آها! نقد و بررسی – بروزرسانی سال 2020

آها! مرور

آها ابزاری مدیریت انعطاف پذیر پروژه است که قیمت آن مطابقت دارد. در حالی که این ویژگیها باعث می شوند قیمت آن ارزشمند باشد ، ممکن است کسانی که باید به طور خاص روی مدیریت وظیفه تمرکز کنند ، ارزش افزوده را نبینند.


بهترین پروژه-مدیریت-نرم افزار
آها ابزاری برای مدیریت و همکاری پروژه نرم و صاف است که به سمت توسعه محصول و بازاریابی محصول محور است. نسخه هایی از آن در هر دو بخش وجود دارد ، اما از لحاظ عملکرد متفاوت نیستند. ارزان نیست ، اما مقدار زیادی را ارائه می دهد ، و در این بررسی Aha ، ما بررسی خواهیم کرد که آیا کیفیت و ویژگی های آن برچسب قیمت سنگین را توجیه می کند یا خیر..

این اصول فلسفی قوی با “روش پاسخگو” برجسته در سراسر وب سایت خود دارد. تعداد زیادی از مشتریهای بزرگ به آقا به تجارت خود نیز اعتماد دارند. این صفحه دارای بیش از 100 توصیف از مشتریانی مانند رد هت ، زیمنس و لینکدین است.

ما از آنچه دیدیم تحت تأثیر قرار گرفتیم و بسیاری از ویژگی ها و گزینه های مفید برای سفارشی سازی را پیدا کردیم. اگر توانایی پرداخت هزینه Aha را دارید ، باید روی رادار خود باشد زیرا یکی از قویترین مجموعه ویژگیهای موجود در آن را دارد و هیچ ضعف واقعی ندارد.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای آها!

امکانات

Aha به دو طعم عرضه می شود: Aha برای بازاریابی و Aha for Product که هر دو در وب سایت خود دارای مناطق جداگانه ای هستند. آنها ویژگی های یکدیگر را در بر می گیرند ، بنابراین نیازی به نگرانی بیش از حد در مورد انتخاب نیست. این یک سوال بیشتر از تمرکز است.

آها اصطلاحات خاص خود را برای توصیف نحوه ساخت پروژه های خود دارد. موارد خاص ، که اغلب در نرم افزارهای دیگر “وظایف” نامیده می شوند ، به “ویژگی” گفته می شوند. “صفحه ویژگی ها” شامل ویژگی هایی است که به “نسخه” تقسیم می شوند ، که هر یک از ستون های خاص خود را دارد.

اگر لنگو آه را دوست ندارید ، می توانید آن را تغییر دهید. می توانید هفت نوع از برچسب های آن را برای انواع مختلف از ویژگی های تغییر نام دهید و به هر آنچه دوست دارید با آنها تماس بگیرید. این یک گزینه سفارشی سازی مفید است و موردی نیست که در جایی دیگر دیده ایم ، مگر اینکه شما نرم افزار منبع باز مانند Redmine را حساب کنید (بررسی Redmine ما را بخوانید).

صفحه ویژگی های Aha شبیه به نمایش وظیفه در سیستم عامل های دیگر است. این شامل ویژگی هایی است که به صورت کارت نمایش داده می شود و در صورت لزوم قابل تغییر است.

اگر می خواهید آنها را از این طریق اولویت بندی کنید ، می توان از ستون به ستون دیگر کشید و همچنین در داخل ستون ها به بالا و پایین منتقل شد. آنها همچنین به دسته بندی هایی با کد رنگی تقسیم می شوند.

ستونی برای ویژگی های برنامه ریزی نشده در سمت راست وجود دارد و می توانید دسته بندی های بیشتری را در صورت نیاز اضافه کنید. در صورت تمایل می توانید آن را به یک تخته سه کاناله ساده سه ستونی نیز تبدیل کنید. این چیزی نیست که آها به سمت آن هدایت می شوند ، بنابراین اگر این تنها چیزهایی است که شما نیاز دارید ، بررسی Asana ما را برای گزینه ای ساده تر بخوانید. اگر آن را دوست دارید ، راهنمای مبتدی Asana ما به شما کمک می کند تا برای شروع خوب کنار بیایید.

به هر یک از ویژگی های Aha می توان یک لیست کارهایی داده شد ، به این ترتیب که می توانید زیر کارها را اضافه کنید. می توانید در مورد آنها اظهار نظر کنید ، آنها را به شخصی اختصاص دهید ، پرونده ها را پیوست کنید و آنها را به روش های مختلف طبقه بندی کنید. در حقیقت روش های زیادی برای انجام این کار وجود دارد که گیج کننده می شود.

به یک ویژگی می توان یک نوع ، وضعیت ، یک هدف ، برچسب ها ، ابتکار عمل و نمره آها داد. همه این موارد قابل تنظیم هستند و می توانید قسمت های جدیدی را از فهرست تنظیمات اضافه کنید. سفارشی سازی فراتر از تنظیم رنگ ها و متن است – چندین سیستم عامل آن را ارائه می دهند – و به شما امکان می دهد دکمه های سفارشی برای انتقال از یک وضعیت به وضعیت دیگر اضافه کنید.

این بدان معناست که شما می توانید رابط کاربری خود را تنظیم کنید تا جریان کار معمول خود را منعکس کند و ایجاد انواع مشابه را آسان کند. انجام این کار همچنین می تواند به کاربران جدید کمک کند تا درک کنند که در آینده باید چه کاری انجام دهند.

برای بهره گیری از ویژگی هایی مانند آن ، کار و دانش این پلتفرم را می طلبد ، اما دامنه وجود دارد که آن را برای انجام آنچه نیاز به تجارت شما دارد ، تغییر دهید. اگر در حال سفارشی سازی هستید ، به بررسی Podio ما نگاهی بیندازید. Podio به شما امکان می دهد الگوهای خود را ایجاد کنید تا کارهایی را که می خواهید انجام دهید.

آها-دیدگاه ها

علاوه بر نمایش منظم جدولبندی شده ، یک منوی کشویی وجود دارد که نمایش شما را نشان می دهد که مربوط به آنچه شما در حال مشاهده هستید می باشد. آنها شامل مجموعه ای از نمودارها و جداول هستند که می توانید با یک کلیک به آنها دسترسی پیدا کنید. این یک راه خوب برای تجسم پروژه شما به روش های جایگزین بدون نیاز به تنظیم خودتان است.

کارت آه گلزنی

ویژگی های پیشرفته آها

“نمره آها” سیستمی مبتنی بر امتیاز است که از زیر 10 گروه از مارک های مختلف برای زیر شاخه های مختلف تشکیل شده است. ما در ابتدا فروخته نمی شدیم ، اما بعد فهمیدیم که می توان تنظیم کرد ، بنابراین می توانید دسته ها را انتخاب کنید. شما می توانید از Aha به عنوان راهی برای طبقه بندی و رتبه بندی هر چیزی از اعضای تیم به ، خوب ، نرم افزار مدیریت پروژه استفاده کنید.

آه گانت

می توانید از نمای تقویم آها استفاده کنید تا آنچه را که در ماه یا هفته جاری مشاهده کرده اید ، ببینید. همچنین یک نمای گانت وجود دارد ، که به شما امکان می دهد منظر مبتنی بر جدول زمانی از چگونگی عملکرد در کنار هم قرار دهید. برای ایجاد وابستگی می توانید فلش ها را بین آیتم ها بکشید و موارد را برای تنظیم مجدد برنامه خود حرکت دهید.

آها-استراتژی

علاوه بر مدیریت جزئیات پروژه ها ، می توانید یک نمای کلی از سطح بالایی دریافت کنید. آها یک دیدگاه استراتژیک دارد که برنامه کلی شما را نشان می دهد.

همانطور که انتظار دارید ، افرادی برای بازاریابی که “شخصیتهای” آها و “رقبا” را درک می کنند ، وجود دارند که به شما امکان می دهند مخاطبان معمولی خود و همچنین رقابت خود را تعریف کنید. دامنه زیادی برای تعیین اهداف و برنامه ریزی موارد برای جذب تیم های بازاریابی و توسعه در همان صفحه وجود دارد.

آها با بسیاری از سیستم عامل ها از جمله Trello ، Asana ، Dropbox و Slack ادغام می شود. بیش از 30 مورد در دسترس است و از آنجا که Zapier یکی از آنهاست ، می توانید اطلاعات بیشتری را از اطلاعات بیشتری دریافت کنید. همچنین می توانید داده ها را مستقیماً از بسیاری از آنها یا از یک پرونده. csv وارد کنید.

اگر قصد استفاده از Trello را دارید ، راهنمای مبتدی ما Trello را بخوانید تا اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

تنظیمات حساب Aha

برخی از ویژگی های Aha در تنظیمات حساب آن پنهان است. به عنوان مثال می توانید کاربران جدید را از آنجا دعوت کنید. در طول محاکمه خود ، می توانید افراد بیشتری را که دوست دارید اضافه کنید ، اما پس از انجام محاکمه باید هزینه های آنها را بپردازید. شما فقط باید برای افرادی بپردازید که می توانند تغییرات فعال ایجاد کنند ، و می توانند به همان اندازه بیننده هایی که می خواهید در لایه Enterprise خود داشته باشند..

کاربران اضافه شده aha

یک گزارش فعالیت برای نگه داشتن زبانه ها در این مورد که چه کسی انجام داده است وجود دارد. اگر شرایط حسابرسی را داشته باشید نیز مفید است ، زیرا سوابق همه چیز را خواهید داشت. به بررسی ProWorkflow ما نگاهی بیندازید تا در مورد سکوی دیگری با ویژگیهای حسابرسی قوی مطلع شوید.

در مورد ارتباط تیمی ، می توانید از “پخش” برای افزودن پیام در بالای صفحه هر کاربر استفاده کنید. آها با چت در زمان واقعی یکپارچه نیستند. اگر می خواهید از بستر ارتباط خوبی استفاده کنید ، بررسی Basecamp ما را بخوانید.

آها شامل برنامه ریزی ظرفیت و پیگیری زمان است. اگر می خواهید از آنها استفاده کنید باید آنها را در تنظیمات فعال کنید. اگر به دنبال این هستید که از لحاظ مالی امور را مورد توجه قرار دهید ، می توانید در مورد گزینه خوب دیگری که در بررسی Mavenlink ما دارید بخوانید.

برای ادامه در پرونده های pdf می توانید یک آرم دلخواه و یک آرم دیگر نیز بارگذاری کنید. گزینه های سفارشی سازی تصویری بسیاری از این موارد وجود ندارد. اگر می خواهید ابزاری که به شما امکان اضافه کردن پیش زمینه های سفارشی را می دهد ، نگاهی به بررسی Taskworld ما بیندازید.

آها محدودیت اندازه پرونده یا فضای ذخیره سازی را تحمیل نمی کنند ، اما ما با پشتیبانی توصیه می کنیم که این یک ابزار به اشتراک گذاری فایل نیست و استفاده از یک سرویس خارجی معمولی تر است. در این صورت ، مرور در بهترین ذخیره آنلاین ما برای مقاله تیم ها می تواند مفید باشد.

برنامه های تلفن همراه برای Android و iOS نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید در هر کجا که هستید از Aha استفاده کنید.

آها ویژگی های بسیاری دارند ، ما به سختی جایی برای بحث در مورد همه آنها داشتیم. ما وسوسه شدیم که به دلیل داشتن تعداد زیادی ، علائم را بکوبیم ، اما چنین نکردیم. ما به دلیل کمبود ابزارهای ارتباطی امتیازات را از دست دادیم ، اما این هنوز آها را با یک امتیاز عالی پشت سر می گذارد.

آها! نمای کلی ویژگی ها

آها! لوگوwww.aha.io

از 492 دلار $ تمام برنامه شروع می شود

ویژگی های مدیریت

وظایف

زیرگروه ها

مدیریت وابستگی

زمینه های سفارشی

گزینه های سفارشی سازی دیگر
آرم سفارشی

حد اندازه تیم
5

فضای ذخیره سازی
GB نامحدود

عمومی

پرداخت
کارت اعتباری ، صورتحساب در دسترس با برنامه های سالانه با کاربران 5+

رمزگذاری را قبول می کند

پشتیبانی از سیستم عامل تلفن همراه
iOS ، Android

امتحان رایگان
30 روز

امنیت

احراز هویت دو عاملی

رمزگذاری
AES-256

گواهینامه SOC

پشتیبانی

چت زنده

فرم تماس با ایمیل / ایمیل

پشتیبانی تلفن

کاربرپسندی

شروع کار آها آسان است و ثبت نام فقط چند دقیقه طول می کشد. به شما گزینه دعوت از همکاران داده شده است ، سپس از شما پرسید که چگونه می خواهید شروع کنید. اکثر برنامه های کاربردی شما را از طریق یک روند مقدماتی قدم می گذارند یا فقط در انتهای عمق شما را پرتاب می کنند ، بنابراین طراوت آور است که یک انتخاب پیشنهاد شود.

آها-دعوت کن

می توانید از ابتدا با یک متخصص صحبت کنید یا از ابتدا پشتیبانی دریافت کنید ، و همچنین یک فیلم را توضیح دهید که اصول را توضیح می دهد. برای شروع کار با برنامه ، می توانید از ابتدا شروع کنید یا یک پروژه آزمایشی از پیش جمعیت را انتخاب کنید. موارد موجود در نسخه ی نمایشی به اصول اولیه Aha می پردازد و به شما در مورد ویژگی های آن کمک می کند.

آها-دمو

ما انتخاب کردیم تا از طریق آموزش آن کار کنیم ، که یک گام به گام برای نشان دادن اینکه چه کاری باید انجام شود ، انجام می گیرد. در یک لحظه ، به ما گفته شد كه ستونهای بیشتری را با “پیمایش به سمت راست” اضافه كنید ، كه به نظر نمی رسید صحیح باشند. ما می توانیم درک کنیم که چگونه این کار را انجام دهیم – با کلیک روی دکمه افزودن ستون – اما با توجه به قیمت آها یک خطای تعجب آور بود.

آموزش نیز پس از آن ناپدید شد ، بنابراین ما نتوانستیم تمام مراحل را انجام دهیم ، هرچند نکات بعداً هنگام مرور ابزار به نظر می رسد.

برداشت اول ما از استفاده از آن این بود که همه چیز خوب کار کرده است. به نظر می رسد کاربردی است نه جذاب ، اما رابط کاربری آن در انتقال اطلاعات زیادی موفق است. کنترل های زیادی وجود دارد ، اما رابط کاربری پاسخگو است ، و می توانید بدون نیاز به نگرانی در مورد اشتباه بودن ، مشکلات را پیدا کنید..

بخش های زیادی وجود دارد و تلاش برای تشخیص اینکه چگونه آنها در کنار هم قرار می گیرند ، به ویژه در ابتدا گیج کننده است. به گفته این ، شما می توانید همه چیز را سفارشی کنید ، بنابراین حتی اگر شما رویکرد Aha را دوست ندارید ، می توانید آن را تنظیم کنید تا به آنچه نیاز دارید کار کند.

علاوه بر تغییر نام در همه چیز ، می توانید عناصر ناوبری را نشان دهید ، بنابراین می توانید با خلاص شدن از شر همه چیزهایی که نمی خواهید ، آن را ساده سازی کنید. اگر وقت خود را با آها می گذرانید ، می توانید آن را بسیار متمرکز تر کنید.

اگر می خواهید محصولی با رابط کاربری آسان و پیچیده به نظر برسید ، در بررسی monday.com به بهترین ابزار مدیریت پروژه در کلاس خود نگاهی بیندازید..

در Aha زبان حرفهای و بازاریابی زیادی وجود دارد که برخی از آنها خوشحال می شوند و برخی دیگر خاموش می شوند ، اما اگر به سلیقه شما نباشد می توانید ابزار را به دور از آن محور کنید..

وب سایت آن از کیفیت بالایی برخوردار است و چیزی در رویای یک بررسی کننده است ، تمام اطلاعات مورد نظر را در اختیار ما قرار می دهد و جستجوی امور را آسان می کند. زمانهایی بود که می خواستیم بدانیم چگونه کاری انجام دهیم ، اما می توانیم با جستجوی پایگاه دانش آن ، آنچه را لازم داشتیم پیدا کنیم.

فهمیدیم که آها خوب کار کرده است ، اما این محصول کاملاً نرم و نرم و بدون خطا نبوده و قیمت ما را به امید آن سوق داده است. با این وجود هنوز هم خوب است و اجزای انفرادی به خوبی کار می کنند ، با وجود ساختار کلی وقت برای کشف کردن. در اینجا نمره خوبی کسب می کند.

هزینه

آها بسیار مناسب می شوند ، اما هزینه آن می آید ، با قیمت هر یک از کاربران از $ 59 – 149 $ در هر ماه (و این با 20 درصد تخفیف برای پرداخت سالانه) است. این گرانترین سکویی است که ما به آن نگاه کردیم.

در برنامه های Enterprise and Enterprise + ، شما فقط باید برای مشارکت کنندگان و صاحبان محصولات هزینه کنید. شما می توانید بینندگان و داوران زیادی را که دوست دارید داشته باشید ، بنابراین هنگام تصمیم گیری در مورد کدام سطح فکر کنید. ممکن است Enterprise برای شما ارزش بهتری نسبت به لایه Premium داشته باشد.

اگر به دنبال چیزی ارزان تر هستید ، نمی توانید خیلی بهتر از Freedcamp (مطالعه نقد و بررسی Freedcamp ما را بخوانید) ، اما تقریباً همه چیز در بررسی نرم افزار مدیریت پروژه ما ارزان تر از آها است.

آها 30 روزه آزمایشی رایگان و بدون نیاز به کارت ارائه می دهد ، بنابراین شما زمان کافی برای آزمایش همه چیز و تصمیم گیری دارید.

این به دو طعم می رسد: یکی برای توسعه محصول و دیگری برای بازاریابی. هنگام ثبت نام باید یکی را انتخاب کنید ، اما اگر بعداً نظر خود را تغییر دادید می توانید امتحان کنید. از آنجا که می توانید بین ویژگی های آنها جابجا شوید ، لازم نیست خواب خود را انتخاب کنید.

آها خیلی ارزشمند است که در اینجا امتیاز خوبی کسب کند ، اما آنچه را برای آن می پردازید دریافت می کنید. این یک سکوی با کیفیت بالا است.

امنیت & حریم خصوصی

آها مجموعه کاملی از ویژگیهای امنیتی و حریم خصوصی را دارد ، از جمله هر آنچه که ما در این زمینه به دنبال آن هستیم. بخش امنیتی وب سایت آن از هر طرف جنایتکارانه وحشتناک ما را به وحشت انداخت.

از SSL برای محافظت از جلسه ورود به سیستم استفاده می کند ، داده ها را در هنگام انتقال با AES 128 بیتی رمزگذاری می کند و از AES 256 بیتی برای داده های استراحت در سرورهای خود استفاده می کند..

در مورد گواهینامه ها ، قویترین انتخابی است که در ابزارهای مدیریت پروژه دیده ایم. دارای سه نوع گواهینامه SOC ، گواهینامه ISO و تعداد انگشت شماری بیشتر است.

با اتحادیه اروپا و ایالات متحده مطابقت دارد. حریم خصوصی و مقررات عمومی حمایت از داده ها ، که می توانید در مقاله GDPR ما بیشتر بخوانید.

علاوه بر این ، تأیید هویت دو عاملی را ارائه می دهد ، که در صورت به خطر انداختن رمز عبور ، لایه امنیتی بیشتری به شما می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مقاله احراز هویت دو عاملی ما بخوانید. همچنین می توانید از طریق SAML 2.0 یا Google از ورود به سیستم استفاده کنید.

این اقدامات ضد فساد ، ضد رشوه خواری و حتی ضد برده داری است. شما نمی توانید کارمندان خود را بدون انجام یک روند سخت بصورت هدیه ارسال کنید. اگر نگران رقبای خود برای پرداختن به اطلاعات خود نباشید ، آها انتخاب خوبی است.

مراکز داده 24 ساعت شبانه روز توسط نگهبانان آموزش دیده محافظت می شوند ، که اگرچه چنین چیزی را نمی گویند ، ما به خوبی مسلح هستیم.

کسانی که در برنامه Enterprise + خود هستند می توانند از کنترل دسترسی IP نیز استفاده کنند ، که باعث خراب شدن روز بسیاری از هکرهای احتمالا خواهد شد. مقاله ما را در مورد امنیت وب سایت بخوانید تا درباره اقدامات بیشتری که می توانید برای جلوگیری از جرایم سایبری انجام دهید ، استفاده کنید.

ما در اینجا نمرات برتر Aha قرار می دهیم و آن را در کلاس برای امنیت و حفظ حریم خصوصی بهترین می دانیم. این پایگاه ها را پوشش می دهد و از هر نقطه ای که بررسی می کنیم فراتر می رود.

سرویس & پشتیبانی

اگر گیر کرده اید و می خواهید با Aha در تماس باشید ، گزینه اول شما یک فرم تماس ساده است که در سراسر برنامه قابل دسترسی است و به شما امکان می دهد یک سؤال را به راحتی ارسال کنید. اگر ترجیح می دهید مستقیم با این شرکت تماس بگیرید ، یک آدرس ایمیل نیز وجود دارد.

پشتیبانی آن قول می دهد که در طی یک ساعت به بیشتر سؤالات برگردیم ، و هنگامی که ما آن را امتحان کردیم ، با سؤالی درباره فضای ذخیره سازی ، فقط در 25 دقیقه پاسخ داد و به خوبی جواب آن را داد. پاسخ آن نیز مفصل و مفید بود ، بلکه فراتر از یک جواب ساده برای سؤال ما بود.

ما ناامید شدیم که دکمه “صحبت کردن با یک متخصص” برجسته آن فقط منجر به فرم تماس شد تا اینکه گزینه چت زنده را به ما ارائه ندهیم ، اما با پشتیبانی از این سریع که چنین مسئله بزرگی نیست. اگر چت زنده را ترجیح می دهید ، به بررسی Wrike ما نگاهی بیندازید.

اگر ترجیح می دهید به خودتان کمک کنید ، سایت پشتیبانی Aha انتخاب زیادی از مواد کمک برای شما دارد. ده ها مقاله جستجو در پایگاه دانش آن وجود دارد و دارای طیف خوبی از نحوه فیلمبرداری ویدیویی است. یادداشت های منتشر شده با جزئیات ، به شما امکان می دهد درباره ویژگی های جدید نیز آگاهی داشته باشید.

صفحه انجمن آن به شما امکان می دهد سؤال کنید. همه آنها پاسخی نمی گیرند. پورتال ایده نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید در صورت پیشنهادی به تیم آها اطلاع دهید. شما می توانید به ایده های افراد دیگر نیز رأی دهید.

صفحه ای وجود دارد که نشان می دهد زمان و وضعیت سرویس های Aha ، و دانستن آن مفید است.

آها در اینجا به خوبی نمره می دهد زیرا تیمش به سرعت و با دقت جواب می دهد و انتخاب عالی از مواد پشتیبانی را در دسترس می کند.

حکم

آها محصولی ممتاز با قیمت مطابقت است اما خیلی چیزها درست می شود. این مانند چیزی است که به شما پول خوبی پرداخت کرده اید.

دارای ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی فوق العاده ای است و مایل اضافی را برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما طی کرده است. اگر می خواهید از خدمات با مجموعه ای کامل از گواهینامه ها استفاده کنید ، گزینه های بهتری از Aha نخواهید یافت.

رابط کاربری نیز قوی است و اگرچه پیچیدگی و زارگون بودن آن عادت می کند ، می توانید همه چیز را تنظیم کنید تا درست همانطور که می خواهید کار کنید..

این مسئله به اندازه ابزارهای دیگر بر روی اهمیت مدیریتی وظیفه متمرکز نیست ، بلکه یک کار خارق العاده است که به شما امکان می دهد موارد را در سطوح مختلف برنامه ریزی کنید و ببینید چگونه آنها در کنار هم قرار می گیرند. اگر فقط می خواهید روی مدیریت وظیفه متمرکز شوید ، هزینه های اضافی ارزش آن را ندارند ، اما اگر ارزش داشتن این نکته را داشته باشید که مردم تصویری از بالا به پایین از پروژه خود داشته باشند ، می تواند ایده آل باشد.

ما توصیه می کنیم که محاکمه آن را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که این مناسب بودن قبل از ارتکاب عمل است زیرا ویژگیهای متمایز آن برای مخاطبان خاص ارائه می شود. کسانی که به آنها احتیاج ندارند می توانند در لیست بهترین بهترین نرم افزار مدیریت پروژه ، تناسب بهتری پیدا کنند.

اگر آها را امتحان کرده اید ، لطفاً نظرات خود را در مورد آن در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map