بررسی HostMonster – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی HostMonster

HostMonster یک ارائه دهنده میزبانی عجیب و غریب است به این دلیل که بخش زیادی از باطن را با Bluehost به اشتراک می گذارد ، اما بدون ویژگی ها و پشتیبانی از برادر بزرگ خود. نتیجه نهایی خدماتی است که شما ممکن است بخاطر گزینه بهتر از آن جلوگیری کنید. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل HostMonster ما را بخوانید.


HostMonster علیرغم اینکه وب سایت خود را تاریخ دیگری ارائه داده است ، یک ارائه دهنده میزبانی وب چشمگیر است. به گفته این ، بسیاری از نقاط قوت آن باعث می شود که سوار بر روی بسته های یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ما ، یعنی Bluehost باشد. این نیز منطقی است ، با توجه به این که هر دو متعلق به گروه میزبان وب کنگره بین المللی استقامتی بین المللی است.

اگر میزبانی وب ارزان آنچه است که پس از آن هستید ، اینجا پیدا نمی کنید. برچسب قیمت بالای HostMonster ، پشتیبانی جاسوسی و ویژگیهای ناسازگار منفی بیشتری را نسبت به جوانب مثبت به همراه می آورد ، حتی اگر اشتراکات عالی را در اختیار Bluehost قرار دهد. با توجه به اینکه نسبت به کودک ستاره EIG گران تر است ، انگیزه کمی برای انتخاب HostMonster نسبت به خواهر و برادر بزرگتر آن وجود ندارد.

به گفته این ، ما اینجا هستیم تا بررسی HostMonster خود را ارائه دهیم ، و تجربه ما را بعد از راه اندازی وب سایت با ارزان ترین برنامه اشتراکی آن ، شرح خواهیم داد. ما قبل از صدور حكم در مورد cPanel ، وب میل ، ویژگی ها ، سرعت و موارد دیگر صحبت خواهیم كرد.

میزبان-پرداخت

میزبان کنترل پنل

میزبان-سی پنل

میزبان-بار-ضربه

میزبان-سرعت-آزمون

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای HostMonster

امکانات

HostMonster همان است که Bluehost تقریباً از هر طریق ممکن است ، و این شامل ویژگی هایی است. لیست طولانی است ، به خصوص برای کاربران وردپرس ، اما برچسب قیمت بالا باعث می شود برخی از ویژگی ها درخشش خود را از دست دهند.

برنامه های اشتراکی ، که بیشترین ترکیب را تشکیل می دهند ، با موارد چشمگیر همراه هستند. همه ردیف ها دارای گواهینامه SSL هستند که به خوبی قابل مشاهده است ، اما برای دیدن لیست ویژگیها به صورت خاص باید به پلاس یا بالاتر پرش کنید. برنامه Choice Plus که در قسمت بالای صف قرار دارد ، شامل پیشگیری از هرزنامه ، حریم خصوصی دامنه ، پشتیبان گیری CodeGuard ، پیشنهادات بازاریابی و موارد دیگر.

ما این را نمی دانیم که HostMonster برخی از ویژگی ها را در پشت پولی پنهان می کند زیرا اعتبارات بازاریابی یا جلوگیری از هرزنامه را ضروری نمی دانیم. اصول اولیه در انواع مختلفی از جمله پشتیبان گیری کامل cPanel و یک گواهی SSL پوشانده شده است ، بنابراین ما محتوا هستیم.

ویژگی های وردپرس HostMonster

اگرچه هیچ برنامه خاص برای WordPress ارائه نشده است ، HostMonster شامل بسیاری از سیستم های مدیریت محتوای مورد علاقه همه است. همانطور که در قسمت “سهولت استفاده” در زیر بحث خواهیم کرد ، HostMonster از شما می خواهد پس از ثبت نام در یک حساب کاربری ، موضوعی را انتخاب کنید که از نسخه پیش نصب شده وردپرس استفاده شده در وب سایت شما استفاده کند..

اگر نمی خواهید از وردپرس استفاده کنید ، مشکل دارید. وردپرس شما حدس زده اید که میزبان در اطراف صفحه کنترل وردپرس عالی Bluehost و MOJO Marketplace ساخته شده است. سایر نصب کننده ها در آنجا هستند ، اما HostMonster روی کاربران وردپرس متمرکز است.

بررسی اجمالی HostMonster

آرم میزبانwww.hostmonster.com

از 495 دلار تمام برنامه ها در ماه شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه
چند ردیف خاص

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب
n / a

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection
ناشناس

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

همانطور که در طول این بررسی خواهیم دید ، HostMonster با خواهر و برادر EIG خود ، Bluehost مشترکات زیادی دارد. در واقع ، آنها تقریباً از هر نظر یکسان هستند. گفته می شود ، اگرچه HostMonster برخی از تاکتیک های فریبنده قیمت گذاری Bluehost را وام می گیرد ، قیمت آن حتی بالاتر است.

هرچند HostMonster به اندازه Arvixe گران نیست. مقایسه ای با بررسی Arvixe ما نشان می دهد که HostMonster از نظر قیمت گذاری از عمق عمیق خارج نشده است ، اما شما تا پایان 1 دلار 2 دلار بیشتر از آنچه که در اختیار بسیاری از گزینه های مشترک در بازار است ، قرار می دهید..

ما با هزینه بیشتری درصورتیکه خدمات ارزش آن را داشته باشد ، مخالفیم – Kinsta ، Pagely و MDDHosting در آن دسته قرار دارند – اما HostMonster سکه اضافی شما را به خوبی استفاده نمی کند. برنامه ها از نظر مشخصات و ویژگی های مشابه Bluehost ، فقط یک دلار یا دو دلار گران تر هستند.

این غافل است که می توانید میزبانی مشترک را نیز ارزانتر بدست آورید. 1&برای مثال 1 IONOS بسته ای مشترک مشترک را برای تقریباً نیمی از قیمت HostMonster ارائه می دهد (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS).

HostMonster بیش از حد گران نیست ، اما توجیه صرف هزینه چند دلار بیشتر از آنچه که با Bluehost داشتید توجیه می شود وقتی که بسیاری از این دو سرویس یکسان هستند. حتی دامنه ها نیز گران تر هستند ، زیرا HostMonster حدود 5 تا 6 دلار بیشتر برای یک دامنه .com از GoDaddy شارژ می کند (بررسی GoDaddy ما را بخوانید).

صرف نظر از این ، اگر تصمیم دارید یک بسته میزبانی در HostMonster را انتخاب کنید ، به مدت 30 روز تحت پوشش قرار خواهید گرفت. اگرچه پنجره بازپرداخت سه ماهه InMotion Hosting (بررسی ما را در میزبانی InMotion مطالعه کنید) ، یک ماه برای اکثر میزبان وب استاندارد است.

راحتی در استفاده

HostMonster مانند اکثر خواهران و برادران EIG خود اجرا می کند. شما نقشه ای را انتخاب می کنید ، دامنه ای را که خود دارید یا می خواهید ثبت نام کنید ، اطلاعات شخصی خود را پر کنید و منتظر پردازش پرداخت هستید. گفته می شود ، این روند آزاردهنده تر از آن است که مثلاً Bluehost انجام شود.

به این دلیل است که HostMonster از یک فونت سبک در پس زمینه تاریک استفاده می کند. گرچه نگرانی های زیبایی شناختی قبل از پرداخت خوب شروع می شود ، اما کنتراست چشم را دشوار می کند که در کجای آن قرار بگیرید ، این یک معیاری است که با توجه به اینکه HostMonster خصوصاً مهم است با توجه به اینکه موارد اضافی را در پرداخت نهایی انتخاب می کند ، مهم است..

پرداخت بررسی میزبان هیولا

هنگامی که از طریق پرداخت هزینه لایروبی شوید ، به صفحه تأیید سفارش ارسال می شوید و از شما خواسته می شود که یک رمز عبور تعیین کنید. گرچه ما ترجیح می دهیم یک تجربه پرداخت به روز شده مانند شما با Hosting24 را تجربه کنید (بررسی Hosting24 ما را بخوانید) ، سیستم محصور شده HostMonster عملکرد خوبی دارد.

پس از آن می توانید با استفاده از دامنه و رمز عبور خود وارد cPanel یا webmail شوید. از طرف دیگر ، اگر با استفاده از گزینه ورود به سیستم تک گوگل ثبت نام کرده اید ، می توانید از این طریق وارد شوید.

اگر می خواهید مستقیماً وارد کنترل پنل شوید ، به صفحهای ارسال می شوید که می خواهد موضوع را انتخاب کنید. اگرچه HostMonster آنرا روشن نمی کند ، در صورت انتخاب یک موضوع ، بسته میزبانی شما به طور خودکار با سازنده وب سایت تنظیم می شود. خوشبختانه ، شما می توانید از این مرحله پرش کرده و به cPanel ادامه دهید.

HostMonster cPanel

تاریخ وب سایت یا نه ، HostMonster هنگام کنترل پنل امتیاز اصلی را کسب می کند. این برنامه از همان رابط کاربری Bluehost استفاده می کند ، که متمرکز بر قابلیت استفاده و قابلیت تنظیم همزمان است ، ترکیبی که کشیدن آن دشوار است.  

میزگرد-میزبان-بررسی-کنترل پنل

اگر از انتخاب یک موضوع صرف نظر کردید ، HostMonster وردپرس را در یک دامنه موقت تنظیم می کند. این یک نسخه مرحله ای از وب سایت شما است ، به این معنی که می توانید قبل از فشار دادن داده ها به دامنه زنده ، تغییراتی در آن ایجاد کنید. در حالی که شما این کار را می کنید ، دامنه زنده صفحه “به زودی” را نشان می دهد.

لازم نیست هنگام شروع کار به WordPress وارد شوید ، اما استفاده از دکمه بزرگ و بنفش در مرکز کنترل این امکان را برای شما آسان می کند. درعوض ، می توانید مضامین و افزونه ها را از کنترل پنل مرور کنید ، به شما این امکان را می دهید تا وب سایت خود را تنظیم کنید بدون اینکه با back-end ، البته clunky ، WordPress سروکار داشته باشید.

اگر می خواهید جزئیات cPanel را حفر کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. برگه “پیشرفته” ظاهر کلاسیک cPanel را نشان می دهد ، که Bluehost در بهترین میزبانی وب ما با راهنمای cPanel به دست آورد.

hostmonster-review-cpanel

با وجود اینکه یک ایمیل “ایمیل” وجود دارد ، آدرس ایمیل در جاهای دیگر اداره می شود & دفترچه “در صفحه کنترل. با کلیک بر روی آن برگه ، چندین تبلیغ برای مایکروسافت آفیس 365 و Google G Suite و همچنین گزینه ایجاد آدرس های ایمیل در دامنه شما ایجاد می شود. برای دسترسی به وب پست الکترونیکی ، باید از صفحه کنترل خارج شوید.

HostMonster Webmail

اگر می خواهید از طریق وب سایت HostMonster این کار را انجام دهید ، به وب سایت HostMonster توصیه می کنید که توصیه نمی کنیم با توجه به اینکه دائماً ما را وارد سیستم نمی کند. در عوض ، بهتر است آدرس را برای حساب وب میل خود پیدا کنید و وارد شوید. مستقیماً از طرف دیگر ، می توانید از یک برنامه پست الکترونیکی استفاده کنید.

این امر می تواند از طریق صفحه کنترل با پیمایش از طریق “ایمیل” تنظیم شود & برگه office “و کلیک بر روی” بررسی ایمیل “برای آدرس صحیح. این صفحه تنظیم آدرس وب را باز می کنید که در آن می توانید Horde ، Roundcube یا SquirrelMail را پیکربندی کنید. همچنین دستورالعمل های تنظیم بسیاری از سرویس گیرندگان ایمیل محلی از جمله Thunderbird ، Microsoft Outlook و Postbox وجود دارد.

انواع میزبانی

HostMonster انواع مختلفی از هاستینگ دارد ، اما ممکن است در ابتدا آشکار نباشد. HostMonster مانند iPage خواهر و برادر EIG خود (مطالعه iPage ما را بخوانید) فقط برنامه های مشترک خود را در صفحه اصلی خود نشان می دهد. برنامه های دیگر ، که شامل VPS و میزبانی اختصاصی است ، در پاورقی وب سایت قرار می گیرد.

اگر با انواع میزبانی و معنای آن ها نا آشنا نیستید ، نمای کلی انواع میزبان ما را بخوانید.

همانطور که در مورد اکثر میزبان وب که به سمت مبتدیان متمرکز هستند ، HostMonster روی برنامه های مشترک تمرکز دارد (بررسی مثال JustHost ما را برای مثال دیگری بخوانید). سه نوع میزبانی مشترک وجود دارد – Basic، Plus و Choice Plus – که در طرح نامگذاری و مشخصات کلی ترکیب مشترک در Bluehost آینه دارند..

اما برخلاف Bluehost ، قیمت HostMonster بسیار بالاست. همانطور که می توانید در بررسی Bluehost ما بخوانید ، ما حتی با قیمت آن مشکلاتی داریم ، بنابراین حق بیمه اضافی HostMonster به نظر نمی رسد برای برنامه های مشترک عالی باشد.

گرچه طرح نامگذاری و طرح نقشه ها همان طرح Bluehost است ، لهستانی اینگونه نیست.

HostMonster همچنین سه رده میزبانی مشترک را ارائه می دهد که دارای تبلیغی برای “رفتن به حرفه ای” هستند که یک آدرس IP اختصاصی و سرور با کارایی بالا می افزاید. گفته می شود ، HostMonster به روزرسانی نسخه بازاریابی را فراموش کرده است زیرا این تبلیغ می گوید این طرح شامل همه چیزهایی است که بسته نخست HostMonster شامل آن است. این بسته نخست وجود ندارد.

HostMonster VPS و اختصاصی هاستینگ

ترکیب مشترک چشمگیر نیست ، و با توجه به تمرکز HostMonster بر روی آن ، ما فرض کردیم که VPS و برنامه های اختصاصی به همان اندازه متوسط ​​باشد. خوشبختانه ، این طور نیست. گرچه HostMonster هنگام برنامه های VPS انعطاف پذیری میزبانی A2 را ارائه نمی دهد (بررسی A2 Hosting ما را بخوانید) ، آنها خیلی زرنگ نیستند.

به دلیل اصلی ، HostMonster برنامه های VPS cloud را ارائه می دهد ، که می تواند با امنیت و سرعت به وب سایت شما کمک کند. رویکرد ابر محور MDDHosting و Kinsta بهتر عمل می کند (بررسی MDDHosting و بررسی Kinsta ما را بخوانید) ، اما اگر می خواهید با HostMonster بروید ، ارائه VPS آن بد نیست.

در مورد برنامه های اختصاصی نیز همین حرف را نمی توان گفت. آنها بد نیستند ، اما ما همان آهنگ و رقص را با همان قیمت از سایر ارائه دهندگان مشاهده کرده ایم. بدتر از این ، سرورهای اختصاصی به جای درایوهای حالت جامد از هارد دیسک های سنتی استفاده می کنند ، که در بین میزبان وب رایج می شوند.

اگر به دنبال میزبانی اختصاصی هستید ، WebHostingBuzz راهی عالی برای تهیه ارزان آن است زیرا سرورهای اختصاصی ترخیص را ارائه می دهد که کمتر از 50 دلار در ماه شروع می شوند (بررسی WebHostingBuzz ما را بخوانید). از طرف دیگر ، اگر به دنبال قدرت بیشتری هستید ، می توانید بررسی LunarPages ما را بخوانید ، اما به شما هشدار داده می شود ، برای این قدرت حق بیمه بالایی را خرج خواهید کرد.

HostMonster مدیریت WordPress

علیرغم اینکه HostMonster گزینه های بیشتری نسبت به اشتراک گذاشته شده ارائه می دهد ، بسته های مدیریت شده WordPress را از دست نمی دهند. این برنامه ها ، که در بین بهترین هاستینگ ما برای انتخاب وردپرس رایج است ، به شما امکان می دهد بدون نگرانی از نصب آن یا به روزرسانی آن ، یک وب سایت وردپرس راه اندازی کنید..

برنامه های cloud VPS مانند آن یک خانه طبیعی برای آن به نظر می رسد زیرا ما دیده ایم که این ساختار عملکرد عالی را با برنامه های DreamPost در DreamHost (برنامه DreamHost ما بخوانید). متأسفانه ، ارائه نمی شود.

اگر به دنبال یک راه حل مدیریت شده با وردپرس هستید ، چند گزینه وجود دارد. ما SiteGround را دوست داریم ، زیرا یک بسته جامع مدیریت شده WordPress را برای کمتر از بیشتر ارائه می دهد (بررسی SiteGround ما را بخوانید). این گفته ، اگر به قدرت بیشتری احتیاج دارید ، می توانید بررسی صفحه ای ما را بخوانید.

سرعت & وقت تمام وقت

برای تست سرعت ، ما از تست سرعت پینگ و لاد ضربه استفاده می کنیم. با استفاده از هر دو ابزار ، می توان دید کاملی از سرعت و زمان به روز جمع کرد. تست سرعت Pingdom به ما امکان می دهد تا بر روی یک کاربر واحد سرعت ببندیم و سرعتی که ممکن است آنها تجربه کنند و Load Impact نحوه عملکرد سرور تحت استرس را به ما نشان می دهد.

با کمال تعجب ، HostMonster به طور مشابه به Bluehost عمل کرد. هنگام مرور JustHost ، ما در مورد شباهت های بین آن و Bluehost با پشتیبانی صحبت کردیم. اگرچه این سؤال را سؤال كرد ، واضح بود كه مقداری از معماری كه JustHost بكار رفته بود توسط Bluehost متعلق و اداره شده است..

به نظر می رسد که در مورد HostMonster نیز اتفاق بیفتد ، با توجه به اینکه به همان نتیجه ای رسیدیم که در تست Bluehost در همان رده میزبانی و همچنین کنترل پنل آینه ای قرار گرفتیم. خوشبختانه ، حداقل نتایج آزمون تک امتیاز ما ، آن نتایج خوب است. HostMonster 94 از 100 را به ثمر رساند که به همان سرعت میزبانجر نیست (بررسی میزبان ما را بخوانید) ، اما سریع تر از اکثر.

میزبان-بررسی-بررسی سرعت

Load Impact یک داستان متفاوت را بیان می کند ، دقیقاً مانند آنچه که در Bluehost رخ داد ، اگرچه پایین ها با HostMonster حتی پایین تر هستند. ما از Load Impact به عنوان ابزاری برای تست استرس استفاده می کنیم و 50 کاربر مجازی را برای مدت 5 دقیقه به وب سایت می فرستیم تا ببینند عملکرد آن چگونه است. ما برای بیشتر برنامه های اشتراکی سطح پایین حداکثر آن را یافتیم.

برخی از خطاهای HTTP یا درخواست های از دست رفته چیز بزرگی نیستند ، اما بیش از نیمی از ما هنگام تست HostMonster با خطا مواجه شدند (بررسی GreenGeeks ما را برای ارائه دهنده دیگری که با این کار تلاش دارد بخوانید).

بعد از 36 کاربر ، زمان پاسخ به صفر رسید ، به این معنی که وب سایت برای کسی که از آن نقطه گذشته باشد بارگیری نکرد. تعداد زیاد خطاهای HTTP نشان می دهد که تعداد زیادی از کاربران در همان سرور میزبان هستند.

میزبان-بررسی-بار-ضربه

عملکرد همان عملکرد Bluehost است و ضمانت به موقع نیز وجود دارد. این بدان معنی است که وجود ندارد. در حقیقت ، ورودی دانش بنیان که به زمان uptime می پردازد ، مستقیماً از Bluehost کپی و چسبیده شده است ، که می گوید HostMonster سعی خواهد کرد 100 درصد به روز خود را حفظ کند ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

امنیت

HostMonster دارای سه ویژگی امنیتی اصلی است که ما به دنبال آن هستیم: یک گواهی SSL ، پشتیبان گیری روزانه و اسکن نرم افزارهای مخرب. Bluehost نیز دارای trifecta است و دقیقاً مانند تجربه ما در آنجا ، ما نتوانستیم امنیت سرورهای آپاچی را تأیید کنیم.

تقریباً در تمام بررسیهای ما ، ما می توانیم از ویژگیهای امنیتی سرور سؤال کنیم ، که شامل حفاظت از خدمات غیرقابل توزیع ، ModSecurance ، BitNinja و موارد دیگر است. تمام این ویژگی ها برای محافظت از سرورهای میزبانی وب ضروری است ، و گرچه ما گمان می کنیم سرورهای Bluehost برخی از آنها را داشته باشیم ، اما ما راهی برای دانستن آنها نداریم.

نام بردن از آنها “سرورهای Bluehost” نیز یک تایپیو نیست. همانطور که در بخش “پشتیبانی” صحبت خواهیم کرد ، نماینده HostMonster که با آنها صحبت کردیم از این طریق به سرورها ارجاع داده شده است ، و پیشنهاد می کند که HostMonster فقط نسخه ای مجدد و گران قیمت از Bluehost است..

HostMonster SSL

گذشته از این ، ویژگی های امنیتی چشمگیر است. شما یک گواهینامه SSL رایگان دریافت می کنید که به مرورگرها امکان می دهد از وب سایت شما بازدید کنند و بدانند که از امنیت برخوردار هستند این امر به مرورگر این امکان را می دهد تا یک اتصال رمزگذاری شده بین وب سایت شما و کاربر را باز کند و از اطلاعات بین اطلاعات محافظت کند.

به علاوه ، شما از نسخه cPanel روزانه خود نسخه پشتیبان تهیه می کنید که با یک کلیک و یک نسخه اصلی SiteLock قابل بازیابی است. SiteLock مانند آنتی ویروس برای وب سایت شما است و از آن در برابر هرگونه جرایم سایبری که ممکن است به وجود بیاید محافظت می کند. نسخه Lite شامل اسکن اساسی است ، اما بد افزار را از وب سایت شما حذف نمی کند.

حتی با این وجود ، ما خوشحالیم که این سه ویژگی امنیتی موجود هستند. می توانید نسخه SiteLock خود را ارتقا دهید یا از طریق CodeGuard بک آپ های اضافی خریداری کنید ، اما HostMonster ویژگی های امنیتی کافی را در بین برنامه ها برای ما فراهم می کند تا بتوانیم محتوا باشیم.

حریم خصوصی

HostMonster متعلق به EIG است که نشانه بدی برای حفظ حریم خصوصی است. اگر بررسی HostGator ما را خوانده اید ، می دانید که EIG صاحب شرکت های میزبانی وب است ، اما این کار در فروش فروش داده های شما است.

با شروع مسئله کمتر ، HostMonster شامل حریم خصوصی دامنه در برنامه هایی مانند WestHost انجام نمی شود (بررسی WestHost ما را بخوانید). به گفته این ، HostMonster بهتر از بسیاری مواردی است که شامل حریم خصوصی دامنه با برنامه های مشترک انتخاب شده است. دو رده برتر ، حریم خصوصی دامنه را ارائه می دهند ، بنابراین اگرچه ما آن را در بین برنامه ها ترجیح می دهیم ، شکایت کردن سخت است.

حریم خصوصی دامنه با جایگزینی اطلاعاتی که در پرونده WHOIS خود با اطلاعات ثبت کننده ذخیره می کنید ، اطلاعات شخصی شما را از جمع آوری داده های جمعی پنهان می کند. این اولین قدم برای محافظت از هویت شما هنگام راه اندازی وب سایت است ، و ما دیده ایم که ارائه دهندگان مانند WestHost و DreamHost آن را به صورت رایگان در صفحات خود معرفی می کنند.

این گفته ، در مقایسه با سیاست حفظ حریم خصوصی EIG یک نگرانی کوچک است. سیاست حفظ حریم خصوصی به EIG حق تقسیم و فروش اطلاعات شما به هر روشی را که مناسب می داند ، می دهد ، که مخصوصاً با توجه به لیست شرکای شناخته شده ای که در اختیار دارد نگران کننده است..

سیاست حفظ حریم خصوصی می گوید EIG می تواند اطلاعات شخصی شما را به Google Ads ، Bing ، WPBeginner ، Verizon و موارد دیگر بفروشد. در حقیقت ، لیست شرکای شناخته شده به قدری طولانی است که چاپ آن حدود شش صفحه طول می کشد.

این معامله داخلی را هم که نمی گذرد نادیده می گیرد. EIG صاحب برندهای زیادی است که بسیاری از آنها خدمات میزبانی وب را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، احتمالاً بعد از خرید بسته میزبانی ، افزایش تبلیغات SiteLock و MOJO Marketplace را مشاهده خواهید کرد. به عنوان شواهد حکایتی ، حداقل ، داوری شما مطمئناً دارد.

پشتیبانی

در طول این بررسی ، ما در مورد چگونگی مشابه HostMonster به Bluehost صحبت کرده ایم ، اما هنگام آزمایش پشتیبانی ، ما جواب خود را به طور دقیق دریافت کردیم. در مورد امنیت سرورها سؤال کردیم ، وقتی پاسخ این سوال را به Bluehost داده بود ، با پاسخی مشابه مواجه شد. گفته می شود ، پس از مقدار مناسب و خرابکاری ، پشتیبانی از سرورها به عنوان “سرورهای Bluehost” استفاده می کند.

hostmonster-review-live-chat

نام در بالای پنجره گفتگوی زنده متفاوت است ، اما به نظر می رسد که این نماینده در حال پاسخ دادن به سؤالات HostMonster و Bluehost (و احتمالاً JustHost نیز است). دانستن آن ، نتیجه گیری ما یکسان است. HostMonster از طریق تلفن و گفتگوی زنده پشتیبانی سریع دارد ، اما این پاسخ ها بیشتر از این که به شما در رفع مشکلات وب سایت خود کمک کنند ، به ارائه توضیحات کوچک علاقه مند هستند..

گفته می شود ، مرکز راهنما یکسان نیست. ما مرکز راهنمایی Bluehost را خیلی دوست داریم ، بنابراین دیدن آن در اینجا بد نخواهد بود. هرچند HostMonster تصمیم گرفت پایگاه دانش را سرقت نکند. درعوض ، خواندن و پیمایش مجموعه مقالات دشوار است.

hostmonster-review-دانش پایه

به علاوه ، HostMonster از منابع پشتیبانی Bluehost برخوردار نیست. فقط تعداد کمی از مقاله های دانش بنیان وجود دارد ، و اگرچه آنها دارای جزئیات و دستورالعمل کاملی هستند ، آموزش های ویدئویی ، وبینارها و راهنماهای پیاده روی که Bluehost در اختیار شما قرار می دهد مفیدتر هستند..

این یک قطعه مقایسه Bluehost در مقابل HostMonster نیست (اگر می خواهید آن را در حلقه ببینید ، می توانید مسابقه DreamHost – Bluehost را بخوانید). به گفته این ، دشوار نیست انتظارات پایه را تعیین کنید وقتی که هر دو سرویس ، بیشترشان ، یکسان هستند. متأسفانه ، وقتی میزبان پشتیبانی است ، میزبان نقاط ضعف خواهران و برادران خود را بدون افراد قدرتمند اتخاذ کرده اند.

حکم

HostMonster Bluehost است – هیچ راهی در این مورد وجود ندارد – اما نسخه کمی clunky و گران قیمت آن است. گرچه ما از ویژگی ها ، به ویژه در مورد امنیت ، قدردانی می کنیم ، برخی از منفی ها برای غافل کردن بسیار بزرگ هستند. در مقایسه با Bluehost ، HostMonster کم می شود.

مانند همه مارک های EIG ، حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی نقاط ضعف است ، اما سرعت HostMonster بهتر از اکثر خواهران و برادران آن است. “.

نظر شما در مورد HostMonster چیست؟ آیا این فقط یک نسخه reskinned از Bluehost است؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

سوالات متداول HostMonster

 • HostMonster چیست؟?

  HostMonster یک ارائه دهنده میزبانی وب است که متعلق به گروه بین المللی استقامتی است. این سرویس میزبان مشترک ، اختصاصی و VPS در سرورهای Apache با cPanel را در اختیار شما قرار می دهد.

 • چرا میزبان هیولا بارگیری نمی شوید?

  HostMonster در طول تست استرس ما تلاش کرد ، و نشان می دهد که تعداد کاربران زیادی در سرور وجود دارد و منابع کافی وجود ندارد. این می تواند باعث شود بارگذاری سایت های میزبان با HostMonster انجام نشود.

 • چگونه ایمیل را در HostMonster ارسال کنیم?

  می توانید با کلیک کردن بر روی “ایمیل” ، انتقال ایمیل را در کنترل پنل HostMonster تنظیم کنید & دفتر “و افزودن آدرس جدید. می توانید با خواندن مستندات cPanel در مورد تنظیم آن برای ارسال اطلاعات بیاموزید.

 • مدیریت نام دامنه در HostMonster کجا واقع شده است?

  می توانید با کلیک کردن روی زبانه “دامنه” در صفحه کنترل HostMonster ، قسمت مدیریت دامنه را پیدا کنید. در آنجا می توانید یک گواهی SSL اضافه کنید ، دامنه را مدیریت کنید و موارد دیگر.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map