نقد و بررسی Huddle – به روز شده در سال 2020

نقد و بررسی هودل

سرویسی که به اندازه یک ارائه دهنده EFSS یک برنامه مدیریت وظیفه است ، Huddle احتمالاً طرفداران وفادار با برخی از آنها کسب خواهد کرد ، در حالی که دیگران را با همان سرعتی دور می کند. بررسی کامل Huddle را برای جزئیات بیشتر بخوانید.


بهترین EFSS

Huddle یک سرویس جالب در لندن است که هدف آن همکاری و مدیریت اسناد است. این برای شرکت های بزرگ که فکر پرداخت هزینه زیادی برای یک ابزار همکاری عالی ندارند ، مناسب ترین است. اگرچه شبیه به بهترین خدمات EFSS ما است ، Huddle EFSS واقعی نیست ، بنابراین مطمئن باشید که در طول بررسی این نکته را در نظر داشته باشید.

اگر فکر می کنید به همین دلیل ممکن است بهترین ابزار برای شما نباشد ، در استفاده از سرویس EFSS یا یکی از سرویس های بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما برای جمع آوری تیم ها ، از استفاده از سرویس EFSS استفاده کنید..

گفت: هادل بدون نقاط قوت آن نیست. این ذخیره سازی محتوا را با قابلیت های مدیریت پرونده و پرونده ها ترکیب می کند ، این امر به مشاغلی که می خواهند نحوه کار تیم های خود بر روی پروژه ها را ساده تر و بهبود بخشند ، جذاب می شود.. 

همچنین دارای یک تجربه کاربری خوب ، به اشتراک گذاری فایلها و پوشه ها ، ابزارهای تولیدی بومی و ادغام مایکروسافت آفیس است. علاوه بر این ، پشتیبانی عالی آن در صورت مواجه شدن با مشکلی به شما کمک می کند. 

با این حال ، نقاط ضعفی وجود دارد ، از جمله برچسب قیمت سنگین ، قابلیت همگام سازی محدود و تعداد کمی از قابلیت های مدیریت کاربر. اگر به نظر نمی رسد که این مشکلات بزرگی برای شما به همراه داشته باشد ، در بخش های زیر در مورد جزئیات درباره Huddle بیشتر بخوانید..

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Huddle

قیمت گذاری

Huddle بهترین قیمت ها در بازار را ندارد. در حقیقت ، به خدمات با بهترین ارزش نزدیک نمی شوید. با این حال ، دو برنامه وجود دارد که با ارائه مجوزهای رایگان کاربر خارجی ، قیمت بالایی را در نظر می گیرند. به علاوه ، اگر مشاغل بزرگتری هستید ، گرانترین طرح ممکن است مناسب باشد ، که باعث می شود صدای جنجالهای بیشتری برای جلبک خود داشته باشید.

قیمت Huddle از 10 دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می شود و بستگی به اندازه شرکت شما دارد. چهار طرح ارائه شده است: Huddle Starter ، Huddle Huddle، Huddle Plus و Huddle Premier.

طرح Huddle Starter با هزینه 180 دلار در هر ماه و فقط 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی و گزینه ایجاد 100 محل کار فراهم می شود. این می تواند 10 تا 99 کارمند را در خود جای دهد و حداکثر اندازه پرونده را با 2 گیگابایت در اختیار شما قرار دهد.

برای فضای بیشتر برای ذخیره سازی ، اندازه پرونده بزرگتر و سایر ویژگی ها ، می توانید در برنامه Huddle Huddle مشترک شوید. با استفاده از آن ، شما 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، حداکثر اندازه پرونده 20 گیگابایتی ، 500 فضای کار گروهی و مجوزهای کاربر خارجی رایگان در مجموع تا سه برابر تعداد کارمندان خود دریافت می کنید. حداقل به 15 کاربر نیاز دارد و در هر کاربر 240 دلار است.

برنامه Huddle Plus فضای ذخیره سازی را به 1 ترابایت افزایش می دهد و فضای کاری نامحدود و مجوزهای خارجی خارجی را در اختیار شما قرار می دهد که در حدود پنج برابر تعداد کاربران شما است. برای این کار ، شما باید با هر دلار 360 دلار در هر کاربر.

برنامه برتر

اگر نیازهای شما حتی بیشتر شد ، می توانید در برنامه Huddle Premier مشترک شوید. حداقل به 100 کاربر نیاز دارد ، فضای ذخیره سازی نامحدود ، فضای کاری نامحدود و مجوزهای نامحدود کاربر خارجی را فراهم می کند. اما برخلاف دو برنامه قبلی ، شما باید هزینه اضافه کردن کاربران خارجی را بپردازید. گفته می شود ، برای بدست آوردن برآورد قیمت برای این طرح ، باید با هادل تماس بگیرید.

همه برنامه ها تخفیف بیشتری را برای کارمندان بیشتری در اختیار شما قرار می دهند ، بنابراین ممکن است مبلغی را برای هدف قرار دادن حداکثر تعداد کاربرانی که ممکن است بخواهید پرداخت کنند. همچنین برنامه ها از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند که می توانید در این صفحه مرور کنید.

حداقل این قیمت ها شیب دار هستند. با استفاده از مجوزهای خارجی رایگان که با برنامه های Huddle Huddle و Huddle Plus دریافت می کنید ، بیشتر کسب می کنید. 

اگر فکر می کنید این امر خیلی بهتر نشده است یا نمی توانید ارزش پول خود را بدست آورید ، استفاده از OneDrive for Business را در نظر بگیرید. ارزان تر است ، فضای مجزا را برای هر کاربر فراهم می کند ، با سایر برنامه های مایکروسافت ادغام می شود و موارد جانبی دیگری دارد که می توانید در مورد بررسی OneDrive for Business ما در مورد آنها بخوانید.

تجربه ی کاربر

Huddle با ارائه یک تجربه کاربری لذت بخش از طریق سرویس دهنده های رومیزی ، وب و تلفن همراه کار خوبی انجام می دهد. رابط ها واضح و جذاب هستند ، بنابراین می دانید در مرحله بعدی چه باید بکنید.

Huddle یک راه حل EFSS خالص نیست ، اما کلیه مشتری های لازم مانند آن راه حل ها را ارائه می دهد. با این حال ، مشتری دسک تاپ از مدل استاندارد همگام سازی پیروی نمی کند ، که شامل یک پوشه همگام سازی و یک نماد سینی سیستم است. نماد موجود است ، اما پوشه همگام سازی نیست. در عوض ، مشتری دسک تاپ فایل شما را در یک پنجره مناسب نشان می دهد.

huddle-desktop-client

ما می دانیم که این یک راه حل کمی آهسته تر از استفاده از اکسپلورر پرونده شما برای عبور از پرونده ها است. گفته می شود ، مشتری دسک تاپ جدیدترین پرونده های شما را نشان می دهد ، که دسترسی به آنها را آسان می کند. همچنین برای دسترسی سریعتر می توانید فایلها را علامت گذاری کنید. اگر نمی توانید پرونده های خود را به تنهایی پیدا کنید ، می توانید به ویژگی جستجو متکی باشید که به محض شروع تایپ کردن به دنبال فایل ها می باشد.

به طور مشابه ، بارگذاری فایل ها مستلزم انتخاب فایل ها به جای کشیدن و رها کردن آنهاست ، همانطور که می توانید با پوشه های همگام سازی منظم. اگر می خواهید ، با استفاده از پیوندی در سرویس گیرنده دسک تاپ ، می توانید مشتری وب را باز کنید.

huddle-web-client

سرویس گیرنده وب بارگذاری پرونده ها را آسان می کند زیرا شما فقط می توانید در هر نقطه بکشید و رها کنید. این ممکن است به نظر بزرگ نرسد ، اما بسیاری از خدمات به شما نیاز دارند که یک منطقه یا پنجره خاص را هدف قرار دهید. هادل برای کسانی که چنین رویکردی را می خواهند ، پیشنهاد می کند. به علاوه ، می توانید یک پوشه را بارگذاری کنید.

مشاهده فایلها

بعد از بارگذاری پرونده های خود ، Huddle آنها را در یک صفحه مرکزی در لیست یا نمای شبکه نشان می دهد. نوار کناری سمت چپ به شما امکان می دهد تا برنامه را حرکت دهید ، در حالی که نوار بالا به شما امکان می دهد به پرونده ها ، نشانک های اخیر و جستجوی فایل ها دسترسی پیدا کنید. نوار کناری سمت راست شما را قادر می سازد در پوشه فعلی اقداماتی انجام دهید و پرونده ها و پوشه های جدید ایجاد کنید. 

می توانید با کلیک راست بر روی آنها ، کلیک بر روی سه نقطه مرتبط با یک فایل یا انتخاب چندین فایل و انجام یک عمل از نوار کناری سمت راست ، اقدامات مربوط به پرونده را انجام دهید..

مشتری وب واضح ، نرم و صاف ، جذاب است و از فضای منفی زیادی استفاده می کند. با تشکر از آن ، شما در مورد آنچه باید انجام دهید ضرر نخواهید داشت.

اگر در حال حرکت هستید ، می توانید از برنامه تلفن همراه برای دسترسی به پرونده های خود ، آپلود آنها یا ایجاد یک پوشه جدید استفاده کنید ، اما فایل ایجاد نکنید. این از سودمندی آن کاسته می شود ، بنابراین هنگامی که روی دسک تاپ خود نیستید برای ایجاد پرونده باید از مشتری وب استفاده کنید.

گفته می شود ، این برنامه به شما امکان می دهد پرونده های اخیر ، فعالیت های فضای کاری و وظایفی را که برای شما تعیین شده است ، مشاهده کنید. علاوه بر این ، می توانید فایل ها را جستجو کنید ، اعلان ها را مشاهده کنید و به نشانک های خود دسترسی پیدا کنید. برنامه روشن و آسان برای استفاده است.

مدیریت کاربر

Huddle از قابلیت های مدیریتی کاربر برخوردار نیست زیرا عناصر اصلی آن وجود ندارد ، مانند اختصاص نقش های مختلف به کاربران ، مدیریت مجوزهای کاربر در سطح کاربر و تهیه گزارش. با این حال ، برخی از ویژگی ها وجود دارد ، که ما در زیر به آنها می پردازیم.

huddle-دعوت-کاربران

مانند خدمات EFSS ، شما باید کاربران را به عضویت در خود دعوت کنید تا بتوانید آنها را مدیریت کنید. Huddle یک رابط کاربری ساده برای دعوت افراد دارد. بعد از اینکه دعوت شما را پذیرفتند ، آنها جزئی از تیم شما خواهند بود. 

شما می توانید به طور همزمان کاربران را به بسیاری از تیم ها دعوت کنید ، اما هیچ یک از مجوزهای آنها را نمی توانید تنظیم کنید. برای انجام این کار ، باید بر روی دکمه “تنظیمات” در نوار کناری سمت چپ و سپس تب “کاربران” کلیک کنید. سپس ، می توانید تیم هایی را که کاربران در آن قرار دارند اصلاح کنید ، آنها را مدیر کنید و آنها را از فضای کاری حذف کنید.

علاوه بر این ، می توانید امتیازات کاربران را کنترل کنید ، آنچه که کاربران می توانند در سطح کار انجام دهند را کنترل می کنند. این امتیازات شامل ایجاد پوشه ، ایجاد پیوند عمومی توسط ویراستاران و فعال کردن Office آنلاین ، شکلک ها و مقایسه کلمه است.

اگرچه در مقایسه با راه حل های EFSS ، مدیریت کاربر Huddle مطلوب زیادی را می گذارد. نقش “مدیر” تنها شخصی است که می توانید اختصاص دهید ، شما نمی توانید مجوزها را به صورت مبتنی بر هر کاربر مدیریت کنید و هیچ گزارشی وجود ندارد که شما بتوانید برای دریافت نمای کلی از آنچه کاربرانتان انجام می دهند ، تولید کنید. برای همین ، شما باید به خوراک فعالیت تکیه کنید ، اما این یک جایگزین ضعیف است.

اگر به گزینه های مدیریت پیشرفته تر کاربر نیاز دارید ، با توجه به امتحان کردن Citrix ShareFile سعی کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی Citrix ShareFile ما کسب کنید.

پوشه & اشتراک گذاری پرونده

Huddle یک ویژگی اشتراک گذاری ساده را ارائه می دهد ، که این کار را انجام می دهد اما به شما امکان نمی دهد گزینه های کنترل محتوا را به اشتراک بگذارید. با این وجود ، می توانید با اختصاص یکی از چندین مجوز ، تیم ها را به پوشه های مشترک خود دسترسی پیدا کنید.

Huddle به شما امکان می دهد فایل ها و پوشه ها را با استفاده از وب یا سرویس گیرندگان تلفن همراه به اشتراک بگذارید. ساده ترین راه برای انجام این کار ، کلیک راست بر روی یک فایل یا پوشه و انتخاب “اشتراک” است. در هر دو مورد ، یک پنجره باز می شود ، که به شما امکان می دهد کاربرانی را که می خواهید محتوای خود را با آنها به اشتراک بگذارید ، اضافه کنید.

huddle-web-sharing

اضافه کردن کاربران آسان است زیرا فقط باید کاربر را از لیست کلیک کنید. به علاوه ، می توانید با وارد کردن نام آنها در نوار جستجو ، کاربران را به سرعت پیدا کنید. همچنین می توانید پیامی را به اشتراک بگذارید. پس از اتمام ، می توانید روی “اشتراک” کلیک کنید. 

هیچ راهی برای مشخص کردن مجوزهای سهم در سطح فردی وجود ندارد. این منطقی است ، با توجه به اینکه Huddle حول تیم های کاربران می چرخد ​​، اما وقتی می خواهید پرونده هایی را با کاربرانی به اشتراک بگذارید که از امتیازات مشابه تیمشان برخوردار نیستند ، یک افزودنی مفید خواهد بود.. 

مکانهای کاری Huddle

همچنین امکان دسترسی به پرونده ها هنگام به اشتراک گذاری با کاربران خارجی وجود ندارد ، اما Huddle کاربران را به “مکانهای کاری” اختصاصی که باید کاربران را به آنها دعوت کنید ، جدا می کند. این امر به حفظ امنیت و كنترل بر افرادی كه می توانند فایلها را ببینند و ویرایش كنند ، كمك می كند ، و این امر باعث می شود گزینه های كلاسیك كنترل محتوای آنچنان كه لازم نباشد ، انجام دهند. 

علاوه بر این ، یک فضای کاری به شما امکان می دهد تا از همکاران خارجی دعوت کنید. ما در قسمت “ابزارهای بهره وری” در زیر درباره فضای کاری بیشتر صحبت خواهیم کرد.

دسترسی huddle-team

با این وجود می توانید دسترسی به تیم را برای پوشه های خاص مشخص کنید. در صورت انجام این کار ، می توانید یکی از چندین مجوز برای تیم های کاربران تعیین کنید:

 • بدون دسترسی: نمی توانید یک پوشه و زیر پوشه های آن را ببینید یا به آن دسترسی پیدا کنید
 • مشاهده گر (فقط آنلاین): می تواند محتوا را فقط در Huddle مشاهده کند و نمی تواند محتوا را بارگیری ، کپی یا انتقال کند
 • مشاهده گر: می تواند علاوه بر Huddle ، محتوای موجود در برنامه ها را مشاهده ، بارگیری و باز کند
 • ویرایشگر: می توانید محتوای دیگر برنامه ها را مشاهده ، بارگیری ، اضافه و به روز کنید

درخواست های huddle-file

اگر می خواهید از دیگران سهم بگیرید ، می توانید با ایجاد یک پرونده پرونده این کار را انجام دهید. برای انجام این کار ، باید مشخص کنید که کدام پرونده ها را می خواهید ، به کجا باید بروید ، چه کسی باید فایل ها را تهیه کند و چه مدت پرونده ها باید در دسترس باشد. این یک ویژگی مفید و پیشرفته تر در مقایسه با درخواست پرونده های استاندارد است.

برنامه تلفن همراه شما را قادر نمی سازد که تنظیمات دسترسی به پوشه را نیشگون گرفتن و کشیدن کنید ، اما می توانید از آن برای به اشتراک گذاری فایلها استفاده کنید. باید یک پرونده را باز کنید ، روی دکمه فلش ضربه بزنید و افرادی را که می خواهید با آن به اشتراک بگذارید انتخاب کنید.

اگر برای اشتراک گذاری به یک راه حل جامع تر نیاز دارید ، FileCloud را توصیه می کنیم. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از گزینه های کنترل محتوا ، سهام خود را ایمن کنید و به شما امکان می دهد تا از دسک تاپ به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید در مورد اشتراک گذاری و سایر ویژگی های آن بیشتر بدانید ، بررسی FileCloud ما را بخوانید.

همگام سازی

Huddle از مدل کلاسیک همگام سازی استفاده نمی کند و مشتری دسک تاپ هنگام بارگیری پرونده های فشرده شده مشکل دارد. همچنین راهی برای کشیدن و رها کردن پرونده های شما وجود ندارد ، بنابراین باید به صورت دستی آنها را انتخاب و انتخاب کنید.

از آنجا که Huddle از یک پوشه همگام سازی استفاده نمی کند ، شما قادر نخواهید بود که کدام پرونده ها یا پوشه ها را برای همگام سازی با ابر انتخاب کنید. در حقیقت ، هادل مانند درایو شبکه کار می کند ، به این معنی که وقتی درخواست باز کردن آن را می دهید ، محتوا را به رایانه شما منتقل می کند. این به شما در صرفه جویی در فضای کمکی کمک می کند ، اما به شما امکان نمی دهد تا در حالت آفلاین بودن روی پرونده های خود کار کنید.

huddle-desktop-upload

از آنجا که به راحتی نمی توانید پرونده ها را بکشید و رها کنید ، باید سرویس گیرنده دسک تاپ را باز کنید و روی نماد بارگذاری کوچک در بالا کلیک کنید. این دیالوگ را باز می کند و به شما امکان می دهد پرونده هایی را که می خواهید بارگذاری کنید انتخاب کنید. برای آزمایش نحوه کار همگام سازی و سرعت بارگذاری پرونده ها ، پوشه فشرده شده 1 گیگابایتی خود را برای ذخیره در ابر انتخاب کردیم.

با این حال ، هادل نتوانست آن را بدون هیچ مشکلی بارگذاری کند ، و ما پیامی دریافت کردیم که می گوید “مشکلی پیش آمد”. هنوز پرونده های دیگر را بدون هیچ مشکلی بارگذاری کردیم.

پس از همگام سازی پرونده ها با دسک تاپ ، می توانید آنها را در حالت “فقط خواندنی” و “ویرایش و قفل” باز کنید. به لطف استفاده از الگوریتم همگام سازی سطح بلوک ، ویرایش فایل سریع خواهد بود. با این کار مدت زمان بارگذاری پرونده ها کاهش می یابد زیرا فقط بخشهای تغییر یافته پرونده را بارگذاری می کند ، نه کل پرونده.

ابزارهای بهره وری

Huddle کتابخانه ای از برنامه های بهره وری مانند خدمات EFSS را ارائه نمی دهد ، اما با Office Online و همتای دسک تاپ خود ادغام می شود. توجه داشته باشید که برای استفاده از هر یک به مجوز فعال Office 365 احتیاج دارید. به علاوه ، می توانید در اطراف تیم های خاص فضاهای کاری ایجاد کنید که این امر به شما کمک می کند تا منظم تر و پربارتر باشید.

کارهای مختلف

علاوه بر این ، هادل قابلیت های مدیریت وظیفه بومی را فراهم می کند. ایجاد یک کار آسان و نیشگون گرفتن و کشیدن آن به دلخواه آسان است. ابتدا باید از صفحه نوار سمت چپ در سرویس گیرنده وب به صفحه “وظایف” بروید. در مرحله بعد ، می توانید این کار را نامگذاری کنید ، به آن وضعیت دهید ، آن را به شخص اختصاص دهید و تاریخ های شروع و پایان را تهیه کنید.

بعد از ایجاد کارها ، آنها در لیستی نشان داده می شوند که می توانید توسط شخصی که به آنها اختصاص داده شده است ، وضعیت و تاریخ موقت آنها را فیلتر کنید. اگر کارهای زیادی دارید و باید آنها را صادر کنید ، می توانید با ایجاد CSV با آنها این کار را انجام دهید. به علاوه ، وقتی با کارهای زیادی سر و کار دارید ، آسان است که متوجه شوید چه کسی چه کاری را انجام داده است ، بنابراین هادل دنباله ممیزی را ارائه می دهد ، که جزئیات کارها را شرح می دهد.

اگر صاحب شرکت هستید و می خواهید گزینه های مدیریت وظیفه Huddle را با یک راه حل متفاوت مقایسه کنید ، بهترین مقاله نرم افزار مدیریت پروژه ما را ببینید.

Huddle همچنین امکان ایجاد و مدیریت یادداشت ها ، مشابه بهترین برنامه های یادداشت برداری را فراهم می کند. ویرایشگر یادداشت گزینه های زیادی را ارائه نمی دهد ، اما اقدامات دیگری که می توانید انجام دهید شامل ایجاد وظایف متصل به یادداشت ، اضافه کردن نظرات ، مدیریت نسخه ها و فعالیت های پیش نمایش در نت است.. 

بعلاوه ، می توانید تأیید را اضافه کنید ، آن را قفل کنید تا از ویرایش جلوگیری کنید و پیوندی به اشتراک بگذارید. تمام اقدامات ذکر شده برای پرونده های دیگر نیز موجود است.

همه این اقدامات و ویژگی ها در یک فضای منطقی قرار دارند که هادل آن را “فضای کاری” می نامد. می توانید فضاهای کاری با محوریت تیم ، پروژه یا مشتری ایجاد کنید. شما به طور همزمان به یک فضای کاری دسترسی دارید ، اما می توانید به راحتی بین مکانهای کاری که بخشی از آنها هستید یا جابجا شوید یا مکانهای جدیدی ایجاد کنید. 

فضاهای کاری به شما امکان می دهد بدون نیاز به مدیریت مجوزها و حقوق دسترسی ، با مشتریانی که خارج از سازمان شما هستند ارتباط برقرار کنید.

امنیت

امنیت ابری هادل به دلیل داشتن رمزگذاری ، پروتکل ترانزیت و مراکز داده سخت شده ، محکم است. این ، به علاوه احراز هویت دو عاملی آن ، به شما کمک می کند قربانی جرایم سایبری نشوید.

امنیت - امنیت

Huddle با استفاده از پروتکل TLS از رمزنگاری 128 بیتی یا 256 بیتی AES – بسته به مرورگر – برای محافظت از پرونده های شما در هنگام انتقال به مراکز داده خود و AES 256-bit برای محافظت از آنها در هنگام استراحت. 

رمزگذاری خصوصی در دسترس نیست ، اما در صورت تمایل ، باید سعی کنید Egnyte Connect را امتحان کنید. در بررسی Egnyte Connect می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های امنیتی آن کسب کنید.

مراکز داده هادل در ایالات متحده ، اروپا و انگلیس قرار دارد ، بنابراین می توانید منطقه ای را که می خواهید داده های خود را ذخیره کنید انتخاب کنید. بسته به اینکه کدام منطقه را انتخاب کنید ، قوانین و مقررات مختلف ابر اعمال خواهد شد. با این حال ، مراکز داده دارای گواهینامه ISO 27001 هستند ، به این معنی که امنیت اطلاعات کافی را ارائه می دهند. 

علاوه بر این ، مراکز داده دارای اعتبار SAS 70 Type II و SSAE 16 هستند. آنها همچنین نظارت 24/7 ، پرسنل امنیتی در محل ، اسکنرهای بیومتریک و سیستم کارت کارت دارند که حرکت در مرکز داده را محدود می کند..

امنیت شخصی و رمزگذاری مرکز داده اگر کسی شخصی اعتبار شما را بدزدد از شما محافظت نمی کند. برای جلوگیری از این امر ، باید به جای ضعف ، یک رمزعبور قوی داشته باشید. متأسفانه ، هادل به شما در این زمینه كمك نمی كند ، زیرا به شما اجازه نمی دهد الزامات رمزعبور سفارشی را تنظیم كنید. 

با این حال ، می توانید تأیید هویت دو عاملی را فعال کنید ، که با نیاز کاربران به وارد کردن یک کد امنیتی هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا ، از حساب شما محافظت می کند. Huddle همچنین یک ورود به سیستم واحد ارائه می دهد ، که با استفاده از همان اعتبارنامه ای که برای ورود به سیستم های دیگر تجاری خود استفاده می کنید ، به Huddle وارد می شوید..

اگر شخصی دستگاهی را از یکی از کاربران شما سرقت کرد ، می توانید کاربر را از فضای کاری خارج کنید تا همگام سازی پرونده های آینده از این کار غیرفعال شود. پرونده هایی که قبلاً در آن دستگاه همگام سازی شده اند حذف نمی شوند ، اما پاک کردن از راه دور و Huddle شما را قادر می سازد آن را انجام دهید.

پشتیبانی

پایگاه دانش Huddle برای همه مشتریان باز است ، در حالی که چت ، تلفنی و پشتیبانی شبانه روزی فقط برای مشترکین برنامه های Huddle Plus و Huddle Premier در دسترس است. همچنین می توانید درخواست الکترونیکی ارسال کرده و از این طریق کمک بگیرید. ما به ترتیب کوتاه پاسخی دریافت کردیم که نتیجه خوبی است.

راهنما

می توانید با کلیک کردن روی نماد حساب در گوشه بالا سمت راست ، دانش را از مشتری وب باز کنید. شما می توانید پایه دانش را برای مقالاتی که مورد نیاز است جستجو کنید و یا بر اساس دسته بندی آنها مرور کنید. 

این مقالات مختصر ، آسان برای دنبال کردن هستند و تصاویر زیادی برای کمک به شما در کنار هم دارند. پایگاه دانش همچنین به شما امکان می دهد تا برای آموزش ثبت نام کنید ، که در واقع بدان معنی است که می توانید ضبط جلسات آموزشی درخواستی را بارگیری کنید. با این وجود ، فیلمبرداری روش بسیار خوبی برای آموزش کاربران است.

اگر نمی توانید پاسخی پیدا کنید ، می توانید درخواست کمک ارسال کنید. ما ساعت 12:40 دقیقه صبح این کار را انجام دادیم و در حدود یک ساعت جواب دادیم ، که زمان پاسخ بسیار خوبی است. به هیچ وجه امکان پاسخگویی به پاسخ های بسیاری از کاربران وجود ندارد زیرا هیچ تالار گفتگو در انجمن وجود ندارد.

حکم

Huddle یک سرویس شطرنج است. این نقاط قوت بسیاری دارد ، از جمله تجربه کاربری خوب ، ابزارهای تولیدی بومی ، امنیت قوی و پشتیبانی عالی. با این وجود ضعف های مختلفی نیز دارد ، از جمله برنامه های گران قیمت ، همگام سازی محدود و قابلیت های مدیریت کاربر کمی. پیشرفت در این مناطق ، این سرویس را به یک سرویس جذاب تر تبدیل می کند.

با این حال ، شرکت هایی که به فکر قیمت آن نیستند و به توانایی های مدیریتی نیاز دارند ، همراه با ذخیره محتوا ، Huddle را به عنوان یک راه حل توانمند می یابند. کسانی که به همگام سازی پرونده و قابلیت اشتراک گذاری نیاز دارند باید به جای دیگری مراجعه کنند.

نظر شما در مورد هادل چیست؟ آیا آنچه شما نیاز دارید را ارائه می دهد یا اینکه شما سرویس دیگری دارید که مطابق پرونده تجاری شما باشد نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map