بررسی آنتی ویروس ZoneAlarm – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی آنتی ویروس ZoneAlarm

آنتی ویروس ZoneAlarm یک راه حل ضد ویروس شناخته شده از روزهای یورو است. با این حال ، سن آن را به خوبی درمان نکرده است و اکنون می تواند از بروزرسانی رابط کاربری خود و همچنین دور جدیدی از تست امنیتی استفاده بدی کند. بررسی کامل ZoneAlarm را بخوانید تا ببینیم چه فکر می کنیم.

zonealarm-نمایش پرده ای-1

zonealarm-نمایش پرده ای-2

zonealarm-نمایش پرده ای -3

zonealarm-نمایش پرده ای -4

قبلی

بعد

آنتی ویروس ZoneAlarm بیش از 20 سال است که پایه اصلی انجمن آنتی ویروس / فایروال است. با پشتیبانی شرکت Check Point ، یک شرکت امنیتی و نرم افزاری نیروگاه ، این قدرت را دارد که با سهولت بهره برداری های روزانه صفر را بدست آورد. با این حال ، UI و ویژگی های آن در بهترین گردآوری نرم افزار آنتی ویروس ما از برخی رقبای خود عقب مانده است. پشتیبانی مشتری آن نیز مطلوب زیادی را برای مطلوب باقی گذاشته است.

در این بررسی آنتی ویروس ZoneAlarm ، برنامه را از بالا به پایین ارزیابی خواهیم کرد. همه پیوندها را تست خواهیم کرد ، اسکن های خودمان را اجرا خواهیم کرد و حتی با پرتاب همه بدافزارهایی که می توانیم در آن قرار بگیریم. 

البته ، عملکرد همه چیز نیست ، بنابراین ما مطمئناً در مورد قابلیت استفاده ، پشتیبانی مشتری و حتی اگر قیمت آن را بررسی کنیم ، بررسی خواهیم کرد. در پایان ، حکم ما به شما اطلاع می دهد که آیا این نرم افزار در بین بزرگان قرار دارد یا خیر.

هنگامی که صحبت از قابلیت های اصلی آن – آنتی ویروس و فایروال می شود – ZoneAlarm با تحسین برانگیزی روبرو شد و می توان به شما اطمینان داد که امنیت کاملی را برای شما فراهم می کند. با این حال ، UI کاملاً منسوخ آن ، ادغام ضعیف با پورتال خدمات مشتری و عدم وجود ویژگی های لوکس مانند VPN (بهترین توصیه های VPN ما را بررسی کنید) آن را به انتخابی ایده آل تبدیل نکنید..

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای آنتی ویروس ZoneAlarm

امکانات

ZoneAlarm یک برنامه بسیار مزخرف است. وقتی در ردیف آزاد قرار دارید ، در واقع می توانید آنتی ویروس و محافظت از فایروال و چیزهای دیگر را بدست آورید. 

برای عادلانه بودن ، محافظتی که از لایه آزاد دریافت می کنید ، محکم و قابل اعتماد است. شما بر خلاف برخی از رقبای آن ، مانند McAfee ، یک مدیر رمز عبور یا فایل خردکننده دریافت نکردید..

با این حال ، ZoneAlarm چند ویژگی منحصر به فرد دارد که آن را از دیگر برنامه های امنیتی جدا می کند. هر ردیف ، از جمله رایگان ، با یک سال حفاظت از هویت رایگان از طریق Check Point ، شرکت اصلی آن همراه است. 

حفاظت از هویت به صورت نظارت بر اعتبار رایگان صورت می گیرد ، اما فقط در ایالات متحده موجود است. نکات ما برای جلوگیری از سرقت هویت یک ترکیب عالی با این ویژگی است.

هویت منطقه ای

همچنین ویژگی “حالت بازی” را ارائه می دهد که به طور موقت هشدارهای امنیتی و هرگونه اسکن خودکار برنامه ریزی شده را به حالت تعلیق در می آورد تا در حین بازی قطع نشوید. این ویژگی فقط بازی را راحت تر می کند وقتی بدانید که هیچ فایلی را بارگیری نمی کنید ، وب را مرور نمی کنید یا در فعالیت های دیگری که می تواند شما را به سمت نرم افزارهای مخرب باز کند ، مشارکت نمی کند.

تهدید تقلید

یکی دیگر از ویژگی های برجسته ZoneAlarm “شبیه سازی تهدید” است. این نوعی از محافظت در زمان واقعی است که نه تنها شما را از آخرین بهره برداری های روز صفر محافظت می کند بلکه به روزرسانی پایگاه داده تهدید کمک می کند. اگر برنامه از عدم امنیت یک فایل مطمئن نباشد ، می تواند پرونده را در یک ماشین مجازی باز کند و دقیقاً آنچه را انجام می دهد را کنترل کند..

تهدیدات منطقه ای

این احتمالاً بخشی از این است که چرا ZoneAlarm در هنگام محافظت از صفر در صدر جدول قرار دارد. حملات صفر روز به ویژه بسیار مهم است زیرا آسیب پذیری هایی هستند که توسط سازنده نرم افزار آسیب پذیر مورد توجه قرار نگرفته است. بدون هیچ گونه رفع این آسیب پذیری ها ، محافظت شدید در برابر آنها از نرم افزار آنتی ویروس ایده آل است.

ZoneAlarm با دسترسی به سیستم عامل بسیار محدود است. این در ویندوز 10 ، 8 و 7 ، از طریق تلفن همراه از طریق برنامه های iOS و Android و از طریق پسوند Chrome در دسترس است. این نیست 

در Linux یا macOS به هر شکلی موجود است ، بنابراین اگر یکی از دستگاه های شما یکی از این سیستم عامل ها را اجرا کند ، این برنامه قادر به محافظت کامل از آن نخواهد بود (راهنمای ما را به بهترین آنتی ویروس برای مک مراجعه کنید).

آنتی ویروس ZoneAlarm از نظر ویژگی بی نظیر است. برای بسیاری از برنامه های آنتی ویروس مدرن ، مجموعه ای از ویژگی های مورد انتظار وجود دارد ، از جمله یک شبکه خصوصی مجازی برای پنهان نگه داشتن ترافیک شبکه و یا خرد کردن پرونده. 

ZoneAlarm این ویژگی ها را ندارد (برای آنتی ویروس ای که انجام می دهد ، بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما را بررسی کنید) ، اما در عوض دارای ویژگی های منحصر به فرد برای خود است ، مانند حفاظت از هویت.

بررسی اجمالی ویژگی های ZoneAlarm

لوگوی آنتی ویروس ZoneAlarmwww.zonealarm.com

از تمام برنامه های ماهانه 500 دلار شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

هر رده از ZoneAlarm ویژگی های بیشتری را نسبت به حالت بعدی ارائه می دهد. در حالی که لایه رایگان قابلیت اسکن و فایروال را به شما می دهد ، بهترین ویژگی ها در پشت لایه های پرداخت شده قفل می شوند. متأسفانه وقتی ویژگی هایی را که ارائه می دهید در نظر بگیرید قیمت کمی بالاست.

لایه رایگان ZoneAlarm تنها اصول اولیه را شامل می شود: نرم افزار اسکن آنها ، فایروال و حالت بازی (بهترین نرم افزار آنتی ویروس رایگان را به عنوان مقایسه بررسی کنید). برای دسترسی به همه مهمترین محافظت از فیشینگ ، نظارت بر وب و امنیت ابری ، باید به ZoneAlarm Pro Antivirus + Firewall ارتقا دهید.

با ویژگی هایی که ZoneAlarm ارائه می دهد ، قیمت ها نسبتاً شیب دار هستند. به عنوان مثال ، کسپرسکی تقریباً نیمی از قیمت سالانه ZoneAlarm Pro را در کلیه خدمات اشتراک خود اضافه می کند (به بررسی آنتی ویروس Kaspersky مراجعه کنید).

ردیف نهایی حفاظت ZoneAlarm Extreme Security است که تقریباً دو برابر ZoneAlarm Pro هزینه دارد و شامل حفاظت خاصی از keyloggers و ransomware و همچنین تقلید تهدید است. محافظت از باج افزار معمولاً فقط در اختیار مشتریان پرداخت کننده قرار می گیرد ، بنابراین قابل درک است (بررسی AVG ما را برای نمونه ای از استثناء بخوانید). 

تهدید شبیه سازی خاص است به این دلیل که می تواند پرونده های شما را در یک ماشین مجازی آزمایش کند ، تشخیص تهدید را در ابر و به روز بودن پرونده های شما به روز کند. این شبیه سازی تهدید یک ویژگی امنیتی عالی است ، اما به عنوان تنها به روزرسانی هیجان انگیز ، دقیقاً ارزش پول ندارد.

دوستی کاربر

راه اندازی در ZoneAlarm فقط کمی کار است و هنگامی که به آنجا رسیدید ، رابط کاربر کاملاً قدیمی است. با این حال ، از لحاظ عملکردی بسیار شهودی است و در هنگام اسکن نسبتاً روشن است.

این وب سایت بر خلاف Avast (به Avast Pro Review ما مراجعه کنید) برای قابلیت های بارگیری و حرکت ساده طراحی نشده است ، به خصوص برای ردیف رایگان. همچنین کاملاً واضح نیست که ZoneAlarm Free به هیچ وجه فایروال را شامل می شود ، در عوض کالای جداگانه و پولی را ارائه می دهد.

نصب ZoneAlarm

هنگامی که برنامه را پیدا کردید و نصب آن را شروع کردید ، ممکن است کمی حفر شوید و مطمئن شوید که چیزی را که به آن علاقه ندارید بارگیری نمی کنید. 

نصاب آنتی ویروس ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall با نرم افزارهای شخص ثالث غیرعادی است که شما ممکن است دوست نداشته باشید ، مانند نوار ابزار VPN. علاوه بر این ، آنها علاوه بر نصب ، افزونه Google Chrome را نیز ارائه می دهند ، و این کار را سریعاً با یک کلیک نصب برای هر دو نصب می کند.

zonealarm-toolbar

پس از راه اندازی ، رابط کاربر مستقیم و اما منسوخ است. قطعاً به نظر می رسد که در دهه 2000 طراحی شده بود و هرگز به روز نشده است. نگاه قدیمی با صفحه “درباره” با کپی رایت که از سال 2018 به روز نشده است جفت می شود.

zonealarm-ui

گفته می شود ، پیمایش بسیار آسان است. هر قسمت از برنامه با یک یا دو کلیک از صفحه اصلی است. این به دسته هایی که معنا می یابد تقسیم می شود: آنتی ویروس & فایروال ، مرور وب و امنیت موبایل. 

مرور وب و امنیت موبایل در واقع در این برنامه گنجانده نشده است ، اگرچه به نظر می رسد که در این برنامه قرار داشته باشند. برای استفاده واقعی از این ویژگی ها ، باید برنامه افزودنی Google Chrome یا برنامه تلفن همراه را بارگیری کنید.

گزینه های اسکن شامل یک اسکن سریع از داده هایی است که به احتمال زیاد به خطر می افتد و اسکن کامل کل سیستم شما. ما هر دو را امتحان کردیم. 

اسکن سریع حدود 90 ثانیه طول کشید ، در حالی که یک اسکن کامل فقط بیش از سه ساعت طول کشید. هر دوی آنها در حین اسکن تأثیر حداقل بر روی CPU داشتند ، با جهشی در حدود پنج درصد ، که در مقایسه با رقبا مانند F-Secure بسیار عالی است (بررسی آنتی ویروس F-Secure ما را بخوانید).

ZoneAlarm گزینه اسکن سفارشی را ارائه نمی دهد. این یک نظارت بزرگ است ، زیرا بسیاری از برنامه های ضد ویروس امکان اسکن فقط درایو را که فکر می کنید ممکن است به خطر بیفتد ، به شما ارائه می دهند. بررسی Avira ما را برای نمونه بخوانید.

پویش منطقه ای

فایروال ZoneAlarm

تحت آنتی ویروس & در تب Firewall ، تنظیماتی را برای شخصی سازی فایروال رایگان ZoneAlarm و کنترل برنامه آن پیدا خواهید کرد. این متن کمی گیج کننده است ، زیرا می خواهید تعدادی برنامه توسط فایروال شما “ایمن شده” باشد و هیچ گونه ورودی از طرف شما نباشد. این بدان معنی نیست که آنها مسدود شده اند یا اینکه ZoneAlarm تعیین کرده است که خطرناک هستند. 

این بدان معنی است که این برنامه آنالیز کرده و داوری کرده است که آیا این برنامه باید از طریق فایروال مجاز باشد یا نه ، در غیر این صورت به عنوان کنترل برنامه شناخته می شود. بدون ورودی من ، ZoneAlarm تشخیص داد که برنامه هایی مانند Adobe Reader و Windows Update بی خطر هستند.

منطقه پویایی- smartdefense

تنظیمات اینجا کاملاً توضیحی ندارند ، اما بازی کردن و کشف کردن آنها آسان است. این بخشی از ویژگی یادگیری خودکار ZoneAlarm ، مشاور SmartDefense است. در صورت عدم استفاده از این ویژگی ، اولین باری که سعی در دسترسی به اینترنت از جمله برنامه های بارز مانند عملکرد سیستم عامل و برنامه های محبوب مانند Skype و Spotify می کنید ، درباره تک تک برنامه ها از شما سؤال خواهد کرد..

حفاظت

برای ارزیابی توانایی محافظت از ZoneAlarm ، ما آن را به یک کارآزمایی دادیم و همچنین سه آزمایشگاه برتر ، AV-Comparatives ، MRG Effitas و AV-Test را بررسی کردیم. با توجه به کمبود نتایج آزمایشگاه برای این برنامه ، ما مجبور بودیم بیشتر به تست های دستی خود اعتماد کنیم که این امر نشان دهنده محافظت خوب از تقریباً همه چیز است ، اما در مورد فیشینگ کوتاهی کردیم.. 

اگرچه مهم است که دست خود را بکشید و آن را برای خودتان امتحان کنید ، نتایج آزمایشگاه روی انواع ماشین ها در شرایط سخت آزمایش می شود و به همین دلیل استاندارد طلا برای تست امنیتی است. 

متأسفانه ، فقط AV-Test نتیجه ای برای ZoneAlarm دارد ، بنابراین ما مجبور بودیم بیش از حد معمول به تست های خودمان اعتماد کنیم. در حالی که این مورد از نرم افزار آنتی ویروس غافل نیست (نگاهی به بررسی Sophos Home ما برای بررسی آنتی ویروس دیگری با آزمایش کمیاب بیندازید) ، اگر با آزمایش دقیق تر مورد بررسی قرار بگیریم ، احساس راحتی بیشتری می کنیم.

نتایج آزمایش ZoneAlarm AV

نتایج AV-Test بالاترین سطح از حملات بدافزارهای صفر روزه و مسدود کردن 99.9 درصد از کل تهدیدات و 100 درصد حملات صفر روز است. این امر به ویژه در مورد آسیب پذیری های روز صفر تأثیرگذار است ، نواری که توسط بسیاری از آنها برآورده نمی شود. 

عملکرد آن نسبتاً جامد است ، و با یک استثناء – نصب برنامه های کاربردی با ZoneAlarm فعال نسبت به میانگین صنعت به طور قابل توجهی طول می کشد. هیچ مشکلی در شناسایی نرم افزار مشروع وجود نداشت و هیچ هشداری در مورد مثبت مثبت نادرست نداشت.

ما آنتی ویروس ZoneAlarm را با استفاده از مجموعه تست ویژگی های سازمان استاندارد ضد بدافزار تست کرده ایم و تقریباً کاملاً عالی انجام شد. این نرم افزار با موفقیت بدافزارهای بارگیری دستی ، درایوهای محرک و PUA ها (برنامه های بالقوه ناخواسته) را مسدود کرد. همچنین این تهدیدات مبتنی بر ابر را با موفقیت مسدود کرد ، اما صفحه فیشینگ را ردیابی نکرد.

منطقه دار-مسدود شده است

نتایج ZoneAlarm Wicar

با استفاده از ابزار URL مخرب Wicar ، ما همچنین ZoneAlarm را از طریق دستمال وب اجرا کردیم. در حالی که هیچ اخطاری مبنی بر مسدود شدن پرونده ها وجود نداشت ، ZoneAlarm موفق شد مسدود کردن بارگیری از وب سایت های مخرب. 

در یک مورد واحد هنگام بارگیری پرونده ، ZoneAlarm قبل از اتمام بارگیری آن را مسدود کرد. جمع بندی ما در مورد امن ترین برنامه های ضد ویروس را برای مقایسه بخوانید.

به طور کلی ، باید در این تجزیه و تحلیل نتایج آزمایشگاهی وزن بیشتری کسب شود. با این حال ، هر دو آزمایش ما و نتایج آزمایشگاه نشان می دهد که ZoneAlarm در عملکرد اصلی خود کار بزرگی انجام می دهد و مانع از دسترسی نرم افزارهای مخرب به رایانه شما. 

اگرچه ادعا می شود از فیشینگ محافظت می کند ، اما ممکن است مؤثر نباشد و همیشه باید قبل از وارد کردن اطلاعات به صورت آنلاین از بهترین قضاوت خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما برای کلاهبرداری فیشینگ را بررسی کنید.

نکته قابل توجه اینجاست که ZoneAlarm چندین ابزار فنی برای حذف ویروس ایجاد شده توسط آزمایشگاه های کسپرسکی را در طی فرآیند اسکن توصیه می کند. این “همکاری” به این دلیل است که آنها از موتور آنتی ویروس کسپرسکی در اسکن خود استفاده می کنند.

زون-ویروسی

در حالی که شما هرگز نیازی به این موارد ندارید ، این یک منبع خوب برای دستگاهی است که قبلاً به بدافزار آلوده شده باشد. بسیاری از برنامه های مخرب باعث می شوند برنامه های آنتی ویروس از بین نرود یا آنها را به طور کامل به دست بیاورید ، این امکان را برای اسکن مکان های خاص فایل یا اضافه کردن نرم افزارهای مخرب به لیست سفید شما از بین می برد. این ابزارها در صورتی مفید هستند که یک ویروس در حال مسدود کردن ZoneAlarm از اسکن کامل دیسک شما باشد.

پشتیبانی

پشتیبانی که ZoneAlarm ارائه می دهد زمانی مفید بود که ما بتوانیم به آن دسترسی پیدا کنیم. با این حال ، آن را گرفتار مسائل فنی کرده است و حتی یک مورد نقض داده های اخیر را نیز تجربه کرده است ، که باعث می شود تا بتواند از گزینه های دیگر همگام شود.

به نظر می رسد که ZoneAlarm اخیراً پورتال پشتیبانی مشتری خود را به روز کرده است ، اما برنامه را برای مطابقت با آن به روز نکرد. در زیر “help” در برنامه دسک تاپ آنها ، سه پیوند وجود دارد که باید شما را به سمت جدا کردن صفحات راهنما سوق دهد.

کمک منطقه ای

پیوندهای “10 سوال برتر” ، “کمک” و “پشتیبانی فنی” منجر به همان صفحه پشتیبانی می شوند ، احتمالاً به این دلیل که سیستم خود را به روز کرده اند و این پیوندها را به روز نکرده اند تا به جایی که متعلق هستند منجر شوند.. 

کمک آفلاین در واقع کمکی نمی کند. این فرض با این فرض عمل می کند که تنها کمک شما در حالی که به صورت آفلاین نیاز دارید نکاتی برای بازگشت آنلاین است. این به خصوص برای آنتی ویروس گیج کننده است ، زیرا ممکن است به دلیل ویروس به صورت عمدی آن را بصورت آفلاین یا در حالت ایمن اجرا کنید.. 

اگر در این مورد به کمک نیاز دارید ، آنها بسیار ناخواسته پیشنهاد می کنند با استفاده از رایانه یا تلفن دیگری به پورتال وب آنها دسترسی پیدا کنید.

zonealarm-offline

این سیستم پشتیبانی جدید همچنان با برخی از اشکالات جزئی روبرو است. ثبت یک حساب کاربری در صفحه پشتیبانی ، که اولین گام برای ارسال بلیط است ، خطای سرور را برمی گرداند.

پشتیبانی منطقه ای

تیم پشتیبانی این مسئله را از طریق سیستم چت خود حل کردند که خوشبختانه نیاز به ثبت نام ندارد. به نظر می رسد که موضوع به سادگی پیوند بدی برای ثبت نام بوده است ، اما اگر از آن آگاهی ندارید ، پس می توانید به تلاش خود ادامه دهید و قادر به ثبت نام نامحدود نیستید. 

ثبت ZoneAlarm

ثبت نام ، حتی اگر درخواست پشتیبانی در ردیف رایگان دارید ، نیاز دارد که آدرس فیزیکی و شماره تلفن خود را وارد کنید. این امر زمانی حس می کند که شما در نظر بگیرید که بسیاری از مشتریان ZoneAlarm مشاغل هستند ، اما برای کاربر منفرد معنی چندانی ندارد.

به محض اینکه این مسئله را برطرف کردیم ، در حین ایجاد بلیط ، ما با ایجاد یک بلوک راه دوم روبرو شدیم: صفحه ایجاد بلیط به ما اجازه نمی دهد تا به جلو برویم و فقط یک سری علائم و منطقه خود را نشان می دهیم. پس از مکالمه دوم با تیم پشتیبانی ، از سیستم خارج شوید و در حل این مسئله حل شوید.

از طرف مثبت ، هر دو مورد از طریق سیستم چت آنها به سرعت مورد بررسی قرار گرفت که دانش فنی زیادی در مورد وب سایت پشتیبانی داشت. 

ما همچنین پشتیبانی از ایمیل آنها را آزمایش کردیم و دریافتیم که آنها فقط در کمتر از یک ساعت و با اطلاعات دقیق پاسخ داده اند ، اگرچه پیام ما در ساعات کاری در روز هفته ارسال شده است. نتایج شما ممکن است بسته به زمان و روز متفاوت باشد.

پورتال پشتیبانی ادعا می کند که یک انجمن به زودی برگزار می شود. احتمالاً این به دلیل نقض اطلاعات آنها در نوامبر گذشته است که در آن تمام داده های شخصی اعضای انجمن منتشر شده است. خوشبختانه ، این انجمن به یک حساب پشتیبانی با آدرس کامل و شماره تلفن مشتری در آن پیوند نداده است.

در مورد رسانه های اجتماعی ، ZoneAlarm یک کانال توییتر و یوتیوب را حفظ کرده است ، اما بر خلاف برنامه های آنتی ویروس مانند Trend ، هیچکدام از آنها متمرکز به پشتیبانی نیستند (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن به بررسی آنتی ویروس Trend Micro + مراجعه کنید). هر دوی آنها بیشتر روی تبلیغات متمرکز شده اند و گهگاهی به ارسال اطلاعیه در مورد محصولات خود می پردازند. آنها به هیچ وجه از طریق تلفن پشتیبانی نمی کنند.

حکم

آنتی ویروس ZoneAlarm به یک نسخه به روز رسانی نیاز دارد. این یک محصول اصلی عالی است و اسکن های امنیتی کاملاً محکم و برخی از ویژگی های جالب را ارائه می دهد. با این وجود ، برای هزینه ، گزینه های بهتری وجود دارد ، به ویژه اگر Windows 10 ، 8 یا 7 را در تمام دستگاه های خود اجرا نکنید. سایر گزینه های آنتی ویروس خود را بررسی کنید تا آنها را با امنیت ZoneAlarm مقایسه کنید.

با توجه به سن آن ، آنتی ویروس ZoneAlarm برنامه بدی نیست. محافظت از آن برای تمام اهداف غیر از فیشینگ بسیار عالی است و به ویژه در مقابل بهره برداری های روز صفر می درخشد. این کار در هنگام اسکن رایانه شما را کند نمی کند و انواع خوبی از ویژگی های منحصر به فرد مانند محافظت از هویت داخلی را به صورت نظارت بر اعتبار رایگان و تقلید تهدیدات ارائه می دهد.

با این حال ، دقیقاً پشت منحنی است. به نظر می رسد که در سال 2005 به یک رایانه تعلق داشته باشد ، نه سال 2020 ، و قفل بودن آن در یک سیستم عامل خاص برای یک برنامه امروز معنی ندارد. این فاقد ویژگی های امنیتی ، مانند VPN ، مدیر رمز عبور و خردکننده پرونده ها است (با استفاده از ZoneAlarm ، بهترین سرویس های رایگان VPN را برای استفاده در سایت های مختلف ما بررسی کنید).

برای قیمت ، می توانید آنتی ویروس را با تقریباً همان سطح امنیتی و یکسری ویژگی های نرم و صاف برای دور زدن آن خریداری کنید..

نظر شما در مورد آنتی ویروس ZoneAlarm چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me