مرور آنتی ویروس TotalAV – بروزرسانی شده به سال 2020

مرور آنتی ویروس TotalAV

TotalAV یک راه حل ضد ویروس به خوبی طراحی شده است که نیازی به تماس با آن نیست "خوب." نتایج تست شخص ثالث بسیار کمی برای آن وجود دارد و ساختار قیمت گذاری آن نیز از جمله موضوعات دیگر عجیب و غریب عجیب است. بررسی کامل TotalAV ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.


totalav-slider1

totalav-slider2

totalav-slider3

totalav-slider4

totalav-slider5

قبلی

بعد

TotalAV یک پخش کننده کوچک در یک بازار بزرگ آنتی ویروس است. این ایده ها و ویژگی های بسیار خوبی دارد ، اما محافظت و قابلیت استفاده از آن صاف است. این یکی از گران ترین آنتی ویروس های موجود در آنجا است.

ما در این بررسی ، TotalAV را از طریق دستواره دریافت کرده ایم تا بتوانید از كجا درخشید و كاهش می یابد ، كاملاً تصویر بگیرید. ما هر ویژگی را آزمایش کردیم ، از طریق پشتیبانی مشتری آن را بررسی کردیم و حتی محافظت از بدافزار آن را نیز آزمایش کردیم. پس از همه اینها ، ما یک حکم را تشکیل دادیم که در این بررسی آنتی ویروس TotalAV با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

در پایان ، TotalAV به دلیل کمبودهای موجود در چند دسته ، آن را در لیست ما از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس قرار نداده است. هر چند ، در بررسی دادگاه آزمایشی هفت روزه ، هیچ ضرری وجود ندارد ، به ویژه ، به دلیل اینکه 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای آنتی ویروس TotalAV

امکانات

TotalAV انتخاب خوبی از خصوصیات امنیتی و امنیتی دارد ، اما به اندازه سایر آنتی ویروس های دارای قابلیت بسته بندی مانند Avira مستحکم نیست (بررسی Avira ما را بررسی کنید). درج آن از یک مدیر گذرواژه و VPN آن را از پیش بسته قرار می دهد ، اگرچه برخی از ویژگی های آن در پشت یک paywall بزرگ قفل شده است.

به نظر می رسد TotalAV توجه زیادی روی خصوصیات امنیتی و امنیتی دارد. این برنامه مملو از ابزارهای محافظت از حریم خصوصی است ، مانند یک چک کننده نقض اطلاعات داخلی. این چک hasibeenpwned.com است که کاملترین پایگاه داده نقض داده ها است.

مجموعه داده کامل

در این ابزارهای حریم خصوصی شامل یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN است. این یک ابزار مهم برای حفظ حریم خصوصی آنلاین است ، بنابراین خوشحال است که TotalAV یکی از آنها را نیز در بر بگیرد. این تضمین می کند که داده های شبکه شما ناشناس است و مهم نیست که چه کاری انجام می دهید ، برای شما قابل برگشت نیست.

یکی دیگر از محافظت از حریم خصوصی عالی ، ویژگی حفاظت از هویت TotalAV است. این عمیق ترین محافظتی است که در آنتی ویروس مشاهده کرده ایم و رقبائی مانند ZoneAlarm را ضرب و شتم می کند (برای اطلاعات بیشتر به بررسی ZoneAlarm ما مراجعه کنید).

محافظت از TotalAV شامل جستجوهای منظم وب برای اطلاعات شخصی شما است که این می تواند نشانه نقض اطلاعات باشد. همچنین شماره امنیت اجتماعی شما را ردیابی می کند و در صورت افزودن اطلاعات به گزارش ، به شما اطلاع می دهد که هیچ کس نمی تواند از SSN شما برای مقاصد غیرعادی استفاده کند..

ذکر این نکته حائز اهمیت است که TotalAV به طور پیش فرض محافظت در زمان واقعی خود را غیرفعال می کند. بیشتر افراد بلافاصله وارد موارد ضد ویروس خود نمی شوند تا چیزی از این دست را بررسی کنند ، بنابراین اگر به طور پیش فرض فعال شود ایده آل است.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد TotalAV ، محافظت در برابر خانواده است. تقریباً هر آنتی ویروس از چندین دستگاه محافظت می کند ، اما TotalAV کمی متفاوت است. به جای اضافه کردن دستگاه به همان حساب ، به شما امکان می دهد یک زیرمجموعه ایجاد کنید که به ویژگی های شما دسترسی داشته باشد.

توتال-خانوادگی

هر شخص با دسترسی خود به ویژگی ها ، حساب کاربری خود را دریافت می کند. به عنوان مثال ، به شما امکان می دهد از رایانه کودک محافظت کنید بدون اینکه به آنها اجازه دسترسی به اطلاعات صورتحساب یا امکان خرید الحاقات را بدهید.

ویژگی های عملکرد

“تنظیم سیستم” یکی از ویژگی های برجسته TotalAV است. این شامل یک سری ابزارها – از جمله پاک کننده دیسک ، مدیر راه اندازی و یاب فایل های تکراری – است که برای سرعت بخشیدن به رایانه شما طراحی شده اند.

تنظیم کامل

این ویژگی ها سیستم عامل شما را به روش های مختلف برای بهینه سازی عملکرد و قابلیت استفاده اسکن می کند. پاک کننده دیسک مخصوصاً مفید بود و تقریباً 2 گیگابایت به روزرسانی سیستم ذخیره شده ، پرونده های موقتی و گزارش خطا را آزاد کرد.

با حذف برنامه ، ما به مسئله ای رسیدیم. تقریباً 20 دقیقه طول کشید تا یک برنامه ساده حذف شود. برای اهداف آزمایش ، ما دوباره آن را نصب کردیم و سپس آن را از فهرست منوی سیستم که فقط یک دقیقه طول کشید ، حذف کردیم. 

این ممکن است به این دلیل باشد که TotalAV از آن زمان برای حفر عمیق در سیستم و حذف هرگونه پرونده موقت یا غیر ضروری مرتبط با این برنامه استفاده می کند ، اما هنوز ناشناخته است. اگرچه این برنامه در نهایت حذف شد.

طاق رمز عبور

TotalAV Total Security ، بالاترین برنامه ، شامل “طاق رمز عبور” است که در غیر این صورت به عنوان مدیر رمز عبور شناخته می شود. استفاده از یک مدیر گذرواژه یکی از راه های ذخیره ایمن رمزهای عبور در ابر است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور طولانی و بی نظیری داشته باشید بدون نیاز به یادآوری آنها.

کلمه عبور کلمه عبور

داشتن یک مدیر گذرواژه بسیار مهم است و دیدن ویژگی های امنیتی از جمله این موجود در آنتی ویروس بسیار جالب است. بسیاری از مدیران رمزعبور رایگان وجود دارد ، و این برنامه ها بسیار شبیه به این برنامه عمل می کنند. اگرچه این یک ویژگی مهم است ، اما باید با سایر رده های پرداخت ارائه شود.

نمای کلی ویژگی های AV

لوگو آنتی ویروس TotalAVwww.totalav.com

از همه برنامه ها ماهانه 825 دلار شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

TotalAV مطمئناً در مقرون به صرفه است ، به ویژه هنگامی که با برنامه های آنتی ویروس محبوب مانند Kaspersky مقایسه شد (بررسی ما آنتی ویروس Kaspersky را ببینید). این مسئله به دلیل عدم وجود نسخه رایگان و همچنین محدودیت های شدید در دادگاه ، بدتر می شود. با این حال ، شایان ذکر است که TotalAV دارای تخفیف های عمیق در سال اول است و 70 درصد تخفیف دارد.

همچنین اکثر قریب به اتفاق ویژگی ها را به ارزان ترین ردیف خود بار می آورد ، بنابراین برای کسی که به گزینه های لوکس مانند VPN علاقه ای ندارد ، انتخاب خوبی خواهد بود..

اولین ردیف آنتی ویروس TotalAV TotalAV است. این ویژگی های اولیه اسکن آنتی ویروس و همچنین برنامه های تلفن همراه ، ابزارهای بهینه سازی ، فیشینگ و محافظت از باج افزار و محافظت از اینترنت را به شما می دهد. با 99 دلار در سال ، اندکی لخت و براق است اما قیمت آن غیر منطقی نیست.

سطح بعدی TotalAV Internet Security با دو دستگاه دیگر و VPN گنجانده شده است. این حتی با 119 دلار در سال گران تر است. برای 20 دلار اضافی ، بروزرسانی ها تقریباً حداقل هستند ، اما اگر به خدمات VPN آن علاقه مند باشید یا یک خانواده بزرگ داشته باشید ، می تواند انتخاب خوبی باشد..

ردیف آخر ، TotalAV Total Security ، شامل سرویس مسدود کردن آگهی و طاق رمز عبور می شود و 149 دلار دردناک در سال برای شما به همراه خواهد داشت. این لایه در انتخاب ویژگی های لوکس گیج کننده است. شما می توانید هم بلاک های تبلیغاتی و هم مدیران رمزعبور را کاملاً رایگان پیدا کنید ، و TotalAV در اینجا ارزش پول خود را کمی بیش از حد کرده است..

سیستم افزودنی TotalAV

از طرف مثبت ، TotalAV برای ویژگی های امنیتی خود یک سیستم افزودنی جذاب دارد که اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، مفید است. می توانید کمترین سطح حفاظت را خریداری کرده و سپس VPN یا حتی پشتیبانی اولویتی اضافه کنید. 

TotalAV آزمایشی بدون هزینه ارائه می دهد ، اما برخلاف سایر برنامه های آنتی ویروس ، تمام ویژگی های آنتی ویروس را شامل نمی شود. به جای ارائه نمایشی کامل و رایگان از بهترین محصولات خود برای یک ماه ، قابلیت اسکن اساسی را فقط برای هفت روز ارائه می دهد.

ضمانت 30 روزه برگشت پول نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد نسخه مورد نظر خود را بخرید و اگر از آن لذت نبرید بعداً آن را برگردانید. تخفیف 70 ​​درصدی آن در سال اول این کار را حتی ساده تر می کند.

توصیه می کنیم برای مدیر VPN و رمز عبور با TotalAV چشمه نزنید. در عوض ، توصیه های ما را در مورد بهترین مدیر رمز عبور و بهترین VPN برای استفاده در رابطه با آنتی ویروس TotalAV TotalAV بررسی کنید..

دوستی کاربر

TotalAV یک برنامه خیلی بصری برای همکاری با آن نیست. ما قبل از اینکه حتی برنامه نصب شود ، به مشکلات رسیدگی کردیم و تنظیمات در بعضی مواقع گیج کننده است. بسیاری از ویژگی های ذکر شده در گزینه ها فقط به عنوان افزودنی ها در دسترس هستند ، اما برجسته برجسته هستند تا شما را به صرف هزینه بیشتر تشویق کنند.

داشبورد توتال

اولین چیزی که ما متوجه شدیم این بود که یافتن دادگاه آزمایشی رایگان TotalAV چقدر دشوار بود. این وجود دارد ، اما به هیچ کجا در وب سایت و یا به هرجای دیگری اشاره نشده است. ما سرانجام آن را از طریق جستجوی گوگل پیدا کردیم ، فقط برای یافتن اینکه تقریبا هیچ یک از ویژگی های آنتی ویروس پرو ، ارزان ترین رده خود را ارائه نمی دهد.

علاوه بر این ، به محض نصب برنامه ، شروع به اسکن خودکار می کند و هیچ راهی برای جلوگیری از شروع آن وجود ندارد. پس از شروع کار ، هیچ راهی برای لغو آن وجود ندارد. این یک “اسکن هوشمند” است ، اما فقط چند دقیقه طول می کشد.

با این حال ، گیج کننده ترین بخش استفاده از TotalAV رمزگشایی است که در واقع امکاناتی در دسترس است. تعداد کمی از آنها قفل های بزرگ و به رنگ روشن مانند ویژگی VPN داشتند.

توتال قفل شده

سایر ویژگی ها ، مانند مدیر رمز عبور ، به نظر می رسد که تا زمانی که سعی کنید از آنها استفاده کنید ، با اشتراک شما درج شده اند. سپس به شما اطلاع می دهد که باید اشتراک خود را ارتقا دهید یا آن ویژگی شخصی را به عنوان یک افزودنی خریداری کنید. 

با توجه به اعتبار ، TotalAV مقادیر را در برنامه دسک تاپ خود بسیار بصری تقسیم می کند. این مقولات به امنیت اینترنت ، محافظت از بدافزارها ، ابزارهای سرعت بخشیدن به سیستم ، مدیر رمز عبور و تنظیمات خانواده دامن می زنند.

گزینه های اسکن TotalAV

گزینه های اسکن تعادل خوبی بین تنوع و سادگی برقرار می کند. اسکن کامل ، اسکن هوشمند و اسکن سریع مشابه اکثر برنامه های آنتی ویروس وجود دارد. اسکن سفارشی با میزبان گزینه ها ، از جمله حذف پرونده ها و پوشه های خاص ، نیز وجود دارد.

ما اسکن های آن را تست کردیم تا سرعت و میزان استفاده از CPU را تست کنیم. اسکن سریع حدود سه دقیقه طول کشید که استاندارد آنتی ویروس است. اسکن کامل کمی کمتر از یک ساعت طول کشید که به طور غیرمعمول سریع است.

متأسفانه ، TotalAV یک منبع خالی است. اکثر برنامه ها ممکن است پنج تا 10 درصد از CPU کامپیوتر باشد ، اما هر دو اسکن آن تقریبا 40 درصد طول کشید. اگر قصد دارید در حین اسکن از رایانه خود استفاده کنید ، این مسئله به شدت قابل توجه است و یک مشکل بزرگ است.

بیشتر آنتی ویروس ها ، مانند ESET NOD32 (به بررسی ESET NOD32 ما مراجعه کنید) تقریباً 10 درصد از استفاده از CPU به اوج خود می رسد. این کند شدن ضربه بزرگی به تجربه کاربر TotalAV است.

TotalAV از انواع مختلف قابلیت استفاده رنج می برد ، از فشار چشمگیر برای ارتقاء اشتراک خود به چند ویژگی کیفیت زندگی. به عنوان مثال ، کلیک کردن روی پیام نان تست – که هنگام اسکن شما به شما اطلاع می دهد – کاری انجام نمی دهد. این یک مسئله بزرگ نیست ، اما این یک نشانگر خوب از مراقبت از TotalAV در تجربه کاربر خود است.

برنامه های افزودنی مرورگر

TotalAV همچنین یک مرور ایمن را برای محافظت از حریم خصوصی شما هنگام مرور وب ارائه می دهد. ویژگی مسدود کردن تبلیغ در این برنامه افزودنی مرورگر گنجانده شده است ، و همچنین راهی برای پاک کردن سریع تاریخچه و کوکی های شما.

گاوصندوق توتال

در اکثر موارد ، این گزینه های مرور امن قبلاً در مرورگرهای مدرن قرار گرفته اند ، اما همیشه خوب است که یک آنتی ویروس آنها را به صورت دکمهای با کاربرد آسان بسته بندی کند. البته ممکن است نیازی به پرداخت هزینه مسدود کردن تبلیغات نباشد. توصیه های ما را برای بهترین مسدود کننده تبلیغات بررسی کنید.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که تنها گرانترین نسخه ، TotalAV Total Security ، قابلیت های مسدود کردن آگهی را در بر می گیرد. بقیه برنامه های افزودنی دقیقاً بدون آن کار می کنند ، و اگر این افزونه را خریداری کرده یا پسوند را ارتقاء دهید ، عملکرد به طور خودکار بر این اساس ارتقا می یابد.

با این حال ، بسیاری از مسدود کننده های تبلیغاتی رایگان در خارج از کشور وجود دارند که این کار را به همان اندازه خوب ، اگر بهتر ، انجام ندهند از مسدود کننده تبلیغات TotalAV است. این گزینه گیج کننده است که این ویژگی را در پشت بالاترین سطح پرداخت قرار دهید.

حفاظت

برای تست حفاظت از TotalAV ، ما آن را از طریق مجموعه تست خودمان اجرا کردیم. با این حال ، آزمایشگاه استاندارد استاندارد طلا است ، بنابراین ما وزن بیشتری را نسبت به نتایج خود قرار می دهیم. آزمایشگاهها نرم افزار آنتی ویروس را بر روی چندین دستگاه آزمایش کرده و آن را از طریق جدیدترین بدافزارهای کشف شده قرار داده و نتایج را مستحکم تر می کنند.

متأسفانه ، TotalAV تنها در یكی از سه آزمایشگاه مورد نظر برای آزمایش شركت می كند. این نتایج – به ویژه وقتی بیش از چند ماه مورد بررسی قرار بگیریم – در بهترین حالت لرزان هستند. آزمایش دستی ما نیز این نتایج را تأیید کرد.

AV-Test TotalAV را در دسامبر سال 2019 ارزیابی کرد. این مساله 97.4 درصد از سوء استفاده های روز صفر و 99.8 درصد از بدافزارهای گسترده را مسدود کرد. اگرچه این اعداد جامد هستند ، اما ناسازگاری آن در طی ماهها مکث ایجاد کرده است.

با نگاهی به سابقه آزمایش خود ، در اکتبر 2019 TotalAV تنها 57.4 درصد از سوء استفاده های روز صفر را مسدود کرد. اختلاف بین اکتبر و دسامبر نگران کننده است ، به خصوص وقتی که نتایج اوت 2019 در نظر گرفته می شود ، وقتی TotalAV حدود 95 درصد آویزان شد.

به نظر می رسد که TotalAV با گذشت زمان از صفر بودن محافظت می کند ، اما وقتی سوء استفاده های جدید آزاد می شوند ، تلاش می کنند تا از این روند ادامه دهند. با گزینه های ضد ویروس که تا 100 درصد از سوء استفاده های روز صفر را مسدود می کند ، مانند Bitdefender (مطالعه Bitdefender ما را بخوانید) ، توجیهی برای پرتاب توپ در اینجا دشوار است.

متأسفانه ، نه AV-Comparatives و نه MRG Effitas TotalAV را آزمایش نمی کنند. ما باید به آزمایشات خودمان و گزارشهای متفاوت AV-Test در طی ماه ها اعتماد کنیم.

تست دستی

برای تحلیل امنیت TotalAV برای خودمان ، از دو ابزار استفاده کردیم. اولین مورد AMTSO یا سازمان استاندارد آزمایش نرم افزارهای مخرب بود. این یک سری از سوءاستفاده های متداول است که برای گرفتن آنتی ویروس طراحی شده است.

TotalAV بیشترین تست های AMTSO را پشت سر گذاشت. با این حال ، این تست مبتنی بر ابر و همچنین آزمایشی که ویروس را در یک فایل فشرده پنهان کرده است ، شکست خورده است که TotalAV به طور پیش فرض آن را اسکن نمی کند. با این حال ، تقریباً هر قالب از فشرده سازی را گرفت ، هنگامی که این تنظیم را فعال کردیم. 

همچنین صفحه فیشینگ را مسدود نکرد ، گرچه ادعا می کند از فیشینگ محافظت می کند. این یک نتیجه مشترک برای برنامه های ضد ویروس است – حتی برنامه هایی که از فیشینگ محافظت می کنند – بنابراین مهم است که بدانید فیشینگ چیست و چگونه می توانید از خود محافظت کنید.

دور دوم تست ما با WICAR بود ، یک سری آزمایشات برای آسیب پذیری های رایج مرورگر. TotalAV شامل حفاظت وب است ، بنابراین این یک آزمایش عالی برای چگونگی استحکام این سرویس ها است. متأسفانه ، TotalAV فقط در اینجا جمع نشده است. این تنها دو مورد از 13 بهره برداری را مسدود کرد.

totalav-blockedsite

وقتی صحبت از آنتی ویروس می شود ، TotalAV این درجه را نمی سازد. بررسی ما از امن ترین نرم افزار آنتی ویروس را بررسی کنید تا ایده ای راجع به محافظت از رده بالاتر انتظار داشته باشید.

پشتیبانی

سیستم خدمات مشتری TotalAV عجیب است. کاملاً غیرقابل دسترسی است تا زمانی که اشتراکی خریداری کنید و حتی در این صورت ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. ما در تحقیق خود دو نسخه کاملاً مجزا از سایت پشتیبانی پیدا کردیم و هنوز مطمئن نیستیم که کدام یک صحیح است. با این حال ، تعداد زیادی از آموزش های ویدئویی آن تقریباً در آنتی ویروس ها بی نظیر هستند.

بخشی از پشتیبانی آن که آن را از هم جدا می کند خدمات مشتری 24/7 آن است. بسیاری از برنامه های آنتی ویروس نسخه ای از این مورد را دارند که در آن می توان بلیط را در همه زمان ها ارسال کرد و موارد فوری را می توان در طول شب کنترل کرد. با این حال ، TotalAV دارای هرگونه مشکل پشتیبانی از پشتیبانی تلفنی 24/7 و 365 روزه است.

اما فاقد گزینه چت زنده است. تعدادی از رقبا ، مانند Sophos Home (به بررسی Sophos Home ما مراجعه کنید) ، پشتیبانی تلفنی خود را با گزینه چت زنده جایگزین کرده اند. خوب است که هر دو را در یک آنتی ویروس ببینید.

کتابخانه آموزش تصویری آن نیز چشمگیر است. بیشتر ویژگی های آن توسط یک فیلم ویدئویی مفید و کاربردی پشتیبانی می شوند. حتی یک کتابخانه ویدیویی را ارائه می دهد تا امکان ناوبری آسان بین فیلم ها فراهم شود.

فیلم های totalav

پایگاه دانش به طرز عجیبی سازمان یافته است ، و فیلم ها آن را بهتر نمی کنند. برخی از آنها قدیمی هستند و شما را به پیوندهایی که دیگر وجود ندارند هدایت می کنند. همچنین آزار دهنده است که هیچ راهی برای چک کردن بلیط الکترونیکی ارسال شده از طریق وب وجود ندارد ، فقط از طریق صندوق ورودی ایمیل شما.

آنچه دوست داریم

ما همچنین از یک انجمن کاربر ، که رقبا مانند McAfee پیشنهاد می کنند قدردانی می کنیم (برای اطلاعات بیشتر به بررسی کل حفاظت McAfee ما مراجعه کنید). این موارد برای سؤالاتی که قبلاً برطرف شده اند بسیار عالی هستند و باعث می شوند کاربر به احتمال زیاد به پشتیبانی شخصی احتیاج نداشته باشد.

TotalAV پشتیبانی از طریق کانال توییتر خود را ارائه می دهد ، که امروزه برای برنامه های ضد ویروس رایج است اما هنوز مورد قدردانی قرار می گیرد. اگر شما از استفاده از تلفن راحت نیستید و به هر دلیلی نمی توانید تماس بگیرید ، خوب است که یک گزینه متنی داشته باشید که تا حدودی واقعی باشد.

روی هم رفته ، TotalAV در زرادخانه پشتیبانی خود از ویژگی های بسیار مفیدی برخوردار است و ناامیدی های زیادی را به همراه دارد. با مثال های ستاره ای از پشتیبانی از آنتی ویروس ها مانند F-Secure ، توجیه جایی که فاقد آن است ، دشوار است (برای بررسی بیشتر F-Secure ما را بررسی کنید).

حکم

آنتی ویروس TotalAV ایده های بسیار خوبی دارد. بسیار آینده نگرانه است که علاوه بر ویژگی های امنیتی آن ، مجموعه ای از ابزارهای حریم خصوصی را نیز در خود گنجانید ، و مراقبت های لازم در آموزش های ویدئویی آن بدرخشد. سیستم افزودنی منحصر به فرد آن همچنین به شما این امکان را می دهد تا از نوع حفاظت مورد نیاز خود استفاده کنید.

با این حال ، خیلی ساده است که روش های بسیار زیادی را برای ما پیشنهاد کنیم تا به طور کلی نرم افزار را توصیه کنیم. پیمایش بسیار گیج کننده است و افزودنیهای آن را در هر نوبت به شما فشار می آورد ، حتی پس از پرداخت محصول.

با این وجود ، همه چیز به امنیت کاهش می یابد ، و TotalAV مطمئناً در آنجا فاقد است. بازار نرم افزارهای ضد ویروس مملو از محصولات مشابه است که 95 تا 100 درصد از کل تهدیدات ، مانند Webroot را مسدود می کند (بررسی Webroot SecureAnywhere ما را بخوانید). گزینه های زیادی با امنیت بالا وجود دارد که نتایج لرزان از آزمایشات TotalAV آن را از بین نمی برد تا بتواند آنتی ویروس را از بین ببرد.

نظر شما درباره آنتی ویروس TotalAV چیست؟ برای شما خوب بوده است؟ در نظرات به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map