Bitdefender vs Kaspersky: انتخاب بهترین آنتی ویروس برای سال 2020

Bitdefender و Kaspersky از بهترین نرم افزارهای ضد ویروس موجود در بازار هستند. هر دو دارای علائم عالی در زمینه محافظت هستند ، مجموعه ای از ویژگی ها و برنامه هایی که از چندین دستگاه پشتیبانی می کنند. آنها ، اما در بعضی از مناطق متفاوت هستند ، مانند کاربرپسندی و پشتیبانی.


در این مقایسه Bitdefender vs Kaspersky ، ما می خواهیم ببینیم که چگونه آنتی ویروس ها در پنج دور به هم می ریزند. اگرچه این دو ویژگی و قیمت مشابهی دارند ، اما تفاوت های ظریف وجود دارد که باید هر دور را جالب جلوه دهد.

این مقایسه ، نمای کلی از نرم افزار آنتی ویروس را ارائه می دهد ، بنابراین ما می خواهیم برای جزییات کامل در مورد هر سرویس ، بررسی Bitdefender و بررسی آنتی ویروس Kaspersky را مطالعه کنید..

راه اندازی یک مبارزه: Bitdefender vs Kaspersky

Bitdefender و Kaspersky از بهترین برای محافظت از آنتی ویروس ها هستند. آنها به ترتیب اول و سوم را در راهنمای ما برای ایمن ترین نرم افزار آنتی ویروس گرفتند ، بنابراین در صورت ایمن ماندن نگرانی شما این یا کافی است..

به گفته این ، آنها در مناطق دیگر مانند پشتیبانی و دوستی کاربر متفاوت هستند. ما می خواهیم Bitdefender و Kaspersky را در پنج دور مقایسه کنیم ، مطابق با معیارهای تعیین شده در بهترین راهنمای نرم افزار ضد ویروس ما.

دو نرم افزار آنتی ویروس با ویژگی های ، قیمت گذاری ، کاربرپردازی ، محافظت و پشتیبانی با یکدیگر رقابت می کنند. ما می خواهیم در مورد هر دور آنتی ویروس ها را به شما ارائه دهیم ، درباره نحوه مقایسه و اعلام برنده توضیحاتی ارائه دهیم. هرکسی که سه یا چند دور بیشتر داشته باشد ، برنده کلی خواهد بود.

همانطور که با مقایسه Dashlane vs 1Password ، که دو تا از بهترین مدیران رمز عبور را در برابر یکدیگر قرار می دهد ، در ارزیابی ما انعطاف پذیری وجود دارد. مطمئن شوید که برای تفکر منطق ، افکار خود را در انتهای هر دور بخوانید. بعضی از دورها ، مانند کاربرپسندی ، بیشتر ترجیح شخصی دارند.

1

امکانات

آنتی ویروس ها از اسکن دستگاه اصلی گرفته تا سوئیت های امنیتی کامل تکامل یافته اند. ما ابتدا می خواهیم جدیدترین نسخه های Bitdefender و Kaspersky را بررسی کنیم و ارزیابی کنیم که چه ابزار جدیدی را برای حفظ امنیت شما اضافه کرده اند.

Bitdefender

برنامه های ارزان قیمت Bitdefender از ویژگی های قابل توجهی برخوردار است ، اما بسته های چند دستگاهی که ارائه می دهد پر از آنهاست. ما ویژگی های سرویس را به خصوص در برنامه های سطح بالا بسیار دوست داریم ، اما توزیع آنها مطلوب را می گذارد.

آنتی ویروس Bitdefender یک مجموعه کامل محافظت از جمله محافظت در برابر باج افزار ، سوء استفاده از وب کم ، فیشینگ و بارگیری های خطرناک اینترنت را در اختیار شما قرار می دهد. Bitdefender همچنین شامل SafePay ، یک مرورگر مطمئن برای معاملات آنلاین و نظارت بر بانکی است.

SafePay یک نسخه جداگانه از دسک تاپ شماست. تمام اتصالات شبکه دیگر را از اتصال تراکنش شما جدا می کند. هرچند که به طور قابل توجهی کندتر از Chrome نیست ، برای مرور معمولی نیست. خوشبختانه ، Bitdefender هنگام فرود آمدن در پورتال پرداخت آنلاین ، به شما اعلان می فرستد و به شما می گوید که آن را در SafePay باز کنید.

همه برنامه ها با Bitdefender Wallet نیز همراه است ، که یک مدیر رمز عبور است که هویت ها ، رمزهای عبور و اطلاعات بانکی را ذخیره می کند. همچنین می تواند داده هایی را از Chrome ، Firefox و Internet Explorer وارد کند. Wallet یک مدیر رمز عبور مناسب و معقول است ، و به عنوان یک شمول رایگان ، ما نمی توانیم شکایت کنیم. این در سطح Dashlane نیست ، (بررسی داشلین ما را بخوانید).

کیف پول Bitdefender

همچنین نسخه محدودی از Bitdefender VPN را دریافت می کنید. این کار به شما 200 مگابایت در روز می دهد تا از آن استفاده کنید در شبکه خصوصی مجازی ، کافی برای خطرات WiFi عمومی ، از جمله بدافزار و باج افزار. می توانید به یک برنامه کامل ارتقا دهید ، اما ما به جای آن از یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN استفاده می کنیم. ExpressVPN انتخاب برتر ما است (بررسی ExpressVPN ما را بخوانید).

ویژگی مورد علاقه ما – شخصی که دوباره در سه دور با آن لمس خواهیم کرد – پروفایل های محافظ است. می توانید آنتی ویروس Bitdefender را تنظیم کنید تا بر اساس کارهایی که انجام می دهید ، سطح مختلف امنیت اینترنت را ارائه دهید. به عنوان مثال ، یک نمایه کاری ، محافظت از فیشینگ را افزایش می دهد. پروفایل ها اختیاری هستند ، بنابراین اگر نمی خواهید ، لازم نیست در برخی مناطق محافظت کنید.

ما ویژگی های Bitdefender را بسیار دوست داریم. هر چند آنها به طرز عجیبی توزیع می شوند. بعنوان مثال ، ارزان ترین برنامه Bitdefender Antivirus Plus ، یک فایروال اساسی را شامل نمی شود بلکه دارای SafePay و Wallet است. فقط ویندوز است و دیوار آتش داخلی ویندوز به خوبی کار می کند ، اما سایر آنتی ویروس ها حتی با برنامه های ارزان قیمت ، فایروال های پیشرفته تری را ارائه می دهند.

کسپرسکی

کسپرسکی مجموعه ای از ویژگی های مشابه Bitdefender را دارد ، اما برخی از آنها مانند مرورگر بانکی امن آنلاین را برای برنامه های گرانتر ذخیره می کند. ارزان ترین برنامه ، آنتی ویروس ، تنها مجموعه محافظتی اولیه را دارد ، بنابراین برای بهره گیری از ویژگی های کسپرسکی باید به امنیت اینترنتی کسپرسکی یا بالاتر ارتقا دهید..

Safe Money مانند مرورگر SafePay یک مرورگر بانکی مطمئن است. هنگامی که یک درگاه پرداخت را باز می کنید ، کسپرسکی از شما می خواهد که آن را در Safe Money باز کنید. مانند Bitdefender ، تمام اتصالات شبکه دیگر را جدا می کند تا معامله شما بی خطر باشد.

با وجود این ، برخلاف SafePay ، Safe Money یک میز کار جداگانه نیست. می دانید که با یک هاله درخشان سبز در اطراف پنجره در مرورگر ایمن هستید.

کسپرسکی-امن-پول

کسپرسکی نسخه محدودی از اتصال امن VPN خود را نیز ارائه می دهد. مانند Bitdefender ، شما روزانه 200 مگابایت برای بازی با آنها دریافت می کنید. VPN از Hotspot Shield مجهز است ، یک ارائه دهنده خشن که ما در بررسی Hotspot Shield ما بسیار رتبه بندی نکردیم.

مجدداً ، ما با استفاده از سرویس VPN دیگری ، مانند NordVPN ، استرس می زنیم (بررسی NordVPN ما را بخوانید).

ابزارهای حریم خصوصی دیگری نیز وجود دارد. کسپرسکی می افزاید: محافظت از وب کم ، مرور خصوصی و پاک کننده حریم خصوصی. محافظت از وب کم بسیار عالی است ، و ما آن را در راهنمای ما در مورد چگونگی ایمن سازی وب کم خود توصیه می کنیم. مرور خصوصی تلاشهای شبکه های اجتماعی ، آژانس های تبلیغاتی و دیگران را برای جمع آوری داده های شما مسدود می کند.

مسدود کننده ردیاب کسپرسکی

پاکسازی حریم خصوصی نیز مفید است. این سیستم شما را برای شناسایی داده ها جارو می کند و می پرسد که آیا می خواهید آن را حذف کنید.

اگر لایحه گرانترین طرح ، Kaspersky Total Security را در نظر دارید ، مدیر رمز عبور کسپرسکی را نیز دریافت خواهید کرد. بر خلاف کیف پول Bitdefender ، پیشنهاد کسپرسکی یک مدیر کلمه عبور کامل است ، همانطور که می توانید در بررسی مدیر رمز عبور Kaspersky ما بخوانید.

دور یک افکار

کسپرسکی و Bitdefender تقریباً لیست مشابهی از ویژگی ها دارند. بزرگترین تفاوت در جایی است که آنها را معرفی می کنیم. با Bitdefender کمتر می گیرید ، اما به قیمت ویژگی های اصلی امنیتی ، مانند فایروال.

از طرف دیگر ، کاسپرسکی از ویژگی های بهتری مانند مدیر رمز عبور برخوردار است. برای دستیابی به آن ، باید به برنامه امنیتی گران قیمت کسپرسکی Total Security ارتقا دهید.

در حالی که Bitdefender در ارزان ترین برنامه خود ، Bitdefender Antivirus Plus ، از فایروال رد می شود ، ویندوز باید امنیت شما را پوشانده باشد و سایر ویژگی های آن برای پیروزی در این دور کافی است..

دور: ویژگی های آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ضد ویروس کسپرسکی

2

قیمت گذاری

اکثر آنتی ویروس ها برنامه چند دستگاهه را ارائه می دهند ، نه تنها از رایانه رومیزی بلکه از دستگاه های تلفن همراه شما نیز محافظت می کند. کسپرسکی و Bitdefender یک طرح قیمت گذاری یکسان دارند ، اما جزئیات مربوط به برنامه ها متفاوت است. ما می خواهیم ببینیم که هر طرح چه پیشنهادی دارد و با چه قیمتی ارائه می دهد.

Bitdefender

تا زمانی که به قیمت تبلیغات Bitdefender بپیوندید ، نرخ خوب است. تخفیف در پرداخت اول شما معمولاً در حدود 30 دلار پس انداز می کند ، اما برنامه هایی که می توانید انتخاب کنید محدود است. Bitdefender Antivirus Plus و Bitdefender Internet Security قیمت های تبلیغاتی را در سه برنامه با سه دستگاه دارند. پایین آمدن به یک یا حداکثر 10 سرعت را بالا می برد.

این واقعیت که می توانید حداکثر 10 دستگاه را طی کنید خوب است. ارزانترین برنامه ، آنتی ویروس Bitdefender Plus ، می تواند از یک ، سه ، پنج یا 10 دستگاه محافظت کند. این سیستم از محافظت در برابر ransomware استفاده کرده و از همان پایگاه داده مخرب مانند سایر نرم افزارهای Bitdefender استفاده می کند.

حتی اگر می توانید حداکثر 10 دستگاه را بروید ، دیگر نیازی به این کار نیست. Bitdefender Antivirus Plus فقط ویندوز است ، به این معنی که نمی توانید از دستگاه های تلفن همراه خود با آن محافظت کنید. این طرح به بهترین وجه برای یک کاربر منفرد که دارای رایانه رومیزی یا لپ تاپ است مناسب است.

امنیت اینترنت Bitdefender موضوعات مشابهی دارد. فقط ویندوز است و نرخ تبلیغات فقط مربوط به برنامه سه دستگاه است. هرچند توانایی افزایش حداکثر 10 دستگاه ، حس کنترل بیشتری را برای والدین ایجاد می کند. همچنین ویژگی های دیگری مانند شبکه های اجتماعی و محافظت از وب کم دارد.

اکثر کاربران باید Bitdefender Total Security را انتخاب کنند. 10 دلار بیشتر از آنتی ویروس Bitdefender Plus است و از 5 دستگاه پشتیبانی می کند. همچنین می توانید به 5 دلار 5 دلار دیگر نیز ارتقا دهید.

Bitdefender Total Security تنها برنامه چند دستگاهی است که آنتی ویروس ارائه می دهد. این نرم افزار از Windows ، macOS ، iOS و Android پشتیبانی می کند. برنامه عالی آندروید آن را به یک نقطه در بهترین آنتی ویروس ما برای راهنمای آندروید.

نرخ تبلیغات فقط برای اولین بار است که برنامه را خریداری می کنید. خوشبختانه ، Bitdefender به شما امکان می دهد تا حداکثر سه سال از حمایت را در قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

Bitdefender قیمت های خوبی دارد و ترکیب برنامه ها رضایت بخش است ، اما ما احساس می کنیم Bitdefender Total Security را مجبور می کنیم. این تنها برنامه چند دستگاهه است و محافظت از دستگاه همراه شما تقریباً به اندازه محافظت از رایانه رومیزی شما مهم است. اگر واقعاً تلاش می کنید پس انداز کنید ، Bitdefender Internet Security و آنتی ویروس پلاس گزینه های مناسبی هستند.

Bitdefender نیز یک آنتی ویروس رایگان ارائه می دهد. برای اسکن دستگاه شما از پایگاه داده ایجاد شده بدافزار اساسی است. با این وجود ، به اندازه کافی خوب بود که بتوانیم در بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس رایگان ما جایگاهی کسب کنیم. اما قبل از بارگیری نرم افزار ، توصیه می کنیم از آزمایش 30 روزه Bitdefender Total Security استفاده کنید.

کسپرسکی

کسپرسکی همچنین دارای سه خط برنامه است و هر کدام تقریباً به همان قیمت قیمتی می رسند. ارزان ترین طرح ، آنتی ویروس کسپرسکی ، برای همان تعداد دستگاه 5 دلار ارزان تر است ، در حالی که کسپرسکی توتال امنیت ، گران ترین طرح ، 5 دلار دیگر است. کسپرسکی برنامه های چند دستگاهی را در ردیف پایین تر از آنچه Bitdefender انجام می دهد ، معرفی می کند.

آنتی ویروس می تواند از سه یا پنج دستگاه محافظت کند. اگرچه به شما امکان افزایش 10 دستگاه مانند Bitdefender را نمی دهد ، اما پیکربندی معنای بیشتری پیدا می کند. به عنوان یک برنامه فقط ویندوز ، بعید نیست شما نیاز به محافظت از بیش از پنج دستگاه داشته باشید. آنتی ویروس یک مجموعه محافظت اولیه ، از جمله محافظت از زمان واقعی در برابر بدافزار را فراهم می کند.

Kaspersky Internet Security برای سه یا پنج دستگاه در دسترس است ، اما برخلاف برنامه مقایسه Bitdefender ، می توانید ویندوز ، macOS ، iOS و Android را ایمن کنید. همچنین با کنترل ایمن پول و حفظ حریم خصوصی همراه است. متأسفانه ، امنیت اینترنتی کسپرسکی کنترل والدین ندارد.

گران ترین برنامه ، کسپرسکی توتال امنیت ، می تواند از پنج یا 10 دستگاه محافظت کند. این شامل کنترل های والدین و مدیر رمز عبور ، همراه با ویژگی های قبلی است. برای استفاده از مدیر رمز عبور و کنترل والدین ، ​​به یک حساب کاربری نیاز دارید.

Kaspersky Total Security بر روی 10 دستگاه قابل نصب است ، اما فقط دو حساب کاربری می توانند به کنترل والدین و مدیر رمز عبور دسترسی داشته باشند.

کسپرسکی مانند Bitdefender ، شما را به سمت گران ترین نقشه سوق می دهد. در حالی که Kaspersky Internet Security یک برنامه چند دستگاهه را با قیمت ارزان ارائه می دهد ، شما به پنج دستگاه محدود می شوید و مدیر رمز عبور یا کنترل والدین را دریافت نمی کنید.

کسپرسکی نسخه رایگان Security Cloud را نیز ارائه می دهد که بهتر از ارائه رایگان Bitdefender است. این محافظت اساسی تا حداکثر 300 مگابایت در روز از Secure Connection VPN و 15 ورودی در مدیر رمز عبور کسپرسکی.

گرانترین برنامه Security Cloud 150 دلار با حداکثر 20 حساب کاربری ، مانیتورینگ WiFi خانگی ، ورودی نامحدود رمز عبور و محافظت از حریم خصوصی است.

دور دو فکر

Bitdefender و کسپرسکی برنامه های مشابهی دارند ، و گرچه ممکن است در نرخ مقدماتی هزینه کنید ، اما پس از تمدید ، قیمت آن حتی بیشتر می شود. بزرگترین تفاوت بین این دو در جایی است که ویژگی ها معرفی می شوند.

کسپرسکی برنامه های چند دستگاهی را برای برنامه های کمتر دارد ، اما Bitdefender شامل ویژگی هایی – مانند کنترل والدین و مدیر رمز عبور – در رده های پایین تر است. هر دو دارای آنتی ویروس رایگان موبایل نیز هستند ، اما ویژگی های اضافی ارائه می دهد Bitdefender در این مرحله جلوتر از کسپرسکی.

دور: نقطه قیمت آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ضد ویروس کسپرسکی

3

کاربرپسندی

آنتی ویروس ها اغلب در نوار وظیفه زندگی می کنند ، در سکوت شما را از تهدیدات آنلاین در امان می دارند. برای پیکربندی یک آنتی ویروس و دسترسی به ویژگی های اضافی آن ، باید از رابط استفاده کنید.

ما می خواهیم تجربیات کاربر را که کسپرسکی و Bitdefender ارائه می دهند ، و گزینه هایی که رابط های آنها را تشکیل می دهند مقایسه کنیم.

Bitdefender

Bitdefender یک نصاب بزرگ و 500MB دارد. در طول آزمایش ما نصب و پیکربندی بیش از 10 دقیقه طول کشید ، که فریادی از نصب کارآمد Webroot است (بررسی Webroot SecureAnywhere ما را بخوانید). گرچه نصب کننده حجیم است ، اما همه چیز در مورد تجربه کاربر بسیار عالی است.

صفحه اصلی وضعیت دستگاه شما ، توصیه های آسیب پذیری و پنج نماد را نشان می دهد که می توانید سفارشی سازی کنید. Bitdefender آنها را “اقدامات سریع” می نامد و آنها ویژگی مورد علاقه ما در رابط کاربری هستند.

پنج اسلات وجود دارد که می توانید هر آنچه را که می خواهید پر کنید. اگر از نسخه آزمایشی استفاده می کنید ، یک نسخه درخواست ارتقاء برای شما محفوظ است. وقتی آنها را پیکربندی کردیم ، چهار مورد دیگر را نیز برای اسکن سریع ، SafePay ، اسکن کامل و VPN قرار دادیم.

رابط Bitdefender

اقدامات سریع به شما امکان می دهد به سرعت به بسیاری از ویژگی های Bitdefender دسترسی پیدا کنید. شما می توانید تجربه کاربر را به آنچه نیاز دارید متناسب کنید و ویژگی های مورد نظر خود را بدون جستجو از طریق شمع منوها پیدا کنید.

سه زبانه دیگر وجود دارد: “محافظت” ، “حریم خصوصی” و “خدمات”. هر کدام یک رابط کاشی مانند مشابه با تنظیمات فردی دارند. دکمه “تنظیمات” در پایین برای جزئیات حساب و تنظیمات حساب شما آزاد می شود.

منوی تنظیمات همان جایی است که پروفایل های محافظتی را پیکربندی می کنید. آنها متناسب با استفاده از منابع سیستم Bitdefender برای کاری که انجام می دهید ، متناسب هستند. به عنوان مثال ، مشخصات “فیلم” فعالیت پس زمینه آنتی ویروس را محدود می کند. Bitdefender هنگام فعال کردن اعلان ها را سرکوب می کند.

تنظیمات پروفایل Bitdefender-Profile

اگرچه پروفایل ها فراتر از Bitdefender است. به عنوان مثال ، نمایه “work” به شما امکان می دهد بروزرسانی های خودکار را برای Windows به تعویق بیندازید. همچنین می توانید برنامه ها را برای ایجاد پروفایل ها تنظیم کنید ، بنابراین لازم نیست هر بار آنها را به صورت دستی فعال کنید.

اگر از یک برنامه چند دستگاه استفاده می کنید ، می توانید به مرورگر خود به Bitdefender Central دسترسی پیدا کنید. نمای کلی از دستگاه های شما و وضعیت فعلی آنها را به شما می دهد. اعلان های مربوط به آن دستگاه ها نیز در آنجا نشان داده می شوند. می توانید سلامتی هرکدام را مشاهده کنید ، همچنین تنظیمات والدین را برای دستگاه های فردی پیکربندی کنید.

با وجود نصب طولانی Bitdefender ، ما نمی توانیم به تجربه کاربری بهتر امیدوار باشیم. با تشکر از اقدامات سریع ، می توانید در داشبورد تنظیم کنید و می توانید نحوه رفتار Bitdefender را با پروفایل تنظیم کنید. شهودی است بدون اینکه قدرت را قربانی کند.

کسپرسکی

کسپرسکی یک رابط کاربری آسان دارد که ما خیلی دوست داریم. این فاقد گزینه های سفارشی سازی Bitdefender است ، اما تجربه کاربر بدون حاشیه را با قدرت زیادی مدیریت می کند. این اقدامات سریع در داشبورد ، به نوعی انجام می شود ، اما نمادهای تنظیم شده کسپرسکی را نمی توانید تغییر دهید.

صفحه اصلی وضعیت فعلی شما را با پیوند به جزئیات نشان می دهد. در زیر آن ، تعداد هشدارها ، تهدیدها و توصیه ها را مشاهده خواهید کرد. شش نماد در زیر بخش وضعیت برای دسترسی به ویژگی های مختلفی که کسپرسکی ارائه می دهد وجود دارد.

رابط آنتی ویروس کسپرسکی

نمادها خود توضيحي هستند. به عنوان مثال ، “به روزرسانی پایگاه داده” ، آخرین بروزرسانی را در پایگاه داده بدافزار بارگیری می کند. نماد اول “اسکن” است که کسپرسکی چهار حالت را ارائه می دهد.

می توانید اسکن دستگاه کامل ، سریع ، انتخابی یا خارجی را اجرا کنید. اسکن های انتخابی می توانند پرونده ها یا پوشه ها را هدف قرار دهند. با حرکت به آن در سلسله مراتب پوشه یا کشیدن آن به رابط ، می توانید مشخص کنید که چه چیزی را اسکن کنید. صفحه اسکن همچنین جایی است که می توانید برنامه اسکن را تنظیم کنید.

تنظیمات اسکن انتخابی Kaspersky

در حالی که می توانید به راحتی به منوی اسکن از صفحه اصلی دسترسی پیدا کنید ، نمی توانید اسکن را بدون وارد شدن به آن شروع کنید. این دلیل بزرگی است که باعث می شود اقدامات سریع در رابط Bitdefender درخشید. بدون باز کردن پنجره دیگری می توانید اقداماتی مانند اسکن سیستم انجام دهید.

در زیر شش آیکون دکمه ای با عنوان “ابزارهای بیشتر” وجود دارد. در اینجاست که VPN ، پاک کننده حریم خصوصی و به روزرسانی نرم افزار را پیدا خواهید کرد. کسپرسکی همچنین شامل یک منبع و مانیتور شبکه در آنجا می باشد تا نمای کلی از آنچه به دستگاه شما متصل است و منابع سیستم مورد استفاده شما.

منوی تنظیمات کسپرسکی

کسپرسکی یک تجربه کاربری عالی دارد ، اما فاقد مشت Bitdefender است. با این وجود ، بدون داشتن منحنی یادگیری ، به عملکردهای اساسی برنامه دسترسی سریع می دهید. ویژگی مورد علاقه ما امکان کشیدن و رها کردن پرونده ها یا پوشه ها در رابط برای اسکن انتخابی است.

دور سه فکر

کسپرسکی و Bitdefender تجربه ای عالی را برای کاربر ارائه می دهند بدون آنکه قدرت را فدا کنند. افزودن پروفایل ها و اقدامات سریع در رابط Bitdefender ، آن را پیش از کسپرسکی قرار داده است. این گفت ، شما با استفاده از هردو کار سختی نخواهید داشت.

دور: نقطه کاربر پسند برای آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ضد ویروس کسپرسکی

4

حفاظت

مهمترین قسمت آنتی ویروس محافظت است. ما می خواهیم از سه آزمایشگاه مستقل در زمینه عملکرد و محافظت استفاده کنیم تا ارزیابی کنیم که چگونه Kaspersky و Bitdefender شما را ایمن نگه می دارند ، و همچنین میزان کاهش سرعت دستگاه شما.

Bitdefender

Bitdefender برخی از بهترین امتیازات محافظت در بازار نرم افزارهای ضد ویروس را دارد. دائماً از آزمایشگاههایی که مشورت می کنیم ، علائم کامل یا تقریباً کامل را دریافت می کند. متأسفانه ، با عملکرد چند مسئله وجود دارد ، اما آنها به راحتی با پروفایل ها برطرف می شوند.

AV-Test در بین ژوئیه و آگوست سال 2018 از شش امتیاز محافظت در اختیار Bitdefender قرار داد. AV-Test نشان داد که در برابر 275 نمونه بدافزار روز صفر و همچنین 100 درصد مؤثر در برابر 19،747 نمونه بدافزار شیوع مؤثر است..

وب سایت Bitdefender-Blocked

میانگین عملکرد صنعت در آن زمان 100 درصد بود ، بنابراین عملکرد AV-Test Bitdefender چندان چشمگیر نبود. گفته می شود ، طی تجزیه و تحلیل آوریل AV-Test ، Bitdefender 100 درصد انسداد را حفظ کرد در حالی که متوسط ​​عملکرد صنعت 99.5 درصد بود.

Bitdefender در حالی که برنامه در حال اجرا بود ، در راه اندازی عکس های وب سایت های معروف تلاش کرد. یک رایانه استاندارد هنگام راه اندازی وب سایت ها با آن در مقایسه با میانگین صنعت تنها 15 درصد کند 25 درصد کند. تمام تست های دیگر ، از جمله راه اندازی برنامه های کاربردی و کپی کردن پرونده ها ، از نظر میانگین یا بهتر از میانگین صنعت بودند.

AV-Comparatives همچنین آن را 100 درصد در مطالعه خود در اوت سال 2018 مؤثر دانست و باعث بازگشت مثبت نادرست نشد. امنیت اینترنت ESET تنها در تست مشابه 98.4 درصد مؤثر بود و یک مثبت نادرست نیز داشت (بررسی ESET NOD32 ما را بخوانید).

AV-Comparatives همچنین به Bitdefender سه ستاره کامل در عملکرد و رتبه + پیشرفته + ، بالاترین سطح ممکن اعطا کرد. آخرین داده ها مربوط به آوریل 2018 است ، اما Bitdefender از ماه مه 2015 به طور مداوم در ردیف پیشرفته قرار داشته است.

MRG Effitas در تجزیه و تحلیل طیف کامل Q2 2018 به Bitdefender یک گواهینامه سطح 2 اعطا کرد. این بدان معناست که حداقل 98 درصد تهدیدات شناسایی و خنثی شده اند. Bitdefender همه چیز را مسدود کرد ، اما با برنامه های بالقوه ناخواسته مبارزه کرد. این پنج نمونه از 20 نمونه را از دست داد.

در طی تجزیه و تحلیل طیف کامل Q1 2018 ، به Bitdefender مجوز سطح 1 اعطا شد ، به این معنی که تمام تهدیدهای MRG Effitas مورد آزمایش را مسدود می کند..

کسپرسکی

کسپرسکی همچنین دارای نمرات عملکرد محافظتی بالا از AV-Test ، AV-Comparatives و MRG Effitas است. تا آنجا که امنیت می رود ، شما تحت پوشش هستید. به گفته این ، ادعاهای اخیر درباره جاسوسی کاسپرسکی از کاربران آن ممکن است حریم خصوصی شما را در معرض خطر قرار دهد.

AV-Test در تست آگوست 2018 موفق به دریافت امتیازات عالی در محافظت از عملکرد کسپرسکی شد. باز هم ، میانگین صنعت برای محافظت در آن زمان 100 درصد بود ، بنابراین تعجب آور نیست. با این حال ، مانند Bitdefender ، کسپرسکی در آوریل 100 درصد مؤثر بود در حالی که میانگین صنعت 99.5 درصد بود.

کسپرسکی صفحه وب را مسدود کرد

این درحالیست که عملکرد خوبی نیز کسب کرده است ، اما هنگام راه اندازی وب سایت های معروف ، همان مسئله Bitdefender را داشت. کسپرسکی یک رایانه شخصی استاندارد را 22 درصد کاهش داد ، بیش از میانگین 15 درصد صنعت.

AV-Comparatives در ارزیابی اوت 2018 ، 100 درصد آن را نیز مؤثر دانست. Trend Micro نیز در آن تست ها صددرصد مؤثر بود ، اما هشت مثبت کاذب داشت (مطالعه Trend Micro آنتی ویروس + بررسی ما را بخوانید). کسپرسکی هیچکدام نداشت.

کسپرسکی نیز مانند Bitdefender ، در آوریل 2018 نیز دارای رتبه + پیشرفته ای در عملکرد است. این رتبه از اکتبر سال 2014 دارای عملکرد مشابه است.

کسپرسکی در آنالیزهای کامل طیف Q1 و Q2 2018 موفق به دریافت جواز سطح 1 توسط MRG Effitas شد. آنتی ویروس در هر دو آزمایش ، صد درصد تهدید را مسدود کرد و در Q2 بیتدفندر را ضرب و شتم کرد.

هر چند نگرانی در مورد حریم شخصی کاربران با کسپرسکی وجود دارد. یک گزارش ادعا می کند سیستم های فدرال ایالات متحده با استفاده از کسپرسکی تحت نظارت بوده و شرکت داده ها را به دولت روسیه تحویل داده است.

کسپرسکی پاسخ داد که “هرگز با هیچ تلاش و کوششی به هیچ دولتی در جهان با تلاش های جاسوسی سایبر خود کمک نخواهد کرد.” شواهد کمی وجود دارد که ادعا را تأیید می کند ، بنابراین ما نمی توانیم ارزیابی دقیقی از اینکه آیا کسپرسکی برای استفاده خطرناک است یا خیر ، انجام دهیم.

دور چهار اندیشه

کسپرسکی و بیتدفندر از لحاظ عملکرد و محافظت از هر سه آزمایشگاه امتیازات عالی کسب کردند. نمی توانید با آن اشتباه کنید. گفته می شود ، نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در مورد کسپرسکی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید.

تحقیقات داخلی در کسپرسکی ، در نوامبر سال 2017 به پایان رسید ، نتیجه گرفت که دستگاه مورد نظر “حداقل با 121 سویه مختلف از بدافزار و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده شده است ، و بدافزار NSA را نیز روی این دستگاه نمی شمارد.”

شما می تونید گزارش کامل رو اینجا بخونید.

برای مقایسه ما ، ما نمی توانیم این دور را فقط به دلیل کسپرسکی علیه آن به Bitdefender اهدا کنیم. این به آنچه شما راحت هستید می رسد. از نظر محافظت ، هر دو جزء بهترین ها هستند.

دور: حفاظت از برنده مشخص نیست ، برای هر دو امتیاز دارد

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ضد ویروس کسپرسکی

5

پشتیبانی

پشتیبانی از آنتی ویروس ها بسیار مهم است ، به ویژه که بسته های امنیتی شرکت هایی که ارائه می دهند پیچیده تر می شوند. ما قصد داریم به شکل های پشتیبانی مستقیم و DIY از Kaspersky و Bitdefender پیشنهاد کنیم.

Bitdefender

Bitdefender هر نوع پشتیبانی را که ما می توانیم درخواست کنیم. شما گزینه های ارتباط مستقیم از طریق چت ، ایمیل و تلفن و همچنین پایگاه دانش ، فیلم ها چگونه و یک انجمن انجمن دارید. گزینه های پشتیبانی DIY بین محصولات خانگی و تجاری تقسیم شده است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد این دو اختلاط نیست.

پایگاه دانش توسط محصول شکسته شده است ، و برخی از مقاله ها آموزش تصویری با آنها دارند. مقالات دارای تصاویر زیادی و دستورالعمل های مرحله به مرحله هستند ، و Bitdefender آنها را به سال 2015 برگرداند ، به این معنی که می توانید برای محصولات منسوخ نیز پشتیبانی کنید..

Bitdefender-Knowbase

سه فروم وجود دارد: محافظت از منزل ، محافظت از مشاغل و ارسال بدافزار. این انجمن ها به پنج زبان ، از جمله انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی در دسترس هستند. با کمال تعجب ، بیشتر بحث ها در انجمن حمایت از منزل اتفاق می افتد.

چت زنده و پشتیبانی تلفنی بسیار عالی است. پشتیبانی تلفن در 24 کشور 24/7 در دسترس است. اگر در یکی از آن کشورها زندگی نمی کنید ، Bitdefender یک خط پشتیبانی انگلیسی در سراسر جهان دارد که بصورت ساعتی انجام می شود ،.

گپ زنده سعی می کند مشکل شما را در پایگاه دانش حل کند. این یک عامل هوش مصنوعی است که شما را به سمت مقالات بر اساس سؤال شما راهنمایی می کند. در هر لحظه در طول گفتگوی زنده ، می توانید از یک نماینده زنده درخواست کنید.

کسپرسکی

کسپرسکی از پشتیبانی عالی DIY برخوردار است ، اما گزینه های تماس فاقد آن هستند. شما بیشتر با یک پایگاه دانش و انجمن انجمن گیر کرده اید. پرداخت کاربران می توانند درخواست پشتیبانی کنند ، اما روش ارتباط روشنی در خارج از آن وجود ندارد.

پایگاه دانش توسط محصول و سپس توسط سیستم عامل شکسته می شود. شما باید یک لیست طولانی از مقالات را طی کنید تا آنچه را که لازم دارید پیدا کنید. ما ترجیح می دهیم که مقالات متراکم کاسپرسکی به جای اینکه آنها را مانند آنچه تقسیم می شود ، چندین سیستم عامل را پوشش دهد.

پایگاه دانش کسپرسکی

مقالات خوب است ، هر چند. راهنماهای عیب یابی با علت مشکل و یک راه حل بالقوه به صورت خالص ارائه شده اند. آموزش ها دستورالعمل های گام به گام دارند اما فاقد تصاویر هستند.

ما انجمن ها را بیشتر دوست داریم مباحث بین محصولات خانگی و تجاری تقسیم شده است ، اگر می خواهید جزء اولین کسانی باشید که جدیدترین نسخه کسپرسکی را امتحان می کنید ، یک بخش آزمایش بتا است. وقتی بررسی کردیم ، بیش از 400000 موضوع در انجمن حمایت از خانه وجود داشت.

البته پشتیبانی مستقیم دارای مشکلات است. شما فقط می توانید از طریق ایمیل با کسپرسکی تماس بگیرید و در وهله اول مجبور به درخواست پشتیبانی هستید. کسپرسکی گزینه های چت زنده و تلفن مورد نیاز را از دست می دهد.

دور پنج افکار

Bitdefender یک سیستم پشتیبانی عالی دارد ، خواه بخواهید به تنهایی بروید و یا از کسی کمک بگیرید. سیستم Kaskpersky مناسب و معقول است ، اما عدم وجود گزینه های پشتیبانی مستقیم باعث می شود که از نظر مقایسه متوسط ​​به نظر می رسد متوسط.

دور: نقطه پشتیبانی آنتی ویروس Bitdefender

لوگوی آنتی ویروس Bitdefender
آرم ضد ویروس کسپرسکی

6

افکار نهایی

کسپرسکی و Bitdefender مشابه هستند ، که ویژگی های آنها ، قیمت گذاری و محافظت تقریباً برابر است. حتی با این وجود ، مزیت های كوچك و كوچكی وجود دارد كه Bitdefender برای انتخاب برتر آن انتخاب كرده است.

با این حال نمی توانید اشتباه کنید. امتیازات حفاظتی مشابه هستند ، قیمت گذاری تقریباً یکسان است و شما همان ویژگی های اصلی را بدست می آورید. Bitdefender در قابلیت استفاده روشن تر می درخشد ، اما نه زیاد.

انتخاب شما به این بستگی دارد که آیا به برنامه های ارزان قیمت Bitdefender یا پشتیبانی چند دستگاهی در امنیت اینترنت Kaspersky نیاز دارید از ویژگی هایی مانند مدیر رمز عبور استفاده کنید..

برای رتبه بندی عالی در هر معیار ، انتخاب ما Bitdefender است. 

برنده: Bitdefender

فکر می کنید Bitdefender یا کسپرسکی بهتر است؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map