بررسی Site5 – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی سایت 5

یکی از قابل استفاده ترین مونت ها از EIG پایدار ، Site5 سریع است و رابط کاربری خوبی را ارائه می دهد. با این حال ، برخی از ویژگی های اساسی را از دست می دهد ، و این باعث می شود احساس کمی گران شود. نظر کامل ما را در این بررسی Site5 بخوانید.


Site5 از سال 1998 شروع شده است ، اما این سرویس پس از خریداری در سال 2015 توسط گروه بین المللی استقامتی ، چرخش گسترده ای به خود گرفت. بسیاری از نقاط قوت آن باقی مانده است ، از جمله برنامه های قابل دسترسی ، سهولت در استفاده و سرعت جامد. به گفته این ، برخی از نقاط ضعف آن باعث تعجب ما نشده است كه آیا رئیس شركت تأثیر بیش از حد دارد یا نه.

در این بررسی Site5 ، ما می خواهیم آن را با بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب مقایسه کنیم تا ببینیم ارزش دلار شما چیست یا نه. ما یک وب سایت با ارزان ترین برنامه اشتراکی راه اندازی کردیم ، یک نسخه خالی از وردپرس نصب کردیم و آزمایش را شروع کردیم. وب سایت ما بدون دانش سایت5 نیز راه اندازی شد ، بنابراین می توانیم آنچه را که مشتری عادی از آن عبور می کند ، بازآفرینی کنیم.

متأسفانه ، آن روند دارای نقاط بالا و پایین است. Site5 در سهولت استفاده و دسترسی بسیار عالی است و به اندازه کافی سریع است ، اما نبود ویژگی های اساسی باعث می شود برنامه ها بیش از حد گران شوند.

site5-slider1

site5-slider2

site5-slider3

site5-slider4

site5-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Site5

امکانات

Site5 یک لیست از ویژگی های جداگانه دارد ، که البته عالی نیست ، اما بد هم نیست. ما خوشحالیم که بسیاری از ویژگیهای اساسی که میزبان وب را باید شامل شود ، خوشحالیم ، اما ما مایل نیستیم بیشتر ، به خصوص در ردههای مشترک قیمت مناسب.   

این امر به دلیل عدم تنوع در ترکیب مشترک Site5 ، که ما در قسمت “انواع میزبانی” در زیر می خواهیم لزوماً کاهش یابد. سه سطح میزبانی مشترک تقریباً یکسان هستند ، به این معنی که انگیزه ای برای ارتقاء در هنگام ویژگی ها وجود ندارد.

با این وجود ، در سراسر خط ، ویژگی های قابل توجهی مانند مهاجرت رایگان به Site5 و پشتیبان گیری خودکار وجود دارد. با این وجود ، فقدان چیزی که ویژگیهای اساسی را در نظر می گیریم قابل چشم پوشی نیست.

ویژگی های سایت 5 وجود ندارد

این شامل گواهی SSL / TLS ، اسکن بدافزار و دامنه رایگان نیست. اگرچه قبلاً شاهد آن بودیم که دو مورد اولیه حذف شده اند ، اما تعداد کمی از میزبان وب دامنه رایگان را از برنامه های مشترک قطع می کنند. اگر به دنبال میزبانی هستید که ملزومات آن را فراهم کند و موارد دیگر ، بررسی SiteGround ما را بخوانید.

حتی با وجود بسیاری از ویژگی های موجود ، هیچ چیز بدتر از این نیست که سازنده وب سایت شوید. ما مارک های EIG دیگری مانند HostGator را دیدیم ، ادغام رایگان با Weebly را ارائه می دهند ، و همانطور که می توانید در بررسی Weebly ما بخوانید ، این یک چیز خوب است. اگرچه ما از کیفیت سایت Weebly از یک وب سایت سازنده وب درخواست نمی کنیم ، ارائه یکی از این موارد ضروری است.

اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، بهترین راهنمای سازندگان وب سایت ما را بخوانید. Weebly در رده های زیادی رتبه خوبی دارد اما Wix را ترجیح می دهیم. همانطور که در بررسی Wix ما مشاهده می کنید ، قابلیت استفاده ، قدرت و قیمت را به روشی که معدود سازندگان وب سایت انجام می دهند ، تعادل می بخشد ، و این گزینه ای عالی برای مبتدیان به دنبال راه اندازی وب سایت است..

بررسی اجمالی ویژگی های Site5

آرم سایت 5www.site5.com

از همه برنامه ها در ماه 695 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار
پرداخت شده

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

Site5 کاری غیر معمولی در بین مارک های EIG انجام می دهد: قیمت های آن را روشن می کند. اگرچه قیمت آن بالا است ، Site5 با چندین سال سنسانی مانند خواهر و برادرش Bluehost کهنه شده است (بررسی Bluehost ما را بخوانید) حیرت زده نیست. در عوض ، از صفحه محصول مشخص می کند که چه قیمتی پرداخت خواهید کرد.

یادداشتهایی از A2 Hosting دریافت می کند (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). در صفحه محصول برای هر نوع میزبانی ، مدت زمان ارائه هر بسته و قیمت ماهانه آن مدت را می یابید. به عنوان مثال ، به راحتی می توان دانست که اگر دو سال بخرید ، میزبانPro + Turbo ماهانه 13.95 دلار است ، اما اگر ماهانه بروید 19.95 دلار در ماه.

site5-review-product-page

اگرچه ما شفافیت را دوست داریم ، قیمت ها عالی نیستند. Site5 مسیری طولانی از 1 است&1 IONOS هنگام برنامه های اشتراکی ماهانه (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS). موارد اضافی که Site5 را شامل می شود جذاب است ، اما میزبان وب زیادی وجود دارد که همین کار را ارزانتر انجام می دهند ، با 1&1 IONOS بسته را هدایت می کند.

خوب است اگر بسیاری از ویژگی ها وجود داشته باشد ، اما همانطور که گفته شد ، ملزومات موجود از بین نمی روند. به عنوان مثال ، محافظت از بدافزار موجود است ، اما علاوه بر نرخ ماهیانه شما ، 50 دلار در سال نیز به همراه خواهد داشت. به همین ترتیب ، یک دامنه رایگان با برنامه شما درنظر گرفته نمی شود ، بنابراین باید آن را در قیمت تسویه حساب نیز اثبات کنید.

با این وجود ، Site5 خیلی اغراق آمیز نیست و یک دوره بازپرداخت جامد نیز دارد. فروشندگان و کاربران اشتراك می توانند تا 45 روز خدمات را امتحان كرده و بازپرداخت دریافت كنند ، بدون سوالی پرسیده می شود. متأسفانه کاربران VPS فقط 15 روز زمان دارند که این نیمی از آنچه اکثر میزبان وب ارائه می دهند است.

راحتی در استفاده

چک کردن با Site5 یک امر ساده است ، به خصوص با توجه به چگونگی پاک بودن صفحات محصول. ترکیب محدود برنامه ها با تفکر تقسیم می شود ، بنابراین هیچ سؤالی در مورد آنچه در دسترس است یا چه قیمتی برای دسترسی به آن پرداخت خواهید کرد وجود ندارد.

فرایند پرداخت پنج قسمتی صاف است ، و کمترین مزاحمت را شامل می شود تا افزودنی های آن را با بسته خود وارد کنید ، که دیدن آن بسیار خوب است. گرچه مشابه Namecheap در روند پرداخت چند مرحله ای وجود دارد ، اما Site5 احساس طولانی بودن نمی کند. همانطور که در بررسی Namecheap می بینید ، مراحل ضمن بررسی با آن احساس غیر ضروری می شود ، که خوشبختانه در اینجا موردی نیست.  

سایت5-بررسی-پرداخت

بلافاصله پس از پرداخت ، شما یک باتری از پنج ایمیل دریافت خواهید کرد ، اما لازم نیست برای ورود به سیستم به آنها نگاه کنید. مانند Kinsta (بررسی Kinsta ما را بخوانید) ، Site5 شما را از پرداخت به داشبورد حساب کاربری شما هدایت می کند ، بدون هیچ چیز غیر ضروری بین جدول جدا شد.

داشبورد اکثراً مشابه InMotion Hosting است (بررسی ما را در میزبانی InMotion بخوانید). از صفحه اصلی می توانید خدمات ، دامنه ها و فاکتورها و همچنین کد پشتیبانی و اطلاعات حساب خود را مشاهده کنید. با کلیک بر روی برگه “خدمات” داشبورد مدیریت میزبان شما ظاهر می شود.

سایت5-بررسی-حساب-داشبورد

همانند InMotion Hosting و چند میزبان دیگر ، این بهترین بخش تجربه کاربر است. این استفاده از دیسک و پهنای باند شما ، اطلاعات صورتحساب و اطلاعات برنامه شما را نشان می دهد. مهمتر از همه ، این پیوندها سریع به موارد cPanel است ، که باعث می شود آدرس ایمیل یا باز کردن مدیر فایل بدون دسترسی به cPanel آسان شود..

site5-بررسی-هاستینگ-مدیریت

اگرچه ما عاشق cPanel هستیم – می توانید ببینید در بهترین میزبانی وب ما با راهنمای cPanel چقدر است – این یک صفحه کنترل متراکم است که می تواند پیدا کردن موارد ساده را دشوار کند. داشتن پیوندهای سریع از داشبورد حساب اصلی نه تنها باعث می شود کارایی بیشتر شود بلکه باعث ناامید کننده تر شدن آن نیز می شود.

خوشبختانه ، اگر شما مایل به حفاری هستید ، برخلاف LunarPages ، خوشبختانه cPanel در دسترس است (بررسی LunarPages ما را بخوانید). این سی پنلی است که ما با آن آشنا و عاشق آن شده ایم ، با ناوبری مبتنی بر آیکون و دسته های قابل جمع بندی متناسب است. این گفت ، یک مورد مهم وجود ندارد.

site5-review-cpanel

شما نصب کننده برنامه Softaculous را در cPanel پیدا نمی کنید ، این همان چیزی است که بیشتر میزبان وب برای نصب اسکریپت ها مانند WordPress استفاده می کنند. در عوض ، “QuickInstall” را پیدا خواهید کرد ، که یک رابط مشابه است که توسط MOJO Marketplace ، مارک EIG دیگری طراحی شده است..

اگر بررسی FatCow ما را خوانده اید ، می دانید که ما طرفداران نصب از طریق MOJO Marketplace نداریم زیرا به نظر می رسد همیشه از کار می افتد. با کمال تعجب ، نصب این بار هموار شد. شما هنوز هم در MOJO Marketplace برای خرید یک موضوع در حالی که نصب در حال انجام است ، آفت زدید ، اما این یک روند ساده است.

انواع میزبانی

Site5 دارای یک خط مستقیم از برنامه ها است. فقط دو شکل میزبانی ارائه می شود: VPS مشترک و مدیریت شده. برنامه های فروشندگان نیز وجود دارد ، اما آنها فقط برنامه هایی مشترک هستند که برای فروش مجدد در کنار هم قرار گرفته اند. گرچه ما می خواهیم طیف متنوعی از برنامه ها را ببینیم ، ما از صف محدود سایت Site5 برای بازار مورد نظر خود راضی هستیم.

برنامه های اشتراکی ، که در وب سایت Site5 به سادگی “میزبانی وب” خوانده می شوند ، قلب این ترکیب هستند. سه ردیف در دسترس است ، اما تفاوت بین آنها از آنچه اسامی نشان می دهند کوچکتر است. hostBasic طرحی مشترک است که برای یک وب سایت واحد ساخته شده است در حالی که hostPro برای تعداد نامحدودی از وب سایت ها ساخته شده است.

در بالا ، طرحی به نام hostPro + Turbo وجود دارد که تصور می کنیم نسبت به یک برنامه استاندارد hostPro از مزایای عملکردی برخوردار باشد. این مزیت عملکرد در صفحه محصول به تفصیل شرح داده نشده است ، بنابراین ما به یک نماینده پیش فروش رسیدیم و پرسیدیم که تفاوت بین برنامه ها چیست؟.

در کمال تعجب ما ، تفاوت زیادی وجود ندارد. خارج از برچسب قیمت بالاتر ، تنها چیزی که hostPro + Turbo پیشنهاد می کند ، چندین حساب cPanel برای وب سایتهایی است که شما استفاده می کنید. ویژگی ها ، مشخصات سرور و امنیت یکسان هستند ، بنابراین مگر اینکه به چندین حساب cPanel احتیاج داشته باشید ، hostBasic هنگام اجرای عملکرد باید همانند hostPro + Turbo باشد..

برنامه فروشندگان Site5

برنامه های فروش نیز در سه سطح آمده است ، اما تفاوت های بیشتری بین هر یک وجود دارد. همه ردیف ها غیرقابل تحقق هستند ، به این معنی که می توانید به همان اندازه که می خواهید فضای دیسک و پهنای باند را برای اسکان داشته باشید ، می توانید تعداد بسته های مورد نظر را بفروشید. این مشخصات تفاوت بین ردیف ها است.

گرانترین برنامه ها برنامه های VPS است. Site5 هفت طبقه میزبان VPS را ارائه می دهد که از زیر 70 دلار در هر ماه تا بیش از 300 دلار در هر ماه ارائه می شود. مانند برنامه های نمایندگی فروش ، تنها تفاوت بین رده ها مشخصات است. تمام برنامه ها با دو آدرس IP اختصاصی ، cPanel / WHM و مدیریت کامل از Site5 همراه هستند.

با وجود این ، برنامه های وردپرس و ابری مدیریت نشده هستند. برنامه های مدیریت شده وردپرس ، که در بین بهترین هاستینگ ما برای گزینه های وردپرس معمول است ، میزبانی مدیریت شده متناسب با وردپرس را ارائه می دهد. این بدان معنی است که به روزرسانی های اصلی هسته ، نصب عیب یابی و موارد دیگر.

غالباً ، میزبان وردپرس مدیریت شده از یک معماری ابری استفاده می کند ، که ما از Kinsta ، DreamHost و Pagely مشاهده کرده ایم (بررسی پیج ما را بخوانید). این سبک میزبانی به سرور این امکان را می دهد تا در صورت لزوم با منابع اضافی تماس بگیرد ، این بدان معنی است که اگر غیرممکن باشد ، بسیار دشوار است ، زیرا وب سایت شما به صورت آفلاین نمی رود.

افزایش سریع و امنیت باعث شده است که بسیاری از میزبان وب به نوعی میزبانی ابری را در بر گیرند ، بنابراین ناامید کننده است که سایت Site5 به این باشگاه ملحق نشده است. اگر به دنبال میزبانی ابری ارزان هستید ، بررسی MDDHosting ما را بخوانید.

سرعت & وقت تمام وقت

روند تست سرعت ما ساده است. ما وب سایت با ارزان ترین برنامه اشتراکی را بدون دانش میزبان راه اندازی می کنیم ، یک نسخه خالی از WordPress را نصب کنید و تست هایی با Load Impact و تست سرعت Pingdom را روی پیکربندی پیش فرض میزبانی اجرا کنید. این بدان معناست که بهینه سازی ها ، مانند حافظه پنهانی در سمت مشتری یا gzip ، شامل نمی شوند مگر اینکه توسط میزبان از محل کار تنظیم شود..

این یک یادداشت مهم است که باید در اینجا انجام شود زیرا در صورت انجام حافظه پنهانی از طرف مشتری ، Site5 احتمالاً عملکرد بهتری خواهد داشت. Site5 از نتایج آزمون پینگدوم سرعت ، با نمره 90 از 100 ، نتایج مطلوبی کسب کرد ، اما در زیر برگه “توصیه‌ها” ، تست سرعت پینگدوم پیشنهاد کرد که ما به سرصفحات منقضی شده به صفحات خود اضافه کنیم.

site5-بررسی-تست سرعت

به طور خلاصه ، این بدان معنی است که ذخیره سازی انجام نمی شود ، اما باید مدت زمان بار را کاهش داد. ما از عملکرد Site5 خارج از جعبه راضی هستیم و ممکن است با حافظه پنهان حتی بیشتر بدرخشد ، اما شما باید دست خود را کثیف کنید تا هرچه ممکن باشد.

تست استرس Site5

اگرچه نتایج سرعت تک نقطه ای ما چشمگیر بود ، اما آزمایش Load Impact ما نبود. تأثیرگذاری Load Impact ، برای اهداف ما ، ابزاری است که برای تأکید بر منابع وب سایت ما ساخته شده است تا ببیند در چه نقطه ای خراب خواهد شد. این کار با ارسال چندین کاربر مجازی به وب سایت طی مدت زمانی خاص و سنجیدن زمان پاسخ و تعداد درخواستهای انجام شده انجام می شود.

فهمیدیم که وقتی 50 کاربر را طی پنج دقیقه ارسال می کنیم ، برنامه های ارزان قیمت مشترک معمولاً در پایان شکسته می شوند. متأسفانه ، Site5 زودتر از این شکست. وقتی در حدود 30 کاربر استفاده کردیم ، Load Impact تعداد بالای خطاهای درخواست HTTP را شناسایی کرد ، این می تواند به معنای چند مورد باشد.

site5-بررسی-بار-ضربه

این می تواند به معنای سروری باشد که وب سایت ما در آن میزبانی شده است در حد کارایی خود باشد ، به این معنی که منابع کافی برای جبران تعداد درخواست های موجود در همه وب سایت ها وجود ندارد. علاوه بر این ، می تواند به معنای محدود کردن نرخ در پایان Site5 باشد.

ما اینجا هستیم تا یافته های خود را گزارش کنیم ، نه حدس بزنیم. صرف نظر از دلیل ، آزمایش ما نشان می دهد که برنامه های مشترک زودتر از بسیاری از رقبای Site5 تحت فشار قرار می گیرند.  

Site5 تضمین Uptime

ضمانت به موقع محافظت از برنامه شما وجود دارد. در صفحه محصول ، Site5 می گوید 99.9 درصد به موقع یا پول شما را پس انداز می کند. حتی تا آنجا پیش می رود که بگویید 100٪ پول خود را پس می گیرید.

با این حال ، واضح است که صحیح نیست. سرورهای اشتراکی و نمایندگی فروش تا 100 درصد اعتبار دریافت می کنند ، اما این تنها درصورتی است که زمان بروز رسانی زیر 95 درصد باشد. بالاتر از آن ، اعتبار اعتباری دریافت خواهید کرد. برنامه های VPS نزدیک به ضمانت تبلیغ شده است ، هرچند که اعتبار 100 درصد را برای زمان به حداقل کمتر از 99.5 درصد فراهم می کند.

امنیت

Site5 یک لیست کاملی از ویژگیهای امنیتی دارد ، اگرچه از عدم وجود اسکن رایگان بدافزار ناامید می شویم. در خارج از این ، مجموعه پشتیبانی چشمگیر است و از وب سایت شما در برابر جرایم سایبری ، خرابی یا هرگونه تهوع دیگری که ممکن است در برابر آن محافظت کند ، محافظت می کند.

اگرچه ممکن است در ابتدا به نظر نمی رسد ، اما پشتیبان گیری های روزانه خودکار بهترین دفاع برای وب سایت شما هستند. به همان روشی که شما از بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین ما برای محافظت در برابر ، مثلاً باج افزار استفاده می کنید ، از نسخه پشتیبان وب سایت خود استفاده خواهید کرد تا اطمینان حاصل کنید که در صورت بروز خطا ، می توانید دوباره آن را فعال کرده و دوباره اجرا کنید.

این فقط نسخه پشتیبان تهیه وب سایت شما و بارگیری آن در محلی نیست. Site5 این قانون 3-2-1 را تصویب می کند که باعث می شود پشتیبان شبانه ای از هر پرونده روی سرورهای خود ایجاد کند ، در حالی که هنوز به شما امکان می دهد از پشتیبان گیری دستی تهیه کرده و آنها را در هر کجا که می خواهید ذخیره کنید..

بعلاوه ، ذخیره سازی در هر سرور در RAID 10 تنظیم شده است ، که افزونگی بیشتری را نیز فراهم می کند. می توانید راهنمای RAID ما را بخوانید تا خصوصیات آن را بیاموزید ، اما به طور خلاصه ، RAID 10 سرعت RAID 0 را در حالی که یک نسخه کاهشی از همه داده هایی که برای درایوها نوشته شده است فراهم می کند..

Site5 SSL

اگرچه افزونگی فوق العاده است ، Site5 فاقد مناطق دیگر است. به عنوان مثال ، دارای یک گواهی SSL / TLS با برنامه شما نیست. این گواهینامه به مرورگرانی که از وب سایت شما بازدید می کنند ، می توانند ارتباط رمزگذاری شده بین شما و کاربر را باز کنند ، و از داده هایی که کاربر در حال انتقال است محافظت می کند..

اگرچه گواهینامه های SSL / TLS در گذشته عمدتاً برای فروشگاه های تجارت الکترونیکی محفوظ بودند ، اما در حال حاضر هر وب سایت باید دارای یکی باشد. در حقیقت ، اگر وب سایت شما یکی ندارد ، Google آن را در رتبه بندی جستجو دفن می کند ، و این باعث نمی شود مخاطب را بدست آورد. گواهینامه های SSL / TLS برای اجرای یک وب سایت ضروری است ، و این واقعیت که Site5 شامل یک مورد نیست خبر بد است.

اسکن و محافظت از بدافزار نیز شامل نمی شود. اگرچه تقریباً هرگز حذف بدافزارها را نمی بینیم ، معمولاً نوعی اسکن اساسی ارائه می شود. با Site5 ، 50 دلار در هر وب سایت در سال هزینه می کنید تا از آن محافظت کنید.

با توجه به اینکه EIG مالک SiteLock است ، که یک ابزار اسکن و حذف بدافزار است ، حتی آزاردهنده تر خواهد بود. بسیاری از مارک های EIG نسخه “lite” از SiteLock را شامل می شوند که شامل اسکن بدافزار است ، بنابراین حذف Site5 فقط عجیب به نظر می رسد.

حریم خصوصی

در گذشته ، مارک های EIG در خصوص حفظ حریم خصوصی امتیازات اصلی خود را از دست داده اند – بررسی iPage ما را به عنوان مثال بخوانید – و Site5 فرقی نمی کند. به نظر می رسد حریم خصوصی آخرین نگرانی برای مارک های EIG است ، به این معنی که اطلاعات شخصی شما به همان اندازه که روسای شرکت ها مناسب می دانند فروخته و به اشتراک گذاشته می شوند..

این گفته است ، برخلاف Arvixe ، به نظر نمی رسد که Site5 قبل از دستیابی به حریم خصوصی خیلی داغ باشد (بررسی Arvixe ما را بخوانید). طبق یک سؤال&یک پست از سال 2012 ، حریم خصوصی دامنه در آن زمان خدمات پرداختی بود و امروز هنوز صادق است.

حریم خصوصی دامنه زمانی است که ثبت کننده اطلاعات شخصی موجود در WHOIS را با اطلاعات مربوط به خود جایگزین می کند ، و از شما در برابر برداشت هرزنامه ها یا برداشت نامطبوع محافظت می کند. برخی از میزبان وب ، مانند DreamHost ، آن را به صورت رایگان شروع کرده اند ، و این واقعیت که مارک های EIG هنوز روی صفحه خود نرفته اند ، نگران کننده است (خواندن مقاله DreamHost ما را بخوانید).

به گفته این ، حریم خصوصی دامنه با چقدر نگران کننده سیاست حفظ حریم خصوصی EIG نیست. همه مارک های EIG خط مشی رازداری یکسانی دارند ، بنابراین نگرانی هایی که ما در مورد بررسی HostGator داشتیم در اینجا نیز وجود دارد.

Site5 ، یا EIG ، واقعاً این حق را برای خود محفوظ می دارد که اطلاعات شخصی شما را به شکلی مناسب می فروشد و به اشتراک می گذارد. اگرچه می توانید از ورود به آدرس IP و اثر انگشت مرورگر خود با بهترین VPN ما عبور کنید ، اطلاعاتی که حساب خود را ثبت می کنید هنوز بازی عادلانه است.

این بدان معنی است که EIG می تواند آن را با لیست طولانی شرکای تبلیغاتی خود ، که شامل گوگل ، فیس بوک ، یاهو ، بینگ ، WPBeginner و موارد دیگر است ، به اشتراک بگذارد. دلیلی ندارد که برخی از این شرکای تبلیغاتی به غیر از سود حضور داشته باشند. اگر به اطلاعات شخصی خود نگران هستید ، هر مارک EIG خبر بدی است.

پشتیبانی

تقریباً مانند همه مارک های EIG ، Site5 دو نوع تماس برقرار می کند: چت زنده و ایمیل. در حین کار بر روی بررسی ، با بسیاری از پاسخ های پشتیبانی صحبت کردیم و از همه چگونگی پیکربندی سرورها به اقدامات امنیتی اضافی که Site5 در اختیار شما بود ، پرسیدیم..

در کمال تعجب ، Site5 توانست سریعاً به سؤالات ما پاسخ دهد و دانش شایسته ای از سکو و پیچیدگی های فنی آن را نشان می دهد. با این وجود ، نرمی و راحتی چت زنده با مثلاً هاستینجر بهتر کار می کند (بررسی میزبانگر ما را بخوانید).

سه منبع کمک به خود وجود دارد ، اما پایگاه دانش کمک کننده ترین است. در مورد نوشتن ، 560 مقاله وجود دارد که همه چیز را از شروع تا عیب یابی در مسائل مشترک ارائه می دهد. اگرچه اکثر پایگاه های دانش یک منبع تنظیم و فراموش هستند ، اما به نظر می رسد Site5 پایگاه دانش خود را به روز می کند و مواردی مانند WordPress 5.0 را در هنگام انتشار پوشش می دهد..

اگر تعداد آنها مفید نباشد ، تعداد مقالات مهم نیست. خوشبختانه ، این مورد با Site5 اینگونه نیست. پاسخهای ساده به سادگی درمان می شوند در حالی که مسائل پیچیده با پیچیدگی درمان می شوند. Site5 موفق به جوشاندن موضوعات به صورت قابل هضم ، متناسب با تصاویر و دستورالعمل های مرحله به مرحله است.

site5-بررسی-بار-ضربه

به علاوه ، یک سؤال وجود دارد&بخشی که مانند یک انجمن کار می کند. به گفته این ، آخرین ارسال ، در زمان نوشتن ، از 30 مارس 2016 بود. این نیز منطقی است ، زیرا در طول آزمایش ما ، ما نتوانستیم راهی برای پرسیدن سوال در آنجا پیدا کنیم.

site5-review-q & a

با این حال ، پاسخ ها هنوز زنده هستند ، که می تواند برای پاسخ به سؤالات کوچکی که ضمانت ورود به پایگاه دانش را ندارند ، مفید باشد. این گفته ، ما توصیه نمی کنیم به سؤال بپردازید&A برای سؤالات مربوط به صورتحساب. EIG Site5 را در سال 2015 به دست آورد ، بنابراین به احتمال زیاد جنبه های صورتحساب و حفظ حریم خصوصی از آن زمان تغییر کرده است.

حکم

Site5 برخی از جنبه های بهتر خواهران و برادران EIG خود را ترکیب می کند. این در حالیست که رابط کاربری قدرتمند Bluehost مانند iPage قابل دستیابی است. هرچقدر هم که درست می شود ، بسیار اشتباه می شود. عدم برخورداری از ویژگی ها باعث می شود در بعضی مناطق تعادل برقرار شود و در برخی دیگر از هم جدا شود.

شما می توانید بدتر شوید – به بررسی HostMonster ما مراجعه کنید تا ببینید چقدر بدتر است – اما می توانید خیلی بهتر نیز انجام دهید.

نظر شما در مورد Site5 چیست؟ آیا از آن استفاده کرده اید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map