بررسی میزبانی وب InMotion – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی میزبانی وب InMotion

InMotion طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد ، همه با ویژگی های کامل. قیمت بد نیست ، اما باید با سرعت کمی کندتر مقابله کنید.


InMotion Hosting یکی از ارائه دهندگان برتر مستقل میزبانی وب در بازار است. به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب در اطراف ، با داشتن لیست طولانی از ویژگی ها ، امنیت عالی و دسترسی به ابزارهای مختلف ساختمانی تحت تأثیر قرار می گیرد. گفته می شود ، سرعت آهسته تر از دیگر میزبان وب پیشرو ممکن است یک معامله گر برای شما باشد.

در این بررسی InMotion Hosting ، ما می خواهیم بعد از راه‌اندازی وب سایت با میزبانی مشاغل آن ، تجربه خود را به تفصیل بیان کنیم. ما ویژگی های گفتگو ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، انواع میزبانی ، سرعت ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی را خواهیم داشت ، سپس حکم خود را صادر می کنیم.

بالاتر از قیمت متوسط ​​ممکن است چند کاربر را از بین ببرد ، اما ارزش ارائه شده توسط هر طرح بسیار زیاد است. این واقعیت را نادیده می گیرد که تقریباً به همان قیمت سایر میزبان وب پیشرو در هنگام تمدید نیز وجود دارد. گفته می شود ، کمتر از سرعت ایده آل آن چیزی است که باید در نظر گرفت.

inmotion-slider1

inmotion-slider2

inmotion-slider3

inmotion-slider4

inmotion-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای میزبانی InMotion

امکانات

برای تازه کارانی که مایل به ایجاد وب سایت هستند ، بین WordPress و سازندگان وب سایت جدال وجود دارد. اگرچه ما بهترین سازندگان وب سایت ، مانند Wix را توصیه می کنیم (بررسی Wix ما را بخوانید) ، برای اکثر افراد ، وردپرس گاهی یک شر ضروری است. به گفته این ، شما هنوز هم می توانید انعطاف پذیری WordPress را با یک رابط کشیدن و رها کنید.

با InMotion Hosting ، این فرم به صورت BoldGrid است که می توانید با هر برنامه میزبانی نصب کنید. BoldGrid پیچیده تر از یک وب سایت اختصاصی است ، اما تجارت کوچک در قابلیت استفاده ارزش انعطاف پذیری دارد که وردپرس به شما می دهد.

inmotion-hosting-review-boldgrid

شما همچنین می توانید InMotion Hosting وب سایت خود را برای خود طراحی کنید. دو راه برای حل آن وجود دارد. QuickStarter که در زمان نوشتن فقط 99 دلار است ، در طی دو روز کاری ، یک وب سایت تک صفحه ای را در اختیار شما قرار می دهد که بر روی سکویی ساخته شده است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را در آینده گسترش دهید. InMotion Hosting یک ایمیل تجاری و فرم تولید کننده سرب نیز برای شما تنظیم می کند.

همچنین خدمات طراحی دستکش سفید نیز وجود دارد که شما را با یک متخصص WordPress که طراحی وب سایت شما را بررسی می کند ، جفت می کند. این می تواند به آسانی به عنوان تغییر کد برای بهینه سازی بهتر موتور جستجو یا بازنگری کامل طراحی شما باشد.

ویژگی های طراحی InMotion Hosting بهترین دسته است. برخی از ویژگی های فنی دیگر ، مانند ذخیره سازی درایو حالت جامد ، جالب و جالب نیستند ، اما هنوز هم مبهم هستند. یکی از این ویژگیها نسخه پشتیبان تهیه روزانه است. در تمام برنامه ها ، میزبان InMotion روزانه و رایگان از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کند.

بین پشتیبان گیری روزانه ، ذخیره سازی SSD ، یک گواهی SSL رایگان و خدمات طراحی وب سایت ، InMotion Hosting با طیف چشمگیر تری از ویژگی های مختلف روبرو می شود. حذف بدافزار از دست رفته است ، این چیزی است که ما در بخش “امنیت” در زیر خواهیم لمس کرد ، اما به طور کلی ما راضی هستیم.

بررسی اجمالی ویژگی های میزبانی InMotion

لوگوی میزبانی InMotionwww.inmotionhosting.com

از همه برنامه ها در ماه 499 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

مگر اینکه صحبت از میزبانی مبتنی بر شرکتی بالا باشد ، مانند صفحهلی (بررسی صفحه ما را بخوانید) ، میزبانی وب InMotion ارزان به نظر نمی رسد. برنامه های اشتراکی یا تجاری ، تقریباً دو برابر قیمت سایر ارائه دهندگان برتر قفسه ، مانند برنامه های وردپرس. خواندن چاپ خوب در وب سایت های دیگر نشان می دهد که این تعداد هنوز به نفع InMotion Hosting کار می کنند.

مثلاً Bluehost را بگیرید. همانطور که می توانید در بررسی Bluehost ما بخوانید ، می توانید میزبانی مشترک مشترک را با قیمت 3.95 دلار در هر ماه خریداری کنید ، اما این تنها درصورتی است که سه سال میزبانی پیشفرض داشته باشید. این به معنای جدا کردن Bluehost نیست – تقریباً تمام میزبان وب این کار را می کنند – بلکه نشان دادن چیزی غیر عادی در مورد InMotion Hosting.

میزبانی وب InMotion مانند هر میزبان وب دیگر دارای قیمت های تبلیغاتی است ، اما به نرخ تمدید نزدیک است. در حقیقت ، بسته اصلی مشترک از آن و Bluehost هزینه های یکسانی دارند ، اما درمورد آنچه که می خواهید به صورت مقدم خریداری کنید ، واضح تر است.

برای ما ، این یک طرفدار است. شفافیت در قیمت گذاری به ندرت از میزبان وب مشاهده می شود ، و ما می توانیم از تلاش های میزبان InMotion برای تعادل آن با نرخ های تبلیغاتی قدردانی کنیم. با این وجود ، اگر به دنبال صرفه جویی هرچه بیشتر پول در جلو هستید ، InMotion Hosting شما را به آنجا نمی رساند. بررسی میزبان ما را برای ارائه دهنده ای که می خواهد بخوانید.

خارج از خط InMotion Hosting ، برنامه های وردپرس جالب ترین هستند. در بیشتر موارد ، برنامه های وردپرس به راحتی با برنامه های مشترک چند ویژگی اضافی مجدداً به دست می آیند – برای دیدن یک نمونه ، بررسی SiteGround ما را بخوانید. گفته می شود ، InMotion Hosting شش بسته وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد تا سطوح مختلف سایتهای وردپرس را در خود جای دهد.

ما در مورد تفاوتهای فنی در بخش “انواع میزبان” در زیر بیشتر صحبت خواهیم کرد. اگرچه برای قیمت گذاری ، چندین رده عالی هستند. اگر قصد راه اندازی وب سایت وردپرس را دارید ، می توانید با مراجعه به ترافیک خود ، با قیمتی ارزانتر وارد شوید و به یک رده بالاتر ارتقا دهید.

در سراسر این مجموعه ، یک مسئله کوچک وجود دارد ، و این توانایی خرید یک ماه میزبانی است. هیچ قافیه یا دلیل برای آن وجود ندارد. برنامه های ارزان قیمت فقط در دوره های یک یا دو ساله ارائه می شود. به عنوان مثال ، WP-3000S ، یک طرح وردپرس با قیمت تقریبی 15 دلار ، ماهانه قابل خریداری نیست ، اما یک طرح مشترک مشابه با همان قیمت می تواند باشد.

به طور کلی ، این یک مسئله کوچک است ، و این که از طرح های آزار دهنده تر قیمت گذاری برخی میزبان های دیگر تحت الشعاع قرار گرفته است – سایه بان شما را نگاه می کند ، Bluehost.

هر گونه هزینه جانبی InMotion Hosting در قیمت گذاری از ضمانت سخاوتمندانه برگشت پول برخوردار است. بخشی از دلیل اینکه نمی توانید یک ماه میزبانی در برنامه های ارزان قیمت خریداری کنید ، به این دلیل است که InMotion Hosting سه ماه به شما می دهد تا نظر خود را تغییر دهید. این یک رهبر صنعت در این رابطه است.

راحتی در استفاده

انتخاب برنامه در InMotion Hosting دشوارتر از آن است که باید باشد. وب سایت آن از طراحی تاریخ مانند FatCow رنج نمی برد (بررسی FatCow ما را بخوانید) ، اما تغییرات طراحی عقل سلیم باعث می شود انتخاب یک طرح بسیار ساده تر شود.

به عنوان مثال ، صفحه اصلی وب سایت همه انواع میزبانی وب InMotion را نشان می دهد ، اما سازنده وب سایت و میزبانی مشترک به دورترین حق است. این به نظر کوچک می رسد ، اما با توجه به اینکه بیشتر مردم چپ و راست را می خوانند و می نویسند ، تأکید کمتری روی برنامه های ارزان قیمت وجود دارد که به نظر می رسد بیشتر مردم به آن می رسند.

inmotion-hosting-review-home-page

هیچکدام از این موارد در حال بازگشت نیستند ، اما تصمیماتی در مورد طراحی وجود دارد که ما با آنها موافق نیستیم.

این موهای در حال تقسیم است پس از یافتن خدمتی که به دنبال آن هستید ، انتخاب یک طرح آسان است. InMotion Hosting انواع میزبان را برای شما نشان می دهد ، همچنین تفاوت بین لایه ها را نشان می دهد. حتی یک مقایسه دقیق برای هر نوع میزبانی وجود دارد که نشان می دهد با برنامه خود چه می کنید.

inmotion-hosting-بررسی-مقایسه

پس از پرداخت ، InMotion یک سری ایمیل برای شما ارسال می کند که جزئیات نحوه ورود به سیستم را نشان می دهد. شما به صفحه مدیریت حساب وارد می شوید ، جایی که شما می توانید جزئیات صورتحساب خود را مدیریت کنید ، میزبان جدید خریداری کنید و بلیط های پشتیبانی را ارسال کنید. همچنین می توانید وارد سیستم cPanel شوید ، اما لزوماً نیازی به آنجا ندارید.

میزبانی وب InMotion شامل بسیاری از موارد مفید cPanel در AMP است. به عنوان مثال ، می توانید آدرس های ایمیل را در دامنه خود اضافه کنید و بدون حرکت به cPanel به فروشگاه برنامه Softaculous دسترسی پیدا کنید..

inmotion-hosting-review-amp

این به این معنی نیست که می خواهید از cPanel اجتناب کنید. اجرای InMotion Hosting شایسته بهترین میزبانی وب ما با راهنمای cPanel ، با طرح جذاب و پیمایش ساده است. یک تغییر بزرگ در اجرای cPanel معمولی ، اضافه کردن منوی بالا برای دسترسی به دسته های مختلف است.

inmotion-hosting-review-cpanel

خارج از مسائل هنگام اولین بار میزبانی مورد نظر خود ، میزبانی InMotion ساده و ساده است. منطقه standout AMP است که نه تنها اطلاعات صورتحساب و صورتحساب شما ، بلکه بسیاری از تنظیمات مفید از cPanel را در بر می گیرد. cPanel هم بد نیست ، اما بیشتر سهام آن است.

انواع میزبانی

خدمات InMotion میزبان خدمات کاملی ارائه می دهد ، اما میزبانی ابری وجود ندارد. به همین دلیل ، انتخابی را که انتخاب کنید وجود ندارد ، به عنوان مثال ، HostGator (مطالعه HostGator ما را بخوانید) وجود ندارد ، اما هنوز باید بتوانید طرحی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد.

بستر میزبان تجارت است ، همان نامی است که InMotion Hosting به برنامه های مشترک خود می دهد. میزبانی مشترک به صورت مشترک چندین کاربر را در یک سرور واحد قرار می دهد تا منابع را به اشتراک بگذارید. اثر جمع کردن برای صرفه جویی در پول بسیار عالی است ، اما برای سرعت یا به موقع بهترین نیست. هیچ محدودیتی برای کاربران اعمال نشده است ، بنابراین اگر یکی از وب سایت ها منابع درحال تعقیب هستند ، ممکن است عملکرد ضعیف داشته باشید.

این در مورد هر برنامه اشتراکی صحیح است ، اما InMotion Hosting کار خوبی را انجام می دهد تا برنامه های مشترک خود را با ویژگی های متناسب ارائه دهد پشتیبان گیری از ثبت دامنه و داده ها و همچنین دسترسی به سازنده وب سایت و آدرس های ایمیل نامحدود در دامنه خود دریافت خواهید کرد.

InMotion Hosting شامل چندین نصب یک کلیک برای سیستم عامل هایی مانند WordPress است ، اما در این صورت می خواهید یک برنامه وردپرس بخرید در صورتی که می خواهید وب سایت خود را بسازید. گرچه آنها کمی گرانتر از میزبانی مشاغل هستند ، برنامه های وردپرس شامل بسیاری از ویژگی های خاص پلتفرم است که شما باید خودتان به این روش شکار کنید..

inmotion-hosting-review-wordpress-plans

نشانه ای که شما از هاست با کیفیت بالاتر خریداری می کنید این است که مواردی مانند فضای دیسک از نامحدود بودن فاصله می گیرند ، و چنین مواردی در مورد بسته های وردپرس InMotion Hosting است. شما مقداری منابع اختصاصی دریافت می کنید ، بنابراین اگر به احتمال زیاد وب سایت شما با دیگران میزبان سرور است ، دیگر لازم نیست نگران شخص دیگری باشید که اطلاعات خود را جستجو کند.

به علاوه ، برنامه های وردپرس مدیریت می شوند ، به این معنی که InMotion Hosting با جنبه های فنی خدمات سروکار دارد. این شامل پیش نصب وردپرس هنگام ثبت نام ، به طور خودکار پشتیبان گیری از وب سایت شما و به طور خودکار بروزرسانی وب سایت شما است.

خارج از آن ، VPS و برنامه های اختصاصی وجود دارد. برنامه های VPS به صورت یک بسته مدیریت شده با لینوکس و cPanel یا به عنوان یک سرور لخت استخوان ارائه می شوند که مدیران سیستم و یا توسعه دهندگان می توانند آن را شخصی سازی کنند..

هرچند برنامه های اختصاصی چشمگیرتر هستند ، به دلیل اینکه InMotion Hosting به شما امکان می دهد تا سرور را به صورت دلخواه پیکربندی کنید. می توانید حداکثر 512 گیگابایت حافظه و 8 ترابایت حافظه SSD را در کنار سایر ویژگی ها از جمله تنظیمات RAID خود قرار دهید. CPU توسط گروه میزبانی اختصاصی که شما انتخاب می کنید ، دیکته می شود ، به دوگانه Intel Xeon Silver 4110s.

تنها نوع میزبانی مفقود شده ، هاست ابری است که وب سایت شما را به دلیل افزونگی و امنیت وب سایت شما را در شبکه ای از سرورها پخش می کند. متأسفانه ، این یک اشتباه است که ما از دیگر میزبان وب مستقل ، یعنی میزبانی A2 ، دیدیم.

سرعت & وقت تمام وقت

برای تست سرعت وب سایت ، ما از تست سرعت پینگ و لاد ضربه استفاده می کنیم. تست سرعت Pingdom به ما امکان می دهد جزئیات را بدست آوریم و ببینیم مشکلات احتمالی کجا هستند ، در حالی که Load Impact میزان عملکرد را تحت بار شبیه سازی شده به خوبی ارزیابی می کند. ما هر دو آزمون را با استفاده از برنامه تجاری Pro InMotion Hosting در وب سایت وردپرس خالی اجرا کردیم.

InMotion Hosting نتایج مطلوبی را به دست آورد ، اما ما بهتر دیده ایم (به سریعترین راهنمای میزبانی وب ما مراجعه کنید). در تست سرعت پینگdom ، ما به طور متوسط ​​1.04 ثانیه برای زمان بار داشتیم ، اما درجه کلی 84 از 100 است. این به احتمال زیاد به دلیل وجود برنامه حافظه پنهان سرور در برنامه های تجاری یا حداقل چیزی نیست. که می تواند در cPanel کنترل شود.

تست حرکت-میزبانی-بررسی-سرعت

با نگاهی به پله های زنجیره ای ، همه چیز آنجا بود که باید باشد. درخواستهای DNS همانند اتصال به سرور ، زمان کمی را به خود اختصاص دادند. متریک “انتظار” ، که اندازه گیری می کند چه مدت طول می کشد تا مرورگر شروع به دریافت داده کند ، بیشتر از حد معمول زمان بیشتری را به خود اختصاص داده است..

سرعت بد نیست ، اما می تواند بهبود یابد. به عنوان مثال ، میزبانی A2 ، نمره 100 از 100 را کسب کرده است ، بیشتر به دلیل انواع مختلف حافظه پنهانی که در برنامه های مشترک استفاده می شود (بررسی ما را در میزبانی A2 بخوانید).

Impact Load نتایج ناامید کننده ای به همراه آورد. در طی پنج دقیقه ای که آزمایش کردیم ، Load Impact 50 کاربر مجازی را به وب سایت ما ارسال کرد ، اما با وجود واریانس زیاد در زمان بار. بین پایین ترین و بالاترین امتیاز ، InMotion Hosting فاصله 300 میلی ثانیه ای داشت که قابل توجه است. برای کسب نتایج کامل می توانید نمودار ما را در زیر مشاهده کنید.

حرکت-میزبانی-بررسی-بار-تأثیر

در مورد آپدیت ، InMotion Hosting می گوید 99.9 درصد به موقع را تضمین می کند ، اما شرایط خدمات می گوید 99.999 درصد است ، که این تفاوت قابل توجهی است. اگر خدمات شما پایین تر از این آستانه قرار گیرند ، InMotion Hosting اعتبار خود را برای خدمات با ارزش یک ماه اعتبار می دهد.

گفته می شود ، روشی که شما برای بدست آوردن آن اعتبار می روید عجیب است. میزبان InMotion می گوید شما می توانید بیش از یک بار در هر 30 روز در مورد زمان به موقع جسمی با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. سپس ، اگر خدمات شما زیر آستانه سقوط کرد ، می توانید اعتبار را درخواست کنید.

این یک روش عجیب برای انجام آن است ، و ما تصور می کنیم بسیاری از مردم روند کار را از دست می دهند. خوشبختانه ، نباید مسئله ای باشد. ما هنگام تست ، خرابی را تجربه نکردیم و با ضمانت میزبانی InMotion ، بعید نیست که شما.

امنیت

InMotion Hosting یک بسته امنیتی کامل دارد. این با گواهی SSL / TLS شروع می شود ، که قبلاً نادر بود اما در ماه های اخیر رایج تر شده است. یک گواهی SSL اساساً نشان می دهد که به وب سایت شما قابل اعتماد است و به همین ترتیب به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از یک اتصال رمزگذاری شده به آن متصل شوند..

اگرچه یک گواهینامه رایگان SSL / TLS رایج است ، محافظت از بدافزار رایگان نیست. در تمام برنامه ها ، میزبان InMotion شامل محافظت از بدافزارها است ، که در واقع آنتی ویروس برای وب سایت شما است (بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس ما را بخوانید).

محافظت از بدافزار InMotion Hosting روزانه وب سایت شما را برای آسیب پذیری ها اسکن و پیکربندی می کند. اگر چیزی کشف شود ، آن را نیز قرنطینه می کنید. اگرچه به طور جداگانه حذف نرم افزارهای مخرب نیست ، تهدیدات قرنطینه ساز یک سازش محکم است با توجه به اینکه میزبانی InMotion شامل محافظت از بدافزارها به صورت رایگان با هر برنامه ای است..

در صورت بعید نیست که وب سایت شما آلوده شود ، InMotion هنوز شما را پوشش داده است. پشتیبان گیری خودکار وب سایت نیز در کلیه برنامه ها به صورت رایگان گنجانده شده است. همچنین می توانید بصورت دستی از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما InMotion Hosting یک نسخه از محیط مشترک را بطور خودکار ایجاد می کند. همچنین ترمیم رایگان است ، تا زمانی که بیش از یک بار در چهار ماه ترمیم نکنید.

InMotion Hosting تنها میزبان این ویژگی های امنیتی نیست ، اما جز معدود برنامه هایی است که این کار را انجام می دهد. مهم نیست که کدام یک از میزبان ها را خریداری کنید ، یک گواهی SSL / TLS ، محافظت از بدافزار و پشتیبان گیری شبه از بین بردن و خودکار از وب سایت خود دریافت خواهید کرد.

حریم خصوصی

میزبانی وب تاکنون به روش حفظ حریم خصوصی نظرهای VPN ما را دریافت نکرده است. با اطلاعات شخصی زیادی که به وب سایت شما مرتبط است ، مهم است که خصوصی بمانید ، خصوصاً اگر وب سایت شما در مورد برخی موارد موضع خطرآفرینی داشته باشد.

به عنوان مثال ، نام دامنه شما تمام اطلاعات شخصی شما با آن گره خورده است. سوابق WHOIS نام ، آدرس ، شماره عکس ، آدرس ایمیل و موارد دیگر شما را نشان می دهد ، و آن سوابق به صورت آنلاین در دسترس عموم است. به این ترتیب ، می توانید دامنه خود را به صورت خصوصی ثبت کنید ، که اطلاعات شما را با ثبت کننده جایگزین می کند.

InMotion Hosting ثبت دامنه خصوصی را ارائه می دهد ، اما با قیمتی. این رقم شما را در هر دامنه در هر سال 13 دلار اجرا می کند. خرید کار سختی نیست – میزبانی InMotion پیوندی را در AMP فراهم می کند – اما هنوز هم هزینه دارد. برای مثال DreamHost ، حریم خصوصی دامنه را به صورت رایگان ارائه می دهد.

سیاست حفظ حریم خصوصی InMotion Hosting کاملاً محکم است. مانند اکثر میزبان وب ، این حق را برای خود محفوظ می دارد که می تواند برخی از اطلاعات شخصی را با شرکت های دیگر یا اجرای قانون به اشتراک بگذارد. سیاست حفظ حریم خصوصی آن می گوید ، هر چند نمی تواند هیچ یک از این اطلاعات را بفروشد.

بخش 4.6 از سیاست حفظ حریم خصوصی می گوید: “ما آدرس پست الکترونیکی را به کسی که خارج از شرکت است فروخته یا اجاره نمی کنیم. این شرکت همچنین آدرسهای پست الکترونیکی را به اشخاص ثالث یا وابسته های غیرمرتبط به اشتراک نمی گذارد. “

در بخش های بعدی همچنین آمده است که می توانید با ارسال [ایمیل محافظت شده] به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید ، مشاهده کنید ، به روز کنید و حذف کنید..

هیچگونه ثبت دامنه خصوصی ضرب و شتم نیست ، اما سیاست حفظ حریم خصوصی InMotion Hosting کاملاً صحیح است – هر چقدر میزبان وب بروید. با این گفته ، ما امیدواریم که میزبان وب بیشتری از رهبری DreamHost پیروی کرده و ثبت دامنه خصوصی را به صورت رایگان شامل شود.

پشتیبانی

مارک های بالای وب سایت InMotion Hosting پیوندهایی به اشکال مختلف پشتیبانی است. خدمات مشتری با توجه به اینکه این سرویس چقدر پیچیده است ، برای میزبانی وب مهم است ، و میزبانی InMotion هیچ ارتباطی با نحوه تماس با تیم خود ایجاد نمی کند. ایمیل ، چت زنده ، تلفن و پشتیبانی از Skype در دسترس است که اعضای تیم عالی در میان آنها پراکنده هستند.

داور شما قبل از شروع سرویس WordPress خود حدود یک سال پیش با InMotion Hosting صحبت کرده است ، و این نماینده نه تنها جزئیات دقیق و کاملی را ارائه داده ، بلکه برای دستیابی به قیمت هرچه کمتری کار کرده است. تیم فروش InMotion Hosting خنثی کردن خرید یک برنامه میزبانی را دشوار می کند.

خارج از تماس مستقیم ، یک پایگاه دانش و تالار گفتگو وجود دارد. پایگاه داده دانش InMotion Hosting از طریق صفحه اصلی بدون نیاز به ورود به سیستم با کلیک بر روی برگه “مرکز پشتیبانی” قابل دسترسی است. پایگاه دانش به سؤالات متداول ، راهنماهای محصول و آموزش جدا می شود و هر قطعه با جزئیات پر می شود.

inmotion-hosting-review-دانش پایه

هنگام ارزیابی یک پایه دانش برای میزبانی وب ، ما دوست داریم که ترکیبی از آموزش ، راهنماهای تنظیمات و قطعات عیب یابی را مشاهده کنیم ، و InMotion Hosting ناامید نمی شود. منابع چشمگیر آموزشی و همچنین راهنماهای عیب یابی عمومی وجود دارد که بسیاری از موضوعات بالقوه را پوشش می دهد.

با وجود چندین درخواست ورود به سیستم ، ما نمی توانیم به این انجمن دسترسی پیدا کنیم.

Inmotion-hosting-review-community

در زیر مرکز پشتیبانی ، پیوندی به سؤالات جامعه وجود دارد ، که عملکردی مشابه دارد. تعامل زیادی در جامعه وجود ندارد ، اما واضح است که InMotion Hosting نظارت بر سؤالات انجمن دارد. حتی بدون تعامل در جامعه ، بایگانی سؤال مرجع خوبی برای موضوعات احتمالی است که در پایگاه دانش پاسخ داده نمی شوند.

حکم

InMotion Hosting یک میزبان وب مستقل و مستقل است که می تواند با سرعت عمل کند. کند نیست ، اما میزبانهایی با بهینه سازی بهتر وجود دارند. با این وجود ، لیست طولانی از ویژگی ها و انواع مختلف میزبانی ، آن را به یک مدعی ارزشمند تبدیل می کند. برجسته ترین تیم پشتیبانی و طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی است.

پشتیبانی از WordPress نیز بسیار عالی است. در واقع ، این خیلی خوب است که میزبانی وب InMotion بهترین راهنمای میزبانی وب ما برای راهنمای وردپرس باشد. اگر میزبان InMotion به نظر نمی رسد که میزبان برای شما باشد ، بررسی های میزبان وب دیگر ما را بررسی کنید.

نظر شما در مورد میزبانی InMotion چیست؟ آیا از آن استفاده کرده اید؟ درمورد تجربه خود در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me