بررسی آنتی ویروس Malwarebytes – بروزرسانی شده در سال 2020

مرور آنتی ویروس Malwarebytes

آنتی ویروس Malwarebytes یک سرویس بسیار سریع است که به عنوان یکی از معدود در نوع خود ، یک آزمایش 14 روزه را ارائه می دهد. با این حال ، نتایج آزمایشگاه آن ناامید شده و ما در مورد رابط کاربری آن نیز خیلی مطمئن نیستیم. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل Malwarebytes را بخوانید.


بهترین-آنتی ویروس-بررسی

Malwarebytes به طور رسمی در 21 ژانویه 2008 توسط Marcin Kleczynski و Bruce Harrison تاسیس شد. کلچینسکی به طور غیر رسمی این شرکت را در حالی که در سال 2004 با پدر و مادرش در شیکاگو زندگی می کرد ، پس از آنکه رایانه خانوادگی ویروس گرفت ، شروع به کار کرد. از آن زمان تاکنون ، در پنج مکان در سراسر جهان به بیش از 600 کارمند افزایش یافته است.

بر خلاف اکثر شرکت ها ، Malwarebytes به شما امکان می دهد نسخه آزمایشی و پرداخت شده را با تمام قابلیت های دست نخورده برای یک آزمایش رایگان 14 روزه بارگیری و نصب کنید. پس از آن فقط تا زمان خرید محصول می توان از آن برای تمیز کردن وسایل آلوده استفاده کرد ، اما این آزمایش 14 روزه طعم و مزه شما را برای آنچه می تواند انجام دهد.

در این بررسی Malwarebytes ، ما به نصب و استفاده از بسته ، تنظیمات موجود ، اسکن سریع آن ، سطوح مختلف محافظت و گزارش هایی که برای استفاده شما ایجاد می کند ، خواهیم پرداخت. ما همچنین جوانب مثبت آن و یک زن و شوهر از مضرات ناگوار را که از تهیه لیست بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس جلوگیری می کنند ، پوشش خواهیم داد..

گزینه های جایگزین برای آنتی ویروس Malwarebytes

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

Malwarebytes یک داشبورد به خوبی طراحی شده و بصری دارد. ما برای چیدمان و سهولت استفاده از آن امتیازهای بالایی می دهیم. ستونی در سمت چپ صفحه دارای دسته “اسکن” ، “قرنطینه” ، “گزارش” و “تنظیمات” است. در هر دسته ، زبانه هایی در قسمت بالا برای زیربخش های مختلف وجود دارد.

ویژگی های حق بیمه نمایش داده شده در سمت راست داشبورد چهار تنظیم اصلی محافظت از جمله محافظت از باج افزار را نشان می دهد که به طور پیش فرض روی “روشن” قرار می گیرند.

داشبورد Malwarebytes-18

تنظیمات از شش زبانه تشکیل شده است: “برنامه” ، “محافظت” ، “برنامه اسکن” ، “حذف” ، “جزئیات حساب” و “درباره”. دو مورد اول شامل یک دکمه در گوشه بالا سمت راست برای بازیابی تنظیمات پیش فرض است. این یک ابزار مفید است که برخی از آنتی ویروس ها را در یک مکان سخت و دشوار پنهان می کنند. ما دوست داریم که به راحتی در دسترس باشد.

Malwarebytes-21-تنظیمات-برنامه -01

برگه برنامه به Malwarebytes اشاره دارد ، با بخش هایی در مورد نحوه به روزرسانی ، تنظیمات اعلان ، اولویت اسکن ، انتخاب زبان ، انتخاب سرور پروکسی (پیش فرض خاموش است) ، استفاده و انتقال آمار تهدیدات به سرویس (پیش فرض روشن است).

Malwarebytes-23-تنظیمات-برنامه-03

“Protection” دارای تنظیماتی برای محافظت از وب است ، دکمه مدیریت لیست برنامه های محافظت شده و گزینه های اضافه کردن برنامه ها به آن. همچنین یک دکمه تنظیمات پیشرفته وجود دارد که یک زیر منو برای تنظیمات ضد استثمار برای بسیاری از برنامه ها ، مانند حافظه ، رفتار برنامه ها و محافظت از جاوا ارائه می دهد.

Malwarebytes-27-settings-protection-04

Malwarebytes مانند وب سایت ضد ویروس Kaspersky ، محافظت از وب کم ارائه نمی دهد ، همانطور که می توانید در بررسی ضد ویروس Kaspersky بخوانید. حتی درمورد دوربین داخلی لپ تاپ ما هم مورد سؤال قرار نگرفت. با توجه به نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی در اخبار ، این مسئله نگران کننده است. فقدان یک مدیر رمزعبور ، ما را نیز ناراحت کرد ، همچنین عدم وجود پشتیبان گیری آنلاین و یک دستگاه خردکننده پرونده.

این محافظت در زمان واقعی و محافظت از باج افزار است.

نمای کلی ویژگی ها

لوگو آنتی ویروس Malwarebyteswww.malwarebytes.com

از 333 $ ماه برنامه ها شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مک

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

Malwarebytes در میان شرکتهای ضد ویروس کاری غیر عادی انجام می دهد. این یک دوره آزمایشی 14 روزه رایگان از بسته Premium تک دستگاه خود را با تمام ویژگی های آن به شما می دهد. این به شما فرصتی می دهد تا بدون هزینه کردن در صف مقدماتی ، به بررسی و آزمایش عملکرد آن بپردازید. بعد از آزمایش ، ویژگی های Premium کار را متوقف می کنند و فقط به عنوان درمانی برای تمیز کردن یک دستگاه آلوده عمل می کند.

این برنامه برای Windows ، macOS ، Chromebook ، Android و iOS در دسترس است. برنامه های افزودنی مرورگر در بسته گنجانده نشده اند. در عوض ، آنها را می توان به طور جداگانه در Chrome و Firefox بارگیری کرد. ما ترجیح می دهیم که آنها را با نرم افزار آنتی ویروس یکپارچه ببینیم.

برنامه های افزودنی Malwarebytes - مرورگر

بسته های Premium و Premium For Home تنها در تعداد دستگاه های محافظت شده و قیمت آنها متفاوت است. به عنوان مثال ، Home برای هر دستگاه اضافی بیش از سه دلار 20 دلار شارژ می کند. به غیر از آنها یکسان هستند.

با گزینه Premium For Home ، می توانید Windows ، macOS ، Android ، iOS را که فقط در فروشگاه App و Chrome OS موجود است ، مخلوط و مطابقت دهید. این یک تماس خوب برای کسانی است که از وفاداری به نام تجاری رنج نمی برند.

نسخه های کسب و کار دارای ویژگی های پیشرفته ای است ، از جمله سخت شدن برنامه ، کاهش بهره برداری ، تجزیه و تحلیل بار ، تشخیص ناهنجاری ، یادگیری ماشین ، مدیریت دارایی و موارد دیگر. قیمت گذاری برای بسته بندی اصلی تجارت از 119.97 دلار شروع می شود ، پس از آن بر اساس نیاز و تعداد دستگاه های شما محافظت می شود..

کاربرپسندی

بارگیری و نصب اولیه سریع و آسان است. وب سایت Malwarebytes شامل دستورالعمل های ساده ای است که بدون توهین به اطلاعات شما چه کاری را باید انجام دهند. این روند به اندازه کافی شهودی است که شما به دستورالعمل ها نیاز ندارید.

Malwarebytes-01-وب سایت-نصب-دستورالعمل ها

پس از نصب ، اسکن اولیه فقط 3 دقیقه و 46 ثانیه طول کشید تا 173193 اشیاء روی دستگاه ما بررسی شود. سایر بسته های آنتی ویروس که در همان دستگاه آزمایش آزمایش کرده ایم ، بیش از یک ساعت زمان برد. گفته می شود ، سرعت آن به هزینه 100 درصد استفاده از پردازنده در حین اسکن رسیده است. این یک بار به حدود 75 درصد کاهش یافت و به عقب برگشت.

به عنوان آزمایشی ، ما برنامه دیگری را در حین اسکن راه اندازی کردیم و Malwarebytes از زمان CPU برای اینکه به طور عادی اجرا شود ، صرفنظر کرد و این نشان داد که این یک منبع گره نیست. مایل به اشتراک گذاری است این بهترین حالت را در هر دو دنیا به شما می دهد: اسکن سریع هنگام اجرای تنها ، به علاوه امنیت دانستن اینکه در صورت همزمان همزمان بودن برنامه های دیگر را کاهش نمی دهد..

گزارش تهیه شده پس از هر اسکن ساده و آسان برای خواندن است. این اطلاعات تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در دو برگه دارد. اولین خلاصه یک صفحه است. برگه پیشرفته به شما نشان می دهد که چه تعداد از اجسام اسکن شده اند ، خواه آن را به صورت دستی یا برنامه ریزی ، زمان سپری شده و گزینه های اسکن کنید. یک دکمه صادرات به شما امکان می دهد گزارش را در کلیپ بورد یا یک فایل متنی برای مرجع بعدی کپی کنید.

Malwarebytes-13-scan-report

پرونده های تضمینی مانند برنامه های بالقوه ناخواسته بی ضرر نگه داشته می شوند ، در انتظار شما هستند که اگر در واقع ناخواسته باشند ، آنها را بازیابی یا حذف کنید. تنظیمات به شما امکان می دهد پیکربندی کنید که چه کاری باید با پرونده های قرنطینه انجام شود.

یک فرآیند محرومیت دو مرحله ای به شما امکان می دهد وب سایت ها ، برنامه ها ، فایل ها یا سوء استفاده هایی که قبلاً شناسایی شده اند از شناسایی در اسکن های بعدی محروم شوید. دوباره ، رابط کاربری سریع و شهودی است.

حفاظت

Malwarebytes در این منطقه سقوط کرد. از سال 2015 ، در هیچ یک از سه آزمایشگاه مورد استفاده ما آزمایش نشده است. این یک ابدیت در دنیای رایانه است.

از آن زمان Malwarebytes نرم افزار ترمیم خود را با بسته آنتی ویروس خود ترکیب کرده است. نزدیکترین چیزی که برای آن باقی مانده است این است که اگر اجازه دهید بسته حق بیمه رایگان بعد از محاکمه 14 روزه از بین برود. هر ویژگی به جز ویژگی اصلاح پس از آن غیرفعال است.

ما همچنین از سازمان استاندارد تست های ضد بدافزار استفاده می کنیم تا تنظیمات ویژگی ها و وب سایت Wicar را برای سنجش عملکرد حفاظت محافظت کنیم.

Amtso نرم افزار آنتی ویروس را با بررسی دقیق توانایی خود در بارگیری نرم افزارهای مخرب ، بدافزار فشرده شده ، برنامه های کاربردی بالقوه ناخواسته ، فیشینگ و محافظت از ابر اجرا می کند. Malwarebytes روی همه آنها شکست خورد. ما آن را با چندین نوع فایل فشرده آلوده آزمایش کردیم و هیچ یک از آنها را پیدا نکرد.

Windows Defender ، که ما آن را غیرفعال کردیم ، یک دراکولا را روی ما بکشد و دوباره به زندگی بازگردد تا دو پرونده آلوده را که Malwarebytes گفتند خوب نیست.

Wicar بیشترین آزمایشات مشابه را انجام می دهد ، با اضافه کردن یک وب سایت تروجان که Malwarebytes گرفت و مانع دسترسی ما شد. این تنها آزمایشی بود که گذشت.

گزارش Malwarebytes-34-وب سایت-تروجان-شناسایی-گزارش

Amtso و Wicar از یک پرونده تست استاندارد آنتی ویروس استاندارد EICAR در صنعت استفاده می کنند که به طور کلی توافق شده است تا در آزمایش مورد استفاده قرار گیرد. پرونده بی ضرر است این فقط برای کمک به کاربران در تأیید صحت تنظیم و کارکرد نرم افزار آنتی ویروس آنها استفاده می شود. ما اجازه می دهیم Malwarebytes با تنظیمات پیش فرض خود نصب کند و همه چیز به جز یک تروجان از دست رفته است. این نوع عملکرد غیرقابل قبول است.

به گفته این ، Malwarebytes بیش از هر چیز برای پاکسازی در نظر گرفته شده است. در آن جبهه ، این یک برنامه عالی است. با این حال ، برای اسکن در زمان واقعی ، توصیه می کنیم با ارائه دهنده برتر ما ، Bitdefender ، همراه باشید (بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما را بخوانید).

پشتیبانی

Malwarebytes پشتیبانی خوبی از وب سایت خود ندارد. ما فیلم ها ، همراه با گزینه هایی برای چت و پشتیبانی تلفنی پیدا کردیم ، اما نتایج چشمگیر نبودند. ما روی دکمه گپ کلیک کردیم و صفحه نمایش خالی را دریافت کردیم که به ما می گفتند نمایندگان در دسترس نیستند.

Malwarebytes-36-reps- در دسترس نیست

کلیک بر روی دکمه “پشتیبانی تماس” خیلی بهتر نبود.

دکمه Malwarebytes-37- تماس با پشتیبانی

این ما را به صفحه ای سوق داد كه در آن از ما خواسته شد كه یك بلیط میز راهنما ایجاد كنیم و هیچ نشانی از اینكه چقدر طول می كشد تا پاسخ دریافت كنیم. ما تصمیم گرفتیم که وقت خود را تلف نکنیم زیرا به طور کلی چرخش میز کارها به طور متوسط ​​یک تا دو روز در بیشتر شرکت ها انجام می شود.

یک انجمن در انجمن وجود دارد ، اما وقتی به دنبال پاسخ به یک سؤال خاص هستید ، انجمن های پیمایش می توانند یک کار دلهره آور باشند. ویدیوهایی که پیدا کردیم اساسی هستند و جزئیات زیادی ندارند. آنها عمدتاً برای نصب و استفاده از نرم افزار در آنجا هستند. با توجه به ماهیت بصری رابط ، آنها عمدتاً زائد هستند.

حکم

Malwarebytes دارای رابط کاربری فوق العاده ، بسیاری از ویژگی ها ، ساختار قیمت مناسب و یک مجموعه ابتکاری است که به شما امکان می دهد کل بسته کار را به مدت 14 روز بصورت رایگان تست کنید. آنچه پایین می آورد عملکرد ضعیف تست و پشتیبانی مشتری عام است. آزمایش آزمایشگاه تقریباً صفر است و به جز پیدا کردن یک تروجان در وب سایت آزمایش ، آزمایش عملکرد ما انجام نشد.

با تمام انصاف ، شرکت ممکن است تصمیم بگیرد که از استفاده از فایل تست آنتی ویروس EICAR برای نرم افزار خود امتناع ورزد. از آنجا که پرونده بی ضرر است ، به هر چیزی آسیب نمی رساند. ما نتوانستیم با این شرکت تماس بگیریم تا در مورد آن سؤال کنیم ، بنابراین ، در صورت عدم وجود اطلاعات خلاف ، باید نتایج آزمون را به صورت چهره بگیریم.

نظر شما در مورد Malwarebytes چیست؟ ایا این برای شما مفید بود؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map