نقد و بررسی Midfase – بروزرسانی سال 2020

نقد و بررسی Midfase

Midphase یک میزبان وب است که حریم خصوصی را جدی می گیرد و دارای ویژگی های عالی و قیمت گذاری خوبی برای بوت شدن است. با این حال ، نتایج سرعت ما کمتر از انتظارات بود و تجربه کاربر یک کیسه مختلط است که کمترین آن را بگوییم. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل Midphase را بررسی کنید.

Midphase یک شرکت میزبانی وب است که متعلق به UK2 Group ، ارائه دهنده خدمات اینترنتی مستقر در انگلستان است که متعلق به The Hut Group است. ساختار شرکتی کنار ، Midphase ارائه دهنده خدمات مناسب میزبانی وب است – تقریباً کپی کربنی از خواهر و برادرش WestHost ، در واقع – اما این بهترین راهنمای میزبانی وب ما نخواهد بود.

در این بررسی Midfase ، ما قصد داریم بعد از بیرون آوردن میزبان برای چرخش آزمایشی ، تجربه خود را طی کنیم. در طول راه ، ما قبل از صدور حکم خود ، ویژگی ها ، قیمت گذاری ، دوستی کاربر ، سرعت ، امنیت و موارد دیگر را لمس خواهیم کرد.

Midfase ارائه دهنده بدی نیست. قیمت ها خوب هستند ، امکانات فراوان است و حریم خصوصی بسیار عالی است. گفته می شود ، نتایج حاصل از سرعت متوسط ​​و دوستی کاربر متفرق باعث می شود احساس کمتری نسبت به سگهای برتر ما داشته باشد.

midphase-slider1

midphase-slider2

midphase-slider3

midphase-slider4

midphase-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای میانه فاز

امکانات

Midfase ویژگی های بسیاری دارد ، اما همانطور که با سایر محصولات UK2 Group خاطر نشان کردیم ، آنها به طرز عجیبی پراکنده شده اند. برنامه های مشترک تقریباً فاقد ویژگی ها هستند یا حداقل برنامه هایی که معمولاً به دنبال آنها هستیم. اگرچه یک فایل .htaccess خصوصی و برنامه نصب نرم افزار Softaculous از نظر فنی دارای مشخصات فنی هستند ، اما در اکثر برنامه های مشترک استاندارد هستند.

در تضاد با برنامه های نیمه مدیریت WordPress ، که ارزان تر هستند ، به نظر می رسد که برنامه های مشترک به هیچ وجه ویژگی هایی ندارند. برنامه های وردپرس دارای موارد زیادی هستند ، از جمله هزاران موضوع رایگان ، ذخیره کامل درایو در حالت جامد ، پشتیبان گیری از وب سایت و شناسایی و حذف بدافزار خودکار..

پنجاه مضمون از Midfase آمده اند ، و برای این سیستم عامل “بهینه سازی شده” اند. در حالی که ما هرگز CSS رایگان را رد نمی کنیم ، بسیاری از مضامین احساس تاریخ می کنند. در بین قرعه کشی سنگهای قیمتی وجود دارد ، اما اگر خارج از این پارامترها به دنبال طراحی هستید ، احتمالاً باید برای یک موضوع پولی بهار شوید.

مضامین میان رده-مرور رایگان

جدا از این ، برنامه های وردپرس چشمگیر ترین در ترکیب تیم هستند. Midfase بیشتر ویژگی های بیشتری را نسبت به بیشتر میزبان های WordPress دارد ، مگر اینکه شما با یک راه حل ابر WordPress ، مانند Pagely (مرور صفحه ما را بخوانید).

اگر ترجیح نمی دهید با وردپرس سازید ، یک سازنده وب سایت در دسترس است ، اما برای بهترین سازندگان وب سایت ما تفاوتی ندارد. این بهتر از GoDaddy GoCentral است (بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید) ، اما این یک کشور مایل از انتخاب با رتبه برتر ما ، Wix است (بررسی Wix ما را بخوانید).

گفته می شود ، دومین سازنده وب سایت به نام StarterSite وجود دارد. این یک سازنده وب سایت است به این دلیل که این یک ابزار ساده برای راه اندازی یک صفحه جدید است ، اما به اندازه سازنده اختصاصی عمیق نیست. StarterSite در ساخت هرچه سریعتر طراحی تک صفحه ای متمرکز شده است ، با ادعای Midfase که می توانید در کمتر از پنج دقیقه به صورت آنلاین دریافت کنید..

midphase-review-startersite

به علاوه ، در هر ثبت دامنه موجود است. اگر دامنه جدیدی را در Midphase ثبت کرده اید ، حتی اگر میزبانی وب را خریداری نمی کنید ، می توانید به طور رایگان از StarterSite استفاده کنید. اگرچه ابزاری استثنایی برای ساخت وب سایت شما نیست ، واقعیت این است که می توانید با کمترین استفاده از ثبت دامنه از آن استفاده کنید..

بررسی اجمالی ویژگی های midfase

آرم میانیwww.midphase.com

از 200 $ ماه تمام برنامه ها شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

Midfase ارزان تر از اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب است ، با ارزان ترین برنامه مشترک آن در زمان تجدید حدود 7 دلار می باشد. قیمت اولیه آن به اندازه Hostinger کم نیست ، اما تعداد کمی از میزبان وب انجام می دهند (بررسی میزبان ما را بخوانید). به گفته این ، برخی از برنامه های گران قیمت احساس گرانی می کنند.

میزبانی مشترک به مدت یک یا دو یا سه سال ارائه می شود و برای دریافت قیمت تبلیغاتی باید یکی از آن ها را خریداری کنید. ردیف های شخصی و تجاری اشتراکی سه ماهه را ارائه می دهند که قیمت آن با نرخ تجدید قابل مشاهده است و هر سه لایه شامل گزینه ماهانه است که 1 دلار دیگر نیز دارد.

ما دوست داریم که Midfase شما را به عقد قرارداد چند ساله مانند مثلاً Bluehost (به عنوان مثال بررسی Bluehost ما بخوانید) مجبور نمی کند. شفافیت نیز خوب است. Midfase درباره آنچه که هنگام ثبت نام و زمان تمدید هزینه پرداخت می کنید ، مشخص است. اگرچه به نظر کوچک است ، اما عدم قطعیت در مورد نرخ تجدید می تواند باعث بروز مشکلات در این خط شود (بررسی Arvixe ما را بخوانید تا ببینید چگونه).

در مقایسه با بقیه بازار ، Midphase ارزان است ، اما هنوز هم یک مبارزه داخلی دارد. همانطور که گفته شد ، وقتی برنامه های اشتراکی به اشتراک گذاشته می شود ، ویژگی های آن روشن است اما برنامه های وردپرس چشمگیر است. اگرچه دور از انتظار نیست که برنامه های وردپرس را بهتر از آنچه به اشتراک گذاشته شده جمع کنید ، قیمت آن در Midphase ارزان تر است.

شما با هزینه کمتری ویژگی های بیشتری کسب می کنید و باعث می شود برنامه های وردپرس در ترکیب قرار بگیرند. این گفته است ، اگر شما علاقه ای به ایجاد وردپرس ندارید ، ممکن است مجبور شوید یک بسته گرانقیمت و کم ارزش تر از آن را تهیه کنید.

برنامه های اشتراکی و وردپرس تمرکز Midphase است. اگرچه برنامه های VPS بد نیستند ، اما بسته های ابری و اختصاصی گران هستند ، به خصوص هنگام تمدید. به عنوان مثال ، گرانترین سرور اختصاصی از حدود 200 دلار شروع می شود ، اما تقریباً 500 دلار تجدید می شود.

ما سعی می کنیم وزن زیادی را در این برنامه های گران قیمت قرار ندهیم ، زیرا بیشتر مردم در بازار سرور اختصاصی می دانند که به دنبال چه چیزی هستند.

خرید شما با ضمانت 30 روزه برگشت پول پشتیبانی می شود ، که برای اکثر میزبان وب استاندارد است. اگرچه ما دوست داریم تا پنجره های بازپرداخت طولانی تر ، مانند سیاست 90 روزه میزبانی InMotion یا خط مشی در هر زمان میزبانی A2 هاستینگ را ببینیم ، یک ماه باید برای امتحان کردن خدمات کافی باشد (خواندن بررسی میزبانی InMotion ما).

راحتی در استفاده

بخشیده می شوید که فکر کنید Midphase WestHost است. مارک های خواهر و برادر مانند بسیاری مشترک هستند ، اما وب سایت های آنها نسخه کربنی از یکدیگر هستند. همان ناوبری همانند عکس سهام موجود است ، و اگر بررسی WestHost ما را خوانده اید ، می دانید که این لزوما چیز خوبی نیست.

این یک چیز بد هم نیست. Midfase از اینکه از خدمات زیادی برخوردار است از مشکلات مشابه GoDaddy رنج می برد (بررسی GoDaddy ما را بخوانید). به همین دلیل ، پیدا کردن هاستینگ مورد نظر شما می تواند دشوار باشد ، به خصوص هنگامی که وزن یکسانی بر روی کلیه خدمات قرار می گیرد.

وقتی برنامه ای پیدا کردید ، پرداخت پول روان است. Midfase از شما می خواهد یک دامنه جدید را ثبت کنید یا یکی از آنها را که قبلاً در اختیار دارید انتخاب کنید و با پردازش پرداخت خود ادامه دهید همچنین از شما خواسته می شود پس از پرداخت بلافاصله پس از پرداخت ، گذرواژه‌ای را تنظیم کنید ، مانند Kinsta ، به این معنی که برای یافتن جزئیات ورود به سیستم ، لازم نیست برای ارسال ایمیل به ایمیل خود وارد شوید (بررسی Kinsta ما را بخوانید).

پس از آن می توانید وارد CHI شوید که پانل صورتحساب Midfase است. با این حال در ابتدا به این شکل نیست. CHI ادامه دارد ، بنابراین به راحتی می توان فرض کرد که این اصلی ترین راه مدیریت وب سایت شما است. اگر می خواهید جزئیات مربوط به بانکهای اطلاعاتی ، پرونده ها و موارد دیگر را وارد کنید ، باید از cPanel استفاده کنید (بهترین هاستینگ وب ما با راهنمای cPanel را بخوانید).

midphase-chi

گفتنی است ، حرکت به cPanel کار دشواری است. CHI تمرکز زیادی در فروش محصولات اضافی شما دارد ، با شکل اصلی پیمایش برای صفحات مختلف محصولات محفوظ است. نمادهای بزرگ متضاد با فهرست بالا در بخش مدیریت میزبانی وب شما نشان دهنده تمرکز CHI چیست.

حتی با این وجود ، کوبیدن CHI کار سختی است ، به خصوص با توجه به اینکه چقدر مفید است. Midfase به تبلیغات محصولات اضافی برای شما علاقه مند است ، اما CHI بصری و مفید است. این گفتنی است ، هنوز چربی های تبلیغاتی زیادی وجود ندارد که اصلاح شوند ، و این باعث می شود CHI مانند ابزاری قدرتمند تر از آنچه باشد.

cPanel بسیار قدرتمندتر است که در فهرست بالای بخش مدیریت میزبانی وب دفن شده است. این یک مجموعه سهام cPanel است ، بنابراین انتظار ندارید مانند وردپرس با وردپرس ادغام عمیقی داشته باشید (بررسی JustHost ما را بخوانید). با این وجود ، هنوز cPanel است ، به این معنی که یک داشبورد قدرتمند و بصری برای مدیریت وب سایت شماست.

midphase-review-cpanel

چیزهای خوبی و بدی وجود دارد که در مورد دوستی کاربر Midfase صحبت شود. ما طراحی CHI را دوست داریم ، حتی اگر با تبلیغات پر مخاطب باشد ، و استفاده از cPanel برای مدیریت وب سایت شما همیشه یک شرط مطمئن است. به نظر می رسد که Midphase یک پایه محکم و اساسی دارد که بیش از حد کار شده است ، بنابراین برخی از سلب برگشت می توانند مسیری طولانی را طی کنند.

انواع میزبانی

Midfase انواع مختلفی از میزبانی را دارد که می توانیم از آنها درخواست کنیم. گرچه سرورهای اختصاصی تحت تأثیر قرار نمی گیرند ، برنامه های اشتراکی و وردپرس عالی هستند. علاوه بر این ، میزبانی ابر نیز خوب است ، زیرا بسیاری از رقبا Midfase آن را پیشنهاد نمی کنند.

میزبانی مشترک مشترک اصلی این ترکیب است. این نوع میزبانی باعث می شود که چندین وب سایت منابع یک سرور واحد را به اشتراک بگذارند. از آنجا که میزبان وب می تواند میزبان وب سایت های بیشتری با سرورهای کمتری باشد ، برنامه های اشتراکی ارزان ترین این دسته هستند. اما متأسفانه ، هر چند گاهی اوقات مشکلات سرعت و بروزرسانی وجود دارد.

برنامه های مدیریت شده WordPress از یک ساختار مشترک استفاده می کنند ، اما آنها برای WordPress ساخته شده اند. همچنان با یک برنامه مشترک عادی ، به همان مشکلات عیب یابی خواهید رسید ، اما اگر از WordPress استفاده می کنید ، به ویژگی های خاص مانند قالب های رایگان دسترسی خواهید یافت.

البته توجه به این نکته مهم است که برنامه های WordPress Midphase فقط نیمه مدیریتی هستند. آنها شامل یک نصب سه مرحله ای وردپرس ساده و به روزرسانی های خودکار غیر هسته ای هستند ، اما اجرای وب سایت شما با وردپرس و به روزرسانی هسته آن همچنان بر عهده شماست. اگر به دنبال یک برنامه وردپرس کاملاً مدیریت شده هستید ، بهترین هاست وب ما را برای راهنمای وردپرس بخوانید.

Midfase برنامه های قابل تنظیم VPS را ارائه می دهد که از نظر قیمت چندان مناسب نیستند ، اما حداقل می توانید مرکز داده ای را که از آن میزبان هستید انتخاب کنید. سرورهای اختصاصی نیز گران هستند ، زیرا سرورهای اختصاصی مشابه سایر ارائه دهندگان نیز 20 تا 30 دلار کمتر دارند.

علاوه بر این بزرگ ، میزبان ابری است. سایت شما هنوز در یک سرور واحد میزبان است ، اما آن سرور به یک شبکه اصلی از سرورها متصل است و این توانایی را دارد که منابع را از آنها بکشد. به طور خلاصه ، این بدان معناست که شما همیشه به مجموعه منابع محاسباتی خود دسترسی خواهید داشت ، مهم نیست که دچار خاموشی ، حمله انکار سرویس یا سنگر ترافیکی هستید.

سرعت & وقت تمام وقت

ما سرعت میزبانی وب را با استفاده از تست سرعت Pingdom و Load Impact تست می کنیم. در حالی که عوامل زیادی وجود دارد که به سرعت در وب سایت شما بارگیری می شود ، میزبان مسئولیت آن را بر عهده دارد. با آزمایش یک نسخه خالی از وردپرس و استفاده از دو ابزار برای دیدن سرعت از زوایای مختلف ، سعی می کنیم تا حد ممکن یک چسبندگی سریع داشته باشیم.

با این وجود ، با احتیاط کافی برای Midfase کاری انجام نمی شود. عملکرد بسیار ضعیفی در سطح هیئت مدیره داشت و 84 از 100 از تست سرعت پینگدوم را بدست آورد. گرچه به نظر می رسد این امتیاز در کنار رتبه بندی A2 Hosting 96 (خواندن بررسی A2 هاستینگ ما) ، مهم است که به یاد داشته باشید که ما یک وب سایت وردپرس را آزمایش کردیم که چیزی جز موضوع پیش فرض بارگذاری نشده است..

تست میانی فاز-سرعت

به طور خلاصه ، این بدان معنی است که هر گونه تغییر رو به پایین در نمره چیز بدی است. Midfase برای بارگیری یک صفحه 273.8KB 1.95 ثانیه طول کشید ، که بیشتر این مدت در مرورگر منتظر جریان داده از سرور است..

تأثیر بار بهتر نبود. این برنامه 50 کاربر مجازی را به مدت 5 دقیقه به سرور ارسال می کند ، اندازه گیری درخواست های انجام شده و زمان پاسخگویی برای هر کاربر. Midfase تست را بالا شروع کرد و بین 405 میلی ثانیه و حتی معادل 4.86 ثانیه برای معدود تعداد کاربران مجازی متناوب بود..

با ادامه آزمایش ، زمان بار به طرز چشمگیری کاهش یافته و در حدود 500 ms تثبیت شده است. این بدان دلیل است که پاسخها برآورده نمی شوند. به جای تلاش برای تحقق درخواست ها ، آنها با خطا مواجه شدند ، و نشان می دهد که سرور در نقطه شکست است.

خط میانی فاز-بار

هنگامی که منابع کافی برای یک وب سایت وجود ندارد ، به طور کلی بسیاری از مشکلات مربوط به درخواست HTTP وجود دارد. آزمایش ما نشان می دهد که برنامه های مشترک مشترک منابع کافی برای گردش در اختیار ندارند ، بنابراین هر بار 50 کاربر همزمان یا بالاتر ، حداقل بر اساس مثال جدا شده ما ، وب سایت شما را خراب می کند.

ما نمی توانیم ضمانت به موقع پیدا کنیم. علیرغم ادعای ارائه پول در صورت عدم خرابی در یک پست وبلاگ 2015 ، ما نمی توانیم این بند را در شرایط و ضوابط پیدا کنیم که جزئیاتی را در مورد تضمین زمان ارائه می دهد. ما خرابی را تجربه نکردیم ، اما Midfase هیچ کاری را تضمین نمی کند اگر شما طبق شرایط و ضوابط انجام دهید.

امنیت

دقیقاً مانند ویژگی های معمولی ، اگر به طرز عجیبی تنظیم شود ، ویژگی های امنیتی خوب هستند. برنامه های مشترک چیزی در راه امنیت ندارند ، اما برنامه های وردپرس چیزهای زیادی برای ارائه دارند. با این وجود ، یک مجموعه بزرگ امنیتی در هر دو محدوده وجود دارد.

Midfase شامل یک گواهی SSL / TLS با برنامه شما نیست. این گواهینامه اساساً به مرورگر متصل به وب سایت شما می گوید که می توان به آن اعتماد کرد. با تأیید آن ، مرورگر قادر به ایجاد یک اتصال رمزگذاری شده و محافظت از داده های کاربر است که به وب سایت شما منتقل می شوند.

گواهینامه های SSL / TLS برای اجرای یک وب سایت ضروری است زیرا موتورهای جستجو وب سایت هایی را که دارای یکی نیستند دفن می کنند. اکثر میزبان وب یک مورد را به صورت رایگان شامل می شود – بررسی SIteGround ما را به عنوان مثال بخوانید – بنابراین حذف Midphase عجیب است.

گفته می شود ، Cloudflare در تمام برنامه ها گنجانده شده است. راهنمای Cloudflare ما در مورد نحوه عملکرد سرویس و منشأ آن توضیح می دهد ، اما کوتاهترین آن این است که می تواند به وب سایت شما سریعتر و ایمن تر کمک کند.

در اصل ، این یک شبکه تحویل محتوا است ، به این معنی که دارایی های وب سایت شما را می گیرد و آنها را در سرورهای سراسر دنیا ذخیره می کند. وقتی شخصی سعی می کند وب سایت شما را بارگیری کند ، برخی از دارایی ها به جای اینکه از سرور گرفته شوند ، از شبکه Cloudflare حاصل می شوند.

با پردازش درخواستها از این طریق ، بارگیری وب سایت شما زمان کمتری می برد زیرا فاصله فیزیکی آن دارایی ها معمولاً نزدیک کاربر است. همچنین باعث می شود وب سایت شما ایمن تر شود. درخواست ها از طریق شبکه ای از سرورها انجام می شوند ، بنابراین می توان حملات DDoS را قبل از رسیدن به سرور Midphase شناسایی و متوقف کرد.

این برای برنامه های مشترک است. برنامه های وردپرس با یک ویژگی امنیتی خوب در قالب حذف بدافزار همراه هستند. Midphase شامل ابزاری است که اساساً آنتی ویروس برای وب سایت شما است ، قبل از اینکه بتواند شما را آفلاین کند ، زباله های مربوط به جرایم سایبری را اسکن و از بین می برد..

مجموعه امنیتی جامد است. Midfase شامل حذف بدافزارها ، محافظت از DDoS ، پشتیبان گیری و CDN است ، اما همه کاربران این ویژگی ها را دریافت نمی کنند. اگر به وردپرس علاقه ای ندارید ، هنگام امنیت بیشتر از این شانس ندارید. ما ویژگی هایی را که در آنجا وجود دارد دوست داریم ، دوست داریم بیشتر آنها را ببینیم.

حریم خصوصی

Midfase مانند خواهر و برادرش WestHost ، به حفظ حریم خصوصی شما اهمیت می دهد. با دیدن یک شرکت میزبانی وب که متعلق به یک شرکت بزرگتر است ، بسیار راحت است ، بر خلاف گروه استقامتی بین المللی ، تلاش می کنیم تا اطلاعات شخصی خود را پنهان کنید (بررسی iPage ما را بخوانید تا در مورد یک برند EIG بدانید).

که با حریم خصوصی دامنه شروع می شود. هنگام ثبت دامنه ، اطلاعات شخصی خود را از جمله آدرس ایمیل ، نام ، شماره تلفن و موارد دیگر نیز ثبت می کنید. این اطلاعات در پایگاه داده ای که بصورت آنلاین در دسترس است ذخیره می شود و آن را به عنوان هدف اصلی برای داده کاوی تبدیل می کند.

با این کار ، اگر دامنه خود را به صورت خصوصی ثبت کنید ، از این مشکلات دور می روید. داده های شما با ثبت کننده جایگزین می شوند ، به این معنا که هر وقت کسی سوابق دامنه شما را جستجو کرد ، به جای نام شما “میفاژ” را می بیند. Midfase شامل حریم خصوصی دامنه با هر نوع ثبت دامنه جدید برای سال اول است.

هرچند که با DreamHost رایگان نیست (بررسی DreamHost ما را بخوانید) رایگان نیست. سال اول رایگان است ، اما شما پس از آن سال 10 دلار هزینه دریافت خواهید کرد. علی رغم این ، Midphase یکی از معدود میزبان وب است که حریم خصوصی دامنه را در هر دوره به صورت رایگان ارائه می دهد ، این یک پیروزی در کتاب ما است.

سیاست حفظ حریم خصوصی نیز یک پیروزی است. مثل 1&1 IONOS (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS) ، Midphase اطلاعات شخصی شما را با نهایت احترام رفتار می کند. اگرچه اطلاعات شما برای پردازش پرداخت ها ، مطابق با اجرای قانون و حفظ خدمات جمع آوری شده است ، اما با سایر اشخاص ثالث فروخته نمی شود یا به اشتراک نمی گذارد.

ما برای حفظ حریم خصوصی میزبان وب از استاندارد دیگری برای بررسی VPN استفاده می کنیم و Midfase در سمت راست نرده است. به نظر می رسد تنها چند مارک مربوط به حفظ حریم خصوصی هستند و DreamHost و 1 از آن استفاده می کنند&1 IONOS در خط مقدم. این احساس راحتی می کند که Midphase را به صفوف خود بپیوندد.

پشتیبانی

یکی از نقاط قوت CHI این است که یک دکمه پشتیبانی در صفحه اصلی وجود دارد. پیمایش در آنجا صفحه پشتیبانی شما را ایجاد می کند ، که پیوندهایی برای ارسال درخواست ایمیل یا شروع گفتگوی زنده و ساعت کار برای هر بخش دارد. در صورت نیاز ، یک بخش برای پین پشتیبانی تلفن شما نیز وجود دارد.

سطح میانی فاز

در پایین صفحه یک بخش گفتگوهای پشتیبانی اخیر است که مکاتبات شما با پشتیبانی Midfase از طریق ایمیل را نشان می دهد. اگرچه می توانید مستقیماً از طریق ایمیل با این شرکت سر و کار داشته باشید ، CHI این امکان را به شما می دهد که سابقه مکالمه خود را بکشید و پاسخ دهید.

وقتی رسیدیم ، یک نماینده در حدود چهار ساعت به ما بازگشت ، که خوب است. گفتگوی زنده خوب است ، حتی اگر در سطح SiteGround نباشد (بررسی SiteGround ما را بخوانید). تماس مستقیم احتمالاً بهترین راه حل است زیرا منابع خودیاری هر چند مفید هستند اما کم نظیر هستند.

پایگاه میانی دانش

با وجود تفصیل در مقاله ها ، دستیابی به این دانش دشوار است. Midfase از نقطه نظر محتوا یک پایه دانش محکمی دارد – مقالات پر از تصاویر هستند ، آموزش گام به گام و غیره وجود دارد – اما ناوبری تاریخ دار می تواند از کار استفاده کند.

حکم

اگر برنامه صحیحی را انتخاب کنید ، میانی فاز چشمگیر است. قیمت هم بد نیست ، اما وقتی سرعت وارد معادله شود ، خیلی داغ به نظر نمی رسد. این یک میزبان وب بد نیست ، به خصوص با اختصاص به حفظ حریم خصوصی و موارد خوب با برنامه های وردپرس ، اما می توانید با ارائه دهنده دیگری یک برنامه مناسب تر با همان قیمت دریافت کنید.

نظر شما در مورد Midfase چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me