Box Business Review – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی بازرگانی باکس

یک سرویس عالی که دارای ادغام های شخص ثالث فراوان و خدمات شگفت انگیز مشتری است ، باکس بیزنس به دلیل سرعت کم خود در صدر جدول قرار دارد. با این حال ، این ممکن است از نقاط قوت آن جبران شود ، همانطور که می توانید در این بررسی کامل جعبه بخوانید.


بهترین EFSS

باکس به عنوان یکی از بهترین سیستم عامل های EFSS که امروزه در دسترس است قرار دارد. بنابراین جای تعجبی ندارد که علاوه بر بیش از 95000 مشاغل در کل ، بیش از 70 درصد شرکت های Fortune 500 را به عنوان مشتری خود ادعا کند. در این بررسی ، ما تصمیم گرفتیم که نگاهی مفصل به Box بیندازیم تا ببینیم که چگونه با شهرت آن مقایسه می شود. 

خلاصه اینکه Box یک سرویس عالی است. این نرم افزار دارای ابزارهای تولیدی زیادی است ، از جمله ادغام برای Microsoft Office و مجموعه Google Office. همچنین دارای امکان مدیریتی کاربر ، ذخیره سازی نامحدود و امنیت قوی با گزینه ای برای رمزگذاری خصوصی و همچنین ایمیل ، تلفن و پشتیبانی چت.

این همه گلگون نیست ، زیرا برنامه های قیمت گذاری می توانند ارزان تر باشند و هیچ پشتیبانی همگام سازی در سطح وجود ندارد. اگر به جزئیات علاقه مند هستید ، با ما همراه باشید ، زیرا می خواهیم ببینیم که Box در گروههای جداگانه ما چگونه کار می کند ، در زیر.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Box Business

قیمت گذاری

صندوق در حال حاضر چهار برنامه برای مشاغل طراحی شده است: “شروع کننده” ، “تجارت” ، “کسب و کار به علاوه” و “شرکت”. همه برنامه ها حداقل به سه کاربر نیاز دارند و محدودیت بالایی ندارند به جز “استارت” که شما را برای 10 کاربر محدود می کند.

علاوه بر این ، “استارت” فقط 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی به شما می دهد و اندازه پرونده شما را با 2 گیگابایت می کشد. با این حال ، این مناسب برای تیم های کوچک است ، و در هر کاربر فقط 5.80 دلار در ماه است. این بهترین برنامه نیست ، وقتی آن را با آن مقایسه کردید ، مثلاً Egnyte Connect ، که 5 ترابایت فضای ذخیره سازی را با 8 دلار در هر ماه برای هر کاربر فراهم می کند. اگر این موضوع شما را فریب می دهد ، بررسی Egnyte Connect ما را بخوانید.

با این حال ، جعبه با سه برنامه دیگر ، فضای ذخیره نامحدودی را فراهم می کند. طرح “كسب و كار” هر کاربر 17/30 دلار در هر ماه است و حد اندازه پرونده را به 5 گیگابایت می رساند ، كه در مورد برنامه های باقی مانده نیز همان است. “Business plus” ویژگیهای بیشتری را با قیمت 28.70 دلار در هر ماه برای هر کاربر ارائه می دهد.

از آنجا که برنامه هایی به غیر از “استارت” همان میزان ذخیره و تعداد کاربران را ارائه می دهند ، تفاوت اصلی آنها در ویژگی های ارائه شده آنها نهفته است. 

جعبه هزینه

همه برنامه ها دارای ویژگی های استاندارد مانند تاریخ نسخه ، پشتیبانی تجاری و مدیریت کاربر هستند. “Starter” محدود به این ویژگی ها است ، اما برنامه های دیگر بر اساس آن مجموعه ساخته می شوند. “تجارت” از جمله برندهای سفارشی ، کنترل های امنیتی موبایل ، جلوگیری از از بین رفتن داده ها ، امنیت پیشرفته کاربر و گزارش دهی را به آن اضافه می کند.

“Business plus” برنامه قبلی را با ویژگی هایی از جمله همکاران خارجی نامحدود ، نمایندگی نقش مدیر و مدیریت محتوا تقویت می کند. برنامه “شرکت” به انطباق HIPAA ، گروه های کاربر ، اتوماسیون گردش کار ، اجرای رمز عبور و موارد دیگر می افزاید. برای مقایسه کامل بین برنامه ها به اینجا مراجعه کنید.

تفاوت مهم دیگر بین برنامه ها حداکثر تعداد نسخه هایی است که می توانید ذخیره کنید. نسخه سازی به شما کمک می کند تا تغییرات ناخواسته را برگردانید یا پرونده های بازیابی شده را به دلیل حذف تصادفی بازیابی کنید. همچنین شما را از باج افزار محافظت می کند. با توجه به این که هرچه تعداد بیشتر باشد ، بهتر می شود.

“Starter” می تواند 25 نسخه را ذخیره کند ، در حالی که برنامه های “business” و “business plus” می توانند حداکثر 50 نسخه را ذخیره کنند. در صورت نیاز به برنامه بیشتر ، طرح “شرکت” می تواند حداکثر 100 نسخه را در خود جای دهد. اگر نیازهای شما بیشتر شد ، می توانید افزونه Box Governance را با قیمت 10 دلار خریداری کنید ، که به شما امکان می دهد نسخه های نامحدودی را ذخیره کنید. اگرچه باید با جعبه تماس بگیرید.

جعبه برای ثبت نام های سالانه تخفیف می دهد ، اما قبل از تصمیم گیری برای عضویت در Box ، می توانید برنامه ها را با یک آزمایش 15 روزه رایگان تست کنید. غیر از این ، شما می توانید یک برنامه “شخصی” با 10 گیگابایت بصورت رایگان دریافت کنید. اگر به فضای ذخیره بیشتری احتیاج دارید ، اما شغلی نیستید ، می توانید با برنامه 100 گیگابایت ذخیره سازی با هزینه 100 گیگابایت در ماه یا 138 دلار در سال ، برنامه “شخصی شخصی” دریافت کنید.

تجربه ی کاربر

سرویس گیرنده دسک تاپ باکس روی ویندوز و macOS کار می کند ، اما نه در لینوکس. اگر می خواهید سرویس ذخیره سازی ابری که از آن پشتیبانی می کند ، بهترین ایده های ذخیره سازی ابر ما را برای جمع آوری لینوکس برای برخی از ایده ها بخوانید.

پس از بارگیری و نصب مشتری دسک تاپ ، یک پوشه همگام سازی را در سیستم فایل خود مشاهده خواهید کرد. هر پرونده و پوشه ای که در آن قرار دارید ، هم در هارد دیسک شما و هم در ابر ذخیره می شود که همگام سازی دستگاه را قادر می سازد یا به صورت کوتاه “همگام سازی” را فعال می کند. ما در مورد چگونگی همگام سازی خوب Box در بخش مربوطه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جعبه-دسکتاپ-مشتری

مؤلفه دیگر سرویس گیرنده دسک تاپ آیکون سینی سیستم است که به شما امکان می دهد پوشه همگام سازی را باز کرده و پنجره تنظیمات و کلاینت وب را راه اندازی کنید. از پنجره تنظیمات برگزیده ، می توانید همگام سازی را روشن یا خاموش کنید ، با پشتیبانی تماس بگیرید و وارد مرکز راهنمایی شوید. مشتری دسک تاپ از مدل رایج همگام سازی تولید شده توسط Dropbox پیروی می کند و لذت بخش و سر راست است.

اگرچه مشتری دسک تاپ با پوشه همگام سازی یک مکانیزم کلیدی است ، اما بسیاری از تجربه Box به صورت آنلاین در سرویس گیرنده وب آن اتفاق می افتد.

جعبه وب-مشتری

مشتری وب دارای یک طرح رنگی جذاب و واضح است ، بنابراین لازم نیست برای اقدامات و محتوای مورد نظر خود حفاری کنید. منوی سمت چپ از طریق پرونده های شما ، محتوای اخیر ، داده های همگام شده ، سطل زباله ، یادداشت ها ، گردش کار ، کنسول سرور و موارد دلخواه خود حرکت می کند..

اگر نمی توانید آنچه را که می خواهید به موقع پیدا کنید ، می توانید از نوار جستجو در بالا استفاده کنید تا آن را جستجو کنید. نوار جستجو همانطور که تایپ می کند به جستجوی محتوای شما می پردازد و می توانید فیلترها را به جستجوی خود اضافه کنید.

مشتری وب پرونده ها و پوشه های شما را در صفحه وسط در شبکه یا نمای لیست نشان می دهد. اگر روی یک شی کلیک کنید ، جزئیات آن را در نوار کناری سمت راست مشاهده خواهید کرد. 

اگر روی یک شی کلیک راست می کنید ، می توانید اقداماتی مانند “move” ، “کپی” ، “اشتراک” و “قفل” را انجام دهید ، بنابراین هیچ کس نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند. برای راحتی ، می توانید با استفاده از دکمه های در بالای صفحه رایج ترین اقدامات را انجام دهید.

همچنین می توانید از گوشه بالا سمت راست به اعلان ها ، تنظیمات خود و دسترسی پیدا کنید. یک ویژگی وظیفه نیز وجود دارد که وظایفی را که برای شما و کسانی که برای دیگران ارسال کرده اید نشان می دهد.

جعبه موبایل-مشتری

برنامه تلفن همراه جعبه مشابه سایر خدمات است. این بدان معنی است که دسترسی آسان به محتوای شما ، آپلود فایلهای جدید در ابر ، ذخیره کردن فایل ها برای استفاده آفلاین و برچسب زدن محتوا به عنوان “مورد علاقه”. ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که دکمه بزرگ “+” برای اضافه کردن محتوا به شما امکان می دهد علاوه بر ضبط رسانه ، یک یادداشت یا پوشه جدید ایجاد کنید..

مدیریت کاربر

جعبه-مدیریت کاربر

گزینه های مدیریت کاربر به شما امکان می دهد تیم خود را پیکربندی کنید تا افراد مناسب به برخی از محتواها دسترسی داشته باشند و همکاری ها از کنترل خارج نشوند. 

وقتی کاربر را به حساب جعبه خود اضافه می کنید ، می توانید میزان دسترسی به کل فضای ذخیره خود را که کاربر می تواند دسترسی داشته باشد ویرایش کنید و مجوزهای دسترسی زیر را به آنها بدهید:

 • مخاطبین مشترک: به کاربر اجازه می دهد تا سایر کاربران جعبه را مشاهده کند
 • فعال کردن همگام سازی: به کاربر اجازه می دهد تا فایلهای ابری را در دسک تاپ خود همگام کند
 • پین دستگاه: کاربر را از حداکثر دستگاههای مجاز معاف می کند
 • همکاری خارجی را محدود کنید: از همکاری کاربر با کاربران خارجی جلوگیری می کند

همچنین می توانید پوشه هایی را انتخاب کنید که کاربر جدید به آنها دسترسی داشته باشد. هنگام انتخاب پوشه برای دسترسی ، می توانید یکی از هفت سطح مختلف اجازه را اختصاص دهید:

 • مالک مشترک: می تواند همه کارها را انجام دهد ، از جمله وظایف سرپرست
 • ویرایشگر: می تواند همه کارها را انجام دهد ، به جز محدود کردن دعوت ها
 • آپلودکننده بیننده: کاربر اصلی با قابلیت بارگذاری
 • آپلودکننده پیش نمایش: کاربر محدود با قابلیت بارگذاری
 • بیننده: کاربر اصلی با قابلیت بارگیری ، پیش نمایش و پیوندها
 • پیش نمایش: کاربر محدود با قابلیت پیش نمایش فقط
 • آپلودکننده: فقط می توانید محتوا را بارگذاری کنید و زیر پوشه ایجاد کنید

در اینجا یک تصویر مفید است که تفاوت های بین این نقش ها را مقایسه می کند:

جعبه پوشه-دسترسی-مجوزها

دعوت کاربران شخصی آسان است ، اما آوردن ده ها کاربر یک بار یک بار بسیار خسته کننده ، بسیار سریع می شود. خوشبختانه ، این امکان را به شما می دهد تا دعوت های گسترده را انجام دهید.

جعبه اضافه کردن فله کاربران

گروه های کاربر جعبه

در هنگام اضافه کردن کاربران ، می توانید آنها را به گروه ها اختصاص دهید ، که این امر باعث می شود مدیریت مجوز برای چند کاربر آسان تر شود. به عنوان مثال ، می توانید چندین گروه ایجاد کنید که مطابق با بخش های مشاغل شما باشد و مجوزهای مختلفی به آنها بدهید.

جعبه ایجاد گروه

وقتی گروه ایجاد می کنید ، می توانید تعیین کنید که چه کسی می تواند آنها را مدیریت کند. اگر آن را روی “مدیر” تنظیم کنید ، فقط سرپرستان قادر خواهند بود به این گروه دسترسی به پوشه ها دهند و اعضای این گروه را مشاهده کنند. شما می توانید آن گزینه مدیریت را برای اعضای گروه یا حتی کل شرکت گسترش دهید.

پس از ایجاد ، می توانید کاربرانی را اضافه کنید که مجوزهای “مدیر” یا “عضو” را دارند. اگر کاربر را به عنوان سرپرست گروه تبدیل کنید ، آنها می توانند دسترسی به پوشه های گره خورده به گروه را کنترل کنند و فعالیت اعضای گروه را نظارت کنند.

اگر نیاز به همکاری با شخصی دارید که بخشی از سازمان شما نیست ، می توانید آنها را به عنوان یک کاربر خارجی دعوت کنید. در حالی که در شبکه شما قرار دارد ، کاربران خارجی می توانند از ویژگی های Box شما در دسترس استفاده کنند. شما می توانید سطح دسترسی آنها را در هر زمان مدیریت کنید ، یا آنها را از شبکه بیرون کنید.

در کل ، باکس کار بزرگی را انجام می دهد ، اما اگر به مدیریت کاربر قابل تنظیم تر نیاز دارید ، پیشنهاد می کنیم Citrix ShareFile را امتحان کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی Citrix ShareFile ما کسب کنید.

پوشه & اشتراک گذاری پرونده

کاربران می توانند فایلها و پوشه ها را با کلیک کردن بر روی دکمه “اشتراک” مرتبط با هر شیء به اشتراک بگذارند.

این امر به آنها امکان می دهد تا از مردم دعوت کرده و مجوز به آنها اختصاص دهند یا پیوندی برای پرونده یا پوشه ایجاد کنند. 

در هر دو مورد ، اگر مردم را دعوت کنید ، می توانید به آنها اجازه “ویرایشگر” یا “بیننده” بدهید. ویرایشگران می توانند فایلها و پوشه ها را بارگیری ، بارگیری ، پیش نمایش ، به اشتراک گذاری و ویرایش کنند. بازدید کنندگان فقط می توانند بارگیری و به اشتراک بگذارند. به طور خاص برای پوشه ها ، از قسمت قبلی می توانید مجوزهای دیگری را که مطابق با حقوق دسترسی به پوشه ها است ، اضافه کنید.

جعبه اشتراک-پیوند

وقتی پیوند ایجاد می کنید ، می توانید محدود کنید که افراد می توانند به آن دسترسی پیدا کنند و چه کاری می توانند با آن انجام دهند. می توانید پیوند را در دسترس عموم قرار دهید ، آن را فقط برای افراد شرکت خود مشاهده کنید یا فقط به افراد دعوت شده دسترسی پیدا کنید.

هرچه را انتخاب کنید ، می توانید کاربران را قادر به مشاهده و بارگیری یا فقط مشاهده کنید. علاوه بر این ، می توانید با یک رمز عبور از آن محافظت کنید ، بارگیری را غیرفعال کنید ، یک URL اختصاصی را تعریف کنید و پیوند را برای انقضا در یک تاریخ مشخص تنظیم کنید.

جعبه-اشتراک-لینک-تنظیمات

اگرچه جعبه دارای کلیه ویژگی های اشتراک گذاری و کنترل محتوا است که برای به اشتراک گذاشتن ایمن مطالب خود به آنها نیاز دارید ، اما فاقد صفحه است که نمای کلی از پرونده ها و پوشه های مشترک شما را نشان می دهد. 

همگام سازی

همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم ، بعد از نصب مشتری دسک تاپ ، یک پوشه همگام سازی ویژه روی دسک تاپ خود مشاهده خواهید کرد.

جعبه همگام سازی پوشه

هر پرونده ای که در این پوشه قرار دهید در هارد دیسک شما باقی خواهد ماند اما با ابر همگام سازی می شود. هنگامی که در ابر قرار دارد ، جعبه این پرونده ها را به سایر دستگاه های همگام شده شما و سایر همکاران شما در زمان واقعی نزدیک ارسال می کند.

این ممکن است برای کاربرانی که لپ تاپ هایی با درایوهای حالت جامد باریک دارند ، مشکل ساز باشد. از آنجا که آن ها به اندازه هارد دیسک معمولی فضا را ارائه نمی دهند ، به دلیل هزینه ، چنین کاربرانی ممکن است در مدت زمان کوتاهی از فضای خارج شوند. 

برای جلوگیری از این امر ، جعبه ویژگی ای به نام “همگام سازی انتخابی” را فراهم می کند که به شما امکان می دهد همگام سازی برای پوشه های خاص را خاموش کنید. برای انجام این کار ، کادر وب Box را باز کنید ، روی یک پوشه راست کلیک کنید تا منو باز شود. در زیر “اقدامات بیشتر” ، “عدم همگام سازی” را انتخاب کنید. بعلاوه ، می توانید همین کار را با کلیک راست روی یک شی در پوشه همگام سازی محلی خود و انتخاب “همگام سازی” در زیر “جعبه همگام سازی” انجام دهید.

از آن نقطه به بعد ، آن پوشه در دیسک سخت شما ذخیره نمی شود. نکته منفی این است که به صورت آفلاین نیز در دسترس نخواهد بود. بنابراین اگر محتوایی دارید که به طور جدی روی آن کار می کنید ، ممکن است بخواهید آن را همگام نگه دارید.

سرعت همگام سازی جعبه با سایر سرویس های EFSS در بارگذاری پرونده های اولیه مقایسه خوبی دارد. با این حال ، همگام سازی های بعدی چندان مناسب نیستند زیرا Box الگوریتم کپی کردن فایل سطح بلوک را شامل نمی شود ، این امر به سرعت بخشیدن به همگام سازی پرونده ها فقط با انتقال قسمت هایی از پرونده های تغییر یافته به جای جایگزینی کل پرونده کمک می کند.

Dropbox یک نمونه عالی از همگام سازی سطح بلاک است که به درستی انجام می شود ، بنابراین اگر می خواهید این موضوع را بخوانید ، بررسی Dropbox Business ما را بخوانید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

اگر می خواهید سرعت انتقال خود را بهبود ببخشید ، می توانید از ویژگی های “زمینه جعبه” استفاده کنید که به شما امکان می دهد محتوای خود را در یکی از هشت مکان در سراسر جهان ذخیره کنید. هرچه به سروری نزدیکتر باشید که داده های شما را همگام سازی می کند ، انتقال شما سریعتر خواهد شد.

ابزارهای بهره وری

بسیاری از ابزارهای EFSS مشتری های وب خود را با برنامه های بهره وری و برنامه های همکاری ادغام می کنند تا توانایی خود در تکثیر محل کار را به صورت آنلاین بهبود بخشند. در این دسته ، ما می خواهیم نگاهی به تلاش های Box برای حرکت در این مسیر بیندازیم.

برخلاف Google Drive و OneDrive for Business ، جعبه مجموعه کامل برنامه های دفتر محلی را ندارد. تنها ابزار تولید بومی که Box ارائه می دهد ، یک برنامه یادداشت برداری به نام Box Notes است.

با این حال ، Box Notes یک برنامه یادداشت برداری جالب است. از آنجایی که بهترین برنامه های یادداشت برداری مانند Evernote نیست ، پیشرفته است ، اما می تواند با ورودی هایی مانند OneNote و Google Keep رقابت کند. شما می توانید از آن برای یادداشت برداری در طول جلسات و گفتگو با پرونده با هم تیمی خود استفاده کنید. به علاوه ، می توانید تصاویر و جداول را درج کنید.

جعبه-جدید-دفتر-پرونده

جعبه با ارائه انتخابی خوب از برنامه های شخص ثالث ، کمبود ویژگی های بومی را ایجاد می کند. مهمترین اینها Office 365 و Google Docs هستند. شما باید در Office 365 مشترک شوید ، اما Google Docs کاملاً رایگان است. گفته می شود ، همیشه می توانید فایلهای اداری را با استفاده از Office Online به صورت رایگان پیش نمایش دهید.

می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه “جدید” در گوشه بالا سمت راست و سپس انتخاب نوع سندی که می خواهید ایجاد کنید ، یک پرونده Office یا Google Docs جدید از مشتری وب Box ایجاد کنید..

جعبه برنامه-کتابخانه

علاوه بر Office و Google Docs ، می توانید با کلیک کردن روی نام خود در گوشه سمت راست بالای مشتری و انتخاب “برنامه” ، برنامه های شخص ثالث اضافی را در Box ادغام کنید. این شما را به یک کتابخانه برنامه هدایت می کند ، که می توانید با نام یا دسته جستجو کنید. 

دسته برنامه ها شامل “همکاری” ، “مدیریت پروژه” ، “مدیریت محتوا” و “امنیت” است. جعبه ادغام بیش از حد زیادی برای لیست همه آنها در اینجا دارد ، اما موارد برجسته Slack ، Trello ، Asana ، Salesforce ، DocuSign و ShareVault هستند..

امنیت

جعبه ویژگی های بسیاری را برای تأمین امنیت معنوی شما در حالی که در ابر ذخیره می شود ، فراهم می کند ، که انتظار دارید از خدماتی که به مشتریان مشاغل اختصاص دارد.

Box داده های شما را در مراکز داده سخت ، که توسط اشخاص ثالث مستقل حسابرسی می شوند ، نگه می دارد. با تشکر از آن حسابرسی ها ، مراکز داده Box دارای گواهینامه ISO 27001 هستند ، به این معنی که از امنیت اطلاعات قوی برخوردار هستند. آنها همچنین سازگار با SOC 2 هستند.

جعبه از پروتکل TLS برای محافظت از داده های در حال عبور بین دستگاه و مرکز داده استفاده می کند. به این رمزگذاری رمزگذاری گفته می شود و در مقابل حملات انسان در میانه ، که اساساً وسیله ای برای استراق سمع آنلاین است ، کمک می کند.. 

هنگامی که اطلاعات شما به مرکز داده رسید ، جعبه آن را هنگام استراحت رمزگذاری می کند ، به این معنی که در حالی که در سمت سرور ذخیره می شود ، scrambled می شود. رمزگذاری در استفاده AES 256 بیتی است.

این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند پرونده های شما را بخواند مگر اینکه آنها کلید رمزگذاری شما را داشته باشند. با این کار ، جعبه به طور پیش فرض کلید شما را مدیریت می کند ، اما می توانید خودتان آن را مدیریت کنید. 

برای انجام این کار ، شما باید به یک برنامه “مشاغل” یا “شرکت” مشترک شوید و هزینه افزودنی جعبه KeySafe اختیاری را بپردازید. این باعث می شود رمزنگاری شما خصوصی شود و بیشتر ارائه دهندگان EFSS آنرا ارائه نمی دهند.

جعبه همچنین از بسته بندی کلید استفاده می کند ، به این معنی که نه تنها محتوای شما بلکه کلید رمزگذاری شما را نیز رمزگذاری می کند. برای این کار ، Box همچنین از AES 256 بیتی استفاده می کند.

اگر مایل هستید از پرداخت هزینه های برنامه های گران تر و جعبه KeySafe خودداری کنید ، می توانید رمزگذاری خصوصی تا پایان را نیز با Box با استفاده از Boxcryptor تنظیم کنید. یکپارچه سازی ورود به سیستم (SSO) ، که به شما امکان می دهد کارمندان با استفاده از همان اعتبارنامه وارد سیستم های تجاری متعددی شوند ، نیز موجود است. گزینه های SSO پشتیبانی شده شامل OneLogin ، Okta و Bitium هستند.

جعبه کاربران را قادر می سازد تا احراز هویت دو عاملی را نیز برای محافظت در برابر رمزهای عبور ضعیف تنظیم کنند. با قابلیت تأیید هویت دو عاملی ، کاربران باید هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا ، وارد یک کد امنیتی شوند که به تلفنشان ارسال شده است. این مسئله خطرات ناشی از رمزهای عبور ضعیف را به حداقل می رساند ، زیرا مانع از ترک خوردگی اجباری می شود.

ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که باکس به شما امکان می دهد نیازهای رمزعبور سفارشی را تنظیم کنید. این روش دیگری است که می توانید کاربران خود را از ایجاد گذرواژه های ضعیف جلوگیری کنید.

علاوه بر این ، جعبه دارای پین کردن دستگاه است که به شما امکان می دهد تعداد دستگاههایی را که هر کاربر می تواند همگام سازی کند ، محدود کنید. این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد بررسی کنید که دستگاه های مورد استفاده کاربران شما هستند. به این ترتیب ، شما می دانید دقیقاً کدام دستگاه ها به فضای ذخیره ابری شما دسترسی دارند.

با این حال ، هنگامی که شما یک دستگاه را می بندید ، فقط دسترسی مستقیم به فضای ذخیره ابر خود را قطع می کنید ، که همگام سازی های آینده را غیرفعال می کند. این بدان معناست که محتویات همگام سازی شده قبلی پاک نمی شوند ، بنابراین این یک روش خوب برای محافظت از خود نیست ، در صورت وجود وسیله گمشده یا سرقت شده. اگر می خواهید این ویژگی را داشته باشید ، Egnyte Connect یا Dropbox Business را امتحان کنید. 

ویژگی جالب دیگر “سپر جعبه” است که به شما امکان می دهد محتوای خود را با طبقه بندی های امنیتی مانند “محرمانه” برچسب گذاری کنید. به عنوان مثال ، می توانید اطمینان حاصل کنید که محتوای محرمانه خارج از سازمان شما به اشتراک گذاشته نمی شود. همچنین می توانید رفتار غیرعادی بارگیری و دسترسی به محتوا را از جلسات مشکوک یا مکان ها تشخیص دهید.

پشتیبانی

جعبه پشتیبانی

اگر با جنبه ای از Box با مسئله روبرو شدید ، می توانید با استفاده از مقالات موجود در پایگاه دانش جامعه ، آن را برطرف کنید. این دانش شامل مقالات عیب یابی ، راهنماهای ، مقالات پشتیبانی و مطالعات موردی است. بسیاری از این موارد توسط کاربران همکار جعبه نوشته شده است. 

اگر پایگاه دانش به شما کمک نمی کند ، انجمن Box نیز انجمن های کاربر ، مانند عیب یابی و انجمن های توسعه دهنده جعبه را ارائه می دهد. مشاوره با جامعه راهی عالی برای استفاده از پشتیبانی جمعیت برای ایده های خلاقانه است. بعلاوه ، انجمن ها فعال هستند و مجریان غالباً به سؤالات پاسخ می دهند.

همچنین دانشگاه Box وجود دارد ، که دارای آموزش های ویدئویی و جلسات زنده برنامه ریزی شده ای است که به شما کمک می کند نحوه استفاده از ویژگی های اصلی و پیشرفته Box را یاد بگیرید..

علاوه بر پشتیبانی جامعه ، Box گزینه های چت و تلفن را برای کسانی که مشکلات فوری دارند که باید برطرف شوند ، ارائه می دهد. گزینه چت مناسب برای کاربرانی است که از نظر فنی غریبه نیستند و فقط در چند سطر می توانند موضوع را برقرار کنند. متأسفانه ، گفتگوی زنده فقط در ساعات کاری ، از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در دسترس است.

ما در حین چت چندین سؤال پرسیدیم و سریع پاسخ دادیم. با این حال ، وقتی در طول هفته کار درمورد دسترسی به کانالهای پشتیبانی درخواست کردیم ، اطلاعات متناقضی به دست آوردیم. به این ترتیب ، به تمام سؤالات دیگر به شکلی رضایت بخش پاسخ داده شد.  

اگر ترجیح می دهید از طریق تلفن صحبت کنید ، می توانید یک تماس تلفنی درخواست کنید. مانند گپ ، فقط در ساعات کاری قابل دسترسی است. با این حال ، این فقط مربوط به “پشتیبانی استاندارد” است که به صورت رایگان در مجوز جعبه شما گنجانده شده است.

جعبه-ایمیل-درخواست

با این وجود ، با پشتیبانی “برتر” یا “پلاتین” ، شما پشتیبانی تماس تلفنی 24/7 ، 99.9 درصد به موقع تضمین شده ، چک در محل و موارد دیگر را دریافت می کنید. 

حتی با پشتیبانی “استاندارد” ، کاربران به پشتیبانی ایمیل 24/7 دسترسی دارند. ما یک درخواست ایمیل برای توصیف یک موضوع ارسال کردیم و در سه ساعت جواب دادیم که زمان پاسخ مناسب است.

حکم

باکس ، بدون شک ، یک سرویس EFSS قادر است. شما هنگام انتقال مشاغل خود به صورت آنلاین فاقد هر چیزی خواهید بود زیرا Box با بسیاری از برنامه های شخص ثالث از جمله Microsoft و Google ادغام می شود. علاوه بر این ، به دلیل ویژگی های امنیتی قوی ، پرونده های شما ایمن خواهند بود. برنامه های قیمت گذاری می توانند ارزش بهتری داشته باشند ، اگرچه آنها فضای ذخیره ای نامحدود و ویژگیهای زیادی را ارائه می دهند.

اگر خود را در فضای هارد دیسک کوتاه دارید ، می توانید از همگام سازی انتخابی استفاده کنید تا فقط پرونده های خاصی را در هارد دیسک خود ذخیره کنید. علاوه بر این ویژگی ها ، جعبه گزینه های پشتیبانی گسترده و قابلیت های مدیریت کاربر را ارائه می دهد.

با این وجود ، ممکن است شما جعبه را به دلخواه خود پیدا نکنید ، یا ممکن است خدمتی بخرید که دارای سطح همگام سازی بلوک و برنامه های ارزان قیمت باشد. برای آن ، با نظرات EFSS ما برای ایده های جایگزین مشورت کنید. گفت: نظر شما درباره Box چیست؟ آیا انتظارات شما را برآورده می کند یا به خدمات دیگری نیاز دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map