بررسی ضد ویروس کسپرسکی – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی ضد ویروس کسپرسکی

کسپرسکی یکی از بزرگترین نام ها در امنیت آنلاین است ، اما در مورد حریم خصوصی مواردی دارد. این شرم آور است زیرا ضد ویروس کسپرسکی یکی دیگر از بهترین خدمات ارائه شده است. این که آیا شما باید آن را انتخاب کنید بستگی به خود شما دارد ، اما توصیه می کنیم بررسی کامل ما را قبل از طرح ذهن خود بخوانید.


کسپرسکی-کشویی-1

کسپرسکی-کشویی-2

کسپرسکی-کشویی -3

کسپرسکی-کشویی -4

کسپرسکی-کشویی -5

قبلی

بعد

آنتی ویروس کسپرسکی از زمانی که آزمایشگاه کسپرسکی بیش از 20 سال پیش آن را منتشر کرد ، چندین بار در اطراف این بلوک قرار داشت. این شرکت نیز چیزهای زیادی آموخته است و نشان می دهد. ویژگی های امنیتی کاسپرسکی از بهترین قیمت ها با قیمت مناسب است. محافظت از کسپرسکی در برابر بدافزار عالی است ، و در رأس آنتی ویروس در نتایج آزمایشگاه ما قرار دارد.

متأسفانه ، کسپرسکی با برخی از مسائل خصوصی روبرو است که ما هنوز مطمئن نیستیم که به طور کامل حل شده است. همچنین فاقد چند گزینه مهم برای پشتیبانی مشتری است. این مسائل باعث شده است که آنتی ویروس بهترین ضد ویروس نباشد.

در این بررسی ضد ویروس کسپرسکی ، همه چیز را از ویژگی های آن گرفته تا امنیت آن بررسی خواهیم کرد. ما اسکن ها را اجرا خواهیم کرد ، محافظت از آن را خودمان آزمایش خواهیم کرد و به عمق تاریخ و حریم خصوصی آن می پردازیم. پس از همه اینها ، ما حکم خود را در مورد اینکه آیا کسپرسکی آنتی ویروسی است که ارزش بررسی دارد به شما می دهیم.

اگر هنوز هم از خواب بیدار هستید ، آزمایش آزمایشی 30 روزه آن گزینه خوبی برای تعیین اینکه آیا پیشنهادات کسپرسکی را دوست دارید یا خیر ، گزینه خوبی است..

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای ضد ویروس کسپرسکی

امکانات

آنتی ویروس کسپرسکی دارای ویژگی های فراتر از قابلیت های مورد انتظار برای اسکن آسیب پذیری است. با کنترل های والدین والدین ، ​​تنظیمات حریم خصوصی و حتی محافظت از بانکی ، در قدرت و انعطاف پذیری در برابر رقبای ضد ویروس خود ایستاده است..

بسیاری از ویژگیهای کوچک که کاسپرسکی ارائه می دهد حول محور مفهوم حریم خصوصی است. به عنوان مثال ، کسپرسکی از وب کم محافظت می کند تا از استفاده دوربین در مقابل شما جلوگیری کند. این فقط اعلانی است که بطور پیش فرض در آن استفاده می شود ، اما می تواند از این طریق برای جلوگیری از استفاده کامل از وب کم نیز استفاده شود ، مگر اینکه شما به طور دستی خاموش را محافظت کنید.

ویژگی دیگر با هدف حفظ حریم خصوصی برنامه افزودنی مرورگر کسپرسکی است. به طور پیش فرض ، آن را نظارت می کند و به شما می گوید که چند ردیاب در یک صفحه تعبیه شده اند تا بتوانید از آن مراقبت کنید. 

با این وجود می توانید افزونه مرورگر را از طریق تنظیمات آن به روز کنید تا همه ردیابی مسدود شود. همچنین مرورگر امن خود را از طریق این افزونه ارائه می دهد.

کاسپرسکی-کروم

پنهان در منوها همچنین یک اسکن آسیب پذیری است که دستگاه شما را هم در سطح سیستم عامل و هم در سطح برنامه ایمن می کند. بدافزارها اغلب از طریق این سوء استفاده ها می توانند دستگاه را آلوده کنند ، بنابراین اسکن آسیب پذیری یک اقدام پیشگیرانه است.

علاوه بر این محافظت ، پسوند کسپرسکی URL ها را تجزیه و تحلیل می کند و تعیین می کند که آیا آنها بی خطر هستند ، همچنین در صورت مشخص بودن وب سایت مخرب است ، به شما هدایت می کند. این شامل مقدار کمی از مسدود کردن آگهی است ، اما بهترین مسدود کننده های تبلیغاتی ما را برای برنامه های افزودنی عالی که همه آن را مسدود می کنند ، بررسی کنید..

برخی از محبوب ترین ویژگی های آنتی ویروس نیز در آنتی ویروس کسپرسکی گنجانده شده است. این برنامه شامل یک فایروال برای حداکثر امنیت ، یک مدیر گذرواژه برای اطمینان از استفاده مجدد از رمزهای عبور و حتی یک دستگاه خردکننده پرونده نیست. 

رمزنگاری پرونده آن یکی از جزئیات آن است که صاف است. فقط با رمزگذاری 56 بیتی ، شما بهتر است بهترین نرم افزار رمزگذاری را بارگیری کنید و از این ویژگی چشم پوشی کنید.

کسپرسکی یک دیسک نجات نیز ارائه می دهد. این محصول را می توان در درایو USB یا CD قرار داد و با بوت کردن کامپیوتر ، اسکن امنیتی را انجام می دهد. این دیسک نجات برای یک کامپیوتر کاملاً آلوده فوق العاده است.

کسپرسکی VPN و مدیر رمز عبور

یک ویژگی آنتی ویروس محبوب که Kaspersky قصد دارد شامل آن شود ، یک شبکه خصوصی مجازی مجازی یا VPN است. این دقیقاً دقیق نیست. 

اگرچه این برنامه پیوندی به Secure Connection ، راه حل VPN کسپرسکی ارائه می دهد ، این محصول کاملاً جدا از حتی گرانترین آنتی ویروس کسپرسکی است. ما می توانیم شما را به بهترین ارائه دهندگان VPN راهنمایی کنیم تا این ویژگی از دست رفته را جبران کنید.

از طرف دیگر ، مدیر رمز عبور با Kaspersky Total Security گنجانده شده است. ما فهمیدیم که این یک گزینه مناسب برای محافظت از رمز عبور است ، اما در پشتیبانی و ویژگی های آن پشت برخی از رقبای ضد ویروس آن است. برای نگاهی عمیق تر به این ویژگی ، به بررسی مدیر رمز عبور Kaspersky ما مراجعه کنید.

کسری امن کسپرسکی

کسپرسکی در هنگام حمایت از بانکی خود واقعا می درخشد و رقبا آنتی ویروس مانند F-Secure را شکست می دهد (به بررسی F-Secure ما مراجعه کنید).. 

Kaspersky Safe Money یک مرورگر مطمئن است که می توانید از آن برای دسترسی به وب سایت های بانکی یا وارد کردن اطلاعات پرداخت خود استفاده کنید. اگر سعی در دسترسی به این وب سایت ها در یک مرورگر معمولی دارید ، از شما خواسته می شود از مرورگر محافظت شده کسپرسکی استفاده کنید.

kaspersky-safemoney-اخطار

همچنین می توانید لیستی از نشانک ها را در برنامه دسک تاپ خود ایجاد کنید. با این کار می توانید سایت های خاصی را از مرورگر محافظت شده خارج کرده و در صورت عدم محافظت آنها را از بارگیری مسدود کنید.

داشبورد کسپرسکی - safemoney

مرورگر محافظت شده اطلاعات بانکی و پرداختی شما را ایمن نگه می دارد تا از بروز نرم افزارهای مخرب احتمالی به صورت آنلاین جلوگیری کند. کسپرسکی حتی شامل یک صفحه کلید روی صفحه نیز برای خنثی کردن هرگونه keyloggers است که می تواند رمز عبور شما را از طریق کلیدهای کلید دریافت کند.

کودکان امن Kaspersky

کنترل والدین که کسپرسکی ارائه می دهد بسیار شدید است و مانند رقبای خود مانند Sophos Home فراتر از فیلتر کردن وب ساده است. این برنامه با یک برنامه رایگان ارائه می شود که می تواند در دستگاه کودک شما نصب شود و از طریق وب سایت کسپرسکی مدیریت می شود.

پس از نصب آن ، کسپرسکی اطلاعات بیشتری را در مورد فرزندتان به شما می دهد تا به آنچه نیاز دارید. می توانید موقعیت مکانی آنها را ردیابی کرده و وب سایت ها را از طریق نام ، دسته بندی مسدود کنید یا دسترسی به اینترنت را به سادگی مسدود کنید.

اگر فرزند شما از دسترسی به وب سایت مسدود شده باشد ، به شما اطلاع داده می شود و حتی می توانید در زمان واقعی به آنها اجازه دهید. علاوه بر فیلتر وب و امنیت اینترنت ، کسپرسکی امکان نظارت و محدود کردن زمان صفحه نمایش فرزند شما را فراهم می کند.

کسپرسکی-log

این ابزارهای امنیتی پیچیده به شما امکان می دهند تا کنترل زیادی را که کودک شما در مرورگر اینترنت خود و همچنین برنامه هایی که از آن استفاده می کند ، داشته باشید. کسپرسکی در طول UI خود بهترین راهها را برای استفاده از این اطلاعات توصیه می کند.

با این حال ، اگر احساس کردید که لازم است دستگاه را به طور کامل قفل کنید – استفاده از آن را غیرقابل استفاده کنید تا مجدداً به آن دسترسی پیدا کنید – با استفاده از این کنترل ها این توانایی را خواهید داشت. کسپرسکی حتی اگر فرزند شما منطقه جغرافیایی تعیین شده را ترک کرده است ، یا اگر چیزی را در Google جستجو کرده است به شما اطلاع می دهد.

بررسی اجمالی ویژگی های آنتی ویروس Kaspersky

آرم ضد ویروس کسپرسکیwww.kaspersky.com

از تمام برنامه های ماهانه 500 دلار شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

کسپرسکی به دلیل اینکه پول بیشتری پرداخت می کنید ، بر افزودن ویژگی ها و نه دستگاه ها تمرکز دارد. با این حال ، این برنامه برنامه های مختلفی را از سه دستگاه تا 10 دستگاه برای هر ردیف ارائه می دهد ، با تنظیم قیمت مشابه ، صرف نظر از این که در کدام برنامه قرار دارید.

اساسی ترین ردیف ، آنتی ویروس کسپرسکی ، یک برنامه کاربردی barebones است. این برنامه شامل محافظت از بدافزارهایی است که از هر برنامه آنتی ویروس انتظار دارید ، اما هیچ یک از خصوصیات امنیتی ، بانکی یا والدین ارائه شده توسط رده های بالاتر نیست. قریب به 60 دلار در سال ، آنتی ویروس کسپرسکی واقعاً ارزش آن را ندارد.

سطح بعدی Kaspersky Security Internet است. این لایه کنترل های اساسی والدین را ارائه می دهد ، با امکاناتی مانند فیلتر وب و مسدود کردن بازی های رایانه ای در یک زمان خاص. این برنامه همچنین شامل مرورگر ستاره ای محافظت شده از پول و یک میزبان از محافظت از حریم خصوصی است. 

امنیت اینترنتی کسپرسکی برای افرادی که به دنبال حداکثر امنیت آنتی ویروس بدون شکسته شدن بانک هستند ، یک انتخاب عالی است.

ردیف نهایی ، کسپرسکی توتال امنیت ، تعدادی از لوکس ترین ویژگی هایی را که کاسپرسکی می تواند ارائه دهد ، شامل می شود. این کنترل کامل والدین ، ​​از جمله مکان جابجایی و قفل دستگاه را فراهم می کند. این برنامه همچنین شامل سرور داخلی رمزعبور و ذخیره فایل رمزگذاری شده رایگان است. Kaspersky Total Security یک بسته کامل است و هزینه آن نشان دهنده آن است.

انتخاب یک لایه واقعاً بستگی به ویژگی های مورد نیاز شما دارد ، اما امنیت اینترنت کسپرسکی یک نقطه شیرین خوب است. اگر از لیست بهترین مدیران رمز عبور استفاده کنید و از یک نرم افزار رمزگذاری با یک کلید امن تر و طولانی تر استفاده کنید ، بهترین استفاده از هر دو جهان را خواهید داشت…

با این حال ، اگر به Geofencing و قفل دستگاه به کنترل والدین محکم نیاز دارید ، هزینه اضافی ممکن است ارزش آن را داشته باشد. Kaspersky Total Security یک آزمایش رایگان 30 روزه دارد ، بنابراین دریغ نکنید که یکبار امتحان کنید.

کاربرپسندی

کسپرسکی به خوبی طراحی شده است. این نرم افزار بدون مخفی کردن هر جنبه ای از برنامه در پشت منوها ، به نظر می رسد نرم و نرم و مینیمالیستی به نظر می رسد ، و حرکت و استفاده آسان است. با وجود بسیاری از ویژگی های موجود ، پیدا کردن هر یک کمی دشوار بود.

نصب بسیار ساده و ساده بود ، اما بلافاصله مسدود نیست ، اما برای داشتن ابزارهای مبتنی بر وب سایت خود به آدرس ایمیل نیاز دارد. تنها مشکلی که با آن روبرو بود عدم بارگیری صفحه بارگیری آن با Google Chrome است. استفاده از اینترنت اکسپلورر برای بارگیری آن عجیب بود ، زیرا فیلتر وب والدین مشخص است که فقط در Google Chrome کار می کند.

پس از نصب و راه اندازی ، داشبورد به راحتی قابل فهم است. سومین صفحه نمای کلی ، به شما این امکان را می دهد که آیا چیزی نیاز به توجه شما وجود دارد را به شما اطلاع دهیم.

داشبورد کسپرسکی

در زیر آن ، هشت دسته کاملاً واضح و جدا از هم قرار دارند. هر ویژگی یا از طریق یکی از این پیوندها مدیریت می شود یا می توانید با کلیک روی یکی از آنها راه اندازی کنید. اگرچه تقریباً تمام نکات برجسته این برنامه از طریق برنامه کسپرسکی قابل تغییر است ، اما برخی از ویژگی ها کاربرد خاص خود را دارند.

کسپرسکی همچنین اطمینان می دهد که در مورد کارهایی که هر قسمت از آنتی ویروس انجام می دهد ، به جزئیات بسیار خوبی می پردازیم. “؟” سمبل در نوار عنوان یک مجموعه کامل از همه چیزهایی است که برنامه ارائه می دهد ، و در هر تنظیمات توضیحات عمیق درباره هر یک از ویژگی های امنیتی وجود دارد.

اگرچه برای تک تک ویژگی های کسپرسکی تنظیمات وجود دارد ، اما آنها بصورت پیش فرض به شکلی معقول تنظیم می شوند. به عنوان مثال ، وقتی کنترل والدین را آزمایش کردیم ، کسپرسکی به طور خودکار فیلتر وب را برای رایج ترین وب سایت های مسدود شده تنظیم می کند. همه چیز طوری تنظیم شده است که می توانید آن را روشن کرده و از آن محافظت کنید.

اسکن

کسپرسکی بصورت پیش فرض چند اسکن امنیتی را ارائه می دهد: اسکن کامل ، اسکن سریع ، اسکن انتخابی یا اسکن دستگاه های خارجی. این گزینه ها برای بیشتر افراد بیش از حد کافی است ، اگرچه کاملاً در حد گزینه های اسکن Avira نیست (بررسی Avira ما را بخوانید). اسکن انتخابی به کاربر امکان اسکن پرونده های فردی را می دهد.

جزئیات جالب اینجاست که می توانید بیش از یک اسکن امنیتی را همزمان انجام دهید. این در نرم افزار آنتی ویروس بسیار نادر است و کاری نیست که شما اغلب انجام دهید ، اما با این وجود یک افزودنی خوش آمدید.

کسپرسکی

ما یک اسکن سریع و یک اسکن کامل را انجام دادیم تا سرعت و تأثیر آن بر رایانه آزمایش خود را آزمایش کنیم. هر دو اسکن سریعتر از میانگین بودند ، با اسکن سریع کمتر از یک دقیقه و اسکن کامل فقط دو ساعت و نیم طول می کشد.

هر دو اسکن امنیتی تقریباً مشابه عملکرد کامپیوتر ما بودند و تقریباً 15 تا 20 درصد در استفاده از CPU افزایش یافته است. این گاهی اوقات تا 30 درصد بیشتر در اسکن کامل انجام می شود. اگرچه این یک رایانه را غیر قابل استفاده نخواهد کرد ، اما مطمئناً قابل توجه و در هیچ کجا نزدیک به رقیب ، مانند Webroot ، تأثیر کم نمی گذارد (مطالعه Webroot SecureAnywhere ما را بخوانید).

حفاظت

ما از یک روش دو طرفه برای آزمایش امنیت کسپرسکی استفاده کردیم. اول ، ما برخی از بهره برداری های متداول را با استفاده از دستگاه های خودمان آزمایش کردیم. دوم ، ما از نتایج آزمایشگاه های آن از AV-Test ، AV-Comparatives و MRG Effitas عبور کردیم تا ببینیم که چگونه این رقابت در برابر رقابت قرار می گیرد.

اگرچه دستیابی به نرم افزار و لگد زدن لاستیک ها بسیار مهم است ، اما استاندارد امنیتی طلایی با آزمایشات آزمایشگاه شخص ثالث است. به همین دلیل ، ما در امتیاز دهی به آنتی ویروس خود وزن بیشتری به آنها وارد می کنیم.

کسپرسکی اغلب در آزمایشگاه ها شرکت می کند ، بنابراین نتایج امنیتی آن بسیار به روز است. در گزارش دسامبر 2019 AV-Test ، کسپرسکی را در برابر تعدادی دیگر از برنامه های ضد ویروس نادیده گرفت. کسپرسکی از همه آنچه که به آن انداختند سرآمد بود.

این 100 درصد از حملات صفر روزه و بدافزارهای گسترده را مسدود کرده است ، بدون هیچ گونه مثبت کاذب. کسپرسکی همچنین از هر نظر دیگری به جز راه اندازی وب سایت های محبوب سریعتر از میانگین صنعت سریعتر بود ، جایی که حدود 5 درصد کندتر بود. این یک بهبود از آزمایش آوریل 2018 است ، جایی که 7 تا 8 درصد کندتر بود.

کسپرسکی مخصوصاً سریع هنگام نصب برنامه های متداول استفاده می شود ، با عملکردی عالی که از تست سال 2018 خود داشت. واضح است که طی چند سال گذشته پیشرفت های اساسی داشته است ، که خوب است ببینیم.

AV-Comparatives همچنین در اکتبر سال 2019 کاسپرسکی را از طریق آزمایشات انجام داد. نتایج کسپرسکی در تست عملکرد آن بسیار خوب بود و تقریباً همه آنتی ویروس ها به جز ESET NOD32 و McAfee را ضرب و شتم کردند (نگاهی به بررسی کل حفاظت ماکافی ما بیندازید).

آزمایش محافظت کمی چشمگیر بود. اگرچه کسپرسکی بیش از 99 درصد کل بدافزارها را مسدود کرد ، اما AV-Comparatives هنوز بالاترین رتبه امنیتی خود را به کسپرسکی نداد. این لزوماً مسئله بزرگی برای کسپرسکی نیست. این اظهارات بیشتر در مورد چقدر قدرتمند آنتی ویروس در حال حاضر در محافظت از بدافزار است.

شبیه سازی بانکی MRG Effitas

کسپرسکی وقتی به تحلیل امنیتی MRG Effitas رسید ، واقعاً ایستادگی نکرد. کسپرسکی در شبیه سازی بانکی نابسامان ، یکی از معدود آنتی ویروس هایی بود که برای بانکداری آنلاین تأیید شد. حدود نیمی از برنامه های آنتی ویروس آزمایش شده برای این گواهینامه عبور می کنند.

علاوه بر صدور گواهینامه ، MRG Effitas همچنین “ربودن رویداد” در بانکداری را شبیه سازی کرده است. این بدان معنی است که یک کاربر مخرب وب سایت بانکی یا پرداخت شما را به خطر انداخته است ، جزئیات پرداخت را رهگیری کرده و به جای آنها به سرورهای خود ارسال می کند..

کسپرسکی از جمله سه نفری بود که با موفقیت در مقابل این حمله دفاع کرد. فقط رقیبی مانند نورتون در همان سطح کسپرسکی بودند (بررسی امنیتی Norton ما را بررسی کنید).

تست دستی

تست دستی ما از ابزارهای امنیتی امنیتی AMTSO برای آزمایش رایج ترین انواع بدافزار استفاده کرد. کسپرسکی با سهولت عبور کرد. این خصوصاً در مورد صفحه فیشینگ چشمگیر است ، که برنامه های آنتی ویروس بسیار کمی از آن جلوگیری می کنند.

kaspersky-url-block مسدود شده است

در مرحله بعد ، ما یک سری از سوء استفاده های مرورگر رایج را با استفاده از WICAR آزمایش کردیم. از 13 سوء استفاده ، کسپرسکی همه آنها را مسدود کرد. این یک نتیجه مثال زدنی است ، و مطابق با آنچه از تقریباً همه آزمایشگاه ها مشاهده کردیم.

نگرانی های کسپرسکی و روسیه

کسپرسکی در مورد نگرانی از حریم خصوصی در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد. در سال 2017 ، دولت ایالات متحده به دلیل نگرانی از اینکه آنتی ویروس با دولت روسیه ارتباط دارد ، همکاری با این شرکت را متوقف کرد. این ارتباط باعث نشت اطلاعات کاربر خواهد شد ، زیرا قانون روسیه نسبت به ایالات متحده یا اروپا بسیار کمتر از این نوع داده ها محافظت می کند.

از آن زمان تاکنون این شرکت اقدامات بسیاری را برای اطمینان به کاربران خود مبنی بر اینکه به دولت روسیه وصل نشده است ، انجام داده است. این دو مرکز “شفافیت” افتتاح شده است که اجازه می دهد شرکای معتمد به بررسی کد منبع خود بپردازند و در آینده نزدیک قصد دارد دو مورد دیگر نیز باز کند..

علاوه بر این ، کسپرسکی بخش زیادی از داده های خود را به سوئیس منتقل کرده است. این از کسپرسکی در برابر هرگونه قوانین روسیه که ممکن است آن را وادار به افشای اطلاعات مشتری کند ، محافظت می کند. داده های اروپایی کاملاً منتقل شده است ، اما داده های آمریکایی و کانادایی امسال منتقل می شوند.

حسابرسی SOC 2

علاوه بر این ، کسپرسکی ممیزی SOC 2 Type 1 را از سیستمهای حریم خصوصی خود منتشر کرده است. برای درک وزن این ممیزی ، مهم است که درک کنید که چه چیزی را پوشش می دهد و چه چیزی را پوشش نمی دهد.

ممیزی SOC 2 Type 1 شامل ارزیابی کنترل های سازمان است. این تحلیلی در مورد صحت پیروی از آنها ندارد. ممیزی SOC 2 Type 2 دقیق تر است ، از جمله همه موارد از ممیزی نوع 1 و ارزیابی کنترل های استفاده شده در طی یک دوره زمانی زمانی. معمول است که یک سازمان به طور متوالی این ارزیابی ها را انجام دهد.

در این مقطع زمانی ، این شرکت گزارشی از نوع 2 منتشر نکرده است. ما با این شرکت تماس گرفتیم تا در این مورد سؤال کنیم ، و یک نماینده به ما اطمینان داد که در برنامه های بلند مدت شرکت برای برداشتن این قدم بعدی در امنیت است.

از نظر کسپرسکی ، نمره حفاظت آن ترکیبی از آزمایشگاه شخص ثالث ، تجربه عملی ما و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی آن است. ما کاملاً اطمینان نداریم که کنترل حریم خصوصی آن با روابط این شرکت با روسیه کافی است. 

با این حال ، آزمایشگاههای آن و تجربه عملی ما هر دو ستاره بودند و اگر نگران حفظ حریم خصوصی آن نباشند ، کسپرسکی برای آنتی ویروس امن ترین کار را انجام می داد..

پشتیبانی

گزینه های پشتیبانی کسپرسکی به نظر می رسد که برای مشتریان تجاری ساخته شده است بدون اینکه احساس منسوخ شدن کنند ، مانند ZoneAlarm (به بررسی آنتی ویروس ZoneAlarm ما مراجعه کنید). این می تواند یک چیز خوب با مجموعه ای از ابزارهای امنیتی وب باشد. پایگاه دانش – اولین خط دفاع هنگامی که کاربر با آنتی ویروس روبرو می شود – توسط محصول تقسیم می شود.

دانش بنیان

مجمع پشتیبانی نیز بسیار فعال است که هم کارکنان کسپرسکی و هم مشتری های اختصاصی در طی یک روز به هر مسئله ای پاسخ می دهند. با این حال ، عجیب به نظر رسیدیم که این مجمع همه موارد فهرست را به دو زبان انگلیسی و روسی ارائه می داد. کسپرسکی هنگام ایجاد حساب کاربری از زبان شما سؤال می کند ، بنابراین به نظر می رسد قبل از تصمیم گیری برای نشان دادن کدام زبان ، این تنظیم را بررسی کنید..

ابزارهای آنتی ویروس مبتنی بر وب کسپرسکی یک ویژگی منحصر به فرد پشتیبانی مشتری کسپرسکی است. اگر به یکی از دستگاه هایی که آنتی ویروس را در آن نصب کرده اید نزدیک نیستید ، می توانید از صفحه پشتیبانی آن برای اسکن پرونده های فردی برای ویروس ها استفاده کنید.

kas-virusdesk

همچنین بخشی برای حذف باج افزار وجود دارد ، که اگر همه دستگاه های شما به باج افزار آلوده شده باشند و شما نمی توانید به برنامه دسک تاپ کسپرسکی دسترسی پیدا کنید ، بسیار مفید است. قبل از رسیدن به آن نقطه ، نکات مربوط به محافظت از باج افزار ما را بررسی کنید.

اگر برای حل مشکل خود نیاز به گفتگو با یک انسان واقعی دارید ، کسپرسکی همچنین از پشتیبانی ایمیل برخوردار است. اگرچه 24/7 نیست ، ما یک شب آخر هفته بلیط ارسال کردیم و روز بعد پاسخی دریافت کردیم ، بنابراین ساعت ها فقط در روزهای هفته 9 تا 5 نیستند ،.

کسپرسکی از توییتر و به طرز عجیبی پشتیبانی فیسبوک پشتیبانی می کند. کسپرسکی همچنین شماره تلفنی را ارائه می دهد ، اما این بدان معنی است که شما باید بر خلاف رقبایی مانند Bitdefender ، از آن برای مسائل مربوط به خرید یا عضویت در سرویس استفاده کنید (برای اطلاعات بیشتر به بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما مراجعه کنید)..

در کل ، پشتیبانی کسپرسکی کاملاً محکم است و با اطمینان و نسبتاً سریع به سؤالات شما پاسخ خواهد داد. طیف گسترده ای از راه های تماس با پشتیبانی بدان معنی است که شما حتی ممکن است گزینه هایی را که فاقد آن است ، از قبیل چت زنده و تلفن از دست ندهید (بررسی Trend Micro Antivirus + بررسی آنتی ویروس در این زمینه را بررسی کنید).

حکم

کسپرسکی پایه اصلی آنتی ویروس است و می توانیم دلیل آن را ببینیم. محافظت از آن در برابر بدافزار بسیار عالی است ، به علاوه ساده برای پیمایش و دارای ویژگی های امنیتی است. با این حال ، عدم وجود یک برنامه ضد ویروس رایگان به معنای دریافت این ویژگی ها برای شما هزینه خواهد بود (بهترین گردآوری آنتی ویروس رایگان ما را بررسی کنید).

ما همچنان نگران نتیجه نگرانی های مربوط به حریم خصوصی آن هستیم. اقدامات کسپرسکی تا کنون اطمینان بخش بوده اما قطعی نبوده است. این جای جای شک و تردید را فراهم می کند ، که لازم نیست وقتی می توانید به راحتی از آنتی ویروس استفاده کنید که این نگرانی ها را ندارد.

اگرچه نگرانی های مربوط به حریم خصوصی آنتی ویروس Kaspersky را از بین می برد و بهترین نرم افزار آنتی ویروس را از بین نمی برد ، اما مطمئناً برای ویژگی های آن و محافظت از بانکی گزینه ای محکم است. نظر شما در مورد آنتی ویروس کسپرسکی ، امنیت اینترنتی کسپرسکی یا کسپرسکی توتال چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map