بهترین نسخه پشتیبان تهیه مک: پشتیبان گیری Time Time vs Arq vs Duplicati vs Cloudberry

اگر به دنبال بهترین راه حل پشتیبان Mac هستید ، به جای مناسب آمده اید. در طی این گردهمایی ، Cloudward.net به دنبال سه گزینه برتر Time Machine خواهد بود که هر یک قابلیت پشتیبانی محلی و cloud را دارند: Arq ، Duplicati و CloudBerry Backup.

ما قبل از مسح کردن نسخه پشتیبان CloudBerry – قبل از مسح بردن یک برنده ، هر یک از ماشین آلات Time و Time را بر اساس ذخیره سازی ، ویژگی ها و پشتیبانی ارزیابی خواهیم کرد. حالت تعلیق قابل لمس است.

اگر به دنبال گزینه های iCloud هستید ، به مقاله ما در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Mac نیز نگاهی بیندازید.  

نبرد

Time Machine راه حل پشتیبان خود اپل است که به صورت رایگان با MacOS ارائه می شود. به همین ترتیب ، اغلب تنها ابزاری است که مصرف کنندگان به آن نگاه می کنند. با این وجود گزینه های بسیار بهتری وجود دارد ، از جمله چندین نسخه پشتیبان از ابر. سه مورد از محبوب ترین آنها Arq ، Duplicati و CloudBerry Backup هستند (بخوانید که چرا در بررسی CloudBerry پشتیبان ما) ، که هر کدام به شما امکان می دهد تا با انتخاب فضای ذخیره سازی ابری خود ادغام شوید..

در حال آمدن ، ما در طول سه دور هر چهار راه حل را تجزیه می کنیم تا به شما کمک کنیم ببینیم که درمورد همه آنها چه چیزی وجود دارد.

دور اول: گزینه های ذخیره سازی

در دور اول ما ، به گزینه های ذخیره سازی هر یک از چهار خدمات ارائه شده ، از جمله هزینه ، خواهیم پرداخت.

ماشین زمان

Time Machine هزینه ای ندارد و از قبل با سیستم عامل Mac نصب شده است. تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم آن است. با این حال ، در مورد گزینه های ذخیره سازی ، مانند بسیاری از موارد اپل ، Time Machine همیشه با دیگران بازی خوبی ندارد. به این معنی ، گزینه های ذخیره سازی که اجازه می دهد در مقایسه با سه ابزار دیگری که به آنها خواهیم پرداخت بسیار محدود است.

یکی از گزینه ها تهیه نسخه پشتیبان از یک کپسول Time Airport است که یک هارد اکسترنال با قابلیت WiFi است که مخصوص ماشین Time ساخته شده است. چندین ظرفیت ذخیره سازی مختلف در دسترس است ، اما ، مانند اکثر چیزهای اپل ، آنها می توانند کمی گران باشند ، با شروع از 300 دلار.

از طرف دیگر ، می توانید از دیسک محلی ، که شامل هر درایو خارجی یا درایو شبکه موجود است ، تهیه کنید. با این حال ، تقریباً همین است. از آنجا که این یک راه حل ابری نیست ، شما نمی توانید از هر جایی به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید یا از آن برای ایجاد یک برنامه پشتیبان ترکیبی استفاده کنید.

آرک

Arq رویکردی را برای ذخیره سازی در نظر می گیرد که کاربرانی که از انتخاب آنها لذت می برند کاملاً عاشق آن هستند: به شما امکان می دهد از کدام بستر ابری که پشتیبان تهیه کرده اید انتخاب کنید.

این گزینه ها شامل سیستم عامل های محبوب ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Google Drive و OneDrive است. مزیت استفاده از Arq با یکی از این خدمات این است که به شما امکان می دهد یک سکوی ذخیره سازی ابری معمولی را به یک راه حل پشتیبان تبدیل کنید ، که به طور معمول آنها نمی خواهند انجام دهند.

این امر به این دلیل است که سرویسهای ذخیره سازی ابری برخلاف سرویس های پشتیبان ابری مانند IDrive ، CrashPlan و Backblaze برنامه ریز پشتیبان را شامل نمی شوند. اگر به روش ذخیره سازی احتیاج زیادی ندارید ، این در واقع به شما امکان می دهد در طولانی مدت پس انداز کنید ، زیرا لازم نیست هزینه خدمات پشتیبان را بپردازید.

خود نرم افزار Arq برای هر رایانه 49.99 دلار هزینه دارد و شما فقط باید یک بار پرداخت کنید.

سایر گزینه های ذخیره سازی عبارتند از: Amazon S3 ، Amazon Glacier ، Google Cloud Storage ، Backblaze B2 و Wasabi که همه اینها به ازای هر گیگابایت ذخیره سازی شارژ می شوند و همین امر باعث می شود مقیاس پذیر و ایده آل برای مشاغل باشد..

Arq همچنین از FTP برای تهیه نسخه پشتیبان از سرور پشتیبانی می کند و می تواند برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها در NAS یا مکانی در سیستم شما از جمله درایوهای خارجی یا شبکه ای استفاده شود..

دوپلیتی

Duplicati مانند Arq عمل می کند و به شما امکان می دهد مک خود را از طیف وسیعی از سرویس های مختلف ذخیره سازی ابری نسخه پشتیبان تهیه کنید. در حقیقت گزینه ها بسیار گسترده تر هستند. Duplicati شامل اکثر گزینه های Arq است ، به علاوه خدماتی مانند Azure ، MEGA و Jottacloud (ما یک بررسی MEGA و یک بررسی Jottacloud برای علاقه مندان داریم).

همچنین می توانید فایلها را با استفاده از FTP ، SSH یا WebDAV به سرور منتقل کنید. علاوه بر این ، از Duplicati می توان از فایلهای پشتیبان در درایو محلی یا NAS استفاده کرد.

علاوه بر گزینه های بیشتر از Arq ، Duplicati همچنین منبع باز و کاملاً رایگان است ، بنابراین 50 دلار نیز در هزینه شما صرفه جویی می کند.  

پشتیبان گیری CloudBerry

پشتیبان گیری CloudBerry برای ویندوز بیش از پنجاه گزینه مختلف ادغام ابر را برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های شما ارائه می دهد. نسخه Mac نرم افزار کاملاً چشمگیر نیست ، اما هنوز هم انتخاب خوبی دارد.

نماهای معروف شامل آمازون S3 ، آمازون یخچال ، مایکروسافت لاجورد ، Google Cloud Storage ، OpenStack و RackSpace است. همچنین می توانید بطور مستقیم از سیستم پرونده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، این بدان معنی است که می توانید از درایو محلی یا شبکه پشتیبان تهیه کنید.

دو نسخه از CloudBerry Backup برای Mac وجود دارد: یک نسخه رایگان و یک نسخه پولی با نام “Pro”. Pro برای یک مجوز دائمی 29.99 دلار هزینه دارد و هم ویژگی های فشرده سازی و رمزنگاری را اضافه می کند.

دور یک افکار

امکان ذخیره سازی فایل ها به صورت محلی و از راه دور در ابر یک مزیت بزرگ هنگام تهیه نسخه پشتیبان از داده ها است. ذخیره سازی محلی به این معنی است که شما یک نسخه از داده های خود را در دسترس دارید که می تواند با سرعت بیشتری بازیابی شود ، به خصوص اگر می توانید از اتصال Mac Thunderbolt 2 Mac خود استفاده کنید.

در عین حال ، از راه دور ، ذخیره سازی ابری ، به این معنی است که شما یک نسخه از داده های خود را که در یک مرکز داده ایمن تهیه شده است ، تهیه کرده اید. در صورت عدم موفقیت سرور ، داده های شما از سرورهای اضافی پشتیبان گرفته می شوند و امکانات سرور معمولاً در برابر بلایای طبیعی و حملات مجازی ساخته می شوند. ذخیره سازی از راه دور همچنین به این معنی است که می توانید از هرجایی به داده های خود دسترسی پیدا کنید.

در مورد مزایای استفاده از محلی در مقابل ذخیره سازی ابر – و اینکه چرا آنها در کنار هم بهتر هستند – بیشتر بخوانید.  

Time Machine فقط نسخه پشتیبان ذخیره سازی محلی را ارائه می دهد ، بنابراین اجازه دهید آن را برای این دور حساب کنیم.

از میان سه سرویس باقی مانده ، Duplicati بهترین انتخاب از مصرف کنندگان و ادغام های ذخیره سازی ابر تجاری را در اختیار شما قرار می دهد ، گزینه های مختلفی از Dropbox Plus تا Amazon S3 را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین ، رایگان است.

برنده دور یک دور: Duplicati

دور دوم: ویژگی های پشتیبان گیری

در دور دوم ما ، به قابلیت های اصلی تهیه نسخه پشتیبان نگاه خواهیم کرد و به طور همزمان به تجربه کاربر می پردازیم..

ماشین زمان

Time Machine وسیله ای ساده برای تنظیم برنامه های تهیه نسخه پشتیبان با جادوگر ساده خود فراهم می کند. فقط برنامه را شروع کنید و همه چیز را در شما طی می کند.

اولین قدم انتخاب مکان پشتیبان دیسک است. قبل از انجام این کار باید هارد اکسترنال خود را از طریق USB ، FireWire یا Thunderbolt به Mac خود متصل کنید. از طرف دیگر ، می توانید یک سرور Time Capsule یا سرور macOS را در شبکه خود انتخاب کنید ، یا حافظه خارجی خود را به یک ایستگاه پایه Apple Airport وصل کنید.

پس از اتمام کار ، روی “انتخاب دیسک پشتیبان” کلیک کنید و گزینه پشتیبان گیری را انتخاب کنید.

پس از آن ، نسخه پشتیبان شما اجرا می شود. برخلاف سایر راه حل های پشتیبان ، Time Machine بطور پیش فرض از همه موارد موجود در Mac شما نسخه پشتیبان تهیه می کند ، اگرچه می توانید در صورت تمایل پرونده ها و پوشه ها را حذف کنید. همچنین از 24 ساعت گذشته ، پشتیبان گیری روزانه برای یک ماه گذشته و تهیه نسخه پشتیبان هفتگی برای کلیه ماه های گذشته ، از پشتیبان گیری ساعتی استفاده می کند.

جعبه بررسی دکمه ای وجود دارد که می توانید قبل از ارسال آنها به ذخیره سازی ، رمزگذاری پرونده ها را انجام دهید و ضامنی را برای خاموش و روشن کردن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

فراتر از این ، با این وجود ، واقعاً چیزهای زیادی برای انجام سفارشی کردن نسخه پشتیبان خود ندارید.

آرک

Arq همچنین دارای رابط کاربری کاملاً اساسی است. مانند ماشین زمان ، بسیار خوب است ، اما کار را تمام می کند.

آن را راه اندازی کنید و فضای ذخیره سازی ابری یا مقصد محلی را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان از آن انتخاب کنید ، انتخاب کنید. اگر با خدماتی مانند Amazon S3 یا Google Cloud می روید ، باید به اطلاعات کلیدی دسترسی پیدا کنید ، که از خود سرویس دریافت می کنید.

اگر از خدماتی مانند Google Drive یا Dropbox استفاده می کنید ، فقط باید وارد حساب ذخیره سازی ابری خود شوید.

Arq به طور خودکار پوشه های خاصی را برای تهیه نسخه پشتیبان از قبیل دسک تاپ ، اسناد ، بارگیری ها و تصاویر مشخص می کند. در صورت تمایل می توانید آن را در سطح پوشه و سطح پرونده ویرایش کنید.

فشرده سازی فایل های Arq برای کاهش اندازه بارگذاری ، که بعداً باعث بهبودی در بهبود می شود. همچنین این اطمینان را انجام می دهد تا مطمئن شوید همان محتوا بارگذاری نمی شود و به شما امکان می دهد تا قبل از ترک رایانه خود ، فایل ها را رمزگذاری کنید. سرانجام ، Arq انتقال سطح بلوک را انجام می دهد تا فقط قسمتهای تغییر یافته پرونده بارگذاری شود. این ، دوباره ، به حفظ حرکت و کمک به کاهش پهنای باند استفاده شده توسط برنامه کمک می کند.

Arq بطور تدریجی همانند Time Machine پشتیبان گیری می کند. از 24 ساعت گذشته از پرونده ها پشتیبان تهیه می کند ، از پشتیبان گیری روزانه برای ماه گذشته و پشتیبان گیری هفتگی برای هر ماه دیگر پشتیبانی می کند. هیچ راهی برای تغییر برنامه وجود ندارد ، غیر از این که مجبور به تهیه پشتیبان برای اجرای دستی شوید.  

دوپلیتی

Duplicati برای مدیریت پشتیبان از رویکرد مبتنی بر وب استفاده می کند و ظاهری زیبایی شناختی تر از آنچه که با Time Machine یا Arq به دست می آورید فراهم می کند که برای یک محصول منبع باز غیر معمول است..

روی “افزودن نسخه پشتیبان” کلیک کنید و Duplicati با تنظیم یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، از جمله انتخاب مکانی برای ارسال پرونده ، شما را پیگیری می کند. مانند Arq ، اگر می خواهید از راه دور ذخیره کنید ، باید کلیدهای دستیابی را وارد کنید یا وارد فضای ابر خود شوید..

همچنین باید فایلهایی را که می خواهید از نسخه پشتیبان تهیه کنید انتخاب کنید. برخلاف Time Machine و Arq ، Duplicati فقط همه موارد را برای تهیه نسخه پشتیبان نشان نمی دهد. با این حال ، می توانید پوشه های سطح بالایی را برای صرفه جویی در وقت خود انتخاب کنید. Duplicati به شما امکان می دهد فایلهای سیستم و موقت را برای صرفه جویی در فضا حذف کنید. همچنین می توانید فیلترهای دلخواه را برای نادیده گرفتن انواع پرونده خاص تنظیم کنید.

بعد ، شما یک برنامه تعیین می کنید. اینجاست که Duplicati در واقع شروع به جدا کردن خود از Time Machine و Arq می کند ، زیرا گزینه های بیشتری را برای شخصی سازی به شما می دهد.

می توانید انتخاب کنید که کدام روزها و بین کدام ساعات پشتیبان گیری انجام می شود. می توانید پشتیبان گیری را هر چند دقیقه ، ساعت ، یک بار در روز ، یک بار در هفته یا یک بار در ماه انتخاب کنید. حتی گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان به صورت سالانه وجود دارد.

Duplicati همچنین فایلها را فشرده می کند و deduplication را اجرا می کند. از سال 2016 ، اکنون Duplicati از نسخه پشتیبان بلوک نیز استفاده می کند. اگر نمی خواهید از UI وب استفاده کنید ، Duplicati همچنین دارای رابط خط فرمان است.

پشتیبان گیری CloudBerry

نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry از یک مشتری دسک تاپ مانند Time Machine و Arq استفاده می کند ، اما بسیار بهتر طراحی شده است. در حقیقت ، بهتر از رابط وب Duplicati طراحی شده است ، با جادوگری که به نظر می رسد ، دارای ویژگی های بیشتری است و استفاده از آن نیز ساده است.

واضح است که توسعه دهندگان وقت خود را صرف فکر کردن در مورد تجربه کاربر و گوش دادن به بازخورد می کنند.

برای ایجاد یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، برنامه را شروع کرده و روی “پرونده های پشتیبان” کلیک کنید. این ابزار شما را در طی فرآیند طی می کند ، که حتی برای کاربران بی تجربه نیز باید به راحتی انجام شود.  

شما باید مقصد پشتیبان خود را انتخاب کنید. اگر این یک مکان از راه دور مانند آمازون S3 است ، باید اعتبار خود را تهیه و وارد کنید.

به هر حال ، اگر می خواهید در مورد S3 اطلاعات بیشتری کسب کنید ، اکنون زمان مناسبی برای ذکر است که ما یک راهنمای مبتدی در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از Amazon S3 داریم. راهنمای ما نه تنها نحوه تنظیم S3 را به شما نشان می دهد ، بلکه از CloudBerry Backup نیز به عنوان نمونه ای از نحوه دستیابی به اطلاعات خود در آنجا استفاده می کند..

هنگام تهیه محتوا برای تهیه نسخه پشتیبان ، CloudBerry Backup به شما امکان می دهد کل Macintosh HD خود را انتخاب کنید یا پوشه ها و پرونده های خاصی را انتخاب کنید.

در مورد گرفتن بیش از حد بسیاری از پرونده ها در اینجا نگران نباشید. صفحه بعدی به شما امکان می دهد گزینه ها را با گزینه های فیلتر بسیار محدودتر از گزینه Duplicati کنید. گزینه ها شامل امکان حذف و شامل انواع فایل های خاص است.  

این بدان معناست که می توانید در مرحله قبل کل هارد دیسک خود را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، و از تهیه نسخه پشتیبان در اسناد ، عکس ها و فیلم ها در اینجا استفاده کنید تا از جمع کردن همه چیز جلوگیری کنید. نسخه پشتیبان CloudBerry بطور خودکار فایلهای سیستم را از قبل پرش می کند ، اگرچه در صورت لزوم می توانید آن گزینه را خاموش کنید.

تنها کاری که آرزو می کنیم این ابزار متفاوت باشد اینست که بطور خودکار انواع فایلهای رایج مانند .doc ، .jpg و .mpv را انتخاب کنید تا لازم نباشد که آنها را به صورت دستی وارد کنیم. هنوز ویژگی را دوست داریم.

CloudBerry Backup همچنین برای کاهش اندازه پرونده از ویژگی فشرده سازی برخوردار است. این برنامه همچنین می تواند قبل از ارسال به ابر با استفاده از AES ، فایلهای سمت مشتری را رمزگذاری کند. گزینه دیگر امکان تنظیم خط مشی حفظ پرونده خود است و به شما امکان ارائه کنترل نسخه ای را برای سه سرویس دیگر ارائه نمی دهد.

گزینه های برنامه موجود با نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry با نسخه های Duplicati مطابقت دارد و به شما امکان می دهد پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی یا ماهانه را تنظیم کنید. همچنین می توانید پشتیبان گیری را در فواصل کمی به عنوان یک دقیقه اجرا کنید.

پشتیبان گیری CloudBerry همچنین از اعلان ها پشتیبانی می کند ، که باعث می شود شما مانیتور نشوید و مطمئن شوید که نسخه پشتیبان تهیه شده همیشه در حال اجرا هستند. می توانید هنگام تکمیل یا خراب کردن نسخه پشتیبان ، اعلان ها را از طریق ایمیل دریافت کنید.

پس از تنظیم اعلان ها ، برنامه تهیه نسخه پشتیبان شما کامل خواهد شد. شما می توانید بر روی آن نظارت داشته باشید و سریع از UI پیش بروید.

اگر نمی خواهید منتظر نسخه برنامه ریزی شده باشید ، یک دکمه “پخش” نیز وجود دارد که یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

دور دو فکر

Time Machine و Arq به اندازه کافی آسان هستند ، اما هر دو رابط های خسته کننده و ویژگیهای محدودی برای ایجاد برنامه های پشتیبان با آن دارند. هیچ یک از دور دوم در رقابت نیست.

Duplicati برای سرویس پشتیبان گیری رایگان کاملاً مناسب است. ما قدردانی می کنیم که شما می توانید فیلترها را برای نادیده گرفتن انواع فایلها تنظیم کنید و یک برنامه سفارشی ایجاد کنید. اگر CloudBerry Backup بتواند صحبت کند ، با این وجود ، احتمالاً می گویند ، “این زیباست.”

پشتیبان گیری CloudBerry ویژگی های پشتیبان به مراتب بهتری نسبت به Time Machine ، Arq یا Duplicati ارائه می دهد. امکان تهیه نسخه پشتیبان از انواع خاصی از فایلها ، شما را از نادیده گرفتن فایلها نجات می دهد و در همان زمان باعث صرفه جویی در فضای شما می شود. کنترل نگه داشتن برای مقابله با رونویسی های تصادفی و فساد پرونده ها ، از جمله مواردی که ناشی از باج افزار است ، بسیار عالی است.

ویژگی های برنامه ریزی از مداخلات پشتیبان در کار شما جلوگیری می کند و اعلان ها شما را از آنچه اتفاق می افتد وقتی که به دنبال نیستید مطلع می کند..  

دور یک بسته به نیاز شما یک تماس نزدیک بود. دور دو نیست.

دور دو برنده: پشتیبان گیری CloudBerry

دور سوم: پشتیبانی

در دور سوم ما ، نگاهی گذرا به کانالهای پشتیبانی و منابع موجود خواهیم داشت.

ماشین زمان

اپل یک صفحه پشتیبانی عمومی اختصاص داده شده به Time Machine دارد. در آنجا می توانید مقالات مربوط به اصول و راهنماهای عیب یابی را پیدا کنید. با این حال ، به طور کلی ، فقط 12 مقاله در زمان نگارش این مقاله ، اطلاعات زیادی در دست نیست.

اگر نتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید ، می توانید مستقیماً با اپل تماس بگیرید. اپل در چندین کشور دارای شبکه های پشتیبانی است ، بنابراین مطمئن شوید که یکی از موارد صحیح را انتخاب کرده اید.

گزینه های پشتیبانی مستقیم شامل چت و تلفن است. اپل زمان انتظار را ارسال می کند ، بنابراین شما می دانید چه چیزی را انتظار دارید. هنگامی که ما پشتیبانی آن را آزمایش کردیم ، زمان کمتر از دو دقیقه بود.

از طرف دیگر ، می توانید برای کمک به کاربران دیگر مکینتاش ، یک ایمیل یا پشتیبانی الکترونیکی به Apple ارسال کنید.

شکی نیست که گزینه های پشتیبانی بسیار عالی هستند ، همانطور که ممکن است از یک شرکت با اندازه اپل انتظار داشته باشید. از طرف دیگر ، این واقعیت که اپل از بسیاری از محصولات مختلف پشتیبانی می کند ، پیدا کردن کسی که می تواند در پشتیبان گیری داشته باشد را سخت می کند.

آرک

در صورت بروز هرگونه مشکل ، Arq پشتیبانی از ایمیل را ارائه می دهد. ما زمان پاسخ را با Arq آزمایش کردیم و در مدت زمان کمتر از دو روز پاسخی دریافت کردیم. با توجه به اهمیت بالقوه تهیه نسخه پشتیبان ، دوست داریم پاسخی سریعتر بدست آوریم ، اما این بدترین زمان پاسخی نیست که ما تاکنون دیده ایم.

چت گزینه ای مانند آن با دستگاه Time نیست ، اما با توجه به اندازه نسبی Arq واقعاً تعجب آور نیست. گزینه ای برای ارسال یک توییت برای Arq نیز وجود دارد که ما آن را آزمایش نکردیم.

Arq همچنین یک صفحه پشتیبانی را با اسناد حفظ می کند. به طور کلی ، این منبع بسیار بهتر از صفحه ماشین زمان اپل است ، با دسته هایی برای شروع ، تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی ، بهینه سازی و پیکربندی.

دوپلیتی

در حالی که دوپلیاتی تاکنون در این جمع بندی خوب عمل کرده است ، پشتیبانی یک منطقه است که واقعاً از بقیه دسته عقب مانده است. دلیل این امر این است که یک برنامه منبع باز است ، و کسانی که به دلیل کمبود پول در پشت آنها تمایل به پشتیبانی بسیار بد دارند.

به طور خلاصه ، هیچ صفحه پشتیبانی رسمی یا ایمیل پشتیبانی وجود ندارد. اگر به کمک نیاز دارید ، باید به صفحه ویکی GitHub Duplicati بروید و امیدوارید که شخصی پاسخی ارسال کرده باشد. از طرف دیگر ، می توانید شماره جدید GitHub را باز کرده و به یک پاسخ سریع امیدوار باشید.

پشتیبان گیری CloudBerry

CloudBerry Labs یک صفحه مستندات پشتیبانی دقیق و سؤالات متداول را بطور خاص برای نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry حفظ می کند. این شرکت همچنین یک صفحه Reddit را حفظ کرده و در صورت تمایل به دسترسی به راهنمایی انجمن ، در سرور نقص فعال است.

اگر ترجیح می دهید مستقیماً با یک نماینده پشتیبانی در تماس باشید ، می توانید با CloudBerry Labs بلیط تهیه کنید. این سیستم بلیط شما را حلق آویز نمی کند. می توانید هر زمان که می خواهید مطمئن شوید که این کار در محدوده کاری نیست ، وضعیت بلیط خود را بررسی کنید.

احتمال وجود دارد ، هرگز به آن نمی رسد. ما چندین بار پاسخ پشتیبانی را آزمایش کرده ایم و عموماً طی روزهای هفته پاسخ های دریافتی را دریافت می کنیم.

دور سه فکر

اپل از مزیت پشتیبانی تلفنی چت برخوردار است ، اما دریافت جواب برای Time Machine هنوز هم می تواند مشکل ساز باشد. این شرکت محصولات بسیار متنوعی دارد و هیچ پشتیبانی مستقیم برای Time Machine ندارد.

پشتیبانی Arq کاملاً خوب است ، در حالی که Duplicati به ویکی GitHub تکیه می کند.

CloudBerry Backup ، در عین حال ، از اینكه محصول شركتی است كه در تهیه پشتیبان تخصص دارد و دارای بسیاری از مشتری های تجاری است ، سود می برد. منابع پشتیبانی بسیار سریع و زمان پاسخگویی است.

دور سوم برنده: CloudBerry نسخه پشتیبان تهیه

حکم

اگرچه حدس می زنیم که بیشترین کاربرد را دارد ، در ذهن ما تردید کمی وجود دارد که Time Machine ضعیف ترین گزینه پشتیبان از چهار موردی است که ما معرفی کرده ایم. این تنها از نسخه پشتیبان محلی پشتیبانی می کند و علاوه بر این ، از نظر ویژگی های زیادی نخواهد داشت. تنها کیفیت بازپرداخت آن این است که رایگان است. با این حال ، Duplicati نیز چنین است ، و هر دو Arq و CloudBerry Backup دقیقاً بانک را خراب نمی کنند.

از سه سرویس باقیمانده ، باید دوپلیسی را به عنوان قهرمان دونده بدست آوریم. بالاترین کیفیت انعطاف پذیری آن است: شما می توانید از گزینه های ذخیره سازی پشتیبان بالا مانند Amazon S3 ، Google Cloud و Azure استفاده کنید ، یا پرونده ها را به بستر ذخیره سازی ابر دلخواه خود بفرستید تا دوباره به نسخه پشتیبان تبدیل شود.

اگرچه تا حدودی نسبت به گزینه های CloudBerry Backup انعطاف پذیر تر است ، اما هیچ تردیدی وجود ندارد که CloudBerry Backup دارای ویژگی و پشتیبانی بهتری نسبت به Duplicati باشد. به همین دلیل انتخاب شماره یک ما در بین این چهار گزینه برای تهیه نسخه پشتیبان مک است.

برنده: نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry

به هر حال این موقعیت ماست ما از شما دعوت می کنیم تا نظرات خود را در نظرات زیر برای ما بیان کنید.

اگر می خواهید در مورد گزینه CloudBerry Backup as backup business اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مقاله پشتیبان گیری SMB ما را که شامل آن ، Acronis ، StorageCraft و Macrium است بخوانید. همچنین در مقاله ما در مورد بهترین پشتیبان گیری از سرور ویندوز و بررسی بهترین گزینه های پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر ارائه شده است.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me