بررسی Egnyte Connect – بهترین اشتراک گذاری فایل Cloud برای تجارت؟ – بروزرسانی سال 2020

بررسی اتصال Egnyte

ارائه دهنده EFSS مورد علاقه Cloudward.net ، Egnyte Connect سرعت ، سهولت استفاده ، امنیت و یک طرح قیمت گذاری مناسب را ارائه می دهد ، و آن را تقریباً برای هر تجارت کوچک کامل می کند. بررسی کامل Egnyte ما را برای تمام جزئیات بررسی کنید.


بهترین EFSS

اگر مشاغل سطح سازمانی را اداره می کنید ، پیدا کردن بهترین خدمات EFSS یک گام ضروری در مسیر موفقیت است. به این دلیل است که خدمات ذخیره سازی ابری می تواند همکاری کارمندان شما را بهبود ببخشد ، که کار را برای همه راحت تر و لذت بخش تر می کند. 

معمول است که OneDrive for Business و Dropbox Business جزو اولین خدماتی باشد که افراد هنگام بررسی خدمات ذخیره سازی ابری متناسب با نیازهای تجاری خود به آن فکر می کنند. با این وجود دلایل زیادی وجود دارد که Egnyte Connect را به عنوان ابزاری برای بهبود همکاری و بهره وری شرکت خود در نظر بگیرید. در واقع ، این بهترین خدمات سازمانی ما است.

Egnyte Connect با تشکر از ویژگی های همگام سازی و اشتراک گذاری قدرتمند ، کتابخانه گسترده ای از ادغام برنامه های بهره وری ، یک رویکرد قوی در مورد امنیت و استفاده آسان از آن در وب ، دسک تاپ و موبایل ، به بهترین وجهی در جمع بندی EFSS ما صعود کرد..

اگرچه پشتیبانی آن فاقد چت آنلاین است ، و برای پشتیبانی پیشرفته باید هزینه اضافی بپردازید ، اما این مشکلات مهم نیستند. نقش آفرینی نقش سفارشی نیز در پشت یک برنامه گران تر پنهان است. Egnyte ، مانند بسیاری از بهترین خدمات EFSS ، کپی کردن فایل سطح بلوک را ارائه نمی دهد.

ما در دسته بندی های زیر می خواهیم با جزئیات بیشتری در مورد این ویژگی ها و دیگران صحبت کنیم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Egnyte Connect

قیمت گذاری

Egnyte نیز مانند سایر قسمتهای EFSS دارای برنامه هایی است که برای مشاغل کوچک و بزرگ با چندین کاربر مناسب است ، اما همچنین دارای طرحی است که فقط در اختیار چند کاربر قرار می گیرد. به همین دلیل ، برنامه “تیم” برای مصارف خانگی نیز مناسب است ، به شرط آنکه به جای برنامه های اساسی تر ویژگی های اضافی را در نظر نداشته باشید. این ، و ارزش کمی کمتری به دست می آورید. 

این سرویس 1 ترابایت با 10 دلار در هر ماه برای هر کاربر فراهم می کند. اگر با خدماتی مانند Sync.com یا pCloud که به سمت استفاده در منزل هستند ، مراجعه می کنید ، اگر پیش از پرداخت کل سال ، ماهانه 2 ترابایت دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات ، بررسی جداگانه Sync.com و بررسی pCloud را بخوانید. 

با این حال ، برنامه “تیم” علاوه بر ذخیره سازی 1 ترابایت ، ویژگی های بسیاری را نیز در اختیار شما قرار می دهد. این موارد شامل ویرایش وب ، ایجاد لینک بارگذاری ، ادغام Microsoft Outlook و Office و بسیاری از ادغام های شخص ثالث است. 

بعلاوه ، Egnyte Connect هنوز هم برنامه اصلی برنامه تجاری خود را ارائه می دهد. برای این کار ، شما باید حداقل پنج اشتراک مجوز را خریداری کنید ، اما در مقایسه با بیشتر قسمتهای EFSS ، ارزش عالی بسیار خوبی را ارائه می دهد.

برنامه “دفتر” 5 ترابایت را ارائه می دهد ، که چیزی بیش از سایر خدمات موجود در آن محدوده قیمت است. با تشکر از آن ، ما Egnyte Connect را در رده دوم قرار دادیم تا بهترین ارزش کلی را در بین ابزارهای EFSS که مورد بررسی قرار گرفته ایم ، پشت تنها OneDrive قرار دهیم. اگر می خواهید قیمت های آنها را مقایسه کنید ، بررسی OneDrive for Business ما را بخوانید.

برنامه “كسب و كار” ظرفیت ذخیره سازی را به 10 ترابایت فضای افزایش می دهد ، اما همچنین قابلیتهای اضافی مانند حسابرسی گزارش ، احراز هویت پیشرفته و شخصی سازی مبتنی بر نقش و همچنین توانایی همگام سازی دستگاههای ذخیره سازی محلی شما ، مانند NAS را اضافه می كند. ، به ابر اگر با NAS آشنایی ندارید ، توضیحات NAS را در مورد ما بخوانید.

طرح “تجارت” همچنین در صورت تمایل برای ذخیره برخی از محتوا در ابر و برخی در سرور محلی ، فضای ذخیره ترکیبی ابری را نیز فراهم می کند. با این حال ، برای این بررسی ، ما به قابلیت های ابری پلتفرم متصل خواهیم شد.

همچنین یک برنامه “سازمانی” برای مشاغل با بیش از 100 کارمند وجود دارد ، که از شما می توانند حق بیمه ، ادغام AD / LDAP ، ورود به سیستم (SSO) ، مدیریت مبتنی بر نقش و مدیریت کلید Egnyte را بدست آورند. با این حال ، برای دریافت برآورد قیمت باید با Egnyte تماس بگیرید.

بررسی اجمالی Egnyte Connect

آرم اتصال Egnytewww.egnyte.com

از 800 $ $ تمام برنامه ها شروع می شود

همکاری

همگام سازی دستگاه

همگام سازی انتخابی

همگام سازی سطح بلوک

پوشه های مشترک

پیوند پرونده

نسخه سازی پرونده

حداکثر اندازه پرونده
10 گیگابایت

ادغام آفیس مایکروسافت

ادغام Google Docs

کتابخانه ادغام برنامه شخص ثالث

نظارت بر فعالیت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

ایجاد گروه های کاربر

امنیت

رمزگذاری در زمان استراحت
AES-256

رمزگذاری در هنگام انتقال

ادغام رمزگذاری پایان به پایان

احراز هویت دو عاملی

رمز عبور مورد نیاز

ادغام مجدد (SSO)

پاک کردن دستگاه از راه دور

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی تلفنی

انجمن کاربر

پشتیبانی 24/7

تجربه ی کاربر

Egnyte شما را قادر می سازد با استفاده از یک دسک تاپ ، مرورگر و مشتری تلفن همراه به محتوا بارگذاری و دسترسی داشته باشید. مشتری های دسک تاپ برای ویندوز و مک در دسترس هستند اما لینوکس نیست. اگر به فضای ذخیره سازی ابری نیاز دارید که به خوبی با پنگوئن بازی کند ، برای ایده های خود با بهترین سرویس ذخیره سازی ابری برای جمع آوری لینوکس مشورت کنید. برنامه های تلفن همراه برای Android و iOS در دسترس هستند.

egnyte-connect-desktop-client

وقتی مشتری دسک تاپ Egnyte را نصب می کنید ، یک پوشه همگام سازی در سیستم پرونده شما ایجاد می کند. مدل پوشه همگام سازی ، که توسط Dropbox ایجاد شده است ، شما را قادر می سازد تا محتوا را بین هارد دیسک و ابر خود تکرار کنید. ما در بخش “همگام سازی” در مورد قابلیت های همگام سازی Egnyte بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Egnyte Connect با اکثر سیستم عامل های EFSS متفاوت است زیرا از یک مشتری دسک تاپ متفاوت به نام Egnyte Drive استفاده می کند ، که در اصل یک درایو شبکه است که به شما امکان دسترسی به داده های ابری را از راحتی سیستم فایل خود می دهد. با این حال ، این در واقع محتوای موجود در دیسک سخت شما را ذخیره نمی کند. در عوض ، آن را به عنوان یک درایو جداگانه بر روی کامپیوتر شما نشان می دهد.

اگر فقط از این ویژگی برای دسترسی به پرونده ها استفاده می کنید ، به جای اینکه برچسب زدن پرونده ها برای دسترسی آفلاین باشد ، از امنیت کمی بیشتر برخوردار خواهید شد زیرا احتمال دسترسی کسی به محتوای ارزشمند در رایانه دزدیده شده را کاهش می دهد. همچنین می توانید داده ها را از طریق سرور پراکسی مسیریابی کنید ، که لایه دیگری از محافظت از حریم خصوصی را اضافه می کند.

Egnyte در دسک تاپ

مشتری دسک تاپ روشن و روان است. مانند سایر سرویس های ذخیره سازی cloud در بازار ، از نماد سینی سیستم برای باز کردن آن استفاده می کنید. پس از انجام این کار ، می توانید به جدیدترین پرونده های خود دسترسی پیدا کرده و جستجو کنید. بعلاوه ، می توانید تنظیمات را وارد کنید ، که به شما امکان می دهد درایوهای خود را مدیریت کنید ، تنظیمات برگزیده ، راهنمایی دسترسی و پوشه های انتخاب شده برای دسترسی آفلاین را مرتب سازی کنید..

egnyte-اتصال-وب-مشتری

ما ترجیح می دهیم دکمه ای داشته باشیم که مشتری وب را راه اندازی کند ، اما از این طریق باید مرورگر خود را به سایت Egnyte هدایت کرده و به صورت دستی وارد مشتری شوید. گفته می شود ، مشتری وب آرایش روشنی دارد. نوار کناری سمت چپ حاوی یک سلسله مراتب پوشه است که به شما امکان می دهد به تمام پوشه های خود دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید به سطل زباله و پرونده های اخیر خود دسترسی پیدا کنید.

منوی گوشه بالا سمت راست به شما امکان می دهد بین وظایف ، پیوندهایی که به اشتراک گذاشته اید و دریافت کرده اید ، برنامه ها و ادغام ها یا پرونده ها حرکت کنید و این نمای پیش فرض است. بعلاوه ، می توانید گزارشات خود را مشاهده کنید ، تنظیمات را مدیریت کرده و به کمک دسترسی پیدا کنید. اگر نمی توانید پرونده های خود را پیدا کنید ، می توانید از نوار جستجو در زیر این فهرست استفاده کنید تا سریع آنها را پیدا کنید.

ما دوست داریم که فقط یک فایل یا پوشه را کلیک کنید تا یک منوی اکشن ظاهر شود. به علاوه ، یک نوار کناری در سمت راست فعالیت را در پوشه فعلی نشان می دهد. در کل ، تجربه وب عالی است.

egnyte-connect-mobile-client

برنامه موبایل Egnyte

برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهد تا فایلها و پوشه های خود را پیش نمایش کنید ، محتوای جدید را بارگذاری و به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید به سرعت به پوشه های نشانک خود دسترسی پیدا کنید ، گزارش تهیه کنید و اعلان ها را بخوانید. تنها تقصیری که متوجه شدیم این است که دکمه بارگذاری برجسته را در نمای “همه پرونده ها” نشان نمی دهد. در عوض ، برای ایجاد محتوا باید پوشه مشترک یا خانگی خود را وارد کنید.

این قابل درک است ، زیرا شما نمی توانید محتوا را مستقیماً در پوشه “همه پرونده ها” بارگذاری کنید. علاوه بر بارگذاری ، می توانید یک اسکن را اسکن کرده و مستقیماً آن را بارگذاری کنید. این مربوط به عکس ها ، فیلم ها و فایل های صوتی است. همچنین می توانید یک فایل متنی ایجاد کرده و آن را بارگذاری کنید.

برنامه تلفن همراه همچنین به شما امکان می دهد هر محتوایی را که در ابر Egnyte ذخیره کرده اید باز کرده و ویرایش کنید. پیش نمایش پرونده نیازی به ابزارهای شخص ثالث ندارد زیرا Egnyte دارای پیش نمایش PDF داخلی است. این بدان معناست که شما هنوز می توانید اسناد Office را بر روی تلفن خود مشاهده کنید بدون اینکه هزینه Office 365 را بپردازید. به این معنی که اگر می خواهید فایل ها را ویرایش کنید ، به یک برنامه ثانویه نصب شده بر روی تلفن خود نیاز دارید.

اگر می خواهید امنیت دستگاه تلفن همراه خود را ارتقا دهید ، می توانید قفل رمز عبور را روشن کنید و در کمال تعجب ، پرونده های محلی خود را رمزگذاری کنید. ما در مورد طبقه بندی مربوطه در زیر در مورد ویژگی های امنیتی بیشتر صحبت خواهیم کرد. به طور کلی ، برنامه تلفن همراه تجربه لذت بخش را فراهم می کند.

مدیریت کاربر

egnyte-اتصال-ورود-کاربران-گروه ها

برای افزودن و مدیریت کاربران با Egnyte ، باید از فهرست “تنظیمات” از فهرست سمت راست برگر سمت راست خود حرکت کنید. سپس بر روی “کاربر” کلیک کنید & برگه گروه ” در آنجا ، برگه های “کاربر” و “گروه” را پیدا خواهید کرد ، که به شما در انجام آن کارها کمک می کند.

egnyte-اتصال-کاربران-گروه ها-مدیریت

شما می توانید سه نوع کاربر اضافه کنید: سرپرست ، قدرت و استاندارد. Admins به کلیه ویژگیهای اساسی مورد نیاز برای مدیریت فضای ذخیره سازی ابری ، از جمله اضافه کردن کاربران جدید ، دسترسی دارد.

کاربران برق نسبت به سرورها مجموعه محدودی از ویژگیها را دارند و همچنین می توانید پیکربندی کنید که به کدام یک از این ویژگیها می توانند دسترسی داشته باشند. 

این شامل امکان استفاده از همگام سازی در دسک تاپ ، بارگیری مشتری دسک تاپ ، مشاهده کاربران و گروه ها ، دعوت کاربران استاندارد و دریافت اعلان های پوشه و خبرنامه Egnyte می شود. آنها همچنین می توانند یک پرونده خصوصی را برای پرونده های شخصی خود نگه دارند. 

کاربران عادی فقط می توانند از طریق مشتری وب به محتوا دسترسی پیدا کنند ، و شما می توانید آنها را برای دریافت اعلان ها و خبرنامه Egnyte فعال کنید.

Egnyte همچنین به شما امکان ایجاد نقش های سفارشی را می دهد ، که می توانید به کاربران قدرت اختصاص دهید ، اما برای استفاده از برنامه باید به برنامه “سازمان” ارتقا دهید. اگر این ویژگی برای شما مهم است ، اما شما به یک برنامه سازمانی احتیاج ندارید ، Citrix ShareFile یا Box ممکن است شرط بندی بهتری داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنها ، بررسی جداگانه Citrix ShareFile و بررسی Box را مطالعه کنید.

egnyte-connect-گروه‌ها-مدیریت

“زبانه گروهها” شما را قادر می سازد تا کاربران را به گروه ها ایجاد کرده و صاحبان گروه را تنظیم کنید. همچنین می توانید با اضافه کردن ایمیل آنها ، کاربران جدید را به گروه دعوت کنید. 

egnyte-connect-report

بعلاوه ، Egnyte ویژگی های گزارش پیشرفته ای را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی ، کاربران ، دستگاه های متصل و اشتراک گذاری لینک را از جمله موارد دیگر نظارت کنید. اگرچه آنها مفید هستند ، طراحی های آنها منسوخ شده است ، که در تضاد کاملی با بقیه مشتری وب Egnyte است.

پوشه & اشتراک گذاری پرونده

پوشه و ویژگی های اشتراک فایل از مهمترین جنبه های سرویس EFSS است. به گفته این ، برخی از این ویژگی ها بهتر از سایرین ادغام شده اند. Egnyte Connect در گروه “بهتر” قرار می گیرد ، و ما حتی آن را به عنوان ابزار برتر EFSS ما برای به اشتراک گذاری فایل ها رتبه بندی کرده ایم.

egnyte-Connect-folder-sharing

برای مدیریت اشتراک گذاری پوشه ، می توانید روی هر پوشه بجز موارد خصوصی شناور شوید و روی دکمه “اشتراک” که با آن مرتبط است کلیک کنید. در مرحله بعد ، می توانید کاربران شخصی یا کل گروه ها را دعوت کرده و یکی از چهار نوع دسترسی مختلف را به آنها بدهید که مجوزهای زیر را شامل می شود:

 • صاحب: اجازه کامل و قابلیت ویرایش
 • پر شده: بارگیری ، ویرایش ، آپلود و حذف
 • ویرایشگر: بارگیری ، ویرایش و بارگذاری
 • بیننده: پیش نمایش و بارگیری

egnyte-connect-sharing-sharing

همچنین می توانید با تولید پیوندهای اشتراک ، دیگران را به مشاهده و بارگیری پوشه های خود دعوت کنید. این پیوند را می توان در یک برنامه مانند Slack یا Skype کپی و چسباند یا می توانید آن را برای گیرندگان ایمیل کنید. پیوند اشتراک گذاری گزینه ای را برای شما تعیین می کند که چه کسی به آن دسترسی داشته است. می توانید آن را روی “هرکسی” ، “هر کس با رمز عبور” تنظیم کنید ، کاربران سرور پرونده خود یا کاربرانی که پیوند را به آنها ایمیل می کنید.

بعلاوه ، می توانید نام پوشه را به پیوند وصل کنید ، پیوند را برای انقضا در یک تاریخ خاص یا بعد از چند کلیک تنظیم کنید و وقتی کلیک کردید ، یک اعلان دریافت کنید.

egnyte-connect-link-audit

ما همچنین دوست داریم که Egnyte شامل صفحه ای باشد که پیوندهایی را که به اشتراک گذاشته اید و پیوندهایی که سایر کاربران با شما به اشتراک گذاشته اند نشان می دهد. 

بیش از حد بسیاری از ابزارهای ذخیره سازی ابری از این امر غافل هستند ، که باعث می شود همه مطالب مشترک را از دست ندهید و مالکیت معنوی و گزارش های محرمانه خود را در معرض خطر قرار دهید. همچنین می توانید یک گزارش پیوند ایجاد کنید ، که می توانید به عنوان یک پرونده CSV صادر کنید.

گزارش egnyte-connect-link-report

همگام سازی

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم ، Egnyte Connect یک پوشه همگام سازی استاندارد ندارد. در عوض ، از درایو شبکه استفاده می کند ، که به شما امکان می دهد بدون بارگیری در رایانه خود ، به محتوای خود دسترسی پیدا کنید. اما اگر پوشه ها را برای استفاده آفلاین برچسب گذاری کنید ، پرونده های موجود در آنها بارگیری می شود.

egnyte-connect-network-drive

از طرف دیگر ، اگر محتوا را درون درایو بکشید ، آن را با ابر همگام سازی می کنید. به خاطر داشته باشید که به طور پیش فرض ، هر چیزی که در آن درایو قرار دهید هم در هارد دیسک شما و هم در ابر ذخیره می شود. این می تواند شما را به سرعت از فضای هارد دیسک خاموش کند ، بنابراین می توانید از ویژگی همگام سازی انتخابی Egnyte برای غیرفعال کردن حافظه هارد دیسک برای هر پوشه یا پرونده استفاده کنید.

همگام سازی اولیه پوشه آزمایشی 1 گیگابایتی ما دقیقاً زمانی که انتظار داشتیم طول بکشد طول کشید. با این حال ، نمی توانید سرعت بیشتری را هنگام همکاری در پرونده های ذخیره شده پیش بینی کنید.

به این دلیل است که Egnyte از یک الگوریتم همگام سازی در سطح بلاک استفاده نمی کند ، که فقط بخش هایی از پرونده های تغییر یافته را انتقال می دهد و نه کل پرونده. همگام سازی سطح بلوک می تواند انتقال پرونده ها را سرعت بخشد ، که منجر به همکاری های تقریباً در زمان واقعی می شود. اگر می خواهید ، Dropbox بهترین شرط بندی شما است ، و می توانید در مورد بازنگری تجارت Dropbox ما اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

ابزارهای بهره وری

Egnyte برای نظارت بر همکاری ، توانایی های مدیریت وظیفه بومی را در اختیار کاربران قرار می دهد. سایر ابزارهای EFSS از جمله Box و Dropbox با برنامه های مدیریت وظیفه مانند Trello ادغام می شوند ، اما تعداد کمی از آنها قابلیت بومی را دارند. این فوق العاده است که صاحبان مشاغل به دنبال صرفه جویی در هزینه های اشتراک برای ابزارهای شخص ثالث هستند. توجه داشته باشید که Egnyte ترللو را نیز فراهم می کند.

صفحه egnyte-connect-task

می توانید با کلیک راست روی یک فایل و انتخاب “وظایف” ، وظایف خود را ایجاد و اختصاص دهید. می توانید نام ، انتساب و موعد مقرر را تعیین کنید.

صفحه egnyte-connect-task

Egnyte همچنین یک صفحه “کارهای من” ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد وظایف ایجاد شده را مدیریت کنید. می توانید آنها را به صورت کامل ویرایش ، حذف یا علامت گذاری کنید. برای آسان تر یافتن کارها ، صفحه لیستهایی را برای کسانی که به شما اختصاص داده شده و توسط شما اختصاص داده شده است ، نشان می دهد.

egnyte-اتصال-برنامه-کتابخانه

Egnyte علاوه بر ویژگی مدیریتی وظیفه داخلی ، برنامه های بسیاری دارد که می توانید با آنها همراه شوید تا بتوانید بهره وری کار را انجام دهید. Egnyte بین “افزودنیهای Egnyte” ، که شما از سرویس دهنده وب Egnyte به آن دسترسی دارید ، و “ادغام های خارجی” ، که به خارج از مشتری دسترسی دارید ، تمایز می گذارد..

افزودنیها به شما امکان می دهند به Slack ، DocuSign ، Microsoft Office Online ، Google Drive و G Suite متصل شوید. تعداد بسیار کمی از ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری با مایکروسافت و گوگل ادغام می شوند ، که Box یکی از معدود موارد دیگری است. اگر قبلاً در Office 365 مشترک شده اید ، یکپارچه سازی نیز وجود دارد ، اگرچه برای فعال کردن آن باید با یک نماینده Egnyte صحبت کنید..

ادغام خارجی شامل Egnyte برای Gmail ، SAP ، Salesforce ، Zoho ، AWS Single Sign-On و موارد دیگر است. در حقیقت ، Egnyte تعداد زیادی برنامه دیگر را که می توانید انتخاب کنید ، دارد که بسیاری از آنها رایگان هستند. کتابخانه برنامه به شما امکان می دهد ادغام ها را با نام جستجو کنید یا آنها را بر اساس طبقه بندی و صنعت فیلتر کنید.

مقولات شامل همکاری ، تجزیه و تحلیل ، فروش ، اتوماسیون تجاری ، مدیریت پروژه و موارد دیگر می باشد. اینکه چگونه یک سرویس EFSS با افزودنیها ادغام می شود ، اغلب به جدا کردن آن از بقیه در این زمینه کمک می کند. از این نظر ، ایگنایت به عنوان یکی از بهترین ها شناخته می شود. چندین ادغام امنیتی نیز وجود دارد که در بخش زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

امنیت

امنیت ابر شدید در عصری که جنایت سایبری امری عادی است ، یک ضرورت است. به عنوان مثال ، حملات در وسط ممکن است داده های شما را از طریق رایانه به سرور رهگیری کنند. شما همچنین ممکن است قربانی باج افزار شوید ، که برای برگشت مجدد پرونده خود نیاز به پرداخت مبلغی دارد.

روشهای اصلی محافظت از محتوای شما در برابر چنین فعالیتهایی ، رمزگذاری و امنیت مرکز داده است. مراکز داده Egnyte از نظارت 24 ساعته ، کنترل دسترسی بیومتریک و افزونگی N + 1 استفاده می کنند و می توانند در برابر بلایای طبیعی از جمله زلزله و آتش سوزی مقاومت کنند. امکانات همچنین مطابق با درجه 3 و SSAE-16 Type II است.

پروتکل TLS از داده های شما در انتقال بین دستگاه های شما و سرورهای Egnyte محافظت می کند. همچنین می توانید FTP را فعال کرده و آن را به نسخه مطمئن آن ، SFTP محدود کنید. اگر با این پروتکل ها آشنا نیستید ، توضیح FTP را در ما بخوانید. اطلاعات شما همچنین با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می شود.

هنگامی که داده های شما به یک مرکز داده وارد می شوند ، اکثر سرویس های EFSS آن را رمزگشایی می کنند تا قبل از دوباره رمزگذاری مجدد ، داده های مربوط به پرونده را برای نمایه سازی بکشد. Egnyte نمی کند ، این بدان معناست که این یک راه حل رمزگذاری نهایی است.

رمزگذاری خصوصی Egnyte

با این حال ، توجه داشته باشید که این سرویس به طور پیش فرض کلید شما را ذخیره و مدیریت می کند. اگر می خواهید رمزگذاری دانش صفر داشته باشید ، باید مدیریت کلید Egnyte را فعال کنید. برای انجام این کار ، شما باید در برنامه “شرکت” Egnyte مشترک شوید. خبر خوب این است که Egnyte با Boxcryptor ادغام می شود ، بنابراین می توانید بدون توجه به نوع برنامه ، رمزگذاری خصوصی داشته باشید.

Boxcryptor به شما امکان می دهد تا کلید خود را مدیریت کرده و قبل از ارسال ، محتوای خود را رمزگذاری کنید. با این حال ، اگر این کار را انجام دهید ، رمزگذاری Boxcryptor با الگوریتم های همگام سازی سطح بلوک Egnyte اختلال ایجاد می کند ، زیرا آنها باید قادر به خواندن پرونده های شما باشند.

با این حال ، حتی رمزگذاری خوب نیز به جلوگیری از تلاش برای سرقت مدارک ورود به سیستم کمک نمی کند و هکرها می توانند این کار را در مدت زمان معقول انجام دهند. برای جلوگیری از این امر ، باید یک رمزعبور قوی ایجاد کنید. 

Egnyte همچنین با اجازه دادن به حداقل قدرت و طول لازم برای کلمه عبور ، از شما در برابر رمزهای عبور ضعیف محافظت می کند ، و همچنین از کاربران می خواهد که بارها و بارها رمزهای خود را دوباره تنظیم کنند. به علاوه ، شما می توانید از بازنشانی گذرواژه‌ها در قبال موارد استفاده شده قبلی جلوگیری کنید و حساب کاربری را پس از چندین بار تلاش ناموجود وارد سیستم کنید.

علاوه بر این ، Egnyte همچنین شما را قادر می سازد تا احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید. در صورت فعال بودن ، کاربران هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا ، باید علاوه بر گواهی نامه های عادی خود ، یک کد امنیتی را وارد کنند. به این ترتیب ، اگر شخصی رمز ورود را بدزد ، قادر به ورود به سیستم نخواهد بود.

اگر در برنامه “شرکت” مشترک شوید ، می توانید Egnyte را با یک سرویس ورود به سیستم واحد ادغام کنید تا بتوانید بهتر رمزهای عبور کاربران را مدیریت کنید و به آنها اجازه دهید با استفاده از همان اعتبارنامه به سیستم عاملهای مختلف وارد شوید. گزینه ها شامل AWS SSO ، OneLogin ، Bitium ، Okta و Ping Identity است.

آخر اینکه ، Egnyte به شما امکان می دهد دستگاه های کاربران را از همگام سازی قطع کنید. به این ترتیب ، اگر دستگاهی را گم کنید یا کسی آن را سرقت کند ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هر کس آن را داشته باشد ، نمی تواند به محتوای ابری شما دسترسی داشته باشد.

حتی اگر Egnyte از امنیت مرکز داده قوی برخوردار باشد ، ممکن است شما نتوانید حیاتی ترین اطلاعات تجاری خود را در ابر ذخیره کنید. در این حالت ، Egnyte به شما امکان می دهد محلول ابر ترکیبی خود را بسازید و استفاده کنید.

خدمات ذخیره سازی ابر ترکیبی به شما امکان می دهد داده ها را در ابر و سرورهای شخصی نگه دارید. با نگه داشتن برخی از مطالب در سرورهای شخصی ، می توانید مطمئن باشید که کلیه اقدامات امنیتی سفارشی را در کار خود دارید.

پشتیبانی

Egnyte سطوح پشتیبان پشتیبانی می کند. همه ردیف ها به صورت یک شکل یا شکل دیگر برای همه مشتریان پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهند. به هر حال ، چه نوع حمایتی می کنید به برنامه شما بستگی دارد. همچنین برای بهترین پشتیبانی در دسترس باید بیشتر بخورید.

سطح پشتیبانی: برنامه: توضیحات:
استاندارددفترارسال پرونده آنلاین ، پایگاه دانش ، فروم
حق بیمهشرکت تجاریارسال پرونده و پشتیبانی تلفنی ، پایگاه دانش ، انجمن ، راهنماهای سریع کاربر و راهنما
پلاتینشرکت، پروژهارسال پرونده اوليه و پشتيباني تلفني ، پايگاه دانش ، تالار گفتگو ، راهنماي كاربر و سريع سريع

egnyte-connect-دانش پایه

مقالات موجود در دانش بنیان ساده هستند و دارای تصاویری هستند که پیروی از مراحل راه حل را آسان می کند. پایگاه دانش به دسته ها تقسیم می شود تا راحت تر یافتن آنچه می خواهید جستجو کنید. با این حال ، اگر در یافتن پاسخ مشکل دارید ، می توانید از عملکرد نوار جستجو برای یافتن سریع آن استفاده کنید.

اگر پایگاه دانش کمک نمی کند ، می توانید سؤال خود را در انجمن های انجمن ارسال کنید. آنها با مدیر ، مدیران جامعه و حتی کارمندان بازنشسته در حال پاسخگویی به سؤالات فعال هستند.

برای کمک مستقیم بیشتر می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. ما یک سؤال اساسی با ایمیل ارسال کردیم و در کمی بیشتر از یک ساعت پاسخی دریافت کردیم. تنها مشکلی که ما در مورد پشتیبانی Egnyte داریم ، نداشتن قابلیت چت آنلاین است. گفته می شود ، بسیاری دیگر از سرویس های ذخیره سازی ابری ، از جمله Dropbox ، پشتیبانی چت را نیز ارائه نمی دهند.

حکم

Egnyte Connect یک سرویس توانمند است که به شما امکان همگام سازی و اشتراک گذاری قدرتمند را می دهد. این موارد شامل ویژگی های همگام سازی ، مانند انتقال پرونده های سطح بلوک و همگام سازی انتخابی است. در سمت به اشتراک گذاری معادله ، Egnyte شما را قادر می سازد تا پوشه ها را با مجوزهای موجود به اشتراک بگذارید و پیوندهایی با سطح حفاظت کافی ایجاد کنید.. 

علاوه بر این ، Egnyte دارای ویژگی های کارهای بومی و کتابخانه ای غنی از افزودنی ها و ادغام های خارجی است. برای بهتر شدن آن ، Egnyte به لطف برنامه های قیمت گذاری رقابتی خود ارزش بسیار خوبی دارد.

ما همچنین دوست داریم که Egnyte دارای امنیت قوی باشد ، که شامل رمزگذاری نهایی به پایان ، نیاز به رمزعبور سفارشی ، احراز هویت دو عاملی ، پین کردن دستگاه و ادغام SSO است. Egnyte همچنین با Boxcryptor یکپارچه می شود تا رمزنگاری خصوصی را ارائه دهد.

با تشکر از همه اینها ، Egnyte برنده رتبه برتر ما برای بهترین خدمات EFSS است. این گفته ، ما همچنین دوست داریم نظرات مختلفی بشنویم. ما را درمورد تجربه یا افکار خود در مورد Egnyte در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map