب داد و به مردم اختصاص داد ، به شما این امکان را می دهد تا از آنچه اتفاق می افتد پیگیری کنید. اعضای تیم می توانند بر روی آنچه برایشان مهم است تمرکز کنند و در عین حال تصویر بزرگتری را نیز مشاهده کنند.

این برای تیم های آنلاین مفید است ، جایی که عدم صحبت کردن در مورد آب سرد کن بدان معنی است که اطلاعات به آسانی جریان نمی یابد. حتی اگر شما به روش سنتی کار کنید ، در یک دفتر مشترک ، داشتن یک نمای کلی از نقش همه و آنچه انجام می دهند مفید است.

وظایف و کارهای فرعی که ایجاد می کنید به افراد مختلف اختصاص می یابد. شما می توانید در مورد هر یک اظهار نظر کنید ، به این معنی که می توانید در مورد هر قسمت از پروژه خود بحث مفیدی را در یک مکان نگه دارید.

همچنین می توانید پرونده ها را برای هر کار بارگذاری کنید و آنها را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید. آنها می توانند تا 100MB در اندازه باشند و شما می توانید به اندازه دلخواه خود بچسبانید. که باعث می شود آسانا راهی عالی برای اشتراک گذاری فایل ها به صورت آنلاین باشد.

سیستم پیوست ، آسانا را به عنوان یک سرویس ذخیره سازی ابری ساده مفید می کند ، اما در صورت نیاز به ذخیره پرونده های بزرگتر از 100 مگابایت ، به مقاله ما در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری نگاهی بیندازید. علاوه بر فراهم کردن فضای بیشتر ، یک سرویس اختصاصی به شما امکان می دهد تا فایل ها را با رایانه خود همگام سازی کنید ، و همچنین ویژگی های دیگری را ارائه دهید.

وابستگی به آسانا

همانطور که از نام آن پیداست ، مدیریت وابستگی به شما امکان می دهد وظایف خود را به دیگران وابسته کنید. به این ترتیب ، شما می توانید تنگناهای موجود در پروژه خود را مشاهده کنید و مطمئن شوید که افرادی را ندارید که دور هم نشسته باشند و منتظر بمانند تا دیگران قبل از پایان کار خود را تمام کنند.

asana-تقویم

آسانا روشهای مختلفی برای مشاهده کارهایی که به پروژه خود اضافه می کنید ارائه می دهد. آنها شامل تقویم و نمایش جدول زمانی آن هستند. نمایش تقویم زمانی مفید است که باید در روزهای آینده کارهایی را که باید انجام دهید انجام دهید یا تعطیلات خود را برنامه ریزی کنید. نمای جدول زمانی نشان می دهد که چگونه وظایف به یکدیگر جریان می یابند و این حس را به شما می دهند که در کجای پروژه هستید.

Asana شامل بسیاری از ادغام ها است که به شما امکان می دهد داده ها را با سایر سرویس ها به اشتراک بگذارید. شما می توانید داده ها را از خارج نیز وارد کنید ، بنابراین می توانید سریع بلند شوید و کار کنید. این امر به ویژه مفید است اگر کارهای زیادی را برای راه اندازی سکوی دیگر انجام داده باشید. همچنین یک وارد کننده .csv وجود دارد که به شما امکان می دهد از یک صفحه گسترده برای راه اندازی یک پروژه Asana با وظایفی که در حال حاضر موجود است استفاده کنید..

سرویس Zapier به شما امکان می دهد دسترسی بیشتری داشته باشید ، از جمله Trello ، Salesforce و JIRA ، بنابراین در استفاده از سیستم عامل های آنلاین دیگر در رابطه با Asana از گزینه های دیگر استفاده نمی کنید..

با ادامه این کارها ، خوب است بدانید که آسانا چندین روش برای بدست آوردن یک مرور کلی درباره همه چیز دارد. شما می توانید آنچه را که در نمای وضعیت باید انجام شود مشاهده کنید و گزارش هایی را تهیه کنید که نشان می دهد چه کاری با انجام وظایف تعیین شده در پروژه اتفاق می افتد.

asana-status

همچنین می توانید وضعیت پروژه را تنظیم کنید ، بنابراین اگر می خواهید به تیم اطلاع دهید که اوضاع در جریان است ، می توانید آن را به رنگ سبز تنظیم کنید. اگر اوضاع به خوبی پیش نرود ، وضعیت زرد یا حتی قرمز به همه افراد اطلاع می دهد که باید بهتر انجام دهند.

علاوه بر نسخه مرورگر ، برنامه های Android و iOS نیز وجود دارد ، بنابراین تیم شما می تواند چگونگی انجام کارها را در هر کجا که باشد پیگیری کند.

بررسی اجمالی ویژگی های Asana

آگانا آرمasana.com

از همه برنامه ها در ماه 999 دلار شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی

گزینه های سفارشی سازی دیگر

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
GB نامحدود

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، پی پال ، انتقال بانکی

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android

امتحان رایگان

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
TLS 1.2 (ترانزیت)

گواهینامه SOC
نوع 1

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

هنگامی که شروع به استفاده از Asana می کنید ، گشت و گذار کاملاً واضح و آسان خواهید داشت و اصول استفاده از نرم افزار را به شما نشان می دهد. متن توضیحی فراوانی وجود دارد که به شما می آموزد که چگونه می توانید از ویژگی های جدید استفاده کنید زیرا کاوش می کنید چه چیزی را ارائه می دهد.

asana-new-project

استفاده از آسانا نسیم است. رابط کاربری بصری و جذاب است. به طور کلی می توانید هنگامی که می خواهید آنچه نیاز دارید پیدا کنید. صفحه نمایش به بخش هایی با کنترل های روشن و فونت هایی که به راحتی قابل خواندن هستند تقسیم می شود.

از رنگ به خوبی برای برجسته کردن پروژه ها استفاده می شود و به شما در انتخاب دکمه ها و متن های مفید کمک می کند. سطح جزئیات به اندازه کافی بالا است که می توانید اطلاعات زیادی را روی صفحه نمایش بدست آورید بدون اینکه خیلی شلوغ شود.

شما می توانید کارهای زیادی انجام دهید بدون نیاز به مشورت با بخش راهنما و این که آسانا را از ابزارهای دیگر مانند Wrike هنگام دسترسی بیشتر می کند (بررسی Wrike ما را بخوانید).

وقتی پروژه جدیدی را تنظیم می کنید ، لازم نیست از ابتدا شروع کنید. علاوه بر اینکه می توانید داده ها را از یک سرویس یا پرونده خارجی وارد کنید ، چندین الگوی پروژه وجود دارد که می توانید به عنوان نقطه شروع از آنها استفاده کنید..

asana-project-الگوهای

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما جشن ها است. آنها انیمیشن های ناز هستند که گاهی اوقات هنگام انجام کارها اتفاق می افتد. آنها همیشه تحریک نمی شوند ، و ما قوانین دقیق را نمی دانیم ، اما این بخشی از سرگرم کننده است. علاوه بر این narwhal ، که ما آنها را دوست داریم ، چندین موجود دیگر نیز شامل می شوند. هرچه کارهای بیشتری در آسانا انجام دهید ، بیشتر خواهید دید.

asana-جشن

این لمس های کوچک باعث می شود که این نرم افزار دوست داشته باشد و به دسته ای از نرم افزارهایی که گاهاً احساس خاکستری می کنند ، خوشحال شود.

اگر استفاده از آن شهودی باشد ، اگر با آسانا گیر کرده باشید گزینه های زیادی برای کمک وجود دارد. اگر برای اولین بار از آن استفاده می کنید ، راهنمای مبتدی Asana را بخوانید ، که نکاتی درباره نحوه استفاده از نرم افزار به شما می دهد.

دوستی کاربر یکی از نقاط قوت Asana است. این مایل اضافی به شما امکان استفاده از آن را می دهد و انجام کارها را آسان می کند. شما را عقب نگه نمی دارد و حتی می تواند هر از گاهی شما را سرگرم کند. در کنار سیستم کمک عالی ، این امر باعث می شود تا آسانا برای افرادی که از لحاظ فنی کم فکر هستند و هر کسی که از استفاده از نرم افزارهای با کیفیت و با کیفیت برخوردار است ، انتخابی عالی باشد..

هزینه

آسانا یک ارائه رایگان با کیفیت خوب دارد و دلایل زیادی برای ارتقاء در برنامه های پرداخت شده خود ارائه می دهد. با قیمت 9.99 دلار در هر ماه ، نسخه برتر آن برای اکثر مشاغل و تیم های آنلاین مقرون به صرفه است.

پیشنهادات پرداخت شده ، محدودیت تیم 15 کاربر را حذف می کند. برخی از ویژگی ها مانند جدول زمانی و وابستگی به کار نیز به برنامه های پرداخت شده نیاز دارند.

به Business ارتقا دهید که هزینه آن 19/99 دلار است و به پرتفوی دسترسی خواهید داشت و به شما این امکان را می دهید تا مهمترین قسمت های پروژه خود را مورد توجه قرار دهید. شما همچنین یک مدیر موفقیت مشتری به دست می آورید ، که می تواند به شما در تنظیم پروژه های خود کمک کند و آنها را مرتب تنظیم کنید تا از آنها بیشترین بهره را ببرید.

به سراغ بسته کامل Enterprise بروید و از اولویت و همچنین امکان استفاده از SAML برای امنیت بیشتر برخوردار خواهید شد. همچنین حذف داده را ارائه می دهد ، اگرچه احساس می کنیم چیزی است که باید در همه بسته ها موجود باشد ، همانطور که در بخش خصوصی آنرا بحث خواهیم کرد.

وقتی برای Asana ثبت نام می کنید ، از شما خواسته می شود کارت اعتباری را وارد کنید ، اما گزینه ای برای جستجوی آن وجود دارد که اگر به دقت نگاه کنید ، پیدا خواهید کرد.

آسانا از نظر قیمت مناسب و قیمت مناسبی نیز دارد ، بنابراین ما هیچ شکایتی از نظر هزینه نداریم.

امنیت & حریم خصوصی

آسانا با وجود بسیاری از ویژگی های امنیتی و رعایت قوانین اخیر در مورد حریم خصوصی ، امنیت و حریم خصوصی را جدی می گیرد.

برای مشاهده خط مشی رازداری آن ، روی علامت سؤال در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید ، سپس روی پیوند کلیک کنید. با خواندن آن ، از دیدن بخش جداگانه ای برای کاربران رایگان شگفت زده شدیم. هرچند چیز خاصی قابل اعتراض پیدا نکردیم.

این آیین نامه با مقررات عمومی حفاظت از داده ها و اتحادیه اروپا-ایالات متحده مطابقت دارد. چارچوب حریم خصوصی سپر ، به شما حق می دهد در مورد اتفاقی که برای داده های ذخیره شده شما می افتد. حذف کامل داده ها فقط به عنوان بخشی از برنامه Enterprise گنجانده شده است ، بنابراین به نظر می رسد که ساکنان اتحادیه اروپا این ویژگی را به صورت رایگان دریافت می کنند زیرا GDPR به آنها حقوقی می دهد که افراد دیگر در آن مکان ندارند..

از رمزگذاری TLS 1.1 برای انتقال داده استفاده می کند و همچنین ممیزی SOC 2 نوع 1 را انجام داده است ، با یک حسابرسی نوع 2 در راه است ، بنابراین ادعاهای خود را در مورد وزن حامل امنیت.

Asana در برنامه های bugy bouty شرکت می کند ، بنابراین امنیت لازم را نخواهد گرفت و برای یافتن و رفع آسیب پذیری ها در سیستم عامل خود تلاش می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نعمت های امنیتی و اشکال ، به مقاله تست نفوذ ما نگاهی بیندازید. این شرکت با داشتن سابقه ای در مورد نقض امنیت تا آنجا که ما می دانیم سابقه ای قوی دارد.

Asana علاوه بر اطمینان از امنیت و حفظ حریم خصوصی آن ، خبری از لطف نیست ، راه هایی را برای مدیریت چیزها در اختیار کاربران قرار می دهد.

می توانید داده های ذخیره شده خود را در هر زمان به عنوان پرونده .json یا .csv صادر کنید. یعنی اگر می خواهید خدمات را ترک کنید ، می توانید اطلاعات خود را با خود ببرید که خوب است بدانید.

همچنین اطلاعاتی در مورد زمان به روز به شما می دهد. اگر صفحه وضعیت آن را بررسی کنید ، می توانید در مورد هرگونه مشکلات و یا قطع مشکلات اخیر اطلاعات کسب کنید. این مفید است هنگام تلاش برای درک اینکه آیا مشکلی در شبکه شما یا شرکت آسانا وجود دارد یا خیر ، وجود دارد.

به طور کلی ، سابقه امنیتی سرویس خوب است. ما ترجیح می دهیم که همه کاربران حق دارند داده های خود را حذف کنند ، نه فقط ساکنان اتحادیه اروپا و افرادی که در برنامه آن شرکت دارند.

سرویس & پشتیبانی

آسانا آموزش های زیادی دارد که به خوبی ارائه می شود و نحوه کار با آن را به شما نشان می دهد. ما هیچ وقت دلیلی برای تماس با پشتیبانی در حین استفاده از آن به عنوان آموزش و صفحات راهنما اطلاعات کافی در اختیار شما قرار ندادیم.

اگرچه منابع زیادی در دسترس است ، ما نمی توانیم راهی برای گفتگوی مستقیم با یک فرد پشتیبانی در برنامه رایگان پیدا کنیم. ما در مورد خدمات چند سؤال داشتیم که به جای آن برای تیم فروش قرار دادیم.

نمایندگان چت فروش زنده نتوانستند به ما بگویند که Asana از چه نوع رمزگذاری استفاده کرده است ، با توجه به اینکه این یک سوال دشوار برای پاسخ به فروش است ، کاملاً منطقی بود. آنها بعد از پنج دقیقه پیوند صفحه تماس با ما را به ما دادند و بازی منصفانه ای را برای آنها پذیرفتند که پذیرفتند که نمی توانند به جای اینکه ما را بگردند ، جواب ندهند.

ما درخواست فرم را از طریق فرم پشتیبانی اخراج کردیم و پس از هفت ساعت ، آنها با پیوند به صفحه بیانیه امنیتی خود ، که شامل اطلاعات مورد نظر ما بود ، به ما بازگشتند. هفت ساعت سریعترین پاسخی است که ما دریافت کرده ایم ، اما زمان قابل قبولی است.

آسانا-فروش

بسیاری از صفحات راهنما هستند و از جهت متنوع و متنفر برای حرکت ، متنوع هستند. یک مجمع عالی نیز وجود دارد ، که در آن سوالات به سرعت پاسخ داده می شوند و اطلاعات زیادی در آن قرار می گیرد. اگر می خواهید به سیستم عامل عمیق شوید ، یک راهنمای توسعه دهنده نیز وجود دارد که نحوه کار با API را توضیح می دهد.

خدمات و پشتیبانی آسانا خوب است ، اگرچه یکی از قوی ترین مناطق آن نیست. البته تعالی آن در دوستی کاربر به این معنی است که شما دلیل کمتری نسبت به کاربران Wrike داشته باشید ، برای مثال.

افکار نهایی

آسانا قادر است آنچه را که هرگز باور نمی کردیم انجام دهد: مدیریت پروژه را سرگرم کننده کند. استفاده از آن لذت بخش است و از ویژگی های زیادی برخوردار است که تنظیم پروژه شما را آسان می کند. این امکان را به شما می دهد تا با حداقل هیاهو ، اعضای تیم را به روز کنید.

از نظر پیچیدگی ، آسانا در جایی میان سادگی ترللو و قدرتمند ، اما درک سخت ، Wrike قرار دارد. ما آن را به هرکسی که به ویژگیهای پیشرفته مدیریت پروژه نیاز دارد توصیه می کنیم.

آسانا برای سهولت در استفاده و کاربرپسند بودن در کلاس بهترین حالت را دارد و از ویژگی های سری خوبی برخوردار است. امنیت و حریم خصوصی آن بیش از حد قابل قبول است و گزینه های پشتیبانی زیادی وجود دارد.

بهترین ویژگی های آن ، همانطور که انتظار دارید ، محدود به برنامه های پرداخت شده است ، اما یک آزمایش رایگان وجود دارد و اگر در یک ابزار سازمانی در بازار هستید ، ارزش آزمایش دارد..

ما امیدواریم که شما ایده ای در مورد آنچه Asana می تواند انجام دهد ، و اینکه آیا این می تواند نیازهای شما را برآورده کند ، به شما ایده داده ایم. اگر از آن استفاده کرده اید ، لطفا تجربه خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map