بررسی چیزها – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی موارد

Things آسان برای استفاده از برنامه مدیریت پروژه است که خوشحال به زندگی در هر سیستم macOS است. با این حال ، عدم ویژگی های امنیتی و برچسب قیمت بالا ممکن است شما را از بین ببرد. تمام جزئیات را در این بررسی کامل چیزها بخوانید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

Things یک برنامه مدیریت وظیفه برای رایانه ها و دستگاه های اپل است. این توسط یک تیم کوچک مستقر در آلمان ساخته شده است و میلیون ها بار بارگیری شده است. برنده چندین جایزه نیز شده است. در این بررسی چیزها ، خواهیم دید که چگونه شکل می گیرد.

برخلاف بسیاری از سیستم عامل هایی که به آنها نگاه می کنیم ، این برنامه به جای محلی در مرورگر اجرا می شود. همانطور که خواهیم دید ، جوانب مثبت و منفی برای آن وجود دارد. این ویژگی دارای ویژگی های ابری است که به شما امکان می دهد داده ها را در چندین دستگاه به اشتراک بگذارید.

همه چیز-بررسی-خوش آمدید

چیزها روی اصول مدیریت وظیفه متمرکز شده و به شما امکان می دهد لیستی از کارها را ایجاد کرده و در هنگام اتمام آنها را علامت بزنید. این یک ابزار ساده و مؤثر در مدیریت وظیفه است که کارهایی را انجام می دهد که به خوبی انجام می شود. 

چند مورد اضافی وجود دارد ، اما تعداد بسیار کمی هم وجود ندارد. این ویژگی اصلی خود را متمرکز می کند و آن را به طور مؤثر انجام می دهد. رابط کاربری آن صاف و واضح است و به راه شما نمی رسد. ما اشکال را با آن تجربه می کردیم ، اما هیچ چیز خیلی جدی نیست.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر

امکانات

همه چیز فقط برای محصولات اپل در دسترس است و نسخه وب ندارد. کاربران Windows ممکن است بخواهند بررسی Wunderlist ما را برای گزینه دیگری بررسی کنند. 

جریان اصلی کار ، مانند اکثر ابزارهای مدیریت وظیفه ، ایجاد کارها و حذف کردن آنها در هنگام اتمام آنها است. 

می توانید چندین پروژه ایجاد کنید که هرکدام شامل مجموعه ای از وظایف خاص خود هستند. کارها را می توان در لیست های اصلی قرار داد. شما حتی می توانید پروژه ها را اگر چند نوع مشابه داشته باشید ، گروه بندی کنید.

همه چیز-بررسی-چک لیست

می توانید کارهای دیگر را با لیست های چک شکست دهید ، که می توانند درست مانند کارها کنار گذاشته شوند. همچنین می توانید کارهای تکراری را تنظیم کنید. به این ترتیب ، هنگامی که یکی را تمام کردید ، یک چیز جدید ایجاد می شود و دردسر را برای شما ذخیره می کند. اگر تعداد زیادی کارهای منظم داشته باشید که می خواهید آنرا انتخاب کنید می تواند یک سرویس دهنده بزرگ باشد.

کارها را می توان از طریق برچسب ها طبقه بندی کرد. تعداد معدودی از این موارد به طور پیش فرض وجود دارد ، اما می توانید موارد مورد نیاز خود را در صورت لزوم اضافه کنید. همچنین یک ویژگی جستجوی سریع وجود دارد که با استفاده از آن می توانید متن را تایپ کرده و وظایف یا برچسب هایی را که شامل آن است پیدا کنید. این کار برای ما کاملاً کارآمد نبود ، زیرا تمام وظایفی را که باید انجام داد انتخاب نکرد.

اگر شجاع هستید و صدایی شفاف دارید ، می توانید با صحبت کردن با سیری کارهایی ایجاد کنید. اگر این ویژگی برای شما جذاب است بهترین راهنمای نرم افزار گفتار به متن را بخوانید.

اگر هنگام ثبت نام در سرویس ابری Things ، به یک آدرس ایمیل خاص ارسال می کنید ، می توانید بدون ورود به برنامه کارهایی ایجاد کنید. 

لازم نیست نگران پرونده ها یا فضای ذخیره سازی باشید. اینها با برنامه مدیریت ساده کار مشکلی ندارند ، اما انتظار دارید آنها را در بهترین نرم افزار مدیریت پروژه مشاهده کنید. اگر برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها به جایی نیاز دارید ، به بهترین راهنمای ذخیره فضای ابری ما نگاهی بیندازید.

می توانید اعلان ها را نیز دریافت کنید. در برنامه macOS دسک تاپ ، شما به مرکز اعلان ها می روید و مواردی را از برنامه های ذکر شده در آنجا انتخاب می کنید.

وارد کردن کارها برای چند برنامه در دسترس است ، اما در بیشتر موارد ، برای دریافت اعلان چیزها برای کار ، باید یک اسکریپت را بارگیری کنید. این خیلی از برنامه ها کاملاً محرمانه است ، اما در صورت نیاز گزینه موجود است.

برای هر کار دکمه تقویم وجود دارد که می توانید برای تعیین مهلت استفاده کنید. همچنین می توانید زمان و تاریخ را تایپ کنید. سپس می توانید ببینید که کدام کارها برای روز جاری برنامه ریزی شده است و کارهای آینده را در یک لیست مشاهده خواهید کرد.

اگر می خواهید به چشم خود استراحت دهید ، می توانید چیزهایی را از طرح رنگ روشن آن به حالت تاریک تغییر دهید. اولین بار که آن را تغییر دادیم خراب شد ، اما هیچ اطلاعاتی را از دست ندادیم.

این از نظر ویژگی هاست این موارد را فقط با یک دیدگاه ساده نگه می دارد. اگر رویکرد ساده را دوست دارید اما ترجیح می دهید کارهای خود را روی یک تخته kanban ترتیب دهید ، بررسی Trello ما را بررسی کنید. اگر آن را دوست دارید ، راهنمایی مبتدی Trello را برای کمک به شروع کار آن بخوانید.

امنیت محلی

از آنجا که نسخه مرورگر وجود ندارد ، چیزها داده های شما را بصورت محلی ذخیره می کنند ، اما گزینه ای برای استفاده از ویژگی های cloud آن برای به اشتراک گذاری داده ها وجود دارد.

اگر کارها را به صورت محلی اجرا می کنید ، نیازی به نگرانی در مورد افرادی که از حساب شما هک می کنند نیست. تنها راه دسترسی آنها به داده های شما در صورت دسترسی به دستگاه شما است. نسخه محلی سیستم ورود به سیستم ندارد ، بنابراین ، اگر کسی دستگاه شما را سرقت کند ، شما آسیب پذیرتر از آن هستید که با یک سرویس آنلاین محافظت از رمز عبور همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی دسترسی مردم به اطلاعات شما ، مقاله ما در مورد ادوارد اسنودن و نظارت دولت را بخوانید.

اگر از cloud Things برای به اشتراک گذاشتن داده ها در بین دستگاه ها استفاده می کنید ، مطمئن باشید که از رمزگذاری 256 بیتی برای داده های در حال انتقال و در حالت استراحت استفاده می کند. توضیحات ما در مورد رمزنگاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید.

این قانون مطابق با آیین نامه حفاظت از داده های عمومی و همچنین قانون حمایت از داده های فدرال آلمان و قانون Telemedia است. برای یادگیری آنچه می توانید برای مدیریت حریم شخصی خود انجام دهید ، راهنمای حریم خصوصی آنلاین ما را بخوانید.

بررسی اجمالی ویژگی ها

آرم چیزهاculturedcode.com

از همه برنامه ها در ماه 999 دلار شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی
طرح های رنگی تیره و روشن

گزینه های سفارشی سازی دیگر

حد اندازه تیم
1

فضای ذخیره سازی

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، پی پال ، اپل پرداخت ، IDEAL ، صورتحساب تلفن همراه

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Mac OS

امتحان رایگان
15 روز

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
AES-256

گواهینامه SOC
N / A

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

دانلود و اجرای کارها آسان است. نیازی به ثبت نام یا ارائه آدرس ایمیل خود نیست. شما فقط برنامه را بارگیری کرده و آن را باز می کنید.

برنامه بارگیری شده به جای نصب خود به طور مستقیم از محل بارگیری اجرا می شود ، بنابراین باید آن را در جایی جابجا کنید و میانبرها را خودتان تنظیم کنید.

همه چیز-بررسی-نمونه

اولین باری که از چیزهایی استفاده می کنید ، با یک تور مختصر از ویژگی ها و پیشنهادات خود از شما استقبال می کند تا یک پروژه مقدماتی را برای شما ایجاد کند. پروژه مقدماتی دارای چندین لیست از وظایف است که باید از طریق آن کار کنید. اولین مورد شما را در مورد اصول اولیه برنامه قرار می دهد و موارد دیگر ویژگی های اختیاری پیشرفته تر را به شما نشان می دهد. 

گفت: چیز چندانی برای دیدن وجود ندارد. مانند اکثر برنامه های کاربردی مدیریت وظیفه ، اصول اولیه و سایر موارد پیشرفته تر هستند ، اما Things ابزاری برای no frills است. این یک برنامه کاربر پسند است که به شما سردرد نمی دهد.

کنترل ها در سمت کوچک هستند. همه چیز خوب است ، اما گاهی اوقات مشکلاتی وجود داشت. به عنوان مثال تقویم هنگام پیروی از آموزش در یک نقطه ظاهر نشد. استفاده و فهم آن آسان است ، اما کره آنقدر صاف نیست که استفاده از آن بی دردسر باشد.

به طور کلی ، ما دریافتیم که رابط کاربری آن به اندازه کافی شایسته اما کامل نیست.

هزینه

چیزها رویکرد قدیمی به مالکیت نرم افزار می بخشد. برای مالکیت برنامه به طور مستقیم یک هزینه یک بار پرداخت می کنید. نسخه macOS دارای یک آزمایش 15 روزه است که برای استفاده از آن نیازی به کارت اعتباری ندارید.

بسته به سکویی که از آن استفاده می کنید ، بین 9.99 و 49.99 دلار قیمت دارد. نسخه macOS ، همان چیزی است که ما آزمایش کردیم ، ارزان نیست ، اما با هزینه ماهانه سایر ابزارها مقایسه می کند. نسخه های iOS دارای ارزش بسیار بهتری هستند.

ویژگی های ابری آن بدون پرداخت هزینه اضافی در دسترس است ، که یک امتیاز بزرگ نیز محسوب می شود.

سرویس & پشتیبانی

گیر کردن در چیزها بسیار سخت است ، اما اگر آن را مدیریت کنید ، پشتیبانی زیادی ارائه می شود. در صفحه پشتیبانی اصلی آن یک سؤال متداول و پایگاه دانش وجود دارد ، همچنین دکمه ای برای تماس با ما در صورت نیاز به کمک پس از آن وجود دارد. شما را به فرم تماس می برد. 

فرم تماس با شما چند جزئیات اضافی از قبیل نسخه برنامه ای که از آن استفاده می کنید و نسخه سیستم عامل خود هستند ، از شما درخواست می کند ، اما شما را مجبور نمی کند اگر عجله دارید ، آنها را تهیه کنید..

ما سعی کردیم درباره احراز هویت دو عاملی بپرسیم و بعد از پنج ساعت پاسخی دریافت کردیم. این زمان پاسخ مناسب است و جواب جامع ترین موردی است که ما در یکی از درخواستهای پشتیبانی ما داشتیم.

اگر به یک سیستم عامل با زمان پشتیبانی حتی سریعتر علاقه مند هستید ، بررسی Basecamp ما را بخوانید تا در مورد خدمتی که طی سه دقیقه به ما برگشته است اطلاعات کسب کنید.

افکار نهایی

موارد استفاده آسان است و پشتیبانی بسیار خوبی دارد. این ارزان ترین برنامه نیست و رابط کاربری آن کامل نیست ، اما خوب کار می کند و آنچه را که انتظار دارید از آن استفاده کند.

به طور کلی ، این یک انتخاب عالی برای طرفداران اپل است. دارندگان مک به دنبال نرم افزاری با عمق بیشتر می توانند بهترین نرم افزار مدیریت پروژه ما را برای مقاله Mac بخوانند. 

اگر چیزهایی را امتحان کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در مورد آن به اشتراک بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map