پشتیبان SMB Mega-Battle: CloudBerry Backup vs Acronis Backup 12 vs StorageCraft ShadowProtect SPX vs Macrium Reflect 7

پشتیبان گیری از داده های کسب و کار شما در اقتصاد مبتنی بر داده امروز مانند بازی یک رولت روسی با دو گلوله اضافی نیست. فقط قبل از این که همه چیز خراب شود ، فقط موضوع زمان است.


خبر خوب این است که برای SMB ها گزینه های پشتیبان گیری بسیار هیجان انگیزی وجود دارد ، از ابزارهای ساده و در عین حال مؤثر تا نرم افزارهای پیشرفته تری که بتوانند در محیط های تولید بحرانی تولید کنند. در حقیقت گزینه های زیادی وجود دارد که حتی اگر شما یک مدیر IT با تجربه باشید ، مرتب سازی از طریق آن می تواند دردسر بزرگی باشد.

چگونه می توانیم تصمیم بگیریم که بهترین چیز در Cloudwards.net چیست؟ ساده. ما آنها را مجبور می کنیم برای محبت ما بجنگند.

در طول این بررسی ، ما به چهار راه حل پشتیبان تهیه شده برای کاربران قدرت نگاه خواهیم کرد: CloudBerry Backup ، Acronis Backup 12 ، StorageCraft ShadowProtect SPX و Macrium Reflect 7. چهار راه حل پشتیبان را وارد کنید ، یک راه حل پشتیبان باقی می ماند..

هشدار Spoiler: کسی که ترک می کند نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry است. و این یک مبارزه عادلانه نیست برای مرور سریع ، فیلم زیر را در زیر مشاهده کنید.

The Battle: CloudBerry Backup vs Acronis Backup 12 vs StorageCraft ShadowProtect SPX vs Macrium Reflect 7

هر چهار راه حل برجسته قادر به پشتیبانی از مشتریان سازمانی هستند. با این حال ، آنها می توانند توسط SMBs و حتی توسعه دهندگان انفرادی نیز استفاده شوند. بنابراین ، فکر نکنید لازم است یک بخش IT Fortune 500 را اداره کنید تا آنها را برای تست درایو ببرید.

برای کمک به سازماندهی امور ، ما تجزیه و تحلیل خود را به چهار دور جداگانه تقسیم کرده ایم: هزینه ، ویژگی های تهیه نسخه پشتیبان ، امنیت و پشتیبانی. بعد از هر دور ، ما در مورد نتایج بحث خواهیم کرد و یک برنده دور انتخاب می کنیم. سپس در پایان مقاله ، به نتایج می پردازیم و پادشاه را تاج گذاری می کنیم.

دور اول: هزینه

اگر یک بخش فناوری اطلاعات را اداره می کنید ، احتمالاً در مورد اهمیت کنترل سربار زیاد می شنوید. بنابراین ، ما تصمیم گرفتیم با نگاهی به خط پایین ، کارها را شروع کنیم.

پشتیبان گیری CloudBerry

از CloudBerry Backup می توان برای تهیه نسخه پشتیبان از دسک تاپ های ویندوز ، مک و لینوکس به علاوه ویندوز سرور ، SQL سرور و Exchange استفاده کرد. می توانید ماژول های جداگانه ای را تهیه کنید که بتواند از هر یک از این سیستم عامل ها پشتیبان تهیه کند یا می توانید نسخه CloudBerry Backup Ultimate Ultimate را خریداری کنید ، که شامل همه آنها.

طرحشرحجواز زندگی
دسک تاپ ویندوزتهیه نسخه پشتیبان از فایل برای ویندوز.29.99 دلار
مکتهیه نسخه پشتیبان از فایل مبتنی بر Mac.29.99 دلار
لینوکسنسخه پشتیبان تهیه فایل مبتنی بر لینوکس.29.99 دلار
سرور ویندوزتهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر پرونده و مبتنی بر تصویر برای دسک تاپ و ویندوز سرور.119.99 دلار
سرور SQLتهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر پرونده و مبتنی بر تصویر برای Windows Server و SQL Server.149.99 دلار
تبادلپشتیبان گیری مبتنی بر پرونده و تصویر برای Exchange.229.99 دلار
نهاییتهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر پرونده و مبتنی بر تصویر برای ویندوز سرور ، SQL Server و Exchange.299.99 دلار

اگر می خواهید قبل از خرید نرم افزار ، آن را امتحان کنید ، CloudBerry Backup یک آزمایش رایگان 15 روزه را ارائه می دهد. همچنین نرم افزار دسک تاپ دارای نسخه رایگان برای استفاده شخصی است. با این حال ، این نسخه از ویژگی های پیشرفته ای مانند فشرده سازی و رمزگذاری طرف مشتری برخوردار نیست ، که می تواند نسخه پشتیبان شما را کند کرده و آن را ایمن تر کند.

در حالی که هر مجوز نرم افزاری CloudBerry برای زندگی مفید است ، می توان آن را فقط در یک کامپیوتر در یک زمان استفاده کرد. اگر می خواهید مجوز را بین دو کامپیوتر منتقل کنید ، می توانید با آزاد کردن مجوز از درون خود نرم افزار یا تماس مستقیم با CloudBerry Lab ، این کار را انجام دهید..

CloudBerry Lab سرورهای حافظه ابری خود را اجرا نمی کند ، اگرچه از نسخه پشتیبان محلی پشتیبانی می کند. این بدان معناست که اگر می خواهید در برنامه تهیه پشتیبان خود از راه دور بک آپ بگیرید ، می توانید ذخیره سازی کنید. در حالی که می توانید مقدار زیادی فضای خالی را از بسیاری از فروشندگان بدست آورید ، به طور کلی برای تهیه نسخه پشتیبان از تمام داده های شما کافی نخواهد بود.

اگرچه این بدان معناست که شما با CloudBerry Backup ، هزینه اضافی و اضافی دریافت کرده اید ، این در مورد خدمات پشتیبان تقریباً صادق است. زیبایی CloudBerry Backup این است که می توان آن را با بیش از 20 سرویس مختلف ذخیره سازی ابر مانند Amazon S3 ، Microsoft Azure ، Google Cloud و بسیاری دیگر ادغام کرد.

مزیت این مدل این است که می توانید بهترین ترکیب عملکرد و ارزش را برای نیازهای خود تهیه کنید. علاوه بر این دیگر ، شما می توانید کمترین میزان ذخیره را بدون هیچگونه نشانه گذاری فروشنده پرداخت کنید ، همچنین به شما انعطاف پذیری می دهد تا فروشنده را هر زمان که بخواهید تغییر دهید..

گزینه های بسیار گسترده برای شیرجه رفتن کاملاً گسترده هستند اما در اینجا نگاه ساده ای به چند انتخاب رایج و آنچه که به طور متوسط ​​برای ذخیره سازی پرداخت می کنید وجود دارد..

چند منطقه ایمنطقه ایذخیره سازی سرد
لاجوردی0.0458 دلار0.0208 دلار0.0152 دلار
آمازون S3N / A0.023 دلار$ 0.004
Google Cloud0.026 دلار0.020 دلار$ 0.007
Backblaze B2N / A$ 0.005N / A

هزینه های مثال های بالا در هر گیگابایت در ماه است. بنابراین ، برای تهیه نسخه پشتیبان از 1 ترابایت ، می خواهید 20 دلار برای ذخیره سازی منطقه ای با Azure ، S3 و Google Cloud جستجو کنید. BackBlaze B2 در هر ماه 5 دلار هزینه دارد.

این یک نگاه بسیار ساده در قیمت گذاری است. با Azure و S3 ، بیشتر تخفیف می گیرید. بعلاوه ، هر یک از این سرویس ها برای معاملات داده نیز هزینه های استفاده ای دارند.

برای بهتر دانستن این چهار سرویس از نظر هزینه ، Azure vs Amazon S3 و Google Cloud vs Backblaze B2 می توانند به ما کمک کنند.

پشتیبان گیری Acronis 12

مانند CloudBerry ، Acronis دارای بسته های نرم افزاری جداگانه برای سیستم عامل های مختلف است. مجوزها نیز برای یک رایانه است و قابل انتقال است. با این حال ، آنها بسیار گران تر هستند.

ایستگاه کاریسرور ویندوزمیزبان مجازی
مجوز یک ساله69 دلار499 دلار599 دلار
مجوز دائمی89 دلار999 دلار1199 دلار
سیستم عامل های پشتیبانی شدهویندوز کامپیوتر ، Macویندوز سرور ، لینوکس سرور ، تبادل ، SQL سرور ، دایرکتوری فعالVMware vSphere ، Microsoft Hyper-V

برخلاف CloudBerry Backup ، Acronis مراکز ذخیره سازی ابر خود را اداره می کند. با این وجود هیچ فضای ذخیره سازی ابری با مجوز شما وجود ندارد. شما هنوز هم باید هزینه های ذخیره ماهیانه را بپردازید.

ذخیره سازیاشتراک یک سالهاشتراک دو سالهاشتراک سه ساله
250 گیگابایت24.92 دلار در ماه20.79 دلار در ماه18.03 دلار در ماه
500 گیگابایت41.58 دلار در ماه33.29 دلار در ماه29.14 دلار در ماه
1 ترابایت74.92 دلار در ماه58.29 دلار در ماه52.75 دلار در ماه
2 ترابایت145.75 دلار در ماه116.63 دلار در ماه102.75 دلار در ماه
5 ترابایت358.25 دلار در ماه279.13 دلار در ماه249.97 دلار در ماه

ارزش در اینجا تقریباً چیزی نیست که با رویکرد CloudBerry Backup بدست آورید. به جای پرداخت 20 دلار در ماه برای 1 ترابایت ذخیره سازی با Amazon S3 یا 5 دلار با Backblaze ، باید 74/92 دلار برای Acronis Cloud Storage بپردازید..

شاید نکته مهمتر این باشد که با خدمتی مانند Amazon S3 ، فقط هزینه آنچه را استفاده می کنید پرداخت می کنید. با Acronis Cloud Storage ، باید کل سطل جلو را بپردازید و برای هر فضای استفاده نشده بازپرداخت نمی شوید.

شما همچنین باید 12 ماه بطور همزمان بپردازید. می توانید از قبل از پرداخت 24 یا 36 ماه قبل از تخفیفات جزئی بهره مند شوید ، مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید که قصد استفاده از Acronis را ندارید و از بیشتر هزینه های خود استفاده می کنید ، که احتمالاً این بازی هوشمندانه نیست.

StorageCraft ShadowProtect SPX

می توانید ShadowProtect SPX را از یک فروشنده خریداری کنید یا مستقیماً از طریق StorageCraft بروید. در حالی که شما به طور کلی می توانید از طریق نمایندگی فروش قیمت بهتری دریافت کنید ، توصیه می کنیم فقط از StorageCraft خریداری کنید. برخورد با واسطه ها مشکلات دیگری را که کاربران تجاری ممکن است بخواهند از آن جلوگیری کنند ، به وجود می آورد.

در اینجا نگاهی به هزینه های مجوز مستقیم StorageCraft برای ShadowProtect می اندازیم.

طرحجواز زندگی
ShadowProtect SPX Windows Desktop100 دلار
ShadowProtect SPX Windows Server1،095 دلار
سرور ShadowProtect SPX لینوکس1،095 دلار
سرور مجازی ShadowProtect SPX Windows395 دلار
شركت كوچك ShadowProtect SPX549 دلار

جدول فوق برای ShadowProtect SPX است. اگر در اطراف خرید کنید ، ShadowProtect v5 را که هنوز هم فروخته می شود ، مشاهده خواهید کرد. SPX اساساً V6 است و آنچه که می خواهید با آن روبرو شوید از V5 دیگر به روز نمی شود.

ShadowProtect با فضای ذخیره سازی همراه نیست. همچنین به راحتی با فضای ذخیره سازی ابری مانند CloudBerry Backup انجام نمی شود. تنظیم آن غیرممکن نیست اما در واقع بهترین استفاده برای تهیه نسخه پشتیبان از فضای داخلی محلی است.

مهم نیست که با چه مواردی پیش بروید ، باید هزینه های ذخیره شده اضافه شده را در بالای مجوز نرم افزار در نظر بگیرید.

Macrium Reflex 7

تقریباً مشابه با این سه گزینه ، Macrium پروانه Replect 7 را برای نسخه پشتیبان دسکتاپ و سرور به فروش می رساند. مجوزها برای هر رایانه ، مناسب برای زندگی و قابل انتقال هستند.

طرحشرحجواز زندگی
نسخه خانگیتهیه پشتیبان مصرف کننده برای ویندوز کامپیوتر70 دلار
بازتاب ایستگاه کاریتهیه نسخه پشتیبان از تجارت برای Windows Windows75 دلار
منعکس کننده سرورتهیه نسخه پشتیبان از ویندوز سرور275 دلار
منعکس کننده سرور به علاوهتهیه نسخه پشتیبان از Exchange و SQL Server599 دلار

Macrium در حال حاضر از سیستم عامل های Mac و Linux پشتیبانی نمی کند.

می توانید این نرم افزار را مانند یک آزمایش 30 روزه اجرا کنید ، اگرچه بازیابی فایل ها گزینه ای با نسخه آزمایشی نیست.

Macrium همانند StorageCraft ، شبکه ذخیره سازی ابری خود را اجرا می کند و با سایر راه حل های ذخیره سازی ابری مانند S3 و Azure بازی خوبی نمی کند. بنابراین ، شما باید راه حل ذخیره سازی خود را بطور جداگانه و عامل آن در هزینه نیز مشخص کنید.

دور یک افکار

انجام مقایسه ای بین هزینه و هزینه با این چهار سرویس در حقیقت دشوار می شود در حالی که هرکدام هدف اصلی (پشتیبان گیری) یکسانی دارند ، هرکدام یک رویکرد بسیار متفاوت را اتخاذ می کنند. گفته می شود ، در اینجا نگاهی به هزینه های اصلی نرم افزار (مجوزهای ماندگاری) برای نرم افزار دسک تاپ و سرور می پردازیم:

ارائه دهندهدسکتاپسرور
پشتیبان گیری CloudBerry30 دلار120 دلار
پشتیبان گیری Acronis 1290 دلار1000 دلار
ShadowProtect SPX100 دلار1،095 دلار
Macrium Reflex 775 دلار275 دلار

پشتیبان گیری CloudBerry ارزان و ارزانترین گزینه است.

با هریک از چهار فروشنده شما باید هزینه های ذخیره سازی را نیز در نظر بگیرید. فقط CloudBerry Backup یکپارچه سازی آسان با چند فروشنده ثانویه ذخیره سازی ابر را فراهم می کند. این باعث می شود آن به راحتی انعطاف پذیر ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل – و همچنین یک برنده دور یک ما باشد.

برنده: نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry

دور دوم: ویژگی های پشتیبان گیری

اکنون که ما از سیستم عامل ها و هزینه های مربوط به هر سرویس ایده ای گرفتیم ، بیایید توجه ما را به قابلیت ها تبدیل کنیم. ما تجربه کاربر و چگونگی دستیابی به ایجاد یک برنامه پشتیبان در این روند را بررسی خواهیم کرد. در ارزیابی این ابزارها ، بسته های نرم افزاری دسک تاپ را بررسی کردیم و با هرکدام از آنها برنامه های پشتیبان تهیه کردیم.

پشتیبان گیری CloudBerry

پشتیبان گیری CloudBerry می تواند برای ایجاد نسخه پشتیبان تهیه شده بر پایه فایل و مبتنی بر تصویر از محل کار یا سرور شما استفاده شود.

پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر برای بازیابی فاجعه ایده آل است. با گرفتن یک تصویر کامل از یک حجم داده ، می توانید در صورت خرابی یک نسخه دقیق از سیستم خود را روی دستگاه دیگری بازگردانید. ویژگی های عالی پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر CloudBerry Backup ، که شامل برگرداندن فلز لخت است ، در واقع آن را برای بهترین ابزارهای پشتیبان مبتنی بر تصویر در صدر لیست قرار داده است (Acronis یک ثانیه دور است).

انجام تهیه نسخه پشتیبان از تصویر ، به نرم افزار گرانتر ویندوز سرور نیز نیاز دارد. اگر از CloudBerry Backup Desktop یا نسخه نرم افزار رایگان استفاده می کنید ، فقط می توانید از نسخه پشتیبان تهیه کنید..

فراتر از آن سکسکه نسبتاً جزئی (بیشتر کاربران دسک تاپ فقط به نسخه پشتیبان تهیه فایل نیاز دارند) ، تجربه کلی پشتیبان گیری با CloudBerry Backup فوق العاده است. فقط چند دقیقه از رابط کاربری دسک تاپ استفاده کنید و مشخص می شود CloudBerry وقت زیادی را صرف فکر کردن در مورد تجربه کاربر می کند.

پس از شروع کار ، با کلیک کردن بر روی دکمه های “پرونده ها” (پشتیبان مبتنی بر پرونده) یا “مبتنی بر تصویر” در گوشه بالا سمت چپ ، یک برنامه تهیه پشتیبان ایجاد کنید. CloudBerry یک جادوگر راه اندازی می کند تا شما را در تمام مراحل راه اندازی شما طی کند.

در طی فرایند ، از شما خواسته می شود CloudBerry Backup را به یک حساب ذخیره سازی وصل کنید. انجام این کار معمولاً مستلزم دستیابی به کلیدهایی از پرتال سیستم عامل ذخیره شما است. اکثر خدمات انجام این کار روشی نسبتاً ساده است.

CloudBerry Backup به شما امکان می دهد اگر ترجیح دهید نسخه پشتیبان از سطح بلوک را تنظیم کنید. با تهیه نسخه پشتیبان از سطح بلوک ، پس از تهیه نسخه پشتیبان در ابتدا از یک فایل ، از این پس فقط بخش هایی از فایل های تغییر یافته دوباره از آنها نسخه پشتیبان تهیه می شود. این هر دو باعث کاهش زمان گرفتن بکاپ و میزان فضای ذخیره سازی می شود.

یکی دیگر از ویژگی های پشتیبان کلیدی این است که این ابزار به شما امکان می دهد از پوشه ها و پرونده های خاص یا از نسخه پشتیبان تهیه کنید. به جای انتخاب انواع فایل خاص برای تهیه نسخه پشتیبان ، حتی می توانید انواع فایل های خاص را انتخاب کنید تا از آنها نسخه پشتیبان تهیه نکنید.

تهیه نسخه پشتیبان از پرونده یک روش خوب برای اطمینان از عدم توجه به پرونده های مهم است. نقطه ضعف این است که در اکثر موارد به معنی استفاده از فضای ذخیره سازی کمی بیشتر است. CloudBerry Backup به شما کمک می کند تا با حذف پوشه های خاص ، این تأثیر را کم کنید.

CloudBerry Backup به شما امکان می دهد تا برنامه نسخه نویسی خود را طراحی کنید. نسخه سازی به معنای آن است که برنامه تهیه نسخه پشتیبان شما نسخه هایی از پرونده های تغییر یافته را حفظ می کند. گزینه های نگهداری سفارشی شامل موارد زیر است:

 • تنظیم چند نسخه را حفظ می کنید
 • حذف نسخه های قدیمی تر از یک تاریخ خاص
 • حذف پرونده هایی که به صورت محلی حذف شده اند
 • تأخیر در پاکسازی نسخه های قدیمی توسط تعداد معینی از روز

یک جزء اصلی هر ابزار پشتیبان گیری خوب یک برنامه زمانبندی است. نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry به همان خوبی است که ما از آنها استفاده کرده ایم بدون اینکه بسیار پیچیده باشد.

در حالی که برنامه خود را در جادوگر پشتیبان تنظیم می کنید ، می توانید چندین گزینه مختلف را انتخاب کنید:

 • بدون برنامه: همه نسخه های پشتیبان را به صورت دستی اجرا کنید
 • تاریخ خاص: یک نسخه پشتیبان تهیه را در یک تاریخ خاص اجرا کنید
 • تکرار: پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی یا ماهانه را انجام دهید
 • زمان واقعی: برای اطمینان از اینکه همیشه از فایلها محافظت می شود ، از نسخه پشتیبان تهیه کنید

می توانید به CloudBerry بگویید که از پشتیبان گیری هایی که بیش از مدت زمان مشخصی کار می کنند ، جلوگیری کنید و از زمان راه اندازی نسخه پشتیبان تهیه شده از دست رفته استفاده کنید.

پشتیبان گیری CloudBerry همچنین از پشتیبان گیری از مجوزهای فایل NTFS پشتیبانی می کند ، بنابراین هنگام بازیابی ، مجبور نیستید مجوزهای لازم را مجدداً در یک فایل یا پوشه استفاده کنید.

سایر گزینه های پشتیبان CloudBerry برای آسانتر کردن زندگی شما عبارتند از:

 • فقط پرونده های پشتیبان اصلاح شده قبل یا بعد از یک تاریخ خاص
 • تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها با اندازه مشخص محدود کنید
 • قبل از تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها فشرده سازی کنید تا فضای کم شود
 • دستورات قابل تنظیم قبل و بعد از تهیه پشتیبان را اجرا کنید
 • دریافت اعلان های ایمیل پشتیبان (به عنوان مثال ، در مورد عدم موفقیت)
 • گزارش های پشتیبان تهیه و ارسال کنید
 • برای عیب یابی ، به طور خودکار گزارش های تشخیصی ایجاد کنید
 • مقدار استفاده از باند پهنای باند را محدود کنید
 • مقدار استفاده از پشتیبان حافظه را محدود کنید
 • اندازه قطعات پرونده های بارگذاری شده را تغییر دهید (5 مگابایت به 5 گیگابایت)
 • تعداد موضوعات پشتیبان را به طور همزمان تغییر دهید
 • اولویت تهیه نسخه پشتیبان را نسبت به سایر مراحل تغییر دهید
 • هنگام تهیه نسخه پشتیبان از خوابیدن رایانه خود جلوگیری کنید
 • یک دستگاه USB قابل بوت برای بازیابی فلز لخت ایجاد کنید

لیست جامع است و ما برخی از ویژگی های مرتب را رها می کنیم. بعلاوه ، ما ابزارهای پشتیبان دیگری نیز داریم که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

پشتیبان گیری Acronis 12

Acronis Backup 12 از یک کنسول مبتنی بر مرورگر برای تنظیم فرآیندهای پشتیبان به جای یک دسک تاپ استفاده می کند. با این کار ، شما هنوز هم نیاز به بارگیری و نصب Acronis Backup 12 دارید.

از نقطه نظر تجربه کاربر ، روند تهیه نسخه پشتیبان ساده تر از CloudBerry Backup است. با این حال ، این بیشتر به این دلیل است که شما انتخاب های کمتری با Acronis دارید. شما محدود به استفاده از Acronis Cloud Storage نیستید و ابزار پشتیبان گیری Acronis تقریباً به همان اندازه ویژگی بازی کردن ندارید.

برای ایجاد نسخه پشتیبان از رایانه ، کافی است وارد کنسول وب شوید و روی “فعال کردن نسخه پشتیبان” کلیک کنید.

یک صفحه از سمت راست مرورگر ظاهر می شود ، بنابراین می توانید یک برنامه پشتیبان تهیه کنید.

در قسمت “چه به نسخه پشتیبان” ، می توانید پشتیبان گیری از کل درایو ، پارتیشن های خاص ، پوشه ها و پرونده های خاص یا وضعیت سیستم خود را انتخاب کنید..

در صورت انتخاب پوشه ها و پرونده ها ، می توانید فهرست ساختار خود را بر اساس ساختار پرونده خود مرور کنید. با این وجود ، اگر صفحه رایانه ای کوچک دارید ، کنسول می تواند انتهای نام پرونده ها را قطع کند و پیدا کردن آنچه را که می خواهید سخت باشد..

بزرگنمایی با مرورگر شما مشکل را برطرف نمی کند. اگر Backup 12 مانند سایر برنامه های کاربردی از کاوشگر فایل سیستم عامل خود استفاده کند ، یک رویکرد بهتر خواهد بود.

برنامه ریز Acronis برای استفاده ساده است اما کمی از ویژگی های آن استفاده می کند. پشتیبان گیری را می توان تنظیم کرد که هر روز ، در روزهای مشخص ، یک بار در ماه یا هر ساعت اجرا شود.

می توانید با پشتیبان گیری افزایشی یا کامل تهیه کنید. همچنین می توانید از پشتیبان گیری روزانه و پشتیبان های کامل هفتگی خود انتخاب کنید ، که احتمالاً راه آن است. ما آرزو می کنیم که ذرات بیشتری در اینجا وجود داشته باشد: CloudBerry Backup به شما امکان می دهد دقیقاً چه زمانی و اغلب نسخه های پشتیبان کامل را تعریف کنید.

همچنین می توانید Acronis Backup 12 را برای نگه داشتن نسخه پشتیبان برای مدت معینی روز یا تعداد مشخصی از نسخه ها هدایت کنید.

پس از ایجاد نسخه پشتیبان خود ، می توانید گزینه های زیر را تنظیم کنید:

 • اعلان های ایمیل ایجاد کنید
 • در صورت بروز خطا ، نسخه پشتیبان را امتحان کنید
 • سطوح مختلف فشرده سازی فایل را تنظیم کنید
 • از انواع فایلهای خاص نسخه پشتیبان تهیه کنید یا نه
 • دستورات قبل و بعد از تهیه پشتیبان را ایجاد کنید

ویژگی های کلیدی گمشده شامل عدم امکان استفاده از پهنای باند و استفاده از حافظه ، تغییر اندازه قطعات آپلود شده پرونده ، تغییر تعداد موضوعات در حال اجرا و تعیین اولویت پشتیبان شما.

StorageCraft ShadowProtect SPX

تهیه نسخه پشتیبان با ShadowProtect SPX با نصب ابزار دسک تاپ شروع می شود. وقتی وارد سیستم می شوید ، از شما خواسته می شود نام کاربری و رمز عبوری را وارد کنید ، که ممکن است برخی از کاربران گیج کننده باشند زیرا StorageCraft هرگز از شما نمی خواهد که یکی را تنظیم کنید.

خوب ، بنابراین ممکن است این مرورگر بیش از حد وقت بگذارد و یک شب خوب بخوابد قبل از اینکه این یکی را بفهمد.

من درد شما را از بین نمی برم: اعتبار کاربر ویژگی جدید StorageCraft است که هنگام به روزرسانی از ShadowProtect 5 به ShadowProtect اضافه شده است. شما باید اعتبار Windows خود را وارد کنید ، تا زمانی که امتیازات سرپرستی داشته باشید ، کار خواهد کرد. همچنین نام کاربری شما در واقع ایمیل مرتبط با حساب Microsoft شما است نه نام کاربری Windows شما.

خیلی ساده ، درست است؟ گذشته از این ، رابط کاربری ShadowProtect بسیار ساده است. خوب ، به هر حال نسبت به جراحی مغز.

شروع به ایجاد برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود با کلیک کردن بر روی دکمه “plus” در گوشه بالا سمت چپ کنید.

یک صفحه “شغل جدید” باز خواهد شد. نام کار را انتخاب کنید و یک پوشه مقصد تنظیم کنید. مقصد می تواند یک پوشه محلی ، درایو خارجی یا سهم شبکه باشد.

ShadowProtect شما را از پشتیبان گیری از همان درایویی که سعی در تهیه نسخه پشتیبان دارید ، باز می دارد ، که منطقی است ، اما به این معنی است که اگر می خواهید از یک پوشه همگام سازی ابری نسخه پشتیبان تهیه کنید ، مقدماتی را انجام دهید. در اصل ، شما باید یک پارتیشن جداگانه ایجاد کنید و پوشه همگام سازی خود را به آن پارتیشن منتقل کنید.

متأسفانه ، StorageCraft به شما اجازه نمی دهد ShadowProtect را به سرعت و به راحتی با سرویس های ابری مانند CloudBerry Backup انجام دهید ، که این امر جذابیت آن را به میزان قابل توجهی محدود می کند.

StorageCraft سرویس Cloud Backup جداگانه ای دارد که کاملاً از SPX جداست و با G Suite و Office 365 ادغام شده است. ما هنوز این سرویس را با سرعت های خود قرار داده ایم زیرا هنوز محصولی جدید جدید است که هنوز بخصوص توسعه نیافته است.

چرا StorageCraft مسیری را در اختیار شما قرار نداده است که اجازه دهید از ShadowProtect در سرویس ابری خود بارگذاری کنید ، حدس است که همه.

پس از اتمام کار خود ، باید آنچه را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، انتخاب کنید. StorageCraft شما را بدون هیچ مشکلی برای تهیه نسخه پشتیبان از حجم ، شما را برای تصمیم گیری صرفه جویی می کند ، این بدان معنی است که شما نمی توانید از نسخه پشتیبان تهیه کنید.

پس از انتخاب گزینه های خود ، روی برنامه “برنامه” کلیک کنید تا زمان اجرای نسخه پشتیبان تهیه شود. در اینجا گزینه ها بسیار بهتر است. می توانید یک نسخه پشتیبان تهیه مداوم ، پشتیبان گیری افزایشی ، پشتیبان گیری کامل یا ترکیبی از این سه را اجرا کنید. همچنین گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان کامل از کتابچه راهنمای کاربر وجود دارد.

ما رویکرد مختلط را ترجیح می دهیم ، زیرا بهترین سطح حفاظت را فراهم می کند.

شما می توانید برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را به هر حال که می خواهید برنامه ریزی کنید. این شامل تنظیم پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی یا ماهیانه ، به علاوه محدود کردن نسخه پشتیبان تهیه مداوم برای ساعات مشخصی از روز است.

می توانید به ShadowProtect بگویید که قبل از تهیه نسخه پشتیبان تهیه پرونده های خود را فشرده سازی کنید تا فضای ذخیره سازی نیز کاهش یابد.

برگه پیشرفته به شما امکان می دهد گزینه های دیگری مانند:

 • پهنای باند پراکنده برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده می کرد
 • اسکریپت های قبل و بعد از کار را ایجاد کنید
 • تصاویر را در حجم های کوچکتر تقسیم کنید
 • نسخه های قبلی را حفظ کنید
 • نسخه پشتیبان تهیه کامل کنید و افزایشی را حذف کنید

در کل ، لیست ویژگی های ارائه شده توسط ShadowProtect با وجود عدم امکان تهیه نسخه پشتیبان از فایل مبتنی بر ، اشکالی ندارد. با این وجود بدون ادغام بهتر ابر ، مگر اینکه به دنبال یک ابزار پشتیبان محلی باشید ، سودمندی آن محدود است.

Macrium Reflex 7

انعکاس 7 به شما امکان می دهد از ابزار دسک تاپ خود نسخه پشتیبان تهیه شده مبتنی بر پرونده و تصویر را انجام دهید. گرچه به عنوان رابط های CloudBerry Backup و Acronis Backup 12 کاملاً جذاب نیست (از نظر اندازه جعبه ، پیکسل است و از اندازه های مختلفی استفاده می کند) ، تجربه ای بسیار بهتر از ShadowProtect را ارائه می دهد.

با تهیه نسخه پشتیبان از فایل ، می توانید پوشه های مشخصی را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما نمی توانید پرونده ها را برچسب گذاری کنید. اگر می خواهید از همه فایلها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، می توانید از انواع فایل های خاص نسخه پشتیبان تهیه کنید یا انواع فایل های خاص را حذف کنید.

Macrium سرویس ذخیره سازی ابری خاص خود را ندارد. همچنین ، این ابزار به شما امکان نمی دهد تا با گزینه های پیشرفته ذخیره سازی cloud مانند Amazon S3 ادغام شوید. بنابراین وقتی نوبت به گزینه های پشتیبان گیری می رسد ، شما در کاری که می توانید انجام دهید بسیار محدود هستید.

در طی مراحل ایجاد نسخه پشتیبان ، از شما خواسته می شود یک پوشه مقصد را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. این می تواند یک پوشه محلی یا یک درایو خارجی باشد.

اگر واقعاً می خواهید از فضای ذخیره ابری نسخه پشتیبان تهیه کنید ، می توانید یک مکان پوشه همگام سازی را نیز انتخاب کنید. انجام این کار به شما امکان می دهد تا محتوای خود را به راه حل ذخیره سازی ابری خود برسانید ، خواه Dropbox ، OneDrive ، Sync.com یا سرویس دیگری که یک پوشه همگام سازی ایجاد می کند (Amazon S3 ، Azure و Google Cloud نیستند).

ما با ارسال برخی پرونده ها به Microsoft OneDrive فرایند را آزمایش کردیم و هیچ مشکلی را تجربه نکردیم. با این حال ، این روش نسبت به قابلیت های پیچیده تر ادغام CloudBerry Backup با مقایسه بیشتر ، دست و پا چلفتی است.

نکته جالب در مورد Macrium این است که می تواند بکاپ گیری کامل ، دیفرانسیل و افزایشی از پرونده های شما را انجام دهد و می توانید به آن بگویید که نسخه های زیادی از هر کدام را که می خواهید حفظ کنید..

تهیه نسخه پشتیبان کامل به صورت پیش فرض در هر ماه ، یک بار در هفته و روزانه افزایشی. با این حال ، بازتاب 7 به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را تقریباً به هر صورت که دوست دارید تنظیم کنید.

ویژگی های اضافی شامل موارد زیر است:

 • قبل از ارسال آنها به نسخه پشتیبان ، فایل ها را فشرده کنید
 • پشتیبان گیری از گاز دریچه برای کاهش تأثیر در منابع سیستم
 • هارد دیسک خود را بر روی درایو دیگری کلون کنید
 • برای بازیابی دستگاههای غیر بوت ، یک درایو USB قابل بوت ایجاد کنید

دور دو فکر

اگر می خواهید آن را به عنوان مدرسه قدیمی نگه دارید ، Reflect 7 ابزاری برای شماست. این کار با تهیه پشتیبان محلی کار خوبی انجام می دهد و تجربه کاربری کاملی را در مقایسه با ShadowProtect ارائه می دهد.

با این حال ، واقعیت این است که محدودیت های هر دو سرویس باعث می شود تا دو مسابقه دو اسب برگزار شود.

هر دو نسخه پشتیبان CloudBerry و Acronis Backup 12 تجربیات عالی کاربر را ارائه می دهند. کاربرانی که می خواهند سریع از خواب بلند شوند و کار کنند ممکن است احساس کنند که Acronis دارای بستر ذخیره سازی ابری خاص خود است ، بنابراین نیازی نیست که به خرید بروید.

با این حال ، کسانی که مقیاس پذیری و انتخاب را ترجیح می دهند ، CloudBerry Backup را محصولی بسیار برتر خواهند یافت. علاوه بر این ، CloudBerry Backup دارای ویژگی های بیشتری برای محدود کردن تأثیر منابع فرآیندهای پشتیبان شما است.

دور دو برنده: پشتیبان گیری CloudBerry

دور سوم: امنیت

در ادامه ، قابلیت های رمزگذاری را بررسی خواهیم کرد. رمزگذاری به شما امکان می دهد داده های خود را قبل از ارسال به فضای محلی یا از راه دور بپیچانید. از اهمیت ویژه ای در ذخیره سازی ابر برخوردار است. در حالی که بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری داده ها را در مراکز داده سخت کار شده برای مقاومت در برابر نقض ذخیره می کنند ، جرایم سایبری رو به افزایش است.

پشتیبان گیری CloudBerry

CloudBerry Backup می تواند محتوای شما را قبل از ارسال آن به فضای ذخیره سازی ابری یا محلی رمزگذاری کند. می توانید بین AES-128 ، AES-192 و AES-256 را انتخاب کنید. این امر به ویژه برای جفت شدن با سرویس های ابری که مانند شما Backblaze B2 برای شما رمزگذاری نمی کنند ، مفید است.

رمزگذاری طرف Client مانند این بدان معنی است که برای ایمن نگه داشتن محتوای خود ، لازم نیست به خدمات ذخیره سازی cloud خود اعتماد کنید. شما کلید رمزگذاری خود را کنترل می کنید و سرویس هرگز نمی داند چیست.

اگر سرویس ذخیره سازی cloud رمزگذاری سمت سرور را ارائه دهد ، می توانید آن گزینه ها را از جادوگر طرح تهیه نسخه پشتیبان نیز پیکربندی کنید. اکثر راه حل های مناسب ذخیره سازی ابری برای مشاغل نیز از AES استفاده می کنند. این شامل آمازون S3 ، لاجوردی و Google Cloud است.

یکی دیگر از مزیت های امنیتی نسخه پشتیبان CloudBerry این است که اگر ارائه دهنده ذخیره سازی ابری شما یکی از خدمات مدیریت کلیدی (KMS) را استفاده می کند می توانید استفاده کنید..

KMS به شما امکان می دهد کلیدهای ذخیره ابری سازمان خود را ایجاد و مدیریت کنید. در حالی که ارائه دهنده هنوز کلیدها را در اختیار دارد ، KMS به شما امکان می دهد تا به سرعت آنها را تغییر دهید و بر استفاده از کلید نظارت داشته باشید. برای صنایع با مقررات رعایت دقیق ، KMS معمولاً یک ویژگی ضروری است.

هر دو Amazon (Amazon KMS) و Google (Cloud KMS) این ویژگی را با قیمتی اندک ارائه می دهند. طبق گزارش ها لاجورد بر روی یک کار می کند.

پشتیبان گیری Acronis 12

پشتیبان گیری Acronis همچنین از AES استفاده می کند. شما می توانید بین رمزگذاری 128- ، 192- و 256 بیتی انتخاب کنید ، اما می توانید وقتی اولین برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را ایجاد کنید ، این انتخاب را انجام دهید. همچنین می توانید به هیچ وجه پرونده های خود را رمزگذاری نکنید.

مسئله بزرگتر این است که اگر رمزگذاری را با Backup 12 فعال کنید ، باید رمزعبور خود را تنظیم کنید. این بدان معنی است که فقط رمزگذاری سمت مشتری و نه رمزگذاری سمت سرور در دسترس است.

در حالی که ما توصیه می کنیم کلید رمزنگاری خود را تنظیم کنید ، ما همچنین گزینه ها را ترجیح می دهیم. مشکل اصلی کلید رمزگذاری طرف مشتری این است که اگر کلید خود را گم کنید ، Acronis نمی تواند آن را بازیابی یا تنظیم مجدد کند برای شما: شما به خوبی از اطلاعات خود قفل نمی شوید.

Acronis همچنین KMS ندارد ، به این معنی که رعایت آن عالی نیست.

StorageCraft ShadowProtect SPX

ShadowProtect SPX به شما امکان می دهد تمام داده های خود را قبل از ارسال به ذخیره ، رمزگذاری کنید. گزینه های رمزگذاری شامل AES-128 و AES-256 است. گزینه ای برای رمزگذاری RC4-128 نیز وجود دارد که ، در عین حال ایمن نیست ، اما سرعت انتقال سریع تری نسبت به AES به شما می دهد.

اگر رمزگذاری را تنظیم کنید ، لازم است یک رمزعبور نیز ایجاد کنید.

اگر رمزگذاری را هنگام تنظیم اضافه نمی کنید ، ShadowProtect اجازه نمی دهد بعداً آن را اضافه کنید. گزینه ای برای رمزگذاری نام پرونده ها نیز وجود ندارد.

Macrium Reflex 7

مانند سه محصول دیگر ، Reflect 7 از پروتکل AES مورد علاقه برای محافظت از پرونده های خود در صورت انتخاب استفاده می کند. سطوح رمزگذاری شامل 128- ، 192- و 256 بیتی است.

اگر محتوا را به پوشه همگام سازی خود ارسال می کنید ، این یک روش خوب برای اضافه کردن رمزگذاری سمت مشتری به خدماتی است که معمولاً مانند Google Drive آن را پشتیبانی نمی کنند (برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس عالی ، بررسی Google Drive ما را بررسی کنید).

برخلاف Acronis و ShadowProtect ، اگر در زمان راه اندازی این کار را نکنید ، می توانید بعداً به عقب برگردید و رمزگذاری را اضافه کنید. همچنین می توانید سطح رمزگذاری را تغییر داده و رمز عبور خود را تغییر دهید.

دور سه فکر

ShadowProtect SPX و Acronis Backup 12 هر دو شما را مجبور می كنند كه هنگام تهیه برنامه پشتیبان خود گزینه های رمزگذاری خود را تنظیم كنید. اگر تصمیم دارید بعدا رمزگذاری اضافه کنید ، باید از ابتدا شروع کنید. ما همچنین این واقعیت را دوست نداریم که Acronis SSE را ارائه نمی دهد.

پیکربندی امنیت با Reflect 7 راحتی بیشتری نسبت به ShadowProtect یا Backup 12 ارائه می دهد ، اما رتبه بندی آن در مقابل CloudBerry دشوار است.

مزیت CloudBerry Backup هنگام امنیت پرونده یکبار دیگر از انعطاف پذیری ابزار ناشی می شود. امکان نه تنها رمزگذاری فایلها در سمت مشتری ، بلکه جفت کردن ابزار با سرویس ابری که مزایای دیگری مانند مدیریت کلید را دارد ، برنده CloudBerry Backup دور سوم مستقیم آن است..

دور سوم برنده: CloudBerry نسخه پشتیبان تهیه

دور چهارم: پشتیبانی

در دور چهارم و پایانی ما ، بررسی خواهیم کرد که هر یک از این چهار سرویس تا چه اندازه برای پشتیبانی از مشتریان می روند. ما در پورتال های پشتیبانی پشتیبانی خواهیم کرد ، و نقاط لمس مستقیم و عمق منابع DIY را ارزیابی می کنیم (به عنوان مثال ، آموزش ها ، راهنماهای عیب یابی و انجمن ها).

پشتیبان گیری CloudBerry

CloudBerry Lab یک پایه دانش کاملی را ارائه می دهد که در آن می توانید مقالات پشتیبانی را در طیف وسیعی از موضوعاتی که توسط مهندسین پشتیبانی و کاربران دیگر نوشته شده است جستجو کنید..

در حالی که پایگاه دانش مربوط به تمام محصولات CloudBerry Lab است ، صفحه سؤالات متداول و صفحه اسناد پشتیبانی نیز فقط برای نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry وجود دارد.

اگر در یافتن پاسخ در این منابع مشکل دارید ، مرکز کمکهای CloudBerry Lab به شما امکان می دهد تا به تکنسین ها و جامعه کاربر دسترسی پیدا کنید. از این صفحه ، شما سه گزینه برای درخواست کمک دارید:

 • بلیط پشتیبانی را ثبت کنید
 • سوالی در Reddit ارسال کنید
 • سوالی در Default Server ارسال کنید

پشتیبانی بلیط فقط برای پرداخت مشتری است و آخر هفته ها در دسترس نیست. زمان گردش مالی برای بلیط ها بسیار خوب است ، که در طول روزهای هفته در زیر دو ساعت ارائه می شود. در طول تعطیلات آخر هفته ، شما هنوز هم پاسخی دریافت خواهید کرد اما ممکن است چند ساعت دیگر صبر کنید.

ما از این واقعیت قدردانی می کنیم که می توانید وضعیت بلیط خود را در صفحه پشتیبانی CloudBerry Lab بررسی کنید. این مسئله شما را از این سوال باز می دارد که آیا درخواست شما قبلاً دریافت شده است یا خیر.

ارسال سوالات خود در Reddit و Fault Server اغلب به پاسخ سریع تری منجر می شود زیرا می توانید علاوه بر تکنسین های CloudBerry Lab ، از کاربران کمک بگیرید. اغلب اوقات ، سوالات شلوغی منجر به راه حل های خلاقانه تر نیز می شوند ، زیرا شما می توانید مغز بیشتری را برای این مشکل ایجاد کنید.

در حالی که بسیار خوب است ، ما دوست داریم که حتی در ساعات کاری بتوانیم با یک شخص زنده در آزمایشگاه CloudBerry ارتباط برقرار کنیم. بنابراین ، چت زنده یا پشتیبانی تلفنی قدردانی می شود. با این حال ، زمان نوبت دهی به گونه‌ای است که عدم وجود آن دو کانال به اندازه برخی خدمات مهم نیست.

پشتیبان گیری Acronis 12

در حالی که صفحه پشتیبانی مشتری Acronis دارای اسناد .pdf برای تمام محصولات خود است ، یافتن اطلاعات در مورد Backup 12 به لطف سازماندهی و جستجوی خوب آسان می شود. Acronis همچنین برای کلیه محصولات خود برای یادگیرندگان تصویری آموزش ویدیویی دارد.

به علاوه ، یک صفحه اختصاصی برای Backup 12 وجود دارد که هم فهرست مطالب و هم فهرست آن را در بر می گیرد. اسناد در صفحه اختصاصی به جای PDF در HTML است.

برای تماس مستقیم ، Acronis دارای مراکز تماس با پشتیبانی مشتری با شماره تماس اختصاصی برای پرداخت مشتریان در سراسر جهان است. اگر ترجیح می دهید به جای گفتگو تایپ کنید ، حتی پشتیبانی چت زنده نیز وجود دارد. هر دو کانال به طور کلی طی چند دقیقه شما را با یک فرد زنده در تماس قرار می دهند و 24/7 در دسترس هستند.

اگر ترجیح می دهید ایده های دیگر کاربران را گزاف گویی کنید ، Acronis یک انجمن کاربر نیز دارد.

سرانجام ، پشتیبانی ایمیل در دسترس است ، اگرچه در آن مسیر حرکت می کنید ممکن است منتظر دو یا سه روز برای پاسخ باشید.

به طور کلی ، دستگیره های آکرونیس خیلی خوب پشتیبانی می کنند.

StorageCraft ShadowProtect SPX

StorageCraft یک پورتال پشتیبانی گسترده را شامل می شود که شامل بخش هایی برای یک دانش دانش بنیان ، سؤالات متداول ، اسناد مربوط به محصول ، برگه های سفید ، درخواست ویژگی ها و یک انجمن کاربر.

پایگاه دانش قابل جستجو است یا می توانید مقالات را تا تاریخ ارسال مرور کنید. طبقه بندی خوب خواهد بود ، هرچند ، پیدا کردن آنچه می خواهید کمی سخت باشد.

مسئله بزرگتر این است که اسناد موجود کاملاً عمیق یا کاملاً واضح نوشته نشده است. بیشتر منابع توسط مهندسین فنی نوشته شده و مانند دستورالعمل های Ikea خوانده می شوند. ضبط بیشتر صفحه و نوشتن واضح تر ، مسیری طولانی را برای بهبود پشتیبانی محصول طی می کند.

اگر نمی توانید آنچه را که به دنبال آن هستید می یابید ، ممکن است انجمن پشتیبانی کاربر کمک کند. با این حال ، فعالیت در انجمن پراکنده است ، با ارسال پست های کاربران فقط هر چند هفته یکبار ساخته می شود. استفاده نادر ممکن است به این دلیل باشد که خود StorageCraft نسبت به پاسخ دادن به ارسال ها بسیار ملایم است.

StorageCraft اما پشتیبانی مستقیم از طریق ایمیل ارائه می دهد. ما سوالات آزمایشی را اخراج کردیم و در طی 24 ساعت پاسخی دریافت کردیم. پاسخ ، از طرف یک نماینده پشتیبانی از سطح پایین آمده است که وظیفه ما این بود که از ما بخواهیم “از KB های زیر برای جمع آوری پرونده های DTX استفاده کنیم” (متشکرم ، Zach) برای تکنسین های پشتیبانی.

پشتیبانی فنی واقعی زمان بسیار طولانی تری است که اغلب تا یک هفته طول می کشد. به نظر می رسد که تکنسین ها بسیار کارگر هستند ، که با توجه به ترکیب UI طراحی ضعیف و منابع عصبی ، تعجب آور نیست.

احتمالاً جای تعجب ندارد که StorageCraft پشتیبانی زنده را ارائه نمی دهد.

Macrium Reflex 7

Macrium یک پایگاه دانش کامل و به راحتی قابل جستجو را ارائه می دهد که مستندات مفصلی برای Reflect 7. فراهم می کند. توضیحات با دستورالعمل ها و تصاویر مرحله به مرحله تقویت می شوند..

اگر نمی توانید در آنجا پاسخی پیدا کنید ، فروم کاربر Macrium مکان مناسبی برای نگاه بعدی است. شما پاسخ های زیادی از Macrium در آنجا مشاهده نخواهید کرد ، اما این خوب است. کاربران دیگر به طور فعال پاسخ می دهند و بسیار مفید هستند.

برای پرداخت مشتری ، پشتیبانی مستقیم از طریق سیستم بلیط انجام می شود. پاسخ ها به طور معمول طی 24 ساعت در روزهای هفته می رسند.

اگر به حمایت منظم تری نیاز دارید ، می توانید پشتیبانی حق بیمه را با قیمت 13.80 دلار در ماه خریداری کنید. این به شما پاسخ 24/7 بلیط و پشتیبانی تلفنی را می دهد.

دور چهار اندیشه

هر چهار سرویس پایگاه های دانش ارائه می دهند ، اما وضوح و عمق آن کاملاً واضح است..

گزینه های پشتیبانی Macrium کاملاً مناسب هستند و ما گزینه پشتیبانی 24/7 تلفنی را حتی اگر مجبور به پرداخت هزینه آن باشید ، قدردانی می کنیم. این چیزی است که ما می خواهیم آزمایشگاه CloudBerry ارائه دهد.

با این حال ، اگر شما به دنبال آمازون S3 ، Azure یا یک سرویس ذخیره سازی مشابه cloud هستید تا با CloudBerry Backup همبستگی خود را جفت کنید ، این گزینه ها به طور کلی پشتیبانی کاملی از تولید را ارائه می دهند که شامل کمک به شما در ابزارهای شخص ثالث است. بنابراین ، پشتیبانی زنده با آزمایشگاه CloudBerry کاملاً لازم نیست ، بلکه با ابزاری مانند Acronis ، که حافظه ابری خود را تأمین می کند.

ما واقعاً دوست داریم که CloudBerry Lab در هر دو انجمن Reddit و Server Fault کار کرده باشد ، زیرا این ابزارها تمایل دارند چشم های بیشتری را نسبت به یک انجمن کاربر بومی ایجاد کنند..

همه آنچه گفته شد ، سخت نیست جایزه این دوره را به Acronis صرفاً بر اساس سریع چت زنده و شبکه تماس تلفنی گسترده آن اختصاص دهید.

برنده دور چهارم: Acronis Backup 12

حکم

آیا با سه پیروزی دور و نزدیک به جنگ چهارم ، آیا می توانیم هرکدام از این چهار سرویس غیر از CloudBerry Backup را برنده اعلام کنیم؟ جواب یک تأکید “نه” است.

پشتیبان گیری CloudBerry شکست فراری را بدست می آورد زیرا مدل پشتیبان تهیه شده توسط CloudBerry Lab به انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری و کنترل هزینه بیشتر از سایر ابزارهای رقابتی موجود در بازار است. به همین دلایل و تجربه‌ی کاربر خارق العاده است که علاوه بر بهترین ابزار پشتیبان تهیه شده مبتنی بر تصویر ، ما همچنین CloudBerry Backup را به عنوان بهترین نسخه پشتیبان از Windows Server معرفی کردیم.

خراشنده سر واقعی انتخاب چندانی برای تهیه نسخه پشتیبان از CloudBerry پشتیبان Acronis Backup 12 نیست (و صادقانه بگوییم ، Macrium 7 یک سوم دور را به پایان رساند و ShadowProtect هرگز مسابقه را به پایان نرساند) بلکه می داند که بیش از 20 سرویس ذخیره سازی ابری برای ادغام با آن.

اگر می خواهید در مورد کارهای ادغام ذخیره سازی cloud با CloudBerry Backup اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ممکن است شما علاقه مند باشید:

 • راهنمای مبتدی درباره چگونگی تهیه نسخه پشتیبان ابری با Amazon S3 کار می کند
 • راهنمای مبتدی درباره چگونگی تهیه نسخه پشتیبان ابری با Microsoft Azure Works

البته ، اگر قبلاً فراموش نکرده اید ، بررسی بررسی پشتیبان CloudBerry ما را فراموش نکنید.

تشکر بابت همراهی با ما. اگر سؤال یا نظر دارید ، دوست داریم در نظرات زیر از شما بشنویم. ممنون که خوندید.

برنده نهایی: نسخه پشتیبان تهیه CloudBerry

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map