بررسی قابل پخش – به روز شده در سال 2020

بررسی قابل پخش

Airtable ابزاری جالب برای مدیریت پروژه است که به نظر می رسد می خواهد همه چیز را کمی متفاوت از رقبای خود انجام دهد و موفق می شود. در اینجا دوست دارد چیزهای زیادی وجود داشته باشد ، اما رویکرد غیر متعارف آن ، آن را برای برخی مناسب نمی کند. بررسی کامل Airtable ما را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

Airtable یک ابزار همکاری آنلاین است که به شما امکان می دهد تا هر کاری را انجام دهید ، از جمله پروژه ها. این صورتحساب خود را به عنوان صفحه گسترده و پایگاه داده بخشی ، صورت می دهد ، که به تیم ها امکان می دهد کار خود را به چه صورت انجام دهند. ما می خواهیم در این بررسی قابل بررسی به آن نگاهی دقیق بیندازیم.

این شرکت دارای چندین مشتری مشهور از جمله Time ، BuzzFeed و Slack می باشد. سال گذشته ، این بودجه بیش از 50 میلیون دلار سرمایه گذاری جمع آوری کرده است ، بنابراین برای ساختن و بهبود در درازمدت پول نقدی دارد.

برای اینکه به شما فکر کنیم ، فکر کردیم ، خیلی خوب این کار خوبی در ترکیب ویژگیهای قدرتمند با راهنمایی کافی برای کمک به شما در استفاده از آنها انجام می دهد. ایده آل نیست ، اما ارزش آن را دارد که نقاط قوت آن را جستجو کنیم. گفته می شود ، این جزء بهترین نرم افزار مدیریت پروژه است.

برای مثال دیگری از برنامه مدیریتی که حاوی صفحه گسترده بودن است و به خوبی با ما همراه بوده است ، به بررسی Smartsheet ما نگاهی بیندازید.

برخی از ویژگی های Airtable غیر معمول است و می تواند علاوه بر مزایای معمولی پیگیری و سازماندهی پروژه های شما ، در زمان زیادی صرفه جویی کند. شایان ذکر است که آنچه را که Airtable برای ارائه ارائه می دهد ، بررسی کنید تا دریابید که آیا هر یک از اجزای طاقچه آن برای شما مفید است؟.

اگر فقط به یک روش آسان برای انجام وظایف و علامت گذاری آنها به عنوان کار نیاز دارید ، بررسی Asana ما را بخوانید تا شاهد ساده تر مدیریت پروژه باشید.

گزینه های قابل پخش

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

پخش می شود در اطراف “پایگاه” ، که به طور موثر پروژه های مستقلی هستند. اگر می خواهید به گروه خاصی از آنها دسترسی پیدا کنید ، می توانند در فضاهای کاری گروه بندی شوند.

پایگاه ها حاوی داده هایی هستند که می توانند برای نمایش انواع چیزها سازماندهی شوند. برنامه نمونه یک ردیاب اشکال است ، اما می توانید به راحتی سیستم های ردیابی پروژه ، ردیابی مدیریت کارکنان یا پروژه های هدف فروش را ایجاد کنید.

می توان با استفاده از طیف قالب های ارائه شده ، پایگاه ها را تنظیم کرد و یا پس از قطع شدن ، می توانید آنها را از ابتدا بسازید.

گرچه نمای پیش فرض آن دقیقاً مانند صفحه گسترده است ، می توانید داده های خود را از چندین طریق دیگر مشاهده کنید.

نمای kanban به شما امکان می دهد تا با نزدیک شدن به اتمام ، موارد را در ستون های طبقه بندی شده از چپ به راست حرکت دهید. اگر به یک برنامه کانبان متمرکز تر علاقه دارید ، به راهنمای مبتدی Trello ما نگاهی بیندازید. استفاده از Trello آسان و رایگان است. در بررسی برنامه LeanKit ما در مورد یک برنامه مدیریت پروژه دیگر مبتنی بر kanban بخوانید.

هنگامی که برای اولین بار نمای kanban را باز می کنید ، از شما سؤال می شود که داده ها با چه گروه هایی باید دسته بندی شوند و کنترل آن آسان است. اگر می خواهید گزینه های مختلفی را انتخاب کنید ، می توانید چندین نمایش از همان نوع ایجاد کنید اما با استفاده از داده های دیگر فیلتر یا گروه بندی شده اید.

تقویم قابل پخش

شما به راحتی می توانید نماهای تقویم ایجاد کنید تا هنگام انجام کارها به شما نشان دهد. متأسفانه هیچ زیرگونه ای وجود ندارد و مدیریت وابستگی در دسترس نیست. اگر به این موارد نیاز دارید ، به یک ابزار عالی که شامل آنها باشد ، نگاهی به بررسی Wrike ما بیندازید.

“بلوک” آن موارد اضافی است که به شما امکان می دهد عملکرد را به پایه های خود اضافه کنید. آنها می توانند مانند نمودارها یا جداول ساده باشند ، اما شگفتی های بسیاری نیز وجود دارد.

یک بلوک Google Hangouts و همچنین Google است که از Google برای ترجمه مکالمات شما در پرواز استفاده می کند. همچنین یک ماژول Google Vision وجود دارد که می تواند متن و اطلاعات را از تصاویر به طور خودکار برای شما استخراج کند.

بلوک قابل پخش

آنها آسان برای اضافه کردن و راه اندازی هستند. مانند اکثر موارد موجود در Airtable ، شما در روند اضافه کردن آنها راهنمایی می شوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بلوک مورد نظر خود را از لیست انتخاب کنید و شاید فیلد مورد استفاده را انتخاب کنید (مثلاً قسمت جستجوی یک بلوک جستجو).

اگر خطایی انجام دهید ، حذف بلوک به همین سادگی است ، بنابراین می توانید با اطمینان آزمایش کنید.

قابلیت پخش در راه گزینه های ارتباطی داخلی چندانی ندارد ، اگرچه پشتیبانی از استفاده از خدمات خارجی از طریق بلوک ها نیز وجود دارد. پنجره ای برای بحث و گفتگو با تیم پشتیبانی آن وجود دارد ، اما در بسته سمت راست صفحه بدون هیچ روش واضح برای بازیابی آن هنگام بسته شدن آن ، از بین رفت..

با توجه به تمرکز خود بر ارتباطات ، اگر BasCamp جایگزین خوبی برای شما باشد ، اگر از این نظر برای شما خیلی محدود باشد. برای جزئیات بیشتر به بررسی Basecamp ما نگاهی بیندازید.

اگر می خواهید Airtable را بیشتر گسترش دهید ، می توانید از طریق Zapier این کار را انجام دهید. این امکان را به شما می دهد تا با انواع سیستم عامل ها از جمله Dropbox ، Slack و WordPress و سایر نرم افزارهای مدیریت پروژه مانند Asana و Basecamp کار کنید..

ذخیره سازی قابل پخش

فضای ذخیره سازی زیادی را با Airtable دریافت می کنید. فضای پیوست به وسیله پایه اختصاص داده می شود و کلیه انواع حساب ها می توانند به همان اندازه که می خواهند پایگاه داشته باشند ، و باعث می شوند فضای ذخیره سازی نامحدود شود.

به نظر می رسد خیلی خوب باشد که درست باشد ، اما اگر فقط می خواهید از یک پایگاه برای مدیریت پروژه خود استفاده کنید ، این امر باعث محدودتر شدن آن می شود.

اگر شما علاقه مند به راه حل ذخیره سازی اختصاصی برای تیم خود هستید ، بهترین مقاله ذخیره آنلاین ما برای تیم ها را برای مرور کلی در مورد گزینه ها مطالعه کنید.

علاوه بر نسخه مرورگر ، دارای برنامه های موبایل برای Android و iOS و برنامه های دسک تاپ برای ویندوز و macOS است ، بنابراین باید بتوانید به هر کجا که هستید و در هر دستگاهی که استفاده می کنید ، دسترسی داشته باشید..

در Airtable دوست داشتیم چیزهای زیادی پیدا کنیم. این فاقد ویژگی های اصلی ، مانند وابستگی به کار و زیرمجموعه ها است. گزینه های ارتباطی آن نیز قوی ترین نیستند. به گفته این ، بلوک ها و قالب های آن گزینه های زیادی را برای سریع تنظیم شما ارائه می دهند و به ویژه بلوک ها شامل عملکردی قدرتمند هستند.

ما در این بخش به آن امتیازات بالایی می دهیم. اگر به چند مورد فاقد آن احتیاج دارید ، ممکن است مناسب شما باشد.

بررسی اجمالی ویژگی های قابل شنیدن

آرم قابل پخشairtable.com

از تمام برنامه های ماهانه 1200 دلار شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی
رنگ ها قابل تغییر هستند

گزینه های سفارشی سازی دیگر
نماد را می توان از انتخاب انتخاب کرد

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
1000 گیگابایت

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android

امتحان رایگان

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
AES-256

گواهینامه SOC
SOC 1 ، SOC 2

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

به عنوان ترکیبی از صفحه گسترده و پایگاه داده ، Airtable جذاب ترین گزاره برای کاربران جدید نیست ، اما تیم آن برای ساختن آن دوستانه و نزدیک تر کار بسیار خوبی انجام داده است.

وب سایت و رابط کاربری از رنگ های به خوبی انتخاب شده و هنر جذاب تشکیل شده است ، استفاده از آن را به خوبی و همچنین نگاه مناسب و مناسب می کند.

ثبت نام آسان تر نمی شود و می توانید ظرف چند دقیقه پس از وارد کردن داده های اختیاری ، کار را شروع کنید. شما با یک فیلم کوتاه به برنامه استقبال می کنید و پیوندی برای 12 دقیقه حرکت بیشتر برای ویژگی ها در دسترس شماست.

پس از آن ، شما می توانید از پاپ آپ در سمت راست و یک پنجره بازشو دیگر توضیح دهید که چگونه پایه ها کار می کنند ، بنابراین کمک های زیادی در اوایل ارائه می شود.

شروع کار با Airtable

به جای ارائه یک برگه خالی ، شما با استفاده از یک نمونه نمونه بر اساس یکی از الگوهای بسیار قابل پخش ، از یک برنامه نمونه شروع می کنید. در این حالت ، این یک ردیاب اشکال است. استفاده از آن به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از ویژگی های اصلی Airtable برای ساختن پیچیده تر استفاده کنید.

قالب های قابل پخش

هنگامی که پایه را ایجاد می کنید ، می توانید از قالب ها استفاده کنید تا سر خود را شروع کنید. تعداد زیادی از آنها وجود دارد که به 20 دسته تقسیم می شوند ، به طور معمول با هر دوجین گزینه در هر کدام. گفته می شود ، بین آنها همپوشانی وجود دارد.

علاوه بر ردیاب اشکال ، آنها شامل الگوهای استاندارد مدیریت پروژه و همچنین قالب هایی برای وبلاگ ها ، برنامه های فیلمبرداری و بسیاری موارد دیگر برای استفاده هستند.

یک تور پاپ آپ به صورت مرحله به مرحله وجود دارد که به شما می آموزد چگونه کارها را نیز انجام دهید. ما ترجیح می دهیم یادگیری را از طریق تماشای فیلم انجام دهیم ، بنابراین از دیدن آن لذت بردیم.

تور قابل پخش

در این تور از متن و انیمیشن های واضح استفاده شده است که با مناطق برجسته در برنامه مطابقت دارد. استفاده از آن آسان است و یک معرفی عالی برای این سیستم عامل است.

پایگاه ها حاوی سوابق هستند. در نمای صفحه گسترده Airtable ، سوابق به صورت ردیف به نظر می رسند ، با ستون هایی که هر نوع داده به آنها وصل شده است. هر رکورد را می توان گسترش داد تا خلاصه ای از این داده های مرتبط مشاهده شود ، از جمله ، به عنوان مثال ، چه کسی به این آیتم اختصاص یافته است ، وضعیت و اولویت آن.

ستون ها را می توان تغییر داد تا اطلاعات لازم را در خود نگه دارید. همچنین می توانید سوابق را گروه بندی و فیلتر کنید ، که ساختار اطلاعات شما را تعریف می کند و نحوه ارائه آن به شما را کنترل می کند.

همچنین می توانید پرونده ها را به موارد متصل کرده و نظر دهید. داشتن موضوع درباره هر مورد به این معنی است که می توانید اطلاعات مرتبط را در یک مکان نگه دارید.

دعوت کاربران دیگر به پایگاه های شما یک راه حل است. شما فقط روی دکمه “اشتراک” کلیک می کنید و یک فرم ظاهر می شود که به شما امکان می دهد دعوت نامه ها را از طریق ایمیل ارسال کنید. این فرم همچنین به شما امکان می دهد مجوزهایی را اختصاص دهید ، که می تواند هر چیزی از یک سازنده کامل به فقط خواندن باشد ، بنابراین می توانید اطلاعات زیادی را برای افراد زیادی ارسال کنید بدون اینکه نگرانی داشته باشند که داده های شما را خراب می کنند.

همچنین میانبرهای صفحه کلید انتخاب خوبی وجود دارد که لیستی از آنها از فهرست راهنما در دسترس است. علاوه بر خوب بودن ، دیدنی بالای آنها می تواند کمک بزرگی به بهره‌وری شما و همچنین اعضای تیم شما کند..

ساخت وسایل از ابتدا سخت تر از استفاده از قالب ها است. همیشه بصری نیست و در بعضی مواقع ، خودمان انتظار داشتیم که بتوانیم کاری را انجام دهیم که نتوانستیم. با وجود کیفیت و دامنه قالبها ، وقتی می توان مواردی را تنظیم کرد که شما چگونه آنها را می خواهید ، یک منحنی یادگیری وجود دارد.

بخاطر گزینه های آسان برای اضافه کردن و میزان کمک شما به شما امکان پذیر می باشد. این امتیاز برای UI دوستانه امتیاز می دهد و از ساخت یک ابزار مبتنی بر صفحه گسترده به همان اندازه دلپذیر برای استفاده استفاده می شود. گرچه چند مارک به دلیل سخت بودن بعضی اوقات ضرب و شتم زده می شد ، اما در اینجا نمره قدرتمندی کسب می کند.

هزینه

برنامه پخش رایگان دارای یک برنامه رایگان است ، بنابراین برای گرداب دادن هزینه ای برای شما هزینه ای ندارد. برنامه های پرداخت شده علاوه بر داشتن ویژگی های بیشتر ، فضای ذخیره سازی موجود را افزایش می دهد و به شما امکان می دهد تا سوابق بیشتری را روی پایه های خود بگذارید با وجود این ، حتی در یک برنامه رایگان ، به همان اندازه که دوست دارید پایه های مختلفی کسب می کنید ، که برای ما سخاوتمندانه به نظر می رسد.

این طرح رایگان شامل نمای اصلی و ویژگی های مورد نیاز شماست و 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی با 1200 رکورد در هر پایه را در اختیار شما قرار می دهد. لایه پلاس این محدودیت ها را به 5 گیگابایت و 5000 رکورد افزایش می دهد.

در لایه Pro ، از ویژگی های پیشرفته ای مانند ادغام بلاک و گزینه های سفارشی سازی آن و همچنین ویژگی های امنیتی اضافی و پشتیبانی از اولویت برخوردار می شوید..

مشتریان شرکت می توانند آموزش شخصی و پشتیبانی اختصاصی و همچنین ویژگی های بیشتری برای مدیریت تیم های بزرگ داشته باشند.

کاربران جدید می توانند قبل از ثبت نام یا ادامه نسخه رایگان ، برنامه Pro را به مدت 14 روز امتحان کنند. Airtable همچنین 10 دلار اعتبار برای هر کاربری که دعوت شده اید ثبت نام می کند ، بنابراین اگر می توانید تیم بزرگی را دعوت کنید ، می توانید مبلغ زیادی را پس انداز کنید..

دعوت نامه

پرداخت از طریق کارت اعتباری است ، اگرچه مشتریان شرکت می توانند با سفارش خرید ، سیم پرداخت کنند یا اینکه ترجیح می دهند بررسی کنند.

از آنجا که نسخه رایگان آن برای شروع کار مقدار زیادی دارد و بسته های بزرگتر آن نیز ارزش خوبی برای آنچه ارائه می دهند ، از قیمت بالایی برخوردار هستند. اگر فکر می کنید از Airtable استفاده کنید ، هزینه نباید مانعی باشد.

اگر نمی دانید چگونه آن را با قیمت در رقابت مقایسه می کند ، به بهترین راهنمای نرم افزار مدیریت پروژه ما نگاهی بیندازید.

امنیت & حریم خصوصی

پخش با استفاده از رمزگذاری قوی ، با استفاده از داده های ذخیره شده TLS 256 بیتی و ذخیره شده با استفاده از AES 256 بیتی. دارای گواهینامه های SOC 1 ، SOC 2 و ISO 27001 است ، بنابراین اعتبار آن تأیید شده است. همچنین این برنامه برای کمک به اطمینان از یکپارچگی سیستم های خود ، برنامه هایی را برای رفع اشکالات انجام می دهد.

احراز هویت دو عاملی نیز موجود است. اگر مطمئن نیستید که این چیست ، می توانید در مقاله تأیید اعتبار دو عاملی در مورد آن بخوانید.

مشتریان سازمانی می توانند برای امنیت بیشتر از ورود به سیستم مبتنی بر SAML استفاده کنند.

در مورد حریم خصوصی ، ادعا می شود هیچ یک از جزئیات یا اطلاعاتی را که ارائه می دهید ، فروشی یا اجاره نمی کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی این کشور در مورد استفاده و به اشتراک گذاری اطلاعات بحث می کند ، اما منطقی به نظر می رسد و در محدوده قابل قبول است.

ما حریم خصوصی را جدی می گیریم در اینجا در Cloudward.net و اگر نگرانی در مورد آن وجود دارد ، ما در مورد نحوه محافظت از راهنمای حفظ حریم خصوصی خود را برای مشاوره خوب بخوانید.

داده های شما می توانند در هر زمان یا از طریق یک پرونده. csv یا از طریق API آن از طریق سیستم عامل صادر شوند ، بنابراین شما قفل نیستید و در صورت تمایل می توانید به یک سرویس دیگر منتقل شوید. همچنین به شما امکان می دهد فعالیت حساب اخیر را مشاهده کنید ، و اطلاعاتی را بدست آورید که آدرس های IP به حساب شما از چه طریق دسترسی داشته باشد. در صورتی که گمان می کنید رمز عبور شما به سرقت رفته مفید است.

اگر نگران سرقت رمز عبور یا مشکلات مرتبط با آن هستید ، مقاله ما را درمورد جرایم سایبری بخوانید تا یک مرور کلی دریافت کنید.

قابل پخش از نظر امنیتی ، با رمزگذاری قوی ، تأیید هویت دو عاملی و گزینه های مفید برای مدیریت تیم ، همه چیز را به درستی انجام می دهد. در این گروه نمره خوبی کسب می کند.

سرویس & پشتیبانی

در صورت گیر افتادن ، مرکز پخش با چندین گزینه کمک می کند. آنها شامل انتخاب بسیار خوبی از مقاله ها هستند که به خوبی نوشته شده و پر از تصاویر هستند. فیلم هایی برای کمک به شما در شروع کار نیز وجود دارد. اگر برای رسیدن به هدف خودی خود را ترجیح می دهید ، تحت پوشش قرار می گیرید.

مقالات قابل پخش

همچنین مجموعه ای از وبینارها وجود دارد که به شما در تسلط بر اصول اولیه کمک می کند و برخی از ویژگی های پیشرفته را به شما آموزش می دهد. تعداد زیادی از آنها وجود ندارد ، اما این امکان را به شما می دهد تا با تیم Airtable و سایر کاربران ارتباط برقرار کنید. می توانید سوالات پرسیده شده توسط سایر کاربران را در همان وبینار مشاهده کنید و از خودتان بپرسید ، بنابراین دانش خوبی وجود دارد که می توانید بدست آورید.

قابل پخش-وبینار

این انجمن فعال است و اکثر سوالات فروم به سرعت و کمکهای زیادی از طرف سایر کاربران و کارمندان Airtable پاسخ داده می شوند. در بیشتر موارد ، اگر درخواست کنید می توانید راهنمایی پیدا کنید.

Airtable Universe یک ویژگی جالب است که به شما امکان می دهد پایگاه هایی را که سایر کاربران به اشتراک گذاشته اند ، مرور کنید. از آنجا که Airtable بسیار متنوع است ، یک روش عالی برای ایده گرفتن برای استفاده از این سیستم عامل است. همچنین دارای یک وبلاگ مفید با اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده افراد مختلف است.

اگر می خواهید عمیق تر شوید ، یک API ارائه می شود ، بنابراین می توانید داده های خود را به وب سایت خود پیوند دهید یا آن را با برنامه های شخصی خود ادغام کنید. اسناد موجود برای آن بسیار عالی است و همچنین به شما امکان می دهد تا به طور خودکار کدی تولید کنید تا به داده های خود دسترسی پیدا کنید و عملیات مختلفی را روی آن انجام دهید.

اگر می خواهید ارتباط مستقیمی برقرار کنید ، یک آدرس ایمیل در وب سایت ارائه می شود و یک جادوگر مخاطب در فهرست راهنمایی برنامه وجود دارد. پشتیبانی تلفنی وجود ندارد ، اما Airtable به شما این امکان را می دهد که به جای اینکه شماره ای را ذکر نکنید و به شما اجازه شکار برای آن را بدهید.

ما با سؤالی درباره وابستگی وظیفه با Airtable تماس گرفتیم و حدوداً در مدت سه روز پاسخی دریافت کردیم. این سریعترین زمان پاسخ نیست ، و این تنها لکه واقعی خدمات و پشتیبانی Airtable است. پشتیبانی سریعتر در برنامه های گران قیمت تر موجود است.

پخش در اینجا به دلیل ارائه خدمات پشتیبانی بسیار مفید ، نمره خوبی کسب می کند ، اما برای زمان پاسخ آهسته خود چند امتیاز از دست داد.

افکار نهایی

قابل استفاده از پخش بسیار سرگرم کننده تر از آنچه هست باید باشد و انواع روش های ساخت سریع پروژه های مفید را در اختیار شما قرار می دهد. این احساس به خوبی توسعه یافته است ، همه چیز درست کار می کند و هیچ مشکلی یا مشکلی عمده در هنگام آزمایش ما بوجود نمی آید.

ما همچنین دریافتیم که بلوک های آن عملکرد غیرمعمول را ارائه می دهند و هرکسی که به دنبال دستکاری داده ها به روش های جالب و پیشرفته است ، باید از نزدیک به آنها نگاه کند. فقط ممکن است بتوانید بخش مهمی از تجارت خود را به صورت خودکار انجام دهید و یک تن پول نقد در این روند صرفه جویی کنید.

این مجموعه قالب های چشمگیر را نیز ارائه می دهد. در واقع ، پخش ممکن است بهترین انتخابی را که در گروه مدیریت پروژه دیده ایم داشته باشد. این بدان معناست که کسانی که شروع می شوند گزینه های مفیدی برای کمک به آنها خواهند داشت.

نسخه قابل چاپ ارزش تحقیق دارد. این صفحه گسترده را فرو می برد و آن را به ابزاری قدرتمند برای اجرای پروژه ها و مشاغل از همه نوع تبدیل می کند. در اصول اولیه خوب است ، اما همچنین در هنگام عمیق تر حفاری و آشنایی با این سیستم عامل ، ویژگی های عالی برای دستکاری داده ها نیز دارد. 

اگر از Airtable استفاده کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map