مرور WebHostingBuzz – به روز شده2020

مرور WebHostingBuzz

WebHostingBuzz تقریباً 20 سال است که وجود دارد ، و در آن زمان کار خود را در ایجاد ویژگی های ضمن حفظ قیمت و سرعت بالا انجام داده است. اگرچه کامل نیست ، اما هر کسی که به دنبال میزبان جدید است ، از نگاه خوبی برخوردار است ، همانطور که می توانید در این بررسی WebHostingBuzz بخوانید.

WebHostingBuzz یک میزبان وب مستقل کوچک و کوچک است که در حدود 35،000 وب سایت برای مشتری حدود 28،000 میزبان است. با وجود این ، مدتی در هاست میزبان بوده است. در سال 2002 برای مقابله با بازار میزبانی وب گران قیمت و تحت فشار در آن زمان تاسیس شد. امروز هنوز هم تلاش می کند این کار را انجام دهد. بیشتر هم موفق می شود.

در این بررسی WebHostingBuzz ، ما توضیح خواهیم داد که چرا رفتن با یک هاست بزرگ لزوما چیز خوبی نیست. پس از ثبت نام در یک حساب مشترک ، ما به ویژگی ها ، قیمت گذاری ، عملکرد و موارد دیگر رسیدیم تا به حکم خود برسیم.

WebHostingBuzz خیلی خوب عمل کرده است ، به حدی که بهترین راهنمای میزبانی وب ما را در کار دارد. چند مسئله وجود دارد ، اما با توجه به قیمت ، سرعت و ویژگی هایی که WebHostingBuzz ارائه کرده است ، می توان آنها را نادیده گرفت..

webhostingbuzz-slider1

webhostingbuzz-slider2

webhostingbuzz-slider3

webhostingbuzz-slider4

webhostingbuzz-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای WebHostingBuzz

امکانات

WebHostingBuzz ویژگی های زیادی دارد ، اما ممکن است در ابتدا آشکار نباشد. گرچه فاقد ادغام با Cloudflare Railgun و skimps در اعتبار تبلیغاتی است که iPage ارائه می دهد (بررسی iPage ما را بخوانید) ، WebHostingBuzz یک لیست جامد دارد.

بسته های اختصاصی رده بالا هر آنچه را که انتظار دارید وجود دارد. سرورها به یک شبکه اضافی با 10 گیگابایت متصل شده اند ، ذخیره سازی در RAID 10 تنظیم شده است (راهنمای RAID ما را بخوانید) و یک اتصال اختصاصی 100 مگابیت بر ثانیه به وب سایت خود بدست می آورید. VPS و بسته های اختصاصی نیز 100 درصد توافق سطح سرویس دارند.

سرورهای مشترک بسیار جالب تر هستند. برخلاف بسیاری از میزبان وب ، WebHostingBuzz از سرورهای Apache استفاده نمی کند. در عوض ، از یک جایگزین آپاچی معروف به LiteSpeed ​​استفاده می کند. این یک نرم افزار سرور اختصاصی با هزینه و مزیت است که با تمام مزایای سرورهای Apache از جمله ModSecurance همراه است ، اما دارای سربار کمتری است.

webhostingbuzz-review-litespeed

اگر بار کاربری سرور کاهش یابد ، این بدان معنی است که سرعت و زمان به روز شدن وب سایت شما افزایش می یابد. سرورهای اشتراکی با داشتن بیش از حد وب سایت های زیاد و منابع کافی مبارزه نمی کنند ، بنابراین داشتن نرم افزار سرور که بهینه تر است می تواند به نبرد با آن مشکلات کمک کند.

سایر ویژگی های متمرکز بر امنیت نیز وجود دارد ، اما ما به قسمت های “امنیت” در زیر می رسیم. اگرچه این سرویس دهنده LiteSpeed ​​و همراه LiteSpeed ​​Cache را ارائه می دهد ، WebHostingBuzz در چند منطقه از دست می رود.

یعنی ، یک سازنده وب سایت را کنار نمی گذارد. اگرچه وردپرس و بیشتر برنامه های دیگر از طریق برنامه نصب نرم افزار Softaculous پشتیبانی می شوند ، یک سازنده وب سایت در دسترس نیست. اگر تجربه طراحی ندارید و می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید ، بهترین راهنمای سازندگان وب سایت ما را بررسی کنید. رتبه های Wix در بالای لیست (بررسی Wix ما را بخوانید).

خارج از آن ، WebHostingBuzz یک لیست برجسته از ویژگی ها دارد ، از جمله cPanel ، چندین لایه از caching و LiteSpeed.

بررسی اجمالی ویژگی های WebHostingBuzz

لوگوی WebHostingBuzzwww.webhostingbuzz.com

از همه برنامه ها در ماه 499 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

WebHostingBuzz با طرح های فریبنده قیمت گذاری نمی شود. برخلاف Bluehost (بررسی Bluehost ما را بخوانید) ، WebHostingBuzz قیمتی را که در ماه پرداخت می کنید ، نشان نمی دهد ، نه یک قیمت ماهانه در یک برنامه چند ساله. این نخستین بار بود که نوشتن یک بررسی میزبانی وب در جایی که ما هنگام تعجب وقت تعجب نکردیم تعجب کردیم.

با کمال تعجب ، قیمت خوب نیز هست. WebHostingBuzz گرانتر از 1 است&1 IONOS (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS) ، اما تقریباً ارزان تر از همه ارائه دهنده هایی است که ما هنگام تجدید بررسی کرده ایم. در مقایسه با نرخ تمدید ماهانه 15 دلار Arvixe ، WebHostingBuzz یک دزدی است (بررسی Arvixe ما را بخوانید).

گفته می شود ، این تخفیف چند ساله از مثلاً هاستینجر را ندارد (بررسی میزبانگر ما را بخوانید). برنامه های اشتراکی به صورت ماهانه و سالانه ارائه می شوند و اگر دومی را انتخاب کنید ، دو ماه میزبانی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. هرچند که یک تخفیف شیب دار نیست ، یک تخفیف است و با توجه به مدل قیمت گذاری شفاف WebHostingBuzz ، ما با آن خوب هستیم.

مدل نمایش قیمت ماهانه و اضافه کردن دو ماه خدمات در صورت خرید سالانه وسایل نقلیه در کل وب سایت. استثنا در میزبانی نمایندگی فروش است که می توانید برای یک ماه ، یک سال یا دو سال با اندکی تخفیف هنگام بالا رفتن از زنجیره خریداری کنید.

خارج از قیمت شفاف ، WebHostingBuzz هنگام ورود به این بخش ، چیز غیرعادی دیگری در مورد آن دارد. برنامه های بودجه ای برای بسته های مشترک ، VPS و بسته های اختصاصی وجود دارد که می توانند برخی از سکه ها را در وب سایت های کوچکتر ذخیره کنند.

گزینه های اقتصاد WebHostingBuzz

به عنوان مثال ، این میزبان مشترک اقتصادی را ارائه می دهد که از یک سرور NGINX به جای یک سرور LiteSpeed ​​با قیمت 24.99 دلار در سال یا 39.99 دلار به مدت دو سال استفاده می کند. این طرح محدود است و فقط 512 مگابایت حافظه رم و 10 گیگابایت فضای دیسک دارند ، اما این یک گزینه عالی برای وب سایتهایی است که هیچگونه ترافیکی کمی ندارند..

سرورهای اختصاص داده شده به بودجه نیز وجود دارد که در هر ماه 50 دلار شروع می شوند. در زمان نوشتن ، آنها تنها سرورهای اختصاصی موجود بودند. اگرچه WebHostingBuzz یک صفحه محصول کامل را به 16 پیکربندی سرور اختصاص داده شده اختصاص داده است ، وقتی بررسی کردیم همه آنها فروخته می شوند.

با وجود این ، این بخش همه به سمت بالا است. WebHostingBuzz ارزان و شفاف است. این حتی تا آنجا که ارائه برنامه های بودجه برای کسانی که به آنها نیاز دارند ، پیش می رود. خریدها با ضمانت 45 روزه پس انداز پول نیز پشتیبانی می شوند. اگرچه این امر تا زمانی که InMotion Hosting ادامه ندهد (بررسی ما را در مورد میزبانی InMotion مطالعه کنید) ، WebHostingBuzz بیشتر از بازار میزبانی وب است.

راحتی در استفاده

WebHostingBuzz دارای وب سایت ساده ای است که می تواند علی رغم ترکیب بندی متراکم ، نقشه ای را پیدا کند. این نرم افزار دارای کمی A2 Hosting و کمی Kinsta در استخوان های آن است ، به همین معنی است که می توانید برنامه مورد نظر خود را همزمان با نمایش مشخصات فنی پیدا کنید..

شفافیت در قیمت گذاری نیز نباید پایین باشد. از آنجا که WebHostingBuzz قیمت واقعی ماهانه ای را که می پردازید نمایش می دهد ، شکی نیست که یک بار هنگام بررسی برای بررسی ، صورتحساب شما چه خواهد بود.

پرداخت ساده نیز هست. WebHostingBuzz از شما می خواهد یک دامنه را ثبت کنید ، موجود خود را به آن اشاره کنید یا یکی از آنها را منتقل کنید. پس از آن مدت زمان خود را انتخاب خواهید کرد ، اطلاعات حساب خود را وارد کنید و در راه خود باشید.

از آنجا که WebHostingBuzz قبل از اتمام پرداخت اطلاعات حساب شما را می خواهد ، می توانید بدون انتخاب اعتبار نامه حساب از طریق ایمیل ، از انتخاب یک طرح به صفحه کنترل خود بروید..

webhostingbuzz-بررسی-سفارش-تایید

شما مستقیماً به کنترل پنل می روید ، که به صورت تمیز گذاشته شده است. این طرح یادآور میزبانی InMotion است بدون اینکه موجبات کاهش یابد. چهار جعبه وجود دارد که خدمات ، دامنه ها ، فاکتورها و بلیط های شما را نشان می دهد ، پنجره ای که خدمات فعال شما را نشان می دهد و یک حباب کوچک در گوشه سمت راست برای چت زنده.

webhostingbuzz-review-client-area

با کلیک روی حساب میزبان خود ، استفاده از دیسک و پهنای باند خود را به همراه پیوندهای سریع به گزینه های cPanel پیدا خواهید کرد. این بدان معناست که اگر می خواهید یک آدرس ایمیل اضافه کنید یا به مدیر پرونده خود دسترسی پیدا کنید ، لازم نیست cPanel را بارگیری کنید.

webhostingbuzz-review-hosting-management

اگرچه با کلیک کردن روی تب در منوی سمت چپ ، به cPanel قابل دسترسی است. در آنجا می توانید با وب سایت خود به جزئیات دسترسی پیدا کنید ، زیرا می توانید با همه بهترین میزبانی وب ما با انتخاب cPanel. WebHostingBuzz حتی دارای یک برگه نصب کننده نرم افزار Softaculous برای اجرای اسکریپت های نصب متداول مانند WordPress است.

webhostingbuzz-review-cpanel

WebHostingBuzz از همه نتهای بالا برای قابلیت استفاده بازدید می کند. اگرچه این یکپارچه سازی پیشرفته WordPress را JustHost ارائه نمی دهد (بررسی JustHost ما را بخوانید) ، پرداخت ، کنترل پنل و ساخت cPanel ساده و ساده است.

انواع میزبانی

WebHostingBuzz ارائه می دهد میزبان مشترک ، VPS و میزبانی اختصاصی ، هر چند آخرین مورد طرح ریزی است. برنامه های فروشندگان نیز وجود دارد ، اما آنها فقط مجموعه هایی از برنامه های مشترک هستند که به منظور فروش ، خوب ، به فروش می رسند. هرچند که این ترکیب کاملاً خوب است ، اما WordPress و cloud cloud زیادی را که میزبان هستیم ، از دست نمی دهیم.

اول برنامه های مشترک هستند. میزبانی به اشتراک گذاشته شده جایی است که چندین وب سایت در همان سرور قرار داده شده و منابع را بین آنها به اشتراک بگذارید. بر خلاف اکثر برنامه های مشترک – یک بررسی مثال HostGator ما را بخوانید – محدودیت هایی برای حساب شما برای حافظه ، استفاده از CPU و سرعت I / O اعمال شده است.

اگرچه افراد تازه وارد ممکن است محدودیت ها را بد بدانند ، اما وقتی در مورد میزبانی مشترک صحبت می کنند خوب هستند. غالباً ، برنامه های نامحدود باعث می شود كه تعدادی از وب سایت ها به منابع گراز دست یابند در حالی كه دیگران برای ادامه كار تلاش می كنند. با اعمال محدودیت ها ، WebHostingBuzz قادر است اطمینان حاصل کند که همه افراد روی سرور سهم منصفانه ای کسب می کنند.

برنامه های VPS این ایده را می گیرند و با آن اجرا می شوند. سرورهای خصوصی مجازی سرورهای مجازی هستند که بر روی سرورهای فیزیکی میزبانی می شوند. به عنوان مثال ، اگر سرور فیزیکی با 8 گیگابایت رم ، چهار هسته پردازنده و 100 گیگابایت حافظه وجود داشته باشد ، می تواند چهار سرور مجازی وجود داشته باشد ، هر یک دارای 2 گیگابایت رم ، یک هسته پردازنده واحد و 25 گیگابایت حافظه.

منابع اختصاصی شما را از سایر کاربران جدا می کند. اگر خرید میزبان مشترک در یک مجتمع آپارتمانی بزرگ زندگی می کند ، خرید یک سرور VPS اقدام به خرید خانه شهری می کند.

WebHostingBuzz نیز دارای طیف گسترده ای از برنامه های VPS است. هشت ردیف وجود دارد که از یک برنامه هسته ای ارزان قیمت یک هسته ای ، 1 گیگابایت رم تا یک چهار هسته ای قدرت 8 گیگابایتی رم انتخاب می کنید. همانطور که گفته شد در صورت نیاز به ذخیره سکه گزینه های بودجه نیز وجود دارد.

ما همچنین به کمبود سرورهای اختصاصی اشاره کردیم. یک صفحه محصول وجود دارد ، اما هنگامی که آخرین بار بررسی کردیم ، همه پیشنهادات به فروش می رسد. سرورهای بودجه ، که در مقایسه با سرورهای اختصاصی WestHost دارای قدرت هستند ، تنها موجود هستند (بررسی WestHost ما را بخوانید).

سرورهای webhostingbuzz-review-اختصاصی

این به همان اندازه حذف گزینه های cloud و مدیریت WordPress نمی سوزاند. مدیریت وردپرس ، که می توانید در بهترین هاستینگ وب ما برای راهنمای WordPress با ما بدانید ، به ویژه برای وب سایت هایی مانند ما بسیار مهم است. اگر این چیزی است که شما به آن علاقه دارید ، بررسی صفحه ای ما را بخوانید.

سرعت & وقت تمام وقت

ما برای اندازه گیری سرعت وب سایت از دو ابزار استفاده می کنیم: تست سرعت پینگدوم و بارگذاری ضربه. تست های ما با ارزان ترین برنامه در دسترس اجرا می شود و نسخه خالی وردپرس نصب شده است. امیدواریم با فرمت کردن به روش مورد آزمایش خود ، هرچه بیشتر متغیرها را کاهش دهیم تا نتیجه دقیقی کسب کنیم.

قدرت سرورهای LiteSpeed ​​در اینجا نشان داده می شود. WebHostingBuzz از 100 تست 100 از تست سرعت پینگ دوم درآمد و در کنار MDDHosting قرار دارد که از سرورهای LiteSpeed ​​نیز استفاده می کند (بررسی MDDHosting ما را بخوانید). به گفته این ، WebHostingBuzz لایه های ذخیره زیادی را در ارزان ترین برنامه مشترک خود ارائه نمی دهد ، بنابراین با بارگیری وب سایت شما با محتوا سرعت شما کند خواهد شد. به همین دلیل سریعترین راهنمای میزبانی وب ما را از دست داد. 

تست webhostingbuzz

Load Impact نیز عملکرد خوبی داشت. به جای آزمایش یک نقطه داده واحد ، Load Impact 50 کاربر مجازی را طی 5 دقیقه به وب سایت ارسال کرد و آزمایش تعداد درخواست های انجام شده و زمان پاسخگویی برای هر کاربر را آزمایش کرد. WebHostingBuzz با کمال تعجب خوب عمل کرد ، هر درخواست ارسال شده را حفظ کرد و زمان پاسخگویی مداوم را حفظ کرد.

با این حال ، هنوز محدودیت توان را تشخیص داد ، که نشان می دهد سرور بارگذاری شده است. معمولاً وقتی چنین اتفاقی بیفتد ، ما شاهد کاهش تعداد درخواستهای برآورده هستیم ، اما هر زمان تعداد درخواستهای انجام شده در مدت زمان پرواز افزایش یابد ، محدودیت به سادگی ایجاد می شود..

webhostingbuzz-بررسی-بار-ضربه

از نظر غیر فنی ، این بدان معنی است که WebHostingBuzz همه درخواست ها را برآورده می کند ، اما میزان تحقق آنها پس از حدود 40 اتصال همزمان به طور کامل صاف است. این مربوط به چیزی است که از یک بسته مشترک مشترک انتظار داریم ، بر خلاف تندخوانی که با GreenGeeks دیدیم (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید).

برای به روز رسانی ، 99.9 درصد ضمانت به روز رسانی در صفحات محصول وجود دارد. این گفته ، هنگامی که ما به شرایط خدمات می گشتیم ، دیگر هیچ وقت به وقت خود نگفتیم. اگرچه می تواند WebHostingBuzz تصمیم بگیرد که ضمانت به موقع را به صورت مکتوب قرار ندهد ، اما این برای ما معادل عدم داشتن یک اصطلاح است..

به گفته این ، ما در زمان آزمایش ما خرابی را تجربه نکردیم و با توجه به عملکرد عالی WebHostingBuzz در طول این بخش ، شما نباید انتظار داشته باشید که.

امنیت

WebHostingBuzz یک طرح امنیتی کامل در بین برنامه ها ، بسیار بیشتر از رقبای خود ارائه می دهد. همانطور که با ویژگی های غیر امنیتی ، بسیاری از پایه های آن را پوشش می دهد ، اطمینان حاصل می کند بازدید کنندگان به سرعت و با اطمینان به وب سایت شما می رسند.

وب سایت شما مجبور است آنلاین باشد تا این اتفاق رخ دهد. به همین دلیل ، WebHostingBuzz از پشتیبان گیری رایگان وب سایت ارائه می دهد. اگرچه برای دسترسی به نسخه پشتیبان روزانه ، باید به ردیف اشتراکی کسب و کار ارتقا دهید ، همه برنامه های میزبانی ، حداقل ، پشتیبان های افزایشی حساب میزبان و cPanel شما را در اختیار شما قرار می دهد.

این بدان معنی است که هنگام راه اندازی مجدد از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می شود. هنگامی که تغییراتی در وب سایت ایجاد شد ، آن تغییرات در پشتیبان گیری به روز می شوند ، از این رو تغییر دهنده “افزایشی”. می توانید پایگاه داده MySQL ، فهرست خانه یا پشتیبان کامل وب سایت خود را از cPanel در هر زمان بارگیری کنید.

گواهی SSL / TLS نیز وجود دارد که اساساً به مرورگرهایی که از وب سایت شما بازدید می کنند می گوید که مورد اعتماد شما هستند. این گواهینامه به مرورگر این امکان را می دهد تا یک اتصال رمزگذاری شده بین وب سایت شما و بازدید کننده را باز کند ، و از اطلاعات شخصی عبور شده محافظت کند.

این یک گواهینامه کارت ویزیت است ، به این معنی که برای برخی برنامه های خاص مانند تجارت الکترونیکی مناسب نیست.

در مورد محافظت در برابر جرایم سایبری ، WebHostingBuzz روند زیادی را پشت سر می گذارد. سرورها با ModSecurance محافظت می شوند ، که یک فایروال برنامه وب منبع باز برای سرورهای Apache است. از آنجا که سرورها از LiteSpeed ​​، یک جایگزین آپاچی استفاده می کنند ، ModSecurance هنوز در دسترس است.

شما همچنین با ClamAV و SpamAssassin محافظت می شوید. سابق وب سایت شما را از بدافزار یا ویروس اسکن می کند ، اما آن را تمیز نمی کند. حتی با این وجود ، دانستن مشکلی در وب سایت شما نیمی از نبرد است. SpamAssassin با برنامه های اسپم و فیشینگ در سرورهای ایمیل مبارزه می کند.

اگرچه همیشه خواهان حذف بدافزار هستیم ، اما بندرت اعطا می شود. WebHostingBuzz هنوز غیر معمول است. این مجموعه امنیتی کامل ، از جمله پشتیبان وب سایت ، حذف اسپم و اسکن بدافزار را در تمام برنامه ها ارائه می دهد ، که بندرت از طرف ارائه دهندگان میزبانی وب مشاهده می شود.

حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی معمولاً موضوعی است برای بررسیهای VPN ما ، اما برای میزبانی وب نیز مهم است. ما شاهد جمع آوری داده های دسته جمعی از میزبان وب مانند گروه استقامتی بین المللی هستیم – بررسی FatCow ما را بخوانید تا نمونه ای از یک برند EIG را در عمل مشاهده کنید – که به وضوح نشان می دهد که چرا حریم خصوصی برای شروع یک وب سایت مهم است.

این با دامنه شما شروع می شود. هنگام ثبت دامنه ، نام ، آدرس و موارد دیگر را در یک سابقه WHOIS قرار می دهید که می تواند به صورت آنلاین در اینترنت جستجو شود. اگرچه ضبط می تواند با حریم خصوصی دامنه پنهان شود.

این مفهوم ساده است: اطلاعات WHOIS را با اطلاعاتی از ثبت دامنه جایگزین کنید. اگرچه به طور معمول یک سرویس پولی ، شرکتهایی مانند DreamHost شروع به ارائه رایگان حریم خصوصی دامنه می کنند (بررسی DreamHost ما را بخوانید). ما خوشحالیم که WebHostingBuzz را آینه می بینیم.

حریم خصوصی دامنه با هر دامنه ای که در WebHostingBuzz ثبت نام کرده اید گنجانده شده است ، و اطلاعات شخصی که ثبت می کنید توسط یک سیاست محرمانه محرمانه پشتیبانی می شود. اگرچه WebHostingBuzz هنوز اطلاعات را با تبلیغ کنندگان به اشتراک می گذارد ، سیاست حفظ حریم خصوصی این مسئله را روشن می کند که اطلاعات شخصاً شناسایی نمی شوند.

این بدان معناست که WebHostingBuzz ممکن است داده های جمعیتی کلی را به تبلیغ کنندگان بفروشد ، اما آن تبلیغ کنندگان هرگز نمی دانند که شما روی یک تبلیغ کلیک کرده اید یا حتی از WebHostingBuzz استفاده کرده اید. بعلاوه ، WebHostingBuzz کارهایی را که در وب سایت آن انجام می دهید ، ردیابی نمی کند ، بنابراین وقتی اطلاعات “غیر شخصی” قابل شناسایی است ، هیچ نشانه گذاری وجود ندارد..

گرچه ناشناس بودن واقعی هدف است ، اما برای اکثر میزبان وب امکان پذیر نیست. WebHostingBuzz با حریم خصوصی دامنه گامی در جهت درست و صحیح برداشته است ، اما ما هنوز با فروش داده های مشتری – شناسایی شخصی یا نداشتن افراد – به تبلیغ کنندگان مشکل داریم..

پشتیبانی

حباب چت کوچک در گوشه سمت راست پایین صفحه ، شما را در اطراف WebHostingBuzz دنبال می کند. این گپ زنده را باز می کند ، و WebHostingBuzz تا آنجا پیش می رود که صدای پاپ آپ و صدای کوچک را نیز شامل می شود تا به شما یادآوری کند که در آنجا است. این در حالی که هنوز نشان می دهد از کجا می توانید پشتیبانی کنید ، غیرقانونی است.

webhostingbuzz-review-live-chat

در طول بررسی چند بار با چت زنده صحبت کردیم. اگرچه کاملاً پر از بحث SiteGround نیست (بررسی SiteGround ما را بخوانید) ، گفتگوی زنده WebHostingBuzz کاملاً خوب است. ما فوراً پاسخ ها را دریافت کردیم ، که جواب ها تا حد دقیق و دقیق است.

سیستم ایمیل مبتنی بر بلیط نیز وجود دارد ، اما گپ زنده سریعتر انجام می شود. خارج از آن ، پشتیبانی بی ثمر است. یک پایگاه دانش وجود دارد ، اما ما نمی توانیم راهی برای دسترسی به آن در خارج از جستجو در Google پیدا کنیم.

این یک پایگاه دانش نیز نیست. WebHostingBuzz Wiki جایی است که شما مقاله هایی را پیدا خواهید کرد ، اما آنها به روز نیستند. WebHostingBuzz از سال 2014 مقاله جدیدی منتشر نکرده است ، که توضیح می دهد که چرا این بخش از وب سایت در اعماق فهرست Google پنهان است.

webhostingbuzz-review-دانش پایه

با توجه به اینکه WebHostingBuzz یک میزبان وب کوچک است ، منطقی است که یک انجمن یا دیگر منابع خودی برای ارائه جامعه در اختیار شما قرار دهیم و بار آن را در تکرارهای گفتگوی زنده کاهش دهیم. در شکل فعلی ، پشتیبانی حتی اگر تجربه چت زنده ای که بالاتر از هم داشتیم ، وجود ندارد.

حکم

WebHostingBuzz دارای چند اشتباه است. هیچ سازنده وب سایت وجود ندارد ، برنامه های مدیریت شده با وردپرس وجود ندارد و می توان پایگاه دانش را بیرون کشید. به گفته این ، ارزش غیرقابل انکار است. با نرخ های بسیار پایین تر از بازار و عملکرد بسیار بالاتر ، WebHostingBuzz چیزی را پیدا می کند که یافتن آن در دنیای میزبان وب سخت است: عملکرد عالی با قیمت مناسب.

برای پول ما ، منفی را به راحتی می توان نادیده گرفت ، اما تازه ها ممکن است راحت تر با میزبانی که WordPress مدیریت شده و سازنده وب سایت را فراهم می کند راحت تر باشند..

نظر شما در مورد WebHostingBuzz چیست؟ آیا قبول دارید که این یک ارزش عالی است؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me