WestHost Review – بروزرسانی سال 2020

WestHost Review

WestHost وقتی ما آنرا مرور کردیم واقعاً ما را تحت تأثیر قرار نمی داد. سرعت آن متوسط ​​است و در صورت دسترسی به هر یک از ویژگی های مناسب باید قیمت کامل آن را بپردازید. گفته می شود ، بسیار ارزان است و ممکن است یک جایگزین مناسب برای طرفداران WordPress باشد. بررسی کامل ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.


WestHost یک ارائه دهنده میزبانی وب مبتنی بر انگلستان است که متعلق به گروه UK2 است. گروه UK2 دارای چند مارک تجاری از جمله VPS.net و Midfase است ، اما خوشبختانه این شیوه های سایه بان گروه استقامتی بین المللی را ندارد. با وجود این ، WestHost راه هایی را برای پیشبرد بهترین راهنمای میزبانی وب در نظر گرفته است.

در این بررسی WestHost ، ما می خواهیم به تجربه ما در مورد این سرویس بپردازیم. ما یک وب سایت را با برنامه مشترک آن راه اندازی کردیم و یک نسخه خالی از وردپرس را برای آزمایش سرعت ، قابلیت استفاده و ویژگی های آن نصب کردیم. پس از صحبت در مورد مکانهای عالی و بی نقص ، حکم خود را صادر می کنیم.

WestHost جوانب مثبت دارد ، اما منفی تعداد زیادی برای نادیده گرفتن است. سرعت ، مانند ویژگی ها ، نیاز به کار دارد ، و گرچه قیمت آن به اندازه کافی کم است ، در پایان هزینه های اضافی را برای دریافت یک برنامه کامل خواهید داشت. با این وجود ، بسته های وردپرس چشمگیر است ، بنابراین ممکن است برای شما مدعی باشد.

westhost-slider1

westhost-slider2

westhost-slider3

westhost-slider4

westhost-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای WestHost

امکانات

WestHost از ویژگی های زیادی برخوردار است ، اما بسته به برنامه ای که خریداری می کنید ، ممکن است بسیاری از آنها گنجانده نشوند. میزبانی مشترک از این نظر کم اهمیت است و تنها حداقل مورد نیاز برای دریافت آنلاین شما را فراهم می کند. به گفته این ، اگر به دنبال یک برنامه وردپرس یا بالاتر باشید ، از لیست طولانی از ویژگی های آن لذت خواهید برد.

با شروع با برنامه های مشترک ، ویژگی ها بیش از هر چیز انتظار بیشتری دارند. شما آدرس های نامحدود ایمیل ، دامنه رایگان در برنامه های مشترک بالاتر از ردیف اول و یک گواهی SSL / TLS در بالاترین لایه مشترک دریافت می کنید. تنها ویژگی یادداشت ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو است که اگرچه مفید است اما می توانید به تنهایی خود را کسب کنید.

برنامه های وردپرس چشمگیر تر است ، اگرچه ، حتی در برخی از انتخاب های بهترین میزبانی وب برای راهنمای وردپرس ما نیز رقیب است. شما از حافظه کامل درایو حالت جامد ، Cloudflare ، حذف بدافزار خودکار ، پشتیبان گیری روزانه و میزبان مضامین رایگان وردپرس بهره مند می شوید. مضامین قدمت دارند ، اما رایگان هستند ، بنابراین شکایت کردن دشوار است.

یک سازنده وب سایت نیز وجود دارد ، و نسخه اصلی آن با تمام بسته های میزبانی گنجانده شده است. این برنامه رایگان هنگام صفحات ، طرح ها ، آدرس های ایمیل و موارد دیگر محدود می شود ، اما کافی است که شما را از پاهای خود دور کنید. گفته می شود ، نسخه های پرداخت شده گران هستند و ارزش آن را ندارند.

westhost-وب سایت سازنده

اگر به دنبال سازنده وب سایت هستید ، بهترین راهنمای سازندگان وب سایت ما را بخوانید. رتبه های Wix در بالای لیست (بررسی Wix ما را بخوانید).

WestHost روی مواد افزودنی متمرکز شده است. آنها شامل SiteLock ، خدمات حذف نرم افزارهای مخرب ، SEO Guru و نسخه پیشرفته Cloudflare هستند. اگرچه این خدمات عالی هستند ، خوشحال می شود که ادغام عمیق تری با ترکیب میزبان مشاهده کنید.

به عنوان مثال ، SiteLock Basic در تمام برنامه ها ، به روز رسانی ها را جذاب تر می کند ، خصوصاً بعد از اینکه کاربران می بینند این سرویس برای وب سایت خود چه کاری انجام می دهد. در عوض ، شما یک تجربه کارتی را تجربه می کنید که در آن هرگز احساس نمی کنید که یک بسته کامل را خریداری کرده اید. این ویژگی ها فاقد آن هستند ، آنها فقط زنجیره ای را خیلی بالا معرفی کرده اند.

بررسی اجمالی ویژگی های WestHost

آرم WestHostwww.westhost.com

از 199 دلار برای همه برنامه ها شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

همانطور که گفته شد ، برنامه های مشترک WestHost دارای ویژگی های برجسته ای است و در هنگام قیمت ، این امر به خوبی قابل استفاده نیست. برنامه های مشترک بسیار ارزان تر از برنامه Arvixe است (بررسی Arvixe ما را بخوانید) ، اما می توانید در جای دیگر پول بیشتری بدست آورید.

برنامه های مشترک در مدت زمان یک ، دو و سه ساله و همچنین سه ماه ارائه می شود. خوشبختانه ، WestHost قیمت ذکر شده را فقط برای مدت اولیه شفاف می کند و آنچه را که می خواهید پس از تمدید بپردازید ، در کل پرداخت را روشن می کند. با این وجود ، این برنامه سه ماهه را با 1 دلار بیشتر از قیمت تمدید در بیشتر ارائه دهندگان قیمت می کند.

مدت اولیه به اندازه کافی ارزان است ، اما می توانید تخفیف تندتری با Hostinger دریافت کنید (بررسی Hostinger ما را بخوانید). طرح اولیه با حدود 8 دلار در هر ماه تجدید می شود ، که البته چندان هم بد نیست ، اما چند دلار بیشتر از رقابت است. اگر به دنبال میزبانی وب ارزان هستید ، بهترین کار این است که با ارائه دهنده ای مانند iPage (با بررسی iPage ما را بخوانید) با یک ارائه دهنده همراه باشید..

iPage تقریباً در همان قیمت است ، اما ویژگی ها تفاوت ایجاد می کند. WestHost خیلی از بازار فراتر نیست ، اما این واقعیت که برنامه های مشترک وقتی ویژگی ها احساس می شوند بی ثمر هستند ، باعث می شود که آنها جذابیت کمتری داشته باشند.

برنامه های وردپرس با توجه به اینکه تقریباً در همان قیمت با بسیاری از ویژگی های بیشتر قرار دارند ، معامله بسیار بهتری دارند. به علاوه ، اگر کمتر از یک سال بروید ، در برنامه های وردپرس هیچ افزایش قیمتی وجود ندارد ، و آنها به صورت ماهیانه پیشنهاد می شوند.

از بین صفحات ، برنامه های وردپرس و VPS بهترین ها هستند ، با گزینه های مشترک و اختصاصی ارزش کمی برای قیمت های آنها ارائه می شود. با این وجود ، شفافیت روز پیروز می شود. WestHost به اندازه کافی ارزان است تا بتواند رقابتی باشد ، در عین حال در مورد طرح قیمت گذاری آن ، که یک پیروزی در کتاب ماست نیز روشن است.

به علاوه ، خرید شما به مدت 30 روز انجام می شود. اگرچه میزبان InMotion یک پنجره بازپرداخت طولانی تر ارائه می دهد ، مدت طولانی یک ماه WestHost کافی است (بررسی ما را در میزبانی InMotion بخوانید).

راحتی در استفاده

ثبت نام در WestHost یک نسیم است – پس از انتخاب یک نقشه. تقریباً مانند GoDaddy ، WestHost در حال انجام است و این می تواند پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید را دشوار کند (بررسی GoDaddy ما را بخوانید). با این وجود ، به محض اینکه یاتاقان های خود را بدست آورید ، وب سایت برای حرکت سخت نیست.

پرداخت از آن نقطه استاندارد است. مدت زمانی را که می خواهید خریداری کنید ، افزودنیها را انتخاب کرده و ثبت نام می کنید یا به یک دامنه اشاره می کنید. WestHost پس از اتمام خرید ، شما را به صفحه تأیید سفارش ارسال می کند که در آن می توانید رمز ورود خود را تنظیم کنید.

westhost-بررسی-سفارش-تایید

WestHost مانند Kinsta ، یک سیستم محصور است ، به این معنی که برای تنظیم حساب کاربری خود نیازی به جدا کردن از وب سایت ندارید (بررسی Kinsta ما را بخوانید). WestHost یک ایمیل تأیید سفارش برای شما ارسال می کند ، اما برای تنظیم حساب خود نیازی به باز کردن آن ندارید. اگرچه این به نظر جزئی است ، باعث می شود تا کاربر بسیار روان تر تجربه کند.

سپس به صفحه کنترل هدایت می شوید ، که WestHost از آن به عنوان CHI یاد می کند. شما نمی توانید بلافاصله از آن استفاده کنید ، زیرا WestHost مجبور است وب سایت شما را به سرور اضافه کند و کنترل پنل را پیکربندی کند ، بنابراین چند روز طول می کشد تا آن اطلاعات به روز شود. می توانید صفحه بنشینید و تجدید کنید اما WestHost هنگام راه اندازی CHI یک ایمیل برای شما ارسال می کند.

westhost-review-chi

CHI cPanel نیست ، اگر با آن رابط آشنایی نداشته باشید (بهترین میزبانی وب ما با راهنمای cPanel را بخوانید) ممکن است منفی باشد. با این وجود ، طراحی اختصاصی WestHost به خوبی کار می کند ، حتی اگر به عنوان مثلاً مایع نیست ، مثلاً Pagely (بررسی صفحه ما را بخوانید). cPanel نیز گنجانده شده است ، اما ردیابی آن دشوار است.

به این دلیل است که بیشتر CHI در مورد خرید سایر محصولات ساخته شده است. منوی سمت چپ دارای زبانه هایی برای هر محصولی است که WestHost ارائه می دهد ، و آنهایی که شما ندارید مورد استقبال قرار می گیرند. با کلیک بر روی آنها ، شما را به صفحه محصول می فرستد.

ما نمی گوییم WestHost فقط از طریق CHI تبلیغ می کند ، اما بعید است شما بیش از دو یا سه بخش فعال در فهرست سمت چپ داشته باشید. تمرکز مشکل است. برای مدیریت میزبانی وب ، شما به سادگی یک منوی کوچک و بالا را دریافت می کنید که بار دیگر شامل افزودنی های خدمات شما می شود.

westhost-review-web-hosting-management

در پایان ، یافتن اطلاعاتی که مهم هستند ، دشوار است و این بدان معنی است که پیمایش به cPanel یک کار درست است. به جای موجی از تبلیغات ، باید یک دکمه یا پیوند سریع برای مدیریت وب سایت وجود داشته باشد. به عنوان مثال ، یک تازه وارد ممکن است فرض کند که برگه “WordPress” جایی است که شما وردپرس را نصب می کنید ، فقط با یک صفحه محصول روبرو می شود..

cPanel همان است که شما همیشه آن را می شناسید. زبانه ها به راحتی قابل دستیابی هستند ، و لیست کردن آیتم ها بر اساس آیکون ، پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید ، ساده می کند. گفته می شود ، نصب نرم افزار Softaculous به سمت پایین دفن شده است ، بنابراین نصب سکوی مورد نظر شما دشوار خواهد بود.

westhost-review-cpanel

CHI پانل صورتحساب است ، اما به نظر می رسد بیشتر است ، و این می تواند فریب دهنده باشد. تقریباً همه دود و آینه ها به جای نشان دادن اطلاعات مهم مورد نیاز برای مدیریت وب سایت ، شما را به صفحات پرداخت هدایت می کنند. این واضح تر از آنچه که با پیمایش در cPanel نشان داده نشده است.

انواع میزبانی

WestHost میزبان اختصاصی ، VPS و میزبانی اختصاصی را به همراه گزینه مدیریت شده وردپرس ارائه می دهد. گرچه ترکیب بندی گسترده ای است ، اما به این دلیل که فاقد میزبانی ابری است (به عنوان بررسی HostGator ما بخوانید) به صفحات HostGator نمی رسید. با این وجود ، وردپرس مدیریت شده بسیار خوب است.

برنامه های اشتراکی که WestHost از آن به عنوان “میزبانی وب” یاد می کند ، وب سایت های متعددی را در همان سرور قرار می دهد. این وب سایت ها منابع محاسباتی سرور را به اشتراک می گذارند که موجب صرفه جویی در هزینه میزبان وب می شود. اگرچه یک نکته مهم برای ورود به هاست ، میزبانی مشترک به طور محدود با سرعت و محدودیت در زمان بروزرسانی همراه است.

با وجود WestHost ، محدودیت های بیشتری وجود دارد. همانطور که گفته شد ، سه رده میزبانی مشترک ، موارد خوبی را شامل نمی شود ، و بسته بندی کسل کننده آن را حتی کمتر جذاب می کند.

برنامه های مدیریت شده WordPress که از یک معماری مشترک استفاده می کنند بسیار جذاب تر هستند. یک بار دیگر ، WestHost ارائه می دهد سه ردیف ، اما در سراسر آنها ، ویژگی های مانند پشتیبان گیری وب سایت ، حذف بدافزار خودکار و ذخیره سازی SSD وجود دارد. گرچه به اندازه برنامه های مدیریت شده SiteGround خوب نیست (بررسی SiteGround ما را بخوانید) ، WestHost برای WordPress عالی است.  

برنامه های VPS در زنجیره بعدی قرار دارند و WestHost چندین تنظیمات را بر اساس نیاز شما امکان پذیر می کند. سرورهای خصوصی مجازی ، همانطور که نامیده می شوند ، از یک معماری مشترک استفاده می کنند ، اما منابع اختصاصی وب سایت شما را اختصاص می دهند. این بدان معناست که شما ضمن دریافت مقاومت در برابر میزبانی اختصاصی از اقدامات صرفه جویی در میزبانی مشترک بهره مند می شوید.

برنامه های VPS WestHost به حافظه کامل SSD ، ظرفیت شبکه 200 گیگابیتی و یک آدرس اختصاصی IPv4 مجهز است (راهنمای IPv4 ما را در مقابل IPv6 بخوانید). شما بر سیستم عامل نیز کنترل دارید ، بنابراین اگر از طرفداران Linux و cPanel نیستید ، می توانید از Windows و VDesk استفاده کنید.

در بالا سرورهای اختصاصی قرار دارند که WestHost آنها را “WestHost Pro” می نامد. میزبانی وب اختصاصی به شما یک سرور می دهد تا بتوانید از منابع و ظرفیت شبکه استفاده کنید. سه گزینه اختصاصی وجود دارد ، اما تقسیم آن عجیب است. به عنوان مثال ، پردازنده Xeon E3-1231v3 در ارزان ترین سرور D2 عملکرد بهتری نسبت به Xeon E5-2620v2 در پرچمداران دارد.

میزبانی ابری ، که به وب سایت شما امکان می دهد در صورت لزوم از شبکه سرورها برای منابع اضافی درخواست کند ، در لیست وجود ندارد. این یک راه حل به طور فزاینده ای محبوب است ، به خصوص برای وردپرس ، بنابراین شرم آور WestHost آن را ارائه نمی دهد.

سرعت & وقت تمام وقت

ما سرعت WestHost را با استفاده از تست سرعت Pingdom و Load Impact با نسخه خالی وردپرس نصب شده در ارزان ترین برنامه اشتراکی آزمایش کردیم. اگرچه نتایج ما پایین بودن خدمات را نشان می دهد ، اما آنها مبنای کاملی را برای چگونگی عملکرد انتظار می آورند.

متأسفانه ، WestHost با سرعت زیاد از A2 Hosting فاصله زیادی دارد (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). این نمره از 100 از 84 از آزمون سرعت پینگدوم به ثمر رساند ، که بی نظیر است. اگرچه B به نظر مناسب و معقول است ، ما در حال آزمایش نسخه خالی وردپرس هستیم ، به این معنی که در پایان ما باید موانع کمی داشته باشید.

تست westhost-review-speed

حفاری به داده های پشتیبان. متریک “انتظار” ، که اندازه گیری می کند چه مدت طول می کشد تا مرورگر پس از ارسال درخواست شروع به دریافت داده کند ، بیشترین زمان را به خود اختصاص داده است. در حالی که این حقیقتاً صحیح است ، WestHost مدت زمان انتظار طولانی تر از میانگین آن را داشت.

Load Impact خیلی بهتر نبود. اگرچه WestHost قدرتمند شروع به کار کرد ، زمان پاسخگویی تنها پس از چند کاربر مجازی زیاد شد. Load Impact کاربران مجازی را برای مدت زمانی مشخص به سرور می فرستد تا ببینند عملکرد آن تحت فشار قرار دارد. در مدت زمان پنج دقیقه با 50 کاربر مجازی ، تست ما متوسط ​​است و به همین ترتیب برای تست میزبانی مشترک ارزان قیمت مناسب است.

westhost-بررسی-بار-ضربه

WestHost نمی تواند فشار را تحمل کند. زمان پاسخ در حدود 25 کاربر مجازی زیاد شد و از همان جا مسطح شد. این نشان می دهد که سرور با درخواست ها بارگیری شده و قادر به انجام آنها نیست.

این بدان معنی است که سرعت را تحت هر بار ترافیکی کند می کند. در بعضی موارد ، این بدان معنی است که وب سایت شما غیرقابل دسترسی خواهد بود. اگرچه انتظار می رود در میزبانی مشترک برای هر بار قابل توجهی ، شبیه سازی متوسط ​​ما بدون مشکل باشد. این واقعیت که WestHost تقریباً بلافاصله شکست ، نشانه خوبی نیست.

امنیت

دقیقاً مانند بقیه ویژگی ها ، ویژگی های امنیتی خوب هستند ، اما احتمالاً شما به آنها دسترسی نخواهید داشت. برنامه های مشترک تقریباً فاقد ویژگی های امنیتی هستند ، مگر اینکه شما گران ترین طرح را بخرید ، و حتی در این صورت ، صف بندی نیز چشمگیر نخواهد بود.

گران ترین طرح مشترک دارای گواهی SSL / TLS است که البته خوب است اما باید زودتر در این محدوده معرفی شود. گواهینامه های SSL / TLS در اکثر سیستم عامل های میزبانی وب استاندارد می شوند ، به خصوص که مرورگرها برای دفن وب سایت های ناامن تلاش می کنند.

عجیب ، همه برنامه های وردپرس با وجود ارزان تر از محدوده مشترک ، یکی را شامل می شوند. در حقیقت ، تمام ویژگی های امنیتی وردپرس بهتر است. علاوه بر گواهینامه SSL / TLS ، شما اسکن و حذف بدافزار خودکار ، Cloudflare و پشتیبان گیری را دریافت می کنید..

حتی در این صورت ، مسئله تبلیغات وجود دارد. WestHost مانند SEO Guru ، دائماً از شما می خواهد Cloudflare Plus را بخرید یا نسخه ای از SiteLock را خریداری کنید. اینها ابزارهای عالی برای تأمین امنیت وب سایت شما هستند ، و ما می خواستیم حداقل با چند برنامه از آنها استفاده کنیم.

نتیجه گیری ما برای این بخش مشابه نتیجه ویژگی ها است. همه چیز موجود است ، اما شما می توانید هزینه بیشتری برای دسترسی به این محدوده بپردازید. ما می خواهیم نسخه های اصلی ویژگی های امنیتی را در برنامه های مشترک مشاهده کنیم ، به ویژه هنگامی که ارزان تر برنامه های وردپرس آنها را شامل می شود.

گرچه خوب است فقط برنامه های وردپرس را توصیه کنید ، این بستر برای همه نیست ، که گزینه های WestHost را محدود می کند. ویژگی های امنیتی در برنامه های مشترک تقریبا وجود ندارد ، در حالی که برنامه های وردپرس دارای یک ترکیب چشمگیر است. اگر این ویژگی ها می توانند به برنامه های مشترک برسند ، این بخش یک پیروزی آسان خواهد بود.

حریم خصوصی

WestHost تنها معدود میزبان وب است که می داند حریم خصوصی میزبانی وب چقدر مهم است. در حقیقت ، WestHost به دلایل زیادی که می خواهید اطلاعات میزبانی وب خود را خصوصی نگه دارید ، از جمله رقبای مشاغل ، برداشت داده در مقیاس گسترده و در برخی موارد ، حتی مبتکران ، به برخی از دلایل مختلف اشاره می کند..

این امر با حریم خصوصی دامنه شروع می شود ، که اطلاعات شخصی شما را با اطلاعاتی از ثبت کننده جایگزین می کند. هنگام خرید دامنه ، باید یک WHOIS ثبت کنید که نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و موارد دیگر را نشان می دهد. این اطلاعات را می توان با حفظ حریم خصوصی دامنه رونویسی کرد.

WestHost جزء معدود مواردی است که شامل حریم خصوصی دامنه به صورت رایگان است. این نشان می دهد که ، مانند DreamHost ، WestHost از حریم خصوصی به عنوان یک حق استفاده می کند و نه یک سرویس ، که از نظر ما خوب است (بررسی DreamHost ما را بخوانید). این برای سال اول پیشنهاد می شود که دامنه جدیدی را در WestHost ثبت می کنید. دامنه های موجود هنوز هم نیاز به پرداخت 10 دلار هزینه دارند.

درمورد سیاست حفظ حریم خصوصی ، WestHost از مارک های گروه استقامتی بین المللی استقبال زیادی برخوردار است – برای مثال ، بررسی Bluehost ما را بخوانید – با وجود اینکه متعلق به یک کنگلومراست میزبان وب است. شبیه به 1 است&1 IONOS به این دلیل که اطلاعات شخصی شما جمع آوری شده اما فروخته نمی شود (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS).

خط مشی رازداری WestHost می گوید اطلاعات شخصی شما به دلیل بهره برداری ، از جمله پردازنده های کارت اعتباری و خدماتی که با هاست شما همراه هستند ، با چند شخص ثالث به اشتراک گذاشته می شود. خارج از این ، WestHost می تواند اطلاعات شخصی خود را با اجرای قانون ، سایر مارک های موجود در شبکه UK2 Group و آژانس های پیشگیری از کلاهبرداری به اشتراک بگذارد.

با این وجود روشن می شود که “اطلاعات شخصی کاربر را به اشخاص ثالث نمی فروشد.”

جمع آوری اطلاعات شخصی برای عملیات میزبانی وب مورد نیاز است ، اما WestHost در جهت صحیح هدایت می شود. با یک خط مشی رازداری واضح و حریم خصوصی دامنه ، آن تعداد معدود میزبانانی هستند که مسئولیت حریم خصوصی وب میزبان را به عهده دارند.

پشتیبانی

یک بخش پشتیبانی اختصاصی از CHI وجود دارد ، که پیدا کردن گزینه های تماس و منابع کمک به خود WestHost را آسان می کند. برای تماس ، پیوندهایی را برای ارسال بلیط یا شروع گپ زنده با ساعتهای بخش ذکر شده در مجاورت دریافت می کنید. در صورت نیاز به دریافت تلفن ، می توانید پین پشتیبانی از تلفن را دریافت کنید.

westhost-review-support-area

تجربه ما با چت زنده عالی بود. WestHost سریع و مناسب بود ، و بدون داشتن فکر دیگری مشکلاتی را که با سوابق DNS داشتیم برطرف کرد. با توجه به اینکه میزبانی وب چقدر پیچیده است ، خوب است که بخواهید به جای اینکه شما را به سمت ورود به پایگاه دانش هدایت کنید ، تکرارهای پشتیبانی را که مایل به ورود به سیستم باشند و یک مسئله را برطرف کنید ، ببینید.

به این گفته ، ما مجبور شدیم دومین بار بعد از اینکه وب سایت ما زنده نماند ، با یک نماینده صحبت کنیم. به جای اینکه سوابق DNS را بررسی کنیم تا ببینید که آیا نسخه کامل است – که این طور نیست – – نماینده از ما درباره آدرس IP سرورهای WestHost پرسید. دو تجربه ما طرف های مختلف WestHost را نشان می دهد ، بنابراین شما ممکن است بهترین پشتیبانی را نداشته باشید.

در زیر گزینه های مخاطب ، نوعی برای جستجوی پایگاه دانش وجود دارد ، که اگرچه مفید است ، اما جایگزینی مناسب برای پیوند به پایگاه دانش نیست. پایگاه دانش بد نیست ، اما به نظر ناتمام است. یک سیستم برچسب گذاری عجیب وجود دارد که مقالات مرتبط را به شکلی غیر جذاب جذب می کند و هر ورودی دارای آرم Google Docs در کنار آن است.

westhost-review-دانش پایه

گذشته از نگرانی های زیبایی ، مقالات مفید هستند. WestHost شامل یک لیست از مطالب ، دستورالعمل های گام به گام و تصاویر برای موضوعات پیچیده و پاسخ های ساده برای موضوعات ساده است. بعلاوه ، مقالات به صورت سلسله مراتبی سازماندهی می شوند ، بنابراین ساده است که یک دسته را به هم بزنید و به مکان دیگری بروید.

چند آموزش نیز فیلم دارد. خوشبختانه ، آنها با کیفیت صوتی خوب و دستورالعمل های واضح ضبط شده اند.

گفته می شود ، ثبات پشتیبانی مستقیم می تواند از کار استفاده کند. شاید این فقط نتیجه تلاش برای حل مسائل از طریق گفتگوی زنده باشد ، اما این باید نگرانی WestHost باشد ، نه شما. خارج از آن ، پایگاه دانش به نظر می رسد عالی نیست ، اما عملکرد خوبی دارد ، با ناوبری روشن و نوشته های دقیق.

حکم

ارزیابی WestHost دشوار است. قیمت ها بد نیستند ، اگرچه این ویژگی ها در برنامه های مشترک چشمگیر نیستند و صفحه کنترل در دسترس است ، اما بیش از هر چیز مانند تبلیغات گسترده ای است. کاربران وردپرس خوشبخت هستند ، با این که WestHost یکی از چشمگیرترین وردپرسهای مدیریت شده چشمگیر ما را دیده است.

با این وجود ، این جمعیت باید باریک باشد ، به خصوص با نتایج متوسط ​​سرعت WestHost. ارائه دهنده بدی نیست ، اما می توانید در جای دیگر پول بیشتری بدست آورید.

نظر شما در مورد WestHost چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map