GreenGeeks Review – بروزرسانی سال 2020

بررسی GreenGeeks

GreenGeeks یک ارائه دهنده میزبانی وب با چشم سبز ، برای سایت های کوچکتر و یا برای افرادی که تازه کار خود را شروع می کنند عالی است. این به دلیل رابط کاربری دوستانه و سهولت استفاده آن است ، هرچند که قیمت آن ممکن است باعث جلوگیری از برخی موارد شود ، همانطور که می توانید در بررسی کامل GreenGeeks ما بخوانید.


GreenGeeks یک میزبان وب غیرمعمول است که تجارت خود را در زمینه ارائه میزبانی با انرژی کارآمد ایجاد کرده است. گرچه هدف آن نجیب است و ویژگی های آن بسیار زیاد است ، اما برچسب قیمت بالا و متناقض بودن در سرعت GreenGeeks ، آن را کوتاه از بهترین راهنمای میزبانی وب ما نمی داند. به گفته این ، گزینه بدی برای وب سایت های کوچکتر نیست.

در این بررسی GreenGeeks ، می خواهیم بعد از راه‌اندازی یک وب سایت وردپرس با برنامه Ecosite Pro میزبان وب ، جزئیات تجربیات خود را به تفصیل بیان کنیم. در طول راه ، ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، امنیت ، سرعت و موارد دیگر قبل از پیچیدن آن با حکم خود صحبت خواهیم کرد.

نمایش “سبز” در میزبانی وب انجام نشده است و همچنین نمایش های GreenGeeks. اگرچه ما از تلاش برای تمدید وب میزبانی وب قدردانی می کنیم ، شکاف هایی وجود ندارد که برطرف نشده اند. با این وجود ، تجربه کاربری ساده و ویژگی های ممتد ممکن است شما را در این سرویس بفروشد.

greengeeks-slider1

greengeeks-slider2

greengeeks-slider3

greengeeks-slider4

greengeeks-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای GreenGeeks

امکانات

با وجود اینکه چنین میزبان وب ساده ای است ، GreenGeeks ویژگی های بسیاری را با برنامه مشترک شما در بر می گیرد. با این حال ، قبل از صحبت در مورد ویژگی های فنی ، باید در مورد آنچه GreenGeeks درمورد آن صحبت می کنیم صحبت کنیم.

این اولین میزبان وب “سبز” است ، به این معنی که سعی می کند وب سایت ها را به روشی سازگار با محیط زیست میزبان کند. اگرچه در مورد آن زیاد صحبت نشده است ، استفاده از مراکز داده الکتریکی تأثیر جدی بر محیط زیست دارد و حدود 2 درصد از برق مورد استفاده در ایالات متحده آمریکا را تشکیل می دهد..

GreenGeeks قصد دارد آن را تغییر دهد. علاوه بر اینکه یک آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده به عنوان یک شریک برق سبز شناخته شده است ، سه برابر مقدار انرژی مورد استفاده خود را در اعتبارات انرژی باد خریداری می کند. این بدان معنی است که برای هر کیلووات ساعت از سرور شما استفاده می کند ، GreenGeeks سه کیلووات ساعت انرژی باد خریداری می کند.

اگر کارآمد بودن انرژی برای شما مهم است ، GreenGeeks می تواند کمک کند ، اما اعتبار باد اعتبار چیزی را از نظر عملکرد تغییر نمی دهد. خوشبختانه ، میزبان وب ویژگی کاملی دارد که خارج از نام آن است.

سازنده وب سایت GreenGeeks

برای کسانی که از WordPress استفاده نمی کنند ، یک سازنده وب سایت رایگان وجود دارد. Sitepad ، همانطور که گفته می شود ، یک وب سایت سازنده محکم و دارای طیف خوبی از قالب ها است ، اما این لیست بهترین لیست سازندگان وب سایت ما را نخواهد ساخت. از لحاظ کارکردی مشابه Weebly (مطالعه Weebly ما را بخوانید) ، ارائه یک تجربه واقعی ساختمان کشیدن و رها کردن.

greengeeks-review-website-builder

گفته می شود ، فاقد ادغام و ویژگی های پیشرفته ای است که وبیلی دارد. Sitepad می تواند وب سایتی مناسب برای شما ایجاد کند ، اما اگر به دنبال یک فروشگاه بزرگ برنامه یا راه حل سفارشی هستید ، بهتر است با یک سازنده اختصاصی رفتار کنید. Weebly جامد است ، اما ما Wix را بیشتر دوست داریم (بررسی Wix ما را بخوانید).

خارج از پایین ترین سطح GreenGeeks ، شما همچنین PowerCacher را دریافت می کنید ، که یک ابزار اختصاصی ذخیره سازی است که توسط میزبان وب ساخته شده است. حافظه پنهان به شما امکان می دهد عناصر وب سایت خود را ذخیره کنید ، بنابراین مجبور نیستند هربار دسترسی کاربر به دامنه شما بارگیری شود ، و ما نسخه های آن را از بیشتر میزبان وب مشاهده کرده ایم. همانطور که در بخش “سرعت و زمان کار” در زیر مشاهده می کنید ، GreenGeeks خوب کار می کند.

همچنین ویژگی های دیگری مانند ذخیره کامل حالت جامد و ادغام رایگان Cloudflare وجود دارد ، اما این موارد در بین میزبان وب رایج شده است. ما در بخش “امنیت” در زیر بیشتر در مورد ویژگی های امنیتی صحبت خواهیم کرد.  

نمای کلی ویژگی های GreenGeeks

لوگوی GreenGeekswww.greengeeks.com

از 295 دلار تمام برنامه ها در ماه شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

GreenGeeks روی میزبانی مشترک تمرکز دارد. ما چند میزبان وب دیگر مانند آن را مشاهده کرده ایم – برای دیدن نمونه ای ، بررسی هاستینجر ما را بخوانید. اگرچه فرض آسان GreenGeeks به همان اندازه ارائه دهندگان آسان است ، این طور نیست. نرخ تبلیغاتی آن مطابق با قیمت آنهاست ، اما قیمت کامل یک اشتراک بیشتر از آنچه دوست داریم است.

قیمت ذکر شده در بالا نرخی است که ماهانه اگر سه سال از قبل خریداری کنید ، که GreenGeeks تا زمانی که نمی خواهید بررسی کنید ، مشخص نمی کند. این نوع از قیمت های فریبنده در بین میزبان وب متداول است ، و ما اینجا را دوست نداریم بیش از آنچه که می خواهیم بگوییم ، Bluehost (بررسی Bluehost ما را بخوانید).

با استفاده از Bluehost به عنوان مبنای اولیه ، GreenGeeks برای اصطلاح اولیه ارزان تر است. قیمت پس از آن بالاتر است ، هر چند. Bluehost ، HostGator ، InMotion Hosting و A2 Hosting با هزینه 8 دلار در ارزان ترین برنامه های مشترک خود تمدید می کنند ، در حالی که GreenGeeks با 10 دلار تجدید می کند. اگر به دنبال چیزی حتی ارزان تر هستید ، بررسی Arvixe ما را بخوانید.

گرچه GreenGeeks گران تر از بقیه بازار است ، اما تعداد معدود دلار اضافی آن را بیش از حد نمی سوزاند. آنچه بیشتر نگران کننده است قیمت فریبنده است. به جای اینکه روشن شود که قیمت ذکر شده فقط برای یک برنامه سه ساله است ، GreenGeeks منتظر است تا زمانی که شما بخواهید این را بررسی کنید. برنامه سه ساله نیز انتخاب شده است.

خوشبختانه برنامه های ماهانه در دسترس هستند ، اما GreenGeeks قفل نرمی در برابر آنها دارد. هزینه تنظیم 15 دلار وجود دارد که فقط برای برنامه ماهانه قابل استفاده است ، بنابراین اگرچه نرخ ماهانه برای یک برنامه مشترک مشترک فقط باید 10 دلار باشد ، 25 دلار است.

چند سال پیش ، هیچ یک از اینها مسئله ای نخواهد بود ، اما بسیاری از میزبان وب به دنبال شفافیت بیشتر درمورد قیمت های خود هستند ، با ارائه دهندگان مانند InMotion Hosting ، A2 هاستینگ و SiteGround این اتهام را رهبری می کنند..

GreenGeeks هنوز هم وارد اردوگاه آزار دهنده ای می شود که فقط نرخ های چند ساله را نشان می دهد.

به گفته این ، این بخش همه شکایات نیست. GreenGeeks شامل بسیاری از برنامه های شما است ، و بدون در نظر گرفتن اینکه کدام یک از طبقه را می توانید این کار را انجام دهید. مهم نیست که چطور بخرید ، یک دامنه رایگان ، انتقال رایگان وب سایت ، سازنده وب سایت و پشتیبان گیری شبانه دریافت خواهید کرد. قیمت آن ارزش آن را دارد ، ما فقط ترجیح می دهیم که آنچه را که از پیش خرید می کنید واضح تر باشد.

اگر نظر خود را تغییر دهید ، می توانید از 30 روز ضمانت برگشت پول GreenGeeks استفاده کنید. در طول مدت زمان در دسترس است ، اما مبلغ تنظیم 15 دلار در برنامه های ماهانه قابل استرداد نیست.

راحتی در استفاده

ورود به سیستم با GreenGeeks ساده است ، به این دلیل که گزینه های زیادی در این راه وجود ندارد. نوع میزبانی مورد نظر خود را در فهرست بالای منو پیدا خواهید کرد ، سطح آن میزبانی را انتخاب کنید و به پرداخت پرداخت بروید.

مانند بسیاری از میزبان ها ، GreenGeeks یک برنامه چند ساله را از پیش انتخاب می کند. در این حالت ، سه سال است. همانطور که گفته شد ، تا زمانی که به پرداخت وجه پرداخت نکنید ، قیمت گذاری مشخص نیست ، و این می تواند ناامید کننده باشد. بعلاوه ، مشخص نیست که برنامه های ماهانه به هزینه تنظیم 15 دلار نیاز دارند.

greengeeks-review-checkout

پس از پردازش GreenGeeks پرداخت شما ، یک سری ایمیل دریافت خواهید کرد که جزئیات خرید و حساب خود را شرح می دهد. ایمیلی که با آن وارد شده اید ، نام کاربری حساب شما خواهد بود و GreenGeeks یک رمز عبور برای شما ایجاد می کند. گذرواژه مجموعه ای از اعداد و حروف است ، بنابراین توصیه می کنیم بهترین راهبری رمز عبور خود را برای راهی برای ذخیره آن بررسی کنید..

با اعتبار GreenGeeks می توانید به داشبورد حساب خود وارد شوید. این ساده است ، اما به اشتباه. می توانید صورتحساب خود را مدیریت کنید ، خدمات خود را مشاهده کرده و بلیط های پشتیبانی را باز کنید ، اما در غیر این صورت احساس ناپسند است. ادغام عمیق تر با cPanel یا دید واضح تر از خدمات شما کمک می کند.

greengeeks-review-Account-dashboard

یک قسمت مهم از اطلاعات موجود در منطقه حساب وجود ندارد ، و این سرویس دهنده های نام GreenGeeks است. اگر دامنه دیگری را ثبت کرده اید که در جای دیگری ثبت شده است ، باید آن دامنه را به سمت سرورهای DNS در GreenGeeks نشان دهید. تنها راهی که می توانیم آدرس سرورها را پیدا کنیم جستجوی در گوگل بود.

هرچند که دسترسی به cPanel آسان است ، با توجه به اینکه GreenGeeks با بهترین راهنمای میزبانی وب با راهنمای cPanel ، جایگاهی در بهترین میزبانی وب ما جای تعجب ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید کلیک روی “ورود به سیستم cPanel” از داشبورد حساب است.

GreenGeeks cPanel

این ساختمان بیشتر سهام است. GreenGeeks اطلاعات فنی شما را در سمت راست و برنامه های شما در سمت چپ نشان می دهد. ترتیب دسته بندی ها عجیب است ، هر چند. به جای قرار دادن ، به عنوان مثال ، نصب برنامه های Softaculous به سمت بالا ، در پایین قرار دارد. در عوض ، مدیریت پرونده ، ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو و پیکربندی پایگاه داده ، اسلات برتر را اشغال می کنند.

greengeeks-review-cpanel

با توجه به کاربرد ساده GreenGeeks ، منطقی است که مناطق پیشرفته تر cPanel را به سمت پایین بچرخانید. در عوض ، Softaculous و در کمال تعجب ، سازنده وب سایت Sitepad در پایین رابط دفن شده است.

البته ، کمی پیمایش بسیار طولانی پیش می رود ، اما با توجه به اینکه چقدر می تواند cPanel قریب به اتفاق برای افراد تازه وارد باشد ، منطقی تر است که گزینه های پیشرفته را کنار بگذاریم تا افراد تازه وارد بتوانند سازگار شوند. ممکن است آنها ندانند که به دنبال چه چیزی هستند و با توجه به تمام گزینه های پیکربندی در بالا ، ممکن است از شکستن چیزی بترسند.

با این حال ، به طور کلی ، قابلیت استفاده GreenGeeks است. میزبان وب روند پرداخت را ساده تر کرده است ، به گونه ای که برخی جزئیات کوچک ، مانند هزینه تنظیم ، روشن نشده است. خارج از آن ، ما می خواستیم یک طرح cPanel باهوش تر ببینیم ، اما GreenGeeks کار اشتباهی انجام نمی دهد.

انواع میزبانی

GreenGeeks انواع مختلف میزبانی را ارائه نمی دهد ، بلکه نوع دیگری را ارائه می دهد. به اشتراک گذاری مشترک نام بازی است ، و اگرچه ما دوست داریم مجموعه متنوعی از خدمات را برای انتخاب مشتریان مشاهده کنیم ، تخصص آن چیز بدی نیست.

میزبانی مشترک وقتی میزبان وب چندین وب سایت را در یک سرور واحد ذخیره می کند. به جای دریافت منابع اختصاصی ، وب سایت ها CPU ، RAM و پهنای باند سرور را به اشتراک می گذارند. روند صعودی این چنین است که می توانید با قیمت پایین میزبانی را خریداری کنید. این گفت ، عواقب نیز وجود دارد.

از آنجا که هیچ قانونی برای تنظیم افرادی که از چه چیزی استفاده می کنند وجود ندارد ، افرادی که از هاست مشترک استفاده می کنند ناهماهنگی بیشتری در سرعت و زمان بروز دارند. به عنوان مثال ، اگر وب سایت دیگری در سرور شما به دلیل حمله انکار سرویس توزیع شده قربانی شود ، می تواند سرور و تمام وب سایت های میزبانی شده بر روی آن را ، آفلاین کند..

این امر خصوصاً در مورد GreenGeeks از اهمیت برخوردار است زیرا ضمانت به موقع هیچ چیزی را که از کنترل GreenGeeks خارج است پوشش نمی دهد. این بدان معناست که اگر وب سایت دیگری منابع را متوقف کند یا در غیر این صورت باعث خرابی سرور شود ، در برابر ضمانت حداکثر 99.9 درصد که GreenGeeks در اختیار دارد ، حساب نمی شود..

جداگانه ، برنامه های اشتراکی در سه مرحله ارائه می شود ، و می توانید آنها را با یا بدون وردپرس از پیش نصب شده خریداری کنید (بهترین میزبانی وب ما برای وردپرس را بخوانید). میزبانی نمایندگی فروش نیز در دسترس است ، اگرچه ما رویکرد مبتنی بر اعتبار سایت SiteGround را بیشتر دوست داریم (بررسی SiteGround ما را بخوانید).

طیف گسترده تری از برنامه ها خوشایند خواهد بود ، اما GreenGeeks همیشه میزبان وب بوده است که بر انتهای مشترک چیزها متمرکز شده است – بررسی iPage ما را بخوانید تا در مورد دیگری مطلع شوید. گفته می شود ، اگر می خواهید تنوع بیشتری داشته باشید ، باید بررسی HostGator ما را بخوانید.

سرعت & وقت تمام وقت

ما GreenGeeks را با استفاده از تست سرعت Pingdom و بارگذاری تأثیر در برنامه Ecosite Pro آزمایش کردیم. برای ما مهم بود که ما Pro را به جای Starter آزمایش کردیم زیرا این اولین برنامه برای استفاده از PowerCacher GreenGeeks است. این آزمایشات با نصب خالی وردپرس در دامنه ما انجام شد تا همه چیز به ساده ترین شکل ممکن حفظ شود.

سرعت GreenGeeks به طرز شگفت انگیزی خوب بود ، گرچه شایسته سریعترین راهنمای میزبانی وب ما نیست. ما انتظار داریم عملکرد پایین تری در برنامه های مشترک میان رده داشته باشیم ، اما GreenGeeks شماره هایی را ارائه می دهد که با برنامه های مشترک سطح بالا از میزبان هایی مانند A2 Hosting رقابت می کنند (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). تست سرعت پینگدوم نمره 92 از 100 را به دست آورد ، که اگرچه بهترین چیزی نیست که ما دیده ایم اما بسیار بالاست.

greengeeks-review-review-test

کل زمان بار ما به 1.2 ثانیه رسید ، و حدود 400 میلی ثانیه از درخواست DNS حاصل می شود. همانطور که در بخش “سهولت استفاده” ذکر شد ، ما دامنه ای را ثبت کردیم که در جای دیگری به سمت GreenGeeks ثبت شده است ، که بالاترین زمان DNS متوسط ​​را دارد.

ما به اندازه نتایج آزمایش Load Impact تحت تأثیر قرار نمی گیریم. اولین تست ما ، که می توانید در زیر مشاهده کنید ، منجر به سرعت پراکنده شد. Load Impact 50 کاربر مجازی را در طی پنج دقیقه به دامنه ما ارسال کرد تا بتواند بارگیری وب سایت را با افزایش تعداد کاربران به مدت طولانی انجام دهد..

greengeeks-review-load-band-1

اینکه بگوییم GreenGeeks در همه جا بوده است ، یک نکته کم اهمیت است. حتی ارائه دهندگان متناقض مانند میزبانی وب InMotion (بررسی میزبانی InMotion ما را بخوانید) در مقایسه با آن احمق هستند. در حقیقت ، GreenGeeks بسیار پراکنده بود ، ما یک میزان خرابی را به نمودار اضافه کردیم و بار دیگر تست را اجرا کردیم.

آزمایش دوم ، که می توانید در زیر مشاهده کنید ، نتایج بدتری را اگر بد نباشد ، تولید کرده است. ما مطمئن نیستیم که چه اتفاقی می افتد منجر به نتایج پراکنده می شود ، اما صرف نظر از این ، آزمایش ما غیر عادی بود.

greengeeks-review-load-band-2

در مورد زمان به روز بودن ، در طول تست کاملاً خوب بود ، و GreenGeeks 99.9 درصد ضمانت به موقع را ارائه می دهد. حداقل در سرتاسر وب سایت کاشته شده است. با استفاده از شرایط خدمات ، کلمه “uptime” فقط چهار بار ذکر شده است ، با کمی توضیح درمورد اینکه چه تضمینی را تضمین می کند.

به سادگی می گوید 99.9 درصد زمان به وقت دارید ، نه اینکه اگر خدمات زیر آن سقوط کند چه اتفاقی می افتد. استفاده از متن های مبهم در صفحه محصول یک چیز خواهد بود ، اما روشن نکردن ضمانت در شرایط خدمات ، یک نکته مهم است. اگر می خواهید درباره دلیل این موضوع بیشتر بخوانید ، مقاله ما را بررسی کنید که چرا نباید به ضمانت به موقع میزبان وب خود اعتماد کنید.

امنیت

مانند ویژگی ها ، تعجب آور است که چقدر امنیت با برنامه شما بسته شده است با توجه به اینکه در غیر این صورت ساده GreenGeeks چگونه است. گفته می شود ، یکی از بزرگترین مسائل امنیتی که باید بر آن غلبه کند محافظت از میزبانی مشترک است که فراهم می کند.

همانطور که گفته شد ، یک سیب بد روی سرور مشترک می تواند مقدار زیادی خراب کند. خوشبختانه ، GreenGeeks با جداسازی حساب میزبانی در برابر آن محافظت می کند. گرچه شما منابع خود را با سایر کاربران به اشتراک می گذارید ، حساب و وب سایت های شما از دیگران جدا شده است ، به این معنی که اگر یک وب سایت آلوده شود ، به وب سایت شما نیز آلوده نمی شود.

اگرچه وب سایت ها نباید با بدافزارها مشکلی داشته باشند. GreenGeeks شامل اسکن بدافزار در زمان واقعی در سراسر برنامه ها است ، که مانند آنتی ویروس برای وب سایت شما عمل می کند (بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس ما را بخوانید). گرچه یک اقدام پیشگیرانه محکم ، GreenGeeks شامل ابزاری برای حذف بدافزار نیست (بررسی DreamHost ما را برای ارائه دهنده ای که انجام می دهد بخوانید).

در پس زمینه ، GreenGeeks دارای سخت افزاری و قدرت افزایشی برای اطمینان از ماندن سرورها در اینترنت ، نظارت مداوم بر روی سرورها و به روزرسانی های خودکار برنامه برای رفع آسیب پذیری ها است. در حالی که هرگز هیچ یک از این موارد را نمی بینید ، وب سایت شما را از آخرین تهدیدات در سطح سرور محافظت می کند.

همچنین در پس زمینه از پشتیبان گیری های شبانه به صورت خودکار استفاده شده است. گرچه به نظر نمی رسد این یک ویژگی امنیتی باشد ، تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت شما دارای اهمیت است. اگر وب سایت شما آلوده شود ، می توانید یکی از نسخه های پشتیبان تمیز خود را برای حل این مسئله بازیابی کنید بدون اینکه به خدمات تمیز کردن هزینه ای بپردازید.

گرچه GreenGeeks در ارائه بک آپ شبانه به صورت رایگان سخاوتمندانه است ، اما هنوز هم باید وب سایت خود را بصورت دستی تهیه کنید. نحوه تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس خود را برای انجام این کار بخوانید.

حریم خصوصی

GreenGeeks ممکن است در هنگام محافظت از محیط زیست عالی باشد ، اما محافظت از حریم خصوصی آن می تواند از کار استفاده کند. این بر اساس استانداردهای میزبانی وب بد نیست ، اما در مقایسه با هر یک از بررسیهای VPN ما غیرقابل استفاده است.

اولین مورد ، حریم خصوصی دامنه است که GreenGeeks با هزینه ای را ارائه می دهد. هنگام ثبت دامنه ، می بایست اطلاعات WHOIS را در پرونده ثبت کنید که شامل نام ، آدرس ، شماره تلفن و موارد دیگر شما باشد. این اطلاعات نیز به صورت آنلاین قابل جستجو هستند ، به این معنی که اگر یک دامنه ثبت نام کنید ، هر کس می تواند شما را پیدا کند.

شما می توانید با استفاده از محافظت از حریم خصوصی WHOIS اطلاعات شخصی را جایگزین کنید ، اما GreenGeeks آنها را به صورت رایگان درج نمی کند. با حدود 10 دلار در سال در هر دامنه ، به اندازه سایر ارائه دهندگان مبلغی را پرداخت نمی کند ، اما رایگان هنوز هم بهتر است. به عنوان مثال ، DreamHost ، مسئولیت حریم خصوصی دامنه را بر عهده دارد و محافظت از حریم خصوصی WHOIS را با هر ثبت نام ارائه می دهد.

خط مشی رازداری GreenGeeks کرایه استاندارد برای ارائه دهنده میزبانی وب است. GreenGeeks اطلاعات ثبت نام شما را جمع آوری کرده و استفاده شما از طریق کوکی ها را دنبال می کند. گرچه ایده آل نیست ، این وضعیت موجود در جهان میزبان وب است.

این گفته ، سیاست حفظ حریم خصوصی روشن می کند که “GreenGeeks اطلاعات یا داده های شخصی شما را به سازمان یا شخص ثالث معامله نمی کند ، اجاره نمی دهد یا نمی فروشد.” اگر در سیاست حفظ حریم خصوصی تصریح نشده باشد ، GreenGeeks از این قوانین پیروی می کند.

همانطور که به فروش به شرکت های تبلیغاتی می رود ، GreenGeeks روشن می کند که تحت هیچ شرایطی داده های شخصی شما را به تبلیغ کنندگان نمی فروشد. اگرچه می تواند اطلاعات شخصی شما را با سازمان های اجرای قانون در میان بگذارد. درمورد حكم دادگاه یا چیز دیگری از این نوع ذکر نشده است. اگر GreenGeeks می خواهد به اشتراک بگذارد ، این حق را برای خود محفوظ می دارد.

GreenGeeks هنگام داوری با استانداردهای میزبانی وب بد نیست. به گفته این ، صنعت میزبانی وب به عنوان یک کل می تواند در هنگام استفاده از حریم خصوصی کاربران از یک ضربه خوب در عقب استفاده کند ، و GreenGeeks منجر به اتهام نمی شود.

پشتیبانی

GreenGeeks تقریباً هر نوع پشتیبانی را که می توانیم از آنها بخواهیم ارائه می دهد. شما می توانید از طریق ایمیل ، تلفن یا گفتگوی زنده با تعداد کافی از منابع خودی برای کمک در دسترس باشید. با رعایت بقیه خدمات ، بخش پشتیبانی وب سایت به راحتی قابل پیمایش است و تمام انواع تماس را بدون برخی سلسله مراتب عجیب به شما ارائه می دهد.

greengeeks-review-support-center

ایمیل و چت زنده در طول شبانه روز در دسترس هستند ، در حالی که پشتیبانی تلفنی محدود به ساعات کاری است. به گفته این ، پشتیبانی تلفنی هفت روز در هفته انجام می شود ، بنابراین گرفتن یک تلفن در تلفن بسیار دشوار نیست.

گپ زنده برای پاسخهای سریع عالی است ، اما تکرارها بیشتر برای ارائه مراحل عیب یابی ساده هستند یا شما را به بخش مناسب در پایگاه دانش نشان می دهند.

با این حال نباید توصیف شود. پیدا کردن پایگاه دانش دشوار نیست ، اما پیمایش در آن دشوار است. GreenGeeks دارای پوشه هایی بر روی پوشه هایی است که حاوی مقالات بی شماری از پشتیبانی هستند و ما را مجبور می کنند از جستجو به صورت دستی خودداری کنیم و به جای آن از نوار جستجو استفاده کنیم. این توهین آمیز نیست ، اما با توجه به چگونگی کارآمد بودن بقیه وب سایت ، انتظارات خاصی داشتیم که وارد آن شویم.

greengeeks-review-دانش پایه

با این وجود ، مقالات موجود در دانش بنیان به تفصیل بیان شده و موضوعات بسیاری را با دقت بسیار زیاد پوشش می دهند. مباحث با تصاویر بزرگ ، دارای برچسب همراه هستند ، و دنبال کردن آن را آسان می کند.

همچنین آموزش های وب سایت نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا از راه اندازی حساب GreenGeeks خود تا نصب یک سکوی خاص در سایت خود کمک بگیرید. متأسفانه ، آموزشها به همان اندازه که دوست داریم ، انجام نمی شوند ، اما به عنوان مبانی اولیه برای شروع کار با هاستینگ وب ، بسیار عالی هستند. اگر به دنبال آموزش های وردپرس هستید ، راهنماهای وردپرس ما را بررسی کنید:

 • راهنمای مبتدی برای استفاده از WordPress
 • راهنمای واسطه استفاده از وردپرس
 • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس

حکم

GreenGeeks یک میزبان وب با کاربرد آسان است که در زمینه میزبانی وب متمرکز است که بندرت درباره آن صحبت می شود. گرچه چرخش غیرمعمول و نجیب در میزبانی وب عادی ، آن را به مطلوب می کند. سرعت مناسب است ، اما انعطاف پذیری نیست ، و ویژگی های آن عالی است ، اما قیمت آن بالا است.

به طور کلی ، GreenGeeks میزبان وب خوبی نیست ، اما شما می توانید برای دلار خود بهتر عمل کنید. به گفته این ، تمرکز روی میزبانی سبز مهم است ، بنابراین اگر می خواهید هوشیارانه از محیط زیست بمانید ، GreenGeeks ثابت می کند که می توانید بدون اینکه عملکردی را قربانی کنید ، این کار را انجام دهید. اگر می خواهید مسیری دیگر طی کنید ، بررسی های میزبانی وب ما را بررسی کنید.

نظر شما در مورد GreenGeeks چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map