بررسی IObit Malware Fighter – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی مرورگر بدافزار IObit

IObit Malware Fighter یک راه حل ضد ویروس رایگان است و در مورد آن برای مثبت است. این محافظت ضعیف را ارائه می دهد ، بسیار کاربر پسند نیست و ارتقاء به برنامه پرداخت فقط یک ایده بد ساده است. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل IObit ما را بخوانید.


نمایش اسلاید_1

نمایش پرده ای_2

نمایش پرده ای_3

نمایش پرده ای_4

نمایش پرده ای_5

قبلی

بعد

اگر به دنبال نرم افزار ضد ویروس رایگان هستید ، قطعاً IObit Malware Fighter 7 گزینه ای است. با این وجود ، ممکن است گزینه خوبی نباشد. آنتی ویروس نسخه رایگان را ارائه می دهد که برای ویندوز 10 در دسترس است ، اما ویژگی های اساسی مانند اسکن خودکار و محافظت از باج افزار در نسخه Pro پرداخت شده قفل می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، خواندن این بررسی کامل IObit Malware Fighter را ادامه دهید.

IObit Malware Fighter 7 مبارزات رایگان برای محافظت از شما ، نگه داشتن بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس رایگان ما. همچنین نتوانست آن را در لیست بهترین نرم افزارهای آنتی ویروس ما قرار دهد ، از گزینه های نرم افزاری آنتی ویروس بسیار بهتر مانند Bitdefender پیشی گرفت..

در این بررسی ، ما در کنار قیمت گذاری ، کاربرپسندی و پشتیبانی از آن ، به همه ویژگی ها و حمایت های ارائه شده آن خواهیم پرداخت. ما همچنین در مورد آزمایش های آزمایشگاهی و نتایج آزمایشگاه بحث خواهیم کرد تا با حکم نهایی خود به پایان برسانیم.

روی سطح IObit Malware Fighter 7 به نظر می رسد یک آنتی ویروس مناسب است ، اما پس از استفاده و آزمایش ، داستان تغییر می کند. اگر مایل به تهیه آنتی ویروس غیرقابل اعتماد هستید که فاقد بسیاری از کارکردهای مفید رقابت آن است ، بدترین آنتی ویروس موجود در آن نیست.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای IObit Malware Fighter

امکانات

IObit Malware Fighter 7 نسخه نسبتاً بدون نسخه دارد. گزینه هایی برای اسکن کامل ، سریع یا سفارشی دارید. رابط کاربری رومیزی دارای سابقه اسکن است ، که نشان می دهد چه تعداد تهدید شناسایی شده و چگونه پیدا شده اند. همه این اسکن ها باید به صورت دستی شروع شوند ، هرچند که اسکن خودکار فقط در IObit Malware Fighter Pro موجود است.. 

IObit Malware Fighter از ویندوز 10 پشتیبانی می کند ، با بارگیری مجزا برای نسخه های قبلی ویندوز. اگر به نسخه Mac یا Android نیاز دارید ، IObit دارای نرم افزار آنتی ویروس های مختلفی برای آن ها است ، اما شما قادر نخواهید بود مجوز IObit Malware Fighter را به همه دستگاه ها انتقال دهید. برای آنتی ویروس برای مکینتاش ، باید بهترین آنتی ویروس ما را برای راهنمای مک بررسی کنید.

یکی از ویژگی های IObit Malware Fighter یک “مشاور صفحه اصلی” است که می تواند تشخیص دهد آیا صفحه اصلی یا موتور جستجوی شما به خطر افتاده است. این خوب است ، اما IObit به طور ایده آل مانع از بروز هرگونه بدافزار قادر به تغییر یک صفحه وب یا نوار جستجوی شما می شود.

محافظت از گشت و گذار & حذف تبلیغات “یکی از ویژگی های جالب IObit Malware Fighter 7. محافظت در زمان واقعی از وب سایت های جعلی و تلاش های فیشینگ است به این معنی که شما از مرورگر کافی برای استفاده ایمن از اینترنت بدون خطر بارگیری نرم افزارهای مخرب برخوردار هستید..

Desktop_UI_3

ویژگی های پرداخت شده IObit Malware Fighter

IObit Malware Fighter Pro دارای ویژگی های پیشرفته تر مانند جعبه ایمن است. هنگامی که پرونده ها در یک جعبه ایمن قرار داده می شوند ، فقط با رمز عبور تنظیم شده می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. با محدود کردن دسترسی به این پرونده ها ، IObit می تواند آنها را از بدافزارها ایمن تر نگه دارد و از رمزگذاری باج افزارها از رمزگذاری داده های شما جلوگیری کند (در اینجا نحوه تفسیر ما در مورد آنچه باج افزار است). 

محافظت بیشتر در برابر باج افزار از موتور اختصاصی ضد باج افزار IObit Malware Fighter Pro است. در صورت وارد شدن باج افزار به سیستم شما ، این باعث می شود همه پرونده های شما رمزگذاری نشوند. شما می توانید انتخاب کنید که کدام نوع فایل ها توسط موتور ضد ransomware محافظت می شوند ، اما همه آنها به طور پیش فرض فعال هستند.

Desktop_UI_2

یکی دیگر از ویژگی های Pro موتور “ضد هسته” دو هسته ای است – با موتورهای ضد بدافزار IObit و Bitdefender – که کامپیوتر شما را از تهدیدات محافظت می کند. امنیت اضافی حاصل از داشتن موتور Bitdefender بدین معنی است که می توانید مطمئن باشید که بدافزارهای سرکش نمی خواهند به راحتی از آنتی ویروس شما جلوگیری کنند.

IObit همچنین بسیاری از ویژگی های آنتی ویروس رایج موجود در سایر نرم افزارها را از طریق “مرکز اقدام” خود دارد. برنامه هایی مانند IObit Advanced SystemCare شامل ویژگی هایی مانند ابزار تمیز کردن دیسک و به روزرسانی نرم افزار است ، بنابراین شما به پرونده های افزون یا قدیمی نمی پردازید. اگر به برخی از این ویژگی ها به آنتی ویروس رایگان نیاز دارید ، بررسی AVG ما ممکن است آنچه را که شما به دنبال آن هستید ، داشته باشد.

بررسی اجمالی ویژگی های جنگ افزار Iobit Malware

آرم بدافزار IObit Malware Fighterwww.iobit.com

از همه برنامه های ماهانه 083 $ شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

ساختار قیمت گذاری IObit Malware Fighter قطعاً ساده است. نسخه رایگان و نسخه پرداخت شده Pro وجود دارد که ویژگی های اضافی و امنیت بیشتری را ارائه می دهد. به جای فقط یکی ، گزینه هایی برای دریافت نسخه Pro برای سه رایانه شخصی وجود دارد ، اما فقط از طریق معاملات موقت ارائه شده در داخل رابط کاربری رومیزی. استفاده از IObit Malware Fighter Pro قطعاً بهتر از نسخه رایگان است. 

دسترسی به موتور Bitdefender از طریق Pro باعث می شود IObit Malware Fighter با برخی گزینه های آنتی ویروس گران تر ، نزدیکتر شود ، همانطور که در بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما مشاهده می کنید. با این حال ، Malware Fighter Free تنها موتور ضد بدافزار IObit را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین اگر موتور هیچ ویروس را تشخیص ندهد ، نسخه پشتیبان تهیه نمی شود.

سایر اقدامات امنیتی که در دسترس کاربران Pro است ، یک محافظ دوربین و یک محافظ دیسک USB است. با استفاده از یک محافظ دوربین ، IObit مانع از دسترسی هر کسی به دوربین رایانه شما بدون اجازه شما می شود. یک نگهبان دیسک USB به محض وصل کردن ویروس های مخفی شده در یک دیسک USB ، به طور خودکار اسکن می کند.

قیمت پایین آنتی ویروس 19،95 $ منطقی است وقتی می توانید مجموعه برنامه های اضافی را پیدا کنید که IObit سعی دارد در کنار برنامه Pro خود بفروشد. این کار باعث می شود انتخاب ویژگی هایی را که می خواهید خریداری کنید ، به شما منتقل کند ، اما ارزان بودن آن را از دست می دهید و باعث می شود این آنتی ویروس به ارزش خوبی تبدیل شود. 

Extra_Software

به نظر می رسد ، نسخه پرداخت شده با 60 روز ضمانت برگشت پول می تواند ارزش بررسی داشته باشد. با این حال ، نسخه رایگان فقط در مقایسه با سایر گزینه های رایگان موجود در بازار ، همه کاره بودن کافی را ندارد ، مگر اینکه شما قصد داشته باشید مجموعه کامل برنامه های رایگان IObit را دریافت کنید.

دوستی کاربر

برای یافتن صفحه IObit Malware Fighter 7 ، صفحه اول IObit مرجع مشخصی برای Malware Fighter 7 ندارد ، شما باید روی “محصولات” و سپس “protection” کلیک کنید. در زیر “برای ویندوز” پیوندی برای صفحه نسخه های رایگان وجود دارد که دارای یک دکمه روشن برای بارگیری برنامه نصب است. 

با سرعت 59.4 مگابایت بارگیری سریع و سبک است. بعد از اتمام و باز شدن بارگیری ، نصب کننده فقط قبل از آماده شدن برای شروع استفاده از آنتی ویروس ، به چند کلیک نیاز دارد. 

در طول نصب ، از ما خواسته شده است که فقط یک قطعه اضافی از نرم افزارهای غیر ضروری ، IObit Uninstaller را بارگیری کنیم ، که به طور خودکار انتخاب نشده است ، بنابراین شما آن را به طور تصادفی بارگیری نمی کنید. IObit همچنین از ما درخواست کرد که به لیست نامه های ایمیل آن بپیوندیم ، که به راحتی رد شد. در کل ، روند بارگیری صاف و سریع انجام شد.

نصاب

IObit از تمامی نسخه های ویندوز ، از XP تا ویندوز 10 پشتیبانی می کند ، بنابراین این نصب به احتمال زیاد به همان راحتی در رایانه خانگی شما انجام می شود. با این حال ، عدم پشتیبانی چند سیستم عامل آن بدان معنی است که ، مگر اینکه همه دستگاه های شما دارای ویندوز باشند ، باید یک آنتی ویروس جایگزین پیدا کنید. می توانید با مراجعه به راهنمای ما برای بهترین آنتی ویروس برای اندروید ، این کار را انجام دهید.

اسکن هوشمند

در هنگام راه اندازی ، گزینه ای برای رفتن مستقیم به “اسکن هوشمند” وجود دارد. این حدود 45 دقیقه به طول انجامید و تعداد کمی از موارد مثبت کاذب و همچنین یک پرونده EICAR از قبل بارگیری شده پیدا شد که بعداً به جزئیات بیشتری می پردازیم. با این حال ، اسکن های هوشمند بعدی تنها 20 تا 25 دقیقه طول کشید ، و این نشان می دهد که قادر به بررسی این پرونده ها برای بررسی هستید.

Desktop_UI_1

IObit Malware Fighter 7 همچنین گزینه “اسکن کامل” را دارد که برای معاینه 450،026 اشیاء فقط بیش از دو ساعت زمان برد. با سریعترین آنتی ویروس فاصله دارد و این در حالی است که در بعضی مواقع 70 درصد از CPU استفاده می کند. 

هنگامی که سایر برنامه ها در حال استفاده هستند ، IObit میزان استفاده از منابع خود را کاهش می دهد ، اگرچه این اسکن را کند می کند. اگر به دنبال آنتی ویروس ای هستید که بسیار فشرده سیستم نیست ، به بررسی ESET NOD32 ما نگاهی بیندازید.

Scan_Resource

نسخه Pro به شما امکان می دهد تا روزانه یا هفتگی ، اسکن خودکار را تعیین کنید ، و می تواند از گزینه های اسکن هوشمند یا هوشمند استفاده کند. با این حال ، هرکسی که آنتی ویروس رایگان می خواهد ، باید به خاطر داشته باشد که هر اسکن را به صورت دستی شروع کند.

Scan_Complete

پس از اسکن ، شما می توانید تمام بدافزارهای شناسایی شده را حذف کرده یا بدافزار را جداگانه انتخاب کنید. به دلیل تعداد زیادی از موارد مثبت کاذب IObit Malware Fighter تمایل به بروزرسانی دارد ، از بین بردن بدافزار به صورت دستی اغلب انتخاب بهتری است. همچنین می توانید پرونده ها را در لیست سفید قرار دهید تا آنها دوباره بیایند ، یا اینکه فقط موقتاً آنها را نادیده بگیرید.

گزینه های اضافی

چهار زبانه دیگر در زیر گزینه های اسکن وجود دارد. اینها نسبتاً اساسی هستند و چند ویژگی برای جابجایی دارند ، به علاوه جزئیات پاپ آپ با تنظیمات بیشتر آنها. به عنوان مثال ، برگه “محافظت از مرورگر” دارای مشاور صفحه اصلی است ، که به شما امکان می دهد مدت زمان نگهداری از سیاههها را انتخاب کنید و کدام مرورگر برای آن فعال است..

اگرچه ویژگی ها و گزینه ها محدود هستند – به ویژه اگر از نسخه Pro استفاده نمی کنید – استفاده از IObit Malware Fighter بصری است. بیشتر کنترل هایی که شما نیاز دارید در زبانه های سمت چپ است. 

برخی از تنظیمات در یک لیست منوی ساده جداگانه هستند ، اما اغلب از ویژگی های بسیار کمیاب مانند لیست برنامه های قرنطینه استفاده می شود. این عملکردها مفید هستند ، اما بعید به نظر می رسد که اغلب به این فهرست بروید.

هر گونه مشکلی با رابط کاربری نرم افزارهای مخرب IObit Malware Fighter بیشتر ناشی از ناهماهنگی جزئی در طراحی بین زبانه های اصلی و تنظیمات است. به دنبال همین طرح می توان همه گزینه ها را در یک مکان بصری تر قرار داد. اگر به دنبال آنتی ویروس با رابط کاربری مفید و مداوم هستید ، بررسی آنتی ویروس Malwarebytes ما را بررسی کنید. 

حفاظت

وقتی می بینیم که یک آنتی ویروس چگونه می تواند از یک وسیله محافظت کند ، ترجیح می دهیم از آزمایشگاههای آزمایشگاهی از شرکتهای معتبر مانند AV-Test ، AV-Comparatives و MRG Effitas استفاده کنیم.. 

با این حال ، نه تنها IObit Malware Fighter توسط این سایت ها آزمایش نشده است ، بلکه ما نمی توانیم آزمایش آزمایشگاهی برای بررسی این آنتی ویروس پیدا کنیم. این همیشه مشکل نیست؛ برای بررسی آنتی ویروس تست های آزمایشگاهی اما محافظت قدرتمند ، به بررسی وب سایت SecureAnywhere ما بروید.

با این وجود ، بدون نیاز به تکیه آزمایش های آزمایشگاهی ، ما مجبور شدیم با استفاده از ابزارهای آزمایش شده آزمایش شده ، دست به آزمایش بزنیم. IObit Malware Fighter Free تا زمانی که افزونه مرورگر نصب شده باشد ، در این آزمایشات به خوبی عمل کرد. 

IObit Malware Fighter تمام آزمایشات را از WICAR متوقف کرد ، وب سایتی که وانمود می کند مخرب مخفی است. این شامل تست های مربوط به پرونده رسمی EICAR (انستیتوی اروپایی تحقیقات ضد ویروس رایانه ای) و یک آزمایشگر رمزنگاری رمزنگاری JavaScript است..

اثبات بیشتر توانایی IObit Malware Fighter در محافظت از رایانه شما ناشی از آزمایش های AMTSO (سازمان استاندارد آزمایش ضد بدافزار) است. پنج آزمون از شش آزمایش به طور کامل مسدود شد. در یکی از آزمایشات – بارگیری بدافزار فشرده – 5 از 10 پرونده مسدود شده است. پنج نفر دیگر همگی شناسایی شدند ، اما گزارش شده که از امنیت برخوردار هستند.

مسدود شده است

ترکیبی از محافظت در زمان واقعی و محافظت از مرورگر بدان معنی است که IObit Malware Fighter می تواند به شما هشدار دهد قبل از انجام کاری که ممکن است به رایانه شما آسیب برساند. 

تنها مشکل این است که “محافظت در برابر گشت و گذار & ویژگی حذف تبلیغات “به طور پیش فرض فقط برای Internet Explorer فعال است ، که می تواند باعث شود تا مرورگرهای دیگر آسیب پذیر نباشند تا زمانی که بدافزار روی سیستم وارد شود. اگر می خواهید امنیت در تجربه مرور خود داشته باشید ، راهنمای ما را به امن ترین مرورگر وب بررسی کنید.

Ransomware Protection

IObit Malware Fighter Pro همچنین از امنیت اضافی برخوردار است. با استفاده از محافظت در برابر ransomware و موتور Bitdefender – که باعث می شود بدافزارهایی که از بین می روند کاهش یابد – سیستم شما باید ایمن باشد. با این حال ، بدون هیچ گونه آزمایش شخص ثالث ، ما نمی توانیم تأیید کنیم که این حمایت ها چقدر مؤثر است.

بزرگترین مشکل IObit Malware Fighter تعداد مثبت های کاذب است که رخ می دهد. این زمانی است که نرم افزار معمولی به عنوان بالقوه مضر تشخیص داده می شود. 

اگر این اتفاق اغلب رخ دهد ، می تواند آزار دهنده باشد ، اما فقط به طور تصادفی قرنطینه یا حذف یک فایل مهم را به وجود می آورد تا هنگام اجرای نرم افزار خاص ، مشکل ایجاد شود. تالار گفتمان IObit پر از شکایات در مورد مثبت کاذب است ، که اصلی ترین توصیه برای لیست سفید و گزارش آنها.

به طور کلی ، IObit Malware Fighter حتی بدون فعال بودن موتور Bitdefender نیز محافظت می کند. دستگاه شما باید محافظت شود ، اما بدون هیچ آزمایشگاهی برای پشتیبان گیری از عملکرد در دنیای واقعی ، ما به سادگی نمی توانیم به IObit Malware Fighter امتیاز بالایی در این زمینه بدهیم.

پشتیبانی

بیشتر پشتیبانی IObit Malware Fighter به صورت ایمیل ارسال می شود. همه بازپرداختها ، تجدید مجوزها و گزارش اشکال ها از طریق ایمیل به تیم پشتیبانی انجام می شود که در صورت بازگشت سریع به شما ، مشکل بزرگی نخواهد بود. پشتیبانی ایمیل بیش از 30 ساعت طول کشید تا به یک سؤال ساده پاسخ داده شود و ما برای کسب اطلاعات بیشتر مجبور شدیم پیگیری کنیم.

پشتیبانی 24/7 به صورت خط تلفنی ایالات متحده است ، بنابراین اگر شما مستقر در آنجا نیستید ممکن است هزینه های بین المللی اعمال شود. این وب سایت همچنین پیشنهاد کرده است که فقط خدمات تشخیصی در خط تلفن وجود دارد و در صورت نیاز خدمات پولی را ارائه می دهد. این بدان معناست که برای دسترسی به هرگونه پشتیبانی تلفنی ممکن است نیاز به IObit Malware Fighter Pro داشته باشید.

اگر سؤالات متداول و پایگاه دانش بتوانند در موضوعات مختلف به شما کمک کنند ، عدم پشتیبانی مناسب قابل بخشش است. با این حال ، سؤالات متداول مربوط به آنتی ویروس فقط 16 سوال دارد ، بیشتر در مورد عملکردهای ساده مانند تغییر زبان. کتابچه راهنمای محصول نیز کمکی نمی کند. گرچه بیشتر ویژگی ها را پشت سر می گذارد ، اما برای مشکلات احتمالی کمکی نمی کند.

انجمن ها اغلب روش خوب دیگری برای یافتن کمک هستند. کتابچه راهنمای محصول Malware Fighter 7 حتی به یک صفحه قدیمی به انجمن ها پیوند دارد. بدون وجود یک کاربر فعال بزرگ ، انجمن IObit فاقد اطلاعات کافی برای یافتن اطلاعاتی است. این امر بیشتر به عنوان مکانی برای گزارش دادن به نتایج مثبت کاذب عمل می کند تا یک انجمن برای کمک به کاربران جدید.

به اعضای انجمن و تیم پشتیبانی که می خواهند مشکلات را حل کنند ، به ارسال های انجمن پاسخ می دهند. این کمک اغلب در طی یک روز انجام می شود ، اما می تواند تا یک هفته قبل از هرگونه کمک دریافت کند.

حکم

IObit Malware Fighter Pro 7 یک آنتی ویروس با ویژگی های خوب و البته کوچک و کوچک است. روش هایی برای گزارش مسائل و پشتیبانی از تیم پشتیبانی یا اعضای جامعه وجود دارد. شما همچنین از میزان محافظت مناسبی برخوردار هستید.

با این حال ، اینجاست که اتفاقات خوب متوقف می شود. محافظت در نسخه رایگان بهتر از هیچ چیز نیست ، و حذف بدافزار رایگان را فراهم می کند ، اما به اندازه گزینه های رایگان خوب نیست. اگر آنچه شما می خواهید یک آنتی ویروس رایگان با ویژگی های محدود اما محافظت عالی است ، باید بررسی آنتی ویروس Kaspersky را برای گزینه دیگری بخوانید.

به دلیل عدم آزمایش آزمایشگاه شخص ثالث و نسخه رایگان باریک ، ما نمی توانیم IObit Malware Fighter 7. را توصیه کنیم. شما ابتدا باید به سایر مقالات آنتی ویروس خود مراجعه کنید تا ببینید آیا گزینه بهتری برای شما موجود است.

نظر شما در مورد IObit Malware Fighter 7 چیست؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

سؤالات متداول درباره IObit Malware Fighter 7

 • آیا محصولات IObit بی خطر هستند?

  به نظر نمی رسد محصولات IObit حاوی هیچ نوع بدافزار است. سایر آنتی ویروس ها مشکلی در آن مشاهده نمی کنند ، و باعث کاهش سرعت و خراب شدن رایانه های نصب شده نمی شوند. اگرچه این بدان معنا نیست که IObit از همه نظر کاملاً بی خطر است ، اما هیچ نقطه ضعف و سوء استفاده وجود ندارد. اما ، قبل از نصب ، همه نرم افزارها باید از نظر ایمنی بررسی شوند.

 • آیا IObit Malware Fighter رایگان است?

  اگرچه نسخه رایگان IObit Malware Fighter 7 وجود دارد ، اما نسخه پرداخت شده از محافظت و تطبیق پذیری بیشتری برخوردار است. اگر به دنبال آنتی ویروس رایگان هستید ، گزینه های بهتری وجود دارد. اگر قصد خرید این آنتی ویروس را دارید ، نسخه رایگان به عنوان یک نسخه آزمایشی کوچک برای تست UI عمل می کند و می بینید که چه گزینه هایی در دسترس است.

 • Advanced SystemCare یک ویروس است?

  Advanced SystemCare ، سرعت بخشیدن به سیستم و پاک کننده دیسک IObit ، ویروسی نیست. با این حال ، پاک کننده های دیسک و رجیستری به همه پرونده های شما دسترسی دارند ، بنابراین ارزش توجه دارد که پرونده ها برداشته می شوند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map