بررسی جیرا – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی جیرا

جیرا ابزاری برای مدیریت پروژه با تمرکز چابک است که لذت واقعی برای استفاده است ، به شرط آنکه بدانید چه کاری انجام می دهید. برای رسیدن به آن نکته ، ممکن است شما مجبور شوید وقت و تلاش بیشتری را برای تأمین هزینه کسب و کار بکار گیرید ، اما برای بنگاه های بزرگتر این یک راه حل عالی است ، همانطور که می توانید در بررسی کامل جیره ما بخوانید.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار

جیرا خود را به عنوان “ابزار توسعه نرم افزار شماره یك مورد استفاده تیم های Agile” توصیف می كند. این کشور در جهت توسعه است ، اما می تواند برای موارد دیگر نیز استفاده شود. ما در این بررسی جیره به بررسی آن می پردازیم.

Atlassian ، مالک جیرا ، بیش از 125000 تیم نرم افزاری را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین این تجربه را دارد. این سکو از سال 2002 به بعد وجود دارد ، بنابراین انتظار دارید که آن را بهینه سازی کند. با این حال اخیراً دوباره طراحی شده است و تصور ما این است که هنوز هم چیزهایی برای مرتب سازی وجود دارد.

ما فهمیدیم که جیرا مملو از ویژگی های آن است. این یک جامعه و گزینه های آموزش قدرتمند برای کمک به شما در تسلط بر پیچیدگی های آن است. این دارای چند رابط کاربری است ، اما ، به طور کلی ، زنگ زدن زیادی را برای شما فراهم می کند و به کاربران پیشرفته ای که آمادگی یادگیری این سیستم عامل را دارند و از عمق آن استفاده می کنند ، خواهد بود..

در انواع مختلف بسیار قابل تنظیم و قابل استفاده است ، اما اگر می خواهید بهترین نتیجه را داشته باشید برای تنظیم زمان نیاز دارید. با این حال ، ما از پشتیبانی آن یک تجربه تاسف بار داشتیم که بعدا به آن خواهیم رسید ، اما ممکن است شما بهتر از ما کرایه کنیم.

ما جیرا را توصیه می کنیم و آن را در بین بهترین نرم افزار مدیریت پروژه قرار می دهیم ، اما نگرانی در مورد حریم اطلاعات داده های شما داریم ، بنابراین کسانی که مایل به مدیریت پروژه ها از جمله اطلاعات حساس هستند ممکن است بخواهند این بررسی را با دقت بخوانند قبل از استفاده از سیستم عامل.

گزینه های دیگر برای جیرا

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

جیرا بیش از 3000 برنامه برای کمک به شما در گسترش قابلیت های آن دارد. هزینه های بسیاری برای هر کاربر ، اما به نظر نمی رسد قیمت خیلی تند باشد. تعداد انگشت شماری از آنها با هزینه مساوی 5 تا 10 دلار به علاوه بین 70 سنت و 50 دلار 3.50 دلار برای هر کاربر بالای 10 مورد بررسی کردند..

با چندین سیستم عامل دیگر به خوبی ادغام می شود. Stablemate HipChat به راحتی قابل اتصال است و به شما یک روش عالی برای گفتگو با همکاران می دهد. همچنین می توانید به حساب Bitbucket و Github پیوند دهید.

برخی گزینه ها برای سفارشی سازی تنظیمات شما فراتر از نحوه سازماندهی مسائل وجود دارد. برای مثال می توانید emoji های سفارشی ایجاد کنید که این یک ویژگی زیبا است.

با کلیک روی منطقه ردیابی زمان در هر شماره و وارد کردن چه مدت کار روی آن می توانید زمان را ردیابی کنید. برای ابزار دیگری که در ردیابی زمان عالی است و همچنین تولید فاکتور را ارائه می دهد ، بررسی Mavenlink ما را بررسی کنید.

جیرا دارای یک مدیر پشتیبان مفید است که شما را قادر می سازد تا با یک کلیک ، از پروژه های خود در ابر نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگرچه این کار ممکن است زمان ببرد ، بنابراین اگر این کار را انجام دهید ، صبر کنید. به گفته این ، پروژه آزمایشی ما طی چند دقیقه آماده شد.

شما 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی دریافت می کنید ، که بسیار است. همچنین می گوید اگر کمی بالاتر از حد مجاز بروید ، بلافاصله حذف موارد را شروع نخواهید کرد ، بنابراین تا زمانی که هیچ مشکلی را ذخیره نکردید ، باید خوب باشید.

اگر به فضای بیشتری به آن احتیاج دارید ، بررسی Asana ما را بخوانید. Asana فضای ذخیره ای نامحدود را ارائه می دهد و کاربرد آن ساده است ، اما به اندازه جیره پیچیدگی را ارائه نمی دهد. می توانید با استفاده از ابزاری مانند Zapier فضای ذخیره سازی بیشتری به جیره اضافه کنید. تخفیفاتی که پیدا کردیم با Egnyte و Google Drive کار کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این دو ، بررسی Egnyte Connect و بررسی Google Drive ما را بخوانید.

جیرا و تلاقی

ارتباطات بین اعضای تیم در “تلاقی” اطلس انجام می شود. این نرم افزار جداگانه ای است که ما گاهی به آن منتقل می شویم. قطع ارتباط ایده آل نبود. ما می توانیم تیم های زیادی را مشاهده کنیم که کاملاً از تلاقی چشم پوشی می کنند.

اگر ترجیح می دهید یک وسیله ارتباطی یکپارچه در سکوی مورد استفاده خود داشته باشید ، به بررسی Podio ما نگاهی بیندازید. Podio دارای یک نوار کناری چت دستی است که گپ را آسان می کند.

شما می توانید انواع گزارش ها را برای کمک به ارزیابی عملکرد تیم خود با چند کلیک تولید کنید. بیش از 20 گزینه وجود دارد ، از جمله نمودار معمول پای و میله ، و همچنین گزارش زمان حل مسئله و گزارش های حداکثر سرعت دویدن.

گزارش های جیرا

همچنین این برنامه برای هر دو سیستم عامل اصلی تلفن همراه وجود دارد ، بنابراین می توانید از طریق استفاده از آن استفاده کنید.

ما از مجموعه ویژگی های جیرا خوشحال شدیم ، اما احساس کردیم که UI هر زمان که سعی کردیم کاری پیچیده انجام دهیم ، محدودیت های خود را نشان می دهد.

این ارائه می دهد بسیار ، اما به عنوان برخی از رقبای خود در دستیابی به ویژگی های پیشرفته تر خود را در دسترس انجام کار خوبی نیست. بررسی مثبتی را برای نمونه ای از بستر بررسی کنید که اضافه کردن قابلیت های پیشرفته به پروژه های شما را آسان می کند.

بررسی اجمالی ویژگی های جیرا

آرم جیراwww.atlassian.com

از 100 دلار برنامه ماهانه شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی

گزینه های سفارشی سازی دیگر
ایموجی های سفارشی

حد اندازه تیم
نامحدود

فضای ذخیره سازی
250 گیگابایت

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، پی پال ، انتقال بانکی

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android

امتحان رایگان

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
TLS 1.2 (ترانزیت)

گواهینامه SOC
نوع دوم

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

اولین تصور ما از جیرا خوب نبود. بعد از وارد کردن جزئیات ثبت نام ، دکمه توافق قفل ماند. با این که وب سایت را تازه کردیم ، یک Captcha قبلاً نامرئی روی فرم ظاهر شد و ما را قادر می سازد تا پس از پر کردن دوباره آن را ارسال کنیم.

جیرا-سوال

پس از تأیید آدرس ایمیل خود ، باید یک مسابقه سریع را طی کنید. جیرا از پاسخ های شما برای انتخاب الگویی برای شما استفاده می کند ، اما اگر توصیه آن را دوست ندارید می توانید یک مجموعه دیگر را انتخاب کنید. چندین الگوی از جمله Kanban وجود دارد که به ما توصیه می شود ، Scrum ، مدیریت پروژه ، پیگیری اشکال و موارد دیگر.

اگر یک تخته kanban برای رفع نیازهای شما کافی است ، به راهنمای مبتدی Trello ما نگاهی بیندازید. Trello به همان سادگی ساده است و به شما امکان می دهد تا به دنبال یک جریان کاری که خودتان طراحی می کنید ، موضوعات را از چپ به راست حرکت دهید. برای یک گزینه پیشرفته تر ، بررسی LeanKit ما را بررسی کنید.

هنگامی که پروژه خود را تنظیم کردید ، جیرا شما را به درون آن فرو می برد. یک تور اختیاری در بالا ارائه شده است ، اما برخلاف اکثر ابزارها ، شما در ابتدا عمدتاً در اختیار دستگاه های خود هستید.

جیرا تور

اگر تور را دنبال کنید ، اصول ایجاد وظیفه را به شما نشان می دهد ، چند کنترل را توضیح می دهد ، سپس به شما امکان می دهد تا کارها را ادامه دهید. گرچه به مدت طولانی به این موضوع نمی چسبد ، هنگام کاوش در ویژگی های این پلت فرم ، گاه به گاه راهنمایی های دیگری ظاهر می شوند.

جیرا کانبان

نمای kanban آن ساده است. بطور پیش فرض فقط سه ستون را شامل می شود: “برای انجام” ، “در حال انجام” و “انجام شده”. اگر به چیزی ساده نیاز دارید مفید است ، اما می توانید تعداد ستون های موردعلاقه خود را اضافه کنید ، هر چیزی را از اعضای تیم مختلف به مراحل مختلف گردش کاری خود اضافه کنید.

جیرا اسکرام

نمای سنگی آن به شما امکان می دهد موضوعات ایجاد کنید ، سپس تعدادی را برای “sprints” انتخاب کنید ، که به هر یک از آنها می توانید یک هدف و مهلت بدهید.

الگوهای جیرا متفاوت است و نمونه انتخاب شده شما تأثیر زیادی در نحوه تعامل با آن خواهد گذاشت. اگر تازه وارد این سیستم عامل هستید ، شاید ایده خوبی باشد که چند مورد را امتحان کنید تا ببینید کدام یک از شما مناسب تر است.

مدیریت وظایف جیرا

بیشتر نرم افزارهای مدیریت پروژه حول وظایف مستقر هستند ، اما جیره به عناصر اصلی آن به عنوان “موضوعات” اشاره می کند. آنها به چندین نوع تقسیم می شوند. شما به احتمال زیاد از “وظایف” یا “اشکالات” استفاده خواهید کرد ، اما “داستان” نیز وجود دارد که اهداف یا کارکردهای مورد نظر را نمایش می دهد ، و “حماسه ها” که داستانهای بزرگتری هستند که نیاز به تجزیه در عناصر دیگر دارند.

زیر کارها می توانند در داخل کارها ایجاد شوند ، اما سرپرست باید آنها را به عنوان یک نوع مسئله برای آن پروژه فعال و اضافه کند. این قابلیت ها در ابتدا در دسترس ما نبود و مستندات آن کمکی نمی کردند ، بنابراین ما مجبور شدیم برای پشتیبانی از آن با ما تماس بگیریم.

زیرگروه های جیرا

پس از فعال کردن ، زیر کلیک ها را می توان با کلیک بر روی آیکون مناسب اضافه کرد و با انجام کار تیک زد. شما همچنین می توانید در مورد زیرشاخه های فردی اظهار نظر کرده و اولویت بندی کنید.

ما نمی توانیم مدیریت وابستگی را به کار گیریم. مستندات جیرا نشان می دهد که این امکان وجود دارد ، اما روند راه اندازی آن برای ما واضح به نظر نمی رسد. افزونه هایی وجود دارد که ممکن است به آن کمک کنند. اگر به دنبال ابزاری هستید که باعث افزایش نسیم وابستگی ها شود ، بررسی TeamGantt ما را بخوانید.

جیرا از نظر قابلیت استفاده کیسه ای مختلط است. مناطق اصلی آن به طور کلی طراحی شده و با کیفیت بالا و دارای اسناد و مدارک زیادی است. اعضای تیم که به آنها آیتم اختصاص داده شده است می توانند بدون سر و صدا زیاد مسائل خود را بخوانند ، نظر دهند و اصلاح کنند.

هر چند گاهی اشتباه می رود. ما به چند روش اشاره کردیم ، اما مواردی را دیدیم که پنجره های بازشو به طور صحیح اندازه گیری نشده اند یا دکمه بسته ندارند ، و آنها را در وسط صفحه ما آویزان می کنند تا اینکه برای خلاص شدن از شر آنها فرار را فشار دادیم.

شماره های جیرا

وب سایت آن همیشه به همان شکلی که ممکن است باشد ، با تأخیرهای قابل توجه هنگام انتخاب گزینه ها ، مشکل ساز نیست. به عنوان مثال ، وقتی ما روی پیوند صورتحساب کلیک کردیم ، بارگیری بیش از 10 ثانیه طول کشید ، حتی وقتی دو بار سعی کردیم بگذاریم حافظه پنهان باعث بهبود وضعیت شود.

بار اول چندین بار بارگیری نشد. یک بار ، روی چیزی کلیک کردیم و پیامی را دریافت کردیم که می گوید این ویژگی در “تجربه جدید” موجود نیست ، فقط برای چند ثانیه بعد ظاهر می شود.

صفحات تنظیمات آن گزینه های زیادی را ارائه می دهند ، اما همیشه چگونه نمی توان آنها را تغییر داد. گاهی اوقات ، ما سعی در انجام این کار ، فقط به این نتیجه رسیدیم که آنطور که انتظار می رود کار نکند. ستونها را در صفحات تنظیمات آن نیز دیدیم. با این وجود هیچ چیز فاجعه بار نیست ، فقط بسیاری از مسائل جزئی.

در بعضی مواقع ، مثل این بود که در یک هزارتوی گیربکس گیر بیفتید ، و بسته به سطح سکویی که در آن کار می کنید ، نسخه های مختلفی از همان مورد ، مانند امنیت ، ارائه می شود ، با گذشت زمان ، احتمالاً می دانید که چگونه برای انجام کارهایی که شما نیاز دارید ، اما ما دریافتیم که شکار زیادی برای یافتن آنچه می خواستیم انجام شد.

یکی از مشکلات موجود در الگوی kanban این بود که ما در بررسی های مختلف گم می شدیم و نمی توانیم راه بازگشت به نمای پیش فرض را پیدا کنیم.

جیرا به تازگی پروژه های نسل بعدی خود را آغاز کرد و این همان چیزی است که ما در حال آزمایش بودیم. ما فرض می کنیم به همین دلیل بسیاری از مشکلات UI وجود داشته است ، زیرا وقتی در گذشته از آن استفاده می کردیم فوق العاده بود. رابط کاربری فعلی غالباً ما را متلاشی می کند ، اما نمی تواند از نماهایی که وارد کرده ایم خارج شویم یا آنهایی را که دیده ایم پیدا کنیم.

ما برای دستیابی به زیرشاخه ها برای کار با اولین پشتیبانی باید با پشتیبانی تماس بگیریم ، و ما نمی توانیم وابستگی ها را تشخیص دهیم. صفحات راهنمایی آن با آنچه در پروژه ما یافتیم مطابقت ندارد.

ما به آن نمره متوسط ​​می دهیم. این پلتفرم بسیار توسعه یافته و دارای ویژگی های فردی کاملاً طراحی شده است ، اما کاربران در هنگام رسیدگی به موضوعات و نیاز به طراحی مجدد آن باید صبور باشند. منوی آن آسان است گم شود. ما فهمیدیم که این مکان از هم جدا شده و گاهی اوقات تحریک کننده است.

اگر قابلیت استفاده کره صاف از آنچه بعد از آن استفاده می کنید ، دوشنبه مناسب برای دوشنبه ، دوشنبه است. شما می توانید همه چیز را در این مقاله monday.com بخوانید.

هزینه

جیرا توسط کاربر هزینه می کند ، با بزرگتر شدن تیم شما هزینه هر کاربر کاهش می یابد. این مجموعه های مختلف برای مجموعه ویژگی های مختلف ندارد. شما همه چیز را می پردازید و می گیرید.

یک گزینه خود میزبان نیز وجود دارد. می توانید جیرا را با هزینه یک بار در وب سایت خود تنظیم کنید. برای 10 کاربر این هزینه فقط 10 دلار است ، اما برای 25 کاربر بالون قیمت تا 2500 دلار است. از آنجا افزایش می یابد ، بنابراین اگر تازه کار خود را شروع نکنید و یک تیم کوچک داشته باشید ، مجبور خواهید بود یک بخش بزرگ تغییر را به صورت مقدماتی بپردازید.

به گفته این ، در طولانی مدت ارزان تر عمل می کند. کاربران شما می خواهند در منطقه 100 دلار در سال برای شما هزینه کنند ، بنابراین 2500 دلار ارزش بد نیست.

هیچ برنامه ای رایگان وجود ندارد ، اما می توانید هفت روز بدون کارت اعتباری آن را به صورت رایگان امتحان کنید. در صورت ثبت نام ، می توانید با کارت اعتباری یا پی پال این کار را انجام دهید. اگر برنامه سالانه را انجام می دهید ، می توانید با انتقال بانکی و یا چک نیز پرداخت کنید.

جیرا از نظر قیمت رقابتی است و نبود ردیف آن چیزهای ساده را حفظ می کند. هرچه تیم شما بزرگتر شود ، ارزش بهتری نیز پیدا می کند. هیچ پیشنهاد رایگان وجود ندارد و محاکمه رایگان فقط هفت روز طول می کشد. عالی نیست ، اما با این وجود نمره خوبی می یابد.

امنیت & حریم خصوصی

شرکت مادر جیره ، Atlassian ، اطلاعات زیادی در مورد اقدامات امنیتی و حریم خصوصی خود ارائه می دهد. جزئیات بیشتر از آنچه در جاهای دیگر دیده شده است ، می باشد و شاید بهترین کار در انجام این کار در گروه مدیریت پروژه باشد.

از TLS 1.2 با رازداری کامل رو به جلو برای محافظت از داده ها در هنگام انتقال استفاده می کند. دارای چندین گواهینامه از جمله ISO 27001 و 27018 می باشد. دارای گواهینامه SOC Type II برای جیرا ابر و گواهی PCI DSS است که نشان می دهد می توانید به اطلاعات کارت اعتباری خود به آن اعتماد کنید..

علاوه بر شرکت در ممیزی های امنیتی و برنامه های تست نفوذ ، گزارش های خود را در وب سایت خود در دسترس همه قرار می دهد. اگر می خواهید از مشخصات آن مطلع شوید ، می توانید آنها را در آنجا پیدا کنید. همچنین دارای یک پرسشنامه CSA Star سطح 1 است که در مورد آنچه انجام می دهد به جزئیات می پردازد.

این یک کار خوب برای گزارش مشکلات نیز هست. به عنوان مثال ، ما گزارشی را در وب سایت آن یافتیم که جزئیاتی از آسیب پذیری شخص ثالث را در نرم افزار HipChat ارائه می دهد. اطمینان دارد که یک ناشر چنین رویکردی آشکار نسبت به مسائل امنیتی داشته باشد.

ما گزارش هایی از نقض امنیتی را از سال 2010 پیدا کردیم ، اما در مورد آن باز بود و مدت ها پیش اتفاق افتاد ، بنابراین ما آن را در برابر جیرا نگه نداریم.

علاوه بر ارائه یک سیاست مختصر ، قابل خواندن برای حفظ حریم خصوصی ، در اتحادیه اروپا-ایالات متحده نیز شرکت می کند. و Swiss-U.S چارچوب های محافظ حریم خصوصی حتی تا آنجا که تاریخ صدور گواهینامه را در اختیار مشتریان قرار می دهد ، و شماره تماس و آدرس ایمیل اختصاصی برای سوالات مربوط به سپرهای حریم خصوصی وجود دارد.

جیرا و GDPR

جیرا اطلاعات مفصلی درباره آنچه در رابطه با مقررات عمومی حمایت از داده ها ارائه می دهد ارائه می دهد و به مشتریان خود کمک می کند تا از آن پیروی کنند. این شامل ابزارهای حذف پروفایل است که شما را قادر می سازد اطلاعات شخصی خود را حذف کنید ، همچنین ابزار وارداتی و صادراتی را که با داده های مشتری شما کار می کند ، حذف کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید ، به مقاله GDPR ما نگاهی بیندازید.

احراز هویت دو عاملی ارائه می شود ، اما خارج از جعبه نیست. باید برای هر کاربر افزودنی برای نسخه وب را با قیمت حدود 10 دلار خریداری کنید یا برنامه ای مانند Google Authenticator را برای تلفن خود نصب کنید.

اگر امنیت و حفظ حریم خصوصی برای شما مهم است ، به بررسی Wrike ما نگاهی بیندازید. Wrike ابزار مورد علاقه مدیریت پروژه ما است و در اکثر زمینه ها نمره خوبی کسب می کند.

در جیره ، چندین گزینه امنیتی را به دست می آورید ، اما برای به دست آوردن آنها باید سازمانی را تأسیس کنید ، دامنه های خود را تأیید کنید و در Atlassian Access مشترک شوید..

جیرا-دسترسی

گرچه جیرا در مورد امنیت و حریم خصوصی صحبت می کند ، وقتی با پشتیبانی آن تماس گرفتیم تعجب کرد. آنها با تصویری از وظایف ما و برخی از جزئیات آنها ، که آنها در پروژه ما گرفته بودند ، به ما پاسخ دادند.

jira-تصویر-از-پشتیبانی

این فقط یک پروژه آزمایشی بود ، اما اگر اطلاعات محرمانه تجاری بوده است ، کارمندان جیرا آن را می دیدند. این یک نزول بزرگ از دیدگاه حریم خصوصی است.

ما به آن بازگشتیم تا بپرسیم که مشاهده داده های کاربران معمولی است یا پاسخی را گرفتیم که عذرخواهی می کند ، اما به ما می گوید “با این وجود ، پشتیبانی می کند ، ضمن بررسی یک موضوع ، می توانید به یک سایت مشتری وارد شوید.”

جیر-پشتیبانی-پاسخ

اگرچه ما مطمئن هستیم که شرایط و ضوابط آن اجازه انجام این کار را می دهد ، ما هنوز انتظار نداریم که کارمندان پروژه ما بدون رضایت صریح مشاهده شوند. این اولین باری است که ما در هنگام مشاهده نرم افزار مدیریت پروژه این اتفاق رخ داده است.

متأسفانه ، به همین دلیل ، ما باید علیرغم اینکه همه چیز را در این زمینه بدست می آوریم ، به جیرا علامت ضعیفی بدهیم..

سرویس & پشتیبانی

منوی راهنما در سمت چپ پایین صفحه پر از گزینه ها است و اولین جایی که باید در هنگام گیر کردن کلیک کنید.

مستندات آن ، که می توانید از آن منو به آن دسترسی پیدا کنید ، جامع و مفصل است. می توانید اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از کنترل های خاص و عناصر صفحه نمایش ، به همراه مشاوره سطح بالاتر در مورد نحوه تنظیم پروژه های خود و استفاده از آنها برای دستیابی به آنچه می خواهید پیدا کنید..

همچنین دانش بنیادی بزرگی با نحوه چگونگی ارائه مقاله به اطلاعات بیشتر وجود دارد.

جیرا یک ابزار محبوب است و در صورت نیاز به کمک ، جامعه بزرگی در دسترس است. وب سایت جامعه آن شلوغ است و سوالات و پاسخ های زیادی دارد که بیشتر آنها در طی چند ساعت پاسخی دریافت کردند. یک جعبه جستجو و چندین فیلتر وجود دارد که می توانید از طریق آنها شکار کنید ، اما مسئله UI جزئی دیگر هنگامی رخ داد که یک منوی کشویی پس از استفاده از آن ، بسته نشد..

اگر می خواهید به صورت حضوری با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید ، Atlassian دارای گروه های کاربری در سراسر جهان است. آنها فقط در 50 شهر در ایالات متحده آمریکا وجود دارد و حداقل در اکثر کشورهای مهم حداقل یک وجود دارد. آنها معمولاً هر ماه حوادثی دارند ، و اگر می خواهید در زندگی واقعی از دفتر و شبکه فرار کنید ، جیرا را به یک بستر عالی تبدیل می کند.

در صورت کار از خانه ، ارتباط با همنوعان خود بسیار مهم است. اگر این شما هستید ، ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد مزایای کار از راه دور برای نشانگرهای بیشتر بخوانید.

حتی می توانید برای مشارکت در انجمن مدالها کسب کنید (متأسفانه ، ما فقط در سطح صفر هستیم). و همچنین ایجاد انگیزه برای کسانی که از این نوع کار لذت می برند ، سطوح برای انجام کارهای مختلف تعلق می گیرد ، بنابراین این یک راه حیله گرانه است که تیم شما را مجبور به استفاده از ابزارهای مختلف در اختیار خود کند..

اگر تیم بزرگی را مدیریت می کنید ، می توانید از دانشگاه اطلس استفاده کنید ، که آموزش و صدور گواهینامه را از طریق تقاضا و کلاسهای زنده ارائه می دهد.

ما از یک برنامه کاربردی با انتخاب خوبی از میانبرهای صفحه کلید و همچنین روشی که به راحتی در دسترس است برای مشاهده آنها قدردانی می کنیم. جیرا هر دو را دارد.

جیرا راهنما

منوی راهنمایی جیرا گزینه ای برای تماس با پشتیبانی ندارد ، اما در صفحه انجمن پیوند یافته آن وجود دارد. ابتدا از گزینه های خودی خود از شما پشتیبانی می کند ، اما اگر همچنان کلیک کنید ، در نهایت به یک فرم تماس می گیرید.

حتی پس از آن ، دسته ها شامل درخواست های عمومی برای کمک نمی شوند. اگر می خواهید بدانید که چگونه کاری انجام دهید ، نزدیکترین مسابقه “مسائل فنی و اشکالات” است. سپس شما باید شدت مسئله خود را در مقیاس چهار نقطه ارزیابی کنید.

ما قبلاً در مورد تجربه خود با پشتیبانی جیرا در بخش امنیت و حفظ حریم خصوصی صحبت کرده ایم ، اما پاسخ آن به درخواست ما سریع بود. برای پاسخ به ما کمتر از یک ساعت طول کشید که بهتر از بسیاری دیگر است. این فقط تاسف آور بود که نماینده تصمیم گرفت به پروژه ما دسترسی پیدا کند و تصویری از آن برای ما ارسال کند.

یک ساعت زمان پاسخگویی بسیار خوبی است ، اما اگر می خواهید سرویس سریع تری داشته باشید ، به بررسی Basecamp ما نگاهی بیندازید. پاسخ آن در عرض سه دقیقه به ما برگردد ، قبل از بازگشت از قهوه ما پاسخ داد.

علیرغم تلاش های جیرا برای دور نگه داشتن ما از ارتباط مستقیم ، ما تلاش کردیم سوالی را پیدا كنیم كه قبلاً در اسناد یا جامعه آن پاسخ داده نشده بود ، بنابراین آنها منابع عالی هستند.

ما به طور کلی در اینجا به جیرا نمرات بالایی می دهیم. علیرغم دور شدن از تماس با پشتیبانی ، مواد کمک آن از کیفیت عالی برخوردار است و در هنگام تماس با آن به سرعت و با دقت جواب می دهد. برای اینکه به کارمندان پشتیبانی آن اجازه دهند جزئیات پروژه ما را غیرضروری ببینند ، باید چند نکته را کنار بگذاریم.

افکار نهایی

جیرا یک بستر عالی برای مدیریت پروژه ها و تعیین وظایف به تیم شماست. ما هنگام استفاده از آن مجبور بودیم چند نکته را بفهمیم ، اما پشتیبانی زیادی در آنجا وجود دارد و چیزهایی که برای کاربران معمولی ساده تر از پروژه هایی هستند که تنظیم می کنند.

امنیت آن یک قدرت واقعی است و ما در مورد حریم خصوصی آن نیز همین را می گفتیم در صورتی که تصویری از جزئیات پروژه ما برای ما ارسال نکرده باشد ، اما کسانی که جدی در مورد خصوصی نگه داشتن اطلاعات خود هستند باید مراقب باشند.

جامعه آن قوی است ، با کمک و اطلاعات زیادی در اینترنت و همچنین از طریق ملاقات ها و آموزش های زندگی واقعی. همچنین به سرعت به بلیط پشتیبانی ما پاسخ داد. ما فکر می کنیم که ارزش بررسی دارد و امیدوارم وقتی مسائل مربوط به طراحی مجدد خود را برطرف کند ، بهتر می شود.

اگر جیرا را امتحان کرده اید ، لطفاً در مورد تجربه خود در نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map