Emsisoft Anti-Malware Review Home – بروزرسانی سال 2020

بررسی خانگی ضد بدافزار Emsisoft

Emsisoft Anti-Malware Home سرشار از امکانات و مقرون به صرفه ، یک بسته مناسب برای افرادی است که می خواهند بدون شکستن بانک ، خود را از بدترین تهدیدها محافظت کنند. امنیت آگاهانه آن را تقریباً به همان اندازه دوست نخواهید داشت ، همانطور که می توانید در بررسی Emsisoft ما بخوانید.


نمایش اسلاید_1

نمایش پرده ای_2

نمایش پرده ای_3

نمایش پرده ای_4

قبلی

بعد

هنگامی که به دنبال یک آنتی ویروس ارزان اما دارای ویژگی های ممتاز هستید ، Emsisoft Anti-Malware ارزش بررسی دارد. با داشتن برنامه های ارزشمند و ویژگی هایی مانند محافظت از پرونده و پشتیبانی از Android ، این آنتی ویروس ممکن است یکی از موارد دیگر باشد ، تا زمانی که به آنجا نیازی به بهترین محافظت نداشته باشید. با خواندن این نقد و بررسی Home Emsisoft Anti-Malware Home جزئیات بیشتری کسب کنید.

گزینه های بسیاری برای نرم افزار آنتی ویروس رایگان وجود دارد که می توانید در بهترین راهنمای آنتی ویروس رایگان ما در مورد آنها بخوانید. با این حال ، Emsisoft Anti-Malware به طور مرتب بین آنتی ویروس رایگان و گزینه های پردرآمد قرار می گیرد. 

Emsisoft با داشتن ویژگی های بیشتر نسبت به بیشتر نرم افزارهای رایگان ، اما با قیمت پایین تر از اکثر گزینه های آنتی ویروس پرداخت شده ، راه حل را برای هر کسی که می خواهد یک میانه بین هزینه و اثربخشی باشد ، ارائه کرده است. با این حال ، دلایلی وجود دارد که Emsisoft Anti-Malware آن را به بهترین راهنمای نرم افزار ضد ویروس ما تبدیل نمی کند. 

در این بررسی Emsisoft Anti-Malware Home ، بررسی خواهیم کرد که چه چیزی این آنتی ویروس را به گزینه ای با ارزش تبدیل می کند ، بلکه به همین دلیل است که همیشه بهترین آنتی ویروس موجود در آن نیست.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای Emsisoft Anti-Malware Home

امکانات

Emsisoft Anti-Malware Home ویژگی های اصلی خود را در چهار بخش: “حفاظت” ، “اسکن” دارد & تمیز ، “” سیاههها “و” تنظیمات ” همچنین می توانید از طریق سایدبار به منطقه قرنطینه آن دسترسی پیدا کنید.

صفحه “محافظت” سه ابزار اصلی امنیتی دارد: مسدود کننده رفتار ، محافظت از پرونده و محافظت از وب. اول مسدود کننده رفتار است که می تواند فرآیندهای مختلف را کنترل یا مسدود کند. همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا مسدود کننده رفتار ، تهدیدات را حذف می کند ، آیا می خواهید به شما اطلاع داده شود یا خیر. 

ضد باج افزار در مسدود کننده رفتار ساخته شده است. این بدان معناست که در صورت فعال بودن از محافظت از باج افزار محافظت خواهید شد ، اما نمی توانید تنظیمات مختلفی را برای هر یک تنظیم کنید. علاوه بر این ، اگر مسدود کننده رفتار را خاموش کنید ، یک هشدار در پرونده ها ظاهر می شود.

Ransomware Protection

محافظت در برابر باج افزار در محصولات ضد ویروس مدرن رایج است ، بنابراین خوب است که آن را در اینجا مشاهده کنید. بدون ابزاری مانند ضد باج افزار ، ممکن است در معرض تهدیدهای جدید آسیب پذیر باشید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی ما از باج افزار چیست. 

ابزار “محافظ پرونده” محافظت در زمان واقعی در Emsisoft Anti-Malware است. برگه “محافظت از پرونده” جایی است که می توانید نحوه برخورد با تهدیدها را تعیین کنید. هنگامی که در تنظیمات پیش فرض باقی مانده است ، این آنتی ویروس با تشخیص بدافزار مبارزه می کند ، اما با انتخاب گزینه های محافظت کامل تر این مشکل را برطرف می کنید.

گزینه های امنیتی مرورگر در برگه “محافظت از وب” در دسترس هستند. میزبان های ناخواسته را می توان با این ابزار مسدود کرد ، و می توانید هنگام یافتن سایت های مخرب ، تنظیمات اعلان را تنظیم کنید. وب سایت ها همچنین می توانند در لیست سفید قرار بگیرند ، به این معنی که اجازه می دهند ، حتی اگر آنتی ویروس فکر کند این بدافزار است. با این حال ، می تواند با هر دو سایت مخرب و لیست های سفید در همان لیست گیج کننده باشد.

File_guard_and_Web_protection

اسکن & صفحه تمیز “گزینه های استانداردی را برای انواع مختلف اسکن ها ، و همچنین گزینه ای برای برنامه ریزی اسکن ها برای محافظت منظم ارائه می دهد. همچنین در اینجا می توانید گزینه خاموش کردن رایانه را بعد از اتمام اسکن و یا قرنطینه کردن تمام تهدیدهای شناسایی شده پیدا کنید.. 

ابزار “سازنده تجهیزات اضطراری” نیز در این بخش قرار دارد. این اجازه می دهد تا نسخه سبک آنتی ویروس به طور موقت بر روی کامپیوترهای دیگر منتقل شود. یک آنتی ویروس قابل حمل ویژگی مشترک نیست ، بنابراین این یک برد بزرگ برای Emsisoft است.

این کیت اضطراری دارای دو کاربرد اصلی است. اولین مورد این است که می تواند از هر رایانه ای جدید محافظت کند ، حتی اگر بسته شما اجازه می دهد فقط از یک کامپیوتر محافظت شود. اگرچه به نگه داشتن درایو دیسک قابل جابجایی به رایانه احتیاج دارد ، اما این امر به دستگاههایی که ممکن است حاوی بدافزار باشند ، محافظت اساسی می کند.

تهیه نسخه پشتیبان از آنتی ویروس

استفاده دیگر از کیت اورژانس به عنوان پشتیبان است ، در صورت آلوده بودن آنتی ویروس اصلی شما و محافظت از کامپیوتر. یک آنتی ویروس پرتابل قابل حمل می تواند در پاکسازی بدافزارها قبل از آزمایش سایر روش های بازیابی کمک کند.

صفحه بعدی “سیاههها” است که شامل اقدامات ضد ویروس است. می توانید با استفاده از فیلتر یا مرتب سازی بر اساس عملکرد یا جزء ، از طریق سیاهههای مربوط جستجو کنید. این ساده می کند آنچه را که در یک نگاه اتفاق می افتد ، ساده می بیند ، در حالی که هیچ داده ای را از دست نمی دهد.

تنظیمات Emsisoft

در پایان صفحه نمایش “تنظیمات” است. همانطور که انتظار دارید ، اینجاست که می توانید بیشتر تنظیمات را پیدا کنید. بسیاری از آنها استاندارد هستند ، مانند تنظیم رمزعبور سرپرست. با این حال ، Emsisoft Anti-Malware Home تنظیمات منحصر به فردی را ارائه می دهد ، از جمله اینکه می توانید انتخاب کنید که اعلان ها به چه صورت ظاهر می شوند ، چه مدت طول می کشد و کجا در صفحه نمایش می شوند..

Notification_settings

برخی از ویژگی های این آنتی ویروس بسیار خوب هستند و جهانی نیستند. داشتن گزینه حالت تاریک و عملکردی برای محافظت خودکار از خود محافظت می کند – هنگامی که آنتی ویروس به طور فعال خود را از بدافزار محافظت می کند – از ویژگی های بسیار خوبی هستند. 

با این وجود ، عدم وجود اندازه بزرگتر فونت ، حتی در تغییر اندازه پنجره ، و عدم امکان حذف همزمان همه پرونده های قرنطینه شده ، استفاده از Emsisoft Anti-Malware را کمی بدتر از گزینه ای پرمحتوا مانند AVG می کند. اطلاعات بیشتر را در بررسی AVG آنتی ویروس ما بخوانید.

Emsisoft همچنین نسخه ای را برای کاربران Mac ایجاد نکرده است ، که استفاده از محافظت از چندین رایانه از طریق یک دستگاه را محدود می کند. اگر به مکینتاش نیاز به آنتی ویروس دارید ، بهترین آنتی ویروس ما برای راهنمای مک را بررسی کنید.

Emsisoft Anti-Malware همچنین برای شرکتهایی که می خواهند از رایانه های ویندوز خود محافظت کنند ، محصولات تجاری و تجاری دارد. این برنامه های تجاری دارای خدمات پشتیبانی ویژه و اولویت با سرویس چت زنده است. همچنین ادغام بیشتری با محصول مدیریت آنلاین که Emsisoft ارائه می دهد وجود دارد. 

کنسول ابر Emsisoft با نسخه Home کار می کند ، اما حاوی هیچ چیز مهمی نیست که رابط کاربری رومیزی فاقد آن باشد. مگر در مواردی که نیاز به اسکن از راه دور یا کنترل چندین رایانه از یک دستگاه داشته باشید ، نیازی به استفاده از آن نیست. با این حال ، یکی از ویژگی های موجود در Cloud Console که در رابط کاربری رومیزی در دسترس نیست دسترسی به چت زنده است.

بیشتر ویژگی های صفحه اصلی ضد بدافزار همانطور که انتظار می رود و به نظر می رسد کاملاً کار می کند. اگرچه برخی از ویژگی های اضافی خوب است ، اما انتخابی مناسب برای اکثر کاربران و برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن را به وجود می آورد.

ویژگی های صفحه اصلی ضد بدافزار Emsisoft

آرم خانگی ضد بدافزار Emsisoftwww.emsisoft.com

از 250 $ ماه همه برنامه ها شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

Emsisoft دارای یک سیستم استاندارد برای قیمت گذاری محصول است که شامل نسخه رایگان و چند گزینه پرداخت می شود. با این حال ، برخلاف برخی از سیستم های لایه دار ، Emsisoft بیشترین ویژگی های موجود در بسته اصلی Home را به شما می دهد و به شما امکان می دهد هزینه بیشتری برای رایانه های بیشتر یا یک تلفن اندرویدی واحد پرداخت کنید..

برخی از موارد اضافی در بسته های Business و Enterprise وجود دارد. با این وجود ، احتمالاً اینها ارزش افزوده اضافی را برای یک فرد عادی ندارند. مزایای اضافی شامل خطوط پشتیبانی سریعتر و گزینه های مدیریت بیشتر در کنسول Cloud است. با این حال ، گزینه های استاندارد بسته بندی به همان اندازه مناسب برای محافظت از چند کامپیوتر هستند.

با مبلغ 29.99 دلار در سال ، برنامه Emsisoft Home محافظت از یک رایانه شخصی است. این قیمت گذاری در پایان ارزان قیمت نرم افزار آنتی ویروس قرار دارد ، اگرچه قیمت آن برای دستگاه های بیشتر به شدت بالا می رود. برای یک آنتی ویروس با قیمت مشابه با گزینه های مناسب تر برای رایانه های بیشتر ، Trend Micro Antivirus + بررسی ما را بخوانید. 

برای یک کاربر واحد که به دنبال محافظت از یک رایانه ویندوز و یک تلفن Android ، Home است & پکیج موبایل یک انتخاب عالی است. با 39.99 دلار در سال ، تمام حمایت های برنامه معمولی Home را دریافت می کنید و یک آنتی ویروس برای تلفن خود به دست می آورید.

Emsisoft هیچ گزینه ای برای محافظت از چندین تلفن ارائه نمی دهد. اگر به دنبال آنتی ویروس بیش از یک تلفن هستید ، ارزش دارد که آنتی ویروس ما را برای راهنمای Android بررسی کنید.

همچنین یک آزمایش 30 روزه رایگان از Emsisoft Anti-Malware Home وجود دارد ، بنابراین می توانید تصور کنید که آیا این آنتی ویروس مناسب برای شما است یا خیر. پس از پایان آزمایش ، نسخه رایگان محدود است و تنها امکان اسکن و حذف بدافزار را فراهم می کند.

با توجه به محدودیت نسخه رایگان این آنتی ویروس ، Emsisoft Anti-Malware بسیاری از ویژگی ها و محافظت های موجود را از بین می برد و آن را به یک محصول مناسب تبدیل می کند. این از سودمندی آن می کاهد و اغلب به این معنی است که یک نرم افزار ضد ویروس متفاوت انتخاب بهتری است.

Anti-Malware Home با داشتن امکانات فراوان و محافظت مناسب از یک رایانه و یک تلفن اندرویدی با قیمت پایین & برنامه تلفن همراه ممکن است همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. با این حال ، اگر می خواهید از دستگاه های بیشتری محافظت کنید ، ممکن است برنامه های ضد ویروس بهتری در دسترس باشد.

دوستی کاربر

نصب Emsisoft Anti-Malware ساده است. وب سایت Emsisoft برای هر سه محصول اصلی خود دکمه ای دارد. مورد اول شما را به صفحه آنتی ویروس Home خود می برد ، با نصب آن برای آزمایش 30 روزه. وقتی نوبت به محصولات آنتی ویروس می رسد ، این تقریباً به سادگی بارگیری است.

install_page

مراحل نصب ساده است ، اما به طور قابل توجهی طولانی تر از سایر نرم افزارهای ضد ویروس طول می کشد. اگر به آنتی ویروس سبک و سریع احتیاج دارید ، بررسی آنتی ویروس Malwarebytes ما را بررسی کنید.

Emsisoft Anti-Malware Home همچنین با محصول مدیریت آنلاین Emsisoft ، کنسول ابر Emsisoft Cloud Console یکپارچه شده است و به شما امکان می دهد برخی از تنظیمات و مجوزهای مربوط به هر رایانه را در حساب خود مشاهده کنید. همچنین می توانید اسکن ها را از راه دور از این صفحه اجرا کنید ، که باعث می شود محافظت از چند رایانه آسان تر شود.

Cloud_Console

Emsisoft می تواند برخی از تغییرات کیفیت زندگی کوچک را در نصب ایجاد کند ، از جمله اضافه کردن میانبر رومیزی یا پرسیدن اینکه آیا می خواهید نصب کنید؟.

گزینه های اسکن

سه نوع اسکن از Emsisoft Anti-Malware Home موجود است و هر کدام پس از اتمام اسکن یک دکمه ساده برای حذف بدافزار دارند..

گزینه اول “اسکن سریع” است که فقط به پرونده هایی که در حال اجرا هستند نگاه می کند. این کار سریع است ، فقط چند دقیقه طول می کشد ، اما فقط با پیدا کردن بدافزار موجود است محدود شود.

اسکن سریع برای یافتن بدافزارهایی که در حال حاضر کند کامپیوتر است ، بسیار عالی است. با این حال ، هر قطعه بدافزار موجود در دستگاه را پیدا نمی کند. بدون استفاده از اسکن عمیق تر به مناسبت مناسب ، این امکان را برای مخفی شدن مخرب برای مدت طولانی فراهم می کند.

یک گزینه اسکن میانی “اسکن بدافزار” است. این کمی بیشتر از اسکن سریع طول می کشد ، زیرا پرونده های اضافی را اسکن می کند که بدافزارها به طور معمول پنهان هستند. 

این اغلب نوع اسکن مورد نظر برای استفاده خواهد بود ، زیرا هر پرونده ای را که احتمالاً مخرب نرم افزار را مخفی می کند ، جستجو می کند. این نزدیک به “اسکن های هوشمند” است که در محصولاتی مانند Malware Fighter IObit یافت می شود. 

اسکن کامل

اما ، اگر نمی خواهید هیچ بدافزار را از دست دهید ، یک اسکن سفارشی نیز وجود دارد. این به شما امکان می دهد تا یک فایل یا پوشه خاص یا کل درایو دیسک را اسکن کنید. این گزینه ها گزینه های بسیاری برای اسکن کردن پرونده ها و مکان های آنتی ویروس در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، گزینه های پیش فرض برای یک اسکن دیسک مناسب هستند. برای ما ، یک ساعت و 25 دقیقه طول کشید تا 355.574 اشیاء اسکن شوند.

اگرچه یک گزینه اسکن کامل اختصاصی خوب خواهد بود ، همه عملکردها در آنجا وجود دارند ، و نرم افزار ساده و آسان برای استفاده است. اسکن ها از تمام منابع CPU موجود استفاده می کردند اما سایر برنامه ها را در اولویت قرار می دادند ، بنابراین کامپیوتر به طور قابل توجهی کم نمی کند.

میزان استفاده از پردازنده

حفاظت

برای ارزیابی سطح محافظت از نرم افزار آنتی ویروس ، از نتایج آزمایشگاه شرکتهای معتبر از جمله AV-Test ، AV-Comparatives و MRG Effitas در کنار برخی از تست های مفید استفاده می کنیم..

نمرات AV-Test برای Emsisoft Anti-Malware Home کمی بالاتر از حد متوسط ​​است ، به خصوص 5.5 از 6 برای محافظت. با این حال ، این نتایج آزمایش از نوامبر و دسامبر 2016 است ، بنابراین آنها لزوما نماینده توانایی های فعلی این آنتی ویروس نیستند.

با این حال ، Emsisoft Anti-Malware در طی آزمایشات عملکرد و قابلیت استفاده خود را بدتر کرد. این عملکرد 4.5 از 6 را برای عملکرد کسب کرده است ، به دلیل کند بودن نرم افزارهای دیگر و 5 از 6 برای قابلیت استفاده ، به دلیل برخی از موارد مثبت کاذب ، در هنگام بارگیریهای مشروع ، بدافزار محسوب می شود.

AV-Comparatives با نتایج آزمایشات بین ژوئیه و نوامبر سال 2018 این نتایج را پشتیبانی کرد. این آزمایشات نشان داد که Emsisoft حتی در حالت آفلاین ، دارای 99.5 درصد درصد محافظت می باشد ، با وجود چند نکته مثبت کاذب. این امر سه محافظت در برابر بدافزار را به دست آورد. 

نمرات آزمون در دنیای واقعی نمره پایین تری داشت ، اما هنوز هم به دلیل میزان محافظت 98.5 درصدی خود یک ستاره به دست آورد. Emsisoft Anti-Malware Home نیز در این آزمایش تنها یک مثبت کاذب داشت ، پایین تر از سایر آنتی ویروس های دیگر تست شده.

سرانجام ، ما MRG Effitas را بررسی کردیم ، اما آخرین گزارش آن که شامل Emsisoft بود از سال 2014 بود. در اینجا ، Emsisoft Anti-Malware فقط توسط کسپرسکی مورد ضرب و شتم قرار گرفت که مزایا و مشکلات خاص خود را دارد. با این حال ، این نتایج از سال 2014 است ، بنابراین ما نمی توانیم اطمینان داشته باشیم که Emsisoft با سایر آنتی ویروس ها همگام بوده است.

تست دستی

از آنجا که آزمایش های آزمایشگاهی به روز نبودند ، ما با استفاده از ابزارهای استاندارد از دو وب سایت WICAR و AMTSO به آزمایش های دستی انجام دادیم. اینها به ما امکان آزمایش برنامه های ضد ویروس را بدون قرار دادن رایانه در بدافزار واقعی می دهند. ما برای همه این تست ها از Google Chrome استفاده کردیم.

Emsisoft Anti-Malware هر آزمایشی را از WICAR مسدود کرد ، که استاندارد آنتی ویروس مناسب است. این آزمایشات شامل انواع پرونده EICAR (انستیتوی اروپایی تحقیقات ضد ویروس رایانه) در صورت محافظت از سوء استفاده های شناخته شده.

وب سایت مسدود شده است

آزمایش های AMTSO موفقیت کمتری داشتند. اگرچه پرونده های آزمایش EICAR همه متوقف شدند ، حتی هنگام آزمایش یک فایل فشرده ، “علی رغم جستجوی مبتنی بر ابر” و آزمایش فیشینگ هر دو با وجود وب سایت Emsisoft که از فیشینگ محافظت می کند ، شکست خوردند. راهنمای ما را بخوانید تا اطلاعات بیشتری درباره فیشینگ کسب کنید.

اگرچه محافظت از فیشینگ کمتر از محافظت از ransomware در آنتی ویروس است ، اما هنوز هم محافظت خوبی برای کار با آن دارد. برای یک آنتی ویروس که محافظت از فیشینگ را ثابت کرده است ، بررسی Webroot SecureAnywhere ما را بخوانید.

به طور کلی ، Emsisoft Anti-Malware Home به خصوص در برابر بارگیری های تصادفی از محافظت خوبی برخوردار است. با این حال ، بدون آزمایش های آزمایشگاهی اخیر ، ما نمی توانیم نمره بالاتری به این آنتی ویروس بدهیم.

پشتیبانی

وب سایت Emsisoft دارای صفحه پشتیبانی با پایگاه دانش معقول است. دارای راهنماهای کاربر زیادی و یک بخش سؤالات متداول است. راهنماها ساده بودند اما هنوز حاوی کلیه اطلاعات لازم بودند. 

در بالای پایه دانش نوار جستجو است که می تواند به شما در یافتن اطلاعات خاص کمک کند. این عملکرد جستجو در یافتن کمک های مرتبط کاملاً مؤثر است ، اگرچه اشتباهات املایی آن را از کار باز می دارد.

دانش محور

اگر پایگاه دانش آنچه شما به دنبال آن هستید را ندارید ، گپ زنده در دسترس است. ما طی یک دقیقه به یکی از اعضای تیم پشتیبانی Emsisoft رسیدیم و آنها به سرعت به سؤالات ما پاسخ دادند. وقتی مشکلی که نتوانستند آن را حل کنند ، برای کمک بیشتر ما را به ایمیل پشتیبانی هدایت کردند.

Emsisoft مجموعه ای از آدرس های ایمیل را برای موضوعات مختلف دارد. به عنوان مثال ، سوالات فروش به آدرس اختصاصی می روند. این وب سایت پیشنهاد می کند که ابتدا از پشتیبانی زنده درخواست کمک کنید ، در صورت نیاز ، بهترین ایمیل را به شما می دهد.

انجمن های Emsisoft مکان خوبی دیگر برای کمک به شما هستند. اگرچه پاسخها به اندازه چت زنده سریع نیستند ، کارکنان پشتیبانی کافی و سایر اعضای آنلاین بصورت آنلاین وجود دارند تا در طی چند ساعت به هر مشکلی کمک کنند.

با نگاهی به هزاران پست ، بسیاری از مشکلات راه حل در دسترس دارند. این تالارها روش خوبی برای یافتن کمک هنگام انتظار برای پشتیبانی ایمیل برای بازگشت به شما هستند.

خوب خواهد بود که کاربران تجاری خط تلفن یا بخش جداگانه ای را در پایگاه دانش و انجمن ها داشته باشند تا گرفتن اطلاعات صحیح ساده تر باشد. 

با این حال ، پشتیبانی از Emsisoft Anti-Malware Home قطعاً برای کمک به هرگونه مشکل کافی است. اگر به دنبال آنتی ویروس با یک بخش پشتیبانی عالی هستید ، بررسی آنتی ویروس F-Secure ما را برای یک انتخاب دیگر دیگر بخوانید.

حکم

Emsisoft Anti-Malware Home یک آنتی ویروس عالی برای محافظت از یک کامپیوتر واحد است. این ممکن است محافظت کمتری نسبت به سایر محصولات آنتی ویروس دیگری که آزمایش کرده ایم ، مانند Bitdefender ، فراهم کند ، همانطور که می توانید در بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما بخوانید. با این حال ، Emsisoft با ارائه محصولی با مشخصات مشابه با قیمت پایین ، این کار را انجام می دهد.

با یک آزمایش 30 روزه نسخه کامل که به راحتی در دسترس است ، Emsisoft آزمایش آن را برای خودتان بسیار آسان می کند. برخی از ویژگی های اضافی آن ممکن است برای شما فایده ای نداشته باشد ، اما اگر وجود داشته باشند ، این آنتی ویروس به مراتب از انتخاب بدتر نیست ، به خصوص اگر بودجه دارید. 

با این وجود ، عدم وجود آزمایشات جدید آزمایشگاهی ، ما را از توصیه این محصول برای همه دریغ می کند ، بنابراین ارزشمند است که به مقالات آنتی ویروس دیگر ما مراجعه کنیم تا ببینیم آیا هر چیزی در آنجا مناسبتر از نیاز شماست.

نظر شما در مورد Emsisoft Anti-Malware Home چیست؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map