بررسی SiteGround – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی SiteGround

SiteGround یک میزبان وب قانع کننده است که ویژگی های بیشتری نسبت به رقابت و با قیمت بهتری ارائه می دهد. در حالی که وب سایت به روز شده به پیمایش کمک کرده است ، cPanel با تاریخ mL هنوز هم چیزی را برای دلخواه خود باقی می گذارد.

ما همیشه SiteGround را دوست داشتیم. علاوه بر ساخت بهترین راهنمای میزبانی وب ، ما در بهترین هاستینگ وب ما برای گردآوری کسب و کارهای کوچک قرار گرفتیم. به عنوان یک ارائه دهنده مستقل ارزان و وابسته به وردپرس ، SiteGround تحت تأثیر خدمات هسته ای کامل قرار می گیرد. گفت: این تقریباً در حاشیه است.

در این بررسی SiteGround ، ما می خواهیم تجربه خود را بعد از گذراندن وقت با آن به تفصیل بیان کنیم. در طول بررسی ، ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، انواع میزبانی سایت ، سرعت و بروزرسانی ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی قبل از صدور حکم خود صحبت خواهیم کرد.

به طور کلی ، SiteGround یک ارائه دهنده میزبانی وب جامد ، با ویژگی های چشمگیر و سرعت بسیار بالا ، قابلیت بوت شدن را دارد. اجرای تاریخ cPanel باعث شده تجربه عالی و در عین حال ، پیدا کردن ویژگی های اساسی یا پشتیبانی در هنگام نیاز به آنها دشوار باشد..

SiteGround-Slider1

SiteGround-Slider2

SiteGround-Slider3

SiteGround-Slider4

SiteGround-Slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای SiteGround

امکانات

یکی از دلایلی که ما از SiteGround دوست داریم این است که ویژگی های بسیاری را با برنامه شما بسته بندی می کند. آنها یا ویژگی های سهام نیستند. برنامه های وردپرس با ویژگی های خاص وردپرس همراه است و برنامه هاست مشترک با ابزارهایی طراحی شده برای ساخت وب سایت شما ارائه می شود. اگرچه فقط در نوع میزبانی تفاوت های کمی وجود دارد ، بسته های پذیرایی متنوع زیادی برای انتخاب وجود دارد.

اگر می خواهید تمام ویژگی های آنها را ببینید – بهتر است برنامه ها را در وب سایت SiteGround پیدا کنید – لیست آنها به تنهایی به چند هزار کلمه نیاز دارد. برای بررسی ما ، ما می خواهیم مقطعی از برجسته ترین و مفیدترین ویژگی ها را ارائه دهیم.

با شروع میزبانی مشترک ، یک وب سایت ایجاد می کنید ، اما نه فقط سازندگان وب سایت. برخلاف GoDaddy GoCentral (مطالعه GoDaddy GoCentral ما را بخوانید) ، که احساس دردسر می کند ، SiteGround به دنبال تخصص یکی از بهترین سازندگان وب سایت در اطراف ، Weebly بود (مطالعه وبلاگ ما را بخوانید).

SiteGround شامل نسخه رایگان Weebly با هر طرحی – البته با استفاده از دامنه ای که ثبت نام کرده اید – می باشد اما می توانید در صورت تمایل به یک ردیف دیگر نیز ارتقا دهید. به عنوان مثال برنامه های تجاری Weebly ، مدیریت موجودی ، نشان های محصول و یکپارچه سازی مربع را برای رسانه های تجارت الکترونیکی ارائه می دهد.

گزینه های وبلاگ weebly

همه برنامه های SiteGround نیز از پشتیبان گیری های روزمره به دست می آیند ، که البته خسته کننده نیست ، نباید بی اعتبار باشد. هنوز ایده خوبی است برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود به صورت دستی ، اما داشتن همه چیز هرگز چیز بدی نیست. اگر به یکی از رده های بالاتر میزبانی مشترک ارتقا دهید ، می توانید پشتیبان گیری های دلخواه و دلخواه را نیز تنظیم کنید.

ویژگی های SiteGround به حدی خوب است که باعث می شود برخی از ادغام های مورد انتظار احساس خستگی کنند. مانند سایر میزبانهای وب پیشرو ، شما ادغام Cloudflare ، یک گواهینامه رایگان SSL / TLS و آدرس های ایمیل نامحدود را در دامنه خود دریافت می کنید. در بیشتر بررسی ها ، ما روی آن ویژگی ها تمرکز می کنیم ، اما لیست قوی SiteGround باعث می شود احساس اضافات جزئی در یک بسته قبلاً عالی احساس شود.

ویژگی های SiteGround WordPress

اگر به وب سایت وردپرس علاقه مند هستید ، SiteGround شما را پوشش داده است. به همین دلیل ، در بهترین هاستینگ وب ما برای راهنمای وردپرس تاج و تخت گرفت. وردپرس برنامه های آینه را به اشتراک گذاشته و با پشتیبان گیری روزانه ، ادغام Cloudflare و گواهی رایگان SSL / TLS همراه است. این گفت ، آنها با ویژگی های خاص خود نیز وجود دارند.

از همه مهمتر ، برنامه های وردپرس شامل SuperCacher هستند. برنامه های اشتراکی منظم نیز دارند ، اما برنامه وردپرس مهم است. ذخیره سازی در واقع نسخه های وب سایت شما را ذخیره می کند تا در صورت فراخوانی سریعتر بارگیری شود. حافظه پنهان SuperCacher از پرس و جوهای پایگاه داده و داده های پویا برای بهبود سرعت وب سایت شما نتیجه می گیرد.

siteground-review-supercacher

علاوه بر این ، وردپرس را به صحنه می برید. گرچه اصلی سازندگان وب سایت ، مرحله بندی ساده ترین کار برای یافتن وب سایت های وردپرس نیست. در اصل ، این امکان را به شما می دهد تا قبل از فشار دادن آنها به وب سایت زنده ، تغییرات در وب سایت خود را در یک محیط خصوصی آزمایش کنید.

سایر ویژگی های WordPress نیز وجود دارد. هنگام ثبت نام ، وردپرس به صورت خودکار در دامنه شما نصب می شود ، یا اگر میزبان دیگری دارید ، می توانید وب سایت خود را انتقال دهید. اگر می خواهید SiteGround ، به روزرسانی های WordPress را به وب سایت شما بصورت خودکار از بین ببرد و شما را به سمت حمایت از افرادی که در سیستم عامل تخصص دارند هدایت کند..

برای هر میزبانی گران قیمت ، مدیریت شده وردپرس – بررسی Kinsta ما را بخوانید تا ببینید چه چیزی به نظر می رسد – همه اینها کرایه استاندارد است. اگرچه SiteGround گران نیست. این فقط جالب نیست که SiteGround شامل ویژگی های عالی وردپرس است. نکته جالب این است که این کار را ارزان انجام می دهد.

مرور اجمالی ویژگی های SiteGround

لوگوی SiteGroundwww.siteground.com

از همه برنامه ها در ماه 395 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

وقتی وارد بخش “انواع میزبان” می شویم ، SiteGround هفت سرویس ارائه می دهد ، اما آنها به سه نوع میزبانی کاهش می یابند: مشترک ، ابری و اختصاصی. برای روشن تر شدن ، می توانید میزبانی WooCommerce و WordPress را با همان قیمت میزبانی مشترک خریداری کنید ، با توجه به اینکه برنامه ها خارج از چند ویژگی خاص برای پلتفرم یکسان هستند.

برنامه های معمول مشترک SiteGround ، که شامل سازنده وب سایت ، پشتیبان گیری و ایمیل روزانه است ، از نظر چهره آنها چندان چشمگیر نیستند. Bluehost برنامه های قابل مقایسه با حدود 1 دلار کمتر در هر ماه ارائه می دهد (بررسی Bluehost ما را بخوانید) ، اما موارد اضافی مانند تهیه نسخه پشتیبان روزانه و یک سازنده وب سایت ، حق بیمه کوچکی را برای آن رقم می زند..

این به ذکر قیمت گذاری شفاف نیست. مانند اکثر میزبان وب ، SiteGround نرخ مقدماتی را ارائه می دهد که بسیار ارزان تر از قیمت تمدید است. اما برخلاف ، مثلاً ، GreenGeeks ، این قیمت بر اساس مدت زمان تغییر نمی کند (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید).

در خارج از هزینه تنظیم $ 14.95 که به حساب های ماهانه اضافه می شود ، می توانید یک یا سه سال میزبانی را با همان نرخ ماهانه خریداری کنید ، که همانطور که گفته شد در همسایگی سایر ارائه دهندگان قفسه بالاست.

به جای استفاده از فریب ، SiteGround الهام بخش اعتماد است. از لحظه انتخاب یک برنامه مشخص است که چه مقدار پرداخت می کنید هنگام ثبت نام و هنگام تمدید. به جای مخفی کردن از یک برنامه ارزان قیمت فقط به شما اطلاع می دهد که برای به دست آوردن آن باید چهار سال میزبان خریداری کنید – بررسی میزبانگر ما را بخوانید تا در عمل – SiteGround کارتهای خود را روی میز قرار دهد.

فضای وب و میزبانی اختصاصی SiteGround بد نیست ، اما تمرکز روشن روی میزبانی مشترک ، WordPress و WooCommerce است. SiteGround ویژگی های بسیاری را در برنامه های ارزان قیمت خود قرار داده است که آنها را به سرقت می برند. اگر به دنبال میزبانی ابری هستید ، بررسی Dreamhost ما را بخوانید. برخلاف سایر میزبان وب ، این هزینه فقط برای منابعی که استفاده می کنید از شما هزینه می کند.

به عنوان یک شبکه ایمنی ، SiteGround یک سیاست بازپرداخت 30 روزه برای میزبانی مشترک و پنجره بازپرداخت 15 روزه برای میزبانی ابر ارائه می دهد. شرایط اعمال می شود ، مانند هزینه های فعال سازی دامنه غیر قابل استرداد ، اما شما برای ماه اول ایمن هستید. متأسفانه بازپرداخت در هاست اختصاصی ارائه نمی شود.

راحتی در استفاده

وب سایت مجدد سایت SiteGround یافتن یک نقشه و بررسی از آن ساده است. از صفحه اصلی ، شما با میزبان اشتراکی ، WordPress ، WooCommerce و میزبانی ابری ارائه داده اید ، میزبانی اختصاصی ، میزبانی شرکت و فروشندگان را برای منوی پیمایش برتر رزرو می کنید.

سایت-بررسی-صفحه اصلی

ما آن سیستم را خیلی دوست داریم SiteGround برای تازه واردان روشن می کند که چه گزینه هایی را باید انتخاب کنند در حالی که گزینه های پیشرفته را در دسترس اما دور از دسترس نگه می دارند. دشوار نیست تصور کنید کسی در وب سایت به دنبال راهی برای شروع وردپرس است و می داند چه کاری انجام دهد.

این امر وظیفه انتخاب برنامه را بر عهده دارد. سه نوع میزبانی مشترک مشترک همه دارای سه سطح هستند: StartUp ، GrowBig و GoGeek. به جای مقایسه برنامه ها در سطح فنی ، SiteGround نشان می دهد که هر لایه برای چه چیزی مفید است. حتی تکنوفوها می توانند درک کنند که 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی بیش از 10 گیگابایت است و 100000 بازدیدکننده ماهانه بهتر از 10،000 است.

سایت-بررسی-طرح-انتخاب

می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه “مقایسه” در زیر برنامه ها ، مقایسه فنی را مشاهده کنید ، اما لازم نیست. SiteGround جنبه های فنی خدمات خود را به قالب قابل هضم ترجمه می کند. شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید اگر می دانید دنبال چه چیزی هستید ، اما SiteGround سادگی رویکرد خود را در این روند به خطر نمی اندازد.

SiteGround تعادل چشمگیر در دوستی کاربر ایجاد می کند. این امر همه چیز را در دسترس می کند ، حتی برای افرادی که اطلاعات کمی در مورد میزبانی وب دارند ، در حالی که به کسی احترام نمی گذارند ، برخلاف ، مثلاً ، FatCow ، که با اطلاعات گمراه کننده به مبتدیان می بخشد (بررسی FatCow ما را بخوانید) ، یا Pagely ، که کپی وب سایت خود را در technobabble غرق می کند. (بررسی صفحه ای ما را بخوانید).

پس از پرداخت و تنظیم اعتبار ورود به سیستم ، می توانید به کنترل پنل حساب خود دسترسی پیدا کنید. این پنل نیست ، توجه داشته باشید – در یک دقیقه به آن خواهیم رسید – بلکه محلی است که می توانید جزئیات حساب و اطلاعات صورتحساب خود را مدیریت کنید.

سایت-بررسی-حساب-داشبورد

بیشتر آنچه انتظار دارید آنجا باشد ، اما SiteGround مناطق دیگری را نیز شامل می شود. علاوه بر اطلاعات صورتحساب و خدمات فعال خود ، می توانید از طریق نسخه دانش پایه در داشبورد حساب خود حرکت کنید. مقالاتی که انتخاب می کنید در یک برگه جدید باز می شوند ، به این معنی که لازم نیست به داشبورد خود برگردید.

پیمایش توسط منوی بالا انجام می شود ، و گزینه آخر “قدرت” ، موارد خوبی را در داخل دارد. در آنجا کدهای کوپن و پیشنهادات ویژه ای را برای ابزارهای توسعه ، افزونه های وردپرس و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. SiteGround حتی کتابهای الکترونیکی رایگان را برای WooCommerce و WordPress ارائه می دهد.

SiteGround cPanel

برای مدیریت وب سایت خود به “حسابهای من” مراجعه کرده و روی “رفتن به cPanel” کلیک کنید. اگرچه SiteGround یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب در اطراف است ، این بهترین راهنمای میزبانی وب ما را با راهنمای cPanel نمی سازد. اجرای آن تاریخ و غیرقابل تحسین است. گرچه هنوز کاربردی است ، میزبان وب دیگر نحوه ظاهر شدن را ساده تر کرده اند.

siteground-review-cpanel

گفت ، استفاده از آن دشوار نیست. SiteGround به شما توضیح می دهد که آدرس IP و سرورهای نام شما و همچنین مقدار داده ای که شما استفاده کرده اید چیست. مشکل این است که cPanel نیاز به جبهه دارد.

وب سایت مجدد سایت SiteGround زیبا به نظر می رسد ، بنابراین این شرم آور است که cPanel نمی تواند همان احساس را ارائه دهد. شما هنوز هم می توانید همه چیز مورد نیاز خود را بدست آورید ، اما cPanel متأسفانه مانند یک سازش احساس نمی شود که مجبور شوید.

انواع میزبانی

در وب سایت SiteGround ، هفت شکل میزبانی پیدا خواهید کرد ، اما واقعاً تنها پنج مورد وجود دارد: مشترک ، cloud ، نمایندگی فروش ، شرکت و اختصاصی. میزبانی مشترک به میزبانی وب استاندارد ، WordPress و WooCommerce تقسیم می شود. هر سرویس خارج از ویژگی های خاص پلتفرم ، برنامه هایی را با مشخصات مشابه ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، اگر علاقه مند به ساختن وب سایت وردپرس هستید ، باید به جای یک برنامه میزبانی مشترک مشترک ، یک طرح وردپرس خریداری کنید. مشخصات ممکن است یکسان باشد ، اما SiteGround شامل برنامه های WordPress ، نصب ، مرحله بندی و SuperCacher با برنامه های WordPress است..

میزبانی مشترک از یک سرور برای میزبانی چندین وب سایت استفاده می کند و در صورت لزوم منابع را بین وب سایت ها جابجا می کند. با کمال تعجب ، این امر باعث می شود میزبانی وب ارزان ترین و در دسترس در اطراف ، با وجود این که سرعت و قوام آن وجود دارد..

هر سه طعم اشتراکی در سه رده قرار دارند: StartUp ، GrowBig و GoGeek. همانطور که انتظار می رود هرچه ردیف بالاتر باشد ، ترافیک بیشتری برای سرور امکان پذیر است. با این حال ، SiteGround همچنین شامل مجموعه ای از ویژگی های با هر رده: “ضروری” برای StartUp ، “حق بیمه” برای GrowBig و “geeky” برای GoGeek.

جزئیات اضافی مربوط به پلتفرمی است که شما برای آن برنامه ای خریداری می کنید ، اما ، به عنوان مثال ، میزبان وردپرس GoGeek شامل پشتیبانی و تقدم اولویت برای وب سایت شما.

برنامه های مشترک در جایی قرار دارد که قلب یک میزبان وب در آن نهفته است ، و SiteGround به شما امکان انعطاف پذیری کافی را می دهد در حالی که برعکس فلج گزینه نیست. به عنوان مثال ، InMotion Hosting انواع خدمات مختلفی دارد ، هرکدام دارای پنج یا چند لایه هستند ، انتخاب ناخن در انتخاب صحیح را دشوار می کند (بررسی بررسی میزبانی InMotion ما را بخوانید).

میزبانی پیشرفته SiteGround

اگر می خواهید میزبانی مشترک مشترک گذشته را تغییر دهید ، SiteGround می تواند شما را در خود جای دهد. اگرچه ترکیب به عنوان قوی نیست ، به عنوان مثال ، HostGator (مطالعه HostGator ما را بخوانید) ، SiteGround هنوز یک سرویس کاملی از خدمات را برای کاربران برق فراهم می کند.

مستقیم ترین آپدیت از هاست اشتراکی ، میزبانی ابری است ، هرچند همانطور که در بخش “قیمت گذاری” مشاهده می کنید ، بسیار گران تر است. میزبانی ابر وب سایت شما را در شبکه ای از سرورها یا “ابر” گسترش می دهد. از آنجا که در یک مکان واحد متمرکز نیست ، وب سایت شما سریعتر و ایمن تر خواهد بود.

به طور خلاصه ، شبکه ای از سرورهای مجازی وجود دارد که وب سایت شما در آنجا زندگی می کند که به شبکه ای از سرورهای فیزیکی که وب سایت شما در آن قرار دارد ، فراخوانی می کند. منابع مورد نیاز وب سایت شما مقیاس پذیر هستند ، به این معنی که در صورت نیاز به قدرت بیشتری دسترسی دارید. بعلاوه ، زیرا متمرکز نیست ، یک سرور به صورت آفلاین نمی تواند وب سایت شما را با خود بگیرد.

SiteGround چهار توصیه را برای تنظیمات میزبانی ابری ارائه می دهد ، اما ارزش این را دارد که اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، برنامه خود را ایجاد کنید.

شما می توانید برنامه خود را پیکربندی کنید تا حداکثر 32 هسته قدرت پردازشی ، 128 گیگابایت حافظه و 1 ترابایت از حافظه درایو حالت جامد داشته باشید. اعطای دقیق ، این یک پیکربندی گران است – 2100 دلار در هر ماه – اما نکته جالب در مورد میزبانی ابر این است که شما می توانید منابع مورد نیاز را اضافه یا تفریق کنید.

سایت-بررسی-ابر-پیکربندی

اگر ترجیح می دهید وب سایت خود را متمرکز کنید و بر جنبه های فنی میزبانی کنترل بیشتری داشته باشید ، می توانید یک سرور اختصاصی خریداری کنید. به عنوان پادزهر میزبانی مشترک ، میزبانی اختصاصی به شما امکان می دهد تا یک سرور و تمام منابع آن را به خود اختصاص دهید. SiteGround سه نوع میزبانی اختصاصی را در یکی از سه مرکز داده خود در سراسر جهان ارائه می دهد.

شما باید مکانی را انتخاب کنید که بیشتر ترافیک شما از آن بدست می آید ، بنابراین مهم است که SiteGround این گزینه را به شما بدهد. 1&به عنوان مثال 1 میزبانی وب وب میزبانی اختصاصی ارزان تری را ارائه می دهد – با مشخصات بسیار کمتر – اما به شما امکان نمی دهد مکان سرور را انتخاب کنید (1 مورد ما را بخوانید&1 بررسی میزبانی وب).

در آخر ، میزبان شرکت و نمایندگی فروش وجود دارد.

SiteGround به شما امکان می دهد تا خدمات خود را بر اساس یک سیستم اعتباری مجدداً بفروشید. اعتبار برای یک سال میزبانی خوب است و شما می توانید آنها را با هر قیمتی که می خواهید بفروشید. در بیشتر موارد ، برنامه فروشندگان برای طراحان وب است که می خواهند مشتری خود را به میزبانی پیشنهاد دهند ، اما با قابلیت برچسب زدن به cPanel SiteGround سایت ، شما می توانید تجارت میزبان وب خود را نیز شروع کنید..

میزبانی سازمانی برای کسانی که خواستار بهترین عملکرد هستند ارائه می شود. به جای ایجاد چند بسته برای انتخاب ، سایت SiteGround با شما کار می کند تا بتوانید خدمتی متناسب با نیازهای شما بسازید. میزبانی سازمانی برای وب سایت های بزرگ یا شبکه هایی که به راه حل های سفارشی احتیاج دارند ، منظور شده است ، بنابراین به شما هشدار می دهد که برای دسترسی نیاز به پونی زیبا دارید..

سرعت & وقت تمام وقت

ما برای اندازه گیری سرعت از دو ابزار استفاده می کنیم: LoadImpact و تست سرعت وب سایت Pingdom. وب سایتی که آزمایش می کنیم صرفاً دامنه ای است که دارای WordPress است و هیچ چیز دیگری که در ارزانترین برنامه اشتراکی SiteGround میزبان است.

وب سایت با آزمایش در نزدیکترین سرور سان فرانسیسکو ، 2.98 ثانیه بارگیری شد ، که چندان چشمگیر هم نیست. این تقصیر SiteGround نیست.

با استفاده از معیارها ، می توانیم دقت کنید که وضوح DNS بیشترین زمان بارگذاری – 2.4 ثانیه را دارد. زمان اتصال و انتظار که اندازه گیری طول مدت اتصال مرورگر و شروع به دریافت اطلاعات طول می کشد ، 280 میلی ثانیه مشترک است.

سایت-بررسی-سرعت-تست

همانطور که نشان داده شده است ، تست سرعت وب سایت پیچیده است زیرا عوامل زیادی در بازی وجود دارد. بسیاری از آنها به میزبان نیستند که با آنها مقابله کنند. با این وجود ، از آزمایش ما می توانیم جمع آوری کنیم که SiteGround دارای سرورهای اشتراکی بهینه ای است و از هر 100 سرعت 100 از تست سرعت وب سایت Pingdom برای سرعت وب سایت کسب می کند ، که شایسته سریعترین راهنمای میزبانی وب ماست..

تست سرعت وب سایت Pingdom یک وب سایت را در انزوا اندازه گیری می کند. برای سنجش وب سایت تحت بار ، از LoadImpact استفاده کردیم. این برنامه در طی پنج دقیقه 50 کاربر مجازی را به دامنه ما ارسال کرد و با افزایش بار کاربر سرعت وب سایت را اندازه گیری کرد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، SiteGround در طول بار کاربر افزایش یافته است و این یک نشانه خوب است.

siteground-review-loadimpact

در مورد زمان به روز بودن ، ما در طول تست 100 درصد ماندیم. خوشبختانه ، SiteGround 99.9 درصد ضمانت به روز رسانی نیز دارد. دلایل زیادی برای عدم اعتماد به ضمانت به موقع میزبان وب وجود دارد ، اما SiteGround محکم است.

مطابق با شرایط خدمات ، اگر وب سایت شما تا به حال کمتر از 99.9 درصد به موقع سقوط کند ، یک ماه میزبانی رایگان دریافت خواهید کرد. این تنها 99 درصد کاهش می یابد. به ازای هر درصد اضافی زیر 99 درصد ، SiteGround یک ماه میزبانی رایگان به شما می دهد. تا آنجا که تضمین ها پیش می روند ، این سخاوتمندترین شخصی است که ما دیده ایم.

امنیت

یکی از بزرگترین خطرات روبرو با میزبانی مشترک این است که یک وب سایت مخرب می تواند کل سرور را آلوده کند. اگرچه SiteGround آن مسئله را کاهش می دهد. هر وب سایت مشترک دارای فهرست جداگانه خود است ، به این معنی که یک حساب کاربری دیگر به بقیه آلوده نمی شود.

اینجا است که SiteGround شروع می شود. بسته امنیتی اطراف برنامه شما چشمگیر است ، متشکل از فایروال برنامه وب ، سیستم ضد بوت مبتنی بر AI و پشتیبان گیری روزانه. اگر در برنامه GrowBig یا بالاتر هستید ، می توانید از وب سایت خود نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید.

خارج از وب سایت شما ، SiteGround یکپارچه سازی رایگان با SpamExperts برای ایمیل شما فراهم می کند. SpamExperts پیام های ورودی و خروجی را اسکن می کند ، به شما امکان می دهد پیام هایی را که دریافت می کنید فیلتر کنید. علاوه بر این ، می تواند اطلاعاتی درباره آمار ایمیل شما ارائه دهد.

یک ابزار اسکن بدافزار وجود دارد ، اما با برنامه های اشتراکی همراه نیست. اسکنر سایت SG نامیده می شود ، هر پیوندی را که می تواند از طریق صفحه اصلی وب سایت شما برای آسیب پذیری ها روزانه و حدود 20 دلار در سال قابل دسترسی باشد ، اسکن می کند. همچنین دامنه شما را در برابر لیستهای سیاه بررسی می کند تا مطمئن شوید همه چیز از نظر محافظتی است.

متأسفانه ، فقط اسکن است. اگر مشکلی پیش آمد به شما اطلاع می دهیم ، اما برای رفع آن هیچ کاری انجام نخواهید داد. حذف بدافزار یا محافظت از ضد بدافزار چیزی است که شما باید به تنهایی خریداری کنید ، که البته لازم نیست ، اما یک ویژگی امنیتی خوب برای شماست.

گفته می شود ، بسته فعلی ، کاملاً گرد شده است ، به خصوص با گواهی رایگان SSL / TLS تا بتوان آن را از بین برد.

حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی معمولاً موضوعی است برای بررسیهای VPN ما ، اما برای میزبانی وب نیز مهم است. با نام دامنه شما شروع می شود ، که با سابقه WHOIS شامل تمام اطلاعات شخصی شما ثبت شده است. SiteGround ثبت دامنه خصوصی را ارائه می دهد ، اما به صورت رایگان نیست. باید ماهانه 1 دلار اضافی هزینه کنید.

ثبت دامنه خصوصی اطلاعات WHOIS شما را با اطلاعات ساختگی جایگزین می کند. از آنجا که پرونده های WHOIS در دسترس عموم است ، هرکسی که دارای اتصال به اینترنت است ، می تواند جستجو کند چه کسی دامنه خاصی را در اختیار دارد و در بسیاری موارد صاحب یک وب سایت است. ما قدردانی می کنیم که SiteGround ثبت نام خصوصی ارائه می دهد ، اما باید یک سرویس رایگان باشد نه یک سرویس پولی.

در مورد اطلاعات شخصی شما که SiteGround را ارائه می دهید ، می توان آن را با سازمان های اجرای قانون ، فروشندگان شخص ثالث و علایق SiteGround به اشتراک گذاشت ، اما فقط با رضایت شما (که شما با استفاده از خدمات به آنها داده اید). متأسفانه ، این راهی است که با میزبانی وب انجام می شود.

این گفته ، SiteGround در سیاست حفظ حریم خصوصی خود روشن می کند که “به هیچ وجه اطلاعات شخصی شناسایی شده شخصی را برای اهداف تجاری فاش نمی کند. همچنین می گوید: “تمام اقدامات معقول را برای اطلاع رسانی به شما در مورد زمان و چه اطلاعات ممکن به اشخاص ثالث انجام می دهد و شما قادر خواهید بود که آن را به اشتراک بگذارید یا نه.”

هرچه حریم خصوصی میزبانی وب می رود ، SiteGround در قسمت خوبی از حصار قرار دارد. در خط مشی رازداری هیچ مشکلی وجود ندارد و به دلیل موضع روشن در عدم فروش اطلاعات شخصی شما ، استفاده از این سرویس بی خطر است. تنها نکته منفی عدم ثبت دامنه خصوصی است ، اما هزینه آن به اندازه کافی ارزان است که خیلی ناامید نشویم.

پشتیبانی

داشبورد حساب شما پیدا کردن کمک را آسان می کند. به سادگی بر روی زبانه “پشتیبانی” در منوی داشبورد خود کلیک کنید تا نسخه متراکم از پایگاه دانش باز شود. می توانید یک موضوع را جستجو کنید یا از دسته های پیشنهادی که SiteGround برای شما فراهم می کند استفاده کنید. مهم نیست که انتخاب کنید ، SiteGround یک برگه جدید با مقاله پشتیبانی باز خواهد کرد.

سایت-بررسی-پایگاه دانش

ما آن سیستم را دوست داریم این راهی برای ادغام پشتیبانی در داشبورد حساب است در حالی که هیچ کاری را در داشبورد حساب انجام نمی دهید. پایگاه دانش از لحاظ فنی در منطقه دیگری از وب سایت است ، اما ارجاع سریع آن از جایی که احتمالاً در آن قرار دارید مفید است.

در غیر این صورت ، می توانید بلیط های خود را در منطقه پشتیبانی مشاهده کنید ، اما حداقل به نظر می رسد ، شما نمی توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. گزینه های تماس ، که شامل تلفن ، ایمیل و چت زنده است ، در بخش کوچکی از زیر پایگاه دانش متراکم حذف می شوند.

این نمی گویند پیوند مفید است. SiteGround از شما درخواست می کند که یک دسته بندی گسترده را انتخاب کنید تا متناسب با مشکل شما باشد و در برخی موارد شما را به ابزار مورد نیازتان هدایت کند ، مانند زمان انتقال وب سایت. به گفته این ، مقولات بازتر ، مانند سایر موارد فنی دیگر ، نیاز به توصیف درخواست شما دارند.

در هر موقعیتی ، فقط یک ، وقتی مسئله ما را تشریح کردیم ، با این پیام مواجه شدیم: “لطفاً جزئیات بیشتری راجع به مسئله مورد نظر خود ارائه دهید ، تا ما به شما کمک کنیم تا سریعتر حلش کنید.” به شما توجه داشته باشید ، ما به عنوان مثال جزئیاتی در مورد اینکه قادر به بارگیری وب سایت تست ما نیستیم ، ارائه کردیم.

پس از شکستن ، SiteGround سه گزینه پشتیبانی را در اختیار شما قرار می دهد. این شرم آور است که شما باید از بسیاری از حلقه ها پرش کنید زیرا تیم پشتیبانی آن عالی است. نمایندگان دارای دانش ، دوستانه و پاسخگو هستند. متأسفانه ، آنها در پشت یک سیستم تاریخ دار دفن شده اند.

شکافهایی که در سهولت استفاده از SiteGround به آن اشاره کردیم در اینجا تأثیر بیش از حد دارد. پشتیبانی بسیار عالی است ، اما به سادگی ارائه روش های تماس می تواند راهی بسیار کارآمدتر برای رسیدگی به درخواست ها باشد.

حکم

SiteGround خیلی خوب می شود و تا آنجا که میزبان وب مستقل ارزان قیمت می روند ، ما نمی توانیم به بسیاری از گزینه های بهتر فکر کنیم. بزرگترین ضعف آن در موارد خاص بیش از حد قدمت دارد. آسانسور برای cPanel و سیستم پشتیبانی مستقیم مسیری طولانی را در پیش می گیرد تا آن را حتی بهتر از گذشته کند.

هرچند که اینها نیتریک هستند و مقابله با آنها آسان است. SiteGround هنوز هم یک ارائه دهنده برتر ، بخصوص برای کاربران WordPress است.

نظر شما درباره SiteGround چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me