نقد و بررسی Suite Internet Security Comodo – بروزرسانی شده در سال 2020

Comodo Internet Security Suite Review

گرچه کمی در مورد انتخاب مرورگر و تنظیمات DNS بسیار جالب توجه است ، Comodo Internet Security Suite ابزاری ضد ویروس در غیر این صورت عالی است که به شما امکان می دهد با قیمت مناسب ، اسکن کامل و نسبتاً سریع کنید. بررسی کامل کامودو را برای جزئیات بیشتر بخوانید.


بهترین-آنتی ویروس-بررسی

Comodo Internet Security نرم افزاری امنیتی برای کاربران خانگی و تجاری در ویندوز ، macOS و Linux است. نسخه شرکت نیز از Android پشتیبانی می کند. این ممکن است یکی از بهترین ارائه دهنده نرم افزارهای ضد ویروس نباشد ، اما این یک مدعی است.

چند سوال دارد. می تواند در تغییر مرورگر پیش فرض و تنظیمات DNS بسیار تأثیرگذار باشد ، اما پس از گذشت زمان ، این یک بسته خوب با نسخه رایگان است که از بسیاری بهتر است. همچنین یکی از معدود بسته های آنتی ویروس است که در لینوکس اجرا می شود.

در این بررسی امنیت اینترنت کامودو ، ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، کاربرپردازی ، محافظت و پشتیبانی بحث خواهیم کرد. ما همچنین آن را آزمایش خواهیم کرد ، با استفاده از نتایج آزمایشگاه و تجربه عملی ، برای سنجش عملکرد آن قبل از صدور حکم.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای مجموعه امنیت اینترنت Comodo

امکانات

برای داشتن یک آنتی ویروس رایگان ، Comodo Internet Security مجموعه ای از ویژگی های چشمگیر را دارد. این یک مدیر رمز عبور یا محافظت برای وب کم یا میکروفون شما ندارد (نحوه تهیه راهنمای وب کم خود را در ما بخوانید) ، اما این یک بسته کامل امنیتی است. شما برای جداسازی و بازرسی پرونده های مشکوک از یک فایروال ، محافظت از باج افزار ، ضد ریشه ، خرید مطمئن برای بانکی آنلاین و یک فناوری ماسه ای به نام Valkyrie دریافت می کنید..

Comodo-02-پیشرفته-تنظیم-صفحه اول

“خرید ایمن” یک برنامه جداگانه در دسک تاپ شما است که یک محیط امن برای بانکداری آنلاین و خرید از جمله یک صفحه کلید مجازی برای شکستن keyloggers ایجاد می کند. اگر امنیت اولویت شما باشد ، Comodo Internet Security می تواند نرم افزاری برای شما باشد.

Comodo-03-خرید-ایمن

محافظت از آنتی ویروس و بدافزار مقاوم است و پس از تغییر چند تنظیم ، متوجه شدیم که دستگاه تست ما را از تقریباً همه چیز ، اما فیشینگ محافظت می کند. همچنین تأثیر تاسف بار کاهش سرعت سیستم هنگام راه اندازی برنامه ها یا باز کردن وب سایت های محبوب ، اما لیست ویژگی های آن را تشکیل می دهد.

یکی از ویژگی های بهتر گزینه ایجاد دیسک نجات است که یک تصویر دیسک قابل بوت است که به کاربران امکان می دهد اسکن های ویروس را در یک محیط از پیش بوت اجرا کنند. این ویروس ، نرم افزارهای جاسوسی و تمیز کننده rootkit است.

این ویژگی دارای ویژگی پروفایل است ، اما به خوبی در برنامه ثبت نشده است. برای کسب اطلاعات کامل در مورد نحوه استفاده از این ویژگی باید به وب سایت Comodo بروید. به شما امکان می دهد با بررسی کادرهای مناسب ، پروفایلهایی با اولویتهای مختلف اسکن برای فایلها و وب سایتها ایجاد و ویرایش کنید.

ویژگی های مجموعه امنیت اینترنت Comodo

لوگوی امنیت Comodo Internet Security Suitewww.comodo.com

از 333 $ ماه برنامه ها شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

نسخه رایگان Comodo Internet Security با نسخه رایگان AVG مقایسه مطلوبی دارد. در حقیقت ، Comodo Internet Security با درج دیوار آتش و یک ویژگی خرید مطمئن از آن پیشی می گیرد. این همچنین شامل ویژگی sandbox است که اکثر آنتی ویروس ها از آن استفاده نمی کنند ، بنابراین از این نظر از نظر موقعیت مناسبی دارند.

Comodo Internet Security Pro شامل محافظت از فیشینگ یا محافظت از وب کم نیست که نسخه پرداخت شده AVG انجام می دهد ، اما به دلیل اینکه نصف قیمت سه رایانه شخصی است ، بسیار نزدیکتر از آنچه فکر می کنید است. ضمانت 500 دلاری Comodo توسط بیشتر ارائه دهندگان آنتی ویروس ارائه نمی شود ، بنابراین بسته بندی میان رده آن نیز در بالا قرار می گیرد.

بسته AVG Ultimate این جایزه را در رده های برتر کسب می کند ، اگرچه ، بیشتر به دلیل گزینه دستگاه نامحدود آن است ، اما Comodo Internet Security Complete کاملاً خالی از لطف نیست. 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین و همچنین ویژگی امنیتی WiFi “اعتماد اتصال” را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد AVG ، بررسی AVG ما را بخوانید.

دوستی کاربر

هنگامی که برخی از ناراحتی های اولیه را پشت سر گذاشتید ، Comodo Internet Security دوستانه و آسان برای استفاده است.

بارگیری و نصب ساده است. فقط 12 دقیقه طول کشید تا روی دستگاه تست ما نصب شود ، سپس 10 دقیقه دیگر برای به روزرسانی تعاریف ویروس و اجرای سریع اسکن هارد.

چند سورپرایز وجود داشت. تنظیم Yahoo به عنوان صفحه اصلی ، برگه جدید و موتور پیش فرض شما پیش فرض است ، مگر اینکه جعبه را علامت بزنید. در صفحه نصب دیگر ، می خواهد ارائه دهنده DNS شما را تغییر دهد و آماری را از رایانه شخصی خود به Comodo ارسال کند ، بنابراین فقط از طریق نصب کلیک نکنید. آنچه را که می گوید بخوانید. این یکی از دلخوری هایی است که باید از آن گذشته باشید.

Comodo-04-second-install-screen-yahoo

در چندین مورد ، ما دریافتیم که اوضاع بیش از حد درهم و برهمی روی صفحه نمایش می گذارد و سایر آیکون ها و کارهایی که انجام می دهید را مبهم می کند. عملکرد دستگاه تست ما نیز مورد توجه قرار گرفت. کومودو آن را کند می کند. برای فلج کردن سیستم کافی نیست ، بلکه به اندازه کافی قابل توجه است. برنامه ها قبل از نصب آنتی ویروس بارگیری بیشتری نسبت به قبل دارند.

Comodo-05-چند صفحه ای-درهم و برهمی

پیکربندی آن ساده است. صفحه های زیر تنظیمات شامل کادرهای چک یا منوی کشویی هستند. آنها به راحتی حرکت می کنند و روشن یا خاموش می شوند ، اما برخی از آنها نتایج غیرقابل پیش بینی دارند. یکی از آنها گزینه تغییر موضوع رابط است.

مراقب تغییر موضوع باشید زیرا این کار فقط تغییر در تغییر رنگ است. این طرح رابط را تغییر می دهد. همه چیز هنوز وجود دارد ، اما دیگر در همان مکان نیست و شما را مجبور به شکار مجدد می کند. تغییر موضوع یک ویژگی کاربرپسند نیست و به شما هیچ هشداری درباره رفتار داده نمی شود.

Comodo-06-پیشرفته-تنظیمات-موضوع

Comodo Internet Security همچنین بسیاری از راه اندازی مجدد سیستم را هنگام بروزرسانی مجبور می کند. رفتار پیش فرض این است که به طور خودکار به روزرسانی ها را نصب کنید ، اما پس از آن شما را مجبور می کند که سیستم را مجدداً راه اندازی کنید تا به روزرسانی ها از کار بیایند.

آنتی ویروس های دیگری وجود دارند که این کار را نمی کنند. برای دیدن چند نمونه می توانید بررسی آنتی ویروس Malwarebytes یا بررسی آنتی ویروس BullGuard ما را بخوانید..

به گفته این ، Comodo Internet Security این گزینه را به شما می دهد كه اگر از اتصالات خاصی استفاده می كنید ، به روزرسانی ها را بررسی نکنید ، مانند زمان باتری یا در حین نگهداری خودکار ویندوز.

تهاجم آن بصورت پیش فرض ارسال کلیه گزارش ها به کامودو “ناشناسانه” گسترش می یابد ، که پس از آن تابع سیاست حفظ حریم خصوصی کامودو می شوند. یک بخش به طور خاص می گوید که نام و اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کند و بخش دیگر بیان می کند که از اطلاعات در تبلیغات استفاده می شود. اگر ارزش حفظ حریم خصوصی خود را دارید احتمالاً باید این ویژگی را غیرفعال کنید.

سه پیکربندی وجود دارد: “امنیت اینترنت” ، “امنیت فعال” و “امنیت فایروال”. فقط یکی از آنها می تواند به طور همزمان فعال باشد ، اما Comodo آنها را در نرم افزار مستند نمی کند. برای این کار باید به پرونده های راهنمای آنلاین مراجعه کنید. در پایین رابط یک نماد کمکی برای کمک وجود دارد که شما را به آنجا می برد.

نماد Comodo-07-help-icon

افزودن ، ویرایش و حذف انواع مختلفی از اسکن ها یک مسئله ساده برای چک کردن جعبه ها ، سپس روشن یا خاموش کردن اسکن است. همچنین این امکان را به شما می دهد تا بدانید آخرین اسکن از آن زمان چه زمانی انجام شده است.

تنظیمات فایروال نیز ساده است ، همچنین دارای کادرهای چک و منوی کشویی برای تنظیم قوانین برنامه ، قوانین جهانی ، مناطق شبکه ، مجموعه پورتها و موارد دیگر است. استفاده از همه آن آسان است.

تنظیمات نرم افزارهای مخرب برای فعال کردن سیستم محافظت از Host Intrusion گزینه های بسیاری دارد که با استفاده از ردیف کادرهای چک تنظیم آسان است. کمک آنلاین خوب است ، اما می خواهیم وقتی از نماد اطلاعاتی استفاده کنید ، از جعبه های متنی شناور اسناد بیشتری را در مشتری مشاهده کنیم.

حفاظت

ما از آزمایشگاههای شخص ثالث بی طرف برای ارزیابی سطح حفاظت ارائه شده توسط نرم افزار آنتی ویروس استفاده می کنیم. یکی از آنها AV-Test است. نتایج آزمایش آن برای Comodo Internet Security جالب است.

Comodo Internet Security برای محافظت در برابر حملات بدافزارهای صفر روزه ، از جمله حملات وب و ایمیل ، نمره 100 درصد کسب کرد. همچنین در هنگام کشف بدافزارهای گسترده کشف شده در چهار هفته قبل از آزمایش ، 100 درصد نمره کسب کرد. نمرات ترکیبی این 6 نفر از 6 را به دست آورد.

این در حالی است که عملکرد آن بسیار خوب بود و 5 از 6 کسب 5 کرد زیرا باعث کند شدن رایانه در هنگام راه اندازی وب سایت های محبوب و نرم افزارهای استاندارد شد. بارگیری و نصب برنامه ها نیز همانند کپی کردن فایل ، کندتر از استاندارد صنعت بود.

این با تست دستی ما سازگار است. ما هنگام راه اندازی نرم افزار یا کپی کردن فایل ها بر روی دیسک ، شاهد کاهش سرعت قابل توجهی در سیستم خود هستیم.

هنگام هشدارهای دروغین ، Comodo Internet Security ردیابی های نادرست نرم افزار مشروع را به عنوان بدافزار هنگام اسکن سیستم ثبت کرد. ما هم متوجه شدیم که هنگامی که اسکن کامل سیستم را روی دستگاه تست خود اجرا کردیم ، که یک ساعت و 10 دقیقه طول کشید ، گزارش داد که GIMP ، یک برنامه دستکاری تصویر محبوب ، تهدیدی است.

ما از GIMP برای برش تصاویر ، اضافه کردن متن به آنها ، تغییر رنگ آنها و غیره استفاده می کنیم. این یک نرم افزار رایگان عالی است که بدافزار نیست ، بنابراین ناامید کننده است که دیدن Comodo Internet Security اینگونه پرچم گذاری شود. پس از انجام اسکن ، نتایج را دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید که از برنامه قانونی استفاده نکرده است.

آزمایشگاه شخص ثالث دیگری که ما از آن استفاده می کنیم AV-Comparatives است ، اما پس از جستجوی نتایج آزمایش مربوط به فوریه 2004 ، هیچ سابقه ای از Comodo Internet Security که در آزمایش آن شرکت کرده است ، پیدا نکردیم.

آخرین آزمایشگاه شخص ثالثی که بررسی کردیم MRG Effitas است اما هیچ مدرکی را که آزمایش امنیت اینترنت Comodo را آزمایش کرده بود ، پیدا نکردیم. در این صورت ، تصمیم گرفتیم آزمایشات دستی انجام دهیم.

در طول اسکن کامل سیستمی که انجام دادیم ، فایلهای EICAR را روی دیسک سخت ما یافت ، که برای آزمایش بدافزارها استفاده می شوند. استفاده از این پرونده ها در صنعت جهانی آنتی ویروس به عنوان روشی استاندارد برای تست عملکرد نرم افزار آنتی ویروس مورد قبول جهانی قرار گرفته است..

پس از انجام اسکن ، Comodo Internet Security از ما خواست که هر پرونده ای را که می خواستیم به لیست پرونده های قابل اعتماد اضافه کنیم ، شناسایی کنیم. این گزینه را به ما نمی دهد که همه پرونده ها را در یک پوشه خاص به لیست اضافه کنیم ، که بسیار ساده تر و کاربر پسند تر از نیاز به کلیک کردن روی آنها یکبار.

گزینه های Comodo-08-اسکن کامل-سیستم-اسکن شده

هنگامی که ما آزمایش های زنده را با پرونده های EICAR از وب سایت سازمان سنجش تست های ضد بدافزار برای آزمایش داخلی انجام دادیم ، Comodo Internet Security ما را از بارگیری نرم افزارهای مخرب ، بارگیری درایو ، برنامه های بالقوه ناخواسته و روی ابر محافظت کرد. با این وجود ما را از صفحه آزمایش فیشینگ محافظت نمی کند.

هنگامی که ما سعی کردیم نرم افزار فشرده شده آلوده را بارگیری کنیم ، Comodo Internet Security 9 از 11 تست را شکست داد. این پرونده های EICAR را تشخیص داد اما در بیشتر پرونده های فشرده شده عفونت ها را شناسایی نکرد. نتایج آزمایش با پرونده های EICAR همان بود که از Firefox یا Comodo Dragon استفاده کردیم ، مرورگر وب که با آنتی ویروس همراه است.

Comodo Internet Security به شما امکان می دهد پسوندهایی مانند .zip یا .zipx را به لیستی از انواع پرونده هایی اضافه کنید که در هنگام بارگیری آن را فشرده سازی و اسکن می کند. بعد از اینکه ما آن افزونه ها را به لیست آن اضافه کردیم و دوباره فایلهای آلوده فشرده شده را بارگیری کردیم ، آنها را گرفت.

در فرآیند آزمایش این ویژگی ، یک عجیب عجیب و غریب پیدا کردیم.

وقتی افزودنی را اضافه می کنید طبیعی است که آن را به صورت “* .zip” یا “* .zipx” بنویسید. “” را قرار ندهید. ” اگرچه آنجا وجود دارد ، زیرا به طور خودکار یک دوره را هنگام ذخیره کردن آن اضافه می کند. شما با “* .. zip” ، که کار نمی کند ، باد خواهید کرد. آن را به عنوان “* zip” وارد کنید و خوب خواهد بود.

روی هم رفته ، این تستها به ما اطمینان می دهند که شما در برابر بیشتر نرم افزارهای مخرب با Comodo Internet Security محافظت می شوید ، مگر اینکه در یک پرونده فشرده شده موجود در لیست محرومیت ها باشد. محافظت در برابر فیشینگ نمی کند ، بنابراین از این امر آگاه باشید. به طور کلی ، از حفاظت خوبی برخوردار است اما می تواند بهتر باشد.

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی فقط برای نسخه های پرداخت شده در دسترس است ، بنابراین ما به پشتیبانی گفتگوی زنده امتحان کردیم. با کلیک بر روی نماد راهنما در رابط ، شما را به یک صفحه چت ساده می فرستد. به ما گفته شد كه مايك از ما كمك گرفته است.

ما یک سؤال ساده در مورد تغییر موضوع و رنگ رابط پرسیدیم. از ما سؤال شد كه از چه سیستم عامل استفاده می كنیم (ویندوز 10) و پس از جواب دادن به ما دستور داده شد كه “با کلیک راست بر روی دسک تاپ روی خواص” کلیک راست کنید. این ، به علاوه فاصله زمانی میان سوال و جواب ، باعث شد تا اعتقاد داشته باشیم که با ماشین صحبت می کنیم.

وقتی سعی کردیم این سؤال را روشن كنیم ، پاسخ ها به موقع و لحن تغییر كردند ، و این باعث شد كه ما باور كنیم كه یك انسان دست به دست شده است. مطمئناً دشوار بود در هر صورت ، تحت تأثیر قرار نگرفتیم.

Comodo یک انجمن آنلاین و همچنین کمک آنلاین ارائه می دهد. در تجربه ما ، با توجه به اینکه سوالات و پاسخهای موجود به نیازهای خاص ما چه ارتباطی دارد ، می توان گفت انجمن کاربر مورد استفاده قرار می گیرد..

Comodo-09-فروم آنلاین

ما سعی کردیم در مورد تغییر تم دوباره پاسخی پیدا کنیم و در مورد ایجاد مضامین شخصی که مستقیماً به آن توجه نمی کنند ، پاسخ های عجیب و غریب یافتیم.

گزینه کمک آنلاین ، که از نماد موجود در رابط کاربری قابل دسترسی است ، بسیار مفیدتر از گفتگو یا انجمن بود. سطح جزئیات چشمگیر است. اگر در مورد Comodo Internet Security سؤالی دارید ، احتمالاً بهترین شرط بندی شماست.

حکم

Comodo Internet Security یک لیست برجسته از ویژگی های برجسته دارد ، اما ما برای محافظت در برابر ضد فیشینگ خرید ایمن می کردیم. ما به طور کلی تحت تأثیر قرار گرفتیم.

نسخه کاملاً رایگان Comodo Internet Security برای ویندوز ، macOS و Linux وجود دارد. این آزمایشات از آزمایشگاه شخص ثالثی که آن را آزمایش کرده است ، و همچنین نتایج مطلوبی از تست دستی ما کسب کرده است. چند سکسکه وجود دارد ، اما آنها نباید جلوی توجه جدی شما را بگیرند.

این آنتی ویروس است که می توانید در مورد آن اعتماد به نفس داشته باشید. می توانید Comodo Internet Security را بارگیری کرده و بدون نگرانی آن را امتحان کنید.

نظر شما در مورد Comodo Internet Security چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map