بررسی FilesAnywhere – به روز شده در سال 2020

مرور فایلها

FilesAnywhere یک ارائه دهنده EFSS محکم است که عملکرد رقبای خود را کاملاً ارائه نمی دهد. در حالی که به اشتراک گذاری و همگام سازی درست خود می پردازد ، قیمت آن می تواند کمی مهربان تر باشد و رابط کاربری آن پاک شود. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل FilesAnywhere ما را بخوانید.


بهترین EFSS

FilesAnywhere یک سرویس ذخیره سازی ابری مستقر در ایالات متحده است که از سال 1999 شروع به کار کرد و این امر را از نظر فناوری اطلاعات قدیمی می کند. این شرکت روی مشاغل بزرگ تمرکز دارد و مانند سایر سرویس های ذخیره سازی ابری شرکت ، FilesAnywhere می تواند به شما در بهبود همکاری کارمندان خود کمک کند و کار را آسان تر کند. با جزئیات بیشتر در مورد قابلیت های آن در این بررسی FilesAnywhere با ما همراه باشید.

FilesAnywhere توانایی همگام سازی و اشتراک گذاری توانایی ها ، ویژگی های امنیتی قوی و مدیریت عالی کاربر را دارد. با این حال ، ما متوجه شدیم که جفت شدن رابط های قدیمی و جدید عجیب است زیرا رابط کاربری جدید نمی تواند همه آنچه را که قدیمی می تواند انجام دهد. 

ابزارهای تولیدی زیادی وجود ندارد که بتوانید از آنها استفاده کنید ، بنابراین اگر این اصلی ترین کاربرد شما برای FilesAnywhere است ، توصیه ما را در بخش “ابزارهای بهره وری” در نظر بگیرید. برنامه های اشتراکی از ارزش خوبی برخوردار است ، اما افرادی که به فضای بیشتری برای ذخیره سازی نیاز دارند ، سایر خدمات مناسب تر را پیدا می کنند. همچنین چت یا پشتیبانی 24/7 وجود ندارد. 

اینها همه باعث می شود FilesAnywhere یک کیسه مختلط باشند و یکی از آنها نمی تواند لیست ما را از بهترین خدمات EFSS بسازد. با این حال ، بیشتر به FilesAnywhere وجود دارد ، و اگر این کمبودها شما را خاموش نکرده است ، با ما باشید تا با بررسی این سرویس ذخیره سازی ابری با جزئیات بیشتر در دسته های زیر.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای FilesAnywhere

قیمت گذاری

ما قیمت FilesAnywhere را دوست داریم ، اما اندازه فضای ذخیره سازی کمی مطلوب را ترک می کند. برنامه ها فضای زیادی را ذخیره نمی کنند ، اما این ممکن است برای برخی از مشاغل کافی باشد. با این حال ، سایر خدمات با قیمت کمی بالاتر بسیار بیشتر ارائه می دهند.

FilesAnywhere سه برنامه ارائه می دهد: کسب و کار شروع کننده ، حرفه ای و پیش فرض. کسب و کار Starter نیاز دارد که شما باید دو تا پنج کاربر داشته باشید ، و در صورت صورتحساب سالانه یا هر کاربر 4.99 دلار در هر صورت اگر ماهانه صورتحساب شود ، هر کاربر 4.49 دلار است..

100 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید تا 1 ترابایت را افزایش دهید. همچنین اندازه های نامحدود فایل و کلیه ویژگی های استاندارد EFSS ، از جمله نسخه سازی فایل ، دسترسی API ، افزونه ها و برنامه های تلفن همراه را ارائه می دهد.. 

اگر شما به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز ندارید و اگر نیازی به ویژگی های امنیتی مانند SSL و رمزگذاری در زمان استراحت ندارید ، Business Starter یک برنامه مناسب و معقول است. Business Starter شامل برنامه دسک تاپ FilesAnywhere نیست.

قفل کردن این ویژگی های اصلی در پشت یک برنامه گران تر چیزی است که تقریباً هیچ سرویس دیگری انجام نمی دهد. برای کمی بیشتر ، می توانید در برنامه یک OneDrive مشترک شوید ، که در هر کاربر 1 ترابایت با 60 دلار در هر کاربر در سال به دست می آورد و با یک کاربر واحد شروع می شود. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی OneDrive for Business ما بخوانید.

FilesAnywhere Professional

این برنامه حرفه ای 2 ترابایت ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید آن را به 5 ترابایت افزایش دهید. این طرح همچنین به شما نیاز دارد که حداقل چهار کاربر و حداکثر 100 کاربر داشته باشید. در صورت پرداخت صورتحساب در سال یا هر کاربر 9.99 دلار در هر ماه اگر تصمیم دارید ماهانه پرداخت کنید ، هر کاربر 8.99 دلار در ماه است.. 

علاوه بر ارائه ویژگی های امنیتی استاندارد در بازار ، Professional همچنین گزینه مدیریت گروه ها ، اختصاص نقش ها ، همگام سازی پرونده ها با استفاده از یک برنامه دسک تاپ ، جستجوی متن های کامل و موارد دیگر را اضافه می کند.. 

این طرح دارای بیشتر ویژگی هایی است که مطابق با استاندارد بازار است ، اما هنوز هم فقط با 2 ترابایت ذخیره سازی برای 100 کاربر می تواند شروع شود. اگر به بیش از 5 ترابایت ذخیره سازی احتیاج دارید ، برای دریافت نقل قول باید با نماینده حساب خود صحبت کنید.

اگر می خواهید انبارداری زیادی داشته باشید اما قیمت آن مناسب شما نیست ، برنامه دفتر Egnyte Connect 5TB را برای 5 تا 25 کاربر فراهم می کند. این $ 8 برای هر کاربر در هر ماه هنگامی که صورتحساب سالانه صورت می گیرد. در مورد Egnyte Connect می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

سفارشی کردن فایلها در هر مکان

برنامه آخر ، در فرض ، قابل تنظیم است. FileAnywhere پرداخت سالانه و چند ساله را قبول می کند ، که احتمالاً تخفیف های بیشتری به شما می دهد. این برنامه فضای ذخیره ای نامحدود را فراهم می کند و می تواند از کاربران نامحدود ، توسعه سفارشی و یک راه حل ابر در پیش فرض پشتیبانی کند ، که مطابق با آنچه که ما ابر ترکیبی می نامیم.

ابر ترکیبی شما را قادر می سازد داده ها را بین سرویسهای محل کار خود و سرورهای FilesAnywhere جدا کنید و این به شما در دستیابی به سرعت سریعتر کمک می کند. داشتن داده در سایت به این معنی است که می توانید ویژگی های امنیتی را بهم ریخته و سایر اقدامات حفاظتی را پیاده سازی کنید. برای دریافت تخمین قیمت این طرح ، باید با FilesAnywhere تماس بگیرید. 

لیست ویژگی هایی که برنامه ها دارند گسترده است ، و ما نمی توانیم همه آنها را پوشش دهیم ، بنابراین ما از شما دعوت می کنیم تا در اینجا آنها را بررسی کنید.

تجربه ی کاربر

به طور کلی ، FilesAnywhere در بخش تجربه کاربر کار مناسبی انجام می دهد ، اما واقعاً نمی تواند با راه حل های دیگر مقایسه کند. مشتری دسک تاپ برای همه برنامه ها در دسترس نیست ، و دو رابط وب به کار بیشتری نیاز دارند زیرا یکی کامپوزیت است و دیگری به همه ویژگی ها دسترسی ندارد.

FilesAnywhere به شما امکان می دهد با استفاده از سرویس های رایانه ای ، وب یا تلفن های همراه به فضای ذخیره ابری خود دسترسی پیدا کنید. مشتری های دسک تاپ برای ویندوز و مک در دسترس هستند اما لینوکس نیست. اگر کاربر لینوکس هستید ، Dropbox Business را پیشنهاد می کنیم. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی تجارت Dropbox ما بخوانید.

CloudSync ، مشتری دسک تاپ FileAnywhere ، برای ویندوز در دسترس است ، اما همگام سازی پرونده ها در Mac بخشی از سرویس گیرنده “پشتیبان گیری برای Mac” است. برای این بررسی ، ما از CloudSync برای ویندوز استفاده کردیم. اگر از مک استفاده می کنید ، ممکن است تجربه کاربر شما متفاوت باشد.

برخلاف سایر خدمات ، مشتری همگام سازی ویندوز با همه برنامه ها در دسترس نیست. می توانید فقط با برنامه های Professional یا Enterprise از آن استفاده کنید.

فایلها-هرجای-رومیزی-مشتری

به طور مشابه ، مشتری دسک تاپ از مدل استاندارد همگام سازی – یک پوشه همگام سازی و یک نماد سینی سیستم – استفاده می کند ، اما نماد پرونده های اخیر و سایر اطلاعات مفید شما را در یک پنجره بازشو مرتب مانند سایر سرویس های EFSS نشان نمی دهد..

وضعیت همگام سازی FilesAnywhere

این نماد سینی سیستم پنجره ای را نشان می دهد که وضعیت همگام سازی شما را نشان می دهد و به شما امکان می دهد به تنظیمات دسترسی پیدا کنید. پاک و آسان برای استفاده است ، اما پنجره وضعیت همگام سازی ، که به شما امکان می دهد همگام سازی را خاموش کنید ، می تواند با ساده تر با پنجره تنظیمات ترکیب شود. این گفته ، ما دوست داریم که چگونه پوشه همگام سازی پرونده ها را با نشان های آیکونی که وضعیت همگام سازی آنها را نشان می دهد ، غنی می کند.

مشتری وب جانوری متفاوت است. بسته به اینکه شما به عنوان مدیر یا یک کاربر استاندارد وارد شوید ، به مشتری مدیر یا مشتری کاربر دسترسی پیدا می کنید. اگر به عنوان کاربر وارد شوید ، می توانید از رابط پیشرفته یا رابط کاربری جدید و ساده استفاده کنید که گزینه های کمتری را ارائه می دهد.

فایلها-هرجای-مدیر-کنسول

کنسول سرپرست احساس مدرن و جذاب می کند. دکمه های موجود در بالا به شما امکان دسترسی کاربران ، گروه ها ، بخش ها ، گزارش ها ، تنظیمات امنیتی و پیکربندی سایت را می دهد. به علاوه می توانید با استفاده از دکمه های موجود در نوار کناری سمت چپ ، کاربران ، گروه ها و بخش ها را به سرعت ایجاد کنید. نوار کناری سمت راست اطلاعات حساب ، خلاصه و لیستی از اطلاعیه ها را در اختیار شما قرار می دهد.

نکته منفی این است که کنسول ادمین کمی آهسته است و برخی از عملیات به مراحل بیشتری از حد لازم احتیاج دارند. به عنوان مثال ، هنگام افزودن گروه برای کاربران ، باید نام گروه را تایپ کنید ، روی دکمه جستجو کلیک کنید ، آن را از یک نمای جدید انتخاب کنید ، روی “ذخیره” کلیک کنید و سپس گروهی را در صفحه “افزودن کاربر” اضافه کنید..

فایلها-هرجای وب-مشتری

رابط پیش فرض برای کاربران استاندارد قدیمی و غیر جذاب به نظر می رسد ، اما کاربردی است و گزینه های بسیاری دارد. منوی بالا دارای برگه هایی است که می توانید از آنها برای حرکت به مشتری و یک نوار جستجو استفاده کنید که در هنگام تایپ به دنبال فایل ها می باشد. جستجو قدرتمند است زیرا گزینه های بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید در فایل های خود به جستجوی متن بپردازید.

پرونده ها

نمای پیش فرض مشتری “اسناد من” است که پرونده های شما را در نمای درخت نشان می دهد ، اما نمایش “لیست” ، “نماد” ، “نوار” و “نمودار” نیز موجود است. می توانید با کلیک راست روی یک پرونده یا پوشه از نمای ، اقدامات خود را انجام دهید. برای انتخاب چندین شیء ، باید کل نمای را بارگیری مجدد کنید. این نمای همچنین به شما امکان می دهد تا محتوا را از طریق کشیدن و رها کردن یا از طریق یک پنجره بارگذاری کنید.

می توانید حساب خود را از گوشه سمت راست و بالا بکشید یا به رابط کاربری “نور” FilesAnywhere دسترسی پیدا کنید.

پرونده ها-هرجای وب-مشتری-نور

رابط کاربری “نور” ساده شده است ، از فضای منفی زیادی استفاده می کند ، دارای یک نقشه رنگی مناسب ، دکمه های عملکرد درون خطی را فراهم می کند و امکان انتخاب چندین فایل بدون بارگذاری مجدد از نمای را دارد. با این حال ، ویژگی جستجوی آن نمی تواند یک پرونده تازه آپلود شده را پیدا کند ، و نوار ذخیره سازی استفاده شده نشان نمی دهد که در صورت عدم استفاده مجدد دستی ، در حال حاضر چقدر استفاده می کنید.

علاوه بر این ، انجام اقدامات روی پرونده ها و پوشه ها ، یک پنجره جدید در نزدیکی پایین صفحه باز می کند. پنجره كلونك است و بخشی از آن فضای سفید پوشیده نیست.

اگرچه سرویس گیرندگان وب قابل استفاده هستند ، اگر FilesAnywhere ظاهر خود را به روز کرده و باعث می شود آنها کمتر دست و پا گیر شوند ، بسیار طولانی خواهد بود..

FilesAnywhere یک سرویس دهنده تلفن همراه دارد ، اما ما نمی توانیم با استفاده از مدارک معتبر خود وارد آن شویم ، این بدان معنی است که در حال حاضر غیر قابل استفاده است.

مدیریت کاربر

FileAnywhere دارای ویژگی های مدیریت کاربر قادر است که شامل تولید گزارش ، تنظیم یکی از چندین مجوز برای کاربران و ایجاد گروه ها و تقسیمات کاربران است. به عنوان سرپرست همچنین می توانید کاربران را کلون و جعل هویت کنید ، که اگر می خواهید بررسی کنید که چه مواردی در آن قرار دارد گزینه های خوبی هستند.

شما می توانید کاربران را با استفاده از کنسول سرپرست ، که به شما امکان ایجاد کاربران ، گروه ها و بخش ها را می دهد ، مدیریت کنید. بخش ها به شما امکان می دهند تا از کاربران برای جلوگیری از اشتراک غیرمجاز داده ها و همچنین بهبود جستجوی کاربران و طبقه بندی آنها ، کاربران جداگانه استفاده کنید. 

گروه ها به شما امکان می دهند مجموعه ای از مجوزها و لیستی از کاربرانی را که با آنها مطابقت دارد تعیین کنید. این امر باعث می شود اختصاص مجموعه ای از مجوزها به کاربران جدید یا لغو این مجموعه از کاربران موجود با حذف آنها از گروه آسانتر شود..

فایلها-هرجای کاربر

برای انجام این کار ، ابتدا باید برخی از کاربران را ایجاد کنید. برای افزودن کاربران ، روی دکمه “افزودن کاربر” کلیک کرده و اطلاعات لازم را مشخص کنید. علاوه بر اطلاعات استاندارد کاربر ، می توانید تقسیم کاربر ، مدیر ، فضای ذخیره سازی ، مجوزهای اشتراک پوشه ، وابستگی گروهی و یادداشت های مربوط به کاربر را مشخص کنید.

علاوه بر این ، می توانید رابط کاربری را ضرب و شتم کنید ، افزونه های شخص ثالث خاص را فعال یا غیرفعال کنید ، مشتری دسک تاپ را غیرفعال کنید و احراز هویت دو عاملی را فعال کنید (2FA). ما در بخش امنیتی بیشتر درباره 2FA صحبت خواهیم کرد.

مجوزهای پرونده در همه جا

وقتی کاربران را ایجاد می کنید ، تعریف می کنید که به کدام پوشه اشتراکی دسترسی دارند و به چه مجوزهایی دسترسی دارند. FilesAnywhere به شما امکان می دهد یکی از شش سطح اجازه را تنظیم کنید: 

 • دسترسی استاد: می توانید داده های اشتراکی را اضافه کرده ، تغییر داده و حذف کرده و همچنین آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید
 • دسترسی کامل: می تواند داده های مشترک را تغییر داده و حذف کند
 • ایجاد و بروزرسانی: می تواند داده ها را تغییر داده یا اضافه کند ، اما نمی تواند حذف شود
 • فقط بخوانید: نمی توانید اصلاح یا حذف کنید
 • فقط پیش نمایش: فقط می توانید پیش نمایش
 • فقط بارگذاری: فقط آپلود می شود

به طور پیش فرض ، این مجوزها تنظیم شده اند که هیچ وقت منقضی نمی شوند. با این حال ، شما می توانید آنها را برای انجام این کار پس از 24 ساعت یا یک سال مشخص کنید. 

پرونده ها-هرجای-گروه افزودنی

اما به جای تعیین مجوزهای پوشه برای کاربر ، می توانید یک گروه با مجوزهای پوشه ایجاد کرده و یک کاربر را به آن اختصاص دهید. به علاوه ، می توانید 2FA را برای کل گروه فعال کنید و گروه را به یک بخش اختصاص دهید. 

هنگام ایجاد یک بخش ، می توانید نام ، کد ، مجوزهای به اشتراک گذاری و حداکثر تعداد کاربرانی که فضای اختصاص داده شده را مشخص کنید. علاوه بر این ، می توانید اطلاعات مربوط به دفتر را برای شخصی که آن بخش را مدیریت می کند تهیه کنید و مدیران بخش را تعریف کنید. ترکیب همه این ویژگی ها شما را قادر می سازد تا آنچه را که کاربران شما می توانند انجام دهند تنظیم کنید.

علاوه بر این ، گزینه هایی برای کلون کردن کاربر و جعل هویت آنها وجود دارد. این لیست گزینه ها جامع نیست ، اما گزینه ای برای اضافه کردن کاربران به صورت عمده ، مانند پرونده CSV وجود ندارد. تنها کاری که می توانید برای افزودن سریع کاربران انجام دهید ، زدن یک دکمه است که به شما امکان می دهد بلافاصله بعد از اولین کاربر دیگری را اضافه کنید.

همچنین گزینه ای برای اضافه کردن کاربران به عنوان همکاران خارجی وجود ندارد ، این امر باعث می شود تا یک اسلات مجوز برای شما ذخیره شود اما همچنان به شما امکان می دهد با افرادی در خارج از سازمان خود همکاری کنید.

گزارش پرونده

اگر می خواهید یک نمای کلی از جنبه های مختلف حساب خود داشته باشید ، می توانید یکی از 20 گزارش موجود از جمله “محتوای پوشه” ، “خلاصه حساب” ، “داده کاربر” و “بارگذاری پرونده” را تهیه کنید. همچنین می توانید خلاصه مختصر و اطلاعات حساب را از داشبورد سرپرست دریافت کنید.

پوشه و اشتراک گذاری پرونده

FilesAnywhere گزینه های اشتراک گذاری قدرتمندی دارد ، که شامل ایجاد لینک به اشتراک گذاری ، پیوند عکس ، اشتراک گذاری پوشه ، اشتراک پوشه مجازی است. صفحه ای نیز وجود دارد که به اشتراک گذاری های شما جزئیات می دهد ، بنابراین مجبور نیستید که کدام محتوا را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید گزارشی را با جزئیات مربوط به سهام خود ایجاد کنید و داده ها را با استفاده از سرویس دهنده دسک تاپ به اشتراک بگذارید.

می توانید فایل ها و پوشه ها را با استفاده از وب یا مشتری دسک تاپ به اشتراک بگذارید. مشتری وب به شما امکان می دهد پرونده ها را با کلیک راست روی یک شی و انتخاب “اشتراک” یا ایجاد یک اشتراک از نمای “سهم” به اشتراک بگذارید..

فایلها-هرجای وب-اشتراک گذاری

فایل-هرجای-اشتراک-پیوند

اگر می خواهید یک فایل را به اشتراک بگذارید ، باید یک لینک ایجاد کنید. می توانید از لینک با رمز عبور محافظت کنید ، آن را تنظیم کنید که پس از مدت معینی منقضی شود ، بارگیری را فعال یا غیرفعال کنید ، یک محدودیت بارگذاری را مشخص کنید و هنگام دسترسی به لینک یا استفاده از آن ، از بارگیری مطلع شوید. به علاوه ، می توانید برای پیوند با پیوند خود ، صفحه سفارشی ایجاد کنید. می توانید پیوند را کپی و جای گذاری کنید یا آن را از طریق ایمیل ارسال کنید.

اشتراک عکس

اگر می خواهید عکس ها را از حساب خود به اشتراک بگذارید یک “پیوند تصویر” ویژه وجود دارد که می توانید ایجاد کنید. علاوه بر این ، می توانید از دیگران بخواهید که برای شما پرونده ارسال کنند ، یک پرونده بارگذاری کنند و آن را به صورت یکجا به اشتراک بگذارند ، پرونده ها را مستقیماً برای کاربران و حتی پرونده های فکس ارسال کنند (برای کسانی که از 90 پوند دلتنگی می کنند).

اگر می خواهید فایلها را از پوشه های مختلف به اشتراک بگذارید ، می توانید این کار را با استفاده از پوشه های مجازی انجام دهید. ابتدا باید از فهرست “ابزارها” مشتری وب ، یک پوشه مجازی ایجاد کنید. در مرحله بعد ، می توانید به هر روشی که بخواهید ، زیر پوشه ها را اضافه کنید و به پرونده ها پیوند دهید. پس از اتمام ، می توانید پوشه را به عنوان یک لینک به عنوان اشتراک گذاری گروهی به اشتراک بگذارید یا آن را به عنوان پیوند تصویر ارسال کنید.

فایلها-هرجای-پوشه-اشتراک گذاری

می توانید پوشه ها را نیز به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار ، شما باید یک کاربر یا گروهی را که می خواهید با آنها به اشتراک بگذارید انتخاب کنید و یک سطح اجازه بدهید.

فایلها-هرجای-اشتراک-دسک تاپ

همچنین می توانید فایلها و پوشه ها را به عنوان پیوندهایی با استفاده از سرویس دهنده دسک تاپ به اشتراک بگذارید. پس از ایجاد پیوند ، می توانید آن را ارسال کنید ، از طریق Microsoft Outlook به آن نامه الکترونیکی دهید یا آن را کپی و جایگذاری کنید.

FilesAnywhere صفحاتی را فراهم می کند که پیوندهای مختلف مشترک شما را نشان می دهد و به شما امکان می دهد گزارشی را تهیه کنید که پوشه های مشترک را نشان می دهد. 

همگام سازی

FilesAnywhere از مدل کلاسیک همگام سازی برای انتقال پرونده های خود به ابر و دستگاه های متصل خود استفاده می کند ، اما به بهترین سرعت بارگذاری دست نمی یابد. گفته می شود ، این ویژگی و همگام سازی انتخابی را بعد از اولین بهره گیری از الگوریتم همگام سازی سطح بلوک فراهم می کند..

پوشه ها-هرجای-همگام سازی-پوشه

FilesAnywhere از یک پوشه همگام سازی برای آینه کردن پرونده های شما به ابر و بالعکس استفاده می کند. می توانید محلی را انتخاب کنید که می خواهید پوشه همگام سازی خود را قرار دهید ، چیزی که بیشتر خدمات EFSS ارائه نمی دهد. در صورت نیاز به صرفه جویی در فضا ، FilesAnywhere گزینه همگام سازی انتخابی را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد پرونده هایی را که می خواهید همگام سازی خود را روی دسک تاپ خود انتخاب کنید ، انتخاب کنید..

اگر پوشه های همگام سازی شروع به ایجاد مشکلات می کنند ، می توانید فایل ها و پوشه ها را مجدداً همگام سازی کنید. این اتفاق نمی افتد وقتی که ما پوشه آزمون 1 GB پستی را همگام سازی کردیم. آپلود در 41 دقیقه و 55 ثانیه به پایان رسید که 10 دقیقه کندتر از آنچه انتظار داشتیم باشد. این نتیجه بدی نیست ، اما عالی نیست.

به گفته این ، FilesAnywhere از همگام سازی سطح بلوک برای سرعت بخشیدن به انتقال پرونده های آپلود شده استفاده می کند. این کار را با انتقال فقط قسمتهایی از پرونده های تغییر یافته به جای کل پرونده انجام می دهد. این امر در شرکت نادر خدماتی که از همگام سازی سطح بلوک استفاده می کنند ، قرار می دهد.

ما می خواهیم گزینه نصب درایو شبکه را ببینیم ، که امکان دسترسی به فایلها از ابر را بدون بارگیری آنها فراهم می کند. 

ابزارهای بهره وری

FilesAnywhere یک سرویس پشتیبان تهیه می کند ، که در بین خدمات EFSS رایج نیست. آنچه در بین خدمات EFSS متداول است ادغام در بسیاری از برنامه های شخص ثالث است ، اما FilesAnywhere این کار را نمی کند. با این حال ، به شما امکان می دهد فایل های خود را پیش نمایش کنید و فرم های سفارشی را با استفاده از سرویس دهنده وب ایجاد کنید.

FilesAnywhere کتابخانه برنامه های شخص ثالث مانند سایر خدمات EFSS را ندارد ، که منطقی است با توجه به اینکه ادغام برنامه های زیادی را ارائه نمی دهد ، منطقی است. می توانید فایلها را با استفاده از Office Online ویرایش کنید ، اما به اشتراک معتبر Office 365 نیاز دارد. با این حال ، می توانید از کت و شلوار Google Office و Zoho برای ویرایش اسناد به صورت رایگان استفاده کنید.

علاوه بر این ، می توانید از Adobe Sign ، Aviary Photo Editor و Autodesk Freewheel استفاده کنید. اگر از WordPress استفاده می کنید ، FilesAnywhere افزونه ای دارد که به شما امکان می دهد ورودی جدیدی از وبلاگ را با پرونده هایی از ابر ایجاد کنید. همچنین می توانید با استفاده از یک افزودنی ، توییتهای خود را تهیه کنید.

فایلها-هرجایی-ابزار-حساب

FilesAnywhere همچنین دارای ابزارهای حساب است که می تواند به شما در افزایش بهره وری کمک کند. این موارد شامل پیش نمایش پرونده های شما در گروه های مختلف و تبدیل تصاویر و اسناد به PDF است.

در صورت نیاز به دسترسی سریع به پرونده های خاص ، می توانید از پوشه های مجازی برای ایجاد پوشه هایی استفاده کنید که حاوی پرونده هایی هستند که اغلب استفاده می شوند.

با روشی مشابه ، می توانید فرآیندهای کاری خود را با ایجاد یک گردش کار به صورت خودکار انجام دهید. گردش کار شما را قادر می سازد تا کارهای تکراری و به اشتراک گذاری اطلاعات بین کارمندان را خودکار کنید و این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

برای کسانی که نیاز به بازخورد از کاربران دارند ، ویژگی “eforms” با ارزش خواهد بود. Eforms به شما امکان می دهد فرم سفارشی ایجاد کنید ، آن را به اشتراک بگذارید و گزارش های فرم را مشاهده کنید.

FilesAnywhere همچنین شما می توانید از فایلهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، که این یک ویژگی نادر در بین سرویس های EFSS است. این گزینه های زیادی را از جمله ایجاد پروفایل های پشتیبان و استفاده از برنامه ای برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کند. می توانید با استفاده از پروتکل های FTP ، SFTP و WebDAV از نسخه های پشتیبان تهیه کنید. اگر با آنها آشنا نیستید ، جداگانه ما را بخوانید FTP چیست و راهنماهای WebDAV چیست.

با این حال ، استفاده از آن ساده یا آسان نیست ، و اگر می خواهید چنین سرویس پشتیبان گیری داشته باشید ، بهترین لیست پشتیبان گیری از تجارت ما ایده هایی را به شما ارائه می دهد.

FilesAnywhere از مجموعه ابزار مناسبی برخوردار است ، اما در صورت نیاز به تعداد بیشتری ، جعبه را بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه برنامه های بهره وری آن ، با بررسی Box ما مشورت کنید. 

امنیت

FilesAnywhere ویژگی های امنیتی ابری کافی را ارائه می دهد ، اما گزینه ای برای فعال کردن رمزگذاری خصوصی یا پاک کردن پرونده های از راه دور از دستگاه های شما وجود ندارد. به گفته این ، رمزگذاری قوی در دسترس است ، و همچنین ویژگی هایی که از اعتبار ورود به سیستم شما محافظت می کند. مهمتر از آن ، مراکز داده FileAnywhere از اقدامات امنیتی چشم پوشی نمی کنند و از تمام پروتکل های لازم پیروی می کنند.

FilesAnywhere با استفاده از رمزگذاری SSL / SHA-2 از پرونده های شما در هنگام انتقال محافظت می کند. پس از رسیدن پرونده های شما به یک سرور FilesAnywhere ، آنها با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی ایمن می شوند. اگر از ویژگی CoolBackup استفاده می کنید ، به صورت محلی فایل های خود را با استفاده از AES 256-bit رمزگذاری می کند. 

FilesAnywhere رمزگذاری خصوصی را ارائه نمی دهد ، این امر باعث می شود که فقط شما بتوانید پرونده های خود را بخوانید. با این حال ، این روند در خدمات EFSS است.

با این حال ، FilesAnywhere دسترسی به پرونده های شما را فقط به تعداد مشخصی از تکنسین ها محدود می کند. تکنسین ها مجاز به دسترسی به اسناد کاربران نیستند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد. به علاوه ، آنها به توافق نامه های محرمانه پایبند هستند که به حریم خصوصی شما احترام بگذارند.

علاوه بر رمزگذاری پرونده ها ، باید اطمینان حاصل کنید که با استفاده از رمزهای عبور ضعیف کاربران کاربر ایجاد نمی کنند بلکه درعوض قوی ، اعتبار خود را تأمین می کنند. می توانید این کار را با تعیین حداقل قدرت و طول رمز عبور از کنسول سرپرست انجام دهید.

علاوه بر این ، می توانید محدود کردن امکان استفاده مجدد از گذرواژه‌ها ، تعیین محدودیت ورود به سیستم در هر روز ، ورود به سیستم از آدرسهای IP خاص را محدود کرده و حداقل و حداکثر سن رمز عبور را تعیین کنید. همچنین می توانید FilesAnywhere را راهنمایی کنید تا به طور خودکار کاربران را خارج کند تا از حساب شما در برابر هرگونه دستکاری شخص ثالث محافظت کند.

به علاوه ، می توانید 2FA را فعال کنید ، که به کاربران نیاز دارد هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا ، کد اضافی را وارد کنند. مشترکین برنامه های Professional و On Premise همچنین به ورود به سیستم واحد دسترسی دارند که به شما امکان می دهد چندین سیستم را با همان اعتبار به سیستم وارد شوید..

امنیت مرکز داده

هنگامی که پرونده های شما در مرکز داده FileAnywhere فرود آمد ، بسیاری از ویژگی ها از آنها محافظت می کند. اول از همه ، مرکز داده SOC-2 تأیید شده و McAfee Secure تست شده است. تأسیسات مرکز داده همچنین سرکوب آتش ، افزونگی برق ، گرمایش ، تهویه و تهویه هوا را فراهم می کند. 

علاوه بر این ، نظارت 24/7 و یک تیم زیرساختی اختصاصی وجود دارد که برای اطمینان از بروز هرگونه حادثه یا ارتقاء در سریعترین زمان ممکن در سایت کار می کند. اما اگر یک خرابی اتفاق بیفتد ، FilesAnywhere به افزونگی N + 2 تکیه می کند تا از خراب شدن تک نقطه بر بقیه مرکز داده جلوگیری کند.. 

FilesAnywhere همچنین از پشتیبان گیری خودکار ، عکس های روزانه حساب های کاربر و داده های بازیابی استفاده می کند تا مطمئن شوید که اطلاعات خود را از دست نمی دهید. علاوه بر این ، اتصالات ستون فقرات افزایشی شما را قادر می سازد بدون در نظر گرفتن هرگونه مشکل در شبکه ، از بالاترین سطح اتصال لذت ببرید.. 

مرکز داده همچنین با پروتکل های ISO 27001 ، HIPAA ، SSAE16 ، FINRA و دیگران مطابقت دارد. به طور کلی ، این ویژگی ها باعث ایجاد امنیت قوی در مرکز داده می شود.

با این حال ، هیچ راهی برای پاک کردن از راه دور داده ها از رایانه های شما وجود ندارد. شما می توانید آن را فقط برای دستگاه های تلفن همراه انجام دهید. با این وجود ، اگر هرکدام از کارمندان تلفن خود را گم کرده و یا کسی آن را سرقت کند ، مفید است.

پشتیبانی

اگر نمی دانید چگونه با استفاده از FilesAnywhere کاری انجام دهید یا اگر با مشکلی روبرو شدید ، سریعترین راه حل باز کردن مرکز پشتیبانی است. می توانید با استفاده از منوها در گوشه سمت راست بالای سرپرست و کنسول های کاربر ، این کار را انجام دهید.

پشتیبانی از فایلها

این مرکز به دسته بندی ها تقسیم می شود تا راحت تر بتوانید جواب مورد نیاز خود را جستجو کنید ، اما می توانید از نوار جستجو نیز برای یافتن سریع تر استفاده کنید. مقالات زیادی وجود ندارد ، و آنچه در دسترس است متفاوت است ، بنابراین این یک شرط خوب است که شما برای کمک با پشتیبانی تماس بگیرید.

می توانید در ساعات کاری ساعت 7 صبح الی 7 بعد از ظهر با تیم پشتیبانی از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید. CST کاربران شرکت در صورت بروز شرایط اضطراری از پشتیبانی 24/7 برخوردار می شوند. ما چندین ایمیل ارسال کردیم و یک زن و شوهر پاسخ سریع دریافت کردند. با این وجود پشتیبانی چت وجود ندارد و افزودن آن برای کاربرانی که ترجیح می دهند تایپ کنند مفید است.

همچنین ، انجمن های انجمن وجود ندارد ، که به شما این امکان را می دهد تا یک راه حل ممکن از چندین کاربر دریافت کنید.

حکم

اگر می توانید به گذشته از اشکالات آن نگاه کنید ، FilesAnywhere یک سرویس توانمند است. دارای امنیت قوی ، همگام سازی قابل اعتماد ، گزینه های عالی اشتراک گذاری ، مجموعه ای مناسب از ابزارهای بهره وری و گزینه های عالی برای مدیریت کاربر است.

با این حال ، کسانی که بیشترین لقمه را برای جنجال خود می خواهند باید در جای دیگری به نظر برسند. این مربوط به تجربه کاربر است. پشتیبانی شبانه روزی در دسترس نیست ، و یک کتابخانه بزرگ از ادغام ها نیز وجود ندارد.

نظر شما در مورد FilesAnywhere چیست؟ آیا نامزد مناسبی برای تجارت شما است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map