بررسی صفحه هوشمند – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی صفحه هوشمند

اگرچه در نگاه اول ممکن است آن را برای یک صفحه گسترده اشتباه بگیرید ، در زیر به نظر می رسد Smartsheet یک ابزار بسیار قدرتمند مدیریت پروژه است. اگرچه هیچ چیز عالی نیست ، ما می توانیم چندین کلاس از افراد را تصور کنیم که از استفاده از آن بسیار خوشحال می شوند ، همانطور که می توانید در بررسی Smartsheet ما بخوانید.

بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

Smartsheet ابزاری با محوریت شغلی است که به اندازه صفحه رقابتی شبیه رقبای خود است. ما سعی خواهیم کرد که دریابیم که رویکرد آن در این بررسی Smartsheet مؤثر است یا خیر.

علیرغم مشکلات دندانپزشکی (نسخه های اولیه استفاده از آن خیلی سخت بود) ، این یک بازیکن موفق در حوزه مدیریت پروژه است. پس از طراحی مجدد ، چهار سال درآمدهای خود را دو برابر کرد و سال گذشته در بورس اوراق بهادار ثبت شد. این پایگاه مشتری قدرتمندی دارد و بیش از 77000 مارک از آن استفاده می کنند ، از جمله مواردی مانند سیسکو ، هیلتون و پی پال.

گرچه Smartsheet ساده و غیرقابل تحمل به نظر می رسد ، اما دارای رابط کاربری قوی است ، به شما امکان می دهد داده های خود را به روش های مفید مشاهده و دستکاری کنید و کار ساده ای در ساختن ویژگی های پیشرفته آن برای استفاده آسان انجام می دهد.

ما در نظر گرفتیم که Smartsheet برای کسی که به دنبال مدیریت داده یا سازماندهی پروژه های خود است و به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه در نظر گرفته است ، به خوبی ارزشمند باشد. برای فهمیدن دلیل ، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

گزینه های دیگر برای Smartsheet

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

Smartsheet به شما امکان می دهد تا داده ها را به راحتی در یک رابط کاربری آشنا وارد کنید ، سپس آن را از چند طریق مشاهده کنید. داده هایی که وارد می کنید می توانند متفاوت طراحی شوند. اگر شما یک پروژه را مدیریت می کنید ، می تواند وظایف را نشان دهد ، اما می تواند اهداف فروش یا افراد باشد.

چگونگی ساختارش بستگی به خود شما دارد. می توانید برای راهنمایی یا استفاده از خلاقیت خود از یکی از قالب ها استفاده کنید. اگر می خواهید آن را با یک ابزار همه کاره دیگر مقایسه کنید ، برای بررسی جایگزین مناسب ، به بررسی monday.com ما نگاهی بیندازید.

می توانید پرونده ها را به موارد یا وظایف وصل کنید و Smartsheet را به عنوان ابزاری مناسب برای به اشتراک گذاری آنها با تیم خود تبدیل کنید. در صورت داشتن حساب پرداختی ، محدودیت اندازه پرونده 250MB است. کل فضای موجود برای تیم شما به برنامه شما و تعداد کاربران شما بستگی دارد زیرا به طور اختصاصی به ازای هر کاربر اختصاص داده شده است. این برنامه از 50 گیگابایت برای هر کاربر در برنامه اصلی تا 250 گیگابایت برای هر کاربر در طرح برتر است.

شما در اینجا مبلغ سخاوتمندانه می گیرید و در صورت نیاز بیشتر می توانید هزینه اضافی بپردازید ، اما برای جزئیات بیشتر باید با تیم فروش Smartsheet صحبت کنید. اگر می خواهید از یک سرویس جایگزین استفاده کنید ، به گزینه های بهترین مقاله در زمینه ذخیره ابر نگاهی بیندازید ، اما اگر می خواهید برنامه های بهره وری اضافه کنید ، بهترین ارائه دهندگان EFSS ما ممکن است انتخاب بهتری باشد..

صفحه هوشمند-فعالیت-ورود

گزارش فعالیت آن به شما امکان می دهد تا اقدامات مربوط به پروژه ها را پیگیری کنید و در صورت تمایل به تحقیق درباره موارد خاص ، می توان فیلتر کرد.

صفحه تقویم هوشمند

نمای تقویم آن به شما امکان می دهد تا ببینید که چه کارهایی در حال انجام است و چه موقع باید انجام شود. برای تنظیم آنها یا اختصاص دادن آنها به شخص دیگری می توانید کارهای دیگری را با دو بار کلیک کنید.

صفحه هوشمند

اگر می خواهید یک جدول زمانی از کارها و همچنین اینکه کدام کارها به دیگران بستگی دارد ، مشاهده کنید ، نمای گانت به شما می دهد. همچنین به شما امکان می دهد تا کارهای خود را به اطراف بکشید و تاریخ شروع و پایان آنها را تنظیم کنید ، بنابراین اگر می خواهید مواردی را تغییر دهید تا سعی کنید برنامه خود را کارآمدتر کنید ، می توانید این کار را انجام دهید.

ورق هوشمند

همچنین یک کارت ویزیت وجود دارد که کارها را به ستون ها می کند. شما می توانید کلیک کنید تا به راحتی زیرشاخه ها را اضافه کنید یا جزئیات را ویرایش کنید و آنها را از ستون به ستون بکشید تا نشان دهید هر یک از اینها تا چه اندازه است. این نمای مانند تخته kanban عمل می کند.

اگر نمای کارت نیازهای شما را برآورده می کند ، ممکن است ارزش جستجوی ابزاری ساده تر مانند Trello را داشته باشد. راهنمای مبتدی Trello را بخوانید تا ببینید آیا این مناسب است یا خیر.

یادآوری صفحه هوشمند

می توانید یادآوری هایی را در مورد کارهای خاص به شما و اعضای تیم خود ارائه دهید. این امر مفید است اگر چیزی در روال شما وجود داشته باشد که همیشه فراموش می شود.

صفحه هوشمند آزمون

همچنین فرمهایی وجود دارد که می توانید تنظیم کنید تا ورود اطلاعات آسان تر شود ، همچنین گزارش هایی برای نمایش اطلاعات در صورت نیاز به آنها ارائه می شود.

برگه هوشمند-گزارش سازنده

گزارشات با استفاده از یک سازنده مفید ایجاد می شود ، که به شما امکان می دهد داده هایی را که می خواهید در آن قرار دهید انتخاب کنید و آن را مطابق نیاز فیلتر کنید.

علاوه بر اینکه در مرورگر در دسترس است ، برنامه هایی برای Android و iOS وجود دارد ، بنابراین لازم نیست منتظر شوید تا به دفتر بروید تا بتوانید برنامه ریزی روز خود را شروع کنید.

یکپارچه سازی صفحه هوشمند

اگر می خواهید از عملکرد استاندارد آن فراتر بروید ، Smartsheet افزودنیهای بسیاری را ارائه می دهد. بیش از 30 دستگاه در دسترس است و شامل سیستم عامل هایی مانند Jira و Salesforce ، و همچنین برخی از پیشنهادات شخصی Smartsheet مانند تقویم و افزونه های محوری است. اگر مایل به استفاده از Zapier یا IFTTT هستید ، آسمان محدود است زیرا تعداد زیادی دستور العمل برای Smartsheet موجود است.

همچنین می توانید خدمات ذخیره سازی مانند Google Drive ، Dropbox یا OneDrive را اضافه کنید. اگر به ذخیره سازی اضافی علاقه دارید و می خواهید ببینید کدام یک از گزینه های مختلف مناسب شماست ، بهترین ذخیره آنلاین ما برای تیم ها را بخوانید.

برخی از افزودنیها برای تنظیم برنامه به شما نیاز دارند تا با Smartsheet تماس بگیرید ، بنابراین به همه آنها نمی توانید فوراً دسترسی پیدا کنید ، اما به شما امکان می دهند در صورت بهره گیری از آنها ، ویژگی ویژگی Smartsheet را بطور قابل توجهی گسترش دهید..

افزودنیهای صفحه هوشمند

Smartsheet مجموعه ای از ویژگی های قوی با مدیریت کار عالی و تطبیق پذیری کار با داده ها از بسیاری جهات را ارائه می دهد. همچنین با ابزارهای خارجی به خوبی ادغام می شود. ما آن را بسیار در این زمینه ارزیابی می کنیم.

نمای کلی ویژگی های صفحه هوشمند

لوگوی هوشمندwww.smartsheet.com

از 1400 دلار $ تمام برنامه شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی
فقط رنگ ها

گزینه های سفارشی سازی دیگر
لوگو

حد اندازه تیم
3

فضای ذخیره سازی
250 گیگابایت

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، پی پال

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android

امتحان رایگان
30 روز

امنیت

احراز هویت دو عاملی
از طریق OneLogin

رمزگذاری
AES-256

گواهینامه SOC
SOC 2 Type 2 ، AICPA SOC 1

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

شروع کار با Smartsheet آسان است. روند ثبت نام آن سریع و بدون درد است. در اولین ورود خود ، یک فیلم چهار دقیقه ای دریافت می کنید که شما را در اطراف سکو نشان می دهد. پس از مشاهده آن ، ویدئویی دیگر به همراه راهنمای گام به گام برای شروع به شما ارائه می شود.

در برنامه ، برداشت اولیه یکی از پیچیدگی هاست ، بنابراین چیز خوبی است که شما می توانید در دسترس همه این موارد باشید. ورود به سیستم آسان است ، اما می فهمید که چگونه همه چیز در کنار هم قرار گرفته سخت تر است.

هنگام تنظیم ، می توانید داده ها را از ابتدا وارد کرده یا آن را از برنامه دیگری وارد کنید. الگوهای مختلفی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد که در ابتدا کارها بسیار سریعتر می شوند.

صفحه هوشمند

این سازه در اطراف ورق ها ساخته شده است که شامل داده ها است. همانطور که از نام آن پیداست ، Smartsheet از یک روش صفحه گسترده مانند استفاده می کند و به ستون ها انواع مختلفی از اطلاعات اختصاص می یابد.

این کار زیادی را برای شما انجام می دهد. به عنوان مثال ، یک ستون اختصاص دهید تا مخاطبین را ذخیره کنید و همانطور که تایپ می کنید مخاطبین شما را برای ورودی های احتمالی جستجو می کند.

اختصاص وظایف در صفحه هوشمند

داده های روی برگه ها می توانند موارد زیادی مانند کارها را نشان دهند. وظایف را می توان تاریخ شروع و پایان و به یک عضو تیم اختصاص داد. همچنین می توانید پیشینیان را به آنها اختصاص دهید ، این بدان معناست که می توانید مدیریت وابستگی را تنظیم کنید ، سپس ببینید چگونه همه چیز در کنار هم قرار می گیرد.

هر کار را می توان با وضعیت ، درصد تکمیل و نظرات دنبال کرد تا به شما اطلاع دهد که اوضاع چگونه پیش می رود.

آنها را می توان به روش های مختلفی مشاهده کرد که هرکدام از آنها کاربردهای خود را دارند ، همانطور که در بخش ویژگی ها بحث شده است.

قسمت بالای صفحه نمایش پر از آیکون ها است که به آن حس یک برنامه دسک تاپ را می بخشد اما حس آشنایی را نیز به ارمغان می آورد. به نظر می رسد که گاهی اوقات از نسخه نرم و صاف Microsoft Excel استفاده می کنید.

صفحه راهنمایی

شما در برنامه کمک زیادی می کنید ، هر بار که از یک ویژگی جدید استفاده می کنید ، پاپ آپ ها ظاهر می شوند. آنها به طور معمول چند نکته را به شما نشان می دهند ، و همچنین پیوندهایی به فیلم ها و مقالات آموزشی دارند.

طراحی صفحه سفارشی

اگر می خواهید در هنگام استفاده از Smartsheet خود را در خانه احساس بیشتری کنید ، می توانید رنگ و لوگوی پس زمینه خود را تنظیم کنید. مانند اکثر موارد موجود در Smartsheet ، یک فیلم کوتاه وجود دارد که نشان می دهد چگونه این کار را انجام دهید ، اما روند ساده است.

Smartsheet جالب ترین ابزار در جهان نیست ، اما راهنمایی و کمک زیادی برای پیشرفت و راه اندازی شما می کند. این عادت می کند ، اما هنگامی که بخواهید با آن چنگ بزنید ، قدرت زیادی در آنجا وجود دارد.

اگر به دنبال بازی سرگرم کننده تری هستید ، در برنامه Asana برای برنامه ای که همه افراد در تیم شما از آن استفاده می کنند ، نگاهی بیندازید..

ما همچنین در اینجا نمرات بالایی به Smartsheet می دهیم. ارائه کار خوب است و شما را با استفاده از پاپ آپ ها و آموزش های مفید بسیار آسان می کند. بسیار پیچیده به نظر می رسد و چیزهای زیادی در آنجا وجود دارد ، اما بعد از گذراندن وقت با آن خیلی راحت تر می شود.

هزینه

Smartsheet یک برنامه جداگانه با قیمت 14 دلار در هر ماه ارائه می دهد ، اما شامل بسیاری از همکاران رایگان که شما نیاز دارید ، می باشد. برنامه کسب و کار ، برای حداقل سه کاربر ، در هر ماه 25 دلار در نظر گرفته می شود. برنامه های Enterprise آن نیاز به بحث و گفتگو با تیم فروش دارد ، بنابراین آماده مذاکره باشید.

طرح فردی به شما امکان می دهد الگوهای را امتحان کنید و فرم ها را تنظیم کنید. تجارت بسیار بیشتر پیش می رود ، و به شما امکان دسترسی به گزارش فعالیت ، تجسم و اتوماسیون گردش کار را می دهد. شما همچنین تجزیه و تحلیل ، مارک های سفارشی و مدیریت گروه را بدست می آورید ، بنابراین کاملاً جهش از پیشنهادات فردی است.

برنامه تصدی Smartsheet با کنترل دسترسی پیشرفته و ویژگی های مدیر گروهی دیگری حتی بیشتر ارائه می دهد. گزینه برتر سطح برتر پشتیبانی و برنامه های برتر و همچنین اتصالات سرویس های خارجی از جمله Jira ، Salesforce و Dynamics را به شما می دهد..

این یک آزمایش 30 روزه رایگان را ارائه می دهد ، بدون نیاز به اضافه کردن کارت اعتباری ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که اگر کنجکاو هستید ، آن را امتحان نکنید. اگر می خواهید در پایان جلسه آزمایشی ثبت نام کنید ، گزینه های پرداخت استاندارد کارت اعتباری و پی پال هستند ، اما می توانید برای تنظیم سیم انتقال یا پرداخت ACH با این شرکت تماس بگیرید..

صفحه هوشمند ارزانترین گزینه نیست و برنامه ای رایگان ندارد. این روش چندین روش پرداخت ارائه می دهد ، و یک محصول با ارزش است ، بنابراین ما به آن نمره خوبی می دهیم.

اگر به جایگزین ارزان تری نیاز دارید ، به بررسی Basecamp ما نگاهی بیندازید. Basecamp برای مربیان رایگان است و برای تیم های بزرگ ارزش زیادی دارد.

امنیت & حریم خصوصی

صفحه هوشمند وقتی نوبت به صدور گواهینامه می رسد خوب عمل می کند. علاوه بر داشتن گواهینامه SOC 2 Type 2 ، برای مشتریانی که نیاز به رعایت استانداردها دارند ، راهنمایی می کند. اگر مشاغل شما توسط GLBA ، FERPA یا HIPAA تنظیم شده باشد ، Smartsheet می تواند به شما کمک کند ، این پیشنهاد منحصر به فرد است تا آنجا که ما می دانیم.

در مورد امنیت خاص خود ، Smartsheet از رمزگذاری AES 256 بیتی و رمزگذاری شده در حالت استراحت و Amazon S3 برای ذخیره سازی فایل استفاده می کند. داده ها در چندین سایت ذخیره می شوند ، بنابراین حتی اگر حادثه ای رخ دهد ، داده های شما باید ایمن باشند.

این آیین نامه با مقررات عمومی حمایت از داده ها ، EU-UE مطابقت دارد. حریم خصوصی سپر و Swiss-U.S. حریم خصوصی اگر کنجکاو هستید که اطلاعات بیشتری در مورد آن داشته باشید ، این مقاله را توضیح دهید.

Smartsheet می گوید ، اگرچه با اجرای قانون همخوانی دارد ، اما آنچه را افشا می کند محدود می کند. نمی توانید بیشتر از این درخواست کنید. چشمان قابل جستجو در همه جا وجود دارد ، همانطور که این مقاله در مورد نظارت بر دولت اسنودن و دولت نشان می دهد ، بنابراین خوب است بدانید که Smartsheet در سمت شماست.

تأیید هویت دو عاملی به طور پیش فرض در دسترس نیست ، اما در صورت نیاز می توانید از ادغام OneLogin استفاده کنید.

اگر می خواهید در هنگام ورود به سیستم یا فعالیتهای مشکوک را بررسی کنید ، سابقه ورود به سیستم موجود است. برای اطلاعات بیشتر درباره آنچه باید هنگام استفاده از ابر جستجو کنید ، مقاله جرایم سایبری ما را بخوانید.

Smartsheet نگرش خوبی نسبت به امنیت و حفظ حریم خصوصی دارد و علاوه بر نظم و ترتیب خانه خود ، در انجام همان کارها به شما کمک می کند. در نتیجه ، اینجا نمره خوبی کسب می کند.

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد امنیت هستید ، به امنیت ما نگاهی بیندازید ، آنچه را که باید بدانید ، که همه چیز راجع به موضوع می گوید.

سرویس & پشتیبانی

پشتیبانی Smartsheet در اطراف مرکز یادگیری آن واقع شده است که دارای فیلم های بسیاری برای کمک به شما در گرفتن سیستم عامل و همچنین به شما ویژگی های پیشرفته تر آن است..

همچنین اگر ترجیح می دهید از این راه یاد بگیرید ، مقالات متنی زیادی نیز وجود دارد. آنها به خوبی نوشته شده و زیبا طراحی شده اند.

یک اجتماع شلوغ وجود دارد ، که سؤالات در طی یک روز یا حدوداً به آن پاسخ داده می شود ، که داشتن آن مفید است.

اگر می خواهید با تیم پشتیبانی خود ارتباط برقرار کنید ، Smartsheet سعی خواهد کرد مقاله ای را برای شما پیدا کند تا در ابتدا به شما کمک کند و در صورت عدم موفقیت ، شما را به فرم وب خود راهنمایی کند..

ما یک سوال از طریق فرم آن ارسال کردیم ، اما در زمان نوشتن ، تقریباً سه روز بعد ، پاسخی دریافت نکردیم. این خوب نیست. مانند انجمن آن ، شما نمی توانید انتظار پاسخ سریع داشته باشید و اگر گیر کرده باشید ، ممکن است خود را برای مدتی منتظر بکشید.

اگر می خواهید تمرینات دستی بیشتری داشته باشید ، Smartsheet گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. برای راه اندازی یا شرکت در یکی از جلسات آموزشی منظم آن می توانید با یکی از مشاوران آن همکاری کنید. حتی برای 199 دلار مجوز ارائه می دهد.

Smartsheet ابزارهای یادگیری فراوانی را ارائه می دهد ، اما پشتیبانی از آن می تواند بهبود یابد ، بنابراین در اینجا نمره زیر متوسط ​​می گیرد.

اگر به یک سرویس با زمان پاسخ سریع پشتیبانی نیاز دارید ، Wrike را بررسی کنید. در کل این یک سرویس عالی است برای اطلاعات بیشتر به بررسی Wrike ما مراجعه کنید.

افکار نهایی

Smartsheet ابزاری مؤثر برای مدیریت پروژه ها و ابزاری شگفت آور برای استفاده است. به نظر می رسد ساده است اما وارد کردن داده ها آسان است و نماهای مفید آن به شما امکان می دهد پروژه های خود را برنامه ریزی کرده و کارهای دیگری را انجام دهید ، با حداقل هیاهو.

رویکرد صفحه گسترده مانند آن در ابتدا وانیل به نظر می رسد ، اما این مزیت را دارد که همه با فرمت اساسی آشنا هستند و این امکان را می دهد که سریعاً داده ها را وارد کنند. همچنین راهنمایی شما با الگوهای و دیدگاههای خود در تولید چیزهای مفید ، کار خوبی انجام می دهد.

به طور خلاصه ، کاری را انجام می دهد که شما می خواهید چنین ابزاری را انجام دهد ، و این کار را به خوبی انجام می دهد. زمان ما با Smartsheet دلپذیر بود و هیچ مشکلی عمده و مشکلی برای جلوگیری از ما در آهنگهای ما وجود نداشت. UI زیباترین نیست ، اما از تعادل قدرت و قابلیت استفاده خوبی برخوردار است.

به طور کلی ، توصیه می کنیم از Smartsheet استفاده کنید. اگر آن را امتحان کرده اید و دوست دارید نظرات خود را با ما در میان بگذارید ، لطفاً در نظرات زیر این کار را انجام دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me