بررسی لنگر eFolder – به روز شده در سال 2020

بررسی لنگر eFolder

یک سرویس مناسب و معقول که احتمالاً بسیاری از مشتریان بالقوه خود را از این طریق ترساند ، زیرا خرید نیاز به یک واسطه دارد.


بهترین EFSS

eFolder Anchor خدمات EFSS ترکیبی (ابری و داخلی) با هدف خریداران SMB و شرکت های میانی ارائه می دهد. EFSS ، برای همگام سازی و اشتراک گذاری پرونده های سازمانی کوتاه ، به شما امکان می دهد بدون نیاز به صرف وقت در مدیریت فرآیند انتقال فایل ، به محتوا از دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه دسترسی پیدا کنید.

با این وجود ، بهتر است نزدیک به همگام سازی و اشتراک گذاری در زمان واقعی بدان معنی باشید که بدون توجه به فاصله بین شما ، می توانید یکپارچه با همکاران همکاری کنید.

بزرگترین مشکل eFolder Anchor این است که شما نمی توانید آن را مستقیماً از eFolder خریداری کنید: باید یک شریک خدمات مدیریت شده را طی کنید. این امر باعث می شود كه لنگر درد را شروع كند و دلیلی برای صاحبان SMB كه انعطاف پذیری بیشتری را در نظر دارند گزینه های دیگر را در نظر بگیرند.  

در طی این بررسی ، Cloudward.net شما را از طریق اصول اولیه Anchor طی می کند تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این بهترین پلتفرم EFSS برای تجارت شما است یا خیر. در حالی که Anchor می تواند محتوا را با سرورهای محلی همگام سازی کند ، ما در درجه اول در مورد قابلیت های ذخیره آن ابر صحبت خواهیم کرد ، این همان چیزی است که ما آزمایش کردیم.

ما قبل از اینکه نگاهی دقیق تر به تجربه Anchor ، از جمله صحبت کردن در مورد بهره وری کار ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی بپردازیم ، با یک بررسی اجمالی از قیمت و قیمت ها شروع خواهیم کرد.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای eFolder Anchor

امکانات

جدول زیر یک مرور کلی درباره برخی از ویژگی های مهم Anchor را برای شما ارائه می دهد. 

آرم لنگر eFolderwww.efolder.net

رایگان

همکاری

همگام سازی دستگاه

همگام سازی انتخابی

همگام سازی سطح بلوک

پوشه های مشترک

پیوند پرونده

نسخه سازی پرونده

حداکثر اندازه پرونده
GB نامحدود

ادغام آفیس مایکروسافت

ادغام Google Docs

کتابخانه ادغام برنامه شخص ثالث

نظارت بر فعالیت کاربر

نقش کاربر را تنظیم کنید

ایجاد گروه های کاربر

امنیت

رمزگذاری در زمان استراحت
AES-256

رمزگذاری در هنگام انتقال

ادغام رمزگذاری پایان به پایان

احراز هویت دو عاملی

رمز عبور مورد نیاز

ادغام مجدد (SSO)

پاک کردن دستگاه از راه دور

پشتیبانی

چت زنده

پشتیبانی تلفنی

انجمن کاربر

پشتیبانی 24/7

اگرچه لیست ویژگی ها خوب است ، به ویژه در رابطه با امنیت (الزامات رمز ورود سفارشی ، ادغام SSO) چند مورد از دست رفته قابل توجه نیست و زیاد در راه ادغام برنامه فراتر از Office Online نیست..

ما در طول بقیه بررسی ما به بازدیدها و جزئیات بیشتر خواهیم پرداخت.  

قیمت گذاری

eFolder لنگر را به طور مستقیم فروخته نمی شود. به عنوان یک مالک SMB ، باید یک شریک خدمات مدیریت شده (MSP) را طی کنید. اگر این اصطلاح مکث ایجاد کرد ، به باشگاه خوش آمدید. کار با MSP می تواند یک کیسه مختلط باشد. نه تنها باید eFolder Anchor را آزمایش کنید ، بلکه باید خودتان را نیز بررسی کنید که از چه افرادی دریافت می کنید.

علاوه بر این ، eFolder در برنامه شریک خود لنگر را به صورت عمده به MSP ها می فروشد. MSRP را لیست و تبلیغ نمی کند. شرکاء قیمت خود را مطابق آنچه مناسب می دانند تعیین می کنند. با ایجاد هرچه مشکل تر ، علاوه بر تهیه نرم افزار ، MSP ها همچنین از خدمات IT برون سپاری برای پشتیبانی از Anchor استفاده می کنند..

بنابراین ، حتی اگر حتی موردی باشد که می خواهید آن را بپردازید ، باید آن هزینه ها را نیز مرتب کنید. ما در طول این بررسی یک نمای کلی از MSP های موجود ارائه نمی دهیم.

قبل از اینکه شکار یک فروشنده را برای خرید خدمات خریداری کنید ، می توانید آن را در یک محاکمه اجرا کنید ، که (خوشبختانه) به طور مستقیم از eFolder در دسترس است. محاکمه آزمایشی به شما 2.5TB فضا برای کار و اضافه کردن 25 کاربر می دهد. بارگذاری پرونده با 2 گیگابایت پوشش داده می شود.

تجربه ی کاربر

Anchor به شما امکان می دهد از رایانه و دستگاه همراه خود به محتوای میزبان ابر دسترسی داشته باشید.

سیستم عامل های دسک تاپ پشتیبانی شده شامل ویندوز و macOS هستند اما نه لینوکس. افزونه ای نیز برای Microsoft Outlook وجود دارد. هنگامی که برای Anchor وارد شوید ، مشتری دسک تاپ به نام Synced Tool (بله) را مستقیماً از درگاه وب بارگیری کنید. نصب فقط یک دقیقه طول می کشد,

پس از اتمام ، یک پوشه “SyncedTool” جدید روی دسک تاپ خود داشته باشید. این پوشه همان چیزی است که به عنوان یک پوشه همگام سازی معروف است. بطور پیش فرض ، فایلهای ذخیره شده در این پوشه هم در هارد دیسک شما و هم در ابر ذخیره می شوند ، این مدلی است که معمولاً توسط صنعت ذخیره سازی ابری استفاده می شود..

نصب SyncedTool همچنین نمادی از نوار وظیفه را اضافه می کند که به شما امکان می دهد به پوشه همگام سازی خود بروید و به ویژگی های دسترسی دسترسی پیدا کنید. از میان خصوصیات ، می توانید تنظیمات کلی را مدیریت کنید ، میزان هماهنگی پهنای باند را چقدر استفاده کنید ، یک پروکسی تنظیم کنید ، همگام سازی انتخابی را مدیریت کرده و فعالیت همگام سازی مداوم را کنترل کنید.

در حالی که مشتری دسک تاپ بسیار مهم است ، بسیاری از تجربه های Anchor به رابط وب وابسته هستند.

اگر با خدماتی مانند Dropbox ، Box ، OneDrive و سایر ابزارهای ذخیره سازی ابری آشنا هستید ، می دانید که این سرویس ها رویکردی کاملاً حداقلی و کاربر پسند دارند. لنگر ، نه خیلی.

رابط وب با عملکردی تنظیم شده است که به گونه ای تنظیم می شود که در ابتدا بیشتر کاربران را دچار مشکل می کند. اگر بتوانید خود را از منحنی یادگیری بکشید ، اما قابلیت های Anchor چشمگیر هستند.

اولین چیزی که باید بدانید این است که Anchor دو دیدگاه مختلف در وب سایت ارائه می دهد: یکی به نام “سازمان” و دیگری با نام “پرونده های من”. با استفاده از پیوندهای کوچک در سمت راست بالا می توانید بین این نماها تغییر دهید.

نمای سازمان برای کنترل فعالیت حساب ، تخصیص فضا و سایر معیارها دارای یک داشبورد است.

اطلاعات ارائه شده در داشبورد بیش از چیزی است که شما با اکثر ابزارهای EFSS دریافت خواهید کرد ، و برای کسانی که نیاز به کنترل دقیق روی کارهای تجاری خود دارند مفید است. علاوه بر این ، ابزار وب دارای برگه های دیگری برای مشاهده کاربران و گروه ها ، دستگاه های متصل ، اشتراک ، پشتیبان گیری ، فعالیت و اجرای گزارش ها است.

برای رسیدن به محتوای ابر خود ، باید به نمای “پرونده های من” بروید. این دیدگاه بسیار آسانتر از مغز است. می توانید پرونده ها و پوشه ها را مرور کرده و محتوای جدید ایجاد و بارگذاری کنید.

همچنین برگه‌هایی برای بررسی اینکه چه محتوایی را به اشتراک گذاشته‌اید ، مشاهده حسابهای مهمان ، پشتیبان گیری ، گزارش پرونده و یک گزارش فعالیت است. برنامه های گوشی های هوشمند Anchor برای Android ، iOS و Windows Phone در دسترس هستند. مطمئن باشید و در فروشگاه موبایل “ابزار همگام سازی” جستجو کرده و نه Anchor.

قابلیت های تلفن همراه شامل موارد زیر است:

 • مشاهده ، حذف ، قفل و انتقال پرونده ها
 • پرونده ها را از دستگاه خود بارگذاری کنید
 • پرونده های Microsoft Office را ویرایش کنید
 • برای جلوگیری از ویرایش ، پرونده ها را قفل کنید
 • به اشتراک گذاشتن محتوا
 • برای دسترسی آفلاین پرونده ها را بارگیری کنید

ابزار همگام سازی شده برای Android همچنین به شما امکان می دهد بطور خودکار عکس های خود را در پوشه “آپلود دوربین” پشتیبان تهیه کنید ، این لمس خوبی است که بسیاری از ابزارهای EFSS دیگر از آن غافل می شوند..

نمای اصلی تلفن همراه “پرونده های من” نامیده می شود و به شما امکان می دهد به سرعت به محتوا دسترسی داشته باشید.

از منو نیز می توانید به نماهای مربوط به پرونده های اخیر ، پرونده های آفلاین و پشتیبان گیری بروید.

پس از یادگیری موارد ناخوشایند و تجربه های وب ، Anchor همه کاره و ویژگی های خوبی را ارائه می دهد. ما در بخش بعدی نگاهی خواهیم انداخت به برخی از این ویژگیهای ایجاد شده در حین همکاری آنلاین.  

مدیریت کاربر

همکاریهای بدون کنترل می توانند از بین بروند ، به همین دلیل کنترل دقیق بر افرادی که به محتوای شما دسترسی دارند و چه کاری می توانند انجام دهند مهم است. هنگام استفاده از Anchor ، بیشتر این کنترل از نمای سازمان برنامه وب انجام می شود.

پیش از این ، ما به داشبورد نگاهی گذرا به شما نشان دادیم که این یک روش مفید برای دیدن چقدر فضای شما استفاده می شود ، تعداد کاربر شما است و مصرف کنندگان فضای بالای شما چه از نظر فایل و چه از نظر کاربران.

شما می توانید کاربران جدید Anchor را از برگه حساب ها اضافه کنید. فقط کافیست روی نماد کوچک “+” کلیک کنید تا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

هنگام ایجاد حساب کاربری برای یک فرد ، می توانید آنها را به عنوان سرپرست حساب کاربری خود قرار دهید و آنها را به گروه ها و سهام تیم ها ، که پوشه های اشتراکی مبتنی بر اشتراکی هستند (اختصاص دهید)..

گروه ها به شما امکان می دهند دسترسی به اشتراك تیم را اختصاص دهید و سایر جنبه های مدیریت كاربر را بر روی چندین نفر به طور همزمان انجام دهید.

صفحه مدیریت حساب دیگری وجود دارد که می توانید به آنها «مهمان» دسترسی داشته باشید که به شما امکان می دهد حساب های مهمان را تنظیم کنید. تفاوت اصلی بین حساب های مهمان و حساب های منظم در این است که میهمانان فقط می توانند به محتوا دسترسی داشته باشند.

به آنها فضای ذخیره سازی ابری اعطا نمی شود و نمی توان از آنها استفاده کرد. برگه سازمان “ماشینها” یک ویژگی خوب است که به شما امکان می دهد دستگاه هایی را که همکارانتان در Anchor همگام سازی کرده اند ، بررسی کنید.

برگه فعالیت به شما نمایش سریع از فعالیت اخیر می دهد تا بتوانید در بالای آنچه اتفاق افتاده در حساب کاربری خود بمانید. ورود به سیستم ، که می تواند فیلتر شود ، هر دو اقدام انجام شده را نشان می دهد و چه کسی آن را گرفته است.

برگه گزارش ها یکی دیگر از ابزارهای مفید برای نظارت بر فعالیت است. از آنجا ، می توانید اندازه گیری های گزارش و محدوده تاریخ را انتخاب کنید ، گزارش برنامه را برای اجرای مکرر و آدرس های ایمیل ورودی برای تحویل گزارش انتخاب کنید.

معیارهای گزارش احتمالی شامل نمای کلی ذخیره ، مصرف با گذشت زمان ، کاربران بالای ذخیره سازی ، سلامت دستگاه و فعالیت از جمله موارد دیگر است.

پوشه & اشتراک گذاری پرونده

مدیریت پرونده و پوشه از درون برگه پرونده های مشاهده پرونده های من اتفاق می افتد. از این برگه می توانید اشیاء را با کلیک راست روی آنها و انتخاب “اشتراک” با دیگران به اشتراک بگذارید.

گزینه های موجود هنگام اشتراک گذاری محتوا با Anchor خوب هستند ، با انجام برخی مواردی که باید معمول باشد ، بیشتر از EFSS فراتر می رود..

شما می توانید یک سهم مطمئن ایجاد کنید که فقط توسط نیروی کار شما قابل دسترسی باشد یا یک پیوند عمومی ایجاد کند. پیوندهای عمومی توسط افراد بدون محدودیت قابل دسترسی است ، و آنها را برای به اشتراک گذاشتن مطالب گسترده از طریق رسانه های اجتماعی و کانال های مشابه مناسب می کند.

هنگام ایجاد پیوند ، می توانید تاریخ انقضاء لینک را تعیین کرده و تعداد کل بارگیری ها را محدود کنید. از دست دادن اشتراک گذاری پیوند این است که شما نمی توانید رمز ورود را تنظیم کنید.

به طور کلی ، به هر حال شما می خواهید یک سهم مطمئن را انتخاب کنید. سهام ایمن از طریق ایمیل ، نام کاربری یا نام گروه ارسال می شود و فقط کسانی که در فهرست گیرندگان ذکر شده اند قابل دسترسی هستند. اگر ایمیلی را وارد کنید که با یک حساب همراه نباشد ، وارد می کنید ، یک حساب مهمان به طور خودکار ایجاد می شود.  

اشتراک فایلها همیشه فقط خوانده می شود. هیچ راهی برای دسترسی ویرایش به کاربران وجود ندارد. با این حال ، اگر آنها دارندگان حساب هستند ، ممکن است قبلاً آن را داشته باشند.

سهام پوشه گزینه های مشابه اشتراک فایل را ارائه می دهد ، به جز اینکه شما می توانید دعوت کنندگان ، از جمله کاربران مهمان را انتخاب کنید ، مجوزها را تغییر دهید و حذف کنید.

سهام تیم ویژگی جالبی است که برخی کاربران آن را دوست دارند و برخی دیگر هرگز از آن استفاده نمی کنند. فقط برای دارندگان حساب (نه کاربران مهمان) در دسترس هستند ، آنها به عنوان اشتراک پوشه اشتراکی عمل می کنند.

کسانی که در یک سهم تیم مشترک شده اند ، وقتی چیزی در پوشه اشتراک تیم تغییر می کند ، دستگاه های خود را به صورت خودکار همگام سازی می کنند. خالق اشتراک تیم می تواند بطور دستی تنظیم کند که دستگاه های کاربر از تب تیم اشتراک همگام سازی شوند.

همچنین سوئیچ “هضم روزانه” وجود دارد که کاربران را از وقایع اخیر در سهم تیم تایید می کند. می توانید اشتراک گذاری تیم و پوشه ها و پرونده های اشتراکی را از برگه “اشتراکی” نظارت کنید.

این نوع نمای کلی از سهام برای SMB هایی که میزان خوبی از مطالب را دارند ، بسیار مفید است. ردیابی آنچه توزیع شده است بسیار آسان است و این به نوبه خود می تواند مالکیت معنوی شما را در معرض خطر قرار دهد.

جای تأسف است که بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری این کار را انجام نمی دهند.

همگام سازی

همگام سازی به کاربران اجازه می دهد تا از یک دستگاه به دستگاه دیگر پرش کنند و بدون نیاز به آشفتگی با درایوهای انگشت شست یا فایل های ایمیل ، روی همان پرونده کار کنند. همین قابلیت به شما امکان می دهد تا همکاران تغییرات محتوا را در زمان واقعی نزدیک ببینند.

eFolder Anchor مدل تکمیل شده توسط Dropbox را کلون می کند. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، از یک پوشه همگام سازی تعبیه شده در سیستم پرونده شما استفاده می کند.

هر محتوایی که به این پوشه اضافه کنید به ابر فرستاده می شود ، سپس سایر دستگاه ها (شما و سایر کاربران) با سرویس گیرنده همگام سازی نصب شده.

علاوه بر انتقال محتوا به پوشه همگام سازی ، می توانید بر روی هر پوشه موجود در سیستم فایل خود نیز راست کلیک کرده و “ارسال پشتیبان” را برای ارسال آن به ابر انتخاب کنید. به جلو ، هرگونه تغییر در محتوا در آن پوشه ، در برگه “پشتیبان” رابط وب منعکس می شود.

با این حال فکر نکنید که به عنوان یک جایگزین پشتیبان برای خدماتی مانند IDrive ، CrashPlan یا CloudBerry فکر کنید. پشتیبان گیری از لنگر همیشه در زمان واقعی اتفاق می افتد. شما نمی توانید از نسخه های پشتیبان معمول برنامه ریزی کنید ، از پشتیبان گیری دیفرانسیل تنظیم کنید یا بسیاری از موارد دیگر را انجام دهید که یک راه حل خوب تهیه نسخه پشتیبان از تجارت قادر است.

Anchor همچنین از همگام سازی انتخابی پشتیبانی می کند ، به شما این امکان را می دهد تا کنترل کنید که کدام پوشه های زیر در پوشه همگام سازی در هارد دیسک شما ذخیره می شود و فقط در ابر ذخیره می شوند. این ویژگی برای صرفه جویی در فضای با ارزش در رایانه شما بسیار عالی است و به راحتی از طریق نماد نوار وظیفه Anchor قابل مدیریت است.

جایی که لنگر کوتاه می شود ، جایی است که اکثر راه حل های EFSS کوتاه هستند: همگام سازی پرونده سطح بلوک را ارائه نمی دهد. همگام سازی سطح بلوک به این معنی است که فقط بخش هایی از پرونده های تغییر یافته همگام سازی می شوند ، این بدان معنی است که زمان های همگام سازی خیلی سریع تر برای شما وجود دارد. Dropbox ، همیشه تنظیم کننده روند همگام سازی ، معدود فروشندگانی است که انتقال سطح بلوک را به الگوریتم های همگام سازی خود پیاده سازی می کند. Egnyte دیگری است.

ابزارهای بهره وری

برای پشتیبانی از همکاری ، بسیاری از ابزارهای EFSS با ابزارهای تولیدی بومی یکپارچه می شوند ، یا به شما امکان می دهند با ابزارهای شخص ثالث ادغام شوید. eFolder Anchor هیچ ابزاری مخصوص به خود ، حتی یک برنامه یادداشت برداری ندارد.

با این حال ، این از قبل با Microsoft Office از قبل ادغام شده است.

حتی بهتر ، اکثر ابزارهای EFSS که با Office ادغام می شوند ، نیاز دارند که شما یک دفتر Office 365 را خریداری کرده و هرگونه ویرایش پرونده را روی دسک تاپ خود انجام دهید. در عوض ، Anchor با Office Online ادغام می شود ، که هم رایگان است و هم به شما امکان می دهد تا محتوا را مستقیماً از بستر وب Anchor ایجاد و ویرایش کنید..

ابزارهای Office Online اما محدود به Word ، Excel و PowerPoint هستند. برای ویرایش ها باید اسناد غیر اداری بارگیری شود. برخلاف Dropbox ، Box ، OneDrive و تعداد زیادی راه حل دیگر دیگر EFSS ، ادغام های اضافی برای تولید شخص ثالث در دسترس نیست.

این کاستی به همراه این واقعیت که مجبور به خرید خدمات از طریق واسطه هستید ، بزرگترین دلیل در نظر گرفتن راه حل های دیگر است.

امنیت

اقدامات محافظتی شدید مانند رمزگذاری پرونده و تأیید هویت دو عاملی برای اطمینان از اینکه محتوای شما در ابر ذخیره می شود به خطر نمی افتد بسیار مهم است. لنگر ، مانند اکثر ابزارهای EFSS امروزه ، اصول را به درستی دریافت می کند.

قبل از ارسال به ابر با استفاده از AES ، محتوای شما بر روی دستگاه شما رمزگذاری می شود ، پروتکل پیشنهادی توسط موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST).

داده های حمل و نقل با استفاده از پروتکل انتقال TLS بیشتر تضمین می شود. این امر به جلوگیری از استراق سمع هکرها از انتقال داده های شما از طریق هک های معروف در وسط (MITM) کمک می کند..

پس از ورود داده های شما به مرکز داده های Anchor ، رمزگشایی می شود. محتوای فایل سپس دوباره با همان سطح AES رمزگذاری می شود. رمزگذاری در زمان استراحت ، همانطور که گفته می شود ، در صورت نقض داده باعث سرقت محتوای می شود.

مراکز داده سخت شده اند ، به این معنی که آنها برای مقاومت در برابر بلایای طبیعی و حملات جسمی و مجازی طراحی شده اند و امنیت پرونده های شما را بیشتر می کنند.

در حالی که Anchor بیشتر کارهایی را که باید در رابطه با امنیت پرونده انجام دهد ، یکی از جنبه های مهم امنیت ابر است که به طور کامل تحت کنترل آن نیست: کلمات عبور ضعیف. برخلاف کلیدهای رمزگذاری ، رمزهای عبور ضعیف به راحتی کرک می شوند. یا اگر به ویژه کارمندان بی دغدغه ای دارید ، یادداشت های پس از آن را نادرست قرار دهید.

برای جلوگیری از رمزهای عبور ضعیف ، چندین ابزار EFSS به شما امکان می دهند که الزامات رمز عبور اجباری را برای اجبار استفاده برای ایجاد موارد قوی تنظیم کنید. لنگر هنوز به این جنبش پیوسته است ، اما این سرویس به شما اجازه می دهد تا احراز هویت دو عاملی داشته باشید ، که حتی بهتر است.

احراز هویت دو عاملی به این معنی است که وقتی کاربران از دستگاه های ناآشنا وارد حساب کاربری خود می شوند ، مجبورند یک کد امنیتی ویژه ارسال شده از طریق متن به دستگاه تلفن همراه خود را وارد کنند. به این ترتیب ، اگر شخصی رمز ورود را خراب یا سرقت کند ، باز هم قادر به ورود به سیستم نخواهد بود.

در صورت بروز دستگاه دزدیده شده ، Anchor به شما امکان می دهد تا همگام سازی آن دستگاه را از راه دور از کنسول سرپرست قطع کنید. با این کار هرگونه محتوای همگام شده از آن دستگاه را پاک کنید.

یکی دیگر از مشکلات امنیتی عدم وجود SSO (تک علامت روشن) است. ابزار SSO ابزاری است که به کاربران امکان ورود به چندین برنامه تجاری با همان اعتبار را می دهد ، در حالی که در عین حال به سرپرستان نیز نظارت بهتر از این اعتبار را می دهد..  

پشتیبانی

شما می توانید با استفاده از وب سایت پشتیبانی آنلاین eFolder ، از Anchor خودیی و پشتیبانی مستقیم دریافت کنید.

گزینه های پشتیبانی مستقیم شامل پشتیبانی تلفنی در ساعات کاری و سیستم بلیط موجود 24/7 است. با این حال ، هنگام تهیه بلیط ، فقط به موارد ذکر شده مهم به صورت 24/7 پاسخ داده می شود. به ساير افراد در ساعات کار پاسخ داده مي شود. چت زنده گزینه ای نیست.

زمان پاسخگویی ایمیل به شدت مسئله بستگی دارد:

 • بحرانی: زیر 60 دقیقه
 • بالا: زیر چهار ساعت کار
 • متوسط: زیر یک روز کاری
 • کم: زیر دو روز کاری

ما دو آزمایش ایمیل را برای تست زمان پاسخگویی به Anchor ارسال کردیم ، یکی با فوریت “متوسط” و دیگری با فوریت “زیاد”. هر دو پاسخ در مدت زمان ارسال شده دریافت کردند.

برای عیب یابی DIY و دانش عمومی در مورد محصول ، می توانید از طریق پورتال پشتیبانی به eFolder Knowledgebase دسترسی پیدا کنید. دسته های راهنما در دسترس عبارتند از: “شروع با لنگر” ، “پیکربندی لنگر” و “برنامه های موبایل لنگر”. همچنین بخش هایی برای عیب یابی و مشاوره خدمات ارائه شده است.

اگر ترجیح می دهید با تماشای یادگیری ، eFolder میزبان وبینارهای زنده باشد. می توانید برای یک پخش بعدی وارد شوید یا برنامه های بایگانی شده را مشاهده کنید.

علاوه بر پشتیبانی از طریق لنگر ، بسیاری از MSP ها نیز پشتیبانی می کنند. در مواردی که کسب و کار شما به آن نیاز داشته باشد ، غالباً یک پیشنهاد پشتیبانی اساسی با گزینه ای برای پشتیبانی گسترده دریافت خواهید کرد.

حکم

احتمالاً درست نیست که eFolder Anchor را بخاطر استفاده از MSP مقصر بدانیم. ممکن است برخی از کاربران SMB ، به ویژه آنهایی که از IT استفاده نمی کنند و یا محیطهای تولید بحرانی دارند ، استفاده کنند.

با این حال ، در حالی که خدمات قطعاً پیچیده تر از Dropbox و ابزارهای مشابه است ، استفاده از آن چندان دشوار نیست که احتمالاً خیلی از صاحبان SMB واسطه ای را حذف نمی کنند.

بزرگترين مشكل Anchor فراتر از نياز به گذراندن يك MSP ، فقدان برنامه هاي بهره وري شخص ثالث فراتر از Office Online است. اگر این مسائل مربوط به شما باشد ، مطمئناً می خواهید گزینه های دیگر را بررسی کنید.

اگر آنها این کار را نکنند ، آنچنین ویژگی های زیبایی برای ارائه وجود دارد. ما به ویژه از قابلیت گزارش و اشتراک گذاری آن تحت تأثیر قرار گرفتیم. ما همچنین دوست داریم که Anchor به شما امکان می دهد حساب های کاربران مهمان را اضافه کنید ، همگام سازی انتخابی را ارائه می دهید و می توان از آنها برای تهیه نسخه پشتیبان از پوشه های سیستم فایل استفاده کرد.

مثل همیشه ، ما توصیه می کنیم قبل از خرید دادگاه را امتحان کنید. و البته ، ما دوست داریم که نظرات خود را در مورد eFolder Anchor در نظرات زیر بشنویم. ممنون از خواندن!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map