FileCloud Review – بروزرسانی سال 2020

بررسی FileCloud

FileCloud از بعضی جهات مانند مدیریت عالی کاربر EFSS جالب است ، اما در بعضی دیگر مانند قابلیت همگام سازی کوتاه نمی آید. اطلاعات کامل درباره این کیسه مخلوط را در بررسی کامل FileCloud ما بخوانید.


بهترین EFSS

انتخاب سرویس ذخیره صحیح مناسب برای نیازهای شرکت مهم است. خدمات زیادی در آنجا وجود دارد ، و ما در بهترین دور EFSS ما گندم را از آن جدا کرده ایم. FileCloud ممکن است این لیست را ایجاد کند ، اما چند قدم پشت بهترین خدمات موجود در آن در بعضی از دسته ها است. ما در این بررسی FileCloud قصد داریم در مورد آن به تفصیل صحبت کنیم.

به گفته این ، FileCloud در چند دسته می تواند با بهترین ها رقابت کند. مدیریت کاربر آن به اندازه کافی قدرتمند و خاص است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد برخورد با کاربران نیست. این شامل مدیریت افرادی است که می توانند چه مواردی را به اشتراک بگذارند ، و هنگام به اشتراک گذاری ، FileCloud یکی از بهترین هاست. این مسئله در مورد ویژگی های امنیتی نیز صادق است.

ما نمی توانیم در مورد ارزش ضعیف آن همان چیزی را بگوییم. لیست نقاط ضعف آن شامل عدم وجود یک کتابخانه ویژه برنامه ، عدم پشتیبانی فنی تلفنی و گپ ، همگام سازی مشکل ساز آن و رابط های کاربر که نیاز به بروزرسانی دارند. اگر این علاقه شما را کاهش نمی دهد ، با جزئیات بیشتر در زیر به دست ما بروید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای FileCloud

قیمت گذاری

FileCloud دو نسخه دارد: “سرور” و “آنلاین”. هر دو به شما امکان می دهند پرونده های خود را در ابر ذخیره کنید ، اما تفاوت در این است که “سرور” به شما امکان می دهد تا فایل های خود را بصورت محلی میزبان کنید ، در حالی که “آنلاین” به شما امکان می دهد از سرورهای FileCloud استفاده کنید.

نسخه “سرور” FileCloud یک گزینه عالی است زیرا وقتی میزبان پرونده ها روی سرورهای خود هستید ، می توانید مطمئن شوید که همه چیز به شکلی مناسب می باشد که پیکربندی شده باشد. بزرگترین فواید آن رویکرد دستی برای امنیت سرور و سرعت انتقال سریع تر است. 

طرح “سرور استاندارد” FileCloud فقط 4.20 دلار در هر کاربر است ، اما با توجه به اینکه از سرورهای خود استفاده می کنید ، قیمت پایین انتظار می رود. این سرویس به سازمان های کوچک ارائه شده است و شامل NTFS ، اشتراک گذاری ، همگام سازی و امنیت و همچنین ویژگی های سرپرست و همکاری است. این طرح همچنین تعداد نامحدودی از حساب های خارجی و خارجی را ارائه می دهد.

برنامه “سرور شرکت” هر آنچه را که برنامه “استاندارد سرور” انجام می دهد ، دارد و پشتیبانی و رعایت حق بیمه را با سیاستهایی مانند HIPAA و FINRA اضافه می کند. به علاوه ، دسترسی به ServerSync را فراهم می کند ، ویژگی ای که به شما امکان می دهد پرونده ها و مجوزهای ذخیره شده در سرورهای پرونده محلی Windows خود را به ابر بارگذاری کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که از مزایای ابر هیبریدی بهره مند شوید. 

FileCloud ServerSync

ServerSync همچنین در جهت مخالف کار می کند ، به این معنی که می توانید فایل ها را در ابر و روی سرورهای محلی خود ذخیره کنید. با این حال ، برنامه “سرور شرکت” به حداقل 50 کاربر نیاز دارد ، بنابراین برای سازمان های بزرگ و متوسط ​​بسیار مناسب است. برای تخمین قیمت ، باید با FileCloud تماس بگیرید.

هر دوی این برنامه ها از ذخیره سازی نامحدود پشتیبانی می کنند زیرا شما تعیین می کنید که چه مقدار فضای ذخیره سازی در محل را دارید. این ممکن است بیشترین اشکال برای اکثر افراد باشد ، زیرا یکی از مهمترین مزیت های ذخیره سازی ابر این است که شما مجبور نیستید خودتان سرورها را مدیریت کنید. علاوه بر این بدون دردسر ، حفظ سرورهای خود گران است.

خوشبختانه ، اگر نمی خواهید سرورهایی در محل داشته باشید ، می توانید FileLloud را بصورت “آنلاین” مشترک کنید. مانند نسخه “سرور” ، نسخه “آنلاین” دارای برنامه های “استاندارد” و “شرکت” است ، و هر دو آنها به حداقل پنج کاربر نیاز دارند..

طرح “استاندارد آنلاین” برای هر کاربر 120 دلار در سال است و 1 ترابایت ذخیره سازی را برای پنج کاربر اول فراهم می کند و سپس برای هر کاربر 100 گیگابایت اضافه می کند. این برای کسب و کارهایی که نیازی به میزبانی داده های زیادی ندارند و نیازی به سرور یا ویژگی های سفارشی سازی ندارند ، بسیار عالی است. به گفته این طرح ، کلیه ویژگی های همگام سازی ، اشتراک ، امنیت و همکاری استاندارد را ارائه می دهد.

FileCloud vs OneDrive Pricing

اگرچه آن را با رقبا مقایسه می کنید ، بهترین ارزش نیست. بزرگترین مسئله فضای ذخیره سازی کوچک است. با نصف قیمت ، شما می توانید 1TB برای هر کاربر با OneDrive for Business دریافت کنید. با همان قیمت هر کاربر ، OneDrive for Business فضای ذخیره نامحدودی به شما می دهد ، به علاوه هیچ محدودیتی برای کاربران ندارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی OneDrive for Business ما را بخوانید.

برنامه آخر FileCloud “شرکت آنلاین” است. برای هر کاربر 15 دلار در ماه است ، و همچنین برای 5 کاربر اول 1 ترابایت فراهم می کند اما برای هر کاربر اضافی 200 گیگابایت به شما می دهد. افزایش 5 دلاری به سختی با آن توجیه نمی شود و کاربران بالقوه باید ارزش اضافی خود را از ویژگی های اضافی این طرح نسبت به برنامه “استاندارد آنلاین” دریافت کنند..

این ویژگی ها شامل ServerSync ، گزینه تنظیم دامنه تجاری سفارشی ، Active Directory مایکروسافت و ورود به سیستم تک SAML (SSO) است. با استفاده از SSO در بازی ، می توانید سیستم های تجاری را با استفاده از همان اعتبارنامه و در همان زمان وارد سیستم شوید. 

به علاوه ، طرح “شرکت آنلاین” شامل ویژگی های سرور مانند تکرار سایت و خدمات وب آمازون “(AWS) GovCloud است. با این حال ، شما باید آن ویژگی ها را با هزینه اضافی خریداری کنید.

لیست ویژگی ها گسترده است ، بنابراین ما در اینجا نمی توانیم به هر گزینه ای برویم ، اما می توانید از صفحه قیمت گذاری FileCloud سایر ویژگی های موجود برای هر طرح را بیاموزید.

مرور کلی FileCloud

آرم FileCloudwww.getfilecloud.com

از همه برنامه ها در ماه 417 دلار شروع می شود

همکاری

همگام سازی دستگاه

همگام سازی انتخابی

همگام سازی سطح بلوک

پوشه های مشترک

پیوند پرونده

نسخه سازی پرونده

حداکثر اندازه پرونده

ادغام آفیس مایکروسافت

ادغام Google Docs

کتابخانه ادغام برنامه شخص ثالث

نظارت بر فعالیت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

ایجاد گروه های کاربر

امنیت

رمزگذاری در زمان استراحت

رمزگذاری در هنگام انتقال

ادغام رمزگذاری پایان به پایان

احراز هویت دو عاملی

رمز عبور مورد نیاز

ادغام مجدد (SSO)

پاک کردن دستگاه از راه دور

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی تلفنی

انجمن کاربر

پشتیبانی 24/7
پست الکترونیک

تجربه ی کاربر

می توانید با استفاده از یک سرویس دهنده دسک تاپ ، وب یا تلفن همراه با یک سرور FileCloud ارتباط برقرار کنید. ما این واقعیت را تحسین می کنیم که مشتری دسک تاپ روی لینوکس کار می کند زیرا بسیاری از خدمات EFSS آن را پشتیبانی نمی کنند. روند بارگیری FileCloud سریع و آسان است.

گفته می شود ، مشتری دسک تاپ شبیه سرویس های دیگر است. این شامل یک آیکون سینی سیستم و یک پوشه همگام سازی است. پوشه همگام سازی مانند یک پوشه منظم فایل سیستم به نظر می رسد و رفتار می کند ، اما پوشه ای که به ابر وصل شده است. ما در بخش همگام سازی زیر بیشتر در مورد پوشه همگام سازی و ویژگی های همراه دیگر صحبت خواهیم کرد.

برای باز کردن پوشه همگام سازی می توانید روی نماد سیستم سینی سیستم دو بار کلیک کنید یا روی آن راست کلیک کنید تا گزینه ای را انتخاب کنید. گزینه ها شامل دسترسی به تنظیمات ، مرور فایل ها ، جستجو در ابر ، شروع به صورت دستی همگام سازی و باز کردن سرویس دهنده وب است.

تنظیمات filecloud-desktop

برگه پیش فرض ویندوز تنظیمات “خانه” است. این وضعیت همگام سازی فعال ، فعالیت اخیر ، خطاها و پرونده های پرشده و همچنین اندازه و میزان داده های همگام سازی شده و پشتیبان گیری شده شما را نشان می دهد. 

ما اطلاعات زبانه “خانه” را می پسندیم ، اما آرزو می کنیم که این امر به روشی کم متن تر باشد. به این ترتیب ، احساس کمی شوخی می کند. همچنین در برگه “صفحه اصلی” پیوندهایی برای باز کردن پوشه همگام سازی ، برنامه وب یا مرورگر پرونده وجود دارد.

سایر برگه ها به شما امکان می دهند فعالیتهای مختلفی را در سیاههها مرور کنید ، تنظیمات را تنظیم کنید و در صورت بروز مشکل ، داده مورد نیاز برای تهیه پشتیبانی فنی را جمع آوری کنید.. 

filecloud-file-browser

بیشتر مشتری های دسک تاپ دارای یک برنامه تنظیمات هستند ، اما تعداد کمی از آنها یک مرورگر پرونده ابری و یک برنامه جستجو دارند. هرچند مرورگر پرونده حتی از برنامه تنظیمات نیز قدمت بیشتری به نظر می رسد ، اگر می خواهید فایل ها را در پوشه ای غیر از پوشه همگام سازی بارگیری کنید بدون ورود به آن سرویس گیرنده وب. به علاوه ، می توانید پرونده ها را قفل ، باز کردن ، ویرایش و به اشتراک گذاری کنید.

FileCloud جستجو

اگر فایلهای زیادی را در پوشه همگام سازی خود دارید و اگر نمی خواهید از سرویس دهنده وب استفاده کنید ، می توانید از طریق آن جستجو کنید. با این وجود چندین بار سعی کردیم پرونده های بارگذاری شده خود را جستجو کنیم ، اما هر بار نتیجه ای حاصل نشد.

طراحی کلی آن چندان مدرن و جذاب به نظر نمی رسد ، اما برنامه دسک تاپ بسیار ساده است. لازم نیست به آن اعتماد کنید ، زیرا می توانید از مشتری وب برای دسترسی و مدیریت پرونده های خود در ابر استفاده کنید.

filecloud-web-client

طراحی آن دارای یک طرح رنگی ملموس و بی علاقه است ، اما از منظر عملکردی ، کار را به دست می آورد. با ادامه روند ، از منوی سمت چپ برای حرکت در برنامه استفاده خواهید کرد. این منو به شما امکان می دهد تا به پرونده ها ، موارد دلخواه ، گزینه های جستجو ، پخش کننده موسیقی و تنظیمات مشترک خود دسترسی پیدا کنید. در بالای صفحه نوار جستجو و گزینه های کاربر قرار دارد.

ما سعی در جستجوی پرونده های مختلف کردیم ، اما با موفقیت یک پرونده را پیدا کردیم ، حتی اگر به جستجوی پرونده های موجود بپردازیم. تمام نمونه های دیگر یا هیچ پرونده ای را برگردانده اند و یا جستجو که همچنان ادامه دارد. گزینه های کاربر به شما امکان می دهد تنظیمات را تغییر دهید ، فایل ها و پوشه های قفل شده را نشان دهید ، به کمک و پشتیبانی دسترسی پیدا کنید ، صفحه Facebook را باز کنید و موارد دیگر.

filecloud-web-client-file-browser

داشبورد در قسمت وسط ، پرونده ها و پوشه ها ، میانبرها ، فعالیت ها و پرونده های اخیر شما را نشان می دهد. اگرچه پیمایش در پرونده ها و پوشه ها بصری است ، اما باز کردن پرونده ها به شما نیاز دارد که یک پرونده را انتخاب کرده و عملی را انجام دهید. این کار دشوار است و باز کردن پرونده ها با یک کلیک بسیار راحت تر است. 

کارهایی که می توانید از بالا انجام دهید شامل باز ، پیش نمایش ، اشتراک گذاری ، بارگیری ، تغییر نام ، حذف و موارد دیگر است. ما همچنین دوست داریم که شما می توانید آنها را با کلیک راست کلیک کنید. 

ناوبری پیشرفته FileCloud

یک مورد دیگر نوار کناری سمت راست است که جزئیات پرونده (از جمله به اشتراک گذاری ، نسخه ها و نظرات) ، فعالیت و ابرداده خود را نشان می دهد. اگر پرونده های زیادی دارید ، می توانید با استفاده از جعبه موارد فیلتر مرتب سازی آنها را مرتب کنید.

با کشیدن و رها کردن یا کلیک بر روی دکمه آبی “بارگذاری” می توانید پرونده ها را بارگذاری کنید. علاوه بر این ، می توانید بر روی نماد ناخوشایند با یک پوشه و چرخ دنده در سمت راست کلیک کنید تا یک پوشه ، سند و موارد جدید ایجاد کنید. اگر روی فضای خالی مرورگر فایل کلیک کنید می توانید همین کار را انجام دهید. مشتری وب قابل استفاده است و شما را از بین می برد ، اما به بروزرسانی و رفع نیاز دارد.

filecloud-mobile-client

اگر در حال حرکت هستید ، بهترین راه برای دسترسی به فضای ذخیره‌سازی خود استفاده از برنامه تلفن همراه است. پوشه پرونده های شما را نشان می دهد ، که می تواند داده ها را در یک شبکه یا نمای لیست نمایش دهد. می توانید هر پوشه را بصورت آفلاین در دسترس قرار داده یا فایلهای جداگانه را بارگیری کنید همچنین می توانید آنها را به اشتراک بگذارید یا از طریق هر یک از برنامه های نصب شده قادر به انجام این کار ارسال کنید.

به علاوه ، برنامه به شما امکان می دهد تا یک اسکن را اسکن کنید ، عکس بگیرید ، یک یادداشت بنویسید و پرونده ها ، تصاویر و فیلم های کلی را بارگذاری کنید.

همچنین گزینه “تنظیمات” وجود دارد که می توانید با رفتن به “حساب” از منوی برگر و ضربه زدن به نماد چرخ دنده ، به آنها دسترسی پیدا کنید. این یک روش پیچیده برای دسترسی به تنظیمات برنامه است. اما به طور کلی ، برنامه تلفن همراه بدون هیچ مشکلی کار می کند.

مدیریت کاربر

filecloud-admin-console

برای مدیریت تیم خود ، باید با استفاده از اطلاعات حساب کاربری ادمین که از طریق ایمیل به شما ارائه شده است ، به FileCloud دسترسی پیدا کنید.

مدیریت filecloud-user

در منوی سمت چپ امکان دسترسی به ویژگی های مختلف کنسول مدیر ، از جمله “کاربران / گروه ها” فراهم می شود. ما دوست داریم که چگونه ورودی های فردی زیادی داشته باشد ، به این معنی که مجبور نخواهید شد مدت زیادی را صرف جستجوی یک ویژگی کنید.

بخش “کاربران / گروه” بین “کاربران” ، “گروه” و “مدیر” تقسیم می شود. نمایش “کاربران” به شما امکان می دهد تا کاربران جدید اضافه کنید ، آنها را حذف کنید و خط مشی های خود را مدیریت کنید. 

هنگامی که کاربر را ایجاد می کنید ، می توانید تأیید اعتبار را روی “پیش فرض” تنظیم کنید یا از Active Directory یا LDAP استفاده کنید. سطح دسترسی می تواند “کامل” ، “مهمان” یا “محدود” باشد. ایجاد یک حساب کاربری مهمان یک روش عالی برای اضافه کردن همکاران خارجی بدون نیاز به استفاده از مجوز است. همچنین می توانید با وارد کردن پرونده CSV یا یک گروه Active Directory خاص ، کاربران را به صورت عمده اضافه کنید.

filecloud-خط مشی کاربر

اگر نیاز دارید که آنچه کاربران می توانند انجام دهند را بیشتر تغییر دهید ، می توانید خط مشی هر کاربر جداگانه را تغییر دهید. می توانید اشتراک گذاری را فعال یا غیرفعال کنید ، سهمیه ذخیره را تعیین کنید ، چند روز برای حذف پرونده های حذف شده تعریف کنید و احتیاج به احراز هویت دو عاملی دارید. بعلاوه ، می توانید خط مشی های برنامه تلفن همراه را تنظیم کنید ، پیکربندی های دستگاه و اعلان های مورد نظر را مدیریت کنید.

هنگام ایجاد کاربر امکان تنظیم خط مشی کاربر وجود ندارد. برای انجام این کار ، شما باید بر روی دکمه “ویرایش کاربر” کلیک کنید ، به “مدیریت سیاست” بروید و از آنجا سیاستی را انتخاب کنید.

filecloud-add-admin

اگر می خواهید یک کاربر سرپرست شوید ، می توانید از طریق پنل سرپرست این کار را انجام دهید ، این امر به شما امکان می دهد تا مدیریت جدید را برای مدیریت خود تعریف کنید.

گروه های filecloud

برای آسانتر کردن مدیریت چندین کاربر ، FileCloud به شما امکان می دهد گروه هایی از کاربران ایجاد کنید. برای ایجاد یک گروه ، فقط باید یک گروه را مشخص کنید. شما با زدن دکمه “ویرایش گروه” مرتبط با گروه مورد نظر ، سایر موارد را تنظیم می کنید. اگرچه این به شما امکان می دهد گروه های خالی را سریعتر ایجاد کنید ، ما گزینه ای را برای تنظیم همه چیز هنگام ایجاد گروه ترجیح می دهیم.

FileCloud اضافه کردن اعضا

پس از کلیک بر روی دکمه “ویرایش گروه” ، می توانید اعضای جدیدی را اضافه کنید ، یک خط مشی گروه تنظیم کرده یا نام گروه را تغییر دهید. یکی از مشکلات ما با تنظیم یک سیاست گروهی این است که شما نمی توانید یکی از گفتگوی “ویرایش گروه” را ایجاد کنید. در عوض ، شما باید به نمای “تنظیمات” بروید و یکی را در آنجا ایجاد کنید. پس از انجام این کار ، می توانید کاربران و گروه های جدیدی را به آن اختصاص دهید.

هیچ راهی برای تعیین نقش های از پیش تعریف شده وجود ندارد ، اما با توجه به اینکه می توانید خود را بسازید ، و با درجه سفارشی سازی خوبی ، این یک مشکل بزرگ نیست..

گزارش filecloud

از نمای “تولید گزارش” می توانید 19 گزارش مختلف را تهیه کنید. بعد از انتخاب یکی می توانید پارامترهای مربوط به آن را تعیین کنید ، اما باید با استفاده از فرمت JSON دست و پا گیر آن را انجام دهید. اگر هیچ پارامتری را مشخص نکنید ، از پیش فرض استفاده می شود. 

بسیاری از گزارش ها نتوانستند تولید کنند و این اعلان را نشان می دهد: «تولید گزارش برای پاسخگویی خیلی طولانی طول کشید. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید. ” با این حال ، با تلاش های مکرر ، اکثر آنها نتیجه گیری کردند.

پوشه & اشتراک گذاری پرونده

با استفاده از هرکدام از سه مشتری ، می توانید پرونده ها و پوشه ها را به اشتراک بگذارید. ما می خواهیم نحوه کار اشتراک گذاری با استفاده از سرویس دهنده وب را نشان دهیم. هنگامی که می خواهید یک فایل یا یک پوشه را به اشتراک بگذارید ، پیوندی را ایجاد می کنید که به آن اشاره دارد ، که می توانید آن را نیشگون بگیرید. مجموعه گزینه هایی که می توانید مدیریت کنید چشمگیر است.

filecloud-link-sharing

بر خلاف بسیاری از خدمات دیگر ، FileCloud به شما امکان می دهد URL اشتراک گذاری را نامگذاری کنید ، بنابراین لازم نیست آن شماره ها و حروف تصادفی را در آن مشاهده کنید. در مرحله بعد ، می توانید آن را کپی کنید یا آن را از طریق ایمیل ارسال کنید. قبل از انجام این کار ، می توانید مجوزها و گزینه های اشتراک را تغییر دهید. به اشتراک گذاشتن مجوزها به شما امکان می دهد همه – یا فقط گروهها یا کاربران منتخب – دسترسی به اشتراک بگذارند.

اگر “گروه ها و کاربران” را انتخاب می کنید ، باید گروه ها و کاربران را اضافه کنید تا به آنها دسترسی پیدا کنید. در این حالت ، در صورت تغییر پرونده می توانید پیوند را برای انقضا و فعال کردن اعلان های ایمیل تنظیم کنید. اگر به همه افراد دسترسی پیدا کنید ، می توانید تعداد بارگیری ها را محدود کرده و از آن با یک رمز عبور محافظت کنید.

اشتراک گذاری پوشه filecloud

اشتراک پوشه به همان روش کار می کند اما به شما امکان می دهد گزینه های مختلفی را مشخص کنید. اگر به همه افراد اجازه دسترسی به اشتراک را می دهید ، می توانید به کسانی که به پوشه دسترسی دارند یکی از پنج اجازه موجود را بدهید: “مشاهده + بارگیری” ، “مشاهده + بارگیری + بارگذاری” ، “مشاهده + آپلود” ، “فقط مشاهده” و “بارگذاری” فقط.” 

به علاوه ، می توانید یک محدودیت اندازه بارگذاری را تعیین کنید و پرونده ای را انتخاب کنید که به عنوان پیش نمایش سهم نشان داده شود. 

اشتراک گذاری از دسک تاپ مشابه به اشتراک گذاری از وب است ، در حالی که اشتراک گذاری از برنامه تلفن همراه گزینه های کمتری دارد اما همچنان به شما امکان می دهد تا “عمومی” یا “خصوصی” ایجاد کنید که می توانید با یک رمز عبور از آن محافظت کنید یا کاربران و گروههایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید مشخص کنید. با.  

همگام سازی

هماهنگ سازی پرونده – یا «همگام سازی» به طور خلاصه یکی از مهمترین ویژگی های سرویس EFSS است زیرا به شما امکان می دهد بدون نیاز به مدیریت انتقال فایل ها به خودتان ، روی چندین دستگاه کار کنید. به علاوه ، این امکان را به شما می دهد تا تقریباً در زمان واقعی با هم تیمی های خود همکاری کنید.

پوشه filecloud-sync

ما قبل از این اشاره کردیم که نصب مشتری رومیزی یک پوشه همگام سازی را ایجاد می کند که به ابر متصل است. خوب ، هر پوشه یا پرونده ای که در آن قرار می دهید به ابر تکثیر می شود و تمام دستگاه های دیگر شما به آن متصل می شوند. همین مورد برای پرونده هایی که در ابر و سایر دستگاه ها ایجاد می کنید نیز صدق می کند.

استفاده از پوشه همگام سازی ساده است ، اما ما آرزو می کنیم که پرونده ها نشان های وضعیت را دارند ، که می تواند به عنوان مثال به شما امکان دهد با یک نگاه بدانید که آیا این پرونده هنوز آپلود شده است یا خیر. یک راه حل حلقوی وجود دارد: با کلیک راست بر روی نماد سینی سیستم و “نمایش وضعیت همگام سازی” را انتخاب کنید. این یک پنجره کوچک را نشان می دهد که به شما می گوید کدام پرونده ها در حال همگام سازی هستند ، اما زمان باقی مانده نیست.

از این گذشته ، ما با استفاده از سرویس دهنده وب ، پوشه ایجاد کردیم ، حتی در اجرای برنامه “همگام سازی اکنون” از نماد سینی ، در پوشه همگام سازی مشاهده نمی شود. آنچه این رفتار را عجیب می کند این است که هنگام باز کردن “مرورگر پرونده” ، پوشه قابل مشاهده است.

گزینه های همگام سازی FileCloud

با این حال ، گزینه های همگام سازی مفید دیگری نیز وجود دارند که مانند آنها قرار است کار کنند. اولین در میان آنها “همگام سازی انتخابی” است که شما را قادر می سازد تا پوشه هایی را که می خواهید همگام سازی کنید انتخاب کنید. این می تواند به شما در کاهش استفاده از فضای هارد دیسک کمک کند. 

اگر متوجه شدید که همگام سازی بیش از حد از منابع سیستم شما استفاده می کند ، می توانید زمان بین هر همگام سازی را افزایش دهید. به علاوه ، می توانید علاوه بر روزها ، ساعت همگام سازی فعال را نیز انتخاب کنید. FileCloud همچنین به شما امکان تغییر مکان پوشه همگام سازی خود را می دهد. این یک سرویس عالی و دیگر مواردی است که بسیاری از خدمات دیگر ارائه نمی دهند.

علاوه بر برنامه همگام سازی ، درایو FileCloud نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد فایلهای خود را از ابر پیش نمایش داده و به آنها دسترسی پیدا کنید ، بدون اینکه آنها را در دیسک سخت خود بارگیری کنید. با این حال ، این بدان معنی است که اگر به صورت آفلاین نتوانید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید.

همگام سازی آن دارای مشکلاتی است. در حین تست ، ما با استفاده از سرویس دهنده وب ، پوشه ایجاد کردیم و حتی وقتی دستور “همگام سازی” را اجرا کردیم همگام سازی نمی شود. 

علاوه بر این ، ما سعی کردیم چندین بار پوشه آزمایش خود را همگام سازی کنیم ، اما برنامه همگام سازی شروع به همگام سازی نخواهد کرد. ما همه این موارد را با استفاده از دکمه تنظیمات برای خروج و تنظیم مجدد حل کردیم ، اما تکیه بر آن برای ایجاد همگام سازی کاملاً بد است.

FileCloud از شبکه جهانی سرورهای AWS برای ذخیره پرونده های شما استفاده می کند. به همین دلیل ، ما در آزمون ما نتایج بسیار خوبی را پیش بینی می کردیم ، اما این طور نبود. ما از یک پوشه 1 گیگابایتی برای تست سرعت بارگذاری استفاده کردیم ، اما عملکرد همگام سازی تقریبا 10 دقیقه بیشتر از آنچه انتظار داشتیم طول کشید. علاوه بر این ، برنامه همگام سازی بارگذاری مجدد پرونده را پس از بارگذاری اولیه شروع کرد.

علاوه بر همگام سازی ، برنامه دسک تاپ می تواند از محتوای ابر نسخه پشتیبان تهیه کند. ما همچنین از اینکه FileCloud دارای برنامه زمانبندی پشتیبان است ، حتی اگر این سرویس پشتیبان اختصاصی نیست ، قدردانی می کنیم. اگر به یک سرویس که در درجه اول روی تهیه نسخه پشتیبان متمرکز است ، نیاز دارید ، بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین ما را برای مقاله تجارت کوچک بخوانید.

ابزارهای بهره وری

داشتن یک کتابخانه قابل توجه از برنامه های بومی و شخص ثالث برای یک سرویس عالی EFSS بسیار مهم است زیرا آنها می توانند به شما در افزایش همکاری و بهره وری کمک کنند. با این حال ، FileCloud یک مورد ارائه نمی دهد. با این وجود ، آنچه ارائه می دهد ادغام مایکروسافت آفیس است ، بنابراین می توانید پرونده های Office را پیش نمایش و ویرایش کنید. توجه داشته باشید که برای ویرایش آن پرونده ها به اشتراک Office 365 نیاز دارید.

ادغام هایی برای Salesforce و SIEM وجود دارد ، اما آنها فقط برای نسخه های “شرکت” در دسترس هستند.

علاوه بر این ، افزونه “ذخیره در FileCloud” برای Chrome و Firefox وجود دارد ، اما فقط پیوند مربوط به Chrome کار می کند. به طور مشابه ، پیوند افزودنی Gmail فقط بالای صفحه بارگیری FileCloud را به شما نشان می دهد. اگر در حال خرید خدمتی هستید که ادغام های زیادی داشته باشد ، باید Egnyte Connect را امتحان کنید. در مورد Egnyte Connect می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

امنیت

امنیت ابر شدید از آن جهت اهمیت دارد که جرایم سایبری یک اتفاق نادر نیست. علاوه بر این ، طبق گفته FBI ، حملات باج افزار پیشرفته تر می شود. Ransomware با رمزگذاری مطالب شما کار می کند و شما را مجبور به پرداخت باج برای بازگرداندن پرونده های خود می کند.

برای جلوگیری از این امر ، FileCloud از موتور اسکن استفاده می کند که باج افزار را شناسایی و مسدود می کند. بعلاوه ، می توانید برای بازگرداندن پرونده های خود به حالت قبلی ، تحت تأثیر باج افزار ، از نسخه سازی فایل استفاده کنید. 

نسخه سازی پرونده همچنین به شما کمک می کند تا اشتباه یا حذف تصادفی را خنثی کنید. برای اطمینان از تمیز بودن پرونده های خود ، همچنین می توانید FileCloud را به استفاده از نرم افزار آنتی ویروس ClamAV یا ICAP راهنمایی کنید..

در این یادداشت ، FileCloud از رمزگذاری AES 256 بیتی برای تقلا کردن پرونده های خود استفاده می کند. این تضمین می کند که فقط کسانی که کلید رمزگذاری شما را دارند می توانند محتوای شما را در ابر بخوانند. با این حال ، اگر تصمیم دارید که فایل ها را روی سرورهای خود ذخیره کنید ، FileCloud کلید شما را مدیریت می کند. 

اگر خود میزبان باشید ، می توانید کلید رمزنگاری اصلی را با رمز عبور خود ایمن کنید ، این یک رمز عبور یک بار است که FileCloud نمی تواند در سرورهای آن ذخیره کند. این بدان معنی است که شما از مزایای رمزگذاری خصوصی بهره مند خواهید شد. 

رمزگذاری FileCloud

با استفاده از قابلیت رمزگذاری پرونده های Amazon S3 با استفاده از یک کلید ارائه شده توسط مشتری ، می توانید هنگام استفاده از FileCloud “بصورت آنلاین” از رمزگذاری خصوصی لذت ببرید. توجه داشته باشید که باید این مورد را از FileCloud درخواست کنید.

این گفته می شود ، رمزگذاری قوی – خصوصی یا در غیر این صورت – در برابر رمزهای عبور ضعیف ، که ممکن است کاربران شما ایجاد کنند ، کمک نمی کنند. برای اطمینان از ایجاد گذرواژه‌های قوی ، می توانید تنظیمات خط مشی رمز عبور را تنظیم کنید.

خط مشی filecloud-password

با استفاده از چنین سیاستی می توانید انتخاب کنید که به یک رمز عبور خاص نیاز دارید تا آن را قوی تر کنید ، پسورد ها را پس از گذشت یک دوره منقضی کنید یا حساب را بعد از مدت زمان مشخص ، پس از چند تلاش ناموفق و موارد دیگر قفل کنید.. 

تأیید هویت دو عاملی یکی دیگر از ویژگی هایی است که از اعتبار کاربر شما محافظت می کند. این کار با نیاز کاربران به وارد کردن یک کد امنیتی اضافی که از طریق پیام کوتاه دریافت می کنند هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا است. شما می توانید با استفاده از خط مشی جهانی کاربر ، آن را از طریق کنسول سرپرست فعال کنید.

FileCloud فایلها را در سرورهای AWS با امنیت مرکز داده ذخیره می کند که شامل اقدامات پیشگیری از آسیب در برابر بلایای طبیعی مانند زلزله ، سیل و آتش سوزی می باشد. به علاوه ، آمازون برای جلوگیری از هجوم از نظارت ، هشدار ، تأیید هویت دسترسی چند عاملی و سایر امنیت استفاده می کند.

اگر یکی از کاربران شما دستگاهی را گم کرد و یا کسی آن را سرقت کرد ، می توانید پاک کردن از راه دور را انجام دهید تا داده های حساس موجود در آن را پاک کنید و دسترسی آن به محتوای ابر خود را مسدود کنید. همچنین می توانید قوانین خاص جلوگیری از از بین رفتن داده ها را تعریف کنید ، که می توانند در صورت برآورده شدن شرایط دلخواه اجرا شوند.

برای مدیریت بیشتر پرونده های خود می توانید یک خط مشی حفظ سفارشی تنظیم کنید. با استفاده از آن ، می توانید قبل از دستیابی ، حذف یا بایگانی محتوای آن را برای مدت خاصی ذخیره کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی filecloud

اگر با مشکلی روبرو شدید ، سریعترین راه برای کمک ، مشورت با اسناد پشتیبانی است که به دسته بندی ها تقسیم می شود تا پیدا کردن آنچه نیاز دارید آسان است. اگر این کمک نمی کند ، می توانید از نوار جستجو استفاده کنید.

همچنین می توانید اقدامات مورد نیاز خود را از جدول جداشده بین “سرور” FileCloud و FileCloud “بصورت آنلاین” و بین سرپرستان و کاربران انتخاب کنید.. 

اسناد به راحتی قابل پیگیری می باشند ، حاوی تعداد زیادی عکس حاشیه نویسی با فلش و اعداد مطابق با مراحل موجود در راه حل است. اگر از “سرور FileCloud” استفاده می کنید ، می توانید فیلم هایی را مشاهده کنید که به شما کمک می کند با محصول سریعتر آشنا شوید. 

بعلاوه ، سطح بالا و دیگر دسته بندی ها با ارائه لینک هایی که مربوط به عملکرد در محدوده آنها باشد ، شما را در مسیر درست هدایت می کنند.

به طور کلی ، اسناد یکی از بهترین مواردی است که ما دیده ایم. اما ، اگر این امر کمکی نمی کند ، گزینه های شما برای تماس با FileCloud محدود هستند. در حقیقت ، تنها کانال پشتیبانی ایمیل است که دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر در دسترس است. CST. 

به گفته این ، اگر پشتیبانی ایمیل کمک نمی کند ، گزینه ای برای برنامه ریزی یک جلسه از راه دور وجود دارد. ما توسط نماینده پشتیبانی فنی از این امر اطمینان گرفتیم.

حکم

FileCloud یک سرویس خوب است. اگر به برخی از مسائل مربوط به تجربه کاربر و همگام سازی توجه کند ، می تواند بسیار بهتر باشد. به علاوه ، اضافه کردن کتابخانه برنامه ، آنرا به افرادی که نیاز به همکاری با استفاده از ابر دارند ، تبدیل به گزینه ای مناسب می کند. ارزش آن به طور عمده رقابتی نیست زیرا برنامه های “آنلاین” آن فقط 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابر را فراهم می کند.

همگام سازی همچنین دارای برخی موارد است ، اگرچه ثابت نبودند. با این حال ، مشتری دسک تاپ گزینه های همگام سازی زیادی دارد که ما آنها را دوست داریم و همچنین به شما امکان می دهد از فایل های پشتیبان تهیه کنید. به اشتراک گذاشتن پوشه ها و پرونده ها آسان است ، و روی همه مشتری ها کار می کند و گزینه های بسیار خوبی برای کنترل محتوای ارائه می دهد.

امنیت بسیار عالی است و اگر می خواهید فایل ها را روی سرور محلی خود ذخیره کنید ، حتی بهتر است. از آنجا که بسیاری از ویژگی های امنیتی وجود دارد ، شانس اینکه شما به چیزی که در دسترس نیست ، نیاز داشته باشید باریک است.

مطمئناً FileCloud یک کیف مخلوط است ، اما ممکن است نیازهای شغلی شما باشد. اگر فکر می کنید اینگونه نیست ، با ایده های EFSS ما برای ایده های جایگزین مشورت کنید. نظر شما در مورد FileCloud چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map