بررسی امنیت نورتون – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی امنیت نورتون

شاید بزرگترین نام در نرم افزارهای ضد ویروس و محافظت ، Norton Security بسیار صحیح باشد ، اگرچه به دلایلی فقط باید یک نوار ابزار آزار دهنده و پسوند مرورگر نصب کنید. بررسی کامل امنیت Norton ما را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوانب مثبت و منفی آن بررسی کنید.


نمایش اسلاید_1

نمایش پرده ای_2

نمایش پرده ای_3

نمایش پرده ای_4

نمایش پرده ای_5

قبلی

بعد

در مقایسه با بسیاری از شرکت های نرم افزاری ، Norton LifeLock (که قبلاً بخشی از Symantec بود) مدت زمان طولانی است. با بازنگری مجدد Norton Security ، محصول اصلی آن در سال 2019 ، به نورتون 360 ، تصمیم گرفتیم نگاهی به آنچه تغییر کرده است داشته باشیم. این بررسی کامل Norton Security را بخوانید تا ببینید که چگونه در برابر آنتی ویروس های مدرن مقاومت می کند.

به طور کلی ، نورتون بیشتر شبیه یک مجموعه امنیتی است تا آنتی ویروس. بسیاری از ویژگی های مورد انتظار شما وجود ندارد ، از جمله VPN و سیستم ها برای جلوگیری از سرقت هویت. با این حال ، نکته اصلی این است که هنوز از محافظت در برابر بدافزار عالی برخوردار است ، بنابراین ما می توانیم آن را به عنوان یک گزینه ضد ویروس خوب توصیه کنیم. 

اگر می خواهید یک آنتی ویروس رایگان داشته باشید ، بهتر است به بررسی AVG آنتی ویروس ما بپردازید. این امر به این دلیل است که نورتون دیگر گزینه رایگان ندارد ، درعوض فشار Norton 360 Standard با یک سیاست بازگشت 60 روزه ، بنابراین مردم می توانند آن را با خطر کمتری امتحان کنند. 

نورتون با نبودن یک نسخه رایگان آنتی ویروس ، حتی یک ذکر در بهترین راهنمای آنتی ویروس ما ، فقدان نسخه رایگان را جبران می کند. فقط ویژگی های سوم را از دست می دهد ، که توسط برخی از رقابت های چشمگیر از جمله آنتی ویروس کسپرسکی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است که می توانید در بررسی ضد ویروس کسپرسکی اطلاعات بیشتری کسب کنید..

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای امنیت نورتون

امکانات

نورتون تقریباً تمام ویژگی ها و گزینه هایی را که می توانید از آنتی ویروس بخواهید ، ارائه می دهد. با این حال ، این بعضی از منوها را پیچیده می کند. برای تغییر یک تنظیم ، اغلب باید چندین برگه و ویندوز را طی کنید. اگر مایل به یافتن حلقه ها هستید تا بتوانید آنها را بیابید ، اما بیشتر ویژگی ها را می توان از بین برد یا خاموش کرد.

چندین ویژگی وجود نداشت ، مانند نورتون که یک دکمه دسترسی سریع برای قرنطینه ندارد. معمولاً این مورد را در لیستهایی پیدا می کنید که از صفحه اصلی آنتی ویروس قابل دسترسی است ، مانند آنتی ویروس Malwarebytes.

یک پنجره تنظیمات اختصاصی وجود دارد که می توانید برای دسترسی به اکثر تنظیمات برای انواع ویژگی ها از آنها استفاده کنید. این شامل لیستی از “کنترل های سریع” است که به شما امکان می دهد به طور موقت ویژگی های امنیتی مانند دیوار آتش نورتون را غیرفعال کنید. 

تنظیمات نورتون

این فایروال به شما امکان می دهد انتخاب کنید که کدام شبکه ها و برنامه ها می توانند دسترسی بیشتری داشته باشند ، و همچنین اینکه آیا می باید انواع خاصی از ترافیک را مسدود کند. به طور پیش فرض ، فایروال محافظت بسیار خوبی را در سراسر صفحه ، به جز انواع ترافیک در جایی که امنیت اغلب لازم نباشد فراهم می کند.

Firewall_Settings

مدیر رمز عبور نورتون

نورتون همچنین با یک مدیر رمز عبور همراه است. وقتی اولین بار آن را باز کردید ، باید گذرواژه ای اضافه کنید که هر بار که وارد مدیریت رمز عبور می شوید ، باید از آنها استفاده کنید. همچنین تنظیماتی وجود دارد که رمزهای عبور را هر بار درخواست می کنند. این بهترین مدیر رمز عبور موجود نیست ، اما این برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی مفید است.

Norton Password Manager چهار بخش دارد. اولین مورد در جایی است که ورود به سیستم را به طور عادی نگه می دارد ، اما سه مورد دیگر برای آدرس ها ، کارت های بانکی و یادداشت هایی است که می خواهید آنها را امن کنید. همچنین می توانید برچسب ها را به آنها اختصاص دهید ، بنابراین مرتب سازی یا جستجو در بسیاری از مدخل ها ساده تر است. 

گذرواژه_مدیریت

همچنین یک سازنده گذرواژه نیز وجود دارد که به شما در تنظیم یک رمزعبور قوی برای هر یک از حساب های خود کمک می کند. این کار به طور مشابه با تولیدکننده رمز عبور خود Cloudward.net کار می کند ، جایی که می توانید تعداد کاراکترها را تنظیم کرده و در صورت لزوم ، نمادها ، اعداد یا حروف را خاموش کنید.. 

نورتون سیستم پشتیبان ابری را در اختیار شما قرار می دهد و بسته به نوع خریداری شده ، می توانید بین 2 گیگابایت و 75 گیگابایت از فضای ذخیره آنلاین داشته باشید. نورتون از چندین مرکز داده استفاده می کند و همه موارد را رمزگذاری می کند تا داده های شما را در هنگام تهیه نسخه پشتیبان ابری ایمن نگه دارد.

می توانید چندین “مجموعه پشتیبان” ایجاد کنید که انواع و مکان فایلهای ذخیره شده را تعیین می کند. داشتن کنترل بر اینکه چند بار پشتیبان گیری از آن را روی cloud ذخیره می کند ، به شما امکان می دهد بطور منظم از فایل های مهم پشتیبان تهیه کنید ، بدون اینکه رایانه شما از همه چیز نسخه پشتیبان تهیه کند.

گذرواژه_مدیریت

اگرچه این یک افزودنی خوب برای یک برنامه آنتی ویروس است ، اما گزینه های بهتر ذخیره سازی ابر در دسترس است. مقدار محدود داده در بسته های ارزان تر به این معنی است که می توانید به سرعت روی کلاه ضربه بزنید ، و شاید نتوانید از تمام پرونده های مورد نظر محافظت کنید.   

وب امن Norton

نورتون به نرم افزار افزونه مرورگر پیشنهاد می کند تا در کنار محصولات آنتی ویروس خود قرار بگیرد. گزینه های مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی های مختلفی دارند. علاوه بر برنامه های افزودنی که به شما امکان می دهد برای کنترل کامل والدین ، ​​با محصولاتی مانند Norton Family ادغام شوید ، دو افزونه مرورگر برای امنیت وب وجود دارد.

Safe_Web

این دو با نام “جستجوی ایمن نورتون” و “جستجوی ایمن نورتون” ، می توانند به راحتی اشتباه گرفته شوند. نورتون می تواند به سادگی هر دو را به هم بپیوندد ، و به نظر می رسد با داشتن هر دو موجود ، این کار عمدی است که افراد را به نصب نادرست سوق دهند..

“وب ایمن” با در نظر گرفتن کارهایی که انجام می دهید بصورت آنلاین و متوقف کردن هرگونه تهدید ، محافظت کامل از مرورگر به شما می دهد. برای محافظت از آنتی ویروس ها در یک مرورگر ، این بسیار موثر است. نورتون اجازه نمی دهد بارگیری های مشکوک کامل شود ، و صفحات فیشینگ باعث می شود صفحه هشدار ظاهر شود. هنگامی که از آنتی ویروس دسک تاپ نورتون استفاده می شود ، این امر باعث می شود به صورت آنلاین ایمن شود.

از طرف دیگر ، پسوند “جستجوی ایمن” احساس ناراحتی می کند. به شما همان محافظت از برنامه افزودنی “وب ایمن” می دهد اما با وجود نقص در تغییر موتور جستجوی پیش فرض شما. 

علاوه بر این ، هیچ یک از پسوندها به دیگری ارجاع نمی دهند ، بنابراین راحت می توان بین این دو اشتباه کرد. ما فکر می کنیم داشتن تنها یک پسوند با گزینه ای برای تغییر موتور جستجو گزینه ای بهتر خواهد بود. 

ویژگی های نورتون 360

Norton 360 ویژگی های اضافی برای محافظت از داده های شما در برابر تهدیدات مختلف ارائه می دهد. این شامل فضای اضافی پشتیبان گیری از ابر ، امنیت تلفن هوشمند و محافظت از وب کم است. نورتون همچنین در قالب سیستم نظارت بر وب تاریک به محافظت در برابر کلاهبرداری هویت کمک می کند.

به نظر می رسد این مانیتور وب تاریک ببیند که آیا اطلاعات شما در وب تاریک وجود دارد یا خیر. این یک شکل اساسی از امنیت است ، اما LifeLock با ویژگی های کامل همراه با برخی نسخه های Norton 360 همراه است. ما یک جمع آوری از بهترین محافظت در برابر سرقت هویت برای شما ایمن آنلاین داریم..

Norton 360 Deluxe همچنین شامل کنترل والدین از طریق خانواده نورتون است. دارنده حساب می تواند آنچه را که هر دستگاه می تواند انجام دهد و مدت زمان فعال بودن هر دستگاه را کنترل کند. جزئیات در خانواده Norton نمایش داده می شود ، مانند مدت زمان صرف شده در رسانه های اجتماعی ، اما به حساب کاربری دسترسی نمی دهد. 

Parental_Controls

Norton 360 Deluxe همچنین شامل هشدارهای ایمیل است ، بنابراین وقتی کودک به وب سایتی که توسط والدین مسدود شده است دسترسی پیدا می کند ، می توانید ببینید که به چه سایتی دستگاه سعی کرده است به آن دسترسی پیدا کند. کاربر همچنین می تواند هنگام مراجعه به سایت مسدود شده ، پیامی برای درخواست دسترسی ارسال کند. 

حتی اگر Norton 360 Deluxe دارید ، هنوز گزینه ای برای استفاده از کنترل والدین در مک وجود ندارد. این بدان معناست که فقط رایانه های شخصی و دستگاه های تلفن همراه از طریق سیستم کنترل والدین نورتون قابل کنترل و محدود هستند ، بنابراین باید در نظر بگیرید که آیا اینها ویژگی های اساسی برای شما هستند. 

علاوه بر این ، Secure VPN Norton در بسته اصلی استاندارد Norton 360 Standard گنجانده شده است ، اما برنامه های گرانتر می توانند کاربران همزمان بیشتری داشته باشند.

این یک VPN نسبتاً خوب با همه محدودیت هاست. این نرم افزار VPN سریع و آسان است ، اما این به قیمت گزینه های کمتر و برخی نگرانی های امنیتی ارائه می شود. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی NPON Secure VPN ما یا تفکیک بهترین VPN های موجود را بخوانید.

بررسی اجمالی ویژگی های امنیتی نورتون

آرم امنیتی نورتونus.norton.com

از 167 $ ماه برنامه ها شروع می شود

امکانات

مدیر رمز عبور

خردکننده پرونده

پشتیبانی از چند سیستم عامل

کنترل والدین

پاکسازی دیسک

VPN

پروفایل ها

حفاظت

محافظت از باج افزار

محافظت از وب کم

نظارت در زمان واقعی

مرورگر ایمن

محافظت از بارگیری

محافظت از فیشینگ

دیواره آتش

سیستم عامل

پنجره ها

سیستم عامل مکینتاش

لینوکس

اندروید

iOS

قابلیت استفاده

رابط کاربر رابط کاربری

برنامه تلفن همراه

برنامه افزودنی مرورگر

پشتیبانی

مرکز کمک

انجمن

چت زنده

تلفن

پست الکترونیک

پشتیبانی 24/7

آموزش تصویری

متفرقه

برنامه رایگان

قیمت گذاری

نورتون از نظر منطقی دارای قیمت مناسب برای نرم افزارهای ضد ویروس است ، اگرچه هزینه برای هر بسته با تمدید آن افزایش می یابد و آن را به یکی از گزینه های گران قیمت در بازار تبدیل می کند. ساختار قیمت گذاری در صفحه محصولات ، ویژگی های به دست آمده در هر سطح را نشان می دهد. همچنین راهنمایی وجود دارد که معادل آن در سیستم قدیمی چیست. 

Legacy_guide

Norton AntiVirus Plus کمی ارزان تر از سایر نرم افزارهای مشابه مانند Trend Micro Antivirus است. با این وجود ، محافظت از بدافزار فقط برای یک رایانه که دارای ویژگی های محدودی است ، مانند نسخه پشتیبان ابری ، بدین معنی است که این گزینه توسط برخی از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس رایگان موجود در بازار قابل ضرب و شتم است..

با نگاهی به گزینه های پیشرفته تر نورتون 360 ، به نظر می رسد Norton 360 Deluxe برای اکثر مردم بهترین ارزش است. با دستگاه های اضافی ، می توانید از بسیاری از رایانه ها و تلفن های خانواده خود محافظت کنید. این بدان معناست که می توانید از افزودن کنترل والدین برای انتخاب کارهایی که هر دستگاه می تواند انجام دهد استفاده کنید.

Norton 360 Deluxe همچنین ظرفیت ذخیره سازی ابر را تا 50 گیگابایت افزایش می دهد ، که بسیار مفید تر از 10 گیگابایت ارائه شده توسط Norton 360 Standard است. تعداد کمی از آنتی ویروس ها حافظه ابری را ارائه می دهند ، اما اگر این اولویت باشد ، اگر نورتون را انتخاب نکردید ، باید به برخی از محصولات ذخیره سازی ابر برای راه حل های قوی تر نگاه کنید..

انتهای گران تر شامل محافظت از LifeLock است. در کنار محافظت در برابر سرقت هویت ، نورتون 360 به اندازه کافی اطمینان دارد که 25000 دلار بازپرداخت وجوه به سرقت رفته 25000 دلار بازپرداخت وجه خود را تأمین کند ، تا مبلغ 1000،000 دلار برای وکلا و کارشناسان بپردازید ، اگر قربانی سرقت هویت شوید.

اگر تصمیم گرفتید که نورتون آن چیزی را که می خواهید نیستید ، تمام برنامه های نورتون شامل 60 روز ضمانت برگشت پول است. اگرچه این امر عدم وجود آزمایش رایگان است ، اما عدم وجود نسخه رایگان برای بعضی ها مشکل ایجاد می کند. کسانی که می خواهند یک جایگزین رایگان باشند ، ممکن است نرم افزاری مانند Avast Pro را ترجیح دهند.

کاربرپسندی

در بالای صفحه اصلی نورتون یک منوی کشویی با همه محصولات موجود قرار دارد. پس از عضویت در یکی از برنامه ها ، گزینه بارگیری نصاب را دریافت می کنید. این تقریباً همه چیز را به خودی خود برای نصب نورتون انجام می دهد و فقط از ما خواسته شد كه یك نرم افزار آنتی ویروس را كه هنوز در رایانه بود حذف كنیم. این امر به این دلیل است که آنتی ویروس های مختلف می توانند با یکدیگر تداخل کنند.

اولین چیزی که بعد از بارگیری نشان داده شده است ، پنجره “نورتون من” است. این دسترسی خوبی را برای تنظیم فضای ذخیره سازی ابری ، مدیر رمز عبور و گزینه های اسکن فراهم می کند. همچنین می توانید برای تنظیم لانچر کلاسیک در هنگام راه اندازی ، آن را تنظیم کنید. این پنجره باعث می شود تنظیمات و ویژگی های مبهم تر مانند پاکسازی دیسک در دسترس تر باشد.

روی سطح محصولات نورتون دارای رابط کاربری پاک و کاربردی آسان است. این برای اسکن های منظم یا برای اجرای نسخه پشتیبان از پیش تنظیم شده فوق العاده است. با این حال ، وقتی به فهرست منو تنظیمات می پردازید ، همه چیز از این وضوح متوقف می شود. 

نورتون دارای لیست تنظیماتی است که درک آن در یک نگاه دشوار است. برخی از تنظیمات برای روشن یا خاموش کردن ویژگی ها تحت عنوان هایی با کلیدهای مختلف قرار دارند ، اما سایر تنظیمات دارای صفحه “پیکربندی” هستند که یک پنجره جداگانه با گزینه ها باز می کند. اگر نمی دانید که یک تنظیم خاص را پیدا کنید ، این ممکن است باعث ایجاد صفحه به هم ریخته شود.

گزینه های اسکن

نورتون سه نوع اسکن را ارائه می دهد. در صفحهای که می توانید انتخاب کنید کدام اسکن را اجرا کنید ، گزینه های دیگر در دسترس هستند که ممکن است مفید باشد. به عنوان مثال ، “بینش نورتون” پرونده های شما را جستجو می کند و تصمیم می گیرد که احتمال بروز بدافزارها چقدر است. این می تواند به شما نشان دهد که چه برنامه هایی را نورتون به عنوان ریسک بالا می شناسند. 

Scan_Options

اولین مورد “اسکن سریع” است ، همان چیزی که نورتون هنگام درخواست جستجوی بدافزار به طور پیش فرض به آن می پردازد. این تنها هفت دقیقه طول کشید و 10 هزار و 337 مورد را اسکن کرد و این امکان وجود دارد که تهدیداتی را در مکانهایی پیدا کند که بدافزارها اغلب پنهان می شوند ، بدون اینکه سرعت کامپیوتر را کاهش دهند..

گزینه بعدی “اسکن کامل” است. این نزدیک به پنج ساعت طول کشید و 2،923،832 مورد را اسکن کرد. به نظر می رسد نورتون تمام پرونده های موجود در رایانه را بررسی می کند. این بدان معناست که اجرای اسکن باید تهدیدهای پنهان را پیدا کند.

گزینه اسکن نهایی “اسکن سفارشی” است. با انتخاب پوشه ها یا پرونده های خاص برای اجرای اسکن ها ، می توانید برنامه های مشکوک را بررسی کنید. با این حال ، شما نمی توانید فایل ها را بکشید و رها کنید ، بنابراین باید از طریق مرورگر فایل بروید و آنچه را اسکن می کنید انتخاب کنید. 

Custom_Scan

اجرای یک اسکن سفارشی راهی سریع برای بررسی منظم یک انتخاب کوچک از پوشه ها است. با این وجود ، تنظیم آن مدتی طول می کشد ، بنابراین اسکن های یک بار به عنوان اسکن سریع بهتر هستند.

هنگامی که یک اسکن در حال اجراست ، گزینه ای در زیر نوار پیشرفت وجود دارد که پس از اتمام اسکن ، رایانه را خاموش کنید. شما همچنین می توانید کامپیوتر بخوابید یا خواب زمستانی کامپیوتر را تجربه کنید ، که خوب است.

حفاظت

Norton ممکن است مجموعه ای از ویژگی ها و نمایشگر مناسبی داشته باشد ، اما آنچه اهمیت دارد این است که آنتی ویروس Norton می تواند از رایانه شما محافظت کند. برای تست امنیت آنتی ویروس ، ما از ترکیبی از آزمایشگاه ها و آزمایش عملی استفاده می کنیم.

AV-Test دریافت که نورتن در نوامبر و دسامبر سال 2019 همه تهدیدات را بدون هیچ گونه مثبت کاذب مسدود کرده است. با نیاز به قدرت پردازش کمتر از حد متوسط ​​، AV-Test به محافظت ، عملکرد و قابلیت استفاده به نورتون 6/6 داد.. 

بعدی AV-Comparatives بود. تست های ژوئیه تا اکتبر سال 2019 در دنیای واقعی نتیجه سه ستاره را برای نورتون به وجود آورد ، هرچند که به دلیل بالاتر بودن نرخ نادرست مثبت نورتون توسط سایر برنامه ها از جمله Avira پیشی گرفت..

سرانجام ، ما MRG Effitas را بررسی کردیم ، که آخرین بار نورتون را در سال 2018 آزمایش کرد. این آزمایش نشان داد که هیچ بدافزار نمی تواند از محافظت نورتون عبور کند. به همین ترتیب ، نورتون یک امتیاز سطح یک ، بهترین امتیاز MRG Effitas کسب کرد.

به طور کلی ، آزمایشگاه های آزمایشگاهی نشان می دهد که نورتون می تواند با اطمینان دستگاه ها را از آخرین تهدیدات محافظت کند ، بنابراین شما نباید نگران امنیت ارائه شده توسط این آنتی ویروس باشید. پرونده های آزمایش دستی که ما استفاده کردیم ، همچنین قدرت محافظت از بدافزار نورتون را تأیید کرد.

تست دستی

ابتدا وب سایت WICAR را بررسی کردیم ، که شامل 13 پیوند به صفحه هایی است که نرم افزار آنتی ویروس باید به عنوان بدافزار مسدود شود. قبل از اینکه حمایت های Google Chrome متوقف شود دسترسی به صفحه ، نورتون همه 13 را شناسایی و آنها را مسدود کرد. این در آنتی ویروس رایج نیست ، بنابراین گواهی بر امنیت ارائه شده توسط نورتون است.

مسدود شده_صفحه

ابزاری دیگر که ما استفاده می کنیم وب سایت AMTSO است. این شش آزمایش دارد که فایلهای مخرب جعلی مانند پرونده EICAR (موسسه اروپایی تحقیقات ضد ویروس رایانه) را بارگیری می کند. نورتون هر 5 پرونده غیر فشرده را مسدود کرد. آزمایشی که 10 فایل فشرده بارگیری کرده بود ، فقط سه پرونده با موفقیت بارگیری داشت که از اکثر آنتی ویروس ها بهتر است.

طبق این تست ها ، نورتون در محافظت از رایانه ها موفق است. اگر نگران آنتی ویروس خود هستید که از دستگاهتان در برابر هر حمله احتمالی محافظت می کنید ، بررسی آنتی ویروس Bitdefender ما ممکن است جایگزین مناسبی را ارائه دهد.

علیرغم داشتن نتایج عالی در محافظت ، به نظر می رسد اگر بسیاری از فرآیندهای دیگر در حال اجرا باشند ، نورتون به طور قابل توجهی سرعت اسکن را کاهش می دهد. به طور مداوم سعی می شد حدود 20 درصد از قدرت پردازش ما را حفظ کند ، اگرچه کامپیوتر از کار بی استفاده است. این نکته را در نظر می گیریم که آیا دستگاه های شما قدیمی هستند یا به طور معمول کند هستند.

وعده حفاظت از ویروس

نورتون به طور مداوم در تست های مختلف در سطح بالایی قرار دارد و “نوید محافظت از ویروس” را ارائه می دهد. اگر کامپیوتر شما به بدافزارهایی که نورتون نمی تواند آن را حذف کند ، این یک ضمانت برگشت پول است.

برای اینکه پول خود را پس بگیرید ، باید اسکن کامل سیستم خود را اجرا کرده و از “پاک کن برق” نورتون برای از بین بردن هر بدافزار استفاده کنید. اگر این کار نمی کند ، به شما توصیه می شود با تیم پشتیبانی صحبت کنید ، که شما را برطرف می کند تا مشکل را برطرف کنید. اگر متخصصان نتوانند دستگاه شما را تعمیر کنند بازپرداخت اشتراک نورتون را دریافت خواهید کرد.

محافظت از آنتی ویروس های نورتون به اندازه کافی خوب است که احتمالاً شما نیازی به بازپرداخت ندارید ، اما در صورت عدم کارکرد محصول ، این شرکت ها اغلب به آنها پیشنهاد نمی شود. این جایگزینی مناسب برای محافظت قابل اعتماد نیست ، اما در مورد محصولی که دستگاه شما را ایمن نگه داشته باشد ، داشتن یک چیز خوب است.

پشتیبانی

نورتون گزینه های پشتیبانی متنوعی دارد. در صورت وجود سایر کانال های پشتیبانی نمی توانند راه حل هایی برای مشکلات شما ارائه دهند ، یک فروم ، یک پایگاه دانش خوب ، یک چت زنده 24/7 و یک سیستم ایمیل وجود دارد..

پایگاه دانش بسیاری از مشکلات رایج ممکن است رخ دهد. راهنماهای مرحله به مرحله برای بیشتر موضوعات و همچنین لیستی از سوالات متداول وجود دارد. یک نوار جستجو در زیر صفحه پشتیبانی وجود دارد ، اما پیدا کردن پاسخ روشنی برای یک مشکل خاص عالی نیست.

برخی از سؤالات مربوط به دانش بنیان آموزش های ویدئویی کمی دارند. تمرکز روی آنها کند و دشوار است ، اما اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند در مورد مسائل پیچیده تری که ممکن است رخ دهد ، کمک کند. 

Answer_With_Video

نورتون همچنین دارای صفحه ای از انجمن است که فعالیت خاصی دارد. در اکثر روزها ، چند مشکل ارسال شده مشاهده می شود ، که انجمن به طور معمول در طول روز برطرف می شود. 

با این حال ، مشکل اصلی در مورد طراحی انجمن است. پیمایش در فروم کاری دشوار است و به نظر منسوخ شده است. اگر نورتون تالار گفتمان را واضح تر و طراحی جدیدتری به آن بخشید ، می تواند منبع خوبی برای حل مشکلات باشد.

اگر پشتیبانی از پایگاه دانش یا انجمن ها به اندازه کافی نباشد ، نورتون یک گفتگوی زنده 24/7 و همچنین یک ایمیل پشتیبانی را انجام می دهد. این می تواند به شما کمک کند تا بیشتر مشکلات را با سرعت کافی راهنمایی کنید ، و پشتیبانی ایمیل می تواند به شما در مواجه با چالش های سخت تر کمک کند.

مسئله کوچک پشتیبانی نورتون عدم وجود خط تلفن است. این می تواند برای افرادی که ترجیح می دهند از طریق تلفن صحبت کنند و نه از طریق صندوق چت ، مشکلی ایجاد کند. اگرچه این یک بخش اساسی در سیستم پشتیبانی نیست ، اما گزینه خوبی برای آن است.

حکم

به طور کلی ، اگر به دنبال یک مجموعه کامل امنیتی برای محافظت از تعداد کمی دستگاه هستید ، نورتون گزینه خوبی است. این به سختی بهترین محصولات موجود است ، اما مبارزه خوبی را انجام می دهد و نرم افزار مناسبی برای برخی از افراد خواهد بود.

بخش های دیگر ، مانند پشتیبانی نورتون ، بسیار فراتر از برخی از رقابت های آن است ، همانطور که می توانید در بررسی IObit Malware Fighter ما بخوانید. با این حال ، این کافی نیست تا به استاندارد طلایی که Bitdefender تعیین می کند برسد.

بزرگترین مشکل بسیاری از محصولات نورتون مسئله وضوح است. پیدا کردن گزینه های مبهم می تواند دشوار باشد ، که بعضی اوقات در پشت چندین ویندوز از ویژگی های نامربوط پنهان می شوند. این امر به ویژگی هایی مانند پسوند مرورگر ادامه می یابد ، جایی که اختلافات بین گزینه های مختلف مشخص نیست.

نورتون حتی درباره اینکه به چه ویژگی هایی دسترسی دارید دسترسی پیدا نمی کند ، حتی این را نشان می دهد که ما هنوز در Norton AntiVirus Plus اصلی کنترل والدین داشتیم. این موارد باید نشانه هایی در کنار آنها باشد تا نشان دهد چه بسته ای را برای باز کردن قفل آنها نیاز دارید.

اگر آنچه ما در اینجا نوشتیم باعث می شود که فکر کنید نورتون کالای مناسبی برای شماست ، ممکن است ارزش پرداخت با ضمانت 60 روزه برگشت پول آن را داشته باشد. با این حال ، اگر می خواهید برخی از گزینه های دیگر موجود را ارزیابی کنید ، نگاهی به مقالات آنتی ویروس ما بیندازید.

نظر شما در مورد امنیت نورتون چیست؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map