بهترین آنتی ویروس برای Mac 2020: Abjuration for Apple

دریافت آنتی ویروس یک گام مهم در جهت ایمن سازی رایانه شما است. با این حال ، احساس می شود که کاربران اپل در سرما مانده اند. با وجود بیشتر بدافزارهایی که ویندوز را هدف قرار می دهند ، Mac به نظر می رسد که نسخه های فرعی از نرم افزار مستقر یا بدتر ، گزینه های اختصاصی متوسط ​​را ارائه می دهد.

در این راهنمای بهترین آنتی ویروس برای Mac ، ما چند گزینه خوب موجود را مرور خواهیم کرد. در حالی که اکثر آنها بخشی از یک برنامه چند دستگاهه هستند ، آنها هنوز هم از محافظت عالی و لیستی از ویژگی ها برای بوت شدن استفاده می کنند.

ما می خواهیم به نحوه انتخاب خود بپردازیم ، نتایج آزمایشگاه را تجزیه و تحلیل کنیم و دلایل دیگری را که دوست داریم هرکدام به شما ارائه دهیم. اگر یک خواننده مرتب از راهنماهای ما هستید ، جای تعجب نیست که ما ابتدا به Bitdefender امتیاز دادیم ، اما اگر می خواهید گزینه های دیگری را انتخاب کنید ، حتماً چهار انتخاب دیگر را مطالعه کنید. ما همچنین برای محافظت بیشتر توصیه می کنیم مقاله خود را در مورد بهترین VPN برای مک بخوانید.

بهترین آنتی ویروس برای Mac 2020

چه چیزی آنتی ویروس را برای مک بهترین می کند?

طبق گفته Net Marketshare ، 88.13 درصد از تمام دسک تاپ ها از ویندوز استفاده می کنند و به همین دلیل بیشتر بدافزارها برای حمله به آن نوشته شده اند. گفته می شود ، macOS 9.27 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است ، که چندان ناچیز نیست. فقط مجموعه تهدیدهای متفاوتی برای کاربران اپل وجود دارد.

آنتی ویروس ها به صورت متفاوتی بر روی macOS ساختار یافته اند زیرا به دنبال بد افزارهای مختلفی هستند که به روش های مختلفی رفتار می کنند. به آسانی بازنویسی نرم افزار برای اجرای سیستم عامل ساده نیست. این بدان معناست که برخی از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس برای macOS در دسترس نیست ، یا بدتر اینکه ، هیچ خوب نیست.

نگرانی اصلی ما این است که آنتی ویروس Mac قادر به ایستادن در لیست تهدیدات محصولات اپل نیست. در حالی که همان روش های جرایم سایبری اعمال می شوند ، برنامه ها ممکن است متفاوت باشند. برای یافتن ایمن ترین گزینه های macOS در بازار با سه آزمایشگاه مستقل مشورت کردیم.

محافظت در برابر تهدیدهای شناخته شده مهم اما ساده است. ما همچنین به محافظت در زمان واقعی هر آنتی ویروس ، و همچنین نحوه عملکرد آن با بدافزارهای صفر روز ، که حملات انجام شده در همان روز است که یک سوء استفاده شناخته می شود ، پرداختیم..

امنیت اولویت اول ما است ، اما زمینه های مهم دیگری نیز وجود دارد. ما به کارایی هر برنامه ، از جمله حالت ها و تنظیمات اسکن آنها ، نگاه کردیم تا ببینیم چقدر خوب آنها را با قدرت متعادل می کنند.

از آنجا که آنتی ویروس ها تکامل یافته اند ، آنها ویژگی های بیشتری را اضافه کرده اند ، بنابراین ما همچنین بررسی کردیم که با هر بسته امنیتی چه چیز دیگری ارائه شده است. این موارد شامل مواردی مانند محافظت از وب کم ، که اولین توصیه در راهنمای ما در مورد چگونگی ایمن سازی وب کم است.

به همان اندازه آنتی ویروس برای macOS وجود ندارد که برای ویندوز وجود دارد ، بنابراین قیمت یک عامل بزرگ نیست. ما آن را در نظر گرفتیم ، اما نه به قیمت ویژگی ها یا به ویژه امنیت. اگر یک برنامه رایگان وجود داشته باشد ، این یک امتیاز اضافی است ، اما فقط در صورت رضایت از آنتی ویروس سایر معیارهای ما.

اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ، اگر به دنبال پس انداز هستید ، از راهنمای ما برای بهترین آنتی ویروس رایگان بررسی کنید.

1. بهترین آنتی ویروس برای Mac: Bitdefender

Bitdefender برخی از بهترین امتیازات محافظت برای مکینتاش را دارد. AV-Test در تجزیه و تحلیل ژوئن 2018 به آن نمره عالی داد. این 100 درصد در برابر 507 نمونه بدافزار کشف شده در چهار هفته منتهی به آزمایش مؤثر بود.

میانگین صنعت در آن زمان 95.5 درصد ترسناک بود.

Bitdefender-Mac

عملکرد Bitdefender نیز عالی است. AV-Test دریافت که در حالی که بارگیری برنامه ها و کپی کردن فایل ها ، حداکثر 1 درصد دستگاه را کند می کند. میانگین صنعت 12 درصد برای بارگیری ها و 16 درصد برای کپی کردن پرونده ها است.

AV-Comparatives نتایج مشابهی یافتند. از 310 نمونه ، Bitdefender 100 درصد مؤثر بود. آزمایشگاه شماره ای برای عملکرد macOS ندارد ، اما Bitdefender در آوریل 2018 یک رتبه پیشرفته + بالاترین سطح ممکن را در ویندوز دریافت کرد.

آزمایشگاه سوم که ما به آن اشاره می کنیم ، MRG Effitas ، نتایج Mac ندارد ، اما به Bitdefender یک سطح 1 در تجزیه و تحلیل طیف کامل Q1 خود اعطا کرد ، به این معنی که 100 درصد تهدیدات را مسدود کرده است.

این آزمایشات در ویندوز 10 انجام شد ، بنابراین هیچ نتیجه ای برای مقایسه وجود ندارد. با این وجود ، با توجه به نتایج AV-Test و AV-Comparatives ، به احتمال زیاد نوع Apple Bitdefender عملکرد خوبی داشته باشد.

دلایل دیگری که ما Bitdefender را دوست داریم

Bitdefender نمرات بسیار خوبی برای محافظت دارد ، اما خیلی بیشتر از اینها هم می خواهد. رابط کاربری گرچه کمی متفاوت از نسخه ویندوز است اما بسیار عالی است. می توانید وضعیت سیستم فعلی خود را مشاهده کنید ، محافظت از وب را فعال کرده و سریع ، اسکن های سیستم یا سفارشی را اجرا کنید.

همچنین دارای یک بخش کوچک برای Autopilot است ، که سیستم توصیه امنیتی امنیتی Bitdefender است. این امکان را به شما می دهد تا در مورد آسیب پذیری های دستگاه شما و مراحلی را که می توانید برای برطرف کردن آنها بردارید مطلع شوید.

صفحه اصلی Bitdefender

همچنین محافظت از باج افزار به شکل فایلهای ایمن وجود دارد. این ویژگی بر پرونده ها و پوشه هایی که مشخص کرده اید نظارت می کند و تغییرات در آنها را مسدود می کند. اگر با این بدافزار تند و زننده ناآشنا هستید ، راهنمای ما در مورد باج افزار را بخوانید.

Bitdefender دائما در رده های بالای محافظت ، قابلیت استفاده و ویژگی ها قرار دارد. این برنامه ارزان قیمت است ، با این برنامه سه دستگاه حدود 50 دلار در سال است. همچنین می توانید از Total Security ، یک برنامه چند دستگاهه استفاده کنید که حداکثر 10 دستگاه Windows ، macOS ، iOS یا Android را تضمین می کند.

می توانید در بررسی Bitdefender ما بیشتر بیاموزید یا یک آزمایش 30 روزه رایگان را بارگیری کنید.

2. Trend Micro Antivirus

Trend Micro دارای یک آنتی ویروس برای یک مکینتاش است ، اما با برنامه چند دستگاهه خود ، Maximum Security می درخشد. این نتایج عالی برای محافظت از macOS به دست آورد ، با آنکه AV-Test آن را به عنوان یک امتیاز عالی در محافظت و عملکرد بدست آورد.

Trend-Micro-Mac

این 100 درصد در تست های بدافزار موثرتر از میانگین صنعت 95.5 درصد بود. تعداد عملکردها نیز چشمگیر است ، اما به اندازه Bitdefender نیست. بارگیری برنامه های کاربردی اغلب باعث کاهش سرعت 1 درصدی و کپی کردن پرونده ها باعث کاهش سرعت 3 درصدی شد. با این حال ، نتایج بسیار بهتر از میانگین صنعت بود.

AV-Comparatives همچنین آن را 100 درصد مؤثر دانست. مانند Bitdefender ، هیچ شماره macOS برای کارایی وجود ندارد ، اما نتایج ویندوز مناسب بود. Trend Micro بین دریافت رتبه های استاندارد و پیشرفته از AV-Comparatives فاصله گرفته است. جدیدترین تست به ترند میکرو با کسب یک از سه ستاره برای عملکرد اعطا شد.

MRG Effitas در تجزیه و تحلیل طیف کامل Q2 خود ، به Trend Micro Maximum Security گواهینامه سطح 2 اعطا کرد. این بدان معناست که Trend Micro حداقل 98 درصد تهدیدها را مسدود کرده است. این سرویس در کلیه تست ها به جز مسدود کردن برنامه های بالقوه ناخواسته عملکرد خوبی داشته است.

این آزمایشات بر روی ویندوز انجام شده است ، اما MRG Effitas به طور کلی Maximum Security ، یک طرح چند دستگاهه را ارزیابی کرد.

دلایلی دیگر که ما میکرو Trend را دوست داریم

Trend Micro به عنوان یک محصول Mac مناسب و معقول است و در برابر باج افزارها ، هواپیماربای مرورگر و موارد دیگر برای یک دستگاه macOS محافظت می کند. گفته می شود ، بسته امنیتی Maximum بسیار بهتر است.

با دو برابر قیمت ، می توانید حداکثر 10 دستگاه را با استفاده از Windows ، macOS ، iOS یا Android تضمین کنید. امنیت حداکثر دارای سایر ویژگی ها ، از جمله بهینه ساز سیستم است که به شما در خلاص شدن از شر پرونده های غیرمجاز و یک مدیر رمز عبور کمک می کند. با این حال ، دومی یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما نیست.

Trend Micro دانش پایه

همچنین دارای Trend Micro Pay Guard است که هنگام استفاده از پرداخت آنلاین ، از محافظت بیشتری برخوردار است. Pay Guard ارتباط شما را تماشا می کند و رفتارهای غیر طبیعی را در مرورگر تماشا می کند. اگر چیزی مشکوک باشد ، شما را برای نجات اطلاعات خود از سرقت هویت جدا می کند.

Trend Micro دارای نتایج محافظت چشمگیر است و برنامه macOS تنها از مرورگر و دسک تاپ شما در برابر تهدیدات محافظت می کند. هرچند با افزایش خطر دستگاه های تلفن همراه ، Maximum Security جذاب تر به نظر می رسد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنتی ویروس Trend Micro + ما کسب کنید یا یک آزمایش رایگان را بارگیری کنید.

3. امنیت نورتون

بر خلاف ارائه دهندگان دیگر که محصولی خاص Mac دارند ، نورتون کل ترکیب خود را برای ویندوز یا macOS ارائه می دهد. طرح تک دستگاه بسیار گران قیمت است ، به ویژه با توجه به اینکه می توانید تا حدود 20 دلار از 10 دستگاه دیگر محافظت کنید. این گفته ، مهم نیست که برای کدام برنامه انتخاب کنید ، همان سطح حمایت را خواهید داشت.

بهترین آنتی ویروس برای مک-نورتون

AV-Test به نورتون نمره عالی در حفاظت و عملکرد اعطا کرد. این 100 درصد در برابر 507 نمونه بدافزار macOS استفاده شده ، که در آن زمان متوسط ​​95.5 درصد صنعت است.

در حالی که برای شش امتیاز از شش امتیاز شش امتیاز برای عملکرد داشت ، نورتون چروک های Trend Micro یا Bitdefender را در اختیار ندارد. این دستگاه تست را هنگام بارگیری برنامه های متداول و 1 درصد هنگام کپی کردن فایل ها 5 درصد کاهش می دهد.

AV-Comparatives نتایج macOS برای نورتون ندارد ، اما نتایج ویندوز چشمگیر است. این آزمایش 100 درصد بدافزارها را در طی آزمایش آگوست 2018 مسدود کرد. جدیدترین تست عملکرد ، که در آوریل 2018 انجام شد ، به نورتون امتیاز پیشرفته و دو از سه ستاره ممکن را اعطا کرد.

نتایج ویندوز حاصل از MRG Effitas نیز چشمگیر بود. در طی تجزیه و تحلیل طیف کامل Q2 ، MRG Effitas مجوز سطح 1 را به نورتون اعطا کرد ، به این معنی که این تهدیدات را مسدود کرده است. بسیاری از تهدیدات از طریق نظارت بر رفتار مسدود شده اند ، به این معنی که محافظت نورتون در برابر بدافزارهای صفر باید خوب باشد.

دلایلی دیگر که ما نورتون را دوست داریم

تمام برنامه های نورتون با ضمانت 100 درصد ارائه می شود. این بدان معناست که دستگاه شما از بدافزار بماند. اگر اینطور نشود ، نورتون به شما بازپرداخت می کند. در حالی که این ضمانت همراه با تمام برنامه ها است ، استاندارد ارزان قیمت Norton Security به اندازه سایر گزینه ها جذاب نیست.

این می تواند یک دستگاه واحد را از بدافزار محافظت کند ، اما این همان است. برنامه ایده آل Norton Security Premium است که می تواند حداکثر 10 دستگاه را با استفاده از ویندوز ، macOS ، اندروید یا iOS محافظت کند و دارای 25 گیگابایت حافظه ایمن برای بوت شدن است. این مقایسه با بهترین ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر بسیار زیاد است ، اما این یک چیز است.

نورتون-دانش بنیان

Nuxon Deluxe گرانتر امنیت علاوه بر حفاظت از سرقت هویت LifeLock ، دارای تمامی ویژگی های Premium است. بسته LifeLock حداکثر 1 میلیون دلار شما را بیمه می کند. این نیز گزارش اعتباری شما و وب تاریک را برای علائم سرقت هویت نیز نظارت می کند.

ویژگی های مفید دیگری نیز وجود دارد ، از جمله یک مدیر رمز عبور که به خوبی Dashlane نیست اما کار را به پایان می رساند (بررسی Dashlane ما را بخوانید). می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های موجود در بررسی امنیت Norton ما کسب کنید یا یک آزمایش رایگان Norton Security Premium را بارگیری کنید.

4- آنتی ویروس کسپرسکی

کسپرسکی در راهنمای ما به ایمن ترین نرم افزار آنتی ویروس جایگاهی را به دست آورد. این دارای مارک های عالی از آزمایشگاه های مورد نظر ما و یک مجموعه ویژگی خوب برای بوت شدن است. برخلاف سایر ارائه دهندگان ، این برنامه همچنین دارای یک برنامه جذاب تک مک است ، اگرچه برنامه های چند دستگاه ممکن است ارزش بیشتری را ارائه دهند.

بهترین آنتی ویروس برای mac-kaspersky

این شش از شش امتیاز برای محافظت در برابر AV-Test بدست آورد و کل 507 نمونه استفاده شده را مسدود کرد. با این حال این عملکرد را کسب نکرد. کسپرسکی به دلیل نتایج متوسط ​​در آزمون کپی پرونده ، نیم امتیاز از دست داد.

این دستگاه تست را بارگیری کرد و در حالی که بارها برنامه های کاربردی استفاده می کرد ، دو درصد کاهش یافت ، به اندازه سه گزینه قبلی ما خوب نیست ، اما هنوز هم بهتر از میانگین 12 درصد صنعت است. این کار در مقایسه با میانگین صنعت در کپی کردن پرونده بدتر عمل کرد ، اما دستگاه را 19 درصد کند کرد.

AV-Comparatives در آزمایش ژوئیه 2018 آن را تصویب کرد. کسپرسکی 100 درصد از 310 نمونه استفاده شده را مسدود کرد. نتایج عملکرد ویندوز نیز عالی بود. کسپرسکی در آوریل 2018 رتبه + پیشرفته + را بدست آورد که از اکتبر 2014 همچنان حفظ کرده است.

همچنین یکی از تنها سه آنتی ویروس برای به دست آوردن مجوز سطح 1 در تجزیه و تحلیل طیف کامل Q1 و Q2 از MRG Effitas بود. مانند نورتون ، بسیاری از نمونه ها با نظارت بر رفتار مسدود شده اند ، به این معنی که محافظت از بدافزارهای صفر باید خوب باشد.

دلایل دیگر ما کسپرسکی را دوست داریم

ما ویژگی ها و قیمت گذاری های کسپرسکی را بسیار دوست داریم ، اما نگرانی هایی درباره حفظ حریم خصوصی داریم که ما را از توصیه صریح آن باز می دارد. با این وجود ، به عنوان یک آنتی ویروس از ویژگی های متراکم با قیمت مناسب ، سخت نیست که آن را در نظر بگیرید.

این برنامه با Safe Money ، یک مدیر رمز عبور ، یک VPN و موارد دیگر همراه است. Safe Money یک روش بانکی ایمن است که اتصال شما به پورتال پرداخت را از سایر اتصالات شبکه جدا می کند. حتی اگر بدافزار دارید که می تواند ارتباط عادی شما را متوقف کند ، Safe Money شما را از آن محافظت می کند.

VPN هرچند چشمگیر نیست. این توسط Hotspot Shield ارائه می شود ، ارائه دهنده ای که ما در بررسی Hotspot Shield ما با آن مهربانانه برخورد نکردیم ، و شما به روزانه 200 مگابایت محدود نمی کنید مگر اینکه ارتقا دهید.

کسپرسکی-امن-پول

ایده بهتر است که از یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN ما ، مانند ExpressVPN استفاده کنید (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

مدیر رمز عبور بسیار عالی است ، همانطور که می توانید در بررسی مدیر رمز عبور Kaspersky ما بخوانید.

برای محافظت از یک مک و محافظت در برابر دستگاههای دارای امنیت کامل ، کسپرسکی یک انتخاب عالی است. می توانید در بررسی ضد ویروس Kaspersky اطلاعات بیشتری کسب کنید یا یک آزمایش رایگان را بارگیری کنید تا ببینید که چگونه آن را دوست دارید.

5- Intego VirusBarrier

Intego یک آنتی ویروس اختصاصی Mac است که دارای علائم بالایی برای محافظت است. در حالی که این برنامه مختص Mac ها است ، در برابر نرم افزارهای مخرب MacOS ، OS X و Windows محافظت می کند. همچنین دارای محافظت در برابر تهدیدهای شبکه و فیشینگ است.

Intego-Mac
© Cloudward.net

AV-Test به آن نمره عالی در زمینه حفاظت و عملکرد اعطا کرد. این 100 درصد مؤثر ، 4.5 درصد بهتر از میانگین صنعت بود ، در مقابل 507 نمونه بدافزار آزمایشگاهی که در آزمایش ژوئن 2018 مورد استفاده قرار گرفت.

شماره عملکرد تقریباً به اندازه Bitdefender بود. این دستگاه تست را هنگام بارگیری برنامه های متداول و 3 درصد هنگام کپی کردن فایل ها ، 1 درصد کاهش می دهد. این حداقل ، سرعت 10 درصد سریعتر از میانگین صنعت را حفظ کرد.

AV-Comparatives متوجه شد که این آزمایش 100 درصد تشخیص بدافزارها را در طی آزمایش ژوئیه 2018 خود مسدود کرده است. از آنجا که Intego منحصر به فرد مکینتاش است ، هیچ شماره عملکرد Windows برای ارجاع وجود ندارد.

MRG Effitas هیچ نتیجه ای برای Intego ندارد.

دلایل دیگری که ما علاقه مندیم

Intego می تواند یک تا پنج مک را از بدافزار محافظت کند. بسته برتر ممتاز مک Premium نیز از نظر قیمت مناسب است. شما می توانید پنج دستگاه را با قیمت تقریبی 100 دلار در سال محافظت کنید که با توجه به مجموعه ای از ویژگی های گنجانده شده ، نرخ مناسبی است.

ویژگی اصلی VirusBarrier است که در زمان واقعی شما را از بدافزار محافظت می کند. Intego همچنین شامل NetBarrier و ContentBarrier است. اولی یک فایروال است که اتصالات شبکه را رصد می کند و دومی کنترل والدین را به شما می دهد تا کودکان را آنلاین نگه دارید.

Intego-homepage-2018
© Cloudward.net

با این حال ، ویژگی مورد علاقه ما ماشین لباسشویی ، پاک کننده نرم افزار Mac است که دستگاه شما را برای پرونده های اضافی یا غیر ضروری اسکن می کند و آنها را حذف می کند. این شامل مواردی مانند انبارهایی است که دیگر نیازی به فایلهای زبانی نیستند.

در حالی که Intego از ماشینهای ویندوز محافظت نمی کند ، می توانید هنگام بررسی ، از ویندوز محافظت کنید. شرکای Intego با Panda Security برای محافظت در برابر ویندوز ، ارائه دهنده مناسبی که متاسفانه به دلیل عملکرد ضعیف ، درخشش خود را از دست می دهند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی امنیت پاندا کسب کنید.

افکار نهایی

کاربران مک کار سختی را برای پیدا کردن یک آنتی ویروس جامد دارند. در بیشتر موارد ، احساس می شود نسخه های macOS پس از اتمام است. پنج انتخاب ما همگی از آزمایشگاههای مستقل نمرات بالایی دریافت کرده اند و همچنین لیست خوبی از ویژگی های آن وجود دارد.

به جز کسپرسکی ، برنامه های تک مک احساس لاغری می کنند. خوشبختانه ، Bitdefender ، Norton و Trend Micro برنامه های چند دستگاهی را ارائه می دهند که دسک تاپ و موبایل شما را ایمن می کند.

هواداران اختصاصی اپل می خواهند مقاله ما را در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای Mac و همچنین بهترین نسخه پشتیبان تهیه Mac بررسی کنند.

از چه آنتی ویروس Mac استفاده می کنید؟ در کامنت ها به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me