نقد و بررسی Avira – بروزرسانی سال 2020

بررسی Avira

Avira یکی از راه حل های بهتر آنتی ویروس در خارج از کشور است ، با نتایج آزمایشگاه مناسب ، رابط کاربری فوق العاده و قیمت مناسب. با این حال ، از نظر کمی اختلاف دارد ، و آن را از مناطق بالایی در رتبه بندی ما سد نمی کند. این بررسی کامل Avira را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.


avira-نمایش پرده ای-1

avira-نمایش پرده ای-2

avira-نمایش پرده ای -3

avira-نمایش پرده ای -4

avira-نمایش پرده ای -5

قبلی

بعد

Avira نیروگاه یک برنامه آنتی ویروس است ، محافظت در زمان واقعی و همچنین تعداد فوق العاده ای از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد. با این حال ، آن را برای یک کاربر معمولی کمی گران است و نمی تواند آزمایشاتی را که آزمایشگاه های امنیتی روی آن انداخته اند ، از هر آزمایش عبور دهد. اگرچه آخرین باری که بهترین لیست نرم افزارهای ضد ویروس ما را ایجاد نکرده است ، بهبود اخیر آن در گزینه های پشتیبانی ممکن است فشار مورد نیاز باشد.

در این بررسی Avira ، نگاهی عمیق به لیست ویژگی های آن خواهیم داشت ، به شما می گویم که آیا این قیمت را ارزش دارد و سهولت استفاده از آن را تحلیل می کنیم. سپس ما آن را از طریق تست های خودمان اجرا خواهیم کرد و خلاصه آنچه آزمایشگاه ها درباره مجموعه امنیتی آن گفتند. در آخر ، ما گزینه های پشتیبانی مشتری را آزمایش خواهیم کرد و حکم کلی ما را به شما ارائه خواهیم داد.

حتی نسخه رایگان Avira در مجموعه ویژگی های آن حیرت انگیز است ، اما Avira Prime با وجود برچسب قیمت بالا ، ارزش آن را دارد. بررسی کنید که چه چیزی باعث شده این برنامه ارزش هزینه را داشته باشد و با محاکمه رایگان 30 روزه خود به آن ضربه بزنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Avira

امکانات

Avira کاملاً مملو از ویژگی های آن است. هر بخش از برنامه شامل طغیان گزینه های جدید برای سرعت بخشیدن به رایانه ، اسکن بدافزار یا حتی بروزرسانی درایورهای شما است. نه تنها باعث ایجاد یک تن از ویژگی های لوکس به صفحه ، مانند یک شبکه خصوصی مجازی داخلی می شود ، بلکه مدیریت رایانه شما را به راحتی و آسان می کند ، به طور کلی.

برخی از ویژگی های ارائه شده بهینه سازی رایانه شخصی شماست ، مانند یک بروزرسانی داخلی برای همه درایورها و نرم افزارهای شما. می توانید هر درایور را به صورت دستی بروزرسانی کنید ، اما Avira همه آنها را در یک مکان جمع آوری می کند ، به شما اطلاع می دهد کدام یک از آنها به روز نیست و به شما امکان می دهد همه آنها را با یک کلیک به روز کنید. این بروزرسانی می تواند شما را از مشکلات امنیتی که در نسخه بعدی برنامه ثابت شده است ، محافظت کند.

رانندگان آویرا

یک ارتش از ویژگی های کوچک وجود دارد که به این عامل راحتی ضربه می زنند. Avira نسخه های تکراری فایل ها را حذف می کند ، نمایه عملکرد شما را در لپ تاپ شما تغییر می دهد ، اصلاح می کند که وقتی رایانه شما انجام می دهد چه برنامه هایی شروع می شود و حتی به شما امکان می دهد تنظیمات حریم خصوصی رایانه خود را تغییر دهید تا اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با شخص ثالث به حداقل برسد. 

سرعت سیستم

این همه در ویژگی های “سرعت سیستم” پیچیده شده است ، که به امنیت وابسته نیستند ، اما به طور کلی نحوه استفاده از رایانه خود را بهبود می بخشند..

یکی از ویژگی های سرعت سیستم “افزایش بیش از حد” نام دارد. این عملکرد چندین ساعت طول می کشد ، اما روند راه اندازی شما را به طور کامل بهینه می کند ، بنابراین می توانید از راه اندازی مجدد رایانه خود به استفاده از آن در سریعترین زمان ممکن بروید.

avira-hyperboost

بعد از اینکه فرآیند راه اندازی خود را با افزایش بیشینه بهینه کنید ، تنظیمات انفرادی نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید برنامه هایی را که می خواهید در هنگام راه اندازی در واقع راه اندازی کنید ، و همچنین یک تایمر داخلی برای زمان راه اندازی خود فعال کنید..

بالای این ویژگی های راحتی ابزارهای سنتی دیگری هستند که توسط خود Avira ارائه می شود. این شامل موارد دلخواه فن می شود ، مانند خردکن پرونده و Phantom VPN (با محدودیت ماهانه 1 گیگابایت در برنامه رایگان). برای پوشش عمیق تر درباره خود VPN و جایی که در مقایسه با سایر خدمات مشابه است ، بررسی Phantom VPN ما را بخوانید. 

امکاناتی از قبیل خردکن فایلها معمولاً توسط کاربران درخواست می شود و توسط بسیاری از برنامه های آنتی ویروس با سطح بالاتر ، مانند Kaspersky (بررسی ضد ویروس Kaspersky ما) بررسی می شود ، بنابراین گنجاندن آنها بلافاصله Avira را بالاتر از بسیاری از رقابت ها بالا می برد..

تنظیمات حریم خصوصی

همچنین می توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را در کل رایانه خود با استفاده از Avira تغییر دهید. این تنظیمات روی رایانه شما جمع آوری می کند که ممکن است داده ها را نشت دهد و به شما امکان می دهد آنها را در برنامه خود ویرایش کنید. این شامل برنامه هایی است که به سیستم عامل شما نیز ساخته شده اند ، مانند مایکروسافت لبه ساخته شده در ویندوز.

avira-privacysettings

ویژگی های مبتنی بر عملکردی که Avira ارائه می دهد اختصاص داده شده است تا کامپیوتر شما در اسرع وقت ممکن باشد. این شامل پاک کننده دیسک است ، که پرونده های موقت ، فایل های حافظه نهان و سایر فایل های دارای فضای خالی را که در راه هستند حذف می کند.. 

اگرچه این از نظر فنی ویژگی امنیتی نیست ، جایی است که این آنتی ویروس می درخشد. Avira حاوی بسیاری از ویژگی های مفید است که کامپیوتر شما در هر زمان با مراجعه به آنها از هر طریق بهتر خواهد شد.

پس از انجام این کار ، در صورت استفاده از لپ تاپ می توانید پروفایل های عملکرد خود را بهینه کنید. این تنظیمات است که از قبل در رایانه شما وجود دارد اما – مانند تنظیمات حریم خصوصی – Avira آن را در یک مکان جمع می کند. حتی یک ویژگی برای سازماندهی دسک تاپ شما برای حداکثر بهره وری وجود دارد.

دیوار آتش Avira

تنها ویژگی ای که آنتی ویروس Avira آن به طرز عجیبی از دست می رود فایروال است. با وجود تمام ویژگی های اضافی ، کاربر ممکن است انتظار داشته باشد یک فایروال یا حداقل توانایی مدیریت فایروال پیش فرض ویندوز را در Avira ، مشابه روشی که شما می توانید تنظیمات حریم خصوصی را مدیریت کنید. 

درعوض ، دکمه فایروال در برنامه فقط تنظیمات پیش فرض همراه با سیستم عامل شما مانند فایروال ویندوز را باز می کند. این نظارت است که به ویژه با توجه به تعداد زیادی از ویژگی هایی که قبلاً گنجانده شده است ، برجسته است.

avira-nofirewall

پنهان در اعماق تنظیمات سرعت سیستم همچنین یک سرویس رمزگذاری فایل است. هنوز مشخص نیست که الگوریتم رمزگذاری Avira از چه چیزی استفاده می کند ، اما بهترین راهنمای نرم افزار رمزنگاری ما را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های رمزگذاری خود بخوانید.

بررسی اجمالی Avira

لوگوی Avirawww.avira.com

از همه برنامه ها در ماه 499 دلار شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

بسیاری از مهمترین و درخشان ترین ویژگی های Avira حتی در نسخه رایگان ارائه می شود ، مانند محافظت از بدافزار اولیه ، یک دستگاه خرد کننده پرونده و یک VPN محدود با 1 گیگابایت داده در هر ماه. آنتی ویروس رایگان همچنین شامل یک مدیر اصلی رمز عبور و به روزرسانی نرم افزار است که تمام نرم افزارها و درایورهای شما را برای حداکثر امنیت به روز می کند. 

با این حال ، ما توصیه می کنیم از مدیر رمز عبور داخلی Avira استفاده نکنید. درعوض ، بهترین مدیران گذرواژه ما را گردآوری کرده و آنها را پیدا کنید که مناسب شما باشد.

ردیف بعدی ، Avira Antivirus Pro ، موارد اضافی زیادی ندارد که ارزش آن را داشته باشند. این دسترسی عمدتا به پشتیبانی از تلفن و ایمیل است ، اگرچه فیشینگ و پشتیبانی باج افزار مطمئناً به عنوان ویژگی های اضافی آسیب نمی بینند (نکات مربوط به محافظت از باج افزار ما را بخوانید). حتی پیدا کردن صفحه محصول آن دشوار است ، زیرا Avira به دلایل واضح به نظر می رسد که ردیف های بالاتر را فشار می دهد.

Avira Internet Security عجیب است زیرا تنها ردیف ارائه شده بدون دسترسی به سیستم عامل متقابل است. این فقط در ویندوز موجود است. با این حال ، بروزرسانی خودکار نرم افزار ، این آپدیت را ارزشمند می کند. این به طور خودکار هر بروزرسانی را بررسی می کند ، بنابراین محافظت بسیار خوبی در برابر هر گونه سوءاستفاده ای است که در آینده کشف می شود و متعاقباً وصله می شود.

بهترین پیشنهادات Avira Prime است. این امکان دسترسی به نسخه حرفه ای مدیر رمز عبور ، استفاده نامحدود از VPN و برنامه های تلفن همراه را فراهم می کند. این به خصوص در مقایسه با بسیاری از رقبای خود بسیار گران است. به عنوان مثال ، گرانترین برنامه مک آفی کمتر از نیمی از برنامه Avira است (برای اطلاعات بیشتر به تجزیه و تحلیل ما در مورد McAfee Total Protection مراجعه کنید). 

با این حال ، با تمام ویژگی هایی که ارائه می شود ، قیمت آن ارزش دارد. با 30 دلار بیشتر در سال ، این طرح می تواند گسترش یابد تا 25 دستگاه را شامل شود ، و این امکان را برای هر کسی که دستگاههای زیادی دارد و همه به حفاظت نیاز دارند ، انتخاب بسیار خوبی است. با این حال ، برای قیمت ، پنج دستگاه بسیار محدود است (آنتی ویروس AVG را برای نمونه ای از قیمت مشابه با دستگاه های نامحدود بررسی کنید).

یک آزمایش 30 روزه رایگان برای همه محصولات پرداخت شده Avira ارائه شده است ، اما پیدا کردن آن دشوار است. ما نمی توانیم هیچ پیوندی به آن در وب سایت خود در خارج از یک پنجره بازشو پیدا کنیم که هنگام مقایسه محصولات ایجاد شد. این امر به شما امکان دسترسی کامل به کلیه محصولات پرداخت شده آنها را می دهد ، از جمله گزینه های پشتیبانی مشتری که در غیر این صورت در پشت پرداخت قرار دارند.

کاربرپسندی

Avira تقریباً کاملاً بدون درد است. با وجود ویژگی های بسیار زیادی ، آنها به طرز شگفت آوری به خوبی سازمان یافته و دسترسی آسان هستند. در حالی که اسکن ها میزان قابل توجهی کامپیوتر تست ما را کند کردند ، اما به اندازه کافی سریع بودند که مسئله ای بزرگ نبودند.

مراحل نصب سریع و آسان و حتی محجوب بود. هنگام نصب Avira ، خود را در برابر اطلاع رسانی نان تست کوچک به حداقل می رساند ، بنابراین می توانید همزمان با توجه به پیشرفت آن ، به استفاده از رایانه خود ادامه دهید.

avira-installtoast

پس از نصب برنامه ، بلافاصله توصیه می شود “اسکن هوشمند” را اجرا کنید ، که شبیه Avast است (بررسی مقایسه Avast Pro ما را برای مقایسه بخوانید). 

این اساساً از هر طریق اجرا می شود که Avira می تواند به رایانه شما کمک کند ، از جمله اسکن سریع نرم افزارهای مخرب ، تجزیه و تحلیل تنظیمات حریم خصوصی شما ، اسکن فرصتها برای بهبود عملکرد و حتی ارزیابی اینکه برنامه ها به روز نشده اند..

avira-smartscan

پس از اتمام اسکن هوشمند ، Avira یک مبنای اولیه را ارائه می دهد تا با آن توصیه هایی را ارائه دهد. این اسکن به دلیل تعداد زیاد ویژگی هایی که برنامه ارائه می دهد ضروری است. این ایده خوبی را برای شما فراهم می کند تا با Avira بدون اینکه شما را از گزینه های منو غافل کند ، شبیه به گشت و گذار در همه چیز برای ارائه.

avira-privacyfixed

بقیه برنامه به سه دسته تقسیم می شود: امنیت ، حفظ حریم خصوصی و عملکرد. امنیت جایی است که گزینه های اسکن که در هسته هر آنتی ویروس است را پیدا خواهید کرد. حتی در این بخش ساده ، Avira تعداد گیج کننده ای از گزینه های مختلف اسکن سفارشی را ارائه می دهد ، اگرچه “اسکن سریع” و “اسکن کامل” جذابیت های اصلی هستند.. 

به طور پیش فرض ، Avira همچنین اسکن فرآیندهای فعال شما را هر روز در نیمه شب برنامه ریزی می کند. می توانید این گزینه را تغییر دهید ، تمام گزینه های اسکن را بررسی کنید یا هرگونه اسکن برنامه ریزی شده دیگری را از فهرست “مدیریت اسکن ها” اضافه کنید.

آویرا-همه کارها

ما یک اسکن سریع و اسکن کامل روی رایانه آزمایش خود انجام دادیم تا در مورد سرعت و میزان استفاده از CPU آنها قضاوت کنیم. اسکن سریع فقط یک دقیقه طول کشید و میزان مصرف CPU ما را کمی زیر 10 درصد افزایش داد که کاملاً منطقی است. با این حال ، اسکن کامل بیش از سه ساعت طول کشید و گاهی اوقات مصرف CPU ما را تا 20 درصد بالاتر می برد. 

این خیلی وحشتناک نیست ، اما به همان اندازه سریع نیست که برخی رقبا ، مانند Sophos (برای اطلاعات بیشتر به بررسی Sophos Home ما مراجعه کنند). با این حال ، سوفوس نیز از این قاعده مستثنی است و آویورا با سایر رقبا برابر است.

avira-Quickscan

در کنار برنامه دسک تاپ یک داشبورد سلامت دیجیتال وجود دارد که می توانید از طریق وب سایت Avira به آن دسترسی پیدا کنید. هر برنامه ای که در دستگاه های خود بارگیری می کنید با داشبورد صحبت می کنند و باعث بهبود “سلامت” شما می شوند.

avira-digitalhealth

بسیاری از پیشرفت های پیشنهادی در اینجا برنامه هایی مانند Phantom VPN و Opera هستند (نگاهی به راهنمای ما برای بهترین مرورگرهای سال 2020 بیندازید تا مشخص شود که آیا اپرا برای شما مناسب است). همچنین چندین ویژگی افزودنی مرورگر برای ویژگی ها ، از جمله خرید ایمن و برنامه های تلفن همراه برای هر دستگاه تلفن همراه شما در دسترس است.

برنامه های avira-dashboard

با مقدار محتوائی که این مجموعه امنیتی ارائه می دهد ، یافتن و ساده بودن هر جنبه دشوار است. با این حال ، Avira یک کار تحسین برانگیز در ساخت برنامه آسان برای کشف و شهودی برای پیدا کردن ویژگی های خاص می کند.

پسوندهای مرورگر Avira

افزونه هایی نیز وجود دارد که هنگام استفاده از Avira می توانید امنیت مرورگر خود را بهبود ببخشید و حتی به صورت آنلاین از آن محافظت کنید. این موارد در درجه اول به حفظ حریم خصوصی ، مسدود کردن تبلیغات و ردیاب متمرکز شده و به عنوان مجموعه امنیت اینترنتی خود در بالای محافظتی که قبلاً از برنامه دسک تاپ ارائه شده است ، بازی می کنند.

avira-adblock

با این حال ، برنامه های افزودنی حاوی یک ویژگی پنهان و ناخوشایند است: مقایسه قیمت. در وب سایت های سازگار ، Avira نوار ابزار اضافی را نشان می دهد که شما را از قیمت مناسب برای آن کالا مطلع می کند. اینها نوعی ویژگیهای مفید – اما کمی نامربوط هستند – که در سراسر آویرا پخته می شوند. این کار ضمن ایجاد معامله ، ایمنی مرورگر شما را بهبود می بخشد.

همچنین شایان ذکر است که دکمه های پشتیبانی از برنامه افزودنی Chrome در حال حاضر شکسته شده اند یا هیچ کاری انجام نمی دهند یا شما را به صفحه 404 سوق می دهد. از آنجا که این یک برنامه بسیار ساده است ، مسئله بزرگی نیست ، اما توجه به جزییاتی از این دست مهم است.

برای میزان ویژگی های موجود در ، تجربه کاربر Avira نسبتاً دوستانه و منظم است. نصب ، نرم و صاف به نظر می رسد و شما را از طریق برنامه به روشی بصری سوق می دهد. اگرچه در حین استفاده از اسکن ها ، کامپیوتر ما کمی کند شد ، اما در دوستی کاربر بسیار خوب عمل کرد.

حفاظت

برای آزمایش پیشنهادات امنیتی Avira ، ما آن را از طریق آزمایشات دستی انجام دادیم و نتایج آزمایشگاه آن را بررسی کردیم. تست برنامه با دو دست خود می تواند داده های خوبی به شما بدهد ، اما آزمایشگاه ها از محیط های آزمایش دقیق استفاده می کنند و به پیشرفته ترین فناوری دسترسی دارند ، بنابراین ما از آنها به عنوان استاندارد طلایی تست آنتی ویروس استفاده می کنیم..

برای آزمایش دستی ما ، ابتدا آن را در برابر AMTSO یا سازمان استاندارد های آزمایش ضد بدافزار قرار داده ایم. Avira نتوانست فقط صفحه فیشینگ را مسدود کند (بررسی کنید که فیشینگ چیست و چرا مهم است) ، با موفقیت با موفقیت در یافتن هر بدافزار دیگر ، هم با یک اطلاع رسانی بلند و هم با مسدود کردن صفحه ای که از آن بیرون آمد کاملاً.

avira-blocklockpage

برای قرار دادن Avira از طریق دستکش ، ما همچنین از ابزار WICAR استفاده کردیم که یک سری از سوءاستفاده های مرورگر را در یک آنتی ویروس پرتاب می کند تا قدرت مجموعه امنیتی اینترنت خود را آزمایش کند. از 13 بهره برداری ، Avira نه مورد آنها را مسدود کرد و چهار تا از آن را مجاز ساخت. برای نمونه ای از آنتی ویروس ها که می تواند همه 13 را به خود جلب کند ، Webroot SecureAnywhere Review ما را بررسی کنید.

اگرچه Avira ممکن است لیستی از ایمن ترین نرم افزار آنتی ویروس ما نداشته باشد ، اما بیشتر از آن است که در جبهه محافظت از آن محافظت کند. با برخی نتایج عالی در آزمایشگاهها ، به Avira می توان اعتماد داشت تا رایانه شما را ایمن نگه دارد.

نتایج آزمایشگاه

AV-Test نتایج امنیتی ستارگان Avira را ارائه داد. Avira در جدیدترین آزمایش خود ، تقریباً هر سوءاستفاده روزانه و همه بدافزارها را مسدود کرد. تقریباً از هر نظر به طور قابل توجهی سریعتر از میانگین صنعت بود. تنها جایی که آن را خراب کرد کپی کردن پرونده ها بود. آنها به طور مداوم چهار تا پنج برابر کندتر از میانگین صنعت بودند.

AV-Comparatives هنگام رسیدن سرعت ، با AV-Test موافق است. آخرین آزمایش عملکرد آن ، Avira را نشان می دهد ، دوباره ، تنها در کپی کردن پرونده ، شبیه به Bitdefender (به Bitdefender ما مراجعه کنید).. 

اگرچه Avira در هنگام رسیدن به سرعت در میانه بسته قرار گرفت ، اما هنوز هم بالاترین رتبه AV-Comparatives را کسب کرد. این بیشتر به کیفیت بالای برنامه های آنتی ویروس می پردازد تا سرعت Avira ، به طور کلی.

در تست محافظت در دنیای واقعی AV-Comparatives ، Avira یکی از تنها دو برنامه آنتی ویروس بود که 100 درصد بدافزار را مسدود کرد ، و همچنین فقط یک مثبت کاذب را مسدود کرد. آنتی ویروس دیگری که تقریباً به طرز تحسین برانگیز اجرا شد ، Symantec Norton Security بود (برای اطلاعات بیشتر به بررسی Norton Security 2018 ما مراجعه کنید).

آزمایشات آزمایشگاهی نهایی که ما به آنها اعتماد داریم از MRG Effitas است. متأسفانه Avira در جدیدترین شبیه سازی بانکی خود ، برخلاف برخی از برنامه ها ، مانند امنیت اینترنت ESET ، به عنوان ایمن تأیید نشده است (بررسی ESET NOD32 ما را بخوانید تا ببینید که چگونه از Avira به روش های دیگر استفاده کنید).. 

در حالی که Avira Antivirus موفق به محافظت از دستگاه آزمایشگاه در برابر حمله botnet شد ، اما نتوانست یکی از قطعات بدافزارهای مالی آزمایش شده را مسدود کند. همچنین این تست شبیه ساز را شکست داد ، اگرچه در یک شرکت خوب بود – همه سه برنامه ضد ویروس آزمایش شده نیز آن آزمایش را انجام دادند..

پشتیبانی

Avira دو لایه پشتیبانی را ارائه می دهد: ردیف رایگان و ردیف پرداخت شده. هر دوی آنها نوعی ارتباط مستقیم با کارمندان Avira ارائه می دهند ، اما ارتباط مستقیم مستقیم با افرادی که به Avira پول می دهند محدود است. شما باید بتوانید با هر نوع پشتیبانی از پاسخ سؤالات خود را پیدا کنید ، اما اگر به دنبال شنیدن صدای انسانی هستید ، هزینه آن را خواهد داشت.

در ردیف رایگان ، شما یک سری مقالات دانش بنیان قوی ، یک کانال YouTube پر از فیلم های آموزشی و آموزشی عمیق ، و یک انجمن فعال جامعه. 

این پایگاه دانش شامل عیب یابی برای هرگونه خطا ، توضیحات در مورد ویژگی های مختلف و اطلاعات سریع برای برخی از محصولات است. برای ساده تر کردن آن ، با ویژگی تقسیم می شود ، یا می توانید یک سؤال خاص را جستجو کنید. در حالی که برخی از پیوندها کمی فنی هستند ، پیدا کردن آنچه لازم دارید دشوار نیست.

avira پشتیبانی

همچنین این انجمن ها نسبتاً فعال هستند و کارمندان این شرکت روزانه به سؤالات پاسخ می دهند. از آنجا که Avira در آلمان مستقر است ، هر تالار ترکیبی از انگلیسی و آلمانی است که می تواند پیدا کردن پاسخ برای سؤال شما را در صورتی که قبلاً ارائه شده است دشوارتر کند..

ایمیل و پشتیبانی تلفن فقط با حساب های پرداخت شده ارائه می شود. با این حال ، این گزینه ها با استفاده از آزمایش رایگان یک محصول پرداخت شده به حساب ها نیز ارائه می شوند. 

پشتیبانی تلفنی در طول روز در زمان اروپای مرکزی ارائه می شود ، در حالی که ایمیل به صورت 24 ساعته ارائه می شود. آنها به هیچ وجه گزینه چت زنده را ارائه نمی دهند و از پشتیبانی ارائه شده توسط رقبا مانند Trend Micro عقب مانده اند (نسخه آنتی ویروس Trend Micro + را بخوانید).

وقتی درخواست الکترونیکی ارسال کردیم ، یک کارمند Avira ظرف یک ساعت به آن پاسخ داد. با این حال ، این اواسط صبح در روز هفته ، در ساعات کاری برای ایالات متحده و اروپای مرکزی ، جایی که به نظر می رسد پشتیبانی مشتری آنها واقع شده است. بسته به نیاز به پشتیبانی ، تجربه شما ممکن است متفاوت باشد.

Avira یک صفحه پشتیبانی توییتر را اجرا می کند که هیچ تمایزی بین مشتریان رایگان و پرداخت کننده ندارد ، در صورت نیاز به تماس شخصی ، اما به پشتیبانی ایمیل دسترسی ندارید. همچنین ، به طرز عجیبی ، Avira اگر شما ترجیح می دهید پشتیبانی خود را از طریق پین های مجاز انجام دهید ، صفحه Pinterest را اجرا می کند.

آویرا-پینترست

اگرچه این دو نوع پشتیبانی کمی خنثی است و کاربران مجبور می شود برای گرفتن پاسخ به انجمن های اجتماعی و رسانه های اجتماعی اعتماد کنند ، اما پایگاه دانش به قدری خوب حفظ شده است که این موضوع نباید بیشتر اوقات مسئله باشد. به علاوه ، گزینه های رسانه های اجتماعی این امکان را به کاربر می دهد که در مورد مشکلات فنی یا سوالات خود با او صحبت کند. 

گنجاندن پشتیبانی از تلفن ، بر خلاف برخی از برنامه های حمایتی کمتر مانند ZoneAlarm (مطالعه آنتی ویروس ZoneAlarm ما را بخوانید) ، Avira را بالاتر از بسیاری از برنامه های آنتی ویروس دیگر قرار داده است.

حکم

آنتی ویروس Avira یک برنامه عالی است. این همه مواردی را که می توانستید از مجموعه امنیتی داشته باشید ، دارد و شامل ویژگی هایی می شود که حتی متوجه نمی شوید که می خواستید ، همه آنها بدون اینکه به هم ریخته یا نفخ شوند.. 

محافظت از آنتی ویروس های آن بالاتر از رقبا است و آن را به گزینه ای ستاره ای برای محافظت از بدافزار خالص حتی بدون داشتن ویژگی های اضافی تبدیل می کند. همچنین پشتیبانی از آن به تفصیل و دسترسی به بسیاری از سیستم عامل ها آسان است. 

با این حال ، هزینه آن Avira Prime را از محدوده قیمت اکثر کاربران خارج می کند ، به ویژه با بسیاری از برنامه های محافظت از بدافزارهای مقرون به صرفه تر امروز در بازار. 

پایگاه کاربر چند زبانه آن نیز برای اهداف قابلیت استفاده باید به کانالهای پشتیبانی مشتری جداگانه تقسیم شود ، بنابراین شما در حالی که به دنبال پاسخی برای مسئله خود هستید ، از طریق فیلم های آلمانی یا پست های انجمن فرو نمی کنید..

در حالی که Avira گزینه ای مناسب برای نیازهای آنتی ویروس شما است ، سایر بررسی های آنتی ویروس ما را بررسی کنید تا در مورد آن مخالف باشید ، اگر آماده نیستید که از این نوع پول پول بگیرید. تجربه شما با Avira و محافظت از بدافزار آن چیست؟ لطفا در قسمت نظرات ما را مطلع کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map