بررسی کل حفاظت McAfee – به روز شده در سال 2020

بررسی کل حفاظت McAfee

مک آفی یکی از قدیمی ترین نام های آنتی ویروس و به دلایل خوب است. آخرین تکرار بسته حفاظت کامل آن ممکن است بهترین حالت ممکن باشد ، تقریباً 100٪ محافظت در برابر ویروس ها. بررسی کامل McAfee Total Protection ما را بررسی کنید تا بدانید که همه آن درخششها طلا نیستند.


بهترین-آنتی ویروس-بررسی

McAfee یکی از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس است که می توانید خریداری کنید ، حداقل برای پول. در سالهای اخیر شاهد بهبود نتایج آزمایشگاه ها هستیم. در پایان آنتی ویروس عملکرد 100 درصد عملکرد دارد و به یک عملکرد 100 درصد رسیده است و یک مدیر رمزعبور و ذخیره فایل امن برای دور کردن بسته Total Protection ارائه می دهد.

در این بررسی McAfee Total Protection ، ما می خواهیم به برخی از این نتایج بپردازیم و این نرم افزار را برای تست چرخش خودمان بیرون بیاوریم. ما قبل از صدور حکم ، ویژگی ها ، قیمت گذاری ، دوستانه کاربر ، محافظت و پشتیبانی خواهیم داشت.

اگر فکر می کنید McAfee Total Protection اگر برای چندین دستگاه خریداری کنید ، ارزش خوبی دارد. این آزمایشات تعداد خوبی در تست های دستی ما به دست آورده و در آزمایشگاه های مستقل نیز رتبه خوبی دارد ، اما می تواند از برخی کارها در مورد کاربرپسندی استفاده کند. درمورد ایده های ما در مورد McAfee Total Protection بخوانید.

گزینه های جایگزین برای McAfee Total Protection

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

هسته اصلی Mcafee Total Protection آنتی ویروس است ، پرونده های شما را برای فساد اسکن می کند. Total Protection با نظارت وب ، بروزرسانی های خودکار و یک مدیر رمز عبور ، بیش از آن را فراهم می کند.

True Key مدیر رمز عبور است ، ابزاری که به طور عادی سالانه 19/19 دلار برای 10،000 مدخل اجرا می شود ، که ممکن است نامحدود باشد. Total Protection شامل پنج مجوز مدیر به صورت رایگان است ، به طور معمول 99.99 $ ارزش ، و ما تحت تأثیر عملکرد.

McAfee-True-Key

در مقایسه با بهترین مدیران رمز عبور ، True Key کافی است ، اما حیرت انگیز نیست. شما یک رابط کاربری پاک نظیر LastPass دریافت می کنید (بررسی LastPass ما را بخوانید) و گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی ، اما از بهترین برنامه های 2FA پشتیبانی نمی کند.

True Key یک چیز خوب دیگر است ، اما توصیه می کنیم Dashlane (بررسی Dashlane ما را بخوانید) برای کارهای مدیر رمز عبور.

شما همچنین نظارت وب در زمان واقعی دارید. McAfee سایتها را به عنوان دسترسی به آنها فیلتر می کند ، و همچنین قبل از بارگیری ، فایل ها را اسکن می کند. یک علامت تأیید کوچک و زشت در نتایج جستجوی Google نیز مشاهده خواهید کرد.

ما آزمایش کردیم که چه مقدار از عملکرد وب مانیتورینگ عملکردی ارائه داده است و نمی توانیم هیچ چیز معناداری را تشخیص دهیم. از هر تست تغییرات جزئی وجود داشته است ، اما باید کمی روی سرعت آن تأثیر بگذارید.

مانیتورینگ وب همچنین ردیاب ها و کوکی ها را از بین می برد و کنترل والدین نیز در آن انجام می شود. کنترل والدین به طور پیش فرض خاموش است ، اما می توانید آن را در برگه “حریم خصوصی” رابط کاربری را فعال کنید تا سایتهای محدود تنظیم شود.

تنظیمات McAfee-Quick-Clean-Quick

Total Protection تا زمانی که به شما اجازه دهد ، به روزرسانی های خودکار را برای شما انجام می دهد. هر وقت اسکن را انجام می دهید ، مک آفی به روزرسانی های برنامه را بررسی می کند. داشتن یک مکان اصلی برای به روز رسانی ها بسیار خوب است.

ویژگی مورد علاقه ما McAfee Shredder است. این ابزار مانند یک خردکن کاغذ ، داده های دیجیتال حساس شما را از بین می برد. می توانید هر پوشه را خرد کنید ، اما McAfee به طور پیش فرض به سطل بازیافت شما نشان داده شده است.

مک آفی درباره کارهایی که شریدر انجام می دهد روشن نیست ، اما اگر ما باید حدس بزنیم ، آن را دوباره در حال بازنویسی باینری درایو می گذاریم. حتی وقتی یک مورد را از سطل بازیافت حذف می کنید ، یک هکر حیله گر می تواند با استفاده از پزشکی قانونی هارد دیسک آن را بازسازی کند.

Shredder احتمالاً عملکردی مشابه Dban را انجام می دهد ، باینری را بازنویسی می کند ، بنابراین یک پرونده حذف شده را نمی توان دوباره با هم جمع کرد.

بررسی اجمالی ویژگی های کل حفاظت McAfee

آرم حفاظت از کل McAfeewww.mcafee.com

از همه برنامه های ماهانه 208 دلار شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

آنتی ویروس آن چیزی نیست که قبلاً وجود داشت: امنیت یک رایانه ی اصلی و اصلی برای خانه. اکنون با وجود چندین لپ تاپ ، تلفن های هوشمند و تبلت ها ، آنتی ویروس ها باید از چندین ماشین پشتیبانی کنند.

مک آفی به این روند دست پیدا کرده و محصولات خود را بر این اساس قیمت گذاری کرده است. حفاظت کامل برای یک کاربر خاص گران نیست ، اما بهترین قیمت هنگام خرید آن برای چندین رایانه حاصل می شود.

نرخ 24.99 دلار برای یک دستگاه واحد بد نیست. این ارزان تر از برنامه اصلی نورتون است (بررسی آنتی ویروس Norton ما را بخوانید) و حداقل برای سال اول برای پول شما بیشتر می شود. هنگامی که زمان تمدید فرا می رسد ، قیمت ها حتی خارج می شوند.

توصیه می کنیم با برنامه ای برای پنج یا 10 دستگاه بروید. هر دستگاه زیر 10 دلار است و همین ویژگی را می گیرید. دستگاه ها شامل هر تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه ای هستند و همگام سازی آنها هنگام باز کردن رابط کاربر McAfee ، همگام سازی می شود.

نرخ مقدماتی برخی از بهترین مواردی است که ما دیده ایم ، اما مکافی تأثیر نمی گذارد از نوسازی. قیمت همچنین بستگی به مکان خرید شما دارد. به عنوان مثال ، یک برنامه واحد در سایت مک آفی 54.99 دلار است ، در حالی که همان طرح در فروشگاه مک آفی 24.99 دلار است.

نرخ تجدید در هر دو یکسان است.

مک آفی نرم افزار آنتی ویروس رایگان ارائه نمی دهد مگر اینکه در دستگاه شما از پیش نصب شده باشد. حتی پس از آن ، باید آن را تمدید کنید. با این حال ، بدون نیاز به اطلاعات کارت اعتباری ، یک آزمایش 30 روزه از Total Protection ارائه می دهد.

کاربرپسندی

رابط مک آفی فریبنده ساده است. فقط حرکت در اطراف آسان است ، اما پیدا کردن وسایل مورد نیاز در هنگام بازدید لاستیک در جاده ، داستان دیگری است.

به طور خاص ، نحوه انتخاب McAfee برای سازماندهی اطلاعات در UI است. شما پنج زبانه در بالای پنجره برای اسکن ، حریم خصوصی ، استفاده از وب و تنظیمات حساب دارید. نفر پنجم شما را به صفحه اصلی برمی گرداند. در این برگه ها ، پیوندهای سریع به ویژگی هایی مانند به روزرسانی برنامه ها و مدیر رمز عبور پیدا خواهید کرد.

رابط McAfee-Total-Protection-Interface

پس از سازگاری با رابط ، پیمایش ساده است ، اما ما فکر می کنیم راهی بهتر برای ترسیم UI وجود دارد. مک آفی از فضای بسیار زیادی استفاده می کند تا ویژگی های آن را به شما نشان دهد و برای وضعیت امنیتی شما کافی نیست.

برای اجرای اسکن ، روی برگه با عنوان “امنیت رایانه” کلیک کنید. در انتهای پنجره ، روی دکمه “اجرای یک اسکن” کلیک کنید. می توانید اسکن سریع یا کامل انجام دهید. اسکن سریع به دنبال مشکلات در فرآیندهای ویندوز ، پرونده های بوت شدن و مناطق مشترک سوءاستفاده است ، در حالی که یک اسکن کامل از طریق همه پرونده ها در تمام درایوهای سخت اجرا می شود..

McAfee-Scan-Settings

این برنامه در ویندوز ، macOS ، iOS و Android موجود است. می توانید دستگاه های جدید را در UI با کلیک کردن روی “محافظت از دستگاه های بیشتر” در برگه خانه به حساب خود اضافه کنید. با کلیک بر روی آن ، McAfee یک ایمیل برای بارگیری Total Protection در دستگاه دیگر برای شما ارسال می کند.

بخش عمده ای از رابط با کلیک بر روی نماد چرخ دنده یافت می شود. در اینجا ، شما می توانید تمام تنظیمات مک آفی ، از اسکن در زمان واقعی تا نظارت بر وب را تغییر دهید. توصیه می کنیم از این گزینه ها استفاده کنید زیرا اصلی ترین کنترل شما بر مک آفی است.

تنظیمات McAfee-Total-Protection-Settings

در خارج از UI ، بیشتر وقت شما با پسوند True Key Chrome و نماد سینی McAFee صرف خواهد شد. متأسفانه ، آن دو بخش خدمات در جایی که باید باقی نمی مانند.

هنگام پیکربندی McAfee ، دسک تاپ شما با تعدادی از پاپ آپ بمباران می شود. همه چیز از افزودن گذرواژه جدید برای نصب افزونه Chrome ضمانت جداگانه ای دارد که تا زمان بستن آن ادامه دارد.

آشفتگی مک‌آفی از علائم سبز در کنار نتایج جستجو آزار دهنده است. اگر واقعاً مراحل آنلاین خود را تماشا می کنید ، خوب است ، اما ما تصمیم گرفتیم که برنامه افزودنی را خاموش کنیم.

نظارت در زمان واقعی مرورگر و پرونده های محلی شما به خوبی کار می کند. ما مک آفی را در طول این بررسی بارگذاری کرده بودیم و شاهد کاهش عملکرد نبودیم. کامپیوتر در حالی که اسکن کندتر می شود. هواداران مثل آخرین نفس های خود بلند می شوند و همه چیز تنبل به نظر می رسد.

منطقی است ، همانطور که مک آفی هر پرونده ، ورودی رجیستری و موارد دیگر را طی می کند تا مطمئن شود که هیچ چیز در آنجا وجود ندارد. به همین دلیل ، توصیه می کنیم شب را اسکن کنید. مک آفی بعد از اتمام اسکن می تواند دستگاه شما را خاموش کند.

حفاظت

ما از نتایج آزمایشگاه ، در ترکیب با آزمایش های دستی ، استفاده می کنیم تا ببینیم Total Protection شما را چگونه پوشش می دهد. ما از مثال های موجود در دنیای واقعی به عنوان یک عامل اصلی استفاده خواهیم کرد ، اما چون این تست ها نمی توانند همه چیز را پوشش دهند ، ما نیز با آزمایشگاه های مستقل مشورت خواهیم کرد..

ما از پرونده آزمایش استاندارد Eicar استفاده کردیم تا ببینیم آنتی ویروس می تواند عملکرد نامگذاری خود را انجام دهد یا خیر. با کمال تعجب ، مکافی پرونده را مسدود کرد و بلافاصله آن را از دستگاه ما خارج کرد.

در مرحله بعد ، ما به Wicar حرکت كردیم ، كه چگونگی عملکرد آنتی ویروس محافظت از وب را آزمایش می كند. مک آفی 100 درصد از 13 آزمایش در اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس را مسدود کرد. ما فرض می کنیم که این کار در Chrome نیز انجام شود ، اما ابتدا محافظت داخلی مرورگر به آن رسید.

مک آفی-وب-مشاور-حفاظت

ما از AntiTest استفاده کردیم تا عمیق تر به آزمایش و بهره برداری های مشترک در تروجان ها بپردازیم. در این لیست keyloggers ، ضبط کلیپ بورد و ویرایشگر رجیستری قرار دارند. وقتی ما سعی کردیم آن را اجرا کنیم ، مک آفی برنامه را مسدود و حذف کرد. پس از اضافه کردن آن به عنوان استثنا ، آزمایشات بدون هیچگونه سکسکه انجام شد.

مک آفی همچنین از تست های فیشینگ ما محافظت می کند ، اما به هر حال اکثر حساب های ایمیل مدرن از این امر محافظت می کنند.

بعد از انجام آزمایشات اولیه ، ما به نتایج آزمایشگاه منتقل شدیم. AV-Test دریافت که McAfee Internet Security ، خدماتی که دارای Total Protection است ، در برابر حملات بدافزارهای صفر روزه و 100 موفقیت آمیز در برابر محافظت گسترده از بدافزارها 98.9 درصد موفقیت آمیز بود..

این نتیجه زیر میانگین صنعت 5/99 درصد است.

MRG Effitas نتایج متفاوتی پیدا کرد. مک آفی هنوز هم از حمایت مناسب برخوردار بود ، اما نتوانست یک بات نت مالی را از ورود نام کاربری و گذرواژه مسدود کند. مک آفی در همه شبیه سازی های بدافزار خود عملکرد خوبی داشت.

تست های AV-Comparatives نشان می دهد که هر دو اجرای نمایش در کنار هم قرار گرفته اند. AV-Comparatives در گزارش عملکرد ماه ژوئن خود ، دریافت که مک آفی در برابر آزمایشات خود 99.6 درصد مؤثر است ، از سه مثبت کاذب قابل اغماض از 80 مورد ممکن.

محافظت خوب است ، اما بهترین نیست. مک آفی در چند سال گذشته شاهد پیشرفت چشمگیر در آزمایشگاه ها بود ، اما به علامت آنتی ویروس فوق العاده ایمن مانند Webroot نرسیده است (بررسی آنتی ویروس Webroot ما را بخوانید).

پشتیبانی

مک آفی پشتیبانی چت زنده و پشتیبانی تلفنی و همچنین پایگاه دانش و انجمن انجمن را ارائه می دهد. اگر مشکل فنی دارید ، می توانید ابزار عیب یابی را نیز دانلود کنید ، که پرونده های نصب شما را اسکن کرده و هرگونه خراب را تعمیر می کند.

می توانید با حرکت به بخش پشتیبانی McAfee و انتخاب منطقه مورد نیاز برای کمک ، پایگاه دانش را اسکن کنید. یک سازمان مشخص برای مقالات وجود ندارد. می توانید محصول و منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از آن سمت نوار جستجو و چرخ ماوس خود قرار بگیرید.

McAfee-Knowledgebase

مقالات در دستورالعمل آنها روشن است ، اما هیچ مرجع بصری ارائه نمی دهد.

توصیه می کنیم برای سؤالات متداول از دستیار مجازی استفاده کنید. این یک نماینده پشتیبانی هوش مصنوعی است که از پایگاه دانش استفاده می کند تا هر مشکلی که شما در پیش دارد را طی کند. کاملاً مناسب نیست ، همانطور که به ندرت هوش مصنوعی است ، اما کار را برای کارهای ساده انجام می دهد.

مک آفی-مجازی- دستیار

انجمن مکان بهتری برای موضوعات عمیق است. این یک کنگره فناوری است که در مورد امنیت صحبت می کند. اگر تا به حال به این نوع تالارهای گفتگو نگریسته اید ، می دانید که آنها نیز فعال هستند.

McAfee-Forums

اگر در طرف مقابل طیف هستید و نمی توانید یک کامپیوتر را در خارج از مرورگر خود کار کنید ، McAfee TechMaster را پیشنهاد می کند. این یک سرویس پولی برای نصب نرم افزار ، عیب یابی و از بین بردن ویروس ها است. گرچه گران است.

چت زنده و پشتیبانی تلفنی هم مفید و هم سریع هستند. شما باید در عرض چند دقیقه به یک عامل وصل شوید ، اما بسته به حجم کار ممکن است طولانی تر باشد. اگر به سؤال شما پاسخ داده نشده است ، می توانید بلیط جداگانه ای به McAfee ارسال کنید که صف اولویت را دارد ، بنابراین مشکلات شما حل می شود.

حکم

Total Protection برای خانه هایی که نیاز به آنتی ویروس در ماشین های متعدد دارند ، انتخاب بسیار خوبی است. تخفیف و مبالغ اضافی ارائه شده توسط آن ، بیش از گزینه ای مانند Avast (بررسی Avast Pro ما را بخوانید) به اندازه کافی بزرگ هستند ، مادامی که ماشین هایی برای پر کردن لیست داشته باشید.

کاربران شخصی بهتر است با آنتی ویروس دیگری مانند BitDefender Antivirus Plus کنار بیایند (بررسی Bitivefender آنتی ویروس پلاس ما را بخوانید). شما به لیست کوچکتر دستگاه ها و محافظت بهتر از تهدید دسترسی خواهید یافت. برای چند گزینه دیگر ، سایر بررسیهای آنتی ویروس ما را بررسی کنید.

نظر شما درباره McAfee Total Protection چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map