بررسی Namecheap – بروزرسانی شده در سال 2020

نقد و بررسی Namecheap

Namecheap میزبان ثبت نام شده ای است که میزبانی ارزان و کاملاً برجسته را ارائه می دهد. اگرچه کامل نیست ، با این قیمت ها کمی شکایت خواهید کرد. با خواندن بررسی کامل Namecheap ما ، برای شما کار کند یا خیر.

Namecheap تقریبا دو دهه در فعالیت ثبت دامنه فعالیت داشته است و دقیقاً مانند معاصران خود ، خط خود را گسترش داده است تا میزبانی وب را در این مدت شامل کند. بر خلاف ، می گویند ، GoDaddy ، اگرچه ، Namecheap در حال انجام بهترین راهنمای میزبانی وب ماست ، با یک ترکیب کامل از ویژگی ها و قیمت پایین ، برای بوت شدن.

در این بررسی Namecheap ، ما می خواهیم از ویژگی های میزبان وب ، قیمت گذاری ، سرعت ، امنیت و موارد دیگر تبدیل شده به ثبت دامنه بپردازیم. ما همچنین در مورد تجربه خود با استفاده از کنترل پنل و تماس با پشتیبانی قبل از صدور حکم خود صحبت خواهیم کرد

Namecheap علی رغم قیمت متوسط ​​، چشمگیر است. قیمت بسیار خوب است ، به عنوان امنیت ، اما شما باید ثبت نام کنید با داشبورد جدا شده و چند ویژگی از دست رفته برخورد کنید.

namecheap-slider1

namecheap-slider2

namecheap-slider3

namecheap-slider4

namecheap-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Namecheap

امکانات

Namecheap دارای لیست کاملی از ویژگی های کلیه برنامه ها است که قیمت آن در حال حاضر پایین را حتی چشمگیر تر می کند. به گفته این ، در چند منطقه کم کم ، کمک می کند تا قیمت پایین را توضیح دهد. Namecheap از ویژگی های زیادی برای برنامه میزبانی شما برخوردار است ، اما اگر می خواهید یک بسته کامل را بخواهید ، مایل به خرید a la carte برای بعضی از ملزومات هستید.

به خصوص ، محدودیت هایی در ثبت دامنه رایگان شما وجود دارد. ثبت دامنه رایگان .com برای اکثر میزبان وب عادی شده است – بررسی HostGator ما را فقط برای یک مثال بخوانید – بنابراین عجیب است که ببینید Namecheap دامنه رایگان شما را به یک آدرس وب سایت محدود می کند. هزینه دامنه .com گران نیست ، اما خوب اگر یکی از این موارد باشد ، خوب خواهد بود.

با این حساب ، با توجه به اینکه میزبانی ارزان چقدر ارزان است ، ضربه زدن به Namecheap دشوار است ، به خصوص وقتی که بسیاری از ویژگی های مهم آن گنجانده شده است. در میان لیست سازنده وب سایت است که دارای افزونه هایی برای گزینه های پرداخت ، ادغام رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ، و همچنین چندین تم پاسخگو است.

namecheap-review-وب سایت سازنده

برای بهترین سازنده وب سایت ما ، Wix هیچ تفاوتی ندارد ، اما همانطور که می توانید بررسی Wix ما را بخوانید ، تعداد کمی از سازندگان وب سایت هستند. هنوز هم موارد ضروری ، از جمله رابط کشیدن و رها کردن و پشتیبانی تجارت الکترونیکی را در بر می گیرد. اگر آن را فانتزی نکنید ، Namecheap به شما امکان می دهد از Weebly یا Strikingly نیز از طریق فروشگاه برنامه استفاده کنید (بررسی Weebly ما را بررسی کنید و به طرز چشمگیری مرور کنید).

مهم نیست که چگونه وب سایت خود را می سازید ، می توانید دامنه خود را از طریق cPanel به Google Apps وصل کنید. این شامل تقویم Google ، مجموعه اداری و Gmail برای دامنه شما است. شما باید همه چیز را با Google تنظیم کنید ، اما گزینه در cPanel نشان داده شده است.

سایر ویژگی ها درمورد امنیت متمرکز شده اند ، از جمله 50 گواهی رایگان PositiveSSL ، پشتیبان گیری روزانه و ضبط حریم خصوصی WHOIS. ما در قسمتهای “امنیت” و “حریم خصوصی” در زیر وارد خواهیم شد.

ما به طور کلی صف را دوست داریم ، اما عدم وجود مجوز ثبت دامنه .com رایگان. با توجه به اینکه Namecheap چقدر ارزان است و چند ویژگی را ارائه می دهد ، ما می دانیم که چرا از شما خواسته می شود دامنه خود را جداگانه ثبت کنید ، اما بدون در نظر گرفتن این امر خوش خواهد بود.

نمای کلی ویژگی های Namecheap

نماد Namecheapwww.namecheap.com

از همه برنامه ها ماهانه 288 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection
پرداخت شده

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

Namecheap در جهان میزبان وب کاری نادر انجام می دهد: قیمت واقعی را که می خواهید بپردازید نمایش دهید. مانند WebHostingBuzz (بررسی WebHostingBuzz ما را بخوانید) ، Namecheap با shenanigans قیمت گذاری که از دیگر ارائه دهندگان میزبانی وب می بینیم ، نمی گنجد. شما می توانید قیمت را برای مدت زمانی که می خواهید از صفحه محصول بررسی کنید ، و آن را شگفت آور نکنید.

ارزان هم هست Namecheap ، همانطور که از نام آن پیداست ، دارای قیمت مناسب برای مقرون به صرفه ، ضرب و شتم ارزان ترین میزبان وب سابق ما ، 1&1 IONOS (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS). اگر میزبانی وب ارزان آنچه است که پس از آن هستید ، Namecheap می تواند با برخی برنامه های اشتراکی که سالانه کمتر از هزینه های Arvixe در هر ماه هزینه کمتری دارند ارائه دهد (بررسی Arvixe ما را بخوانید).

طرح قیمت گذاری قابل درک است. می توانید میزبانی را به مدت یک ماه یا یک سال خریداری کنید ، در حالی که دومی 6-7 درصد تخفیف ارائه می دهد. Namecheap در خارج از برنامه 50 درصد در برنامه سالانه ، قیمت تبلیغاتی ندارد. اگر این چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، بررسی میزبان ما را بخوانید.

این طرح قیمت گذاری برای برنامه های اشتراکی و وردپرس صادق است. VPS و کاربران اختصاصی نیز توانایی پرداخت سه ماهه را دارند و فروشندگان می توانند به عنوان حداقل یک ماه و به اندازه دو سال هزینه بپردازند.  

Namecheap همچنین سرورهای اختصاصی دارای ترخیص را ارائه می دهد. آنها سرورهایی با سخت افزار قدیمی هستند که از چرخش خارج شده اند. اگرچه یک پیکربندی ایده آل نیست ، اگر به یک سرور اختصاصی احتیاج دارید ، پس انداز می کنید. در زمان نوشتن ، Namecheap دارای سرورهایی به اندازه 34.88 دلار در هر ماه است ، اما این همانطور که موجودی است تغییر خواهد کرد.

مهم نیست با چه برنامه ای بروید ، اگر یک برنامه VPS باشد ، که دو هفته به شما می دهد ، پس از یک ماه حمایت می شود. Namecheap 30 روز فرصت دریافت بازپرداخت را ارائه می دهد ، که اگرچه به اندازه پنجره 97 روزه DreamHost سخاوتمندانه نیست ، برای اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب استاندارد است (مطالعه DreamHost ما را بخوانید).

راحتی در استفاده

ثبت نام در Namecheap به سادگی انتخاب برنامه شما ، ایجاد یک حساب کاربری و ضربه زدن به “checkout” است. با GoDaddy شبیه به این است که تعداد زیادی در وب سایت وجود دارد ، و سخت کردن خدمات موردنیاز خود را سخت نمی کنید (بررسی GoDaddy ما را بخوانید). این گفته ، روشن است که Namecheap سعی کرده است روند کار را ساده تر کند ، بنابراین اگرچه آزاردهنده تر از برخی است ، اما بازگشتی ندارد.

هرگونه انتخاب یک طرح به سرعت با روند پرداخت جبران می شود. Namecheap از شما می خواهد ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید ، به این معنی که می توانید بدون یافتن اعتبار حساب کاربری خود در یک ایمیل ، از کنترل به پانل کنترل بروید. بعلاوه ، صفحه نهایی پرداخت با افزودنیهای حساب شما وارد نشده است و حتی دارای یک کلید جابجایی برای خاموش کردن خودکارسازی است.

namecheap-review-checkout

گفته می شود ، روند پرداخت بسیار طولانی است زیرا بخش های Namecheap هر مرحله به صفحه خود می روند. شما می توانید یک حساب کاربری را در یک صفحه ایجاد کنید ، سفارش خود را در دیگری تأیید کنید ، آدرس صورتحساب خود را در دیگری وارد کنید و در آخر اطلاعات پرداخت خود را پر کنید. این یک نام بزرگ با Namecheap نیست ، اما این روند می تواند به یک صفحه یا دو صفحه متراکم شود.

پس از همه اینها ، شما می توانید با کلیک کردن بر روی “مدیریت” در کنار حساب میزبانی خود ، به صفحه خلاصه سفارش ارسال شوید. کنترل پنل به وضوح برای قسمت دامنه مشاغل تنظیم شده است ، زیرا همه برگه ها اساساً شما را به سمت خرید هاست برای دامنه مورد نظر خود راهنمایی می کنند..

namecheap-review-account-داشبورد

مدتی طول کشید تا cPanel را پیدا کنیم. شما باید داشبورد خود را باز کنید ، روی پیکان رو به پایین در کنار میزبان خود کلیک کنید ، به پیکان دیگری به سمت پایین بسته روی خریداری شده کلیک کنید و در آخر ، روی “رفتن به cPanel” کلیک کنید.

cPanel همان کاری است که برای اکثر بهترین میزبانی وب ما با انتخاب cPanel ، خارج از یک بخش در بالا با برنامه های اختصاصی Namecheap انجام می شود. آنها مطابق نام Namecheap “منحصر به فرد” نیستند ، اما این یک راه خوب برای سازماندهی پیوندها به پایگاه دانش ، سازنده وب سایت و مرکز Google Apps در یک نقطه است.

namecheap-review-cpanel

استفاده از Namecheap کار دشواری نیست ، اما همان توجه را ندارد که مثلاً Kinsta (بررسی Kinsta ما را بخوانید). داشبورد برای مدیریت دامنه ساخته شده است ، نه میزبانی وب ، که می تواند منجر به سردرگمی در هنگام تلاش برای مدیریت وب سایت شما شود.

انواع میزبانی

علی رغم اینکه یک میزبان وب تبدیل به یک میزبان وب تبدیل شده است ، Namecheap در مورد انواع میزبانی وب بسیار پیش می رود. برخلاف iPage (بررسی iPage ما را بخوانید) محدود به میزبانی مشترک نیست ، که انعطاف پذیری یک میزبان بزرگتر را بدون برچسب قیمت ارائه می دهد.

این کار با میزبانی مشترک شروع می شود ، هرچند ، مانند اکثر میزبان وب در خارج از ، مثلاً ، Pagely (بررسی صفحه ای ما را بخوانید). میزبانی مشترک به صورت مشترک چندین وب سایت را در همان سرور ذخیره می کند و باعث می شود آن وب سایت ها منابع را به اشتراک بگذارند. Namecheap مثال میزبان اشتراکی ارزان را نشان می دهد ، اما این مسئله در مورد گاه به گاه با سرعت یا بروزرسانی نیز همراه است.

در کنار برنامه های مشترک ، برنامه های مدیریت شده وردپرس قرار دارند. براساس قیمت گذاری ، که شبیه به میزبانی مشترک است ، ما فرض کردیم که این فقط یک نسخه از ترکیب مشترک میزبان با به روزرسانی های خودکار وردپرس است. اینطور نیست در عوض ، برنامه های مدیریت شده WordPress از هاست ابر استفاده می کنند ، و همانطور که می توانید در بررسی MDDHosting ما بخوانید ، این برای WordPress بسیار عالی است.

میزبانی Cloud موضوعی است که بهترین میزبانی وب ما را با انتخاب وردپرس به یکدیگر پیوند می دهد. اگرچه وب سایت شما هنوز در یک سرور منفرد قرار دارد ، می تواند برای منابع اضافی از شبکه ای از سرورهای اصلی استفاده کند. به طور خلاصه ، این بدان معنا نیست که وب سایت شما در حال تجربه سنگر ترافیکی ، توزیع انکار سرویس یا هر چیز دیگری است ، منابع در دسترس خواهند بود.

این فقط میزبان ابر WordPress نیست. قسمت “مدیریت شده” معادله به Namecheap اشاره دارد که نسخه وردپرس شما را حفظ می کند. اگرچه هنوز باید وب سایت خود را طراحی کرده و آن را پر از محتوا کنید ، Namecheap نگران تهیه نسخه پشتیبان و به روزرسانی های وردپرس برای شما رایگان خواهد بود.

اگر به دنبال انرژی بیشتر نه چندان بیشتر هستید ، برنامه های VPS مناسب شما خواهد بود. سرورهای خصوصی مجازی سرورهای مجازی هستند که بر روی سرورهای فیزیکی میزبانی می شوند. منابع محاسباتی سرور بین سرورهای مجازی جدا و تقسیم شده است ، که تجربه مشابهی را برای هاست اختصاصی بدون هزینه اضافی فراهم می کند.

برنامه های VPS Namecheap ارزان است ، و اگر شما بررسی A2 Hosting ما را خوانده اید ، می دانید که اینها بدون مدیریت هستند. شما قادر خواهید بود از مشتری برای مشاوره سؤال کنید ، اما ترمیم سرور ، تغییرات اصلی نرم افزار و بررسی عدم موفقیت در ماه هزینه اضافی را برای شما به همراه خواهد داشت.

قسمت بالای ویترین سرورهای اختصاصی ویترین ، که همانطور که از نام آن پیداست ، به شما سرور می دهد. مانند برنامه های VPS ، سرورهای اختصاصی بدون مدیریت هستند ، به این معنی که باید با خرابی ها و به روزرسانی ها روبرو شوید. اگر قیمت خیلی زیاد است ، می توانید در لیست سرورهای اختصاصی ترخیص کالا از گمرک Namecheap بگردید.

سرعت & وقت تمام وقت

ما سرعت وب سایت را با استفاده از تست سرعت Pingdom و Load Impact تست می کنیم. روند ما ساده است: ما با ارزان ترین برنامه در دسترس برای شما یک حساب کاربری ثبت نام می کنیم ، یک نسخه خالی از وردپرس را نصب می کنیم و به آزمایش می پردازیم. اگرچه یک علم کامل برای بارگذاری وب سایت نیست ، اما ما سعی می کنیم با انجام آزمایشات خود از این طریق نشانه ای از سرعت را روشن کنیم..  

Namecheap عملکرد خوبی داشت ، اما برای کسب امتیاز در سریعترین راهنمای میزبانی وب ما کافی نیست. Pingdom Speed ​​Test به آن 90 از 100 داد ، كه احتمالاً به لطف استفاده سرورهای Apache از Namecheap استفاده می كند. ما دیده ایم که میزبان هایی مانند A2 Hosting و MDDHosting از سرورهای LiteSpeed ​​استفاده می کنند که یک گزینه جایگزین آپاچی است ، تا جلوه خوبی داشته باشد ، بنابراین این چیزی است که ما می خواهیم در آینده از Namecheap ببینیم..

namecheap-review-test-test سرعت

پس از پر شدن وب سایت خود با محتوا ، می توانید انتظار داشته باشید که سرعت کاهش یابد. دو رده نخست میزبانی مشترک شامل eAccelerator یا xCache نیست ، که در سطح بالا گنجانده شده اند. اسکریپت های ذخیره شده PHP در حالت کامپایل شده ، به این معنی که آنها می توانند خیلی سریعتر اجرا شوند ، در حالی که دومی همین کار را انجام می دهد اما آنها را در رم سرور ذخیره می کند.

به گفته این ، آزمایش بارگذاری اثر ما نتایج بسیار خوبی داشت. تأثیر بارگذاری ، برای اهداف ما ابزاری برای تست استرس است ، اگرچه می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. ما طی پنج دقیقه 50 کاربر مجازی را به وب سایت ارسال کردیم که Load Impact میزان پاسخگویی به هر کاربر و تعداد درخواست های انجام شده را اندازه گیری می کند.

Namecheap تقریباً خط مستقیم داشت وقتی زمان پاسخگویی فرا رسید و هر درخواست را برآورده کرد. ما انتظار داریم ارزان ترین بسته مشترک با هر میزبان حدود 50 کاربر را بشکند ، به همین دلیل ما این حد را آزمایش می کنیم. Namecheap با این حال در این گروه جای نمی گیرد. این توانایی را داشت که از درخواستها پیگیری کرده و زمان پاسخگویی کم را حفظ کند.

namecheap-review-load-band

این نشان می دهد که منابع محاسباتی زیادی برای بدست آوردن وجود دارد ، بنابراین بسیاری از موضوعات میزبانی مشترک نباید مطرح شود. گرچه ما نمی توانیم تضمین کنیم که همیشه چنین خواهد بود ، در طول آزمایش ما بود.

Namecheap صرفاً در زمینه ارائه سریع میزبانی نیست. همچنین میزبانی قابل اعتماد را ارائه می دهد. بسته به نوع میزبانی که استفاده می کنید ، پشتیبان گیری از حساب کاربری شما 99.9 درصد یا 100 درصد ضمانت به موقع است. برنامه های نمایندگی فروش و VPS محدودیت 99.9 درصد را دارند ، که اساساً بدان معناست که 45 دقیقه اول از کار افتادگی در یک ماه واجد شرایط نیست.

در خارج از آن ، Namecheap برای هر ساعت غیر برنامه ای سرورها یک روز خدمات ارزشمندی را ارائه می دهد. همانند اکثر میزبان وب ، برای دریافت اعتبار باید در مدت 10 روز از زمان قطع وقت از پشتیبانی پشتیبانی کنید.

امنیت

Namecheap دارای ویژگی های امنیتی است که ما به دنبال آن هستیم: گواهینامه های SSL / TLS ، اسکن بدافزار و پشتیبان گیری خودکار. مورد آخر در همه برنامه ها در دسترس نیست ، که اگرچه ناامیدکننده است ، با توجه به اینکه نام Namapheap ارزان چگونه می تواند معقول باشد ، منطقی است. به گفته این ، ما خوشحالیم که شاهد صدور گواهینامه های SSL / TLS و بدافزارها در برنامه ها هستیم.

یک گواهی SSL / TLS برای امنیت وب سایت ضروری است. به مرورگر بازدیدکننده از وب سایت شما می گوید که می توانید به اطلاعات شخصی مورد اعتماد واقع شوید ، و این یک اتصال رمزگذاری شده بین وب سایت و بازدید کننده شما را باز می کند (توضیحات رمزگذاری ما را برای مشخصات فرآیند بخوانید).

Namecheap شامل 50 گواهینامه Comodo PositiveSSL با هر بسته میزبانی است. گواهینامه سطح ورود برای اکثر وب سایتهایی که به اطلاعات شخصی زیادی از طرف کاربران نیازی ندارند مناسب است. اگر مثلاً در حال کار کردن یک تالار گفتگو یا قبول پرداخت در وب سایت هستید ، باید یک گواهی سنگین دریافت کنید.

اسکن بدافزار در cPanel تحت عنوان “اسکنر ویروس” قرار دارد. می توانید وب سایت خود را به دلیل بدافزارها و سایر مزخرفات مربوط به جرایم سایبری یک بار در روز اسکن کنید و دیگر نه. به گفته این ، این نکته حائز اهمیت است که اگرچه این ابزار وب سایت شما را اسکن می کند ، اما آن را تمیز نمی کند. اگر مشکلی را شناسایی کردید ، باید روش دیگری برای رفع آن پیدا کنید.

اسکن namecheap-review-virus virus

گواهینامه های SSL / TLS و اسکن بدافزار با تمام برنامه ها گنجانده شده است ، اما تهیه نسخه پشتیبان خودکار به این صورت نیست. ارزان ترین برنامه اشتراکی آنها را شامل نمی شود ، خوشبختانه ، هر طرح دیگری انجام می دهد. می توانید از طریق cPanel به نسخه پشتیبان خود دسترسی پیدا کنید ، آنها را به صورت روزانه ، هفتگی یا ماهانه برنامه ریزی کنید ، آنها را به صورت محلی بارگیری کنید یا پیوندها را برای اشتراک گذاری کپی کنید..

در پشت صحنه ، ModSecurance نیز وجود دارد. این یک فایروال برنامه وب منبع باز برای سرورهای Apache است ، به این معنی که می تواند شما را از ترافیک نامطبوع به سرور محافظت کند. از آنجا که منبع باز است ، بسیاری از قوانین و پیکربندی هایی وجود دارد که می تواند تنظیم شود تا وب سایت شما به همان اندازه ایمن باشد.

اگرچه ما می خواهیم از همه برنامه ها از نسخه پشتیبان استفاده کنیم ، مجموعه امنیتی چشمگیر است. پرش به ردیف دوم میزبانی مشترک ارزش آن را دارد ، به هر حال ، با پشتیبان گیری از آن گیلاس در بالای صفحه است. شکایت کردن وقتی Namecheap در راه امنیت برای آن بسیار خوب ، ارزان ، بسیار مشکل است.

حریم خصوصی

حریم خصوصی یکی از مواردی است که می توان در مورد آن آسان صحبت کرد اما پیگیری آن دشوار است. Namecheap پول خود را در جایی که دهانش قرار دارد قرار می دهد و برخی از اقدامات بهتر حفظ حریم خصوصی را که از یک میزبان وب دیده ایم فراهم می کند. این فاجعه ای است از داده کاوی که از مارک های گروه بین المللی استقامتی دیده ایم (برای نمونه ای از آن ، بررسی FatCow ما را بخوانید).

Namecheap با هر دامنه ای که در اختیار دارد ، حریم خصوصی دامنه رایگان را ارائه می دهد. حریم خصوصی دامنه اطلاعاتی را که در دامنه خود ثبت نام کرده اید با اطلاعات ساختگی جایگزین می کند ، به طور موثر هویت خود را نقاب می زند. از آنجا که سوابق WHOIS را می توان به صورت آنلاین جستجو کرد ، اگر شخصی از حریم خصوصی دامنه نداشته باشید ، هر کسی می تواند اطلاعات شخصی شما را پیدا کند.

ما دیده ایم که چند هاست حریم خصوصی دامنه را ارائه می دهند (بررسی WestHost ما را به عنوان مثال بخوانید) ، اما معمولاً فقط در دامنه هایی که با ارائه دهنده ثبت می کنید. Namecheap از این نظر غیرمعمول است که باعث می شود حریم خصوصی دامنه به صورت رایگان در انتقال دامنه فراهم شود ، به این معنی که اگر دامنه شما با GoDaddy ثبت شده باشد ، می توانید آن را به Namecheap انتقال داده و از داده های شخصی خود محافظت کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی نیز صحیح است ، اما Namecheap حق دارد اطلاعات غیر شخصی را با تبلیغات و شرکای تجاری به اشتراک بگذارد. با این وجود ، هیچ اطلاعات شخصی به اشتراک گذاشته نمی شود ، و با توجه به اینکه Namecheap از مبارزات برای آینده و بنیاد الکترونیکی مرزی پشتیبانی می کند ، ما راحت می توانیم داده های کمی را تحویل بگیریم.

پشتیبانی

Namecheap یک مرکز پشتیبانی دارد که می توانید تمام منابع پشتیبانی آن را پیدا کنید. اگرچه مظنونین معمول در آنجا هستند – Namecheap شامل پیوندهایی برای پشتیبانی مبتنی بر بلیط ، چت زنده ، بازخورد ، به روزرسانی وضعیت و موارد دیگر – منابع پشتیبانی غیر معمول نیز وجود دارد..

این شامل اسناد API Namecheap است که به شما امکان می دهد جستجوهای دامنه ، ثبت نام و به صورت خودکار تر از برنامه ای که ساخته اید انجام دهید. اگرچه می توانید از API برای فروش دامنه ها ، گواهینامه های SSL / TLS و موارد دیگر استفاده کنید ، اما می تواند برای نظارت و مدیریت دامنه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

namecheap-review-api

اگر به کمک نیاز دارید ، Namecheap می تواند این مسئله را نیز در خود جای دهد. چت زنده و پشتیبانی از ایمیل بصورت شبانه روزی موجود است ، و ما در طول بررسی از هر دو استفاده کردیم. گفتگوی زنده تقریباً به اندازه سایت SiteGround خوب است ، که چیزی می گوید (بررسی SiteGround ما را بخوانید). پاسخ ها سریع و مستقیم بودند و دانش کاملی از جنبه های فنی خدمات نشان می دادند.  

برای کمک به خود ، یک پایگاه دانش وجود دارد که در گروه محصولات Namecheap تفکیک می شود. بخش های پیچیده ، مانند “میزبانی” ، بیشتر تقسیم می شوند ، و یافتن مقاله مورد نظر شما ساده است.

namecheap-review-دانش پایه

مقالات زیادی نیز وجود دارد. Namecheap در سراسر پایگاه دانش دارای آموزش ، توضیح و راهنمایی عیب یابی است که هر یک از آنها شامل جزئیات بسیار خوبی است. اگرچه تجربه ما در زمینه پشتیبانی بشر بسیار عالی بود ، لازم نیست با توجه به اینکه دانش بنیان عمیق است چقدر برسد.

حکم

Namecheap می گوید هر آنچه را که باید به نام خود بشناسید. این یک میزبان وب ارزان قیمت است که دارای چندین ویژگی است ، با این وجود چند مشکل نیز دارد. ما سرعت ، ویژگی های امنیتی ، حفظ حریم خصوصی دامنه و قیمت را دوست داریم ، اما عدم ثبت نام دامنه .com و داشبورد ناخوشایند مسائل جنجالی است.

نظر شما در مورد Namecheap چیست؟ آیا قصد دارید آن را امتحان کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me