بررسی آنتی ویروس F-Secure – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی آنتی ویروس F-Secure

F-Secure یک راه حل ضد ویروس عالی است که اگر بخاطر قیمت بالای آن و نداشتن ویژگی های جذاب ، نتواند طوفان بازار را به دست آورد. اگر با این حال ، پول بیشتری برای سوزاندن و مراقبت بیشتر از امنیت نسبت به زنگ ها و سوت ها دارید ، بررسی آنتی ویروس F-Secure ما را بررسی کنید.


نمایش پرده ای-1

نمایش اسلاید-2

نمایش پرده ای -3

نمایش پرده ای -4

قبلی

بعد

F-Secure برخی از قدرتمندترین و به خوبی آزمایش شده ترین محصولات را برای محافظت از رایانه فراهم می کند. با کاهش قیمت یا افزایش ویژگی ها ، محافظت از آنتی ویروس F-Secure می تواند یک مدعی محکم برای کسب رتبه های برتر در بازار باشد. با این حال ، به نظر می رسد ، در رتبه نخست قرار نگرفت ، همانطور که می توانید در این بررسی کامل آنتی ویروس F-Secure بخوانید.

هنگام محافظت از دستگاه ، F-Secure آنتی ویروس محافظت اساسی در برابر ویروس برای ویندوز 7 و بعد از آن. در همین حال ، F-Secure Safe و F-Secure Total ، گزینه های پیشرفته تر آنتی ویروس محصول ، هر ویندوز رومیزی یا سیستم macOS را از بدافزار نگه می دارند. برنامه های Android و iOS نیز برای امنیت هر دستگاه تلفن همراه در دسترس هستند. 

فقدان ویژگی ها بزرگترین سقوط F-Secure است و اصلی ترین چیزی که آن را از صدر بهترین نرم افزارهای ضد ویروس ما قرار می دهد. حتی F-Secure Safe که محافظت بانکی مناسب و کنترل کامل والدین را به آنتی ویروس آن اضافه می کند ، از داشتن یک مجموعه امنیتی خوب مانند Norton Security به دور نیست.. 

اگر این نبود زنگ و سوت برای شما مشکلی ندارد ، F-Secure یک آزمایش 30 روزه رایگان را ارائه می دهد. این تجربه کاملی از F-Secure را به شما می دهد تا بتوانید خودتان آن را امتحان کنید. با این حال ، این بررسی کامل آنتی ویروس F-Secure را بخوانید تا درباره آنچه که ارائه می دهد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای آنتی ویروس F-Secure

امکانات

آنتی ویروس F-Secure در مقایسه با سایر راه حل های آنتی ویروس از ویژگی های بسیار کمی برخوردار است. تمام محافظت از آنتی ویروس پیشرفته با محصولات گران قیمت F-Secure Safe و Total همراه است. حتی با وجود این ویژگی های اضافی ، با نرم افزارهایی مانند Kaspersky Anti-Virus فاصله زیادی ندارد.

رابط کاربری رومیزی مجموعه کوچکی از ابزارهای مفید دارد که به راحتی قابل دسترسی است. این شامل دسترسی به قرنطینه ، لیست وب سایتهای مسدود شده و گزینه خاموش کردن آنتی ویروس است. بسیاری از این موارد نیاز به امتیازات سرپرست دارند بنابراین سایر کاربران نمی توانند بطور تصادفی سیستمهای امنیتی موجود را حذف کنند.

یکی دیگر از ابزارهای موجود در رابط کاربری رومیزی ، امکان ارسال نمونه بدافزار به F-Secure است. ابزار یک صفحه وب را باز می کند که می توانید یک فایل را به آن وصل کرده یا URL را وارد کنید. بدافزارهای شناسایی نشده یا موارد مثبت کاذب می توانند از این طریق ارسال شوند ، و سایر گزینه ها برای پرونده های بزرگتر از 30MB در دسترس است. 

نمونه-ارسال

آنتی ویروس F-Secure شما را از بیشتر انواع بدافزارها محافظت می کند ، اگرچه اگر می خواهید محافظت از باج افزار یا هر نوع امنیت مرورگر را انجام دهید ، باید محصولات ارزان قیمت و ایمن تری را بدست آورید.. 

استفاده از آنتی ویروس برای محافظت از دستگاه خود در برابر باج افزار چیز جدیدی نیست ، اما ایمن نگه داشتن خود در برابر این نوع حمله بسیار ساده تر از بازیابی اطلاعات شما پس از وقوع است. مقاله ما را بخوانید تا اطلاعات بیشتری درباره آنچه باج افزار بر روی رایانه شما انجام می دهد ، بخوانید.

محافظت از مرورگر F-Secure

داشتن یک ویژگی افزودنی مرورگر در سراسر نرم افزار آنتی ویروس تقریبا جهانی است و F-Secure نیز از این قاعده مستثنی نیست. این ویژگی “محافظت از مرور” با محصولات Safe و Total یک راه حل ساده برای محافظت از شماست بدون اینکه در راه خود قرار بگیرید. 

حتی اگر افزونه مرورگر را نصب نکنید ، همه محصولات F-Secure هنوز ویژگی اصلی “محافظت از ویروس” خود را دارند ، که باعث می شود شما به طور تصادفی بارگیری نرم افزارهای مخرب را انجام ندهید. 

با این حال ، بدون برنامه افزودنی مرورگر ، شما هنوز در معرض تهدیدهای پیشرفته تر ، مانند حملات فیشینگ هستید ، و نمادی دریافت نمی کنید که نشان می دهد وب سایت قبل از ورود به آن امن است.

وب سایت ایمن

از آنجا که پسوند مرورگر این امنیت را اضافه می کند ، لازم نیست از یک مرورگر اختصاصی برای محافظت آنلاین استفاده کنید. شما می توانید ویژگی های مشابه آن را با برخی از محصولات ضد ویروس دیگر نیز پیدا کنید ، همانطور که می توانید در بررسی Avast Pro ما بخوانید.

F-Secure من

هر دو F-Secure Safe و Total شامل دسترسی به ویژگی حساب F-Secure من هستند. این مکان جایی را برای کنترل هر دستگاه روی حساب شما از طریق بخش های “یاب” و “قوانین خانواده” فراهم می کند. اینها راهی را برای مسدود کردن برخی از محتوا یا مدیریت دستگاه کودک فراهم می کند.

My-F-Secure

با استفاده از My F-Secure ، چهار گزینه ابزار در قسمت “finder” وجود دارد ، اما اینها فقط برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس هستند. اولین ابزار یاب است که مکان دستگاه تلفن همراه را برای شما تعریف می کند. اگر اتصال کافی به اندازه کافی برای پیدا کردن دستگاه وجود نداشته باشد ، می تواند آخرین مکان شناخته شده را نشان دهد.

دو ابزار بعدی ویژگی های “زنگ” و “قفل” هستند. زنگ هشدار به سادگی با صدای بلند پخش می شود – حداکثر میزان صدا – حتی اگر صدا از نظر فنی خاموش باشد. قفل کردن تلفن از اینجا متوقف نمی شود که قفل آن قفل شود ، اما به سرعت عمل می کند. سرانجام ، ابزاری برای پاک کردن تمام داده های سیستم موبایل وجود دارد. این به طور پیش فرض روشن است.

دستگاه محافظت شده

بخش “قوانین خانواده” از My F-Secure دارای دو محدودکننده زمانی جداگانه و یک فیلتر محتوا است. شما می توانید حد “خواب” را تنظیم کنید تا برنامه ها فقط در ساعات مشخص کار کنند. می توانید محدوده زمانی را در هر بازه 15 دقیقه ای تعیین کنید و زمانهای جداگانه ای را به روزهای تعطیل و آخر هفته اختصاص دهید. همچنین می توانید برای محدود کردن مدت زمان استفاده دستگاه از محدودیت زمانی استفاده کنید.  

همه برنامه ها به همان محدوده زمانی زمانی حساب می شوند. بنابراین ، به عنوان مثال ، یک محدودیت زمانی استفاده دو ساعته بین هر برنامه ای که شما به عنوان استثناء آن تقسیم نشده اید ، به اشتراک گذاشته می شود. گزینه هایی برای تنظیم برنامه وجود دارد که به سمت محدودیت زمانی حساب نشود ، اما این کار استفاده از برنامه را در خارج از محدودیت “خواب” امکان پذیر می کند..

فیلترهای محتوا فقط مرورگرهای وب را نمی توانند محتوای خاصی پیدا کنند ، اما می توانید اکثر موارد را از نمایش در موتور جستجو فیلتر کنید. برخی از دسته های فیلتر – مانند “بارگیری های غیرقانونی” و “مزاحم” – در مسدود کردن آنها مشخص نیست. این فیلترها در یک مرورگر کار می کنند ، اما بدون بررسی تمام محتویات موجود در دستگاه ، بسیاری از برنامه ها هنوز هم می توانند محتوای ممنوع را نمایش دهند.

فیلتر محتوا

F-Secure ویژگی های کل

F-Secure Total ، گران ترین گزینه محصول ، اکنون شامل کلید F-Secure است. این یک مدیر رمزعبور سبک وزن است که بسیار آسان است و از امنیت خوبی برخوردار است. برای یک مدیر رمز عبور همراه با آنتی ویروس ، این یک راه حل مناسب است.

با این حال ، کلید F-Secure به دور از یکی از بهترین مدیران رمز عبور در آنجا است. فاقد گزینه تأیید اعتبار دو عاملی است و هیچ ویژگی منحصر به فردی ندارد ، اما رمزهای عبور شما را با رمزگذاری مدرن و گذرواژه های محلی ذخیره شده ایمن می کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی F-Secure Key ما بخوانید.

قطعه دیگر نرم افزار همراه با این طرح F-Secure Freedome VPN است. اگرچه این ExpressVPN بدون ExpressVPN است ، از شما آنلاین محافظت می کند. مشکل اصلی F-Secure VPN تعداد سرورها و مکانهای آن است: فقط 18 کشور در دسترس بر روی 27 سرور وجود دارد که این امر فاصله زیادی با یکی از بهترین VPN ها دارد..

نمای کلی ویژگی های F-Secure

لوگوی آنتی ویروس F-Securewww.f-secure.com

از تمام برنامه های ماهانه 300 دلار شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

ساختار قیمت گذاری F-Secure پیچیده است. این فاقد قیمت پایین نرم افزار آنتی ویروس اساسی است ، با جایگزین ارزان تر IObit Malware Fighter. با این حال ، همچنین از ویژگی هایی که انتظار دارید نرم افزارهای بیشتری مانند نرم افزارهای ضد ویروس Malwarebytes استفاده نکنید ، فاقد آن هستید. محافظ سطح بالا که F-Secure ارائه می دهد تنها بخشی است که می تواند رقبای خود را مغلوب کند.

بسته اصلی آنتی ویروس یک مقدار ضعیف است ، زیرا فقط حاوی محافظت از بدافزار است. بدون دسترسی به ویژگی های دیگر – حتی برنامه افزودنی مرورگر یا محافظت از باج افزار – این شما را از هرگونه تهدید اساسی در امان نخواهد داشت. گزینه Anti-Virus نیز به سه دستگاه محدود است و قادر به محافظت از سیستم های macOS ، iOS یا Android نیست. 

وقتی صحبت از F-Secure Safe شد ، مقدار کمی افزایش می یابد. این قیمت مشابه آنتی ویروس های دیگر است و به اندازه کافی عملکرد خوبی دارد که قابل توجه است. ما احساس می کنیم که محافظت دقیق و کنترل والدین در این طرح باعث عدم وجود سایر ویژگی ها می شود ، اگرچه مدیر رمز عبور در این مرحله قیمت خوبی خواهد داشت.

امنیت اینترنت F-Secure مشابه محصول Safe است. تنها تفاوت این است که فقط ویندوز است و فقط برای سه رایانه قابل خریداری است. از آنجا که این دیگر در دسترس کاربران جدید نیست ، صفحه وب آن توصیه می کند که به جای آن باید F-Secure Safe را تهیه کنید.

به عنوان گزینه ای نزدیک به یک مجموعه کامل امنیتی ، F-Secure Total به اشکال بیشتری از امنیت دسترسی می دهد ، اما همچنین به طور قابل توجهی گران تر است. با این حال ، در یک قیمت قیمتی شبیه به برنامه های پرهزینه تر آنتی ویروس Bitdefender ، این محصول توصیه می شود ، به ویژه با توجه به اینکه VPN ستاره ای نیست.

هر دو محصولات Safe و Total به شما امکان می دهند دستگاه های بیشتری اضافه کنید. هر مجوز اضافی در هر سال حدود 10 دلار هزینه دارد. این به سرعت در هنگام محافظت از یک خانواده افزوده می شود ، در حالی که برنامه نامحدود رقیب ، مانند آنچه AVG آنتی ویروس ارائه می دهد ، محافظت برای بسیاری از دستگاه ها خواهد بود.

دستگاهها را انتخاب کنید

F-Secure هیچ گونه ضد ویروس رایگان ارائه نمی دهد ، حتی اگر بیشتر گزینه های رایگان برنامه ضد ویروس F-Secure را با ویژگی های موجود ضرب و شتم کنند. با این حال ، یک محاکمه 30 روزه و مدت زمان بازپرداخت 30 روزه وجود دارد.

کاربرپسندی

وب سایت F-Secure با گزینه های نرم افزاری “برای تجارت” و “برای خانه” باز می شود. انتخاب بخش “برای خانه” شما را به صفحه محصول با زبانه ها در قسمت بالا منتقل می کند. برگه “محصول” منوی کشویی را با تمام محصولات و افزودنیهای آنتی ویروس موجود از جمله مدیر رمز عبور خود ایجاد می کند..

محصولات-رها کردن

بالا بردن صفحات برای هر دو F-Secure Safe و Total یک دکمه آزمایشی رایگان است. این امر باعث می شود تا یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس شما را به صفحه My F-Secure خود منتقل می کنید. در اینجا ، شما را از طریق نصب برای شما یا یک عضو خانواده راهنمایی می کند. اگرچه نصب سریع بود ، اما به دو راه اندازی مجدد نیاز داشت.

ضد ویروس F-Secure همچنین یک آزمایش رایگان دارد. برای شروع بارگیری نرم افزار به یک حساب کاربری ، فقط به یک آدرس ایمیل نیاز ندارید. این فرایند متفاوت است زیرا شما یک حساب F-Secure با محصول اصلی دریافت نمی کنید.  

هنگام استفاده از رابط کاربری رومیزی F-Secure ، بسیاری از گزینه ها به راحتی از طریق یک سری برگه های موجود در کنار آن در دسترس هستند. همه چیز از این پنجره آسان اجرا می شود ، و یک پنجره مجزا هر تنظیماتی را که می توانید تغییر دهید نگه می دارد.

F-Secure از ویژگی های نور است ، بنابراین حرکت و درک هر بخش ساده است. پیوندهایی نیز وجود دارد که شما را برای پشتیبانی از صفحات یا تمدید اشتراک خود می برد. 

تمدید اشتراک

گزینه های اسکن

برخی از گزینه های اسکن F-Secure محدود کننده است. اسکن های برنامه ریزی شده فقط به یک اسکن عود محدود می شوند و یک گزینه اسکن کامل را شامل نمی شود. اسکن های دستی موجود خوب هستند ، اما ما در اینجا بیش از دو گزینه را ترجیح می دهیم. یکی از آنتی ویروس هایی که گزینه های اسکن عالی دارند ESET NOD32 است.

F-Secure راهی برای اسکن پرونده ها و پوشه ها دارد ، اما شما نمی توانید آن را در رابط کاربری رومیزی انجام دهید. این کار را می توان با کلیک راست بر روی یک فایل در اکسپلورر پرونده و انتخاب “اسکن برای ویروس ها” انجام داد. این باید در رابط کاربر اصلی ترجیح داده شود ، ترجیحاً با کارایی برای اسکن کردن مرتب یک پوشه خاص.

نوع اولیه اسکن که آنتی ویروس F-Secure اجرا می شود همان چیزی است که آن را “اسکن ویروس” می نامند. این به سرعت در هر پرونده ای که احتمالاً مضر باشد به نظر می رسد. در اولین اجرای این مرحله ، بیش از پنج دقیقه طول کشید و 9،240 مورد را اسکن کرد. پس از این ، اسکن ها بیش از یک دقیقه زمان بردند ، زیرا این برنامه می دانست که کدام پرونده ها برای بررسی مهم هستند.

اسکن ویروس

همچنین می توانید اسکن کامل را انجام دهید. پس از چهار ساعت و 20 دقیقه ، 1621251 مورد را اسکن کرده بود. این اسکن همه انواع پرونده ها را برای هرگونه تهدید جستجو می کرد ، اما ما مجبور بودیم که پرونده های فشرده شده را به صورت دستی حذف کنیم.

هنگام اسکن ، F-Secure از تمام منابع CPU موجود استفاده کرد. اگر برنامه های دیگر سعی در اجرای آن داشتند ، حدود 20 درصد از استفاده از CPU به اسکن اختصاص می یابد. ما دریافتیم که اسکن ویروس هنوز با سرعتی معقول با سایر برنامه های فعال انجام می شود ، بنابراین نباید در اسکن هایی که کامپیوتر شما را بیش از حد کند می کند برای مدت طولانی مشکلی داشته باشید.

میزان استفاده از پردازنده

حفاظت

به عنوان آنتی ویروس ، F-Secure باید کامپیوتر شما را از هرگونه تهدید در امان نگه دارد. برای آزمایش این ، ما از ترکیبی از ابزارهای دست دوم و نتایج آزمایشگاه از آزمایشکنندگان معتبر استفاده کردیم تا بدانیم که آنتی ویروس چگونه می تواند شما را از بدافزارهای دنیای واقعی محافظت کند.

AV-Test بالاترین نتایج آزمایشگاهی را که از سه آزمایشگاه استفاده می کنیم به F-Secure می دهد. هر سه مقوله – محافظت ، عملکرد و قابلیت استفاده – حداکثر امتیاز شش امتیاز را کسب کردند. با داشتن F-Secure با داشتن رتبه های بالا و مرتباً گرفتن امتیاز عالی در مدت بیش از شش سال ، می توانید مطمئن باشید که می تواند دستگاه شما را ایمن نگه دارد.

AV-Comparatives نتیجه ضعیفی بدست آورد ، در حالی که F-Secure فقط یک ستاره از سه را برای عملکرد در دنیای واقعی کسب کرد. اگرچه محافظت از بدافزار شایسته رتبه دو ستاره بود ، اما F-Secure 25 مثبت کاذب داشت. این ممکن است برای برخی از کاربران تبدیل شود و برنامه هایی مانند Avira بدون اینکه امنیت را بدهند ، دارای امتیازات کاذب کمتری هستند. 

آزمایشگاه نهایی ما از آن استفاده می کنیم MRG Effitas ، جایی که F-Secure یک پاس سطح دو را بدست آورد و از اوایل سال 2019 نمره یک سطح عبور خود را از دست داد. این به این دلیل است که قبل از حمله ، دو قطعه بدافزار را تشخیص نمی دهد..

تست دستی

ما تست های دستی را با ابزارهای ارائه شده توسط Wicar و AMTSO (سازمان استاندارد آزمایش ضد بدافزار) انجام می دهیم. این آزمایش ها شامل پرونده ها و صفحات وب هستند که مانند بدافزار عمل می کنند اما هیچ محتوای مضر ندارند. نمونه ای از این پرونده EICAR (انستیتوی اروپایی تحقیقات آنتی ویروس رایانه ای) است. از آنجا که اینها ابزار آنلاین هستند ، ما در این تست ها از F-Secure Safe استفاده کردیم.

وب سایت مسدود شده

F-Secure Safe تمام 13 صفحه آزمایشی موجود در Wicar را مسدود کرد ، حتی اگر افزونه مرورگر غیرفعال باشد. این آزمایشات نمای کاملی از محافظت از آنتی ویروس ها نشان می دهد که می تواند در برابر سوء استفاده ها و شیوه های مختلف حمله محافظت کند.

AMTSO دید بهتری در مورد حفاظت از بارگیری ارائه می دهد. F-Secure می تواند تهدیدات مختلف مانند بارگیریهای ناخواسته و حتی صفحه فیشینگ را مسدود کند. تنها آزمایشی که انجام نشد ، هنگام بارگیری فایلهای فشرده شده بود.

از 10 پرونده فشرده شده موجود برای بارگیری ، سه مورد متوقف شد. ما مجبور بودیم هفت مورد دیگر را برای F-Secure اسکن کنیم تا آنها را به عنوان بدافزار تشخیص دهند. حتی وقتی F-Secure این پرونده های فشرده را پیدا کرد ، فقط به ما هشدار می داد که باید آنها را به صورت دستی پاک کنیم. 

به طور کلی ، F-Secure در حال حاضر از محافظتی که ممکن است از بهترین آنتی ویروس ها بدست آورید ، نیست ، بنابراین بررسی های دیگر ما برای یافتن نرم افزار برتر برای ایمن سازی دستگاه های خود ، ارزش خواندن آن را دارید. با این حال ، F-Secure هنوز دارای تاریخچه قوی و نتایج فعلی خوب است ، بنابراین متوسط ​​کاربر نباید مشکلی را با آنچه ارائه می کند مشاهده کند.

پشتیبانی

F-Secure برای ارائه پشتیبانی به شدت به پایگاه دانش و تالارهای خود اعتماد دارد. خوشبختانه ، آنها هر دو خوب کار می کنند ، بنابراین این یک مسئله بزرگ نیست. محدودیت خدمات مشتری آن عدم وجود پشتیبانی 24/7 و گزینه های ایمیل است.

F-Secure-Antivirus-Knowledgebase

این دانش احتمالاً اولین مکانی است که هنگام جستجوی کمک می خواهید. در اینجا بسیاری از راهنماها و راه حلهای مربوط به مشکلات مکرر را در اینجا پیدا خواهید کرد. برخی از مقاله ها با فیلم های کوتاه همراه هستند که به شما امکان می دهد راحت تر با آنها همراه باشید.

اگر مقالات در اینجا نمی توانند مشکل شما را حل کنند ، تالار گفتگو نیز موجود است. هر محصول دارای صفحه مخصوص به خود است و یک نوشته “مشکلات مشترک” در بالای صفحه قرار دارد. جامعه می تواند بیشتر سؤالات را در طی یک روز حل کند ، اما ممکن است مسائل پیچیده تری به طول انجامد.

F-Secure-Antivirus-Forums

بعضی اوقات ممکن است بخواهید با یک شخص صحبت کنید و F-Secure گزینه هایی را برای تماس تلفنی یا گفتگوی زنده فراهم می کند. هر دو در طول روز در دسترس هستند ، و خطوط تلفن برای زبان های مختلف وجود دارد. معلوم نیست چه موقع چت زنده اش باز است ، اما به نظر نمی رسد 24/7 باشد ، این کمک بزرگی برای پشتیبانی F-Secure خواهد بود.

علی رغم داشتن یک پایگاه دانش و تالار قوی ، F-Secure دارای گزینه های گپ و گفتگوی زنده 24/7 از طریق ایمیل نیست ، بنابراین همیشه نمی تواند به مشکلات سخت تر کمک کند. برای بسیاری از کاربران ، این ممکن است مشکلی نداشته باشد ، اما سایر کسانی که نگران این موضوع هستند باید به Trend Micro Antivirus + نظر ما برای یک محصول مناسب پشتیبانی کنند..

حکم

برای یک آنتی ویروس سبک و ساده ، F-Secure راهی عالی برای ایمن نگه داشتن دستگاه های شما است. سیستم محافظت و پشتیبانی با کیفیت بالا به معنای آن است که شما در تأمین امنیت سیستم خود از طیف گسترده ای از تهدیدها مشکلی نخواهید داشت.

به طور کلی ، روند نزولی اصلی F-Secure عدم ویژگی های آن است. با این وجود ، تا زمانی که به دنبال یک آنتی ویروس اساسی هستید و به فکر دستی ندارید که به طور دستی اسکن کامل را انجام دهید ، گزینه عالی است. اگر می توانید از گزینه های کنترل والدین قوی با گزینه های گران قیمت آن استفاده کنید ، این ممکن است آنتی ویروس برای شما باشد.

اگرچه آنتی ویروس مورد علاقه ما در آنجا نیست ، اما این یکی از محصولات بهتری است که در دسترس است. اگر می خواهید قبل از تصمیم گیری ، به بررسی های بیشتر بپردازید ، سایر محصولات آنتی ویروس ما می توانند گزینه های بسیار خوبی را ارائه دهند.

نظر شما درباره آنتی ویروس F-Secure چیست؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map