مرور آنتی ویروس BullGuard – به روز شده در سال 2020

مرور آنتی ویروس BullGuard

آنتی ویروس BullGuard یک سرویس مناسب و معقول است که تقریباً در هر جبهه می تواند کمی بهتر عمل کند. رابط کاربری آن خیلی بصری نیست ، کارکنان پشتیبانی متزلزل هستند و وقتی صحبت از محافظت می شود ، بهترین کار نیست. درباره تمام یافته های ما در این بررسی کامل BullGuard بخوانید.


بهترین-آنتی ویروس-بررسی
آنتی ویروس BullGuard یک بسته آنتی ویروس نسبتاً آسان است که نیاز به کار دارد. دارای ویژگی های خوبی از جمله پشتیبان گیری از ابر و کنترل والدین است ، اما آنها فقط در برنامه هایی با قیمت بالاتر در دسترس هستند. حفاظت از فایروال ، که باید در سراسر صفحه موجود باشد ، از همان محدودیت ها رنج می برد.

در این بررسی آنتی ویروس BullGuard ، ما قصد داریم جوانب مثبت و منفی این ویژگی ها ، پشتیبانی مشتری ، محافظت و قیمت گذاری را پوشش دهیم. ما شما را از طریق آن طی خواهیم کرد تا بدانید که اگر فکر می کنید آن را بدست آورید با چه سر و کار دارید. برای محافظت بیشتر در سطح بالاتر ، باید به لیست ما از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس نگاهی بیندازید.

گزینه های دیگر برای آنتی ویروس BullGuard

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

در چهره خود ، آنتی ویروس BullGuard مجموعه خوبی از ویژگی های آن را دارد. چیز خاصی در مورد آنچه ارائه می دهد وجود ندارد ، اما به نظر می رسد یک حریف محکم در بازار است (بررسی Trend Micro Antivirus ما را بخوانید تا ببینید چه چیزی به نظر می رسد غنی است).

صفحه اصلی دارای هفت دسته محافظت است اما فقط سه مورد اول – “آنتی ویروس” ، “آسیب پذیری” و “تقویت کننده بازی” – فعال هستند. سایر ویژگی ها به ارتقاء به ردیف بعدی نیاز دارند.

BullGuard-01-صفحه اصلی

با کلیک بر روی دکمه تنظیمات در زیر “آنتی ویروس” ، مجموعه ای از زیرمجموعه های بصری ایجاد می شود. با کلیک بر روی دکمه “basic” می توان ویژگی را فعال یا غیرفعال کرد. برای به دست آوردن جزئیات بیشتر باید بر روی دکمه “پیشرفته” کلیک کنید.

در اینجاست که می توانید تنظیمات مانند اسکن پرونده و رفتاری ، محافظت در برابر ترافیک وب و محافظت از ایمیل را با بررسی کادرها برای روشن یا خاموش کردن آنها تغییر دهید. همچنین یک دکمه برای اسکن پروفایل وجود دارد که می توانید نوع و فرکانس اسکن را تعیین کنید ، چه چیزی باید اسکن شود و موارد دیگر.

BullGuard-02-آنتی ویروس-تنظیمات

گزینه های تنظیم آنتی ویروس جعبه های انتخاب بسیاری را برای اسکن یا جستجوی انواع فایل ها و رسانه ها ارائه می دهد.

تنظیمات BullGuard-03

یک گزینه متفرقه وجود دارد که به شما امکان می دهد تشخیص اکتشافی و جاسوسی را فعال یا غیرفعال کنید. یک دسته مرور امن شامل گزینه ای برای مدیریت لیست سفید برای وب سایت های ایمن و لیست سیاه برای موارد ناامن یا عمداً مستثنی است. استفاده آسان است و به جای کنترل والدین می تواند راهی سریع و کثیف برای دور نگه داشتن کودکان از وب سایت های نامناسب باشد.

اگر می خواهید کنترل والدین را انجام دهید ، باید نرم افزار خود را ارتقا دهید یا برنامه ای را تهیه کنید که به آنها مجهز باشد ، مانند آنتی ویروس Bitdefender یا Webroot SecureAnywhere (بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما و بررسی Webroot SecureAnywhere را بخوانید)..

ما آن را بر روی وب سایت بارگیری فونت های بی ضرر آزمایش کردیم و BullGuard Antivirus هنگام تلاش برای دستیابی به آن ، سرما را متوقف کرد.

BullGuard-04-وب سایت مسدود شده

اگر نشانی اینترنتی وب سایت را که می خواهید در یکی از لیست ها قرار دهید کپی و چسباند ، آگاه باشید که آنتی ویروس BullGuard قسمت “http: //” را رد می کند. به غیر از آن ، اضافه کردن یا حذف موارد از لیست آسان است.

این نرم افزار توجه زیادی به آسیب پذیری های سیستم ، از جمله ایمنی شبکه بی سیم ، اجرای خودکار برنامه ها در درایوهای قابل جابجایی ، به روزرسانی های ویندوز و پرونده های پیکربندی شده وجود ندارد. همچنین درایورهای دستگاه امضا شده دیجیتالی را بازرسی می کند.

یک ویژگی تقویت کننده بازی خوب برای ایمن نگه داشتن شما در حالی که بازی های مورد علاقه خود را انجام می دهید بدون اینکه شما را به پیام های فایروال بی پایان تسلیم کنید وجود دارد. بازی شما را بهینه می کند تا در یک محیط امن و بدون تخریب سیستم اجرا شود.

تحت تنظیمات کلی ، دو زیر عنوان وجود دارد: “اصلی” و “به روز رسانی”. در زیر عنوان اصلی ، کادرهای تأیید را برای شروع کار در ویندوز ، تنظیم مجدد پیش فرض ها ، تنظیمات اتصال پروکسی و به روزرسانی های خودکار پیدا خواهید کرد.

پروکسی ها VPN نیستند ، اما می توانند مفید باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت ها ، مقاله VPN در مقابل Proxy در مقابل Tor را بررسی کنید.

BullGuard-05-general-main-تنظیمات

مرور کلی ویژگی های BullGuard

لوگو آنتی ویروس BullGuardwww.bullguard.com

از 250 $ ماه همه برنامه ها شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

بزرگترین ارزش در بین آنتی ویروس BullGuard و BullGuard Internet Security همراه است ، با افزودن فایروال ، کنترل والدین و پشتیبان گیری از ابر یکپارچه. اگر از دستگاه Android یا Mac خود محافظت می خواهید ، باید بسته Security Internet را خریداری کنید زیرا آنتی ویروس آن را در ویژگی های آن نمی گنجاند.

تفاوت بین امنیت اینترنت و پریمیوم محدود به اضافه کردن اسکن شبکه خانگی و محافظت از هویت است.

حفاظت از هویت با اسکن اینترنت برای نامهای کاربری ، ایمیل ، شماره تلفنها ، شماره کارتهای اعتباری ، گذرواژه‌ها و سایر اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد ، از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. وقتی متوجه شود که هر یک از این اطلاعات به صورت آنلاین ارسال شده است ، هشدار می دهد و سپس در مورد یک دوره اقدام به مشاوره می دهد.

اسکنر شبکه خانگی به کل شبکه شما اعم از ترموستات هوشمند ، مانیتور کودک و همه دستگاه های متصل دسترسی پیدا می کند. هنگامی که دستگاه جدیدی به شبکه اضافه می شود ، به طور خودکار آن را برای مشکلات ایمنی تشخیص داده و اسکن می کند.

ردیف پایین در بسته بندی Premium برای 10 دستگاه با 16 دلار بیشتر از پنج دستگاه برای ردیف میانی در امنیت اینترنت است. این به شما پنج محافظت اضافی محافظت می کند. در یک خانواده با سه یا بیشتر از افراد ، تلفن و رایانه ، با به روزرسانی به نرم افزار Premium ، پس انداز می کنید..

آنتی ویروس سیستم را هنگامی که بارگیری می شود بهینه می کند ، اما افزودن PC Tune Up با امنیت اینترنت ارزش فکر کردن را دارد. ترفندهای کوچک می توانند پاسخگوی زیادی به سیستم شما بیفزایند و ممکن است در درازمدت ارزش آن را داشته باشد.

دوستی کاربر

در حین نصب ، آنتی ویروس BullGuard شروع بهینه سازی سیستم شما برای عملکرد بدون پرسیدن می کند. این یک ویژگی خوب ، استاندارد برای اکثر آنتی ویروس ها است ، اما حداقل باید این فرصت را به شما بدهد تا عملکرد وقت گیر را به تاخیر بیاندازید. در عوض ، آن را به طور خودکار به عنوان بخشی از نصب و بدون راه آشکار برای انصراف راه اندازی می کند.

نصب بیشتر از چیزی که دوست داریم ، طول می کشد ، همانطور که اسکن اولیه انجام می دهد. دستگاه تست ما روی آن نصب زیادی ندارد و آنتی ویروس BullGuard هنوز یک ساعت طول کشید تا آن را اسکن کند.

اگر یک پرونده آلوده پیدا کند ، درحال تغییر است. پس از متوقف کردن ، ثابت یا قرنطینه کردن پرونده ، برای دیدن گزارش باید به مرکز پیام رسانی مراجعه کنید.

اطلاعاتی که در اینجا ارائه می شود حداقل است. اضافه بار اطلاعات یک مشکل در دنیای امروز است ، اما مجبور کردن کاربران به شکار برای آن نیز یک مشکل است.

دکمه یا زبانه جداگانه ای برای مشاهده پرونده ها در آن دسته ها وجود ندارد. خوب است ، اما نماد مرکز پیام رسانی یک مربع کوچک سیاه و سفید در یک گوشه است که تا زمانی که ماوس را از روی آن عبور نکنید ، عملکردهای آن را نشان نمی دهد. پنهان نیست ، اما به اندازه برخی آنتی ویروس های دیگر کاربر پسند نیست “.

بررسی Avira یا بررسی Avast Pro را بررسی کنید تا ببینید که چگونه یک رابط کار می کند.

دکمه BullGuard-06-پیام رسانی-مرکز

حالت های اسکن را می توانید در صفحه آنتی ویروس مشاهده کنید. دکمه “مدیریت پروفایل ها” در گوشه پایین سمت راست وجود دارد. روی آن کلیک کنید و به صفحه نمایش داده می شوید که می توانید کنترل آنچه باید اسکن شود را تعیین کنید و چه زمانی این کار را انجام دهید. دکمه “گزینه های پیشرفته” شما را با تنظیمات کادر بیشتر به زیرنویس دیگری می برد.

دکمه اجرای اسکن دستی واضح نیست. برای شروع اسکن سریع یا اسکن سریع باید روی خطوط افقی کوچک موجود در نوار کلیک کنید. BullGuard Antivirus سعی نمی کند همه چیز را مخفی کند همانطور که فقط آنها را در دسترس یا آشکار نمی گذارد همانطور که می خواهیم. لازم نیست یک دکمه یا زیرمنو شکار کنید ، اما این باعث می شود که شما فقط همین کار را انجام دهید.

دکمه BullGuard-07-دستی-اسکن

اسکن با رجیستری شروع می شود و می توانید همزمان با اجرای هر پرونده در مرکز پیام رسانی ، اسکن را اجرا کنید. در صورت نیاز به مکث در اسکن ، دکمه مکث / رزومه گنجانده شده است زیرا مقدار زیادی از منابع سیستم را می طلبد ، به طور متوسط ​​بین 50 تا 75 درصد بیشترین زمان ، با افت های گاه به گاه زیر 50 درصد و تا 95 یا 100 درصد افزایش می یابد..

BullGuard-08-CPU- استفاده-در حین اسکن

صفحه اصلی نوار وضعیت را برای اسکن نشان می دهد یا می توانید برای مشاهده جزئیات ، روی اعلان ها کلیک کنید. در لپ تاپ ویندوز 10 با نرم افزار اصلی Office نصب شده ، همراه با تعداد انگشت شماری از برنامه هایی مانند GIMP و Skype ، اسکن کامل یک ساعت طول کشید.

در طول اسکن کامل اولیه ، نوار پیشرفت بیش از 30 دقیقه در حالت علامت 99 درصد قرار داشت ، از کل زمان اسکن یک ساعت و 16 دقیقه. آنتی ویروس BullGuard تنها شخص مقصر در این زمینه نیست – همه آنتی ویروس ها این کار را تا حدی انجام می دهند – اما این روند به صورت جدی ادامه می یابد. میله های پیشرفت باید حداقل کمی دقیق باشند.

حفاظت

محافظت از آنتی ویروس جایی است که ما توجه زیادی را به خود معطوف می کنیم. بارگیری نرم افزارهای مخرب ، چه دستی ، چه درایو ، فیشینگ ، باج افزار ، مرور ایمن و آسیب پذیری آسیب پذیری ، بخش عمده ای از نگرانی های ما را تشکیل می دهد.

وب سایتهای آزمایشگاهی که اغلب از آنها استفاده می کنیم ، AV-Test و AV-Comparatives ، BullGuard Internet Security را آزمایش کرده اند که یک نسخه از آنتی ویروس BullGuard است. وب سایت دیگری که ما هستیم ، MRG Effitas ، آنتی ویروس BullGuard را آزمایش نکرده است. نتایج MRG Effitas باید مشابه باشد ، اما بدون آزمایش جداگانه ، راهی برای اطمینان وجود ندارد. دو مورد دیگر نتایج مطلوبی پیدا کردند.

AV-Comparatives هنگام آزمایش مثبت کاذب ، BullGuard Internet Security را در رده سوم بسته قرار می دهد. نمرات پایین بهتر است زیرا معنی آنها کمتر از نتایج مثبت کاذب است. از میان 18 آنتی ویروس تست شده ، نتایج از نمره پایین یک تا 59 بالا بود. BullGuard Internet Security 13.

در تست عملکرد با برنامه هایی که در پس زمینه اجرا می شوند ، BullGuard Internet Security “خیلی سریع” را در برد ، به جز در یک گروه ، بسیار سریع به ثمر رساند. در اولین مرحله کپی کردن پرونده “متوسط” به ثمر رساند اما در اجرای های بعدی “خیلی سریع” به ثمر رسید. این 80 از 100 از حذف بدافزارهای موجود و 99.89 درصد محافظت در برابر تهدیدات آنلاین کسب کرده است.

AV-Test به BullGuard Internet Security رتبه 100 درصدی در زمینه محافظت در برابر حملات بدافزارهای صفر روزانه و تهدیدات ایمیل و همچنین تشخیص و جلوگیری از بدافزار داده است. برای عملکرد ، آزمایشگاه نمره 6 از 6 را به آن داد.

ما همچنین آزمایش خودمان را انجام دادیم ، اما روش های آزمایش ما به اندازه آنچه آزمایشگاه ها انجام می دهند گسترده نیست. سازمان استاندارد تست های ضد بدافزار یکی از وب سایت های مورد علاقه ما برای استفاده از فایلهای استاندارد آزمایش Eicar در صنعت برای تعیین اینکه آیا آنتی ویروس به درستی پیکربندی شده است یا کار می کند. پرونده های Eicar بدافزار جعلی هستند که برای اهداف آزمایش در سراسر سیستم عامل های مختلف استفاده می شوند.

آنتی ویروس BullGuard 10 از 15 آزمایش مختلف را در وب سایت AMTSO انجام نداد. متوقف شد. فایلهای فشرده .zip و برخی از فایلهای .exe را نادیده گرفت اما آلوده نشده است. این برنامه های کاربردی بالقوه ناخواسته را کشف نکرد و نتوانست ما را از دسترسی به یک صفحه فیشینگ متوقف کند. همچنین سیستم تست ما را در برابر ابر آسیب پذیر قرار داده است.

BullGuard-09-stop-infected-zip-file-download

در وب سایت آزمایش دیگری که از آن استفاده می کنیم ، Wicar ، Firefox محافظت بیشتری از آنتی ویروس BullGuard انجام داده است. ما در ابتدا فکر می کردیم که ممکن است افزونه های مرورگر را بدون هشدار دادن به ما نصب کرده باشد ، اما به سرعت رد شد.

صفحه BullGuard-10-firefox-extensions-page

فقط برای اطمینان ، ما به Wicar با یک دستگاه تمیز و بدون آنتی ویروس روی آن بازدید کردیم و Firefox دوباره ما را متوقف کرد و نشان می دهد که این کار را انجام می دهد و آنتی ویروس BullGuard نبود.

سیستم تمیز صفحه BullGuard-11-قرمز

بیش از دو سوم از زمان ، آنتی ویروس BullGuard نتوانست از سیستم تست ما محافظت کند. نتایج متناقض بین آزمایش های ما و آزمایشگاه های شخص ثالث ، که به آن علامت های مناسبی داده است ، کمی عجیب ایجاد می کند. ما معمولاً با آزمایشگاه ها کنار هستیم ، بنابراین آنها نشانگر قوی تری از محافظت از BullGuard با شما هستند.

پشتیبانی

ما با ارسال سؤالی درباره ویژگی تقویت کننده بازی ، خط چت پشتیبانی مشتری را آزمایش کردیم. سیستم آن به ما گفت که با “آلیسا” گپ زدیم. پنج دقیقه طول کشید تا او به اینترنت پاسخ دهد. سؤال کردیم که آیا الزامات خاصی برای استفاده از تقویت کننده بازی وجود دارد یا خیر و او پاسخ داد که وجود ندارد.

وی پس از یادآوری اینکه آنتی ویروس BullGuard می گوید حداقل به چهار هسته CPU نیاز دارد ، گفت که این مشخصات به آنها توصیه شده است و این کار روی یک هسته واحد بیش از 4.0 گیگاهرتز انجام می شود. در سیستم تست ما ، اگرچه آنتی ویروس BullGuard به طور خاص می گوید که این گزینه غیرفعال است زیرا تنها در سیستم هایی با حداقل چهار هسته پردازنده مؤثر است..

BullGuard-12-بازی-تقویت کننده-مورد نیاز

پشتیبانی چت زنده از این نمره آگاهی نداشت ، بنابراین با مشکلات بیشتری روبرو شدیم. بعد از بارگیری و نصب نسخه رایگان آنتی ویروس BullGuard ، تصمیم گرفتیم هزینه بروزرسانی نسخه کامل آن را بپردازیم. برای دریافت کدهای فعال سازی بیش از 24 ساعت طول کشید. وقتی سعی کردیم کد را وارد کنیم ، هرگز نتوانستیم آن را بپذیریم ، در برنامه یا در وب سایت.

ما به دور و اطراف آن رفتیم و دو نفر از ما در مدت زمان چند ساعت خط پشتیبانی را تگ کردند و ما هرگز پاسخ قابل قبولی نگرفتیم. بالاخره ما این موضوع را به خودی خود فهمیدیم ، اما پشتیبانی مشتری BullGuard طعم بدی در دهان ما گذاشت.

حکم

آنتی ویروس BullGuard ما را تحت تأثیر قرار نداد. نتیجه گیری ما از این تجربه این است که این بسته ارزان قیمت راهی است که شرکت می تواند پا را در آن بگذارد ، سپس شما را با مشکل مواجه می کند تا زمانی که به بسته امنیتی گرانقیمت BullGuard Internet Security ارتقاء دهید. ما چیزی درمورد بسته ها و ویژگی های برش خورده نداریم ، اما انتظار داریم که آنها مانند تبلیغات کار کنند.

در اینجا اینگونه نبود. نتایج آزمون شخص ثالث مناسب و معقول بود ، اما آزمونهای ما میزان عدم موفقیت قابل قبول بالایی را نشان دادند. رابط کاربری متناوب بین مبهم و متوسط ​​و خدمات مشتری کابوسی بود.

آنتی ویروس BullGuard یک بسته آنتی ویروس مناسب است ، اما ما در مورد آن رزرواسیونی داریم. شاید BullGuard Internet Security عملکرد بهتری داشته باشد ، یا می توانید بررسیهای دیگر آنتی ویروس های ما را بررسی کنید.

آیا شما با ارزیابی ما از آنتی ویروس BullGuard موافقید؟ به ما اطلاع دهید که چرا یا چرا در نظرات زیر نیست. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map