JustHost Review – بروزرسانی سال 2020

مرور JustHost

در مقایسه با خواهران و برادرانش در EIG با ثبات ، JustHost کاملاً دقیق است. طیف خوبی از ویژگی ها ، سرعت مناسب و قیمت مناسب را ارائه می دهد. با این حال ، شما هنوز هم باید با آن سیاست حفظ حریم خصوصی EIG مقابله کنید. بررسی کامل JustHost ما را بخوانید تا ببینید معنی این چیست.


JustHost یکی دیگر از ارائه دهندگان بسیاری است که متعلق به گروه بین المللی استقامتی است ، که یک کنگلومرای میزبان وب گسترده با سهم قابل توجهی در بازار است. در مقایسه با خواهران و برادران ، هرچند ، JustHost از قرار گرفتن در بهترین راهنمای میزبانی وب ما ، دارای طیف چشمگیر از ویژگی ها و سرعت جامد ، عکس بهتری دارد..

در این بررسی JustHost ، ما می خواهیم در مورد خوب و بدی که تجربه کرده ایم ضمن آزمایش ارزان ترین برنامه مشترک صحبت کنیم. در طول راه ، ما همچنین می خواهیم ویژگی ها ، امنیت ، حریم خصوصی و موارد دیگر را قبل از صدور حکم خود لمس کنیم.

اگرچه JustHost همانند سایر مارک های EIG سیاست حفظ حریم خصوصی را نگران کرده است ، توزیع ویژگی ها و سرعت بالا آن را به عنوان یک مدعی محکم تبدیل می کند. گفته می شود ، اگر اطلاعات شخصی خود را ارزیابی می کنید ، شاید بهتر باشد در جای دیگری جستجو کنید.

justhost-slider1

justhost-slider2

justhost-slider3

justhost-slider4

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های JustHost

امکانات

اگر تمایل به بهار برای برنامه ردیف بالاتر دارید ، JustHost از ویژگی های زیادی برخوردار است. بسته اشتراکی پایه بی نظیر است ، همانطور که معمولاً در مورد هاست ارزان قیمت است ، اما بسته برتر انتخاب پلاس یک استدلال محکم ایجاد می کند.

اگرچه قبل از ورود به آن ، باید در مورد برنامه مشترک اساسی صحبت کنیم. مناسب برای یک وب سایت واحد تا حداکثر 50 گیگابایت فضای دیسک است. در مورد ویژگی ها ، JustHost چیز زیادی را شامل نمی شود ، اما شما هنوز هم برای سال اول دامنه رایگان و یک گواهی SSL / TLS با اشتراک خود دریافت می کنید.

برنامه های Plus علاوه بر این قرار دارند که می توانند 10 دامنه و 150 گیگابایت فضای ذخیره سازی داشته باشند. شما هنوز یک دامنه رایگان و مجوز SSL / TLS دریافت می کنید ، اما JustHost همچنین شامل 150 دلار اعتبار تبلیغ بین Google و Bing و همچنین اشتراک SpamExperts.

برای ویژگی ها ، هزینه اضافی ارزش آن را ندارد. هرزنامه موضوعی است ، اما به راحتی به آن پرداخته می شود ، و گرچه اعتبار تبلیغات بسیار خوب است ، هر کدام از این بسترها 75 دلار شما را دور نمی کنند. به گفته این ، طرح برتر ، Choice Plus ، چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

می توانید تعداد نامحدودی از وب سایت های دارای فضای ذخیره سازی بدون اندازه را میزبانی کنید. علاوه بر تمام ویژگی های قبلی ، JustHost شامل 200 دلار اعتبار تبلیغ ، حریم خصوصی دامنه رایگان و CodeGuard Basic است که به طور روزانه از وب سایت شما پشتیبان تهیه می کند. Choice Plus از لحاظ اقتصادی ثروتمندترین دسته است ، بنابراین اگر به دنبال چیزهای خوب هستید ، ممکن است یکی از این موارد برای شما باشد.

همچنین بسته های Pro وجود دارد که شامل یک آدرس IP اختصاصی و سرعت سریع تری است ، اما این ویژگی ها اکثراً همانند Choice Plus است.

اگرچه مشخص نیست ، هر نقشه با نسخه اصلی SiteLock نیز همراه است. SiteLock ابزاری برای اسکن و حذف بدافزار است که وب سایت شما را از ناخوشایندهای مربوط به جرایم سایبری پاک می کند. نسخه اصلی حذف نرم افزارهای مخرب نیست ، اما برای شناسایی مشکلات احتمالی ، وب سایت شما را روزانه اسکن می کند.

SiteLock و CodeGuard مارک های EIG هستند ، بنابراین دیدن آنها جای تعجب آور نیست. این گفت ، ما خوشحالیم که مشاهده می کنیم JustHost شامل نسخه های اصلی آنها در بسته ها است. JustHost به جای اینکه از شما بخواهد فقط به روز رسانی کنید ، شما را با عملکردی طعنه می زند و تصمیم را به شما واگذار می کند.

اگرچه به خودی خود یک ویژگی نیست ، باید داشبورد عالی و ادغام آن با WordPress را مورد توجه قرار داد. ما در قسمت ویژگی های سهولت داشبورد در بخش “سهولت استفاده” در زیر صحبت خواهیم کرد ، اما کوتاه ترین آن این است که JustHost مدیریت وب سایت وردپرس شما را آسان می کند بدون اینکه وارد قسمت پشتی شوید.

بررسی اجمالی ویژگی های JustHost

آرم JustHostwww.justhost.com

از همه برنامه ها در ماه 395 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

اگرچه JustHost با iPage اشتراک زیادی دارد – در بخش بعدی موارد بیشتری در این مورد وجود خواهد داشت – در راهنمای میزبانی وب ارزان ما جایی در کنار iPage کسب نمی کند. JustHost قیمت گذاری سهام در سراسر صفحه را دارد ، اما وقتی نوسازی می شود تلاش می کند. نرخ اولیه خوب است ، هرچند خوب نیست ، اما در پایان هزینه چند دلار بیشتر از حد متوسط ​​برای دریافت برنامه خواهید داشت.

برنامه های اشتراکی در سه سطح ارائه می شود ، برای دوره اول بین 4 تا 7 دلار. این قیمت فقط درصورتی است که سه سال از قبل خریداری کنید ، اما JustHost برنامه های مشترک را در مدت زمان یک ، دو و سه ساله ارائه می دهد و با کوتاه شدن زمان ، قیمت بالا می رود. یک برنامه ماهانه نیز وجود دارد ، اما فقط در لایه پایه.

عجیب و غریب ، قیمت ماهانه پایه کمتر از قیمت تجدید ، یعنی حدود 10 دلار است. حتی با این حال ، این بالاتر از نرخ متوسط ​​چیزی است که JustHost را به پایین چند میخ پایین می کشد. در مقایسه با 1&1 IONOS ، که میزبان ارزان قیمت را فراهم می کند بدون اینکه شما را مجبور به عقد قرارداد چند ساله کنید ، JustHost فقط گران قیمت به نظر می رسد (1 مورد ما را بخوانید&1 بررسی IONOS).

بعلاوه ، JustHost درباره آنچه پرداخت می کنید روشن نیست. در صفحه این محصول آمده است: ارزان ترین طرح مشترک با 9.49 دلار تجدید می شود ، در حالی که صفحه پرداخت ادعا می کند نرخ ماهانه 7.99 دلار است. با این حال ، در تفکیک قیمت که در پایگاه دانش قرار دارد ، می گوید قیمت ماهانه 11.99 دلار است.

این گفته ، مهم نیست که چطور قیمت ارائه می شود ، مشخص است که JustHost خیلی گران است. در مقایسه با 1&1 IONOS ، این یک شوخی است ، اما حتی در برابر هاستینجر ، که یک طرح قیمت گذاری مشابه دارد ، قرار داده شده است ، نرخ ها بسیار بالا هستند (بررسی هاستینجر ما را بخوانید).

با این حال ، شما در حال بدست آوردن قابلیت های زیادی برای پول خود هستید. اگرچه JustHost دارای برچسب قیمت بالایی است ، اما ویژگی های این ویژگی را دارد که بتواند آن را توجیه کند ، به خصوص اگر در وردپرس کار می کنید. وقتی در رابطه با ویژگی به قیمت قرار می گیرد ، در همان گروه قرار نمی گیرد ، اما لیست کافی است (بررسی صفحه ما را بخوانید).

در مورد تلاش JustHost ، به شما 30 روز زمان می دهد تا درخواست بازپرداخت کنید ، که البته خوب است ، مادامی که InMotion Hosting ، DreamHost یا A2 هاستینگ در دسترس نباشید (مطالعه ما را در میزبانی InMotion مطالعه کنید).

راحتی در استفاده

شروع کار با JustHost ساده است. وب سایت همانند iPage طراحی شده است ، و اگر بررسی iPage ما را خوانده اید ، می دانید که این یک چیز خوب است. شک و تردید در تنظیم حساب شما وجود دارد ، با دکمه بزرگ و قرمز “اکنون شروع کنید” که روش پرداخت را راهنمایی می کند.

JustHost پس از کلیک بر روی آن ، شما را به صفحه ای از محصولات که سه برنامه مشترک آن را شرح می دهد ، ارسال می کند. به سادگی یکی را انتخاب کنید ، دامنه را انتخاب کنید و به پرداخت پرداخت ادامه دهید. در صفحه محصول نهایی چند افزودنی از پیش تعیین شده وجود دارد ، بنابراین اگر نمی خواهید خدمات اضافی را خریداری کنید ، آنها را بردارید.

justhost-review-product-page

سرانجام ، شما به صفحه تأیید سفارش ارسال خواهید شد كه می توانید رمز عبور خود را تنظیم كنید. مانند Kinsta (بررسی Kinsta ما را بخوانید) ، این یک سیستم محصور شده است ، به این معنی که برای تعیین اعتبار ورود به سیستم ، لازم نیست برای ارسال نامه به ایمیل خود وارد شوید (بررسی Arvixe ما را بخوانید تا این عمل را ببینید).

justhost-بررسی-سفارش-تایید

کنترل پنل به همان اندازه ساده تر است که می آیند. JustHost یک منوی ناوبری سمت چپ دارد که به شما امکان می دهد وب سایت های خود را مشاهده کنید ، آدرس های ایمیل را تنظیم کنید ، دامنه های جدیدی اضافه کنید و موارد دیگر. حتی یک برگه “Marketplace” وجود دارد که می توانید مضامین ، خدمات ، افزونه ها و نصب را خریداری کنید.

اگرچه کنترل پنل قدرت زیادی را ارائه می دهد ، cPanel نیست (بهترین میزبانی وب ما را برای راهنمای cPanel بخوانید). اگرچه JustHost هنوز از cPanel استفاده می کند ، و می توانید با کلیک کردن روی “پیشرفته” در فهرست سمت چپ ، به آن دسترسی پیدا کنید.

پنل justhost-review-control

این پیاده سازی cPanel موجودی است ، با توجه به اینکه سایر صفحه کنترل بسیار مفید هستند بد نیست. در این حالت ، احساس درست کردن پنهان کردن cPanel در زیر “پیشرفته” احساس می شود ، زیرا بیشتر چیزهایی که تازه کار مایل به آشفتگی با آنها هستند از صفحه کنترل اصلی قابل دسترسی هستند. حتی در این صورت ، اگر می خواهید پایگاه داده های خود را مدیریت کنید یا به مدیر فایل حفر شوید ، cPanel ارائه می شود.  

قبل از نصب وردپرس ، ما به سمت دامنه آزمایش خود حرکت کردیم تا از صفحه “به زودی وب سایت” استقبال شود. اگرچه این یک ژست طبیعی و کاملاً آشکارا خوشایند است ، بالا و پایین صفحه در پایین “وب سایت دارای Bluehost” را می خواند.

ما تحقیقات خود را انجام می دهیم ، بنابراین می دانیم JustHost و Bluehost تحت یک چتر EIG قرار دارند. با این حال ، تا این لحظه ، ما این سطح از آلودگی متقاطع را ندیده ایم. براساس آنچه مشاهده کردیم ، فرض کردیم مارک های زیر چتر EIG به طور مستقل عمل می کنند ، اما پیام پاورقی نشان می دهد که آنها.

در حقیقت JustHost کپی کربنی از Bluehost است که برای این بخش چیز خوبی است. کنترل پنل یکپارچه سازی عمیق با وردپرس ارائه می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا بدون ورود به سیستم بازگشت وردپرس ، مضامین و افزونه ها را مشاهده و مدیریت کنید.

وقتی به قسمت backup وردپرس می روید ، بسیاری از ویژگی ها را پیدا خواهید کرد ، که اکثر آنها در برگه “Bluehost” حذف شده اند. پس از صحبت با JustHost ، می توانیم تأیید کنیم که از سرورهای Bluehost برای میزبانی وردپرس استفاده می کند ، که این تب را در وردپرس و پاورقی در صفحه مرحله بندی توضیح می دهد.

انواع میزبانی

JustHost ارائه می دهد مشترک ، VPS و میزبانی اختصاصی. اگرچه برنامه های cloud ، نمایه فروش و مدیریت شده وردپرس از بین نمی روند ، این ترکیب همچنان به ویژه با رویکرد مبتنی بر JustHost مبتدی.

میزبانی مشترک به وضوح نان و کره آن است ، زیرا VPS و برنامه های اختصاصی در پاورقی وب سایت پنهان شده اند. بسته به تعداد وب سایت ها ، میزان فضای ذخیره سازی و موارد اضافی مورد نیاز ، JustHost سه طبقه میزبانی مشترک ارائه می دهد.

معمولاً هاست مشترک بهترین نقطه ورود برای وب سایت های جدید است. میزبان وب سایت های مختلف را در همان سرور ترکیب می کنند و باعث می شوند که منابع را به اشتراک بگذارند. با این کار ، میزبان وب می تواند در تعداد سرورهای لازم برای اجرای آن پس انداز کند و آن پس انداز را برای شما ارسال کند. این گفته است ، زیرا شما منابع را به اشتراک می گذارید ، ممکن است با سرعت یا به موقع به مشکلاتی رسیدگی کنید.

در خارج از سه برنامه مشترک ، JustHost یک برنامه Pro ارائه می دهد. اگرچه هنوز از یک ساختار مشترک استفاده می کند ، وب سایت های کمتری روی سرور وجود دارد ، به این معنی که هر سایت باید یک قطعه بزرگتر از پای داشته باشد. JustHost همچنین با برنامه های Pro خود یک آدرس IP اختصاصی ، گواهی SSL / TLS رایگان ، حفظ حریم خصوصی دامنه و پشتیبان گیری وب سایت خودکار ارائه می دهد..

اگر ترجیح می دهید یک مجموعه اختصاصی از منابع داشته باشید ، JustHost برنامه های VPS را ارائه می دهد. اگرچه برنامه های VPS هنوز از یک ساختار مشترک استفاده می کنند – با توجه به اینکه چندین وب سایت در همان سرور وجود دارد – شما مجموعه اختصاصی از منابع را به خودتان می دهید. اگر میزبانی مشترک در یک آپارتمان زندگی می کند ، میزبان VPS در حال خرید خانه شهری است.

در قسمت بالا برنامه های اختصاصی قرار دارند که به شما سرور و تمام منابع آن می دهد. JustHost سه بسته اختصاصی از سه تا پنج آدرس IP و از 500 گیگابایت تا 1 ترابایت ذخیره RAID 10 ارائه می دهد. ما به حمله RAID 10 نخواهیم رسید – شما می توانید راهنمای RAID ما را بخوانید – اما این بهترین برای میزبانی وب است زیرا سرعت RAID 0 و افزونگی RAID 1 را ارائه می دهد.

اگرچه ما با توجه به تعداد وردپرس که JustHost ارائه می دهد برنامه های WordPress مدیریتی را از دست ندهیم ، کمبود میزبانی ابری بدتر است. اگر به دنبال آن هستید ، باید خواهر و برادر EIG JustHost ، HostGator را بررسی کنید (بررسی HostGator ما را بخوانید).

سرعت & وقت تمام وقت

ما یک وب سایت خالی وردپرس را با استفاده از برنامه مشترک اولیه JustHost برای تست سرعت راه اندازی کردیم. برای انجام آزمایشات ، دامنه خود را از طریق تست سرعت Pingdom Speed ​​و Load Impact اجرا کردیم ، که باید دو منظر به ما بدهد که در آن قضاوت کنیم که JustHost چگونه به درستی عمل می کند.

از آنجا که JustHost از سرورهای Bluehost استفاده می کند ، جای تعجب ندارد که عملکرد آن بسیار خوب باشد ، حتی اگر بدتر از A2 Hosting باشد (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). این نمره 90 از 100 را از آزمون سرعت پینگدوم به ثمر رساند که خوب است اما عالی نیست. با این حال ، JustHost می آید WestHost هنگامی که می آید نمره تست سرعت پینگدوم (مطالعه WestHost ما را بخوانید).

تست justhost-review-speed

تست سرعت Pingdom یک پایه محکم برای مقایسه بین ارائه دهندگان فراهم می کند ، اما این یک نقطه داده فردی است. برای ارزیابی میزان عملکرد خوب JustHost در زیر بار ، ما به Load Impact روی آوردیم. این تعداد 50 کاربر مجازی را طی 5 دقیقه به سرور ما ارسال کرد و تعداد درخواستهای انجام شده و زمان پاسخگویی برای هر کاربر را اندازه گیری کرد.

متأسفانه ، JustHost در تست Load Impact عملکرد ضعیفی انجام داد. گرچه زمان پاسخگویی هر کاربر مجازی نسبتاً سازگار بود ، بسیاری از خطاهای HTTP در طول آزمایش وجود داشت ، نشان می دهد که سرور در حد عملکرد خود است (برای دیدن نمونه دیگری از آن ، بررسی GreenGeeks ما را بخوانید).

justhost-بررسی-بار-ضربه

این امر به درخواستهای برآورده نشده یا سرعت آهسته در دنیای واقعی ترجمه می شود. به احتمال زیاد وب سایت های زیادی وجود دارند که در برنامه اصلی به دنبال منابع هستند ، و JustHost نمی تواند همه آنها را راضی کند. اگر به JustHost علاقه مند هستید ، توصیه می کنیم که یک برنامه گران قیمت تر را انتخاب کنید یا به یک ارائه دهنده دیگر بروید.

در مورد به روز بودن ، JustHost هیچ مشکلی را در خارج از “متعهد شدن به فراهم کردن یک محیط میزبانی ایمن و مطمئن” تضمین نمی کند. صفحه دانش بنیان که در مورد آن صحبت می کند به سادگی می گوید سرورها دچار خرابی خواهند شد و JustHost تمام تلاش خود را برای حل سریع مسائل انجام خواهد داد.

دلایلی وجود دارد که به ضمانت به موقع اعتماد نکنید ، اما داشتن یک چیز بدی نیست. گرچه ما در طول آزمایش خود را به دلیل خرابی تجربه نکردیم ، داشتن ضمانت در محل می تواند همه چیز خوب باشد.

امنیت

JustHost علیرغم ظاهر فروتنانه ، دارای امنیت زیادی است. در حالی که ویژگی های امنیتی به برنامه ها نمی رسند ، صفحات همچنان دارای ویژگیهای اصلی امنیت وب سایت مانند گواهی SSL / TLS ، اسکن بدافزار و پشتیبان گیری خودکار ، کاملاً گرد هستند..

JustHost دارای یک گواهی SSL / TLS با هر نقشه است. این گواهینامه اساساً مرورگر اتصال به وب سایت شما را نشان می دهد كه شما كسی هستید كه می گویید شما هستید. با این کار ، مرورگر قادر به ایجاد یک اتصال رمزگذاری شده بین آن و وب سایت شما می باشد و از کلیه داده های حساس کاربر منتقل می کند..

گواهی JustHost ارائه شده برای اکثر وب سایت ها مناسب است ، اما رسانه های تجارت الکترونیک باید برای یک امن تر پرش کنند. خوشبختانه ، JustHost گواهینامه های سطح بالاتر SSL / TLS را در بازار خود ارائه می دهد.

نسخه اولیه SiteLock با هر طرح نیز موجود است ، با توجه به اینکه این یک مارک EIG است ، تعجب آور نیست. SiteLock اساساً آنتی ویروس برای وب سایت شما است ، اما برخلاف بهترین نرم افزار آنتی ویروس ما ، این نرم افزار مخرب را در پیکربندی پایه خود حذف نمی کند. SiteLock Lite ، همان چیزی است که JustHost به شما می دهد ، منحصراً برای اسکن ساخته شده است.

این بدان معناست که می تواند مشکلات را شناسایی کند اما آنها را برطرف نمی کند. به گفته این ، اگر متوجه شدید که وب سایت شما به بدافزار آلوده است ، می توانید برای حل مسئله به یک رده بالاتر از SiteLock ارتقا دهید.

در صورت خرید برنامه اشتراکی Choice Plus ممکن است لازم نباشید. این شامل اشتراک در CodeGuard Basic است ، که بکاپ روزانه وب سایت شما را می گیرد. این نسخه های پشتیبان به طور اضافی ذخیره می شوند ، به این معنی که همیشه باید بتوانید آنها را پیدا کنید و با یک کلیک می توانید آنها را بازیابی کنید.

JustHost تمام ویژگی های امنیتی را در انتهای پایین خود به نمایش نمی گذارد ، اما برای ایجاد یک مجموعه منسجم به اندازه کافی فراهم می کند. می توانید با SiteLock مشکلات را شناسایی کنید ، از داده های کاربر با گواهی SSL / TLS محافظت کنید و اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را با CodeGuard خراب نمی کنید. اگر در این ابزارها به قدرت بیشتری احتیاج دارید ، JustHost آن را نیز به روز می کند.

حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی معمولاً برای بررسی VPN ما نگرانی دارد ، اما همانطور که با مارک های EIG دیگر مشاهده کردیم ، این یک مشکل میزبانی وب نیز هست. JustHost همانند هر شرکتی تحت چتر EIG ، همان سیاست حفظ حریم خصوصی را دارد و آن را به همان اندازه حفظ حریم خصوصی – غیر دوستانه با سایر میزبانانی که در آن مشترک هستند.

JustHost مانند سایر مارک های این شبکه ، حریم خصوصی دامنه را به صورت رایگان ارائه نمی دهد ، مگر اینکه شما یک اشتراک حرفه ای خریداری کنید. حریم خصوصی دامنه اطلاعاتی را که با آن وب سایت خود را در آن ثبت می کنید جایگزین می کند. اگرچه این به نظر کوچک است ، سوابق WHOIS بصورت آنلاین در دسترس است ، به این معنی که هر کس می تواند بفهمد شما کی هستید ، در کجا زندگی می کنید و بیشتر.

بیشتر میزبانان حریم خصوصی دامنه را ارائه نمی دهند ، اما ارائه دهنده هایی مانند DreamHost و 1&1 IONOS شارژ را هدایت می کند (بررسی DreamHost ما را بخوانید). به سختی می توان از EIG انتظار حفظ حریم خصوصی دامنه را داشت ، اما دیدن آن خوب خواهد بود.

متأسفانه ، حریم خصوصی دامنه باید حداقل نگرانی شما باشد. EIG خط مشی رازداری نگران کننده ای دارد که به آن صریح می دهد اطلاعات و اطلاعات خود را به اشخاص ثالث اصلی به اشتراک گذاشته و بفروشد.

در این لیست فیس بوک ، Google AdWords ، Google Maps ، WPBeginner ، بینگ ، یاهو ، ورایزون و موارد دیگر قرار دارند. ما به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی به منظور ارائه خدمات بهتر می فهمیم ، اما نمی توانیم توضیحی مناسب برای مارک های بالاتر از تبلیغات ارائه دهیم.

به علاوه ، EIG می تواند اطلاعات شخصی شما را با مارک های دیگر در شبکه خود به اشتراک بگذارد. ما قبلاً می دانیم که Bluehost و JustHost بر روی داده های شخصی شما دو برابر هستند ، اما SiteLock ، MOJO Marketplace ، CodeGuard و ثابت تماس با شما ، حتی اگر از آن سرویس ها استفاده نمی کنید ،.

همانطور که در بررسی های دیگر مربوط به EIG گفته ایم ، اطلاعات شما به عنوان یک کالا رفتار می شود. اگرچه JustHost ممکن است اشتراک و فروش را انجام ندهد ، شرکت اصلی آن است که شما را به عنوان کاربر در آب گرم قرار می دهد.

پشتیبانی

JustHost مانند سایر مارک های EIG ، بطور زنده و بصورت تلفنی پشتیبانی شبانه روزی را ارائه می دهد. کیفیت پشتیبانی خوب ، با پاسخ های سریع و مفید است ، اما تکرارها از نظر دور هستند. بر خلاف SiteGround ، جایی که می توانید یک اسم را به چهره بگذارید ، تمام آنچه که با JustHost می بینید ، بلوکی از متن است (بررسی SiteGround ما را بخوانید).

این گفت ، تجربه ما در زمینه پشتیبانی بد نبود. ما با سؤالاتی درباره سرور ، چگونگی پیکربندی آن و چرا همیشه Bluehost را در گوشه و کنار مشاهده کردیم. در کمال تعجب ، نماینده نمایندگان فروش توانستند به سوالات ما کاملاً پاسخ دهند. در بسیاری موارد ، سوالات پیچیده نیاز به پاسخگویی دارد که از یک سرپرست بپرسید یا شما را هدایت کند.

چت زنده و پشتیبانی تلفنی بهترین راهها برای کمک هستند. پایگاه دانش اگرچه مفید است ، اما یک خرابکاری است. JustHost دسته ای برای مرور یا سلسله مراتب مقاله ها ندارد. در عوض ، لیستی از محبوب ترین مقالات و نوار جستجو وجود دارد.

justhost-review-دانش پایه

مشخص است که پایگاه دانش در نسخه قبلی وب سایت نیز ساخته شده است ، با سرصفحه هایی مانند “میزبانی وب” و “چرا ما” هنوز در منوی بالا قرار دارد. این پیوندها در خارج از صفحه اصلی نیز شکسته شده اند. به علاوه ، اگرچه می توانید به صفحه اصلی بروید ، اما نمی توانید از آنجا به پایگاه دانش بروید.

حتی در این صورت ، مقاله ها به خوبی نوشته شده اند و از طریق آن. شما باید حفر کنید تا بتوانید آنچه را لازم دارید بیابید ، اما اگر می گفتیم پایگاه دانش مفید نبود ، دروغ می گوییم..

حکم

JustHost با سرعت مناسب ، دارای ویژگی های بزرگ و سهل انگاری در مورد حریم خصوصی است. این ترکیب خوب با بد است ، اما این در مورد اکثر محصولات EIG صادق است. JustHost بیش از بیشتر تأثیر می گذارد ، به ویژه به دلیل ادغام عمیق با وردپرس و لیست طولانی از ویژگی های امنیتی.

گفت که ، ضرب المثل موجود در اتاق ، حریم خصوصی است. اگرچه این یک مسئله بزرگ برای ما است ، ممکن است برای شما نباشد و اگر اینطور نباشد ، JustHost بسیار چشمگیرتر به نظر می رسد.

نظر شما در مورد JustHost چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map