30 ایده برنامه برای تجارت کوچک شما برای سال 2020

اداره یک کار دشوار است. مسئولیتهای زیادی وجود دارد و حتی در بهترین شرایط ممکن است بسیار زیاد شود. خوشبختانه ، ما در عصری زندگی می کنیم که تقریباً برای هر چیزی برنامه داریم و لیستی از 30 نفر را جمع کرده ایم که باید کار را آسانتر کند.


در این مقاله ، ما بهترین ایده های برنامه های کاربردی برای مشاغل کوچک را با دقت انتخاب کرده ایم و در کنار هم قرار داده ایم. لیست شامل همه موارد از برنامه های حسابداری گرفته تا برنامه هایی که همکاری و ارتباط را تسهیل می کنند. ما همچنین لیست را به دسته های مختلفی تقسیم کرده ایم ، بنابراین انتخاب برنامه مناسب برای شغل شما برای شما آسان خواهد بود.

چرا برنامه هایی برای مشاغل کوچک مفید است

مشاغل کوچک معمولاً دارای بودجه محدود و تعداد معدودی از کارمندان هستند. استفاده از برنامه های زیر به شما امکان می دهد بهره وری را به حداکثر برسانید و از این طریق در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. به عنوان مثال ، نگه داشتن كتابها معمولاً می تواند وقت زیادی را بخورد كه مجبور شوید هر شارژ را به صورت دستی وارد كنید یا دستمزد كارمندان را با دست پردازش كنید..

اکنون یک برنامه حسابداری تصور کنید که می تواند تمام اتهامات شما را بطور خودکار شناسایی کند و تمام کارمندان خود را به موقع پرداخت کند حتی بدون اینکه انگشت خود را بلند کنید. به نظر می رسد شگفت انگیز است ، اینطور نیست?

سپس برنامه های زمان بندی وجود دارد که به عنوان دستیار شما فعالیت می کند تا به شما در تنظیم جلسات طبق برنامه خود کمک کند ، بدون ایمیل پشتیبان و چهارم.

با استفاده از برنامه های تجاری مانند این ، می توانید در وقت صرفه جویی کنید و روی قسمت های مهم تر تجارت خود تمرکز کنید. در حالی که در حال حاضر تعداد زیادی برنامه در دسترس است ، انتخاب برنامه های مناسب به نیاز و بودجه شما بستگی دارد. به همین دلیل بهتر است ابتدا به تمام الزامات خود فکر کنید و سپس از لیست گسترده برنامه های تجاری خود بروید.

برنامه های حسابداری

انتخاب یک برنامه حسابداری مناسب به این معنی است که شما دیگر مجبور نخواهید بود که به طور دستی جزئیات دفترچه را وارد کنید ، مبلغ اضافی را برای حقوق و دستمزد کارمندان بپردازید یا فاکتور تهیه کنید. در حال حاضر تعداد بسیاری از برنامه های حسابداری در دسترس هستند ، برخی از آنها بهتر از سایرین هستند و ما پنج گزینه برتر را برای شما معرفی کرده ایم.

QuickBooks آنلاین

اگرچه این مجموعه ای از ویژگی های مشابه همتای مستقر در دسک تاپ خود را ندارد ، QuickBooks Online ابزاری عالی برای حسابداری مبتنی بر ابر است. QuickBooks Online با هدف کارآفرینان کوچک ، این امکان را برای شما فراهم می کند که کل مالی نهایی کسب و کار خود را اداره کنید. این سرویس بازرگانان داخلی نیز ایجاد کرده است و این امکان را برای مشتری فراهم می کند که مستقیماً به شما پرداخت کند.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد تا حساب بانکی خود ، پردازش حقوق و دستمزد کارمندان و همچنین ایجاد گزارش ها و فاکتورها را در اختیار شما قرار دهید. تنها اشکال QuickBooks Online این است که ممکن است شما بخاطر کمبود ویژگی های خاص خود ، مدتی به آن عادت کنید..

Xero

در مقایسه با برنامه های دیگر ، Xero بسیاری از ویژگی های استاندارد را به خود اختصاص داده و آنها را در یک رابط کاربری آسان برای درک قرار می دهد. این ابزار تعداد زیادی از برنامه های شخص ثالث را پشتیبانی می کند و این امکان را برای شما فراهم می آورد که تعدادی از ویژگی ها را از زمان ردیابی تا پرداخت کارت اعتباری ارائه دهد..

از آنجا که Xero ابزاری نسبتاً جدید است ، یک کار ثابت در دست انجام است. در مقایسه با QuickBooks آنلاین ، بدیهی است که دومی از گزینه های بیشتری برای دریافت حقوق و دستمزد و خوراک بانکی پشتیبانی می کند اما در عین حال Xero همچنین هر روز ویژگی های جدیدی را اضافه می کند.

در حالی که این ممکن است بهترین ابزار برای شرکت های بزرگ نباشد ، اما قطعاً یک ابزار حسابداری مناسب برای آزادکاران و مشاغل کوچک با بودجه تنگ است.

موج

مورد علاقه شخصی من ، Wave یکی از معدود برنامه های حسابداری رایگان است که ما بررسی کرده ایم ، و به همان اندازه برنامه های پرداخت شده در لیست ما نیز مناسب است (هرچند که شما برای دریافت حقوق و دستمزد و خدمات بازرگان از شما هزینه می کند).

این نرم افزار کاربر پسند است و امکان سفارشی سازی فاکتور ، فید بانکی ، صورتحساب و گزارش را می دهد. از آنجا که این یک ابزار رایگان است ، شما فقط ویژگی های اساسی را بدست می آورید به این معنی که ویژگی های پیشرفته مانند موجودی و ردیابی زمان در دسترس نیست.

Wave اگر فقط می خواهید انگشتان خود را به ابزارهای حسابداری مبتنی بر ابر فرو بریزید یا اگر یک فریلنسر مانند من هستید که هنوز آماده نیستید 10-20 دلار برای یک برنامه حسابداری هزینه کنید ، یک برنامه حسابداری عالی است..

تازه های کتاب

كتابهای تازه ممكن است به عنوان یك برنامه ساده صورتحساب آغاز شده باشد اما به یك مجموعه حسابداری تقریبا كامل تبدیل شده است. ابزار حسابداری دارای رابط کاربری بسیار ساده و تمیز است اما ممکن است به این دلیل باشد که تنها دارای ویژگی های اساسی از جمله فاکتور گرفتن ، ردیابی زمان و تبدیل ارز است..

این فاقد توانایی ردیابی صورتحساب ، پردازش حقوق و دستمزد است و فقط امکان ادغام حساب بانکی در آمریکای شمالی را فراهم می آورد. به طور کلی ، Freshbooks مانند برخی از ویژگی های اضافی مانند ابزاری برای صورتحساب است اما این چیزی است که باعث می شود آن را برای صاحبان مشاغل خلوت جذاب کند.

FreeAgent

آخرین مورد در این بخش FreeAgent است که دارای چند فاکتور فاکتور خوب به همراه برخی از گزینه های سفارشی سازی عالی است که به کاربران امکان می دهد فاکتور درست همانطور که می خواهند ایجاد کنند. مدیریت موجودی با FreeAgent نیز امکان پذیر است اما فقط برای مشاغل با سهام کوچک مناسب است.

در حالی که بسیاری از گزینه های خاص کشور در این ابزار وجود دارد ، برخی از ویژگی های پیشرفته – مانند حقوق و دستمزد – فقط در انگلستان در دسترس هستند.

اگر مشاغل كوچكی را اداره كنید و نیازی به برنامه حسابداری برای پردازش حقوق و دستمزد ندارید ، FreeAgent گزینه عالی برای شما خواهد بود ، مگر اینكه در انگلستان مستقر باشید ،.

برنامه های ذخیره سازی ابر

انتخاب بهترین سرویس ذخیره سازی ابری برای شما فقط به شما در صرفه جویی در ذخیره سازی خارجی کمک نمی کند ، که این به مراتب گران تر است ، بلکه امکان دستیابی و مقیاس پذیری را نیز فراهم می کند.

Sync.com

Sync.com که عمدتاً به عنوان یک گزینه جایگزین مطمئن برای Dropbox به بازار عرضه شده است ، امکان ذخیره سازی فایل و قابلیت تهیه نسخه پشتیبان را نیز فراهم می کند ، به خوبی با ویندوز جاسازی می کند و 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را برای همه کاربران فراهم می کند..

Sync.com با ارائه رمزگذاری دانش صفر در لینک های به اشتراک گذاری فایل ، به همراه گزینه ای برای تعیین تاریخ انقضا و رمز عبور برای پرونده های مشترک ، امنیت را به سطح بعدی می رساند. رمزگذاری 256 بیتی هم در سمت محلی و هم در سمت سرور وجود دارد

تنها نکته منفی برای Sync.com این است که ، به دلیل رمزگذاری ، امکان مشاهده فایل ها به صورت آنلاین وجود ندارد – همیشه باید ابتدا آنها را بارگیری کنید.

SugarSync

درست مانند Sync.com ، SugarSync نیز ابزاری برای همگام سازی فایل ها است که فضای ذخیره سازی 5 گیگابایتی و یک پوشه پشتیبان جداگانه را در بالای آن فراهم می کند..

بهترین بخش در مورد SugarSync باید این واقعیت باشد که کاربران می توانند پوشه همگام سازی خود را انتخاب کنند: معمولاً مانند Dropbox ، Google Drive و OneDrive ، هنگام بارگیری برنامه دسک تاپ آنها روی سیستم ، یک پوشه جدید در درایو محلی ایجاد می شود. همه پرونده های این پوشه جدید بطور خودکار همگام سازی می شوند.

اما جابجایی پرونده ها به طور مداوم از یک پوشه به پوشه دیگر می تواند یک درد بزرگ باشد و از همه مهمتر ، هدف استفاده از ابزار ذخیره سازی ابری را خراب می کند.

با SugarSync ، می توانید از پوشه کار موجود خود استفاده کرده و بدون قطع جریان کار ، مستقیماً آن را همگام سازی کنید. اشکال SugarSync این است که شما هیچ رمزگذاری خصوصی ندارید و هیچ راهی برای مشاهده یا ویرایش فایل ها به صورت آنلاین وجود ندارد.

Dropbox

Dropbox یکی از مهمترین بازیکنان ذخیره سازی ابری از سال 2005 ، توانست با وجود رقبای زیاد خود ، موقعیت خود را در بازار حفظ کند..

Dropbox تا 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان و یک رابط بدون درز را فراهم می کند که همگام سازی و ذخیره سازی فایل ها را بسیار آسان می کند. پرونده ها و پوشه ها در Dropbox می توانند با وارد کردن آدرس ایمیل گیرنده یا از طریق پیوندها مستقیماً به اشتراک گذاشته شوند. می توانید پرونده ها ، ارسال نظر ، مشاهده تاریخچه نسخه و به لطف همکاری Dropbox با Microsoft Word Online ، همچنین می توانید اسناد را ویرایش کنید.

با این حال ، Dropbox همچنین سرویس جدیدی به نام Dropbox Paper را راه اندازی کرده است که یک رقیب مستقیم برای Google Docs است ، اما فاقد برخی از ویژگی ها و ابزارهای آن سرویس.

درایو گوگل

مجموعه مقدس ذخیره سازی ابر ، Google Drive توسط تعداد زیادی از تیم های از راه دور که بصورت آنلاین و از جمله ما در اینجا در Cloudward.net کار می کنند ، استفاده می شود..

این سرویس 15 گیگابایت فضای ذخیره رایگان را برای همه کاربران فراهم می کند که می توانند با انتخاب یک برنامه پولی ، به راحتی آن را ارتقا دهند. می توانید پرونده ها را از طریق پیوندها یا آدرس ایمیل گیرنده به اشتراک بگذارید ، و به کاربران ویرایش ، اظهار نظر یا دسترسی فقط به مشاهده دهید.

اگر کارمندانتان از قبل یک ایمیل دامنه سفارشی دارند ، می توانید آن را با G suite Google ادغام کنید و به کلیه ابزارهای اصلی Google از جمله Gmail ، Google Docs و 30 گیگابایت حافظه در Google Drive دسترسی پیدا کنید..

یک درایو

OneDrive سرویس ذخیره سازی ابری مایکروسافت است و در آخرین نسخه های Windows از قبل نصب شده است. این یکپارچه سازی آسان با Microsoft Office را ارائه می دهد و SharePoint اگر کاربر ویندوز باشید ، آن را به ابزاری عالی برای ذخیره سازی ابر تبدیل می کند اما در غیر این صورت واقعاً ارزش این تلاش را ندارید.

پیش از این مایکروسافت فضای ذخیره سازی نامحدود OneDrive را برای کاربران Office 365 فراهم می کرد اما از اول مارس 2017 این محدودیت به 1 ترابایت فضای محدود می شد. همچنین محدودیت ذخیره سازی برای کاربران رایگان از 15 گیگابایت به 5 گیگابایت تغییر یافت.

شاید در ترکیب با Microsoft Office Online OneDrive اتفاق خوبی باشد ، اما با Dropbox که از آفیس پشتیبانی می کند ، حتی به نظر می رسد حتی مایکروسافت نیز علاقه ای به موفقیت OneDrive ندارد.

پشتیبان گیری برنامه های آنلاین

این که آیا تازه کار را شروع کرده اید یا شغل مستقر دارید ، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها بسیار مهم است. ضمن انتخاب بهترین سرویس پشتیبان آنلاین ، باید امنیت ، کاربرد آسان و سرعت ترمیم را نیز در نظر بگیرید.

CrashPlan

فقط با 5 دلار در هر ماه ، فضای ذخیره ای نامحدود ، امنیت عالی و رابط براق با CrashPlan دریافت می کنید. این سرویس همچنین برنامه ای سالانه را ارائه می دهد که 149 دلار هزینه دارد و دسترسی به حداکثر 10 کاربر را فراهم می کند.

برنامه دسک تاپ CrashPlan با مجموعه ای از گزینه های پشتیبان گیری فوق العاده قدرتمند است که به شما امکان می دهد همه جزئیات از جمله پشتیبان گیری ، چه زمانی تهیه نسخه پشتیبان و نحوه تهیه نسخه پشتیبان را شخصی سازی کنید..

رمزگذاری خصوصی تضمین می کند که پرونده های مهم شرکت شما حتی اگر به پرونده ها دسترسی پیدا کنند ، حتی کارمندان CrashPlan قابل مشاهده نیستند. رمزگذاری 448 بیتی در طرف محلی و رمزگذاری 256 بیتی در سمت سرور وجود دارد.

خاموش کردن

Backblaze یک سرویس پشتیبان گیری ابری است که برای کاربرانی که فقط می خواهند نسخه پشتیبان خود را تنظیم کنند و آن را فراموش کرده اند ، طراحی شده است. تمیز ، ساده و مهمتر از همه سریع است. تهیه نسخه پشتیبان نامحدود ، بدون گزینه های ذخیره سازی رایگان و قیمت گذاری مشابه Carbonite و CrashPlan است.

برای افرادی که مایل به صرف وقت بیش از حد نیستند تصمیم گرفتند در مورد آنچه باید یا نباید پشتیبان تهیه کنند ، Backblaze بطور خودکار پرونده های محلی شما را اسکن می کند ، اولویت بندی می کند و شروع به بارگذاری آنها می کند.

بسیار ساده است که برنامه دسک تاپ آن به معنای واقعی کلمه تنها سه دکمه دارد. کاربران می توانند خود تصمیم بگیرند که آیا یک دریچه پهنای باند محدود ، محدودیت استفاده از رمزگذاری خصوصی یا نحوه برنامه ریزی پشتیبان خود تعیین کنند. در حالی که هیچ راهی برای گفتن Backblaze از آنچه در آن باید نسخه پشتیبان تهیه شود وجود ندارد ، می توانید پرونده ها یا پوشه های خاص را از کل انتخاب حذف کنید.

به طور کلی ، Backblaze برای کاربرانی که نمی خواهند روند تهیه نسخه پشتیبان بیشتر وقت خود را ببرد ، عالی است ، اما در عین حال ، برای افرادی که به دنبال سفارشی کردن کل فرایند تهیه نسخه پشتیبان هستند ، می تواند ناامید کننده باشد.

کربنیت

در حالی که Crashplan به شما آزادی می دهد که چگونه می توانند داده های پشتیبان گیری را شخصی سازی کنند ، Backblaze همه چیز را در زیر بال خود می گیرد و به سختی نیاز به ورودی دارد..

از طرف دیگر ، کربونیت با ارائه برخی گزینه ها به کاربران برای سفارشی کردن تنظیمات پشتیبان خود ، تعادل بین CrashPlan و Backblaze پیدا می کند ، اما در عین حال ، گزینه های زیادی را ارائه نمی دهد که درک آن برای یک تازه کار دشوار است. برنامه دسک تاپ آن قطعاً می تواند از آسانسور استفاده کند ، اگرچه رابط کاربری هنوز استفاده از آن بسیار آسان و در دسترس است.

به طور کلی ، Carbonite برای کاربرانی که می خواهند کمی از پشتیبان گیری و ذخیره سازی خود کنترل کنند ، مانند چه زمانی و چه بکاپ گیری است ، عالی است ، اما نمی خواهید زمان زیادی را بیش از سایر تنظیمات دقیق تر بگذرانید..

من رانندگی می کنم

با داشتن 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان ، IDrive یک سرویس ذخیره سازی و پشتیبان گیری عالی برای کارگزاران آزاد است. این نسخه از ذخیره سازی در دسترس است اما بالاترین برنامه ذخیره سازی موجود فقط 1 ترابایت است ، و IDrive را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​مناسب نمی کند..

این ممکن است ویژگی های پیشرفته زیادی مانند CrashPlan نداشته باشد اما IDrive بسیار مفید است ، به خصوص برای کاربرانی که برای اولین بار از پشتیبان ابری استفاده می کنند. به غیر از تهیه نسخه پشتیبان از پوشه های محلی ، IDrive می تواند از نسخه دیسک ، SQL ، VMWare ، Oracle و Exchange نیز نسخه پشتیبان تهیه کند..

در حالی که برنامه های تلفن همراه دارای رابط بسیار بهتری هستند ، برنامه دسک تاپ می تواند واقعاً از برخی عشقها استفاده کند همانطور که در حال حاضر من را به طور نامطلوب از ویندوز XP یادآوری می کند.

زولز

تا مارس 2015 ، Zoolz سابقاً فضای ذخیره ای نامحدود را تأمین می کرد ، اما اکنون 4TB آن را تحت پوشش قرار داده است. کاربران این گزینه را داشتند که هر یک از صفحات اضافی 20 گیگابایتی را با قیمت 14.95 دلار خریداری کنند..

Zoolz برای ذخیره کلیه داده های کاربر از ذخیره یخچال آمازون یخچال استفاده می کند ، که احتمالاً یکی از اصلی ترین دلایلی بود که در وهله اول ارزان بودن آن بود. اما اکنون با وجود گزینه های ذخیره سازی محدود و سایر خدمات ارائه دهنده ذخیره نامحدود پشتیبان با قیمت بسیار پایین تر ، Zoolz ممکن است خیلی عالی نباشد.

با Zoolz ویژگی های بسیاری از جمله پرتاب کردن پهنای باند ، برنامه ریزی پشتیبان ، پشتیبان گیری افزایشی و پشتیبانی NAS را بدست می آورید. تنها نکته منفی این است که از آنجا که پرونده ها در یک سردخانه هستند ، به راحتی می توانید چندین ساعت طول بکشد تا آنها را برگردانید ، خواه به یک فایل منفرد یا یک دسته فایل احتیاج دارید.

برنامه های بهره وری

ذخیره سازی و تهیه نسخه پشتیبان از ابر ممکن است یک ضرورت باشد اما شما همچنین به ابزارهای بهره وری نیاز دارید که می تواند همکاری شما و تیم شما را آسانتر کند.

پرونده های گوگل

من به عنوان یک نویسنده ، به دو دلیل اصلی از Google Docs استفاده می کنم:

  • همکاری آسان با سایر اعضای تیم
  • عملکرد صرفه جویی خودکار

اگر کار مهم خود را در Microsoft Office از دست داده اید فقط به این دلیل که نمی توانید کار خود را ذخیره کنید زیرا کامپیوتر خراب شده است ، شما از قبل اهمیت ذخیره خودکار هر پرونده را می دانید.

Google Drive ممکن است حدود 15 گیگابایت فضای ذخیره داشته باشد ، اما Google Docs به حد مجاز ذخیره حساب نمی شود. با یکپارچه سازی داخلی از Gmail ، Google Docs همچنین به شما امکان می دهد سریع پیوست ها را باز کنید ، آنها را ویرایش کرده و سپس آنها را برای بررسی مجدد ارسال کنید.

تنها شکایتی که من با Google Docs دارم این است که به شما اجازه نمی دهد مستقیماً یک تصویر ضمیمه شده در یک سند را ذخیره کنید. چند روش غیرمستقیم وجود دارد اما گزینه “صرفه جویی” با کلیک راست راست بسیار مورد استقبال قرار می گرفت.

آسانا

Asana در واقع یک برنامه مدیریت پروژه است که به شما امکان می دهد تیم ها ، پروژه ها ، وظایف و کارهای فرعی مختلف ایجاد کنید. همه این موارد را می توان به اعضای تیم اختصاص داد و دائماً توسط شما کنترل می شود.

برای هر کار ، می توانید توضیحی ، اختصاصی ، موعد مقرر ، پیوست ها ، برچسب ها ، نظرات و سطح دسترسی را برای سایر اعضای اضافه کنید. پس از انجام کار ، می توان آن را به عنوان انجام شده علامت گذاری کرد.

این ابزار برای تیم هایی با 15 عضو یا کمتر عضو استفاده می شود که توسط شرکت هایی مانند Uber و Foursquare استفاده می شود و این اثبات می تواند برای هر دو شرکت کوچک و بزرگ مفید باشد..

ترلو

Trello همچنین یک برنامه مدیریت پروژه مانند Asana است ، اما نسبت به کل فرآیند یک رویکرد نسبتاً بصری را در نظر می گیرد. بر اساس مفهوم تابلوی Kanban ، لیست های مختلفی در Trello وجود دارد و می توانید کارت ها / کارهایی را در زیر هر لیست ایجاد کنید. به جای مشخص کردن یک کار به عنوان کامل ، می توانید کارت آن کار را به لیست “انجام شده” منتقل کنید.

برای هر کار ، می توانید یک موعد مقرر ، پیوست ها ، نظرات ، برچسب ها ، لیست های چک را اضافه کنید و از همه مهمتر ، می توانید آن را به چندین عضو اختصاص دهید. بزرگترین تفاوت بین Trello و Asana در این است که سابق به شما اجازه نمی دهد تا زیرشاخه ها را ایجاد کنید و همچنین نمی توانید سطح دسترسی متفاوتی را برای هر عضو تعیین کنید. حتی اگر یک کارت را به یک عضو تیم اختصاص دهید ، آنها می توانند کل صفحه را ببینند.

در کل ، من فقط Trello را برای تیم های کوچک توصیه می کنم که برنامه فوری برای مقابله ندارند.

لاغر

Slack این توانایی را دارد که ارتباطات اصلی شرکت شما باشد و در آنجا تمام اعضای تیم بتوانند در کنار هم جمع شده و در مورد کار بحث کنند.

جدا از چت های یک به یک ، این ابزار همچنین به شما امکان می دهد کانال های مختلفی را برای اهداف مختلف تنظیم کنید ، به این معنی که اعضای تیم فقط در مورد مکالمه در صورت مرتبط بودن با آنها مطلع می شوند.

به عنوان مثال ، تیم های HR و بازاریابی می توانند کانالهای مختلفی برای بحث در مورد کار خاص خود داشته باشند ، و می تواند کانال متفاوتی برای مکالمات واترچر وجود داشته باشد..

در Slack ، می توانید پرونده ها را به اشتراک بگذارید ، پیام های قبلی را ارجاع و نقل کنید و از طریق بایگانی برای هر مکالمه قبلی جستجو کنید.

لیست Wunderlist

Wunderlist از لحاظ فنی یک برنامه تولیدی مبتنی بر لیست است ، اما آنقدر بسته بندی شده است که می توانید از آن برای مدیریت پروژه استفاده کنید.

این ابزار به شما امکان می دهد پروژه های مختلفی ایجاد کنید و کارهای دیگری را نیز در آنها اضافه کنید. برای هر کار ، می توانید یک تاریخ معین ، لیست چک ، یادآوری ، زیرگروه ها ، یادداشت ها ، نظرات را اضافه کنید و آنها را به یک عضو تیم اختصاص دهید.

نسخه رایگان آن اندازه پرونده (5MB) و تعداد کاربرانی را که می توانید وظایف خود را با (25) به اشتراک بگذارید محدود می کند. حتی اگر همه این محدودیت ها با نسخه پرداخت شده حذف شده باشد ، هنوز راهی برای تعیین تکالیف به یک عضو تیم وجود ندارد.

برنامه های زمانبندی

برنامه های زمان بندی فراتر از پیگیری فعالیت های روزانه شما فراتر رفته اند. اکنون آنها می توانند به عنوان دستیار مجازی شما با برنامه ریزی و مدیریت جلسات شما عمل کنند.

تقویم Google

پدرخوانده همه برنامه های تقویم ، تقویم Google ، بدون شک یکی از بهترین ها در نوع خود است.

یکی از مهمترین دلایل محبوب بودن تقویم Google ، دلیل آن است که تعداد زیادی برنامه را در یکپارچگی شخص ثالث فراهم می کند. می توانید فایل تقویم خود را (.ics) بارگذاری کنید یا توسط URL اضافه کنید. گزینه دوم به شما امکان می دهد تقویم های ساخته شده توسط سایر کاربران ، اعم از تقویم تیم شما یا تقویم تعطیلات شرکت شما را اضافه کنید.

من تقویم Google خود را با دسک تاپ ویندوز و تقویم iOS خود همگام سازی کرده ام و هرگز مشکلی با آن نداشته ام.

اما با گفتن حقیقت ، برنامه وب Google Calendar با توجه به اینکه برنامه موبایل آن عالی است ، می تواند دوباره تجدید شود.

تقویم

تقویم دقیقاً یک برنامه تقویم مستقل نیست اما می توانید در مورد آن به عنوان برنامه افزودنی تقویم Google فکر کنید که به تقویت جلسات شما کمک می کند.

از تقویم Google شما استفاده می کند تا برنامه شما را اسکن کند و یک زمان رایگان پیدا کند که در آن جلسات تنظیم شود. می توانید یک جلسه دعوت نامه ایجاد کنید و آن را برای اعضای دیگر ارسال کنید ، که به طور خودکار جلسه را به تقویم خود و شخص دیگر اضافه می کند.

همچنین می توانید فقط پیوند دعوت تقویم را بدست آورید که به مردم امکان می دهد ببینند چه زمانی در یک روز خاص آزاد هستید و آنها می توانند جلسه‌ای را با شما برقرار کنند بدون اینکه هیچ ایمیل برگشتی و بعدی از انتهای خود داشته باشند..

Calendly به کاربران اجازه می دهد چندین نوع جلسات را ذخیره کنند و جلسات قبلی را کلون کنند. همچنین با تقویم iCloud و Outlook نیز کار می کند.

دستیار

Assistant.to یک برنامه افزودنی Google Chrome است که با نصب ویجت کوچکی را در نزدیکی گزینه پیوست “نوشتن پیام جدید پیام” اضافه می کند.

درست مانند Calendly ، Assistant.to همچنین از Google Calendar شما برای برنامه ریزی جلسات و یافتن هرگونه تعارض استفاده می کند. قطعاً سریعتر از Calendly است زیرا می توانید مستقیماً از درون Gmail کار کنید ، اما برخلاف Calendly ، هیچ پیوندی سفارشی برای دعوت کاربران فراهم نمی کند.

همچنین ، Assistant.to فقط می تواند جلسات یک به یک را برنامه ریزی کند. شما می توانید CC را در تقویم ایمیل دعوت کنید اما فقط یک نفر از آنها به وسیله ابزار برای پیوستن به جلسه مجاز خواهد بود.

در کل ، ابزاری عالی برای فریلنسرها و تیم های کوچک از راه دور است ، اما قطعاً گزینه خوبی برای تیم های بزرگ نیست.

TimeBridge

برنامه برنامه ریزی جلسات دیگر ، TimeBridge به کاربران اجازه می دهد تا Outlook ، Google و تقویم های دیگر خود را یکپارچه کنند. اگر به تنهایی کار کنید ، به نظر می رسد نسخه “Lite” از Calendly باشد ، اما وقتی تیم بزرگی دارید ، این ابزار واقعا مفید است..

هنگامی که تمام اعضای تیم تقویمهای شخصی خود را با TimeBridge ادغام می کنند ، این ابزار به آنها امکان می دهد تا در کمتر از یک ثانیه یک جلسه مشترک پیدا کنند. بنابراین شما را از ایمیل های ثابت نجات می دهد و از اعضای تیم خود برای مذاکره در مورد زمان جلسه ، پیگیری می کند.

در حالی که ویژگی های برنامه ریزی جلسات TimeBrix بصورت رایگان ارائه می شود ، می توانید از ویژگی های کنفرانس آن نیز با قیمت اندک استفاده کنید. این ابزار از نرم افزار منبع باز Dimdim برای کنفرانس وب استفاده می کند. ممکن است GoToMeeting یا WebEx نباشد. برای تجارت های کوچک که به دنبال یک ابزار کنفرانس وب مقرون به صرفه هستند ، گزینه عالی است.

دودل

مهم نیست که چقدر ممکن است از آن متنفر باشید ، همه اعضای تیم شما از برنامه های تقویم استفاده نمی کنند یا شاید از برنامه های تقویم استفاده کنند اما هرگز واقعاً برنامه خود را به درستی وارد نکنید. این مشکلات کوچک حتی سریعترین برنامه زمانبندی مانند TimeBrix را غیر قابل استفاده می کند.

با Doodle راه دیگری برای این کار خواهید داشت – نظرسنجی را با تمام تاریخ های قابل قبول ایجاد کنید و پیوند را به تمام اعضای تیم ارسال کنید. از آنجا ، هر کس می تواند به یک حافظه زمانی رای دهد و این همان است! هر کدام از تاریخ بیشترین آرا را کسب کند در پایان به عنوان تاریخ جلسه تعیین می شود.

هرچه جالب باشد ، ممکن است رأی گیری برای همه تیمها کار نکند زیرا همیشه در یافتن زمان مناسب کمک نمی کند. بعضي از اعضا ممكن است به دليل تمهيدات قبلي قادر به حضور در جلسه جلسه انتخاب شده توسط اكثريت باشند.

برنامه های دیگر

این برنامه جایزه ممکن است به یک دسته خاص تعلق نداشته باشد ، اما قطعاً می تواند با ارائه یکپارچه سازی آسان برنامه ، ردیابی زمان و یادداشت برداری به شما در بهتر کردن کار شما کمک کند..

IFTTT

IFTTT یک برنامه اتوماسیون آزاد تجاری است که به کاربران امکان می دهد دو برنامه را با یک دستور IFTTT به هم وصل کنند. در اصل ، هنگامی که شما یک عملکرد خاص را در یک برنامه انجام می دهید ، IFTTT باعث واکنش در یک برنامه دیگر می شود.

به عنوان مثال ، این دستور العمل IFTTT به طور خودکار ایمیل های خود را به کارت های Trello تبدیل می کند هنگامی که یک برچسب خاص به آنها اختصاص داده شده است.

در اینجا یکی دیگر از دستور العمل های IFTTT است که به طور خودکار لیست خرید Amazon Echo را به حساب Wunderlist شما اضافه می کند.

IFTTT یک سرویس رایگان است که تعداد زیادی برنامه رایگان را پشتیبانی می کند ، اما از هیچ برنامه شغلی پشتیبانی نمی کند و همچنین ادغام عمیق تری را ارائه نمی دهد.

زاپیر

Zapier کاملاً مشابه IFTTT کار می کند ، اما تفاوت این دو در این است که ، Zapier از برنامه های تجاری گرا بیشتر مانند SalesForce ، Zendesk ، Slack و JIRA پشتیبانی می کند..

این هر ادغام را “zap” می نامد. به عنوان مثال ، می توانید یک zap را فعال کنید تا مستقیماً ایمیل های خود را به Slack تحویل داده یا پیام جدید را در Slack ارسال کنید هر بار که یک ردیف صفحه Google به روز شود. هزاران zap از پیش ساخته وجود دارد و همچنین می توانید یکی از موارد دلخواه خود را نیز ایجاد کنید.

شکی نیست که Zapier بسیار قدرتمندتر از IFTTT است. اما در همان زمان ، نسخه رایگان Zapier شما را به استفاده از تنها پنج ابزار محدود می کند.

توگل

Toggl با استفاده از ابزار ردیابی زمان و زمانبندی کارمندان ، به شما امکان می دهد زمان کلیه کارمندان خود را ردیابی کرده و گزارش های فوری را نیز مشاهده کنید.

نسخه رایگان Toggl به شما امکان پیگیری زمان برای پروژه ها و مشتری های مختلف را می دهد. نسخه پرداخت شده آن به کاربران امکان می دهد ساعتهای قابل پرداخت و غیر قابل تعویض اضافه کنند که می توانید برای شفافیت مستقیماً به مشتریان خود نشان دهید.

پروژه ها و مشتری ها می توانند از لحاظ رنگی متناسب باشند که هنگام تحلیل گزارش های هفتگی و ماهانه مفید است. من به عنوان یک کاربر با تجربه Toggl ، متوجه شده ام که این کارآیی من را افزایش می دهد و گزارش ها باعث می شود که بتوانم ببینم بیشتر وقت خود را در کجا قرار می دهم.

به طور کلی ، Toggl ابزاری ساده ، قدرتمند و بدون مزخرف است.

Evernote

برنامه های یادداشت برداری منظم وجود دارد ، و سپس Evernote وجود دارد که همه چیز را به یک سطح کاملاً جدید می برد. این یک ابزار مبتنی بر ابر است که به شما امکان می دهد یادداشت ها را از هر سیستم عامل ذخیره کنید ، و به سرعت نت ها را همگام سازی می کند و به شما امکان می دهد از هرجایی به آنها دسترسی داشته باشید.

برنامه دسک تاپ آن می تواند یادداشت ها را به صورت آفلاین ذخیره کرده و متن را با رمز رمزگذاری کند. Evernote همچنین دارای تشخیص نوری شخصیت (OCR) است ، که اساساً بدین معنی است که می تواند متن را در تصاویری که آپلود می کنید شناسایی کند و آن را به مکانی مناسب برای صرفه جویی در صورتحساب خود تبدیل کند..

برنامه افزودنی Google Everote Clipper Google Chrome احتمالاً یکی از ابزارهای مورد علاقه من است زیرا به من امکان می دهد محتوای کلیپ را از هر صفحه وب بکشم و به طور خودکار آن را در حساب Evernote ذخیره کنم. من هر روز از تحقیقات استفاده می کنم ، که بعدا می توانم در برنامه دسک تاپ Evernote به آن مراجعه کنم ، حتی وقتی به اینترنت وصل نیستم.

برنامه موبایل و برنامه وب آن دارای رابط کاربری خوبی هستند اما برنامه دسک تاپ قطعاً به عشق نیاز دارد.

صندوق ورودی توسط Gmail

Inbox by Gmail یک ابزار ایمیل جدید است که توسط Google راه اندازی شده است و در ابتدا فقط یک برنامه موبایل بود ، اما اکنون برنامه وب نیز منتشر شده است.

برنامه جدید قالب ایمیل سنتی را خدشه دار می کند و با برخورد با هر ایمیل به عنوان یک کار ، رویکرد نسبتاً تکاملی را در نظر می گیرد. همه ایمیل ها به دسته های قبلی Gmail شما و همچنین براساس تاریخ آنها تقسیم می شوند.

می توانید یک ایمیل را به تعویق بیاندازید ، آن را در بالا پین کرده یا یادآوری کنید. پیوست فایل ها در تصاویر کوچک در دسترس هستند و برای باز کردن پرونده های پیوست شده نیازی به یک برنامه Google Docs ندارید.

تنها اشکالی که در اینجا مشاهده می کنم اینست که ممکن است شما را به همان زمان فرا برساند که به قالب آن عادت کنید. من دو هفته گذشته است که از طریق تلفن خود از آن استفاده می کنم و هنوز هم کاملاً راحت نیستم.

افکار نهایی

و در آنجا آن را دارید: 30 بهترین برنامه برای تجارت طبق Cloudwards.net. استفاده از برنامه های مناسب برای کسب و کار شما می تواند به خودکارسازی فرآیندها ، صرفه جویی در وقت و از همه مهم تر ، برنامه ها کمک کند تا نرم افزار خود را راحت تر اداره کنید.

در حالی که ما در هر گروه پنج برنامه ارائه کرده ایم ، انتخاب فقط یک مورد از هر یک مهم نیست. اگر فکر می کنید بیش از یک برنامه به طور کامل الزامات شما را برآورده می کند ، قطعاً باید با این کار پیش بروید.

اگر برنامه های دیگری وجود دارد که فکر می کنید ما آنها را از دست داده ایم ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map