بررسی Bluehost – سرعت ، سی پنل و ایمیل – بروزرسانی شده به سال 2020

نقد و بررسی Bluehost

Bluehost یک سرویس سریع و آسان برای استفاده است که ما به جز دو مورد خوشحال می شویم از آن توصیه کنیم: سیاست حفظ حریم خصوصی و طرح قیمت گذاری اشتباه آن. جزئیات این و همه چیز را در این بررسی کامل Bluehost بررسی کنید.


اگر اینگونه نبود برای رئیس شرارت شرکت باشد ، Bluehost در صدر بهترین لیست میزبانی وب قرار می گیرد. متعلق به گروه بین المللی استقامتی است که یک کنسرومرات میزبانی وب است و نگران نکات مربوط به حریم خصوصی است. به گفته این ، بهترین دلیل میزبانی وب ما برای لیست تجارتهای کوچک بدون دلیل نبود.

اگر می توانید با شیوه های حفظ حریم خصوصی شرکت مادر Bluehost سازگار باشید ، یک میزبان وب کامل و کامل را پیدا خواهید کرد که سرعت بالایی را با قیمت مناسب ارائه می دهد. در این بررسی Bluehost ، ما تجربه خود را با میزبان وب محبوب پس از راه اندازی وب سایت با ارزان ترین برنامه اشتراکی آن ، شرح خواهیم داد.

Bluehost از بسیاری از خواهران و برادرانش در EIG بهتر است. این پشتیبانی می تواند از کار استفاده کند ، همانطور که می تواند قیمت فریبنده باشد ، اما این نگرانی های کوچک است. در پایان ، جوانب مثبت نسبت به منفی بیشتر است ، که گفتن برای اکثر مارک های EIG دشوار است.

bluehost-slider1

bluehost-slider2

bluehost-slider3

bluehost-slider4

bluehost-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Bluehost

امکانات

Bluehost یک لیست عالی از ویژگی هایی دارد که به شما کمک می کند تا وب سایت شما به سرعت و ایمن شروع به کار کند. حتی در بعید ترین مکان ها ، با یک صفحه کنترل که مدیریت وردپرس را آسان تر از همیشه نشان می دهد ، نشان داده می شود.

با شروع با برنامه های مشترک ، موارد خوبی وجود دارد. طرح حرفه ای سطح بالا شامل 200 دلار اعتبار تبلیغ ، دو مجوز SpamExperts ، حریم خصوصی دامنه ، CodeGuard Basic و یک آدرس IP اختصاصی.

این ویژگی ها با قیمتی در دسترس هستند ، که ما در قسمت “قیمت گذاری” در زیر می خواهیم. خوشبختانه ، صرف نظر از برنامه اشتراکی که انتخاب کردید ، یک گواهینامه رایگان SSL / TLS و نسخه پشتیبان روزانه رایگان برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد. ما این ویژگی های اساسی را برای هر میزبان وب در نظر می گیریم ، بنابراین خوشحال می شود که Bluehost شامل آنها شود.

وردپرس و Bluehost

گفته می شود ، ادغام عالی آن با وردپرس بیشتر از همه برجسته است. ما در بخش “سهولت استفاده” در مورد صفحه کنترل با جزئیات صحبت خواهیم کرد ، اما کوتاه ترین آن Bluehost وردپرس و مدیریت حساب را به گونه ای که میزبان وب دیگر انجام نمی دهد ترکیب می کند. رابط کاربری بر اکتشاف تأکید دارد و به شما امکان می دهد وب سایت وردپرس خود را بدون ورود به قسمت انتهایی مدیریت کنید.

ویژگی های WordPress نیز در اینجا متوقف نمی شوند. اگر یک وب سایت WordPress را اجرا می کنید ، Bluehost به طور خودکار WordPress را نصب می کند و آن را در حالت مرحله بندی قرار می دهد. در این پیکربندی ، وب سایت شما صفحه “به زودی” را نمایش می دهد ، که به شما امکان می دهد قبل از فشار مستقیم آن را بسازید.

خوشبختانه ، Bluehost نیز کاربران غیر WordPress را تحت پوشش خود قرار داده است. در cPanel می توانید سازنده وب سایت Weebly را فعال کنید که همانطور که می توانید در بررسی Weebly ما بخوانید ، یکی از بهترین سازندگان وب سایت در اطراف است.

ویرایشگر weebly

همه کاربران Bluehost با دامنه خود به سازنده رایگان Weebly دسترسی دارند که معمولاً در هر ماه 5 دلار هزینه دارد. به گفته این ، این نسخه رایگان Weebly است که محدودیتی را با رسانه ها و صفحات ایجاد می کند. اگر بسته جامع تری می خواهید ، می توانید سایت Weebly خود را بدون شروع کار ، به روز کنید.

بررسی اجمالی ویژگی های Bluehost

لوگو Bluehostwww.bluehost.com

از همه برنامه ها در ماه 395 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه
VPS

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه
برنامه های مشخص

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب
n / a

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

هنگامی که قیمت گذاری سهام می آید ، Bluehost پادشاه (یا ملکه) است. نرخ های آن به همان اندازه استاندارد است که می آیند ، و پایه ای را برای مقایسه میزبان وب ارائه می دهند. این گفته است ، این همچنین پادشاه قیمت های فریبنده است ، از شما می خواهد قبل از این که متوجه شوید چه قیمتی را پرداخت می کنید ، به صفحه پرداخت پرداخت متعهد شوید..

با این وجود ، فریب سنگین Arvixe را ندارد (بررسی Arvixe ما را بخوانید). در صفحات محصول ، Bluehost نرخ اولیه ماهانه و همچنین قیمتی را که هنگام تمدید می پردازید نشان می دهد. گرچه ما می توانیم از روشن شدن قیمت واقعی ماهانه قدردانی کنیم ، قیمت نهایی همیشه بالاتر از حد انتظار است.

چند دلیل برای آن وجود دارد ، اما اصلی ترین آن این است که Bluehost قیمت را برای سه سال تبلیغ می کند. به علاوه ، میزبانی مشترک فقط در مدت یک ، دو و سه سال ارائه می شود و همیشه بیش از 100 دلار اضافه می شود. ما تخفیف های چند ساله دیگری را مشاهده کرده ایم – برای مثال مثلا بررسی Hostinger ما را بخوانید – اما قیمت آن هرگز به اندازه ی Bluehost نیست.

پرداخت Bluehost

به این دلیل است که چندین افزودنی که در هنگام پرداخت از قبل انتخاب شده اند وجود دارد. در اصل ، Bluehost هر یک از برنامه های مشترک را به برنامه مشترک طبقه برتر خود تبدیل می کند و به حریم خصوصی دامنه ، SiteLock و CodeGuard به برنامه شما اضافه می کند..

این یک مورد است اگر قیمت آن ارزان مانند قیمت آن با Hosting24 باشد (بررسی Hosting24 ما را بخوانید) ، اما این طور نیست. به عنوان پایه ، Bluehost به اندازه کافی چشمگیر نیست که بتواند با نرخ تجدید آن کنار بیاید ، و این باعث می شود shenanigans چند ساله آزاردهنده تر شود.

اگر به دنبال یک میزبان وب ارزان هستید ، 1&1 IONOS انتخاب بهتری است. همانطور که در شماره 1 ما مشاهده می کنید&1 بررسی IONOS ، یکی از ارزان ترین گزینه های موجود در بازار است.

پنجره برگشت پول Bluehost نیز چشمگیر نیست. سی روز برای اکثر میزبان وب استاندارد است ، بنابراین ما نمی خواهیم نقاط Bluehost را برای آن لنگر بزنیم ، اما با توجه به اینکه مجبور به برنامه چند ساله شده اید ، یک پنجره بازپرداخت طولانی تر معنی دارد. به عنوان مثال ، میزبانی InMotion سه ماه ارائه می دهد (بررسی میزبانی InMotion ما را بخوانید).

راحتی در استفاده

بسیاری از اشتباهات Bluehost با سهولت استفاده از آن ساخته شده است. این یک تجربه روان از چک کردن به مدیریت است ، نشان می دهد که cPanel تا چه حد می تواند طی شود. هرچند که تقریباً در هر رده دیگری دست و پنجه نرم داریم ، اما این یک پیروزی خالص است.

شما با انتخاب یک نقشه ، انتخاب دامنه و وارد کردن اطلاعات حساب خود شروع خواهید کرد. Bluehost هنگام اتمام موارد زیادی می خواهد – بخش “حریم خصوصی” را بخوانید تا دلیل آن را ببینید – اما اگر می خواهید میانبر داشته باشید می توانید از گزینه ورود به سیستم منفرد گوگل استفاده کنید. خوشبختانه ، شما نیازی به رنج چند مرحله ای مانند انجام کار با Namecheap ندارید (بررسی Namecheap ما را بخوانید).

bluehost-review-checkout

همانطور که گفته شد ، با این وجود ، بسیاری از افزودنیهای انتخاب شده قبل از پرداخت ، بنابراین باید هوشیار باشید اگر آنها را نمی خواهید.

پس از تأیید پرداخت ، برای تنظیم گذرواژه‌تان به صفحه تأیید سفارش ارسال خواهید شد. ما سیستم بسته شده را دوست داریم ، اما اگر کار کند ، خیلی دوست داریم. بارها سعی کردیم رمز ورود خود را تنظیم کنیم ، اما هر بار با یک خطا مواجه شدیم. ناامید کننده تر ، رمز عبوری که با LastPass ایجاد کردیم (بررسی LastPass ما را بخوانید) هنگام تلاش مجدد مورد احترام واقع نشدیم.

bluehost-بررسی-سفارش-تایید

به نظر می رسد وقتی یک مدیر رمز عبور را کپی و چسباندید ، صفحه شکسته می شود ، که مسخره است. بهترین مدیران گذرواژه باید جزء مرورگرهای وب باشند ، بنابراین این واقعیت که صفحه ثبت نام Bluehost نمی تواند یک پسوند ساده مرورگر را اداره کند ، قابل قبول نیست.

این گفت ، هنگامی که شما شکست ، منفی به سرعت فراموش خواهد شد. Bluehost دارای یک کنترل پنل خوب است که بر قابلیت استفاده آن تأکید دارد. بر خلاف خواهر و برادر خود iPage ، که ، همانطور که در بررسی iPage ما مشاهده می کنید ، این تجربه را پایین می آورد ، Bluehost نشان می دهد که شما می توانید یک صفحه کنترل مدرن داشته باشید که قدرتمند و آسان برای استفاده باشد.

پانل bluehost-review-control-panel

BlueHost cPanel

کنترل پنل cPanel است که می توانید در بهترین میزبانی وب ما برای راهنمای cPanel اطلاعات کسب کنید ، اما این یک نسخه اصلاح شده است. از بسیاری جهات شبیه HostGator است – بررسی HostGator ما را بخوانید تا ببینید چقدر مشابه است – اما Bluehost تمرکز بیشتری روی WordPress دارد.

Bluehost بهترین راهنمای میزبانی وب ما را برای راهنمای وردپرس ساخته است ، و به همین دلیل کنترل پنل آن است. بدون خروج از داشبورد ، می توانید تم ها ، افزونه ها و موارد دیگر را مدیریت کنید. به علاوه ، این وب سایت به طور خودکار وب سایت وردپرس شما را در حالت صحنه بندی تنظیم می کند ، بنابراین می توانید قبل از پخش زنده ، آنرا گنگ بزنید.

کاربران غیر WordPress پانل کنترل را تقریباً مفید نمی دانند ، اما این بدان معنی نیست که بد نیست. صرف نظر از سکویی که در حال ساختن آن هستید ، Bluehost حساب و مدیریت وب سایت را در زیر یک سقف ترکیب می کند ، به این معنی که برای ایجاد تغییر در هاست خود نیازی به چندین برگه باز ندارید..

اگرچه این یک cPanel اصلاح شده است ، با این وجود می توانید با کلیک روی زبانه “پیشرفته” در کنترل پنل به ظاهر کلاسیک cPanel دسترسی پیدا کنید. در آنجا ، مظنونان معمول حضور دارند ، از جمله مدیر پرونده ، جادوگر پایگاه داده MySQL و موارد دیگر. شما نصب برنامه نرم افزار Softaculous را پیدا نمی کنید ، زیرا وب سایت های وردپرس قبلاً کارهای کثیفی را برای آنها انجام داده اند.

bluehost-review-cpanel

با وجود مشکلات ما در هنگام راه اندازی ، صفحه کنترل بر روزی که قابلیت استفاده داشته باشد برنده می شود. Bluehost از آنجا که دارای اختلال در کنترل پنل و cPanel است ، غیرمعمول است و باعث می شود هر دو کار کنند. گرچه تا زمانی که در مورد سایر جنبه های خدمات به رنگ آبی نباشیم ، می توانیم شکایت کنیم ، قابلیت استفاده عالی است.  

انواع میزبانی

Bluehost سه نوع میزبانی را ارائه می دهد: مشترک ، VPS و اختصاصی. بر خلاف خواهر و برادر خود HostGator ، که انواع مختلفی از هاستینگ را ارائه می دهد ، Bluehost دارای یک ترکیب متراکم است. با این وجود ، این محدوده می تواند اکثر کاربران را در خود جای دهد ، با این وجود تنها نمای چشمگیر میزبان ابر است.

میزبانی مشترک در سه دسته ارائه می شود: نرمال مشترک ، WordPress و WP Pro. هرچه برنامه های مشترک عادی پیش می رود ، Bluehost یک پایه را تعیین می کند. چهار ردیف وجود دارد ، و هرچه در صف بالاتر می روید ، از لیست طولانی تر از ویژگی ها به همراه ذخیره بیشتر و پشتیبانی از وب سایت لذت خواهید برد..

گزینه های وردپرس BlueHost

برنامه های وردپرس بیشتر ، یا به طور خاص ، برنامه های WP Pro کاملاً مشخص است. برنامه های معمولی وردپرس فقط برنامه هایی مشترک برای وردپرس هستند که شامل نصب اتوماتیک ، به روزرسانی های وردپرس و یک محیط مرحله بندی است. آنها بیشتر شبیه به میزبانی مشترک با JustHost هستند (بررسی JustHost ما را بخوانید).

اگر به دنبال چیزی مانند Kinsta هستید ، منهای میزبانی ابری ، WP Pro خارش آن را خراش می دهد (بررسی Kinsta ما را بخوانید). در حالی که هنوز از یک ساختار مشترک استفاده می کنید ، برنامه های WP Pro شامل ویژگی هایی مانند نسخه های پولی از Jetpack ، ابزارهای بهینه سازی موتور جستجو و پشتیبانی اختصاصی از وردپرس است. اگر همه چیز به شما دلپذیر بود ، راهنمای مبتدی ما برای استفاده از WordPress را بخوانید.  

bluehost-review-wp-pro

بالاتر از آن ، بازده های کاهش یافته ای وجود دارد. برنامه های VPS بد نیستند ، اما ما انعطاف پذیری A2 هاستینگ را در هنگام سرورهای مجازی دوست داریم (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). به همین ترتیب ، سرورهای اختصاصی Bluehost مقرون به صرفه هستند ، اما LunarPages قدرت بیشتری را در انتهای موارد ارائه می دهد (بررسی LunarPages ما را بخوانید).

برنامه های WP Pro Bluehost نقطه شیرین است ، اما در صورت استفاده از ساختار ابر ، حتی اگر از ساختار ابری استفاده کنند ، حتی بهتر خواهند بود. میزبانی ابر به دلیل امنیت و سرعت بسیار زیاد ، روشی میزبان به طور فزاینده ای است که برخی از میزبان وب مانند MDDHosting ، کل برنامه های خود را به آن اختصاص می دهند (مطالعه MDDHosting ما را بخوانید).

این امر برای وردپرس منطقی است ، با توجه به اینکه بیشتر وب سایت ها می خواهند بار زیاد و بار کم داشته باشند. میزبان وب مانند Pagely در میزبانی ابری برای وردپرس سرمایه گذاری کرده اند ، و از قدرت ابر سرویسهای وب آمازون برای بارهای بسیار سریع استفاده کرده اند (مرور پیج ما را بخوانید). امیدوارم که Bluehost زودتر از دیر به قطار میزبان ابر بپرد.

سرعت & وقت تمام وقت

ما برای ارزیابی سرعت وب سایت از تست سرعت Pingdom Speed ​​و Load Impact استفاده می کنیم. روند ما ساده است. ما برای ارزان ترین برنامه اشتراکی ثبت نام می کنیم ، وردپرس را نصب می کنیم و وب سایت را از طریق معیارهای خود اجرا می کنیم. ما پیش از آزمایش حافظه پنهان یا فشرده سازی را به وب سایت اضافه نمی کنیم. هرچه میزبان وب به ما دست دهد همان چیزی است که ما با آن اداره می شویم.

به همین دلیل ، نتایج ما لزوماً نمایانگر اعدادی نیستند که دریافت خواهید کرد. وب سایت ما هیچ تصویری یا محتوا ندارد که هر دو باعث افزایش زمان بار می شوند. آزمایش ما برای حذف متغیرها به صورت خلاء انجام می شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که مراحل بهبود راهنمای بارگیری وب سایت را برای سرعت مطلوب دنبال می کنید.

Bluehost برای Pingdom Speed ​​Test عملکرد خوبی داشت ، هرچند که در سریعترین راهنمای میزبانی وب ما از دست نرفت. وب سایت ما 94 از 100 را دریافت کرده است که فقط کمی از 96 از 100 ما با A2 Hosting و Hosting24 کمی پایین تر است. هرچند سریعترین سرعت نیست ، Bluehost سریعتر از اکثر موارد است که احتمالاً به دلیل حافظه پنهانی که در آن انجام شده است.

تست bluehost-review-speed

ذخیره بیشتر می تواند سرعت بیشتری را بهبود بخشد. تست سرعت پینگdom ذخیره بیشتری را پیشنهاد کرد ، اما این فقط یک توصیه جزئی بود. اگر در WordPress هستید و افزونه ای مانند W3 Total Cache نصب می کنید ، می توانید بارهای بسیار خوبی را انتظار داشته باشید.

Bluehost Uptime

متأسفانه خبر خوب در آنجا متوقف می شود. تست Load Impact ما منجر به تعداد زیادی از خطاهای HTTP شد ، و نشان می دهد که سرور در نقطه شکست خود قرار دارد. Impact Load یک ابزار تست استرس برای اهداف ما است. ما 50 کاربر مجازی را طی 5 دقیقه به سرور می فرستیم ، که به نظر می رسد نقطه عطف اکثر برنامه های اشتراکی مبتدی است.

bluehost-review-load-band

انتظار داریم چند خطای HTTP داشته باشیم زیرا این نقطه شکست است. اما Bluehost از تعداد متوسط ​​بالاتری برخوردار بود. این نشان می دهد که تعداد کاربران زیادی وجود دارد و منابع کافی وجود ندارد و همین امر باعث می شود تعداد درخواست های انجام شده به صورت مستقیم به صورت مستقیم تغییر یابد. تغییر نرم افزار سرور از Apache به LiteSpeed ​​احتمالاً مشکل را برطرف می کند..

ضمانت به موقع وجود ندارد. در مورد سوالات متداول در مورد سرور ، Bluehost می گوید: “به دلیل پیچیدگی و ماهیت یک محیط میزبانی وب مشترک ، خرابی اتفاق می افتد” و شما “برای هر زمان کم جبران نمی کنید”. اگرچه ما می دانیم که میزبانی وب مشترک به صورت پیچیده است ، هیچ دلیلی نمی تواند هنگامی که میزبان های بسیار کوچکتر می توانند ضمانت به موقع ارائه دهند.

امنیت

امنیت برخلاف برخی از خواهران و برادرانش ، با Bluehost جای تعجب ندارد. همانطور که با بخش های دیگر این بررسی دیدیم ، خوب با بد مخلوط شده است ، بنابراین با وجود اینکه ما از ویژگی های امنیتی Bluehost قدردانی می کنیم ، جدا کردن آن از جنبه های متوسط ​​تر آن دشوار است.

به ویژه ، عدم وجود سایتهای SiteLock. SiteLock اساساً آنتی ویروس برای وب سایت شما است که اگر وب سایت شما به آن آلوده شود ، بدافزار را اسکن و از بین می برد. این همچنین یک برند EIG است که با بسته میزبانی شما آن را به گنجاندن طبیعی تبدیل می کند. هنوز ، حتی برنامه اولیه در پشت یک payday قفل شده است.

بعلاوه ، ما هیچ ایده ای نداریم که Bluehost چگونه از سرورهای خود محافظت می کند. ما از پشتیبانی درخواست کردیم که آیا سرورها دارای ModSecurance ، BitNinja یا سایر ویژگیهای امنیتی نصب شده هستند یا خیر. بیشترین چیزی که از نمایه presales به دست آوردیم ، علیرغم تلاشهای بسیاری برای روشن سازی ، تغییر جهت خرید Cloudflare یا SiteLock بود..

گرچه ممکن است برخی به آن نگاه کنجکاو بنگرند ، این اطلاعات اصلی است که میزبان وب باید مایل به تهیه آن باشد. ما در بخش “پشتیبانی” در زیر وارد تجربه چت زنده خود خواهیم شد ، اما با توجه به اینکه پاسخ ها نمی توانند به سؤالات اساسی درباره خدمات پاسخ دهند ، چشم انداز جالب نیست..

Bluehost SSL و Backup

با وجود منفی ، در اینجا مثبت نیز وجود دارد. Bluehost دارای یک گواهی SSL / TLS با هر بسته میزبانی است که به مرورگرها اجازه می دهد وب سایت شما بی خطر باشند. این یک بخش اساسی از امنیت وب سایت است ، به خصوص با تهدید کمترین جرم سایبری بر روی اتصالات بدون رمزگذاری.

اگر وب سایت شما آلوده شود ، می توانید به یکی از نسخه های پشتیبان خود مراجعه کنید. Bluehost از پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی و ماهانه حساب شما استفاده می کند و می توانید با یک کلیک آنها را بازیابی کنید. اگر می خواهید از روش قانون پشتیبان گیری 3-2-1 استفاده کنید ، می توانید از نسخه پشتیبان CodeGuard نیز خریداری کنید.

حریم خصوصی

صحبت در مورد حریم خصوصی با هر مارک EIG خبر بدی است ، اما Bluehost از بیشتر خواهران و برادران خود بهتر است. در حالی که DreamHost هنوز کودک ستاره است وقتی می توانید از داده های خود محافظت کنید – بررسی DreamHost ما را بخوانید تا دریابید که چرا – Bluehost گام های بیشتری برداشته است ، به عنوان مثال Site5 (مطالعه Site5 ما را بخوانید).

با این وجود ، سیاست حفظ حریم خصوصی EIG هنوز هم اعمال می شود. با این حال ، قبل از رسیدن به بد ، بیایید به خوبی ها توجه کنیم. بر خلاف اکثر مارک های EIG ، Bluehost دارای حریم خصوصی دامنه با چند برنامه از آن است. مانند بسیاری از ویژگی های دیگر ، برای به دست آوردن آن باید مدتی به این سرویس متعهد شوید ، اما گزینه موجود است.

حریم خصوصی دامنه اطلاعاتی را که معمولاً در دامنه خود ثبت نام می کنید ، با شخصی ساختگی ، که مضراب هویت شما است ، جایگزین می کند. چند میزبان وب آن را به صورت رایگان از جمله DreamHost و Midfase شامل می شوند (بررسی Midphase ما را بخوانید). Bluehost نیز چنین می کند ، اما فقط در ردیف های خاصی.

به عنوان مثال ، دو رده برتر مشترک ، مانند برنامه های WP Pro ، آن را به صورت رایگان شامل می شوند. اگرچه خوب است که در بعضی از قسمت های این خط به صورت رایگان ارائه شود ، حفظ حریم خصوصی باید یک حق باشد ، نه یک سرویس. اگر Bluehost قصد دارد به طور رایگان حریم خصوصی دامنه را معرفی کند ، باید در تمام برنامه ها لحاظ شود.

حریم خصوصی دامنه Bluehost

حریم خصوصی دامنه باید حداقل نگرانی شما باشد. EIG خط مشی رازداری نگران کننده ای دارد که به شما امکان می دهد اطلاعات شخصی خود را با لیست طولانی از فروشندگان جمع آوری و بفروشد. در حالی که برخی از مارک های کوچکتر به سادگی شما را به سیاست حفظ حریم خصوصی EIG هدایت می کنند ، Bluehost حیله گرتر است.

شما به “مرکز حفظ حریم خصوصی” Bluehost ارسال می شوید ، که به شما می گوید اطلاعات ، چه کسانی ، چه کسانی و چگونه است. گرچه ما از تلاش برای دستیابی به سیاست های حفظ حریم خصوصی قدردانی می کنیم ، اما این همان سیاست زشت و با چهره ای پراکنده است. داده های شما هنوز جمع آوری شده است ، هنوز فروخته می شود و فروشندگان هنوز هم به همان اهمیت هستند.

bluehost-review-privacy-centre

در بین این لیست ، Google Ads ، WPBeginner ، Facebook ، Verizon ، Bing ، Getty Images و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد. بعلاوه ، اطلاعات شما بین مارک های EIG داخلی به اشتراک گذاشته می شود ، بنابراین MOJO Marketplace می تواند آگاه باشد که شما اخیراً یک بسته جدید وردپرس را با Bluehost خریداری کرده اید.

همانطور که گفتیم ، EIG با اطلاعات شخصی شما به عنوان یک کالا رفتار می کند ، و متاسفانه هیچ تفاوتی با Bluehost ندارد. هرچند اینجا ناامیدکننده است ، این است که حریم خصوصی تجربه ای متفاوت و مناسب را به دنبال دارد.

پشتیبانی

همانطور که در بخش “امنیت” اشاره شد ، تجربه ما در زمینه پشتیبانی عالی نبود. ما در طول بررسی بارها با چت زنده صحبت کردیم و هر بار تجربه بی نظیری داشتیم. Bluehost هنگام پشتیبانی از مشتریان خود فریاد زیادی از SiteGround نشان می دهد (بررسی SiteGround ما را بخوانید).

پاسخهای گفتگوی زنده قادر به پاسخگویی به سوالات اساسی بودند ، اما پاسخ ها همیشه کوتاه بودند. هربار که سعی کردیم درون آن را حفاری کنیم ، تکرارها به موضوعات دیگر منحرف می شوند و ما را مجبور به طعمه زدن می کنند تا اینکه با یک “نمی توانیم به آن سؤال پاسخ دهیم”.

ما از چت زنده به دنبال سرعت و عمق هستیم. ارائه چت زنده یک چیز است ، اما ارائه چت زنده که واقعاً مفید است ، چیز دیگری است. متأسفانه ، Bluehost در اردوگاه سابق است و به شما این امکان را می دهد که فقط به سؤالات سطح سطح دسترسی پیدا کنید.

اگرچه به راحتی و به راحتی از گفتگوی الکترونیکی می توان از چت زنده چشم پوشی کرد ، اما Bluehost آنرا ارائه نمی دهد. در عوض ، شما با گفتگوی زنده یا پشتیبانی تلفنی گیر کرده اید ، که جزئیاتی راجع به دنیای غالباً گیج کننده میزبانی وب ، فضای کمی را فراهم نمی کند..

این به شما منابع کمکی می دهد ، که بسیار بهتر از گزینه های تماس مستقیم Bluehost. در مرکز راهنمایی ، سؤالات اساسی را خواهید دید که دارای منابع پشتیبانی متنوعی است ، از جمله مقالات مربوط به دانش بنیان ، فیلم ها ، مسیرهای پیاده روی و وبینارها.

bluehost-review-help-center

مهم نیست که کدام گزینه را انتخاب کنید ، برخلاف آنچه در هنگام تماس مستقیم با پشتیبانی می توانید عمق زیادی پیدا کنید. مقالات با دستورالعمل ها و تصاویر مرحله به مرحله ارائه می شوند ، در حالی که فیلم ها با صدای واضح و جزئیات کاملی ضبط می شوند. ما می خواهیم این عمق را به گزینه های پشتیبانی دیگر منتقل کنیم.

حکم

Bluehost با یک لیست بلند از ویژگی ها و سرعت سریع تحت تأثیر قرار می گیرد. قیمت خیلی بد نیست ، اما ما ترجیح می دهیم اگر Bluehost بیشتر از آنچه که می خواهید هنگام ورود به وقت بپردازید ، مقدم باشد. مشکلات پشتیبانی نیز وجود دارد ، اما با توجه به اینکه چه چیز دیگری Bluehost ارائه می دهد ، می توان آنها را نادیده گرفت.

این مسئله به نگرانی درباره حریم شخصی می رسد. ممکن است Bluehost شیوه های حریم خصوصی ضعیفی نداشته باشد ، اما رئیس شرکت آن عمل می کند. اگر مانند ما آگاهی از حریم خصوصی دارید ، بهتر است گزینه دیگری را از نظر میزبانی وب انتخاب کنید.

نظر شما در مورد Bluehost چیست؟ آیا سیاست حفظ حریم خصوصی شما را به همان اندازه که نگران می کند نگران می کند؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map